Új privát üzeneted érkezett!

Emőke,
én szívesen kölcsönadom a járókánkat, igaz, nem állítható a magassága, de Ábel nemsokára úgysem használná a magas fokozatot. Hmm?

Judit,
köszi :D

Anikó,
nekünk most nem jó a péntek, anyu jön. De nektek jó szórakozást!!! :D

Szandra,
tényleg, hogy vannak a csajok???

KAta,
örülök MArci szemének. RAb? Huhh.

Viki,
klassz lehetett az ajándékod. ;) Utazástól meg ne félj, jól fogja Eszti viselni.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Jatka,

Azért Neked NAGYON BOLFOG NÉVNAPOT!!!(már, ha ma tartod:)) )
Vendég
 


Jatka (itt is :) ) !

Kép

Anita
putyu
 
 

 
 

köszönöm járóka ügyben az ötleteket.
Katus írtam privit!

Emőke
birdie
 
 


Sziasztok!

Nem akarok ám reklamálni áááááá, dehogy...

Kedves Fényképészek, nem szeretnétek használni a fotoalbumot :?: :shock: :wink: :lol:

Na légysziiiiiiiiiii, köszönöm :!: :D

Anita
putyu
 
 


Találtam Majáról képet a járókában :lol:
Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok! Köszönöm! Dóra Judit nevében is! Mi is puszikázunk Minden mostanság Ünneplőt! JuDóSza
jatka
 
 


Sziasztok!

Judit!

Én valahogy éreztem, hogy nem most van a névnapod :lol: , azért szeretettel gondolunk rád - ezt értékeld :lol: :lol:

Emőke!

nekünk színes műanag járókánk volt - és azt nagyon szerettük......kívülről nézegetni és kapaszkodni bele :lol: :lol: Nem sok hasznát vettük :oops:


Anikó!

Ezen a képen a Maja tiszta Tomi!! :o :o :shock: :shock:
Elfelejtettem kérdezni (és telefonálni is mindig ilyenkor jutna eszembe :oops: ), hogy mi volt a fülészeten!!????


Anita!!

Megvárjuk amig feltöltik a képeket - aztán titkosítjuk és csak mi nézegetjük :lol: :lol: :lol:

Kata!!

Szörnyű lehetett ez a kórházi élmény!! :twisted: :twisted: Nagy hírű a kórház, de gondolom fútószalag-gyógyítás folyik. Hogy kerültetek oda??? :( Igazi gyerekszemész látta MArcit?? Heim Pál miért nem lett volna jó? Bár ott is sokat kell várni :evil:
Azért a lényeg a lényeg, hogy jó a legény szeme! :lol:

Viki!

Gondoltam rátok napközben : vajon sikerült elmennetek? De olvastam, hogy nem!!! :lol: A sors akarta így??? :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,

értettem a célzást, feltöltöttem a képeket! :)
Zoli most ért haza, nélkülünk nem ment tovább Hollandiába, úgyhogy megyek...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Kicsi Majának boldog szülinapot kívánunk mi is!!!!
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Maja!

Születésnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk!!!!

Kép



Zorka & Judit
Vendég
 


Drága Maja!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk mi is neked!

Anikó!
Ne haragudj, de én még lógok neked! Remélem, mi hamarabb rendezni tudom az adóságomat! :oops: :oops: :oops: :oops:

Minden kis betegeskedőnek jobbulást!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Drága kicsi Maja!

Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Kicsi Majának nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is! :D

Gyöngyi, gondoltam erre a verzióra is, nem tudom, hogy fogja fogadni Ábel a járókát, de vmi megoldást kell találnunk arra, hogy biztonságosan ne legyen a földön. Ez tűnik most az egyedüli megoldásnak. (az elkerítés, amit Judit írt az is jó, csak a nappali "huzat" viszonya mellett télen nem merem a földön tartani)

Egyébként a szokásos borzalmas éjszakánk volt :twisted: fél 11-től 1,5-2 óránként sírt fel :cry: tudom, látom a foga, vagyis remélem, hogy csak az.
Most eléggé "mosott rongyként" érzem magam

Emőke
birdie
 
 


MAJÁNAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Maja, nagyon boldog születésnapot kívánunk!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kép

Drága Maja: boldog születésnapot kívánunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Szandra,
mennek a gyógypuszik!!!! Szegény kicsi csajok :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Maja nevében köszönöm szépen a köszöntéseket! :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Holnap még sincs játszóház, ill. totál kiment a fejemből, így nem szóltam oda :oops: Pénteken pedig necces, hogy bent vannak :? Bocsi :oops: Remélem még mindenki időben olvassa!!! Viki ugye Te is olvasod még?

Gyöngyi,
A fülészeten végül kimosták Maja fülét, és láss csudát azóta hall :lol: Úgy tűnik megúsztuk ennyivel :D

Kata,
A Lakos minket is a Mária utcába akar küldeni, de a Judit mesélt pár negatívumot, így eddig sem volt túl sok bizodalmam odavinni Maját. Ezek után meg főleg :shock: :?
Sajnálom, hogy így jártatok, de az a lényeg, hogy nincs semmi baja a kislegényednek :D

Szandra,
Jobbulást a lányoknak! Neked meg sok energiát!
Mit csinálsz éjfélkor? Valld be, hogy csak azért maradtál fent, hogy Te legyél az 1. aki köszönti Maját :lol:
Voltunk bent ma az oviban. Maja Tami mellett fog öltözni :D 5-én reggel csatlakozhatunk hozzátok?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra, nincsen mostanában szerencsétek ezekkel a fránya nyavalyákkal... Szegény csajok! Mit mond Magda?

Anikó, én nem javaslom a Mária utcát. Egészen addig legalábbis, amíg fel nem újítják az épületet és be nem vezetik a bejelentkezéses rendszert, mert az ellátás így kritikán aluli... Elkezdek nyomozni, és ha találok egy jó szemészt, szólni fogok!
Mit kapott Maja a szülinapjára?

Vikinek írtam msn-en, hogy nem lesz holnap játszóház.

Mi holnap reggel tornára megyünk- tényleg erről nem is írtam mostanában... A gyógytornász szerint Marci hihetetlen tempóban fejlődik, és azok közül a problémák közül, amik miatt nyáron elkezdtünk járni, szinte már semmit nem lehet észrevenni rajta. Forog össze-vissza, lassan elkezd kúszni, alig lehet megfékezni. Ezen a héten vettem rajta észre, hogy napról napra egyre komiszabb, és ha valamit el akar érni, akkor addig kepeszt és nyújtózkodik, amíg meg nem szerzi a kiszemelt dolgot. Ez a helyzet pl. a számítógépes egeremmel és a webkamerával is, amit rendszeresen szétszed, ha itt van az ölemben és a nagyszülőkkel "beszélget"...
Kép
Egyébként meg mintagyerek, a héten minden nap este 9-től reggel 7-ig aludt, egyetlen mukkanás nélkül. Mit tegyek, hogy ez hosszú távon így maradjon :?: :idea: :lol: :lol: :lol:

Az Uram a héten másodszor ment esti céges rendezvényre, úgyhogy eldöntöttem, hogy egész este desperate housewives-t fogok nézni. Kezemben egy jeges kólával :lol: .

Szép estét mindenkinek, a betegnek jobbulást!
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ja, és Gyöngyi, köszi, hogy írtál. Megnyugodtam :). Ma májat adtam Marcinak, abból is bedörgölt egy tisztességes adagot :).

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


:lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kata,

köszi az infot, legközelebb szívesen csatlakoznék, csak szólj!
mondjuk a kólát nem nagyon szeretem. :lol:

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki, önmagában én sem :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra,
sajnálom! Gyógyuljatok! És még tartozom egy nagy KÖSZÖNÖMmel!!!

Köszönöm a képket :D

Anita
putyu
 
 



Sziasztok!

Marcival ellentétben Dórival nem sokat alszunk éjszaka. Szerintem továbbra is a fozással küzdünk, legalábbis remélem. A tünetek úgy jönnek szép sorban, mint a múltkor. Nyűglődés, orrfojás, nyáladzás, sok bukás, majd szép sorban előlről. Időnként van egy fél nap nyugink. Ráadásul ma bekövetkezett az, amitől a legjobban féltem, leestem Dórival a lépcsőn. Mivel eleve kapaszkodtam, a Dórit meg tudtam úgy tartani, hogy nem legyen semmi baja, csak az én lábam lett csupa kék. Szerencsére anyukámék mögöttem jöttek, így gyorsan segítettek. Egyenlőre a hideg ráz, ha le kell vele jönnöm a lépcsőn.

Kata!
Gratulálok Marcinak, nagyon ügyes!

Katus!
Hogy vagytok? Nagyon drukkolok neketek.

Szandra!
Hát... Ezt valóban nem a ti évetek! Millió gyógypuszi a csajoknak, neked pedig küldjük a sok ++++++++++++++ erőt!
Köszönjük a képeket!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri!
Mi is leestünk pont ma reggel a lépcsőn, Lilka a hátamon volt, még én is ráestem, a lépcsőfok szélébe ütötte a hátát, megütötte a lábát is, volt nagy riadalom, kórházban kezdtük a napot.
Szerencsére semmi baja.

Betegeskedőknek gyógyulást!

zsanett
 
 


Adri!
El is hiszem, hogy be vagy tojva a lépcsőzések alkalmával ezek után meg még jobban de ügyesen vetted az akadályt, bár neked rendesen lehetnek foltjaid. Gyógyulást kívánok.

Zsanett!
Akkor most már ti is óvatosabban krosszozzatok a lépcsőn még szerencse, hogy nem lett nagyobb baj. Vigyázzatok magatokra.

Anita!
Tetszik magadról a kép?

Anikó!
Majának hogy tetszett a csoport az oviban? Haza tudtad könnyen vinni vagy maradni akart már ott? Oké akkor 5-én reggel együtt.

Szandra

szandrakiss
 
 


Csajok,
szalma vagyok, illetve gyerektelen :( És úgy hiányzik, persze ő jól elvan a papával, meg a mamával. Ráadásul ma reggel 10-ig aludt, alig voltunk együtt :( Legközelebb vasárnap szeretgethetem meg a kis okos fejét, aztán hétfőn bevonulunk a kórházba. Bent lehetek vele, ha nem lesz fizetős szoba, akkor a kórteremben a széken tölthetem az éjszakát...

Szandra,
jobbulást mindenkinek! És ha Anita nem tetszik magának a képen, akkor nincs szeme :D

Adri, Zsani,
borzongva olvastam az eséseket, hát, igazság szerint én amúgy is rettegek a lépcsőn, hát még gyerekkel!

Adri,
valamikor egyik éjjel láttam, hogy kerestél, de tök vagyok és nem hívtalak vissza, bocsánat érte! Annyi minden volt a napokban,, hogy komolyan elfelejtettem :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

Ne emészd Magad, inkább élvezd egy kicsit a szabadságot!!!Kell néha egy-egy ilyen hétvége!Ancsi meg tökjól el van Nélkületek, hidd el!:)

Adri, Zsanett,

Nem semmi! Nálunk ezért eleve kizáró ok volt a 2-szintes ház, mikor keresgéltünk. Nekem is ez volt az egyik rémálmom. Szerencse, hogy nem történt bajotok.

Szandra,

Jobbulást Mindenkinek!Nézd a jó oldalát, legalább az ünnepekre már kikupálódtok, rosszabb lenne, ha a karácsonyt töltenétek betegen.
Vendég
 


Drága Majának mi is boldog szülinapot kívánunk!

Anikó!

Mikor érsz rá? :wink:

Ildi!

Neked vasárnap van egy kis időd?

Merci!

Zoli el volt ájulva... :P a nagylányok egyedül öltöztek ám! :wink:
Hogy sikerült a verseny?

Adri, Zsanett!

Ez tényleg nagyon rémisztő....!

Szandrám!

Kitartás!

Katus!

Én mindig depis voltam ha elmentek és akkor lettem jobban , kezdtem élvezni a jól megérdemelt magányt mire már megjöttek.


anett
kállai
 
 


Katus!!

Átküldöm neked egy kicsit a Sárát, hogy utána tudd élvezni a nyugit :lol: :lol: Olyan hihetetlenül idiótán hisztis, hogy már kezdek kiszaladni a világból tőle. Úgy várom, hogy együtt legyünk, de nagyon nehéz őt elviselni mostanába. :cry: :cry:
Hétfőre kitartást! Ha bent lehetsz vele, akkor legalább együtt vagytok és tényleg kiderül, hogy mi van!! Sok puszit küldünk és valahogy üzenj majd, hogy mi van!!!

Adri! Zsanett!!

Hogy vagytok?? Szörnyű lehetett!! Én még pocak és gyerek nélkül estem le a lépcsőnkről, így mire megszülettek a csajok már rutinos lépcsőző voltam. De csak mostanság tudtam kicsit megnyugodni, mert a csajok már egyedül lépcsőznek :lol: Azt nem mondom, hogy nem csúsznak meg, de legalább kisebbet esnek, minha a kezemben lennének!
Vigyázzatok magatokra és borogassátok a bibiket 8) 8)


Szandra!!

Jobbulást nektek! Tarts ki: Te nem lehetsz beteg!!! :lol: :lol:

Viki, Kata!

Mi van a kólával :oops: :lol: :lol: Mi lehet benne.....nem értem :lol: :lol: :lol:

Kata!

Örülök, hogy jól eszik a kispasi :lol: Marietta volt nálunk hús és máj imádó -még most is az! :lol: :lol: De a májjal óvatosan, azt csak hetente egyszer. Lassacskán átgondolhatod a felnőtt kajákat és abból is kivehesz majd Marcinak és szép fokozatos el lehet hagyni a külön főzést :lol: :lol:
Nálunk a Marietta már rendeli a kajákat, vannak kedvencei és megkívánja - olyan jó! Nagy segítség a főzésben :lol: :lol:

Kész vagyok a mézeskalácsokkal! Ti hogy álltok a készülődéssel??
Tegnap csináltunk pattogatott kukoricából díszítést (oviból lestük az öteletet) - alig győztem csinálni, mert fogyott az alapanyag :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Már csak apukám élettársának kell vennem ajándékot és akkor készen is vagyunk ezzel a projekttel, jaj tiszta hülye vagyok most, hogy ezt leírtam akkor jutott eszembe (pontosabban el kezdtem gondolkozni, hogy neki mit lehetne) már vettem neki is. Húúú ezt most jól megcsináltam volna, mert épp gondolkoztam, hogy elszaladok és veszek valamit. Még jó, hogy most is arra gondoltam amit éppen vettem, ezek szerint az hasznos lesz :wink: :lol: . Szóval akkor kijelenthetem, hogy az ajándékok vásárlásával készen vagyok!!!!! Azt hiszem de ezek után jobb lesz átgondolni :roll: .

Gyöngyi!
Te mindig olyan kis ügyes vagy így sütésileg, nem akarsz nekem is bevállalni egy-két adagot? :wink: Én ezekkel sehogy nem állok, nincs is kedvem hozzá és már csak 11 nap!!!!!!!!!!

Álmos is vagyok így azt hiszem a délutáni szunyához társulok én is :)

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Lépcsősök, tessék vigyázni!! Én még Botonddal a hasamban estem le a lépcsőről, szerencsére, négykézláb érkeztem :roll:

Katus, holnap megyek meózni :wink: És köszönöm, jól esett :)
Ja és van szemem :D

Szandra,
teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetszik a kép! Meg is akartalak lepni vele, hogy feltöltöm avatar képnek, de nem tudom lekicsinyíteni 10KB alá, 14KB-ig sikerült Anikónak is (még őt is megkértem, mert azt hittem, én vagyok ennyire béna), de már semmi nem látszott a képből így sem.
Nagyon ügyes vagy én még sehogy sem állok az ajándékokkal :oops:
Gyógyuljatok, mindjárt itt az újév, betegség és gond nélküli!!!!!!

Ma eljutottam odáig, hogy bekevertük a mézeskalácsot, talán holnap kisütjük :roll:

Emőke, Gyöngyi kérek ihletet hozzá képek formájában :D (és nem vagyok ám erőszakos :lol: :oops: )

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az együttérzést, minden rendben velünk.

Esti zuhanyzásnál még alaposan megvizsgáltam Lilkát (az a 10 röntgen amit délelőtt csináltak semmi az én anyuka szememhez képest :wink: ) s már csak egy ici-pici halvány piros foltot látni a hátán, a dereka környékén, amúgy minden rendben, szerencsére.

Judit!
Bárcsak már ott tartanánk hogy szintes ház :D
De nálunk egyelőre csak a galériáról volt szó...

Nagyon megijedtem azért, bevallom töredelmesen hogy iszonyatosan bőgtem mikor Lili meg sem mozdult...Még a kórház után is nehezen nyugodtam meg...De szerencsére minden rendben! S ez a lényeg!

Szandra!
Bírod még? Tudom, a muszáj nagy úr...Kitartás!

Katus!
Neked is kitartás, remélhetőleg nem kell többet mennetek!

Én még senkinek nem vettem semmit...Vagyis Anyuméknak igen, meg van elképzelésem a többieknek is, csak a kivitelezés várat még magára.

Lányok!
Kinél h működik ez az ajándék kitalálás-vásárlás az Anyós-Após s a (majdnem)férj egyéb családtagjai ügyében? Kissé nyomaszt h nálunk ez IS az én dolgom (lenne)...

zsanett
 
 



Zsanett,

Légy nyugodt, szerintem szinte mindenhol az asszony dolga a férj szüleinek ajándékáról gondoskodni:) Legalábbis az én férjem mindig csípőből közli, hogy az ő szüleinek nem kell semmi.
Tavaly olyan jól sikerült anyósomnak ajándékot választanom, hogy még húsvétkor is azt kérdezgette, honnan tudtam, hogy olyat szeretett volna?:)(Kerámia-tál volt a vágya, aminek teteje is van.) Szerbiában sehol sem kapott. Itthon meg karácsony előtt az Auchan, Tesco mindig tele van vele:)
Az idei ajándékvásárlással úgy állok, hogy a csomagolópapírt ma megvettem:)))Aztán lehet, hogy nem kerül bele semmi:) Leginkább pénzünk nincs rá, az ötletek nagyából megvannak. Nem tudom a férjem főnöke mikor óhajtja már kiosztani a karácsonyi bónuszt...Előre imádom, hogy majd jövő hétvégén rohangálhatok ajándék után, amikor már sehol nem kapni semmit, viszont irdatlan tömeg lesz mindenfelé.

Tényleg, karácsonyfát hol szoktatok tűrhető áron venni? Mi az egyszerűség kedvéért tavaly itt vettük a kis piros CBA előtt, de horror áron. Idén nem ártana valami olcsóbb lelőhely:)
Vendég
 


Anita!!

Nem csak neked, de csak miattad! :lol: :lol:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ildi!

Jól emlékszem, hogy RÉkának ma van a szülinapja?
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT neki!!!

Kép
Vendég
 


Rékának boldog szülinapot kívánunk!!!
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Réka!

Kép

Anita
putyu
 
 


Szandra,
köszönöm! :D Tegnap már nem ültem gép elé, mire hazaértem jöttek vendégek...
Hogy vagytok?

Judit,
A Briconál soroksáron mindig szép fák vannak, miért nem kérdezed Anikót :D Bár az auschanba is láttam már szép fákat, anno, és most nagyon akciós :)

Na dugába dölt a terv, hogy műfát veszük :roll: tudtam én, hogy ez lesz, minnél közelebb van a karácsony, annál jobban elmegy a kedv a műfától, pedig nagyon így gondoltam, de tegnap megbeszéltük, hogy idén még rendes fánk lesz :) Úgyhogy Judit küldhetjük együtt fát venni a fiúkat :)

Zsanett,
ajándék...hát majdnem egészében az én dolgom :roll:
Örülök, hogy nem lett komolyabb baj!

Gyöngyi,
ügyesek vagytok! :lol: Az ételszínező milyen jó ötlet! :lol:

Kedves eltűntek, luták, vagy épp időhiányban szenvedők!(név nélkül, bár lenne listám) Legalább néha egy beírás, hogy jól vagytok!

Anita
putyu
 
 


Anita Drága,
jól vagyunk :) Most beszélem a csajjal telefonon, hát bakker, nem hiányzom neki cseppet sem. :(
Na, mindegy, délután úgy megszeretgetem, hogy szussz sem marad benne.
Az avatarod, húúúú, hááá, naháááát! :D

Gyöngyi,
szuperek a mézesek, tegnap sütöttünk mi is Attival (közben üvöltött a zene, mindez éjjel 10 és fél 12 között, nagggyon fura volt :D De még nem díszítettük őket. Sára hisztis? Nem mondod? Olyan klassz kiscsajnak tűnik, él sem bírom képzelni, hogy nincs jó kedve. :?

Zsani,
szintén zenész. Atti mondjuk most aktivizáLTA MAGÁT ÉS KIVÉTELESEN A FATERJÁNAK Ő TALÁLTA KI AZ AJÁNDÉKOT, DE EZ BAROMIRA NEM JELLEMZŐ. bocs, benyomódott a caps lock...

Judit,
ha ajándékért rohangáltok, Zorka depózhat nálunk! Komolyan! :D
Mi tavaly 23-án este vettük a fát a Tesco előtt. Akkor már levágták nekünk az egyik nagy fa tetejét, nem akartunk nagy fát. De gondolom Ti igen, és akkor már nem nagyon voltak szép fákok...

Én most elköszönök, lehet, hogy este géphez jutok még, de ez nem biztos. Ha nem jönnék már, akkor jó készülődést, nyugodt éjjeleket, néha gondoljatok ránk.

Puszi!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, sokat gondolunk majd rátok, és jelentkezz majd, amint tudsz!

Anita, szuper a kép :)

Judit, én sem vásároltam még semmit - eddig azért nem, mert csak pénteken jött meg a táppénzem :evil: , most hétvégén azért, mert Péter megint buliban volt/van :evil: , a jövő héten meg azért, mert nem lesz ötlet :evil: . A legnagyobb baj az, hogy időnk se nagyon lesz - illetve délelőttönként majd Marcival bumlizunk boltról-boltra, hátha eszembe jut valami. Ilyenkor szoktam azt érezni, hogy a kényszeres ajándékvásárlás miatt a karácsony sem az igazi már... De aztán lehet, hogy mindenkinek mézeskalácsot és narancslekvárt ajándékozunk, az legalább saját készítésű és szívből jön :lol:

Gyöngyi, nagyon klasszak lettek a mézeskalácsok! Én kaptam egy finn receptet, amiből megsütöttem életem eddigi legjobb mézeskalácsát, de még nem volt időm feldíszíteni őket. Bár amilyen ütemben fogy, a hétvégén már nem lesz mit feldíszíteni :).

Ildi, Rékának boldog születésnapot kívánunk utólag is!

Megyek, Marci ki akar mászni az ágyából... Ma éjjel először aludt egyedül, megint este 9-től reggel 7-ig húzta a lóbőrt, amiből arra következtetek, hogy semmi szüksége nincsen ott rám éjszakánként :roll: . Úgyhogy amint veszünk egy új, normális matracot a hálószobába, amiből nem állnak ki a rugók, hivatalosan is vissza fogok költözni :D. Fura, hogy most hoztuk haza a kisfickót a kórházból, és már ott tartunk, hogy egyedül alszik, vannak kedvenc kajái, imád "szerelni"... de ez az élet rendje...

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Egy kis hétvégi agytorna :lol:
1229251005.4415.xls

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?