Új privát üzeneted érkezett!

MIndenkinek ilyen Mikulás ajándékot kívánok :D :D :D Kép

remeny
bnandi
 
 


Még laptető is...!!!! :D Ez az első!!!!

remeny
bnandi
 
 


Andi
Laptető!!!!! Remélem szerencsét hoz!!!!!

Bea
Kedden reggel fél 8-ra megyünk.
Eredményhirdetés = a terhesség megállapítása
Nektek mikor lesz összegzés?

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Lilla!De mikor lesz akkor neked a beültetés?
Nekünk talán akkor 22én összegeznek.Csak nem tudom akkorra apinak készen lesznek-e az eredményei. :oops: Szerinted?
horváth beáta
 
 


Bea
Szerintem 22-én meg is lesznek az eredményeitek. Végülis a kattincsokat már kielemzik addigra, a vizsgálat eredményét meg azonnal megmondják.
Nem tudom még, hogy mikor lesz a beültetés. Talán jövő pénteken.
Kedden lesz ugye a leszívás, másnap telcsizni kell, hogy megtermékenyültek-e és osztódnak-e. És ha minden okés, akkor 3 naposan szokták őket berakni.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Remélem nekünk is valami biztatót mondanak majd karácsonyra! :)
Nagyon szorítok értetek majd akkor a héten!Remélem minden rendben megy és sikerül pénteken a beülti!Fú tök izgi!Nemsokára Te is kismami leszel!!! :wink: Nálatok most apinál milyen eredmény lett különben?És akkor apinak is kedden a leszíváskor kell kattincsokat adni?
horváth beáta
 
 


Bea
Igen, kedden kell leadni a kattincsokat.
Hát nálunk igazán eredményt júliusban mondtak, akkor 6M/ml volt, a mozgásuk az jó volt, a jó szerkezetűek 15%.
Drukkolok, hogy nálatok sokkal jobb legyen apának. Vagyis inkább addigra becsússzon egy spontán bébi.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla,Bea,
december 22-én van a szülinapom.Remélem,szerencsét hozok Nektek! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Boldog Mikulást mindenkinek!!
Kép

Kép
p__lilla
 
 


Bea! kicsit magas prolaktinra szedem a bromocriptint. hormon vizsgálatom, uh.-os követés volt van pém...január, februárba valószinű, h átjárhatósági lesz :(
neked nagyon drukkolok!

lilla! remélem sikerül!!!!!!szoritok!

szerintetek mért van az h pl most is 10. napja menstruálok.igaz, csak a wcpapiron látni, de akkor is még mindig van vmi. miéer???????
dike
 
 


Lilla!
Sokat gondolok rád ill. rátok. Nagyon szorítok holnapra. Csak próbálj nyugodt maradni. Nem kell félni semmitől.

Dike!
Volt ilyen már máskor is, hogy ilyen sokáig eltartott a piri?

remeny
bnandi
 
 


bnandi! igen volt mindig ilyen hosszu, de az elmult 3 hónapban sikerült 7 naposat is produkálnom.
dike
 
 


Dike,hogyhogy lesz átjárhatóságid?Miért,mióta próbálkoztok? :roll:

Hosszú pirire mit mondtak a dokik?Nekem régen eltartott 8 napig is,mondjuk az már csak foltocska volt...
Vendég
 


Hello csajok! képzeljétek azt írta egy doki itt a neten, hogy a hsg-vel ha átjárhatóvá teszik a petevezetéket, az nem maradandó. hát szerintetek???? :twisted: akkor ez azt jelenti, hogy meg kell később ismételni? :roll: én mégegyszer nem szeretném :cry:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!Hát nem tudom de van olyan ismerősöm aki 3-szor is volt.neki se volt átjárható elöször.de azt nem tudom utána még 2-szer miért kellett mennie. :( elképzelhető.

Dike!Mi az a prolaktin? :roll: Mondták már mikor kell menned átjárhatóságira?Remélem nem lesz gond.

Andi!Nálad mi ujság?Nincs még végleges eredmény? :D

Lilla!Gondolok rád holnap szorítok érted!!!Nyugi rendben lesz minden!!! :wink:
horváth beáta
 
 


Dike!
Olvastam, hogy a menstruáció hossza és milyensége attól is függ, hogy hogyan táplálkozunk. Az aki több húst eszik annak tovább eltart. Akinek az étrendjében főleg gabonafélék, zöldségfélék szerepelnek annak rövidebb a ciklusa és a vérzése is. Én nem vagyok vegetáriánus, de nagyon kevés húst eszem és inkább a zöldségfélék és a gabonafélék vannak az étrendben és pontosan beállt a ciklusom 28 naposra és csak 3 esetleg 4 napig tart. Én nagyon nem szeretem a gyógyszereket ezért is próbáltam ki ezt a viszonylag könnyen betarható módszert, nálam működik.

Bea!
Az eredménnyel még várnunk kell a jövő hétig, csak néha úgy érzem addig teljesen bedilizek. Állandóan tüneteket keresek, pedig tudom, hogy ezt nem kellene. :D De ilyen esendő vagyok.... :?

remeny
bnandi
 
 


mmszó! nem mondott rá semmit a doki :( csak elküldött hormonvizsgálatra. ott kiderült h magas a prolaktinom, arra kaptam gyógyszert. mult hét hétfőn voltam kontroll vérvételen, az eredmény még 1hét és kiderül, h levitte e. 9hónapja probálkozunk, és már megemlitette h január február körül lesz átjárhatósági ha addig nem sikerül.

bea! a prolaktin egy hormon, ami megakadályozhatja a peteérést, ha pedig az még is van, mint nekem, akkor meg a beágyazódást.

bnanadi! lehet van benne valami, nem eszem kevés húst az biztos :wink:

KépKép
dike
 
 


bocsi elirtam mmzsó :)

KépKép
dike
 
 


Lilla!Na mi volt ma?Gondoltam rád/rátok! :D Képzeld engem meg du-án hívtak Tapolcáról, hogy engem nem tudnak fogadni 22-én csak apit! :cry: Január 7-én kell mennem.Sajnos nem fogom idén megtudni mi van! :(
horváth beáta
 
 


Bea
Hogyhogy nem tudnak fogadni??? Csak januárban lesz összegzés??

Túl vagyok a leszíváson, picit fáj a pocim. Sajna nem túl rózsás a helyzet. 22 petesejtem lett, de csak 3 érett. Holnap telefonálok, hogy volt-e randi, meg az éretlenebbek fejlődtek-e tovább. Nem biztatott a doki. Szerintetek lehet ilyen, hogy megérnek rendesen testen kívül?

Kép
p__lilla
 
 


Szorítok Lilla, hogy jól sikerüljön a peték randija! :wink: drukk holnapra!!!
Nem tudom hogy testen kívül megérnek-e. :roll:
Nekem is fáj a hasam. Olyan megjövős érzésem van...de még lenne 9 napom (reményeim szerint lehetne 249 :lol: ), sztem felfáztam, ami nem igazán jó.. de a lányok a másik topicban ajánlották a sok teát, meg a kamillás ülőfürdőt, így este abban pancsizom.

Kép
kissedi
 
 


Lilla!
Örülök, hogy túl vagy rajta. 22 petesejt, az rengeteg. Szerintem van rá lehetőség, hogy beérjen még egy pár darab. Nekem eleve azt mondta a dokim, hogy úgy fogják csinálni, hogy éppen csak , hogy ne érjen be és leszívják, mert a katonákat is érlelni kell és egyszerre érjék el a kellő érettséget. Sajnos nálunk nagyon súlyos a katona gond és ezért hiába volt több szép pete, nem értünk el vel nagy valamit. De még ha nem is lesz több az a három o.k. lesz, meglátod. Most csak pihenj. Babához egy is elég.

Én már elég rendesen ki vagyok. Úgy érzem néha, hogy beleőrülök ebbe a várakozásba. Annyira félek, hogy meg fog jönni a napokban. Sokszor van olyan megjövős érzésem. Igyekszem elhesegetni a rossz gondolatokat, de mivel itthon vagyok és általában egyedül, mindig csak ezen jár az eszem. Bocsi, hogy sokat nyafogok, de nagyon szarul érzem magam.

remeny
bnandi
 
 


Lilla!
Én nem értek hozzá de szerintem elég lesz az a 3!Neked is kellett nyomatnod elötte ilyen inekciókat?Apival mi volt?És akkor majd holnap mondják meg lesz-e beülti???Hát nagyon remélem azért összejön!!! :D Nyugi holnapig pihengess!Nagyon szorítok majd érted! :wink:
Én már ezt nem értem mi van mért nem tudnak fogadni!? :cry: Nem részletezték csak mondták mire menjek mi a köv. időpont.De most akkor apinak is külön mondanak összegzést 22-én, meg nekem is külön jan.7-én?Nem egybe szokták? :roll: Szerintem nálunk se sok jó fog így kisülni belőle! :evil:
horváth beáta
 
 


Bnandi!állítólag a megjövős érzés ilyenkor normális. legalábbis ahogy eddig olvasgattam... Tudom milyen nehéz nem arra gondolni. Én is így vagyok. Itthon vagyok egész nap, és hiába csinálok akármit is, csak ott motoszkál bennem, hogy most hátha... De sajnos akkor jön a valóság, és végetér az álom ... :cry: De remélem neked még jövő augusztusig eltart ez az álom. :wink: szorítok hogy így legyen!!!
Tea, Kat hogy vagytok??

Képzeljétek olyan tesznye vagyok. Olyan jól laktam, mint a duda... Hordós savanyú káposztát ettem, héjában sült krumplival, meg sült szalonnával. :oops: tiszta jó így estére. na és ezek után ne panaszkodjam, hogy dagi vagyok. :roll:

Kép
kissedi
 
 


Andi!
Kitartás!Próbálj meg nem idegeskedni annál rosszabb!(persze könnyű mondani!) :( Szerintem normális hogy így reagálsz szerintem mindenki izgulna a helyedben!Meddig kell még várnod az eredményre?Remélem már nem sokat és jézuskára boldog kismami leszel te is! :wink: Drukk neked is!

Kissedi!A kamillás ülőfürdő jó!Én is szoktam!Ti mikor mentek dokihoz?
horváth beáta
 
 


Andi
Tényleg rengeteg a 22 petesejt. Szerintem a mennyiség a minőség rovására ment. Nem is csoda, hogy ennyi után fáj a pocim. Nálunk elvileg nem kell érlelni a katonákat, úgyhogy lehet, hogy mire megérnek a petesejtek, addig már a katonák nem bírják. Nem tudom mi lesz. Azért bíztam abban, hogy 8-10 normális, érett petesejtem lesz, de lett 19 éretlen. Ez szörnyű. Remélem nem leszek már rosszul. Megpróbálok minél többet inni.
Nálad szerintem a megjövős érzés az jó jel. Biztos, hogy nem jó egész nap arra gondolni, hogy sikerül-e vagy sem, abba bele lehet golyózni. Én vissza is fogok menni beülti után dolgozni. 3-4 napot itthon fekszek, pihizek, aztán irány a munka.

Bea
Igen, injekcióztunk. Ez minden lombik előtt van. Ezért is vagyok mérges, hogy kb 100ezret kifizettünk és 22 petesejtből csak 3 lett jó, ami nagyon rossz arány. Azért gondolhatnának a dokik arra, hogy 100ezret összekeresni nem könnyű, és tegyenek meg mindent, hogy minden a legoptimálisabb legyen. Mondjuk nagyon rendesek, kedvesek voltak mindenki. De cseszhetem, nekem az a lényeg, hogy terhes legyek, nem az, hogy milyen kedvesek velem.
Nekünk az összegzést egybe mondták meg. Vagyis úgy, hogy először mentünk az andrológiára, és utána a nőgyógyászatra. Mindegyik elmondta a maga mondandóját. Biztos azért nem vállalnak 22-ére, mert már szabadságolások vannak. Miért ne sülne ki jó belőle? Bízni kell!!

Edi
Jó kis vacsid volt. Igazi fogyókúrás. Mondjuk én is sokat ettem miután hazajöttünk, tegnap du fél 5-től nem ettem ma reggel fél 11-ig. Hát ki voltam éhezve rendesen.

Kép
p__lilla
 
 


Kissedi!Fúúúú de fincsi!!!!Látom te is szeretsz jókat enni este akár csak én! :lol:
horváth beáta
 
 


Bea fogalmam sincs mikor megyünk dokihoz. elvileg lombikot javasolt. ahhoz meg kell egy kis zsé.... most viszont padlón vagyunk, így csak jövőre megyünk sztem. De hátha nem kell menni......
Hú Lilla jó, hogy fel nem buktál éhen. Modjuk én is mikor a hsg-n voltam és sem ettem egyész nap semmit, csak másnap délben. Dehát ilyen stresszben kinek van étvágya is?
Na megyek fürcsizni. Holnap megyek meghallgatásra állás miatt. Kérném szorítani!!! puszka

Kép
kissedi
 
 


Lilla!
Túl sok injekciót kaptál vagy mi?Azt honnét tudják előre mennyi kell?Vagy mindenkinek egyforma?Hát ez az sok pénz az biztos de meg a csalódottság!Ez hányadik beültid lesz?Nagyon sajnálom!De fel a fejjel meglátod holnap jobb híreket mondanak majd!Nagyon szorítok érted!!Én is bízom ezerrel persze csak mindig mikor időpontot kapok lemondják.Szhelyen is ez volt azért jöttünk ide! :cry:

Különben általában hány érett petének kéne lenni?Mi az hogy érlelni kell a katonákat?Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok de nekem ezek még uj infók! :oops:
horváth beáta
 
 


Kissedi!Szorítunk érted is remélem összejön az állás!Ügyi légy!Drukk!
Mindenkinél a gondok ez őrület!Csoda ha stresszesek vagyunk?!
horváth beáta
 
 


Kissedi,
szorítok!

Andi,
neked is nagyon!!!!Mikor is kell nem megjönnie?Próbáld elfoglalni magad!Süss mézeskalácsot! :wink:

Lilla,
én nem értek ehhez,de 3 érett petesejtből biztos sikerül a megtermékenyítés.Ne keseredj el előre.

Bea,
jó kis türelemjátékot játszatnak veletek.A lényeg,hogy jó eredményeitek legyenek!

Jó éjszakát mindenkinek! :wink:
Vendég
 


Csajok!
Megvan az eredmény. 5-öt tudtak megtermékenyíteni, de 4 lett sikeres!! Úgyhogy van 4 babánk, pénteken 11-re megyünk értük!!!! Nagyon boldog vagyok!!!!!

Kép
p__lilla
 
 


Drága Lilla, ez nagyszerű hír. Továbbra is kitartást a piciknek, te meg igyál tovább sok vizet és pihengess. Ennyi petest leszívás azért megviseli a szervezeted és neked nagyon kell az erő péntektől.

Bea! Nyugodtan kérdezz, ha valami nem világos, azért vagyunk, hogy segítsünk amiben csak tudunk egymásnak. A katona érlelést azért írtam, mert nálunk nem az ejakulátumból nyerték az anyagot, hanem leszívás útján a heréből. Itt nagyon éretlenek a katonák és ezért kell őket "érlelni" , valamivel táplálják, erősítik őket, hogy gyorsabban fejlődjenek.

Vasárnap olvastam Katerináról egy másik topikban, hogy nem érzi jól magát. Nagyon szorítok neki, hogy jobban legyen. Most megpróbálom megkeresni, hátha megtalálom valahol. :shock:
Nagyon izgulok érte is.

Szép napot mindenkinek!

remeny
bnandi
 
 


Lilla!
Juhhééééé!!!! :wink: Mondtam, hogy ma jobb híreket kapsz! :D Látod nem is 3 hanem 4 lett!Annyira örülök neki!Végre jó hír!Nagyon várod a pénteket mi!Sok sikert péntekre is!!!Addig pihenj, erőgyűjtés!

Kissedi!Na mi volt az interjun?Remélem bedobtad magad és sikerült!

Zsó!Kösz szépen!Nálunk meg szerintem fagyasztás lesz mert apinak sose sikerül a "helyben gyártás"!A fagyasztásról mit tudsz?Az hogy van?Az is van olyan sikeres,mintha ott adná?Nagyon félek tőle. :cry:
horváth beáta
 
 


Lilla! ez nagyon szupi. szorítok hogy minimum a fele jól beágyazódjon, és 9 hónap múlva felsírjanak!! :wink:
Bea hát állásinterjún bedobtam volna magam, de mindkettő nő volt, aki meghallgatott :lol: . Nem... sztem tetszettem, majd jövőhéten lesz eredmény. De biztos helyit választanak, mert tőlünk 30 km-re van. :cry: de már megszoktam. egyébként az esélytelenek nyugalmával mentem oda, úgyhogy nem is igazán reménykedem
Kat remélem jól vagy.puszikállak

Kép
kissedi
 
 


Bea,
nem tudom,milyen a fagyasztás,nem sokat tudok a lombik-dolgokról.De kérdezd meg a dokit,aki foglalkozik majd veletek.Józan paraszti ésszel annyit gondolnék,hogy egy bizonyos részük elpusztul a fagyasztástól,ezért szerencsésebb,ha eredeti állapotban vannak-de ezt csak én gondolom :roll:

Lilla,
jaj,de jó,drukkolok továbbra is!
Vendég
 


Zsó!Hát ez az ettől félek én is! :cry: De hát mit lehet mást csinálni?inkább fagyasszák le mint hogy adott pillanatba ne legyen semmi se nem?Vagy?Nektek volt már beülti?

Andi!És azt hogy leszívják heréből azt lehet kérni?fájdalmas az?Nektek hogy-hogy ugy csinálták?

Kissedi!Érhetnek még meglepetések.Lehet pont ezért fog sikerülni mert nem is számítassz rá!Igy szokott ez lenni!Drukk!
horváth beáta
 
 


Bea
Én úgy tudom, hogy csak akkor fagyasztanak, ha a spermakép tökéletes. De inszem vagy lombik előtt akár otthonról is vihetitek, ha 1,5 óra alatt odaértek.

Edi
Remélem azért sikerül az állás. Én mindenesetre drukkolok!

Kép
p__lilla
 
 


Bea
Még az jutott eszembe, hogy Tapolcán te is bemehetsz a pároddal a szobába, úgy biztos könnyebben menne.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Tudom voltam bent én is vele a legelső alkalommal de sajna hiába! :( De hiába vihetjuk itthonról akkor se mindig sikerül időbe! :( Pl.: ha van időpontunk fél 10-re és tudja hogy időre menni kell lesokkol elötte és akármit csinálunk nem megy. :cry: én már előre félek mikor vinni kell anyagot.és ő is már este félve fekszik le tudom csak nem mondja.látom rajt.hiába mondom neki hogy nyugi és ne görcsöljön.
Amúgy holnap mennénk ha sikerül neki reggel.( mert még a 2. elmaradt neki). A 1,5 órával nincs gong jó 1 óra alatt odaérünk.
Nem is hiszitek el milyen gond ez nálunk.Olyan jó nektek mind "könnyedén" gyártatok.
horváth beáta
 
 


Bea. ismerős a helyzet. Nálunk is mindig nagyon feszült api. Annyira látom rajta, hogy próbálja magát elengedni, de tudom hogy nehéz neki. Ott meg még nehezebb neki mint otthon. MOndjuk mi is odaérünk MIskolcra mindig 1 óra alatt. De az asszisztensnő még 2 órával utánna tart "fogadóórát", és utánna vizsgálják meg. addig se hűtik, se semmi. nem is csoda, hogy szar az eredmény... nem?
Valahogy próbáld meg ellazítani. Tudom, hogy nehéz....drukkolok hogy sikerüljön.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!
Akkor tudod milyen szar helyzet.Én hiába probálom ellazítani pedig megértő vagyok vele sose erőltetem.mindig mondom neki sebaj ha nem megy majd visszük utána.(hát mindig így is lett eddig).
Hát ez az multkor is bevitte nem is mondtak neki semmit meg se nézték feltették a polcra aztán ennyi.hogy mit csináltak vele(vagy csináltak-e valamit egyáltalán) máig se tudjuk.de akkor minek mondják hogy érj oda vele 1,5 órán belül????
horváth beáta
 
 


Attól félek legjobban hogyha lesz időpontunk inszemre vagy lombikra aztán nem lesz mit beültetni mert api nem tud majd csinálni.Hát akkor nem is tudom mi lesz. :cry:
horváth beáta
 
 


Bea
Ilyessz rá apira, hogy vagy produkál anyagot, vagy herebiopszia lesz. :lol: Gondolom azt nem kívánná. Jó ez csak vicc volt. Elhiszem, hogy ilyen helyzetben nehéz lehet anyagot produkálni. Nekünk eddig sikerült mindig szerencsére. Mondjuk most a leszíváskor apának egyedül kellett. De azért ment neki.

Kép
p__lilla
 
 


lilla! nagy nagy gratula!!!!igyál, pihenj sokat pénteken szurkolok érted!

beáta! hát ez tényleg rossz lesz lehet a párodnak is..:( majd csak sikerül valahogy.
ugy sem megy h bemész vele? én bementem a párommal de annyira elröhögtük magunkat a helyzeten h nem tudott koncentrálni, ezért kijöttem és egyedül ment neki.sőt elég hamar.

KépKép
dike
 
 


Lányok!Sikerült gyártani reggel!Megyünk elvisszük a cuccost Tapolcára!ügy örülök! :wink: Talán belerázódik majd minél többször kell menni!
Dike!Az a baj túl lelkis mindenbe annyit rágódik mindenen belülről!
Na szép napot mindenkinek!!!
horváth beáta
 
 


Lilla!Mi az a herebiopszia??? :oops: :( (rosszul hangzik)
horváth beáta
 
 


Bea,
örülök,hogy sikerült reggel és várjuk az eredményeket!Tényleg lehet,hogy bele fog jönni,amúgy rettenetes nekik ez az egész cécó.
Nekünk nem volt lombik és nem is lehet,mert engem tilos stimulálni.Hál'Istennek így,hogy megműtötték a férjem herevisszerét,és 26 mill.az eredmény,jó esélyünk lesz spontánra,ha végre elpusztulnak a baktériumok...már ő se szed gyógyszert,dekontroll csak január elején lesz.Olyan bosszantó,épp termékeny vagyok..de minek :(
Vendég
 


Bea
Gratula a párodnak! Irány Tapolca! Remélem jó eredményetek lesz, drukkolok. A herebiopszia valami olyasmi, hogy műtét során a heréből vesznek ki kattincsokat.

Zsó
A 26 milla az tényleg szép eredmény. Örülök, hogy sikeres volt a visszérműtét. Ne idegeskedj, hogy most termékeny vagy. Majd a következő hónapban már mehet élesben és bízzunk benne, hogy sikerül is.

Kép
p__lilla
 
 


Lányok, na haragudjatok, olyan fáradt vagyok. Csak írok pár sort, hogy én most lábalok kifelé ebből a vírusból, de kis angyalkámat láttam kedden és teljesen jól van. Ngaoyn megijedtünk ,mert volt egy kis barnás rózsaszínes folyásom, de a doki bá azt mondta nem a babától jött, hanem lehethogy méhösszehúzódás olt, amit a sok köhögés is okozhatott. De boldog vagyok, mert kis drágánk már 7.6mm, és most hallottam már azt is hogy ver a kis szive, nem csak a pulzálást látta, mint múltkor.

Nagyon szurokolok ám!!!!

Néhány szót csak:
A hsg nem végleges megoldás, nekem négy hónappal utána is mondta az orvos, hogy lehet jra összetapads. :( Sajnos ez van.

Lilla! Meglátod négy embrió is több, mint elég. :wink:

Bnandi! Megjövős érzés bármit jelenthet, lombikoknál nekem nem a pozitív eredményt jelentette, most viszont igen. Remélem most nálad is ez a helyzet! :wink: Ne idegeskedj, mert az biztos nem használ.

Puszika mindenkinek és kitartás!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: