Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt! :lol:

igazatok van :wink: , hallod Nati? :roll: :wink:

Zsu!
a napocska nálatok is hamarosan kisüt :P

Kép


Vicky! 8)
Kép

Ditke, Dike, Kukac! :lol:

Kép

Nati!
Boldog névnapot! :D
Kép

Suzy!
gratulálok Vinzent babához!gyönyörűséges kisfiú! :lol:

Kukac!
igen, én is hánytam többször a zebrás teszt előtt :wink:

Ditke!
örülök a stimus babás ciklusodnak :D

Dike!
jó kis peteérés lehet, ha így fájt a hasad 8)

Gyugyi!
az összes pont illik rám :shock: :oops: :lol:
Vendég
 


Vicuska

Hogy vagytok?

Írok privit!
Vendég
 


Lányok, akkor kik most a következő babásodók?? :roll:

Kukac, Ditke és Dike Kit hagytam ki??? :roll:

Vicus :D Örülök, hogy hallgattál a szép szóra és visszataláltál közénk! :wink:

Ditke :D Mi az ára egy ilyen takarítógépnek? 35 körül? :roll:
fenci
 
 

 
 

Nati :D Most rajtad a sor, hogy Te is visszatalálj közénk! Boldog névnapot!!! :P
fenci
 
 


Boboka :P

Hogy ez mennyire igaz, basszus szó szerint így van!!!! :lol:
hangosan röhögtem, erre Lencus is!!!!!

De megériiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hajrá csajok!!!!

Suzy :P

Hatalmas gratuláció a babához!!!! Megérdemelted, legyetek nagyon boldogok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ticsi :P

Hogy vagyol??????????????? Mert olvasok ám, csak nem igen írok... :oops:

Én kb. október eleje óta húzom a belemet 8) Tán most jobb.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!

Hú de sokat írtatok, igyekszem majd visszaolvasni. :)

Nálunk annyi van, hogy voltam uh-n, ciszta sehol, ellenben sárgatest van, szóval pé kipipálva, 12 mm-es nyálkahártya, progeszteronra vért vettek, eredményért holnap csörgök a dokinak, hüvelykenet tenyésztés egy hét múlva.
Páromnak is megvannak a leletei, vagyis a spermavizsgálat eredménye: 30 millió/ml, 80% jól mozgó.
Csajok, ugye jól tudom, hogy 20 milliótól jó a spontánra..? (csak a leletet kaptuk meg, dokitól nem tudtam kérdezni...)
Vendég
 


nati!!!boldog névnapot és azonnal gyere vissza!!!! :D

vicky! Boldog születésnapot!

vicus! hát nagyon szurkált az tuti, de ilyen korán! jól tetted h visszajöttél!!!!!!!! :D

lányok! tegnap reggel a szokott időben hüvelyben 36.5 volt a hőm, ma reggel viszont 5kor keltem mentem fuvarba, 5 45kor visszaaludtam és 9kor keltem megmértem és 36.8. tehát eltelt durván 3óra. akkor ez valós adat?ja mert mindig 9kor mérem amugy. utána nem mozdultam meg(párnám alatt van a lázmérő :) ) visszaaludtam majd 10kor is megmértem és már 36.9. komolyan mondom nem tudom meg volt már tegnap a pém? nagyon kiváncsi leszek a holnapi hőmre. ja és ma már abszolut nem szurkál a hasam.
ma is elkapjam apát, vagy csak holnap? :D

KépKép
dike
 
 


pompom! na ez szuper h volt péd és h nincs ciszta! igen 20 felett jó spontánra én ugy tudom, és a mozgása is tökéletes. :D

KépKép
dike
 
 


Dike, én úgy tudom, hogy hatórás alvás kell az ébredési hőhöz, tehát lehet hogy az a három óra kevés volt. Valahol a 36.5 és 36.8 között lesz a tuti, de ettől függetlenül szerintem kapd el apát, abból baj nem lehet. :wink:
Vendég
 


Dike :D Én is 3 óra alvásról tudok a hőmérőzéshez. Hmm, hát ha ma már nem szúrkált és a 3 óra alvás utáni hőd is magas, én lehet elkapnám apát ma is. :wink:

Pompom :D Végre ezek nagyon jó hírek. Méhnyálkahártya szuper vastag, sárgatest meg reméljük jó sok progit termel. 20 felett jó a spontánra igen. De ha kikezelik apát a sok rosszból szerintem nőni fog ez az érték, tuti!! :D

Bogáncs :D Lencus képet kaphatunk? :roll:

Boboka :D Meglestem odaát a fiúkat, zabálnivalók! :wink: Olvastam a vívódásod a dokikkal, én elmennék vizsgálatra, inkább többször mint kevesebbszer. A legtöbb doki inkább lerázós mint a rendszeresen ellenőrzős fajta, szerintem érdemes kihasználni. Persze csak ha tényleg úgy látod hogy Krisi már nem 2 kézzel hadakozik a dokkerektől. :roll:
fenci
 
 


Esti bekukk.....

NATI :D
Boldog névnapot!
Egészségedre!!!!!! :wink:
Kép

Mennem kell. KVT...... :wink:

Holnap délelőtt leszek.

Kép

KépKép
zapáné
 
 


jaj de nincs senki gyertek egyedül vok, párom csak éjfélkor jön talán, és tuti nem lesz kedve kekszelni. :(

KépKép
dike
 
 


NATINAPRA SOK ÖRÖMÖT!

pompom
aszta, de jó hírekkel jössz! ha min2en meggyogyultok, jöhet a kisdrága! te jol vagy? apa szed még vmit?

vicus
Lilla már mozgolódik nagyon, ugye?

dike, krsiz
ma feladtam az ujságot, hét vége felé oda kell érnie

dike
te mikor mész dokkerhez?

zsu
spontán babásodj, az a legolcsóbb:) de jó lenne, ha összejönne:)

nekünk alig van vmi ajándék még karácsonyra :roll:
Vendég
 


Fenci

50 egy ilyen gép ára! :? :roll: Ha azt nézem hogy Gyugyi a szabad szerelemre 25-öt adott ki akkor ez nem sok ugyi? :lol: :lol: :lol:
Az új főnök nem én leszek, mert én gyesre megyek hamarosan!!! :lol: :lol: :lol:
De ma is mondta a főnök hogy sokat fogom én még őt emlegetni!!!! :lol: Az biztos, ha tudná, csak éppen nem úgy ahogy ő gondolja!!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsófi

Igazad legyen a kétcsíkos teszttel kapcsolatban! :wink: :D Neked nagyobb esélyed van azt tudod mint nekem! :wink: :D
Vendég
 


kata! köszi szépen. nem megyek dokihoz mostanába...várom a vérvétel eredményét, majd jövő hét hétfőn remélhetőleg meglesz. aztán lehet utána konzultálok a dokival.

KépKép
dike
 
 


vickybabe
Régi felhasználó


Csatlakozott: 2006.10.10.
Üzenetek: 1841
Tartózkodási hely: Pest megye
Elküldve: 2008 Március 12 Szerda - 17:58

--------------------------------------------------------------------------------

sziasztok!
Zsu is el van veszve!!!

Katiee, sajnálom hogyan tovább? Tali??????

Voltunk ma dokinál,sokkal alaposabbnak tűnik, mint az eddigi, szimpatikus volt a hely, a dolgozók, a doki - mindenki fiatal, de nagyon profinak tűnnek! Szerencsére az átjárhatóságit nem kell újra csinálni, vérvételek lesznek + váladék/spermatenyésztés, ezt eddig még nem csinálták.
A doki azt mondta, várjuk ki az eredményeket, de nem biztos, hogy van értelme tovább inszemezni a párom eredményével, és hogy pl. a 2.-at nem is volt értelme megcsinálni, mert annyira kevés sperma volt.

A múlt havi hanyag túlstimulációt szerencsésen megúsztam ciszta nélkül, viszont még most is 3 tüszőm van, 1-2 nap és megrepednek...úgyhogy vérvétel is csak a következő ciklusban lesz, mert most még nem tisztultam ki teljesen a hormonoktól.

Június előtt nem lesz se inszem, se lombik, úgyhogy addig itthon próbálkozunk az esélytelenek nyugalmával

puszi mindenkinek, megyek, mert velem lesz tele az oldal...

Szóval akkor hogy is volt ez Vicky!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati, én is boldogat kívánok! :)

Kata, köszi én már jól vagyok. És örülök, mert úgy tűnik, hogy ez a ciklus is barnamentes lesz mensi előtt, pont mint a múltkori. Az azt megelőzőkben ilyenkor már rendesen "eresztettem". :)
Fura úgy várni pirit, hogy nincs esélyem most babásnak lenni (hülye bacik, hülye gumi), utoljára a 9. napon voltunk együtt natúr módra, az meg ugye korai...

Dike, a prolaktin nézik most? Ha a párod el is alszik, miután hazaér, még mindig ott a reggel/hajnal, amikor kipihenve lehet huncutkodni. :wink: Bár tudom, hogy ez nem mindenkinek fér bele időben..
Vendég
 


pompom! igen a prolaktint. a párom reggel 5kor kel :( nem tudom mi lesz, pedig ha tegnap volt pé akkor holnapit már cseszhetem.nem akarom szekálni se h naaa mert hát hulla fáradt egész nap vezetett. :(

KépKép
dike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ma megint megjött...... :roll: 22 napra. :?
Nem baj, szombatra elmúlik!!!!!!!!!!! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Köszi a vigasztalást és együttérzést. Úgyis megoldódik a gondunk valahogy, most nagyon pozitívan próbálok gondolkodni. 8)

Kata :D

Spontán babásodás a legolcsóbb, de utánna úgyis mindent a gyerekre költünk. :lol: Ugye?

Gyugyi :D

RMPPB! Jó korán jött piri. :evil:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Kukac,
Egy kis túlstimu tényleg elősegítheti a babásodást. Remélem az álmaid valóra válnak! :) Látom a húsevésre nem akarsz rákapni. :wink: Folyadék nincs a hasadban?

Pompom
Jó kis eredmények, minden rendben lesz!

Ditke,
Miért kell ilyen sokáig várni a lombikkal?
A 48 óra teljesen normális. Akkkor ez most spontán stimus ciklus?
Nem semmi, szép ára van a gépnek! Magától kitakarít? 8)

Vicuska,
El ne tűnj, itt a helyetek! :)

Zapáné,
Örülök, hogy ilyen hamar kiheverted.
Jó volt a felsorolás, sajna milyen igaz. :wink:

Ticsimű,
Gyógyulást küldök nektek!

Krisz,
2 év után úgy döntöttem, hogy intézményt váltok. Úgy gondoltam, ha ennyi idő alatt nem jutottunk eredményre, valami mást is ki kell próbálni. Nem jött be. Ettől még nem bántam meg, előre nem lehet tudni mitől fog sikerülni. Nekem az utolsó lombikod alapján úgy tűnik nem vagy rossz helyen. Minden nagyon jól haladt, legközelebb biztosan meg is tapad.
Mi is szoktunk erről beszélni. Ha nem is lesz babánk, az a fontos, hogy itt vagyunk egymásnak, és egészségesek legyünk.

Susy,
Óriási gratuláció Vinzenthez, nagyon szép kisbaba! :) Olyan furcsa, hogy már el is telt 9 hónap. Sok boldogságot kívánok!

Zsu,
Nagyon drukkolok a spontán babához. Olyan szép vastag nyh-ád szokott lenni, biztosan sikerülni fog! :)

Voltam tüszőnézőben. Cisztáim hál'Istennek felszívódtak. Jobb oldalon van egy domináns tüsző. A héten rádolgozunk. Próba szerencse.

Két hét múlva Karácsony, és én még nem vagyok kész a vásárlással. :roll: Ti hogy álltok, mindent beszereztetek?

Kép
mofly
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kép

én már úgy várom a havat.... :D pedig se korizni(tudom, ahhoz jég kell), se síelni, se szánkózni nem tudok :shock:
de a havasszán jöhetne :wink:

Zsu!
hajrá spontán hónap :D

Kukacka!
mi zújs?????hány teszted van?milyen?mikor kezded?elkezdted már???? :roll: :lol:

Dike!
reggel-hajnalban azért sikerült? :lol:

Ditke!
nem értettem amit írtál..... :roll: Katievel mi van? :shock: és Vickyvel?
amit írtál azt magadról írtad? :roll: már a dokis dolgot :roll:
bocs h ilyen érthetetlen vagyok :oops:

Kata!
tegnap reggel+este is mozgolódott! :P de még mindíg enyhéln érzemcsak, jó lenne ha már annyira beindulna h apa is érezhesse :lol:
holnap már 12 hetes leszel :D
Cs-hez mész 12 hetes uhura?hova?csnkba mész kombinált tesztre? :roll:

Gyugyi!
aha, értem már, ezek szerint pirizni fogsz azért :evil: szombaton csak nem lesz buli??? :D diszkógömb lett? :roll:

Fencike!
hogy bírod a pihenést? 8)
Vendég
 


Mofly!
szijjjjjjjjjjjjjjjja :D
tök jó h nincs ciszta!hajrá tüszőcske :wink:
én most indulok vásárolgatni :D
Vendég
 


Köszönöm lányok :lol:

Susy, Vinzent baba gyönyörűűűűűűűűűű! A gátsebet sajnálom, mielőbbi jobbulást! A szüléstörténetre nagyon kíváncsi vagyok ám!
Hogy telik az idő, 2 héttel jártatok előttünk, és már 9 napja babázol. :wink:

Ditke :lol: hinni kell a csodában, és az esélytelenek nyugalmában :wink: Minden élet kezdete egy csoda, mégis, milyen gyakran megtörténik, hiszen mindannyian itt vagyunk!
Jövő hét végén várom a zebrás tesztedet!!!! Ja és örülök, hogy a gonosz főnök megbűnhődött :wink:

Fenci, hétfőn megyünk dokihoz, akkor lesz az első nst :lol: Meddig melózol még? Szoktál néha bejárni is, vagy full otthonról nyomod?

Kukac, már csak pár nap a zebrás tesztig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hú de várom már!!!!!!!!!!!!!!!!

Pompom, szerintem 30 milla - 80% bőven elég a spontánra :wink: amúgy is csak 1 db atomanti kell :wink:

Zsu, sajnálom az anyagiakat...nem tudtok átmenni egy másik intézetbe, ahol tb-re csinálják a lombikot?

Vicuska, örülök, hogy itt vagy és nem tűntél el! :wink:

Mofly, szuper, hogy eltűntek a ciszták! Hajrá spontánkodás!!!!!!!!!!

Karácsonyi vásárláshoz kitartás, én már rég megvettem mindent, már be is csomagoltam, most ülök a babérjaimon :lol:

Biztos kihagytam egy csomó mindent, de ezt már nézzétek el nekem, csak 50%-ban vagyok már beszámítható :lol:

A friss babás anyukáink nagyon eltűntek!

Kép
vickybabe
 
 


vicus
csnk-ba megyek elöszö, cs-hez jan7-én. csak papirforma a 12 hét, uh kisebbnek nézi egy héttel

majdjövök, most etetés
Vendég
 


Vicuska

Ez Vicky márc. 12-ei hozzászólása volt!!!!!
[quote="ditke74"]
írta:
ditke74Június előtt nem lesz se inszem, se lombik, úgyhogy addig itthon próbálkozunk az esélytelenek nyugalmával

Ő keresett akkor új intézményt és ugye ő írta a fentieket!!!! :lol: :lol: :lol: És hát ezért is írtam neki, most pedig a kis Levente ott lapul a pocakban! :wink:

Hogy tisztázzam, én még mindig a Closti+tüszőrepinél duonál maradtam, sem inszem, sem lombikom nem lesz egyenlőre! :wink:
Vendég
 


Mofly

Örülök hogy eltűnt a cisztád!!!!! Neked stimus ciklus? :wink: :oops:
A fene a jó dógát ,ennyi pénzért nem hajlandó egyedül kitakarítani!!!! :lol: :lol: :lol:

Őszintén szólva sajnálom kiadni a pénzt egy ilyen drága gépre, de a porszívóm is megadja magát hamarosan! :? Meg különben is, nem iszom, nem dohányzom, nem nagyok az igényeim! :lol: Ennyi jár! Hiszen Loreal!!!!! :lol: :lol: :lol:
Na azért két pár csizmát venni egyszerre :? ! Na olyan se lesz többet! :lol: Elkapott a hév, és le is volt árazva! :lol: Apa persze nem tudja! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


vicus! még este meg volt éjfélkor :) de reggelre csak 36.6 volt a megszokottnál fél órával korábban mértem, de ez nem számit szerintem, ugyh szerintem még sem volt pém.

KépKép
dike
 
 


Vicus, én is nagyon várom a havat, de azt mondják az okosok, hogy nem valószínű a fehér karácsony. :? Na mindegy, jég és jégpálya akkor is lesz. :)

Vicky, tényleg csak egy atomanti kell, na de azért nem árt, ha támogatják őt hárulról a csapat. :)

Ma elkészült a 22. napi vérvételem, progeszteron szintem bőven a ref. értékeken belül, de a doki azt mondta, hogy ő nyugodtabb lenne, ha több lenne, ő többet várna, a felső értékhez közelebbit. Én meg azt mondom, hogy ne legyünk már telhetetlenek. :) Egy éve még egyik anovulációs ciklusomat követte a másik, úgyhogy én a spontán peteéréseknek is örülök, akármilyen progiértékkel, főleg ha papírforma szerint normális, és peteérést jelöl... mindenestre jövő hónapban újra megszúrnak, és ha akkor sem elégedett a doki, lehet hogy nem úszom meg a clostyt. :?
Vendég
 


Ja és jelentem: a hétvégén összekutyult, agyondíszített mézessütim harmadnapra megpuhult, emberi fogyasztásra alkalmas. :lol:
Vendég
 


Pompom

Ez jó hír hogy rendben van a progid! :wink:

És nem kell fogorvosra költeni ami a mézessütit illeti! :wink: :D


Tavirózsa, Gaby????????
Vendég
 


Estét

Olvasok...

Suzy hatalmas gratt!!!!!!!!!!!!

Nálunk a törpe és nagyember ma hajnalra lebetegedett, addig ők még tartották magukat!

Most igazán kitaláltam a karácsonyi ajándékot...EGÉSZSÉG!

Amíg lábadozunk nem tok jönni, de pár naponta bekukk...

NATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gyere!!!!!!!!!!!!!!

VICUSKA!!!!!!!!!!!!!!!! Ha eltűnsz, elporollak! :D

Kép
ticsimû
 
 


Hű, nem sokat írtatok mióta elmentem :(

Dike!
nem baj, kapd el 2 naponta oszt kész! :lol:

Ditke!
éééééééééééééééééééértem már :oops: :lol:
mikor tesztelsz? :roll: :lol:
de, a meló hiányzik nagyon...na nem a sok elmebeteg, hanem a többi része :wink:
kéne nyitni egy olyan kórházat, ahova beadják a beteget egy cetlivel a nyakában, amin rajta van mi a panasz és mi meggyógyítjuk aztán kiadjuk.értsd:az ember ne jöjjön be, ne lássam, ne kelljen beszéljek vele.... :lol:
ja, és fizetni se kéne, csak tiszta szép szakma :wink:
álmodozom........ :roll:
tök jó h a főnököd "lemondott ":D

Pompom!
gratula!de akkor mér kar a doki clostyt?????Gyugyi volt a nagy zugclostyzó :wink:

Ricsi!
jobbulást az egész családnak! :?
melyik törpe?a Törpördög vagy a Törpicur? :lol:

Viki!
jól olvasom, h akkor ti most sokat szexeltek, h mielőbb kibújjon a baba? 8)

KUKAC????????????????????????

Többiek?????????

Elmentem ma túrni.... :lol: egy hatalmas rózsaszín szatyorral jöttem haza :oops: :lol:
Vendég
 


Hali!

Mofly :D

Szia!!!!!Örülök, hogy nincs cisztád! Akkor most ti is spontánkodtok?? 8)
Nekünk már megvan minden ajándék,csak be kell csomagolnom. 8)

Vicuska :D

Én is várom a havat, de legalább már az eső nem esik. Útálom a latyakos időt. Inkább hideg és hó. :lol: Én tudok korizni és szánkózni, csak síelni nem.
Muti a szerzeményeidet, miket turiztál????

Vicky :D

Gondolkodok(tam) rajta, csak a dokimat nem szívesen váltanám le. :oops:
Úgyhogy most mégnem tudom mi lesz, majd meglátjuk.(a vak is azt mondta :lol: )
Ticsit elnevezted Ricsinek. :lol: 8)
Zsófi net nélkül van, majd jön.

Ticsi :D

Jobbulást nektek. Akkor már az egész család beteg? Gyógypuszit küldök a törpéknek, nektek meg nagy ölelést!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hali!
Az előző hozzászólásba nem jó helyre írtam két mondatot. :oops:

Vicuska

Én is várom a havat, de legalább már az eső nem esik. Útálom a latyakos időt. Inkább hideg és hó. Én tudok korizni és szánkózni, csak síelni nem.
Muti a szerzeményeidet, miket turiztál????
Ticsit elnevezted Ricsinek. 8) :lol:
Zsófi net nélkül van, majd jön.


Vicky

Gondolkodok(tam) rajta, csak a dokimat nem szívesen váltanám le.
Úgyhogy most mégnem tudom mi lesz, majd meglátjuk.(a vak is azt mondta )

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicus, azért emlegette a rásegítést, a clostyt, mert szerinte a magasabb érték jobb lenne vagyis volt pé-m, de a sárgatestem lehetne szorgalmasabb is. Oké, persze jobb ha szorgalmasabb, úgy több esélye van megmaradni a babának, de őszintén szólva én sem értem, hogy miért nem jó egy normál értéken belüli érték. Mindegy.. megszúrnak megint, ha akkor is kevésnek gondolja a progeszteront, majd kifaggatom és ha tényleg kell, jöjjön a closty.
Egyébként ha nyitsz majd ilyen kórházat, mehetek ápolni? :) Néha úgy meg bírok könnyebbülni, mikor tudom hogy mindjárt hazaérek a kuttyhoz és nem kell emberkéket látnom...

Csajok, szerintetek érdemes kétnaponkénti alkalmakra redukálni a szexet..? Mi úgy vagyunk együtt, hogy épp amikor jólesik, ez nagyjából naponta, max. másfél naponta, de van hogy becsúszik naponta 2 is... :oops:
Szóval pé előtt kéne pár nap pihi? (a kiskatonák miatt)

Ticsi, jobbulást a családnak!

Ditke, a süti miatt tényleg nem kell költeni fogdokira, de a bölcsességfogam még várja a kihúzását... brrrrr. (nyomja az előtte lévő fogamat, úgyhogy muszáj sajna)
Vendég
 


pompom! :) naponta????te aztán jól birod :D mi nagyon fáradtak vagyunk hozzá örülök ha két naponta összejön. :D
szupi h jó lett az eredményed!!

KépKép
dike
 
 


jééé laptetű :D

KépKép
dike
 
 


Dike, ez van, így esik jól. :) És most szerencsések vagyunk, mert viszonylag nyugisabb szakaszt élünk, és van időnk egymásra, szóval kihasználjuk. Úgyis lesznek még bőven olyan idők, amikor szex helyett az alvásra voksolok majd, de ez még nem az. :wink:
Viszont ez a 30 millió a páromnál, ami közel van a normális alsó határához, eszembe juttatta, hogy talán egy kicsit jobban oda kéne figyelni az időzítésre...

Ügyes laptetőzés! :)
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Kiszedik ma a varrataim!!!!!!!!!!! :D :D
Kép

Vicuska :)
Imádok túrni! Fotót a cuccokról!!!! :)
Szombaton csak itthon "bulizunk". :wink:
Discogömb nincs. De tippet kaptam, holnézzem meg!
Piri meg van, úútálhatom továbbra is..... Csak az utat zárták el a kisfickók elől! Nem, mintha olyan könnyen teherbe esnék....:?

Basszus, készülnöm kell..... :evil:

Ma oda kell figyelnem mindenre.... Tegnap eltörtem a kávés pixist ...takarítás. Ma a kakaval öntöztem körbe a konyhát.:evil: Akarom mondani kakaóóóóval!
:lol: :lol:
Még valami lesz, háromig nem áll meg. :?

Na pussz. Idő van.

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi :D

Discogömb fénnyel együtt kb.8-9ezerért láttam.
Ha jól emlékszem, de megnézem neked. Ha érdekel megírom priviben.

Jó varratszedést!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Gyugyi :D

Megtaláltam:

Party fényszett/ cszám:556535
-fém spotlámpa
-20cm tükörgömb
-forgatómotor
-12v35w

Ára:8.388,-Ft

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, de ahogy Zsu írta net nélkül! A férjem elutazott 3 napra és elvitte a laptopot is! :evil: Most be kellett jönnöm az irodába és csak benéztem. :wink:

Legalább nem olvasgatok és agyalok. :lol: Amúgy jól vagyok, semmit nem érzek. :roll: :lol:

Vicuska!
Talán vasárnap. Negatívat nem akarok tesztelni. Érdekes,most nagyon türelmes vagyok! :lol:

Mofly!
Azért ettem ám husit. Csirkemellet. És halat is. :lol: De leginkább fehérje tablettát. :wink: Ti mikor mentek legközelebb lombikra? Kicsit lemaradtam Veled kapcsolatban.

KépKép
zsófikukac
 
 


pompom!!de én olyat is olvastam, vagy hallottam már nem tudom, hogy akinek kevés van annak meg jó ha minden nap van, mert mi van ha mégis egy-pár termelődik, tovább él, és adsz neki lehetőséget h pont az nap felkuszhasson. nem tudom, mondanak mindent.de a legtöbb orvos bármilyen mennyiségnél a 2 napontát javasolja.

zapáné! fájdalommentes varratszedést kivánok, és vigyázz a mai napon magadra!

zsófi! türelem babát terem :D

hő 36.6 még semmi...

KépKép
dike
 
 


off nagyon mérges vagyok!!! képzeljétek 2 hete vettünk téli gumit 4dbot kurvára nem olcsón, és tegnap beleálllt egy nagy vasdarab kampo vagy mi, és kivágta a gumit, egyből durrdefekt, még jó h meghallottam, és pont nem száguldoztam....ma rendelhetem meg az újat. pont most a karácsony előtt is sincs lóvééééé! :cry:

KépKép
dike
 
 


Dike, hát én is felrobbannék az idegtől a téli gumi miatt... de a lényeg, hogy neked nem lett bajod, ez a legfontosabb.

Asszem szexmennyiség terén nálunk komrpomisszum lesz: pé előtt két nap "koplalás", egyébként meg ahogy jól esik, továbbra is.
Még ma sem barnázok, hőm 37.2, szóval megint egy széééép, normális ciklus boldog tulajdonosa leszek. :)

Zsófi, te is vega vagy, vagy csak nem szereted a húst? Én már sok-sok éve húsmentesen élek, nem szerettem soha, nem is hiányzik, de azért tejtermékkel, szójával, miegymással pótolom. Drukk a poz. teszthez!

Gyugyi, jó köldökszőrmentesedést! :wink:
Vendég
 


Vicuska,
És mi szépet vásároltál? :wink:

Vicky,
Jó neked. Ügyes voltál. Én minden évben elhatározom, hogy okt-novemberben elilntézem a vásárlást, aztán nem sikerül.

Ditke,
Nekünk nem stimus hónap, vártuk hogy eltűnjön a ciszta.
Néha ki kell élni a vásárlási szenvedélyt. :wink: 27-ért láttam egy álom csizmát. :roll: Hááát még gondolkodom rajta.

Kukac,
Jól van, akkor megdicsérlek. :wink:
Nem tudom még mikor lesz lombik, vagy lesz-e. Gondolkozom rajta. Az utolsló lombik nagyon betett. Jól meghíztam tőle, a szteroidtól hullott a hajam, cisztám lett, plusz amiről nem is tudok. Szóval én már eléggé félek tőle, különösen a szteroidtól.

Dike,
:( Megjavítani nem lehetett?

Zapáné,
Most már jobb lesz, nem fog szúrni.

Kép
mofly
 
 


Hali!
12.cn.Hőm nem tudom mert nem találtam reggel a mérőm.Pg veszett páfrányos. :D Házasélet volt tegnap meg előtte is.Ma ki kéne hagyni? :shock: Bár apának sosem volt gondja a mennyiséggel, minőséggel.Sztem nem hagyjuk ki mert holnap meg temetés...nem 100%, hogy olyan lesz a hangulat. :?
Tegnap koriztuk kb fél órát!Hazafelé a nagybevásárlás után (a boltnak) beugrottunk a pályára...mivel zárás előtt 40 perccel mentünk és a pénztáros már a pénzt számolta így beengedett ingyen. :D Jó volt a feeling, sikongattak sokat...sok év kihagyás után. :lol:

Zapáné
A miskolci Metro-ban van kb ennyiért a discogömbös szett, akkor valószínűleg a többiben is van. :D

Mofly
Hatalmas drukkok mennek mindenhez!!!A spotánhoz vagy a lombikhoz ha mégis rákerül a sor. :D
Én is úgy megnézetném magam uh-n most, pl ma, hogy mi is van bent...lett-e vmi gáz vagy sima pé, érett-e esetleg több petike....De nem fér nagyon bele a napirendembe,,,majd jövő héten elugrunk Debibe uh-ra.

Pompom
Örülök, hogy láthatólag a házaséleteteket nem viseli meg a "kötelező"sex...nektek épp az a gond ha ki kell hagyni. :lol:

Zsófika
Jó beágyazódást!!!
Amúgy nektek mondtak valaha vmit, hogy az endo miért befolyásolhatja a teherbeesést? :shock:

Pusszantás!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Mofly

Akkor apácskám büszke lehetne rám, mert az én csizmijeim leárazva voltak 3000 ft/pár!!!! Most már meg is nyugodtam! :wink: :D Bár néha én is átesek a ló túloldalára!!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek! :D
Vendég
 


Hello!

Gyugyi! Jó varratszedést, már ha lehet az... Fogadjuk, hogy örülnél, ha egy dr House szedné ki őket?!?!?!

Mofly! Én szorítok a spontán hónaphoz is, láttunk mi már itt mindent... :)

Ditke, Neked pedig a stimus hónaphoz szoríjjjok!!! :)

Dike! Tuti nem lehet javítani? Nekem is volt már ilyen és megjavították... (párezerér)

Még akartam, de Bende ébredezik és még nagyon nem kéne, úgyhogy magammellé veszem.... pussz

Kép
Kép
sleepin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?