Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bizony... már 3 hét sincs :shock: :?
Már 28-án "haza"költözünk... Apa, a tesóm és 1-2 ember jön fel 29-én és pakolnak,
viszik haza a bútorokat, ruhákat.... :roll:

Boszi
Jobbulást Gabikának is.
Szegénykének biztos fáj... :(

A párod munkahelye :evil:
Ha beteg nem mehet betegre :?: :evil:
....szomorú, hogy ezzel fenyegetőznek a főnökök.

Jó lenne nekünk is venni még náhány ruhát Levinek, mert Nyh-n nincs ennyi fajta áruház :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia akkor ott a teszvesz ott nagyon jó dolgokat lehet venni :):):)

Boszi igen nagyon régen volt már de azért az alapok megmaradnak eü érettségim van :):):):) ált ápoló és ált asszisztens lett akkor belőlem de egy percet sem dolgoztam az eüben amikor meg akartam akkor már nem volt elég ez a képzettség hozzá el kellett volna végeznem egy két éves képzést és saját pénzen nem is biztos hogy munka lett volna :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
...de jó neked, hogy több dolgot máshogy látsz, mint egy átlagember...
Néha biztos jól jön az eü végzettség :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Hát most nagyon teli lett a pohár.

Egyszerűen felháborító,ami ebben a házban történik!

Megetettem Gabikát délben,majd letettem aludni. Gondoltam ebéd után én is kicsit pihenek.

Erre nem telt el 40 perc se szinte megijedtem,mert olyan hangos fúrás hallatszott,de nagyon közelről.

Megyek egyre közelebb az ajtó felé,s erősök a hang,de elképesztő hangos!

Hurrá,gondoltam a gyerek vagy 30 perce alszik,most már nem fog tuti.

Kinézek,s látom itt fúrnak a mi telefonszekrényüknél.

Tudtam,hogy hozzák a Digi Kábelt,de azért legalább lehetne szólni a lakóknak nem,hogy fúrni fogunk?!

Ki lehetne írni,hogy x nap 13 órától Xy emeleten kezdjük a munkálatokat nem?!

Hát elkapott a gépszíj!

Kimentem,s megköszöntem az Úrnak,hogy itt zajong,a gyerekem meg üvöltve kelt fel,s már

aludni nem fog!

Hát gondoltam ezt megköszönöm szépen a Gondnoknak és a Közös Képviselőnek is!

Felhívtam először a Gondnokot,s elmondtam a problémám,meg,hogy ez nincs rendjén,hogy nem szólnak!

Csak motyogott,semmit nem tudott mondani,de én megmondtam a magamét neki!

Mindenről panaszt tettem. 3 éve itt lakunk,s semmi változás nincs,hova tűnik el a pénzünk?!

Ezek után felhívtam a Közös Képviselőt.(ha akárki meglátná senki nem nézné annak,mert egy iszákos kinézetű nő,aki még akkor is dohányzott,mikor nagy hassal mentem hozzá vmi papírért!). Megköszöntem neki is,hogy a gyerek nem tud miatta aludni.

Ezek után pedig rátértem mindenre,mert most telt a pohár be,de nagyon:

3 éve itt lakunk,s a közös költség már 8000Fthoz közelít,s nem tudjuk mire megy el,mert

azt nagyon kétségbe vonjuk,hogy egy kis festés(hozzá kell tennem így akárki megcsinálja)nem került annyiba!

Más társasházakban felújítanak,postaládát cserélnek…stb

Megmondtam neki nagyon a magamét,szóhoz nem jutott nagyon.

Megkapta,hogy senki nem tudja hova megy el a pénz,a közös költség egyre több,s felújítás meg csekély.

Ja és megemlítettem,hogy hányadék a lépcsőház,a folyósok,meg minden,arra kellene eltenni a pénzt és szépen kifesteni. Erre mit kaptam:

Hát fogjak össze a szomszédokkal,s fessem ki?!

(mert állítólag egyik emelten megcsinálták így)

Na megköszöntem neki szépen,s megmondtam,hogy ez az Ön dolga lenne,hogy megcsináltassa vki szakemberrel!

Csak röhögött nekem,ami szintén tovább húzott….

Elegem van már mindenből,hogy itt semmit nem csinálnak!

Elköltöznék legszívesebben akár a szomszéd társasházba,ahol normális a közös képviselő,s törődik a lakókkal!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Kia: Ha elköltöztök, akkor hogy áruljátok tovább a lakást? Ingatlanost megbíztok és ő mutogatja majd az érdeklődőknek?

Nika: tényleg jó, hogy van eü. végzettséged. Én általában bepánikolok a nehéz helyzetekben :oops:

Boszi: nálunk 9600 Ft a közösköltség, és tulajdonképpen én sem tudom hogy mire megy el....
Melóhely: tényleg kizsákmányolják a párodat! De muszáj kitartania, mert mostanában nehéz lesz új állást találni. Most már nálunk sincs felvétel :( . Azt hiszem jövő nyárig nem is lesz, de majd meglátjuk, hogy alakul az év eleje. Egyelőre nincs nagyon karácsonyi forgalmunk. Látszik, hogy kevesebb az emberek pénze...

Ma csak fél napot dolgoztam. Délután meg elmentünk anyuval kicsit nézelődni a Dunakeszi Auchanba, meg a Buy Way-be. Hát Lányok, Fanni iszonyú hisztis lett. A C&A-ban kiverte a hisztit, mert nem engedtem, hogy lepakolja az összes ruhát, majd nem akart kijönni az üzletből, mert volt ott egy karácsonyfa és azt kellett csodálni. Régen mindig néztem az anyukákat, akiknek hisztizett a gyereke, hogy miért nem tud vele valamit kezdeni, hogy ne hisztizzen. Most már kezdem érteni a dolgot, és a C&A-ban kifejezetten szégyelltem magam, hogy ekkora hisztit csap a lányom :oops: :oops: :oops:

horvviki
 
 


Gani: mint lányos anyuka, mondj valami biztatót, hogy kinővik a lányok ezt a hisztit? Neked hisztizett Bogi 1-2 évesen? Életkori sajátosság, vagy elrontottam valamit?

Többiek? A fiúk is hisztisek?

horvviki
 
 


Viki Gabika is hisztis,de szerencsére csak itthon! Akárhova mentem eddig vele jól viselkedett,boltban is mindig csendben van,s hagy vásárolni,nem követelőzik! :P
Most azon gondolkozunk,hogy panaszt teszünk a Közös Képviselőre,mert nem végzi a munkáját el. Csak nem tudom hol lehetne? Önkormányzatnál?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki mi mindig kapunk elszámolást,hogy mire mennyit költöttek el,de akkor is sántit a dolog sok ember szerint... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki!
Minket hála a magasságosnak, elkerült az effajta hiszti. Voltak próbálkozások, nem mondom, de mindig könnyen el lehetett terelni Bogi figyelmét más dolgokkal.

Biztatót viszont tudok mondani!
Köszöntelek az első dackorszakban! 1-3 éves korban zajlik. De nyugi, sohasem lesz vége, mert van a 2. dackorszak és azután meg a kamaszkor
:lol:
Méregeti a határait!Okosodik, most nyílik csak igazán előtte a világ. Tudatában van, hogy sok mindent el lehet érni és ki is próbálja az erejét. Ez az egészséges! Fejlődik az idegrendszere, mert akaratos és a saját igazát akarja!
Ez minden gyereknél így van. De mint felnőttekben is sokféle létezik, gyerekekben is van, hogy könnyebben vagy nehezebben zajlódnak le a korszakok.

Tanács:
Következetesség minden baj megoldója!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Viki,
Áron iszonyú hisztis. Mindig, mindenhol. Ha valami nem úgy történik, ahogy Ő akarja, akkor vágja magát a földhöz, csapkod, rúgdos, harap... nem egyszerű
Tudom én is jól, hogy a következetesség a kulcs, csak könnyű ezt mondani, ha az ember már az őrület határán van, hogy mit is csináljon.

Boszi,
Nálunk Rubicom-os kábelt fektettek a múlt héten, sőt még hétfőn is. Egész nap fúrtak, volt egy fél órás ebédszünetük, aztán annyi. Nagyon durva pár nap volt..... és majd még jönnek szerintem a DigiKábelesek is...
Nálunk 7400ft a közösköltség és inkább hagyjuk, hogy hogy számolnak el vele....

Kuki :(

A férjem ma utazott volna Svédországba, de sajnos nem tudott a sztájk miatt. Szegény, egész nap a reptéren sorbaállt, étlen szomjan várta a híreket, aztán délután hazajött, holnap reggel korán újra próbálkozik :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga: ahogy hallom a híreket, szerintem holnap sem fog tudni elutazni apa :(

Most szólt apa, hogy jövő hét hétfőn náluk lesz Karácsonyi ünnepség. Arra is megyünk, ha el tudok szabadulni időben a munkából.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Helga!
Szerintem nem nehéz következetesnek lenni.

Sajnálom apátokat!
Most a Mokkában egész jónak tűnt a helyzet a reptéren.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi
Néha engem is zavar a fúrás - faragás...
Valóban kiírhatták volna, hogy 11-én kezdik :evil:
Itt még azt is kiírják a lakók, ha felújítanak :wink:

A kköltség itt 9360 Ft :roll:

Viki
Ingatlanost nem bízunk meg :oops: Ők csak hírdessenek...
Van egy kolléga (a Duna felőli oldalon lakik) , aki kap egy kulcsot és Apa unokahúga (a XIII. ker-ben)
Majd ők mutogatják és ránéznek néha :wink:
Ha komolyabb valaki jön, akkor fent tud lenni Apa 2 óra alatt :P

Boszi
Itt volt Közösk. váltás... az előző sem csinált semmit.
Aláírásgyűjtés... de a többit nem tudom... :oops:

Helga
Drukk, hogy el tudjon utazni a párod!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia annyiból igen hogy nem kell gondolkodni hogy mit csináljak ha baj van de azért az én gyomrom is remegett utána vagy egy órát de csak azután hogy elláttam a gyereket :)

csajok azért ez horibili összeg közös költségre én 5200 ft-ot fizetek de itt rendben van minden

Boszi megértem egyrészről hogy bedühödtél de sajnos nem sért érdeket hogy napközben fúrnak nem lehetnek tekintettel minden lakóra viszont az már igaz hogy kiírhatták volna a kapuba hogy ma ettől eddig fúrás faeragás lesz

viki a fiúk is hisztosek ez életkri sajátosság és nyugodj meg ez egészen kamaszkorukig nem növik ki :):):) na jó csak vicceltem gergő is hisztis de le lehet szerelni a boltban én beültetem a kocsiba illetve ha hisztis akkor elterelem a figyelmét ez eddig működött

boszi szerintem a lakógyűlésen ha leszavazzák a lakók akkor ennyi de kell valaki aki helyette lesz erre gondoljatok

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Ma is a fúrnak,de ma már bekopogott a srác,hogy most kezdik,ha nem baj! Na így kellett volna már tegnap is! :wink: Ja amúgy ki va nírva,hogy 9-12ig lesz ma fúrás,ehhez képet 10:30kor kezdték el,s még tart. Gabika fent volt,játszott,de akármikor meghallotta a fúrást zokogva rohant hozzám!

Nika hát én nem is sokkalnám a közös költséget,ha lenne látszata(máshol postaládát cserélnek le,de itt olyan sose lesz,ezt kijelentette :twisted: )Az az igazság,hogy ilyen gyűlésekre már nem is nagy megy el ember,mert utálják,meg olyan időpontba teszi,amikor még nem értek az emberek haza a munkából(este 18-19órára és hétközben) Ez helyett a nő helyett szerintem bármilyik lakó jobban csinálná ezt! :wink: Ahol ezelőtt laktunk albiban ott nem volt 5000 a közös költség,s abból volt fedezve postaládacsere,új liftek,gyönyörű lépcsőház,rovarítók(itt ilyen sincs,csak,ha intézel magadnak).Érdekes nem?! Pedig ott 2 100 lakásos házat 1 ember vezetett. :roll:

Helga hát nem semmi ami a Ferihegyen folyik. :shock: Apa el tudott menni?

Ma végül elmentem 8-ra fogászatra,hogy betömje a gyökérkezelt fogamat. Péntek délután mentem volna,de Gabi fönőke rendes volt,azt mondta neki,hogy ma akkor menjen be dolgozni,ha én hazaértem a fogorvostól! :wink: 7:50re ott voltam,s 8:05kor már le is jöttem! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát igen nem smemi

anyós is mesélte hogy annak idején náluk is a közös képviselő mindenre költötte a pénzt többek közt magára csakl arra nem amire kellett volna összefogott a ház és leváltották a képviselőt lehet ha ez ügyben inditanátok egy lakógyűlést akkor sokan elmennének rá

nika70
Salgótarján
 
 


Nika erre én is gondoltam! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Áron eléggé taknyos, nem könnyű most neki, alig tud aludni a sok takonytól :(

Apának sikerült reggel elutaznia, így végülis jól sült el a dolog. A konferencia feléről lemaradt, de ott van, ez a lényeg. A mai Metró újság elején van egy kép a tömegről, Ő is felismerhető :)

Gani,
Ebben nem értünk egyet, szerintem nehéz következetesnek lenni, bár Neked munkádból adódóan, muszáj annak lenni.

Nika,
És nem gondoltál arra, hogy esetleg visszanyergelj az egészségügybe? Eléggé keresett, és nem is fizet már annyira rosszul.
Gege jól van???

Boszi,
Ez a fúrás dolog eléggé idegesítő... remélem, nálunk nem mostanában jönnek a DigiKábelesek, jó lenne szusszanni kicsit.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Ha érdekel valakit: mától 15-ig a C&A-ban minden kabát, bőrkabát 20% kedvezménnyel kapható!

Anyuék megvették Fanni (egyik) karácsonyi ajándékát: egy kis házikót kap, amibe belefér (olyasmi mint az orvosi rendelőben, az egészséges oldalon lévő házikó). Van nyitható ajtaja, ablaka, benne ülőke.

Hogy mi mit veszünk neki, arról még fogalmam sincs. Vannak elképzelések, de konkrét még nincs. (Dupló legó, baba, bébi laptop :roll: ) Már annyi mindene van, hogy már most nem tudok mit venni neki. Mi lesz még később???

Na mennem kell, mert Fanni hisztizik... :evil:

horvviki
 
 


Helga itt tarjánban nem kellettem de ha elköltözünk akkor esetlegesen megpróbálom már gondokodtam rajta :)

Gege a sérülése jól van de most meg lázas minden más tünet nélkül holnap leviszem dokinéninek megmutizom 39 volt popsiban

nika70
Salgótarján
 
 


voltunk dokinéninél mandullagyulladás :( antibigyót kapott

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Fiora (itt is)
Kép

Pár perce aludt el Manó és valaki (nem messze) fúr. :evil:
...még nem kelt fel :roll:

Helga
Merto újságot már rég láttam :?

Áronnak és Gegének is jobbulást kívánunk!

Viki
Köszi az infót...
Apa akar magának kabátot.. lehet benézünk majd - hogy milyenek az árak...
A kis házikó nekem is tetszik :oops:

Már csak keddig dologik aztán, szabi :lol:
Aztán jön az igazi munka...
Mindenhol bejelenteni a lakcímváltozást, .... :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Megint fúrnak.... :twisted: S nem is erről szó,ráadásul mikor,14 után kezdték el,persze,hogy Gabika nem is aludt tovább. :evil: Ahogy meghallja a hangot zokog,alig nyugszik meg! :(

Kia
szuper az új vonalzód! :wink:
Már nagyon közel ez a költözés,hát nem tudom én meg tudnám e szokni vidéken újra,pedig 20 évig ott éltem. Nehét lenne az biztos! :roll:

Nika neked mikor készült Gegés vonalzó a nagyonbaba.hu-n mennyi idő alatt készült el?Én már 2 hónapja(ha nem több)megrendeltem,s még semmi... :roll:
Gegének jobbulást!

Szinte minden ismerősöm beteg most,benne van a levegőben. Ezért nem is megyünk játszóházba,meg a hétvégre tervezett Mikulásházba se.

Helga örülök,hogy apa végül el tudott repüni.
Áronnak is jobbulást!

Fiora
boldog névnapot! :P

Viki
nagyon klassz az a házikó,amit Fanni kap!
:lol: Gabika is mindig rohangál ki-be,mikor ott vagyunk!
Hova teszitek majd? Nekünk már most minden teli játékokkal! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi Boszi!

Biztos nekem is nehéz lesz hozzászoknom a vidéki élethez... :?
Bár Nyh. nem túl kicsi és csendes város...
Pl. a közlekedése hasonló, mint Bp-nek :(

Én is akartam egy új nagyonbabás vonalzót - pár hónapja írtam is Levi e-mail címéről,
más névvel, de nem kaptam meg :roll:
Lehet már nem is csinálják?

...itt már nem fúrnak, Levi alszik tovább, de most az ölemben :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nekem anno egy hét volt de nem tettszik hogy nem ír hét nap felosztást

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi :)

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Helga!
Biztosan igazad van abban, hogy Nekem némileg könnyebb.
Nem tudom, hogy ha nem gyerekekkel foglalkoznék, akkor is ennyire határozott elképzelésem volna -e a gyereknevelésről.

Nekem sem akarják küldeni a nagyonbabás vonalzómat
:cry: De eddig azt gondoltam, hogy Én bénáztam el valamit. Most megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tartoznak :lol:

Nika!
Nekem is az a középiskolai végzettségem :lol: Én sem dolgoztam benne 1 percet sem. Nem is szándékozom. Nekem műszakos melót gyerek mellett lehetetlen bevállalni. Na meg először találjon az ember egy kórházat, ami még működik :?

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


na csajok úgy néz ki 99 % mégsem költözünk átrágtuk magunkat rajta apának itt is lesz munkája és annyival nem keresne ott többet hogy elköltözzünk vagyis nagy valószínűség hogy maradunk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Ma vittem vissza Gabikát a dokinénihez,s hát nem elégedett a kukija javulásával. :roll: Pedig szépen javul nagyon,már alig piros.
11:30-12:20ig vártuk csak,hogy 5 percre behívjanak minket.
Ja s a védőnő meg tök beteg,s így melozik! :twisted:
El kell vinnem a Heim Pál-ba a héten bőrdokihoz mindenképpen. Először a Budai Gyermekklinikát mondták,de ott a dokinéni január elejéig szabin van! :roll: Párom nem tud jönni,beindult neki a nagy munka,nem engedik el,most anyókkal beszélek,hogy vigyenek el minket,nem akarok BKV-zni,meg azt se tudom hogyan kell oda elmenni,kocsival meg azért mégiscsak könnyebb! :wink:
Hát erre a hirre pont nem számítottam! :(

Viki rég írtál? Mi újság? Többiek? :roll:
Nika akkor nem vagy csalódott semmit se?! :roll: Végül is,ha apa itthon is ennyit keres,mint ott,akkor tényleg nem éri meg! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na nem visznek el anyósék,mert nincs gyerekülésünk! :twisted:
Érdekes eddig anélkül mentünk! :roll:
Taxival ha megyünk ott se kell!
Tudom,hogy szigoródott a szabály,de már nem most!
Mi meg nem tudunk most se venni,se kölcsönkérni.
Így el se viszem,ezüstvizet is használok rá,s majd helyrejön neki remélem,amúgy már nagyon szép! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Áron nagyon lassan gyógyul :( Péntek délután belázasodott, akkor már nem rendelt a mi dokink, így felhívtam azt aki éppen ott volt, hogy levinném a babát, erre az asszisztens azt mondta, hogy hozzá ne vigyem, tele a váró :( :evil: Csillapítsam a lázát, aztán ha másnap is lázas, vigyem ügyeletre :evil: Úgy látszik ez megy itt Békáson :( Másnap nagyon nem volt jól Áron, 39,7 popsiban, irány az ügyelet, Pethe Ferenc tér, én vezettem az autót, apa nem volt itthon. Felsőléguti megbetegedés, torokgyulladás. Antibiotikumot is felírt, de csak akkor adjam, ha nem javul az állapota, továbbra is nagyon lázas. Különben nurofen, lázcsillapítás. Még vasárnap is belázasodott este meg ma este is melegnek éreztem a homlokát, különben már érezhetően javulgat, az étvágya is kezd visszatérni. Úgy horkol szegénykém, mint egy felnőtt, úgy be van dagadva az orrnyálkahártyája. Honnan kaphatta el ezt a nyavaját?? Lehet, hogy a Mikulás bulin???

Boszi,
Sajnálom a kukit meg hogy nem visznek el anyósék :(

Nika,
És mennyire bánod Te magad a dolgot? Mármint, hogy nem utaztok.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a betegeskedőknek! Szegény picik! :(

Boszi: bocsi, hogy ezt leírom, de anyós elég lelketlen... hát nincs neki szíve??? Beteg a gyerek, és bkv-zál vele??? Vagy old meg, ahogy tudod? Hát erre már nem tudok mit mondani...

Nika: szerintem jó, hogy nem költöztök. Azért most csak van anyós, aki segít nektek. Ott meg egyedül lettetek volna, nem?

Mi tegnap elmentünk vásárolni. Fanninak is vettünk karira ajándékokat. Kapott egy hatalmas puzzlet (fából van, és jó nagy darabokból áll), egy kislányoknak való rózsaszin favonatot sínekkel, híddal, alaguttal és egy csomó kiegészítővel. A tescoban vettük őket, és szerintem ott egész értelmes játékok vannak. Az Auchanban alig láttam valami jót, a Tesco meg tele van kicsiknek való készségfejlesztő játékokkal. Legalábbis én nagyon ötletes dolgokat láttam.

Ma délután meg tescos télapó bulin voltunk. A télapót ismét tátott szájjal bámulta, a műsort is végig ülte, nagyon tetszett neki. Viszont mostanában fél a gyerekektől... Jó sok gyerek volt, és alig akart bemenni a terembe... Sírt és az ajtó felé mutatott, hogy menjünk ki. Ezt pár napja csinálja. Mondtam neki, beadom bölcsibe, hogy szokja a gyerek társaságot... :lol:

horvviki
 
 


Én nem bánom egyáltalán igaz hogy lehetőség de ott sem kerestt volna többet így meg semmi értelme költözni végiggondoltuk a pozitív és negatív oldalát a költözésnek és mostanában egyre több negatív oldala volt neki nem bánom :)

Viki: igen egyedűl lettünk volna :)

Gergő tőlünk kap egy játékporszívót egy duplószerű építút meg mesekönyveket meg anyóstól egy autóparkolóházat autóval :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki teljesen igazad van,így minden,ahogy írtad.
Amit maguknak akarnak mindent azonnal elintáznek,ami más kér,az nem fontos! :twisted: De az unokájáról van szó,nem értem én se! :evil: Mert ok,hogy nincs gyerekülésünk,de én úgy tudom azt is úgy kell venni,hogy bele kell a kocsiba próbálni,mert nem mindegyik jó mindegyik típusba! Ha annyira jószívű lenne,akkor venne egyet,mert nem azért,de aki csak simán csinál 50.000ért webáruházat,nem is egyet,annak van pénze. :roll:
Gabikának javul szépen a kukija,remélem el is múlik majd teljesen,de én egyedül nem tudom elvinni,taxi meg k.........a drága! :evil:
Azért a dokinéninket és védönőt se értem! A legkönnyebb mondani,hogy vigyem el BKV-al,s kész,de bele se gondolnak ebbe! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Tegnap du. elmentünk az ovis gyerekeknek kari ajikat vásárolni. Este értem haza. Annyira fájt a fejem a nagy költekezésben :D

Áron jobban van már? Bárhol elkaphatta ezt a bacit! Akár apától is.

Nika!
Mo-on lehet annyit keresni, mint Ausztriában :shock: :?: 500-700-at?
Hol melozik apátok, mert akkor Én párom is oda megy :lol:

Én már csak csütörtök délig dolgozom :D Pénteken már csak a nagycsoportosok közül jönnek 10-en, akik szerepelnek az öregek napi műsorban. De jó lesz 2 hétig itthon, gyerekzsivaly nélkül :lol:

Boszi!
Miért nem vesztek inkább egy autót és akkor anyóstól sosem kéne szivességet kérni. Forduljon fel, ha ilyen nagyon segítőkész a saját családjával szemben!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Helga jobbulást Áronnak,sajnálom,hogy ilyen beteg lett! :roll: Tényleg akárhol el lehet kapni a bacikat!
De a doktornő se volt semmi! S nálatok nem megy ki esetleg? Én ilyen magas lázzal mindig kihívom,nem viszem le.

Gani jó is lenne egy saját kocsi,de a semmiből nem tudunk venni,hitelt meg nem akarunk felvenni,mert a lakáshitel is elég sok. Meg hát ha kapnánk is manit kocsira,akkor meg a havi fenntartása lenne érdekes... :roll: Nekünk az nagyon sok lenne! :roll:
Így várunk a csodára,s lottózunk továbbra is!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nika
...akkor egy kicsit megkönnyebbültetek (hogy nem költöztök)..
Mi még csak a telefonálgatást,
levelezést intézzük (sok "meló"... minde cégnek... stb-nek szólni a lakcímváltozásról) :shock:

Boszi
Az Anyósod ilyen húzásai tényleg durvák. :evil:
Legalább az unokája érdekelné :roll:

Viki
Szerintem is jó játékok vannak a Tescoban...
Ott vettünk néhány készségfejlesztőt Manónak :wink:

Helga
Sajnálom, hogy Áronnak ilyen magas láza van... na és több napig :roll:
....az ilyet sajna bárhol elkaphatják :?

Jobbulást a kis betegeknek!

Gani
A 2 hetes pihi jó dolog :P
...én is örülök, hogy Apa holnaptól szabin van :lol:

A Dm-es pólót 1-2 hónappal a szülinap után kaptátok meg?
Írok nekik is ma, hogy már ne ide küldjék...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia mi szerintem 1 éves kora körül kaptuk meg a polót a DM-től! :wink:

Anyós már előre örül,hogy de jó neki nem kell semmit sütni karácsonyra(sose szokott,vagy csak félkészeket),mert a lánya és majd sütünk. l Ja és tegnap beszélgettek apjukkal,s az a lökött(mert mást nem tudok apjukra mondani--- bocsi) felajánlotta,hogy a közel 20 személyre mi visszük a halszeleteket! :twisted: Na persze! Jó,hogy olcsóbban hozza,de nem kevés mani. Aztán anyós megszólalt,hogy beszáll ő is ám! De nagy nehezen.... Szép,meghívnak karácsonyra,s te álld a kaját?! Pofám leszakad.... Jó,hogy hentes,meg mindig hoz nekik és anyuéknak is halat,s amit tud,de az már pofátlanság! S szerintem tetszett is volna neki! :twisted: Szegény mert nekik alig van pénzük! :twisted: Gusztustalan,nem szeretem az ilyen embereket nagyon ---- ez van! S csak abban bízom,hogy nem este 8-9re teszi az ünneplést,mert Gabikának aludni is kell,remélem ezt is figyelembe veszi! Előre várom már a nem becsomagolt ajándékokat. Én mindig örömmel csomagolok,rakom ajándéktasakba,de mikor ők beletesznek vmit egy Saturn,vagy Media Marktos szatyorba,s úgy kapod meg karácsonyra,na akkor az minden,csak nem szép!
:twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam képeket :lol:

Gabika megszerezte a hajpántomat
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika kukija és körülötte szépen javul,de a bőrt nem lehet felhúzni! :( Csütörtökön megyünk a Heim Pál-ba korán reggel.
Anyósék elvisznek mégis!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mikulásos kép: Kép
Kép

Kép
fiora
 
 


Gani ez nem így van de...... első évebn ő még csak 900-1000 eurot keresett volna annyit meg itthon is megkeres bár nem bejelentve :) :wink:

Boszi anyós brr :twisted: :twisted: nekünk azt mondta a dokinéni ha pisil rendesen akkor nem kell piszkálni a pöpit addig mig még pelenkás ha utána sem tudod visszahúzni akkor esetleg a doki megcsinálja nálunk legalábbis ez megy most

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Fiora Zsófi nagyon aranyos a képeken! Látom a félelemnek semmi nyoma! :lol:

Nika holnap kiderül minden,már most izgulok....

Többiek merre?

Helga hogy van Áron?

Ezt olvastátok? :roll:

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=414661

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Nagyon édes Gabika a képeken :lol: hajpánttal :P

Jobbulást Neki!

Megnéztem R. Rékát...
Valóban nem sok a ruhája :?

Fiora
Szép kis Mikulásod van! :wink:

Nika
A Manó dokija is azt mondta...

Már csak 11-et alszunk itt :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sok irigye van rubint rékának mindegy hogy csinálja de én szeretnék fele ilyen testet magamnak megdolgozott érte :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika!
Értem! Így tényleg nincs sok indok a költözés mellett. De szerintem nagyon jól keres a párod! Valóban nincs értelme olyan messze menni a kialakult környezetetektől.

Boszi!
Akkor csak el kell mennetek, nem ússzátok meg a H.P-t :( Mi fordult meg anyósodban, hogy mégis normális nagymamaként viselkedik :?:

Kia!
Az nem sok. Rövidül a centi :D Régen várjátok már ezt? Mióta akartok költözni?

Fiora!
Nagyon szép kislány Zsófi :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Fiora: hát Fanni nem volt hajlandó beleülni a Mikulás ölébe... Nagyon bátor lány Zsófi :)

Helga? Hogy vagytok?

Boszi: hát... nekem nem tetszik a Réka... én bizti nem jelennék meg így sehol... még akkor sem, ha ilyen testem lenne....

Nálunk nincs semmi. Fanni elkezdett szavakat mondogatni. Egyre több mindent mond. Pl.: töltő (telefontöltőre gondol :) ), gyere, tál, Süsü, és a család tagjainak a nevei: Dani, Detti... :) Persze anyát és apát nem :( (Max. nyanya, anya helyett)

horvviki
 
 


Sziasztok!


Végre ma voltunk dokinál, jól megszidott, hogy miért adtam a Nurofent azután is, mikor nem volt már lázas Áron. Azt hittem, ilyesmi jellegű betegségekre is jó ez... mármint influenza szerű. Kiderült még az is, hogy sztreptococcus baktérium fertőzése van, antibiotikumos kúra 10 napig :( Szegénykém. Plussz köptető a a köhögésre :(

Nagyon ügyes Fanni, hogy már beszélget. Áron is egyre ügyesebb, mindet utánoz, amit mondunk, és naponta vannak új szavai.
Tök jó dolgokat kap Fanni! Lehet, hogy holnap én is elnézek a Tescoba és a Kenguruba is (érdekel ez a body-s akció)

Hú Kia, lassan költöztök! Nem lesz semmi így tölteni a Karácsonyt! Gondolom, fátok azért lesz.

Boszi: Örülök, hogy meggondolta magát anyós. Én egyébként sejtettem ezt. Már volt hasonló húzása... elég hirtelen ember lehet, aki utána azért sokszor korrigál. Szorítok holnapra.

Nika: én azért a szívem mélyén kicsit bánkódnék.... mármint, hogy mégsem költöztök.

Fióra: de aranyos Zsófi a képeken!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Gani
Kb úgy tavasz - nyár óta akarunk költözni :lol:

Nagyon ügyes Fanni, hogy így - ilyeneket beszél...

Helga
Szegény Áron - Gyors gyógyulást!!!

Fánk lesz - műfenyőnk van :P
Hétvégén már fel is öltözik :lol: ... így lesz 1 hétig...
Levi biztos imádni fogja. :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Helga jó nektek mert nálunk még nem beszél a gyerek de mindent megért :)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?