Új privát üzeneted érkezett!

Látod! Csak le kell irnom mennyire buta vagy!!!!
Én priviben irtam, mint ahogy te is leirtad! Nem mások előtt! Ezt is te irtad!
A nagy nyilvánosság előtt saját magadat járatod le! Te ezt ki is nyomtatom :lol: :lol: :lol: :lol: Ha bizonyitanom kell, hogy te hoztad a NAGY nyilvánosság elé!!! Nem én!


Most már tényleg lépek! Köszi hogy ezt leirtad, és ki tudom nyomtatni :lol: :lol: :lol: :lol:


Zsófi!
Iwiwen megtalálsz! Puszi nektek lányok! És Sajnálom!!!!
Vendég
 


Ugyan már Natália.. :D
Gondolkozzál...sajat magamról állítom NAGY nyilvánosság elött ,hogy ÉN "verem " a feleségemet és utána meg feljelentem magamat rágalmazásért és becsületsértésért??? :D :D :D :D :D
Te ostobább vagy mint hittem. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
na ennyi... a többit a bíróságon....
egyférj
 
 


Ja még csak annyit,hogy a fenti üzenetedben ismerted el nagy nyilvánosság előtt.hogy privát üzenetben Ön ezt irta nekem...
Köszönöm szépen..
egyférj
 
 

 
 

Igy van priviben irtam, és te hoztad nyilvánosságra, ezt nem bünteti a törvény! :lol: :lol: :lol:
Szerinted kit néznének ráérősnek???? Ha van felesleges pénzed hajrá!
És ha lehet most már szállj le rólam, mert ezt meg zaklatásnak hivják!
Vendég
 


dike
nem jött pü a neveddel

mindenki szerint balra van a gyerköc feje :shock: sztem jobbra, az a nagy egybefüggö kör. tudjátok, ilyenkor a fej a testhez képest oriási, utána megy össze :lol: meg a jobb oldali fejtöl kicsit balra egy pici feketére mondta, hogy a szive. a nagyobb hosszu fekete sztem a bele, vagy ilyesmi. na mindegy, ha kijön 7 honap mmulva, megkérdezem töle:) vki kérdezte a méretet, 26 mm, és jul 3-ra irt ki az uh, a vérzés szerint jun25, inkjább ez legyen, nem akarok szétizzadni.

dike
dokker mit monda hosszu vérzésre? lapart bevállalod, ha addig nem sikerülne? bár mi összeszurkoljuk neked:)

pompom
hogy vagytok? apa meg te?

viki régen volt, csak nemmmm :lol:

kolibri
bosszantó, ha pár értelmes szülő jó ötleteit a hülyék elrontják, és még nem is értik, mi bajod velük.
pároddal hogy áltok? lécci má, egy karácsonyi össszebújós romantikot:)
Vendég
 


dike
nem jött pü a neveddel

mindenki szerint balra van a gyerköc feje :shock: sztem jobbra, az a nagy egybefüggö kör. tudjátok, ilyenkor a fej a testhez képest oriási, utána megy össze :lol: meg a jobb oldali fejtöl kicsit balra egy pici feketére mondta, hogy a szive. a nagyobb hosszu fekete sztem a bele, vagy ilyesmi. na mindegy, ha kijön 7 honap mmulva, megkérdezem töle:) vki kérdezte a méretet, 26 mm, és jul 3-ra irt ki az uh, a vérzés szerint jun25, inkjább ez legyen, nem akarok szétizzadni.

dike
dokker mit monda hosszu vérzésre? lapart bevállalod, ha addig nem sikerülne? bár mi összeszurkoljuk neked:)
küldtem pü-t a tel.számommal

pompom
hogy vagytok? apa meg te?

viki régen volt, csak nemmmm :lol:

kolibri
bosszantó, ha pár értelmes szülő jó ötleteit a hülyék elrontják, és még nem is értik, mi bajod velük.
pároddal hogy áltok? lécci má, egy karácsonyi össszebújós romantikot:)
Vendég
 


Sziasztok! :wink:

Először is Gröninek és Susynak szeretnék gratulálni és minden szépet és jót kívánni a babákhoz!!!!!! :wink: :D

Nati

Én nem szeretném ha te eltűnnél!!!!! :wink: :D

Zsu

Remélem jól vagy????? :wink:

Zsófi

Na lesz már nekem is kétcsíkos tesztem!!!!! :lol: :lol: :lol: Nem tudom emlékszel e még a megállapodásunkra????? :wink: :lol:
Vigyázz magatokra! Én is hallottam hogy a túlstimu tuti babásodáshoz vezet!!!!! :wink:

Fenci

A haematoma mondjon le!!!! :evil:
Pihengess amennyit csak kell, megéri!!!! :wink: :D

Vicky

Húúúha, most már te leszel a következő itt nálunk a sorban! :wink: :D Izgulsz?????? :wink:

Vicuska

Remélem ti is jól vagytok, és nagyon szép nevet választottatok!!!
A körmöd, nem tettél képet?

Mamivagyok bizti el van havazva az ikrekkel, kitartás!!!!!

Kolibri

Mikor költöztök? Jól vagytok?

Ticsimű

Gondolom téged is nagyon lefoglal a két gyerkőc? :wink:

Gtünde

Ti hogy vagytok, és mikor tudtok költözni? :wink: :D

Csipcsab

Flóráról újabb képek????
Kistesó projectbe mikor vágtok bele? :wink:

Gyugyi

25 volt a műtéted? :shock: Azannya!!!! :shock: :roll: Remélem most már jól vagy? :wink:

Kata

Neked is gratulálok a pocaklakóhoz!!!!!

Dike

Néztek már hormonokat? :shock:

Krisz

Egy spontán babócát kívánok neked!!! :wink: :D Ez a második vagy harmadik beülti volt? :oops: :shock: Lehet hogy intézetet kellene váltani? :roll: :shock:

Mofly

Ti most hogy álltok a babásodással? :roll: :oops:

Babcsi

Ti jól vagytok????? :wink:

Littike, Edinka

Néha írhatnátok magatokról!!!!!

Sleepin

Nagyon aranyos Bendegúz!!!!! Kistesó????? :wink:

Nem szándékosan hagytam ki senkit, attól előre is elnézést kérek!!!!

Puszi!!!!
Vendég
 


sziasztok lányok, csak gyors bekukk, nyugi, még egyben vagyunk :lol: jövök majd bővebben is!

Ditke, nagyon örülök, hogy benéztél! Nem izgulok, de már nagyon várom a Nagy Találkozást! :lol:

Kukac, jó ágyazást a Kiskukac(ok)nak :wink: :lol:

Kata, nagyon szupi a konyha! és a kissrác is gyönyörű!

Kolibri, sajnálom a hülye embereket! Sajna mindenütt vannak, a legjobb, amit tehetsz, hogy nem nagyon veszed magadra... :roll:

Nati, sajnálom ezt az egész közjátékot, azért ne tűnj el! És holnapra nagyon boldog névnapot!

Kép
vickybabe
 
 


Estét csajok!

Nem érek rá, mert mindenki aki élt és mozgott beteg lett.... de bekkukkantam, és nem tom szó nélkül hagyni!!!!!!!

NATI GYERE VISSZA!!!!!!!!!

Kérdezzük meg az operátort, hogy a nem kívánt betolakodók üzeneteit hogyan lehet kitörölni, hogy ne rontsák má a hangulatot!


NATI VÁRUNK VISSZA MINDANNYIAN!!!!!!!!!!!!!


Mentem lázvsilll


ha jobban lesznek jövök

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajok!

Vége a mai munkanapomnak is... :lol: és képzeljétek már csak 8 van hátra! juhéééjjjj. :D Ma végre sikerült beszélnem a főnökömmel és megegyeztünk h papíron januártól nem leszek. :P

Natiiiiiiii :shock: Gyere vissza!!!!! Léccciiiii!

Vicky El is hiszem h várod már a nagy találkozást. :wink: Már nincs sok hátra. Dokihoz mikor mész?

Ticsi, jobbulást a famíliának. Te meggyógyultál már?

Ditke, magadról nem is írsz??? :roll: Látom már pén túl vagy... :wink:

Kata, már júniusban is izzadás lesz nézve a mostani időjárásokat... :oops: Nagyon édes a kisfiad, szép a pofija. :D

Vicus :D Tegyél légyszi pocakfotót! :P

Dike, hova tűnt a vonalzód??? :roll: Este na hagyd futni apát! :wink:

Kolibri, ez felháborító ami a suliban történt, maximálisan veled értek egyet. Kivi vagyok a folytatásra. :roll:
fenci
 
 


Hihihi, én örülök, hogy itt olvashattam a Btk.-t, mert 19.-én ebből kell vizsgáznom. És még úgysem álltam neki tanulni.

Minden estre szomorú vagok, hogy ezt itt nyíltan csináljátok. Nem mindenki kiváncsi rá. :roll:

Nati!
Én nem vagyok iwiwen, így nem talállak meg. :roll:

Vicus!
Figyu, és Te milyen érzékenységű teszttel teszteltél? 10-el?

Fenci!
Már csak 8 nap? Az király!!!! :lol:

Viki!
Nagyon izgi. Olyan gyorsan elment az idő. :lol:

Ticsi!
Jobbulást!

Hát én még mindig elég szarul vagyok. De nem baj, a lényeg, hogy a babák ma megkapaszkodtak!!!! Juhééjjj!!! :lol:

És egy kicsit túlérzékeny vagyok, az előbb a férjem viccelődött, illetve kigúnyolt, mire elbőgtem magam. :lol: Ez már tuttttiii babás tünet. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


vicus! igen tudtam és mivel ma egész nap nagyon szurkált a jobb oldalam el is kaptam apát. :)

kata! elküldtem :) még az elején mondtam neki h mindig ilyen sokáig tart, de arra nem mondott semmit,csak küldött hormonvizsgálatra. háát lehet h bevállalom, még nem tudom, beszélek majd valamikor a dokival.

ditke! már volt igen tudod magas a prolaktinom, bár már nem biztos. :wink:

fenci! lusta vagyok vonalzót csinálni :roll: , meg már el is felejtettem h kell...de mindjárt megprobálom a kedvedért.apa már megvolt. :wink:
dike
 
 


Hali!

Pkata
Pü ment elvileg. :D

Zsófi
Jó ágyazódást!!!

Zapáné
Örülök, hogy elég jól vagy, hogy dolgozhass. :D

Kolibri
Sajnálom, hogy ilyen iskolák, tanárok, szülők léteznek. :?

Vicky
De izgi már.... :D
Dike
Piriűzők mennek.Nálam is van pár csepp barna még...most, hogy belegondolok... :shock:

Nálunk 9.cn, hő 36,6, natúr spontánozás. :lol:
Tegnap mi is sírtunk, megnéztük együtt a ps I love you-t és hát elérzékenyültünk és rájöttünk, hogy milyen jó, hogy együt vagyunk és, hogy mennyire szeretjük is mi egymást.

Ez a 3. lombik volt.Nem tudom, hogy kellene-e intézetet váltani.Én egy közkórházba nemigazán mennék, másik Kaáliba meg mi értelme? :shock: Ez kényelmes, közel van, a személyzetet is bírom...sztem nem az ő hibájuk, hogy eddig nem jött össze... :?
Igaz halottam már olyat, hogy intézetenként változik pl a folyadék amiben érlelik a babócákat és mi van ha egy másik jobban bejön?! Hát mindenesetre nem gondolkodtam el még rajta komyolyan.Vélemények??? :shock:

Puszi mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Csajok!

elöször is mindeninek köszi a jóvkívánságokat, csak gyorsan beleolvastam!!! :lol: :lol: Szóval pénteken jöttünk haza kismanóval. Azóta nem sok idöm van, pedig párom sokat segít,de valahogy elrepül az egész nap. Hullák vagyunk,mert a kis drága nappal nyugiba van, éjszaka megy a sírás, fáj a pocija, sokat bukik. :cry: Szóval éjszaka nem sokat alszunk!! :? Na de hát van egy gyönyörüséges, egészséges kisfiunk és ez a lényeg!
Amint tudok jövök a születéstörténettel is, amúgy 5 és fél óra alatt kinnt volt Vinzent! Szerencsére van tejcsim, már lassan rendszeresek lesznek a szopik 3 óránként eszik! :lol:

A védönö is jött eddig minden nap, itt volt majdem két órákat, úgyhogy ezzel is eltelt az idö. Viszont tényleg sokat segített!!!

Mindenkinek puszi, visszaolvasni nem tudtam, de remélem jól vagyotk!!!


Dobok fotót! 8) 8)

Megszülettem!
Kép

Két naposan!
Kép

Már itthon!
Kép
susy75
 
 


Szép estét! :lol:

röhögnöm kell....

Ditke!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :D
csak épp magadról nem írtál :roll:

Krisz!
az a lényeg, h ennyi viszontagság után is így szeretitek egymást :D ,ez tök jó :wink:

Dike!
a lényeg, h apa elkapva :lol:

Ticsi!
jobbulást a bagázsnak 8)

Kukac!
20 vagy 25-ös teszttel, sztem 25-*ös :wink:
puffadás csökkent? :roll:

Fenci!
oksika.csak ahhoz kéne csinálnom egy szalonképes fotót, igyekszem :shock: :D

Vicky!
izgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Nati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
Vendég
 


fenci :D na tetszik a vonalzóm?

KépKép
dike
 
 


Csak annyi:
Egyférj

Egyszer már azt írtad nem írsz ide többet, légyszi akkor ne is tedd, s ha szeretnél vkitől vmit priviben, de ne zaklasd!Mi pedig nem vagyunk kíváncsi a Btk-ra. Köszi




Ticsi :D

Jobbulást nektek! Láz ugye már nincs?

Suzy :D

Gratulálok mégegyszer, ez a kislegény nagyon gyönyörű!!!Majd várjuk a történetet, amint tudsz jönni.

Ditke :D

Köszi én jól vagyok..... :D Csak még nem tudom, hogy jövőre lesz-e lombik. :? Te Fülöp dokit honnan ismered?

Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


susy :D gyönyörűűűű, nagyon szép!!!!!!!gratulálok mégegyszer!!!

KépKép
dike
 
 


Esti bekukk......
Kidöglöttem. :? Lehet, hogy még itthon kellett volna maradni. No, most már mindegy.

Nati :)
El ne tűnj nekem! Mit iszunk ma? :lol: :lol:

Vicuska :)
Nem zsebbe. Számlára. :? 25ezer pénz az engedélyezés ára. Kórháznak fizetve. A dokinak még nem fizettem. Majd csütörtökön, varratszedéskor. (De aztán ezt ledolgozzuk ám itthon, ennyiért luxusk*****át kap az ember! :lol: :lol: Vagy egy komplett csipenddél csapatot!!!! :lol: :lol: )

Suzy :)
Még egy gyönyörű baba!!!!!! Gratulálok még egyszer! :)

Kukac :)
Kő meghívó? :D Igénylek ám Neked! :wink:

Többieknek nagy ölelés, el kell heverjek, mert bök a hasam. Lehetne már csütörtök.

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Susy

Tüneményes a kis Vinzent!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D Majd áruld el, hogyan lehet ilyen gyorsan szülni!!!! :wink: :D

Zsu

Hogy-hogy nem tudod lesz e jövőre lombik? :shock: Anyagiak?
Fülöpnek a betege voltam sajnos! :(

Dike

Bár egyszer nekem is volt ilyen közti vérzésem, de soha többet nem jött elő! :wink: :shock: :roll: Nem is agyaltam rajta sokat! :oops:

Jaj, rám is kíváncsiak vagytok???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska!
Nekem van 10-es! Akkor mikor teszteljek? Puffadás van. Majdnem kidurran a hasam. :shock: :? :roll:

Susy!
Gyönyörű a babád!!!!!!!!!!!!!! :lol: Gratulálok mégegyszer! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hű Susy végre! Álomszép a kicsifiatok! :D Gratulálok! :D :D :D
kolibri28
 
 


Na, ha Nati lelép, én is leléptem :( :( :(
Vendég
 


vicuska, nati! ne h már még ő örüljün???? le kell szarni, ti maradtok, ti topiklalók vagytok :)

KépKép
dike
 
 


susy
gratula a kisfiatokhoz, olyan nyugodt arca van, látszik, hogy elégedett a helyzetével. sok örömöt kivánok hozzá!
Vendég
 


susy
gratula a kisfiatokhoz, olyan nyugodt arca van, látszik, hogy elégedett a helyzetével. sok örömöt kivánok hozzá!

dike
most látom, megjött pü :shock: . mindegy, már rendeztük:)

krisz
tied is megjött, holnap küldöm. a postaköltséget majd a gyerekruhákra költsd:)
Vendég
 


annyira szurkál a hasam huuuuuuu

KépKép
dike
 
 


Hellobello Fiúk Lányok! :D

Köszi a dícséreteket!!! :oops:

Suzy!!!! Nagyon nagyon szép Vinzent!!! Sok sok tejcsit és kevesebb hasfájást kívánok!!! Bende is nagyon bukós baba volt. Védőnő azt mondta, emeljük meg a fejénél az ágy lapját. Hát talán segített kicsit. Egy próbát megér.

Ditke!!! Örülök, hogy jelentkeztél és én is kíváncsi vagyok, mi van Veletek!!! Tesó... Hát... Majd... Ha akar jön... :D Még szopizik Bende, úgyhogy egyenlőre tabu. :)

Nati! Szerintem se tűnj el ilyenek miatt... Mellesleg baromság a rágalmazás, mert nem a becsületes nevünket használjuk így azt sem tudom kit takar a név... Nem hinném, hogy a bíróság komolyan venne egy ilyen összehordott baromságot.

Ticsi! Jobbulást a családnak!!!

Aztán.... Fencikém!!!!! Akó' pihi van!!!!! :D Majd átugrunk bendussal felkavarjuk nálatok kicsit az életet -megint-. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :)
Kép

De jót aludtam! Tudtam volna még..... Majd holnap! Megdumálom a fiammal, keljen mán föl egyedül! :wink:

Vicuska :)
Ne má'!!!!! Beszedem az ellenőrződ és beírok! :lol: :lol:

Ditke:)
Hát persze! :wink: :D

Dike :)
Feszülnek a tüszőcskék!

Kukac :)
ET+10. :D Ki se bírom addig! :lol: Ha halvány, megbuherom, csak tedd fel! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


HONNAN TUDOD,HOGY FELNŐTTÉL?
1. A növényeid egészségesek, de nem tudod elszívni őket.
2. Több kaja van a hűtőben mint sör.
3. Reggel nem lefekszel, hanem felkelsz.
4. Meghallod a kedvenc zenédet a Sláger Rádióban.
5. A hírcsatornát nézed.
6. A barátaid megházasodnak és elválnak, nem pedig összeállnak és szakítanak.
7. A nyári vakáció három hónapról három napra zsugorodik.
8. A farmer és póló már nem számít rendes öltözéknek.
9. Te dörömbölsz a falon, mert a szomszédban bömböltetik a gyerekek a zenét.
10. Idősebb rokonaid a füled hallatára disznó vicceket mesélnek. 11. Nem tudod, mikor zár a Mc´Donalds.
12. A kocsid biztosítása csökken, de a havi részletek nagyobbak . 13. A kutyádat kutyakonzervvel eteted, nem hamburger maradékkal. 14. Megfájdul a hátad, ha a fotelben alszol.
15. Nem szunyókálsz délutánonként.
16. A vacsora és a mozi maga a randi, nem pedig a bevezetése.
17. Nem gumiért, hanem aszpirinért mész a patikába.
18. A reggelit reggel eszed.
19. Továbbra is a számítógép előtt ülsz egész nap, de nem játszol. 20. Ha egy ismerősödnek gyereke lesz, nem szörnyülködsz, hanem gratulálsz.
21. Kétségbeesve keresel ezen a listán legalább egy jelet, ami nem igaz rád.
22. És amikor nem találsz, vigyorogva elküldöd a barátoknak, mert tudod, hogy ők se találnak...

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska :D


KÉRLEK NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ditke :D

Értem. Naná, hogy rád is kíváncsiak vagyunk. :wink:

Gyugyi :D

hihihihihihihi. :lol:

Zsófi :D

Mára is megy a drukk.++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Krisz :D

Hajrá spontán!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Ticsi

Jobbulást a családnak! :wink: :D

Zsu

Nem írtad hogy miért halasztódik a lombik? :shock: :roll:

Sleepin

Tehát a kistesó ellen sem vagytok, ezek szerint!? :wink: :D

Vicky

Nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!!! Bár képet most nem tudok felrakni, mert újra kellett telepíteni a gépet, ezért a kedvencekből az összes, ill. a legjobb képeim lettek oda!!!

Magamról mindjárt! :wink:
Vendég
 


Nálunk végre már kezdődhetett egy stimus ciklus, múlt hétfőn és előtte való hétfőn voltam dokinál, szerdán megkaptam a tüszőrepit, reményeim szerint meg is repedtek(a balon volt a nagyobb, a jobb o-n egy kisebb tüsző)péntek hajnalban, reggel piszkosul fájt a hasam, mi megtettünk mindent, a többi már nem rajtunk múlik! Hát ennyi van velünk!

Gyugyi

Kilóid? Aztán el ne fogyj!!!!! :wink: :lol:


Szerintetek nem probléma hogy csak 48 óra múlva repedtek meg a tüszőim?
Vendég
 


Ditke :D

Elfelejtettem megírni. :oops:
Igen, anyagi dolgok miatt. :?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ditke :D

Te kis huncut! Elsumákoltad volna a stimus ciklust?
Nem probléma, ha később reped meg, mert a kiskatonák már ott várhatják. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu

A fene egye meg ezeket az anyagi dolgokat! :evil: Mások meg csak úgy pottyantják kifelé a kölköket, akiket nekünk kell eltartani!!!!! :evil: :evil: :evil:

Miért mondod hogy sumákolni akartam a stimus ciklust? :shock: :roll:
Vendég
 


Nati

Nagyon boldog névnapot!!!! :D
Vendég
 


Rigó Jancsis muffin

A töltelékhez:

3 dl tejszín
10 dkg étcsokoládé

A tésztához:

10 dkg finomliszt
2 dkg cukrozatlan kakaópor
½ kávéskanál sütőpor
1 csipet só
4 tojás
12 dkg cukor

A mázhoz:

10 dkg étcsokoládé
10 dkg tejcsokoládé
5 dkg vaj

Elkészítés:

1. Előző este a töltelékhez a csokit apróra törjük, és mérsékelt lángon kevergetve felolvasztjuk a tejszínben. Ha kihűlt, betesszük egy éjszakára a hűtőbe.

2. Másnap a sütőt előmelegítjük 175 fokra (gázsütőn 4-es fokozat), és a muffintepsi tizenkét horpadását kibéleljük egy-egy papírkapszlival. A tésztához a lisztet összekeverjük az átszitált kakaóporral, a sütőporral és a sóval. A tojásokat szétválasztjuk, majd a fehérjékből robotgéppel lágy habot verünk, amelyhez apránként hozzáadjuk a cukor egyharmadát, és addig verjük tovább, amíg kemény habot nem kapunk. Ezután a tojássárgájákat és a maradék cukrot robotgéppel 3-4 perc alatt külön tálban felhabosítjuk. Végül a tojássárgájás habhoz fakanállal óvatosan hozzáforgatjuk a tojásfehérjés habot, és finom mozdulatokkal hozzákeverjük a kakaós-sütőporos lisztet.

3. A tésztát arányosan elosztjuk a muffintepsiben, és a muffinokat 20 perc alatt megsütjük. Ezalatt elkészítjük a csokimázat: a kétféle csokit apró darabokra törjük, majd a vajjal együtt gőz fölött megolvasztjuk, aztán levesszük a tűzről, és addig kavargatjuk tovább, amíg ki nem hűl.

4. Megvárjuk, hogy a megsült muffinok kihűljenek. Ekkor 1 ½-2 cm vastagságban levágjuk a tetejüket, aztán a muffintetők púposabbik oldalát belemártjuk egy pillanatra a csokimázba, és sütőpapíros tálcán pár percre betesszük őket a mélyhűtőbe, hogy megdermedjen rajtuk a máz.

5. Az összeállításhoz a már korábban elkészített, hideg csokoládés tejszínt robotgéppel habbá verjük, habzsákból rányomjuk a megskalpolt muffinokra, aztán könnyed mozdulattal mindegyikre visszahelyezünk egy-egy csokimázas muffintetőt. A süteményeket tálalásig hűtőben tartjuk.

Tizenkét muffin lesz belőle.
Vendég
 


Ditke :D

Azért mert, nem jöttél, hogy stimut kezdtetek. :wink:
Vagy én olvastam felületesen???? :shock: Akkor bocsi, visszaszívom. :oops: :oops: :oops:

Nati :D

BOLDOG Névnapot!!!!! Gyere vissza!!!!!!!!!!!!

Vicky :D

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

Képeket majd otthonról.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu

Nem olvastál felületesen, tényleg én nem jöttem! :wink: :oops:

Viszont a jó hír! :lol: A "drága szeretett" főnököm múlt kedden megkapta a felmondását!!!!! :lol: :lol: :lol: Már csak két rendelést kell kibírjak vele! :lol: Számolom visszafelé mint a gyerekek! :lol: Őszintén, egy kicsit sem szorult össze a szívem mikor mondta hogy felmondtak neki!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ditke :D

Akkor most csupa-csupa jó híred van. :lol:
Utolérte a végzete őt is. :wink: :lol: Elhiszem, hogy nem is sajnálod, ilyen embert........nem is lehet. :twisted:

Többiek??????

Csak mi vagyunk?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok csajok!

Kukac A bőgés tuti babás tünet, én magamon vagyok megdöbbenve hányszor elsírom magam mostanság...

Dike Ezen jót nevettem, hogy apa már megvolt. Piros pont a vonalzódért, gyönyörű!

Krisz Én úgy vagyok az intézetváltással, hogy szerintem is azért fontos hogy közel legyen, bár lehet ez egy idő után már nem szempont. Hmmm, jobban belegondolva nem is tudom.

Susy Olyan gyönyörű kis pofija van Vinzentnek! Gratulálok hozzá még egyszer és sok boldogságot! Várjuk a szüléstörid és a további fotókat!

Gyugyikám Te nem vagy normális, olyan jót röhögtem a luxus.....ván.... Dolgozzátok is ám le rendesen, nehogy kidobott pénz legyen!!

Sleepin Már alig várom h megint felkavarjátok az életet. Én már mindig itthon leszek úgyhogy gyühettek, várlak szeretettel!!!

Vicus El ne tűnj mááá ilyen barmok miatt!!!!

Ditke drága Akkor nagyon drukkolok h a babótok már ott lapuljon a pocidban. Hajrá új főnök, vagy most Te leszel a főnök??

Zsu Sajnálom h anyagiak miatt ccsúszik a lombik... igaza van Ditkének, mások ezerszámra potyogtatott babáit meg mi tartjuk el....

Vicky Nagyon boldog születésnapot!

Munkakedvem gyors esésbe kezdett....
fenci
 
 


Aki még nem ismeri. Ha még ezek után is belevágsz a babaprojektbe, akkor le a kalappal előtted!!!

Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked.

Az első 6 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak.
A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

Még van folytatása, ha ezek után is komolyan gondoljátok
:wink:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Ja, és bocsi, de nem hagyhatom szó nélkül...

Melusnak üzenem, hogy gratulálok a babucihoz, legyenek nagyon boldogok, sok egészséget és tejcsit kívánok!

A férjnek üzenem, hogy nem vagyunk hülyegyerekek, az első hozzászólásokból is levettük a szitut, a fölösleges energiát pedig legyen szíves máshol levezetni, mi erre nem vagyunk kíváncsiak!

A régi topiklakóknak üzenem, hogy ejnye-bejnye, tessék visszajönni!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


A feledékenység meg kisbabás tünet :oops:

Susy :D
A legfontosabbat meg elfelejtettem: olyan gyönyörű babócád van, hogy az eszméletlen! És tényleg nem udvariasságból mondom! De ezt biztosan te is tudod. :lol: És nézd meg majd kb egy hónap múlva! Azt hiszem már most elkezdhetsz gyűjteni pizsamakollekcióra :wink:

Ha még valaki nem tudná, kisbabás és pocakos kérdésekkel nyugodtan írhattok a "ma mégsem.."-be is!!!!

Most már eldugulok, ébredeznek...

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a dícséretet! :P Bocsi, hogy személy szerint most nem írok, de igyekszem utolérni magamat.
Ha napközben van egy kis idöm, akkor vagy eszek,vagy vizszintbe rakom magamat,mert azért még ülni sem esik nagyon jól. Volt gátmetszés, hát mondhatom szuper...!!! :(

A héten megpróbálom leírni a születést is!!! :wink:

puszi
susy75
 
 


Sziasztok!

Ditke!
Akkor együtt babásodunk!!!! :lol: Drukk!!!

Zsu!
Hülye anyagiak! :evil:

Gyugyi!
Hát ET+11-en úgyis vérvétel van. :roll: Ami úgyis pozitív lesz! :lol:

Viki!
Nagyon Boldog Szülinapot!!!
Kép

Nati!
Neked pedig nagyon Boldog Névnapot!!! :lol:
Kép

Én jól vagyok, de hasam még mindig pufi és nem sok kaja megy le. Tegnap este 11-kor kihánytam a vacsit. :roll: pedig fincsi pizza volt, én és a Babák sütöttük! :lol:

Vicus!
Te is hánytál, ugye? Látod nem tűnhetsz el, mert Téged követlek!!!! :lol: Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi

Mikor tervezed a tesztelést? :wink:

Ha az enyém egycsíkos lesz, veszel nekem kétcsíkosat? :wink:
Vendég
 


Ditke!
Mindkettőnké kétcsíkos lesz! Még nem tudom mikor tesztelek, egyenlőre szokatlanul nyugodt vagyok, mert tudom, hogy ott van(nak) a baba(ák). :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jaj!

Apát tegnap az őrületbe kergettem! :lol: Na én az az ember vagyok, aki mindent előre megtervez(azért is esik olyan szarul hogy a baba nem akar szót fogadni)! Már egy jó hónapja mondogatom a páromnak hogy szeretnék egy takarítógépet! Oksi, nézzem meg milyenek vannak, melyik a legjobb! :D Na üzlet üzlet hátán, internet stb. Meg van a megfelelő gép LG porzsák nélküli! :D Ezt kb. 1 hete döntöttem el, na erre még felhívtam egy-két ismerőst akik szintén elektronikai boltban dolgoznak, hát ők is az LG mellett szavaznak! :wink: Erre a párom! Úgy is eldöntötted hogy az kell, minek kell még itt telefonálgatni? :lol: :lol: :lol: Vegyed már megfelé!!!!! :lol: :lol: :lol: Csak az ára az ami elgondolkodtat a mai napig, de megrendeltem! :wink: Nincs visszaút!!!!! :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?