Új privát üzeneted érkezett!

kula :D :D :D basszus, ki ad ilyen nevet a gyereknek? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát, sztem tök jók a konyhák, lányok! Az különösen tetszik, hogy a padlón játékok vannak... :)
Vendég
 


Ilyeneket is tud a program, és hogy tele lesz a ház játékokkal, az tuti.

Eszter, jó ez a program, kicsit bonyolultabb az ikeanal, de én szivesen elszórakoztam vele. AZért mert állandóan lefagytam az ikeassal és elegem lett.
pumuklii
 
 

 
 

Pumukli,
azt a progit én is probáltam, de még nagyon az elején és magas volt nekem :)
mindegy, most már az ikeás megvan, úgyis ikea konyhát akartunk.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja, majd nekem is fel kell töltenem az ikeasba, mi is ott vesszük, de nálunk még nagyon ráér.

Az Álmos név nekem is tetszett, de nem mertem volna... Meg sógoromék most adták a fiúknak, így az már tuti nem lesz.
Mi majd a karácsonyi szünetben kitaláljuk mi legyen.
pumuklii
 
 


Nem is hallottam még ezekről a nevekről.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Olybá tünik nem érek oda a talira :(
kocsi még nincs itthon, de apa szerint bricoba is kéne nagyon menni ... azért igyexem hátha...
ha nem érek oda, akkor jó dumcsit, és rakjatok fel képeket.

pedig úúúgy szeretnék menni...(max marad a köv. tali)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na én meg lassan indulok...de a végén max 4en ha leszünk :lol: Így tuti jól megismerjük majd egymást 8)

annus11
 
 


Sziasztok!

Jó talit nektek.
Mi valszeg sosem jutunk el majd egyikre sem, mert apa az ELTE-n dolgozik és mindíg 21h-körül ér haza, Marcival meg nem egyszerű a közlekedés.
Jó szórakozást és pihenést .
Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Most tudom követni a hozzászólásokat! :D
Vagy mindenki csokizik csak én nem tudtam menni, vagy az összes hangadó csokizik a többiek meg várják vissza őket! :-)
Amúgy én is!

Képeket kérünk! :D

Kép
sün balázs
 
 


Helló!

Én mentem volna benneteket megnézni 1 pillanatra, de nem tudtam senki számát, hogy megkérdezzem, mikor vége volt a kórusnak, hogy vagytok-e még... És nem tudtam fejből a helyet sem. Azt hittem, majd indulás előtt (a kórusról indulás) jól megnézem még egyszer a címet itt, de nem volt net... :(

Sajnálom.

Milyen volt? Meséltek? Képek?
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a kedves szavakat! :):)
Próbálok jönni akkor, amikor tudok!

Reggel írtam egy kis regényt, de a net megszakadt, az írásom pedig eltünt! :evil:

Azóta már biztosan hazafelé tartotok lányok, remélem jól éreztétek magatok, a képeket várom! :)

Kismama melltartó: ezek tul.képpen olyan spéci cicifixek, amiben nincs varrás, fémkosár, széles a pántja, hogy jól tartsa, de ne nyomja a nehezedő kebleket, és persze pamut! Mint minden speciális dolog, ezt is jó nagy felárral árulják, a Brendonban, Anita szaküzletben, a www.babyoutlet.hu -ben (ez a Brendon outletje, szerintem jó kis bolt, sokféle kismama-kisbaba holmi van, tényleg olcsón!). Szerintem abszolút, megfelel a célnak egy hasonló paraméterekkel rendelkező bármilyen melltartó.

Lányok, nagyon szép nagy pocakotok van már, tényleg mindenkinek jól látszik! :)

Tinu, én őszintén beszéltem az érzéseimről, valóban úgy gondoltam, nehéz egy olyan társalgásban résztvennem, ami így pörög, ezért írtam, amit írtam,
Ne görcsöljetek már annyit ennyi marhaságon

ez egy kicsit erős volt. :roll:
A pocakod is jó nagy már, és szerintem a hajad is rendben van! :wink:

Ma voltam dokibácsinál, legközelebb már csak jövőre, január 5-én megyek. Picuri jól van, szép gömbölyü, azt mondta a doki, méhszájam jól zár, tehát minden o.k. :) Ja, és ő is megerősítette, hogy kisfiú a drágám! :) Annus, írd be kérlek, hogy Balázs lesz Pindurka!
Felkértem a szülésznőt, ez nagyon jó érzéssel tölt el, hogy olyan valaki lesz velem a nehéz pillanatokban, akit nagyon kedvelek (ő a dokim aszisztense, és Noémivel is hozzájártam NST-re). Aranyos volt, mondta, hogy bármi problémával kereshetem, akár hétvégén is. :) Azt mondta, szívesen megmutatja a szülőszobát, én mondtam, hogy köszönöm, de már jól ismerem! :wink:

Igértem nektek nagycsaládos képet, de sehol nem találok, a nagyokat pedig nehéz lencseelé kapni, addig is megnézhetitek a csemetéimet, az iwiwen - Nádai Éva vagyok.

Mindenkinek jó egészséget! :)

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Én nem értem oda sajna :(

Evemama,

Örülünk, hogy maradtál :) és a kisfiúhoz is gratula :) Most már nő a fiu tábor is :D

Csajok, meséljetek, képeket akarunk :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Képekre én is kivi vagyok a taliról :lol:

Evamama!
grat.a fiúcskához :P

jaítok:nm 47 papagáj, csak 4 :shock: :lol:
Vendég
 


Vicuska,
na ez már jobban hangzik :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Évi: hát ne vedd magadra azt, hogy marhaság! :lol: Hát nem marhaság azon megsértődni, hogy azt írtam, hogy marhaság??? :wink: Amúgy nem arra a gondolatra értettem, hogy nehéz követni a társalgást, hanem arra, ha valaki azért nem akar írni többet, mert cikinek érzi, hogy nem reagál mindenkire. Nekem pl. nem célom mindenre és mindenkire reagálni, mert számomra ez képtelenség, eszembe nem jutott soha, hogy egy fórumban így kéne tenni. Most gondolj bele, ha egy élő társaságban vagy, akkor sem reagálsz mindenkire! Van, aki csak ül a sarokban és félóránként mond egy mondatot. Ha ezt lehet élőben, akkor miért lenne ciki ezt tenni egy fórumban?

Timi: TÜncit kb. a 19-20. hétben éreztem először, úgyhogy nem vagy lekésve semmiről! Te se parázz marhaságokon! :P Persze, hogy én is nagyon vártam már anno, hogy érezhessem, de relax, semmit nem jelent, ha még nem érzed.

Mozza: mi Faktum bútort vettünk, komód, amely pelenkázórátéttel rendelkezik és azon van egy műanyag pelenkázó izé. Én még mindig a pelenkázón pelenkázom Tüncit, mert kézre áll, nem kell meggörnyedni hozzá. Persze már gáz felemelni, de remélem, lassacskán elkezdhetjük a szobatisztasági projectet és felfénylik az alagút vége. :)
Érdekes volt amúgy olvasni, hogy mindenki másképp csinálja, nekem eddig eszembe sem jutott, hogy valaki csak fél évig használ kb. pelenkázót. :oops:

És a mai UH. Hát nem derült ki egyértelműen, hogy fiú vagy lány van-e a pocimban. :( Lehet, elmegyünk egy 4D-s UH-ra, hátha megtudjuk, mert már nagyon kíváncsiak vagyunk. A dokinő annyit mondott, hogy talán fiú, de nem biztos egyáltalán. Amúgy minden rendben van odabenn.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
kár hogy nem mutatta magát :( Nekünk is azt mondta a szonográfus hogy fiú gyanus. aztán meg is mutatta a kukiját :)

Ezt most küldte a nővérem :) pocak összemérés Mírával :)

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik télleg én hozom a híreket!!!
Nagyon jó kis este volt,legalábbis részemről :lol: 2,5 órán át dumáltunk,de én úgy elfáradtam!Hazajöttem és ettem :roll:
Végül 5en voltunk,de be nem állt a szánk!A choco barban is népszerűek lehettünk,csak az nem látta a pocinkat aki nem akarta 8)

Csak azt nem tudom ha leszünk vagy 15en akkor hogy fogunk beszélgetni...mert néha 5en 5 felé beszéltünk :lol: Na jó,azért még követhető volt mindenkinek!

Dobok pár képet,majd még Hani hoz,nála van olyan ain együtt vagyunk mind az 5en :wink:

Amúgy mindenki olyan mint amilyennek elképzeltem,meg is beszéltük h januárban is talizunk!Reméljük oda majd többen is el tudnak jönni :wink:


Na kicsinyítem a képeket és jövök!

annus11
 
 


Jó lehetett, irigyellek benneteket. Na de a januári talinál már senki nem áll az utamba :)

várjuk a képeket.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter

Nagyon tetszik a fotó!

Képek engem is érdekelnek a találkozóról! :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Annus,

Kinevezlek önhatalmúlag a lap moderátorának. :-)
Legalábbis nekem úgy tűnik, h Te vagy a legaktívabb. :-D

Miért nem lepődök meg ezek után, h Te vagy a hírhozó. :-)

Örülök, h a kis létszám ellenére is jól sikerült a találka, várjuk a képeket!

Lassan én is publikálom magam kép formájában, bár szerintem így sem vagytok lemaradva semmiről. :-) (mármint, h még nem láttatok)

Evemama,

gratulálok a kisfiúhoz!

Eszter,

jó ez a kép!

Huh, ma igazán aktív vagyok :D

Kép
sün balázs
 
 


Kép
Kép Kép Kép

annus11
 
 


Jóóók a képek :)
milyen kis vidám mindenki :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


:oops: Szerencsére nem készült sok kép...túl sokat dumáltunk 8)
Hát az online kismami címet ma már megkaptam :oops: :lol: Én sem értem mért :wink:

Akkor a képek!Ki kicsoda:Szkitty,Vanni,Fabri,Szofi,Annus
Talán így nick névről be tudjátok azonosítani :wink:

annus11
 
 


Hm, én Annus téged tudlak és Vannit. Talán Fabrit is. :)

Éva
Megjelöltelek az iwiwen. Nagyon szépek a gyermekeid. A dobos a kedvencem. A férjem is dobol. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Én Kitty-n kívül mindenkit felismertem :oops:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja amúgy sorba írtam a neveket.Ahol egyesével vagyunk.Balról jobbra haladva,illetve fentről lefelé :wink:
Tehát bal fent Szkitty,jobb lenn pedig én vigyorgok mint egy vadalma :oops:

annus11
 
 


Jók lettek a képek!

A sok sugárzóan boldog kismama! :D

A beazonosítás még folyamatban van :-)
Annus, Vanni megvan.

Kép
sün balázs
 
 


Azért Szofit is felismerjük! :)

De indítványoznám, hogy készítsetek képaláírást, mint az újságban szokták, és akkor senki sem érzi cikinek, hogy nem ismert fel vkit, vagy nem ismerték fel... :)

Örülök, hogy jó volt! De ezek szerint fél 8 körül még ott találtalak volna benneteket, igaz? Hát, így jártam... Majd legközelebb...

Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Öhm, asszem kihagytam néhány írományt, mert elég érthetően le van írva, ki kicsoda... :) Csak én mindenkit megismertem (ill kikövetkeztettem), csak azt láttam, hogy nincs a képeknél odaírva a név. Ezért kértem, hogy írjátok le... :) De persze ez sem hiányzik, köszi Annus! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, de a képeket inkább priviben kellett volna. Én spec. nem igazán szeretném, hogy bárki rámtaláljon. Nem bújkálni akarok, de pl.: bennem fel sem merült, hogy így kipakoljátok...
szkitty
 
 


Kitti

Ezt a fórumot szerintem csak kismamák olvassák, szerintem nincsen semmi gond. Bárhová én sem tenném fel a képem, de ide miért ne?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kitty: tényleg ki szokták tenni a képeket nyilvánosan, csak Annus mentségére. De szerintem korrekt az is, ha valaki jelzi, hogy őt ne és akkor őt nem. :) Mi még a másik topicban úgy szoktuk, hogy mivel sok kép van, feltesszük egy képtárba és onnan meg lehet nézni. De a címe annak is nyilvános, meg a képtár is nyilvános persze, nincs levédve.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kitty!

Sorry!!!! :oops: :oops: Meg kellett volna kérdezzelek,mert hamarabb elmentél!A többiek mondták h felrakhatom,de legközelebb figyelünk erre!
Annyi kép nem készült hála az égnek,nem érkeztünk fotózni!!!
De még mindig leszedhetlek,szólj nyugodtan!Szerintem lehet utólag szerkezteni!!!
És mégegyszer bocsi :oops: :roll:

(Én úgy vagyok vele hogy akárhonnan hozzájuthatnak a képemhez,feltörhetik az iwiwet,beléphetnek a képtáramba.Na de ki az a peverz aki pont az én hülye fejemre kíváncsi :wink: Ha meg van ilyen akkor egészségére,aztán nézegessen 8) )

annus11
 
 


Szép jó reggelt Kismamik!

Nagyon szuper napom volt tegnap!Na,csak röviden,mert akkor estig engem olvastok... :lol:
Reggel fogdoki,,jövő héten kész a szép fogam. :D Utána haza,és 11-re apával a dokibácsinkhoz.Testsúly-vérnyomás-vizelet mérés,majd,szívhang(ezt este említettem,h.itthon majdnem profibb a kis gép) :lol: ,utána UH.Emlékszetek,hogy panaszkodtam,lehet nem lesz.De azért mégiscsak... :P Bógyó éppen a fejecskéjét(fülét?)kapargatta.Írtó aranyos volt!
Ha végis így fogja magát pródukálni(legutóbb 'integetett'),akkor tényleg olyan örökmozgó lesz,mint én. :oops: :D Minden rendben van vele,azt mondta a doki,hogy nagyon szépen fejlődik.Holnap AFP.

Nagyon jól éreztem magam Veletek,és bocs :oops: ,ha ismét sokat csacsogtam...Finom volt a csoki,jó a hely,de legfőképp a csapat.
Remélem legközelebb tudunk többen összejönni... :D Persze,megértem.Nekem Kitty,maga a csoda vagy,hogy 3 gyermek mellett tudsz időt szakítani ilyen talira!!!Elismerésem!! :D Én sztem az első időkben bizti időzavarban leszek,ha bogyó kijön... :lol: :lol: A végén persze meglátogattuk a toilettet,és amikor egyesével végigmnetünk(én 3.ként,Kitty,Szofi már lelépett),már a másik helységben is furán néztek... :lol: :lol: :lol:

Én most nem is merem feltenni a képeket,talán 3 db,de mindannyian rajta vagyunk. :oops: :?
Kitty! Légyszi reagálj,akkor,h.mehet-e!Köszike!

Szép napot,később jövök!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok Kismamik!

Elnézést az OFF-ért!

Korábban talán nálatok is hirdettem az eladó Fisher Price zenélő, 2 irányba mozgó hintánkat. Akkor nem sikerült eladnom, mert az árát soknak találták az érdeklődők.

Most újra hirdetem KEDVEZMÉNYES áron! A bolti ára elég húzos, sajnos (39 000 Ft).

Én ezt most mindössze 15 000 Ft-ért kínálom!

Amennyiben érdekel a hinta, írj privit!

Minden jót a továbbiakhoz minden kedves kismamának!

KELLEMES ÜNNEPEKET!

Kép

fatima
 
 


Sziasztok!

Jó volt nézegetni a képeket, sajnálom, hogy nem tudtam elmenni - mellékelek egy fotót a bűnösről, aki nem tette lehetőve :) (remélem másfél hét múlva lesz uh kép a babáról is már...)

Hallottátok a babát a hallgatóval? Biztos óriási élmény lehetett!! :)

Kitty, szerintem sem lesz a képből semmi probléma, meg azért egy képe alapján ember legyen a talpán, aki beazonosít :)

Tinu,
kár, hogy babuci nem mutatta magát, a lényeg, hogy minden okés!! Jó is, hogy írtad, hogy Tüncit csak 19.-20. héten érezted mozgolódni, még én sem éreztem semmit, vagy nem tudom, hogy az az :) majd karácsonyra nekünk azt hozza a Jézuska :)

Vicus,
megkuksiztalak én is az iwiwen, gyönyörű kis (nagy!) családod van, gratula hozzájuk!!

Mai névnapok (hátha valaki ötletet merít :) - bár a tegnapiak mögött mindegyik lemarad asszem...

Natália, Delila, Filotea, Gardénia, Georgina, Gina, Györgyi, Leona, Natali, Noella, Piládész, Valéria, Üdvöske, Zsorzsett


Kép

emese1979
 
 


Ja,

Annus,
elküldtem Neked privibe a mailcímemet. köszi előre is :))

emese1979
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nekünk is megvolt a Mikulásozás.Elvittem babót Grácba kirándulni.Kapott gumicukrot meg egy kellemes sétát.Emlékezni nem fog rá, de nagyon tetszhetett neki mert bújt a kezemhez akárhányszor a pocimhoz értem:)

Tegnap voltunk uh-n, kisfiú lesz, a Gábor nevet kapja,akárcsak az apja.
Mindenét mutogatta csak az arcát nem, szóval nem lett olyan jó a kép róla.
Jó volt látni hogy mocorog, mert eddig nem tudtam elképzelni mit csinálhat ott bennt.Van egy játéka amit az anyósom szerint az apjától örökölt.Összegömbölyödik és valahogy odanyomja magát a hasamhoz, ilyenkor úgy néz ki a pocakom mintha egy grépfrut lenne a bőröm alatt.
A ti babáitok is csinálnak ilyen mutatványokat?

Most épp pelenkázót tervezek, após bevállalta a kivitelezést,szóval jó pár ezret megint csak spórolunk.

További szép napot. sziasztok!
harhaj
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nekünk is megvolt a Mikulásozás.Elvittem babót Grácba kirándulni.Kapott gumicukrot meg egy kellemes sétát.Emlékezni nem fog rá, de nagyon tetszhetett neki mert bújt a kezemhez akárhányszor a pocimhoz értem:)

Tegnap voltunk uh-n, kisfiú lesz, a Gábor nevet kapja,akárcsak az apja.
Mindenét mutogatta csak az arcát nem, szóval nem lett olyan jó a kép róla.
Jó volt látni hogy mocorog, mert eddig nem tudtam elképzelni mit csinálhat ott bennt.Van egy játéka amit az anyósom szerint az apjától örökölt.Összegömbölyödik és valahogy odanyomja magát a hasamhoz, ilyenkor úgy néz ki a pocakom mintha egy grépfrut lenne a bőröm alatt.
A ti babáitok is csinálnak ilyen mutatványokat?

Most épp pelenkázót tervezek, após bevállalta a kivitelezést,szóval jó pár ezret megint csak spórolunk.

További szép napot. sziasztok!
harhaj
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól sikerült a tali! Remélem a legközelebbire már mi is el tudunk menni a pocaklakóval. :)

Fabri! Most már biztosan megismerlek majd, ha esetleg összefutnánk a Margitban. :)

Képzeljétek, tegnap este furcsát éreztem. Lefeküdtem és az alhasamra tettem a kezemet. Most nem bubborékolást, kaparászást éreztem, hanem mintha valaki belülről gyengéden kinyomná a hasfalamat. Kézzel is éreztem, ha nagyon koncentráltam. Fél órán keresztül figyeltem az érzést. Egyre biztosabb voltam benne, hogy a manó bökdös vagy rugdos. De nem volt fájdalmas, sőt elég kellemes volt. Szerintetek??? Olyan jó érzés tudni róla, hogy él és mozog! Feltéve, ha ő volt! :) Ma meg egy csomószor kell vakargatnom a pocimat, mert folyamatosan olyan csiklandós érzés van benne. Ez is ő lenne?

Szép napot!

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Helló! :)

Sajnálom a kép-ügyet, de én boldog voltam, hogy láthattalak benneteket legalább fotón! :)

Najó, mi megérkeztünk a mai vizsgálatokról. Nagyon örültem, mert mndenhova nagyon hamar bejutottunk (ott volt a 2 fiú is), az AFP volt hamarabb, doktorunk lekísért, mondta, csinálják meg, meg evitte a gépbe az adaokat, hamar megvolt, 1 hét múlvára ígérték az eredményt. Aztán sok várakozó előtt bejutottam az UH-ra is (azért sajnáltam őket..., remélem, közületek senki sem volt ott...), készült videó, bár én nem sokat láttam, mert nagy vizsgálódás volt, mindent megnézegetett doktor úr, csak szemlélődni nem volt idő (azért sokan voltak tényleg, akik vártak), de majd itthon megnézegetjük, talán sikerül. :) Most 17 hetesnek + 1 naposnak látszott a terhesség a 16 hetes helyett, és az időpont is módosult május 18-ra, de sztem nem kell sehol átírni, mert a végén úgyis más lesz. És az eredeti számolás azért egyértelműbb, mert az nem fog változni, hogy mikor volt az u.m. :) A többi meg úgyis változik, ráadásul én tuti nem aznap fogok szülni, mikorra ki vagyok írva (Samunál is volt kicsit több, mint 1 hét eltérés).

Az a fura, hogy ez a babó századannyira sem mozgékony, mint Samu volt. Remélem, nincs baja... És nem azért van...

No, mindent leírtam... :) Szép napot!

Fabri! Örülök, hogy jó volt a tegnap!
Vendég
 


Fabri! A privi nem ment át, pedig 3x próbáltam. (Megnyugodtam, hogy nem én vagyok a béna, mert másnak meg átment... Egyébként v.mikor sikerül, v.mikor nem. Műszakilag elég vacak ez a babanet. Az index sokkal jobb...)

Szóval: légyszí, NE!!!

Ha egyszer sikerül elküldöm az indoklást is...
szkitty
 
 


Csadra! Azért vlsz. nem egy szörny volt, aki kidudorodott a pocidból! :) Igen, feltehetően ő volt az. Ha egyre jobban érzékeled majd, akkor meg bizonyossá válik. :)
Vendég
 


Fabri! Lehet hogy az én privijeimet sem kaptad meg! Bocsi, ha mégis. :roll:

Dóri! Biztosan nincs baja azért mert nem mozog annyit! Lehet, hogy éppen egy relaxálós pillanatában kaptátok el. Nekem a 12 hetes uh-n olyan volt mintha imádkozna a drágám. Felvettük videóra, többen is a családból erre tippeltek. Nem mozgott, csak a kezei voltak összekulcsolva, legalább is így láttuk! :D
Különben is a mi manónk nagy valószínűséggel Bivaly Bika lesz. :) Mármint a horoszkópja. Bár ezekben nagyon nem hiszek, de az anyósom felolvasta a jellemzőket és nem éppen egy mozgékony tulajdonságokkal rendelkező emberke jellemét ismertette. Ha viszont ikrek, akkor annál inkább! :) És azt is sokszor hansúlyozod, hogy Samu is egy nyugodt baba, hát lehet, hogy ő meg extra nyugodt! :lol:

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Dóri! :lol: Csak nem szörny, bár férjem szellemesen néha Alien-nek nevezi. :)

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Samu nagyon nyugodt, de roppant mozgékony. A pocakban, képzeld, mikor mérték a mozgásait (nyomkodni kellett a gombot, meg minden), akkor 1 óra alatt 12 mozgásnak kell min. lennie, ez azt jelenti, hogy a vizsgált 20 percben min. 4-nek. No, én nem mindig nyomtam, meg, amikor éreztem, így is folyton nyomkodtam, és így százhuszonvalahány mozdulat lett. Nem is akarták elhinni. Mondták, csak akkor kell nyomni, ha árzem. Mondtam, csak akkor nyomtam, nem vagyok hülye... :) És azóta is hamar megtanul minden mozdulatot, és nagyon szereti őket alkalmazni. Ez nem jelenti azt, hogy ne lenne nyugodt, csak szeret mozogni. Másik kisember meg úgy tűnik (már 4. UH volt (az elsőt is beleértve, amikor még csak egy kis fekete folt látszott)), hogy nem szeret annyira mocorogni, mert Samut mindig viháncolni láttuk, őt meg mindig csak egész aprókat mozdulni, ma még annyit sem... No, hát ennyi. :)

De azért nagyon nem félek, csak furinak találom... És nem tudom, van-e magyarázata, vagy csak annyi, hogy ő egy másik személy... Talán ez is épp elég magyarázat... :)
Vendég
 


Sziasztok, nagyon jók a képek! Kittyn kívül mindenkit felismertem. Kisbaba akkor nem is volt? ha van még publikálható kép, amin Szkitty nincs rajta, akkor várjuk! Én is megvédem Annust, de biztos megvan az oka, hogy ne látszódjon, ezt tiszteletben tartjuk.

Gyöngynek éjjel 39.2 volt a láza, ilyen magas még soha nem volt, vizeruháztam, aztán együtt sírtunk. Apa vigasztalt mindkettőnket, de legalább ezen is túlestem, legközelebb remélem már nem sírok. Most is 38, adtam neki nurofent, de nem akar aludni, csak tekereg ide oda, most éppen reklámot néztem, gyorsan benéztem, mert úúúútálok lemaradni.

Én is a szopiparna.hu ról rendelte mindkét párnát és nagyon meg vagyok elégedve.

A konyhaszekrényünk nekünk is Ikeás, lassan 5 éves, de még egy fogantyúja sem lazult meg, nagyon szeretem.

Csadra, mi Gyöngy nyálát hívjuk Alien nyálnak, mert amit a szájába vesz, az tönkremegy.
Vendég
 


Farkas!

Remélem Gyöngy már jól van!!!!

Dóri!
Gratula a vizsgálathoz!!!!Bizti minden rendben van a babóval!!! :wink:

Csadra!
Nálunk is ment az Alien....de aztán lett belőle Gerzson,mert h annak a jelentése idegen :roll: Ja s é is ezt a nyomást érzem belülről!És egyre erőteljesebb!Már csak azt nem tudom h a lábaival rugdos,a kezeivel boxol vagy forgás közben érzem a nyomkodását :lol:

Harhaj!
Gratulálok a kisfiúhoz!!!!Azt hiszem h a fiúk vannak többen!Lehet télleg kisfiús lesz a májusi babaeső :wink:


Emese!Megkaptam!!!Cuki a kutyus! :wink:

Én ma kinn voltam a jóska piacon,szerencsére nem vettem semmit!Ebéd után meg irány a tesco!!!!

Szopipárnát meg lehet megvarrjuk itthon!Szerintem csak egy szabásmintát rendelek hozzá :wink:

annus11
 
 


Böbi,

Jobbulást Gyöngynek. Remélem hamar meggyógyul.

Fabri,

azért ha van publikus kép, várjuk :)

Nem tudom mi van velem, egyfolytában alszok. Ma pl 11-kor keltem, azt is csak azért, mert csörgött a telefonom :? Nem a második harmadnak kéne lenni a legaktívabbnak? nekem lassan felveszi a harcot az elsővel, annyit alszok.

Dóri,

a neme kiderült? ha irtad már akkor bocs...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: