Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kata!
Boldog szülinapot! A tesztet sajnálom.

Zsuzska!
nagyon tecc a szoba!

Linácska!
Szupik a tesztek!

Sünci!
Üdv itt!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita ha nem is karácsonyra de utána hamarosan te is követed őket! :lol:

éppen sütőtököt sütök..kér valaki?
Vendég
 


Boni,

én nem szeretem a sütőtököt :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

bumi1979, koszi a koszontest:)

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Moncsi!

Én csokis kekszet tudok felajánlani!

Bodykat megmutattad már?
20150601134430
 
 


Viki mami,

csokis keksz jöhet minden mennyiségben :wink:
A bodyk titkosak, még fényképet sem tudtam róluk készíteni, mert a párom folyton itthon van és nem akarok lebukni :wink: :lol:
Hogy vagytok? Lackó még mindig szenved a fogacskák miatt?
Friss fotót esetleg láthatunk?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A babásba tettem fel többet is.

Fogakkal még küzdönk, nem akarnak jönni, pedig 2 helyen is meg van duzzadva az ínye. Szerencsére éjjel még mindig jól alszik.

Meddig lesz titkos a body?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Dita,
Ma nagyon gyorsak voltatok! Remélem, senki nem zaklat telefono, és tudsz pihenni picit!

Viki,
Én már láttam a képeket! :D

Boni,
Én szeretem a sütőtökök, este meg is eszem a maradékot!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


A sütőtököt én se szeretem. Csokis keksz nyami-nyami.

Az én kicsi fiamnak 1 évesen jött ki az első foga.

Dita mikor lesz a lombik? Vagy lehet, hogy nem is kell?

timejka
 
 


Timejka!
Nekem 10 hónaposan :D Csak szegénykém már nyáladzik, állandóan a szájában matat, felsír álmában. :cry:
20150601134430
 
 


szegény Bubu :cry:
Vendég
 


Viki,

a nagymamás body anyák napjáig titkos, az apukám és társai pedig addig amíg bele nem nő Danika és akkor ráadom, és lesz majd nagy meglepetés :wink:
Előre nem lövöm le a poént, úgy lesz az igazi, ha a baba is benne lesz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hű, Moncsikám, akkor még odébb lesz! Tedd el jó mélyre! ;)
20150601134430
 
 


Viki,

elteszem :lol: :lol:

Megyek vissza takarítani ...:?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A szőnyeg témához: nekem itt hagyott az előző lakó egy futószőnyeget, ami ugyan kék, de nagyon aranyos. Ugróiskola van rajta, remélem majd ha a gyerek fog rajta ugrálni, akkor az alattunk lakók nem fognak kikergetni a világból. :)

Zsuzska: Masszázsra én is irigy, bár még sosem voltam.

Kicsit belógtam a melóhelyemen, de már rohanok is. Este jövök.



vicky79
 
 


Masszazsrol:

Nem lehet eleg koran elkezdeni. A babaknak is nagyon fontos a napi masszazs. (Vannak nagyon jo tanfolyamok az orszagban, en a thai gyermekmasszazst ajanlanam a kismamaknak. Nem nehez elsajatitani es meg kepesitest is ad, viszonylag rovid ido alatt.)

Es a babak nagyon szeretik. (no persze a gyermekmasszor is imadja csinalni mert a legedesebbek a baby paciensek) :))))))

sünciboglya
 
 


Én nem kérek semmit, mert már nem merek ráállni a mérlegre.
A macskám is egyre nehezebb már kb. 5 kiló a szentem, nyáron meg egy gyenge szél elfújja..... biztos én is készülök fel a télre csak nekem nem a bundám hanem a hájam növekszik de nagyon gyors ütemben!

TWIST
elküldöd nekem is azt a ch diétát? kipróbálom, mert már nagyon kezdek beparázni, hogy vissza jön minden rám amit leadtam...... a Norbizásra most nincs keretünk. :roll:

NEMONE
Ja direkt mentünk oda olyan korán, hogy hamar végezzünk.
Hogy van a kis hogyishívják??? :lol: Új név akadt azóta??? :lol:
Utótod a héten már jön, nem?

TIMEJKA
Még nem tudom pontosan, hogy mikor lesz, mert a hystero-t még meg kell csináltatnom, és ezután kelll jelentkeznem a dokkernál, hogy megbeszéljük a dógokat. Nagyon remélem, hogy januárban!

dita75
 
 


Dita inkább abban reménykedjünk, hogy nem kell lombik.

timejka
 
 


TIMEJKA
Pedig bizony lesz, mert ebben a ciklusban hystero lesz, a következőben meg már a lombik, a novemberi hónap volt az utolsó esély nekünk a spontán babára ebben az évben!
Ma is nézegettem a képeket a BMC-ben, több az iker mint a nem iker baba, az tuti!

dita75
 
 


Dita bocs, hogy ilyen kis buta vagyok. Még nem olvastam el a hysterot. Nézzük a jó oldalát, IKREID LESZNEK.

timejka
 
 


Szerdáig nem nagyon leszek, anyunál vagyunk, mert a kedvenc férjem a változatosság kedvéért megint beteg lett.
Úgyhogy hazajöttem összepakolni, szépen mindent betettem a csomagtartóba a slusszkulccsal együtt. Most várom aput a pótkulccsal.
Remélem az idegeskedés nem ártott Babócának nagyon.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus, add meg priviben az email címedet és akkor elküldöm a diétát, beszkennelem, amit kaptam. Oks?
És vannak holnapok is, ahol írnak a diétáról:

http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... ge&pid=355

illetve:

http://www.pco-szindroma.hu/index2.html
Vendég
 


TWIST
alant van az emilem! :lol:

profil/pü/email :wink: :lol:

kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

dita75
 
 


Haho, mindenki vásárol hogy nincs mozgás :lol: :lol: :lol: :lol: én is vásárolnék ha a drága OEP küldené az elmaradt táppénzem. Még októberről is tartoznak.


Linácska, mikor mész dokihoz??


Dituli örülök hogy simán ment minden. :P


Monic, én sem szeretem a sütőtököt. Már a csokis keksz az jöhetne.


Bumi, jó hogy jelentkeztél :wink: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Én már mindent megvettem, idén nem kellett sokat gondolkoznom, mert 1000-1500 Ft értékben kap mindenki ajándékot, persze kivéve a drágalátos neveltfiamat, mert tavaly még a 35ezres bicaj is derogált a lelkemnek, mivel neki a 60 ezres BMX kellett VOLNA! Szóval bementünk a madaras tescoba, a kozmetikai részen mindenkinek vettem egy-egy csomagot (Nivea, Dove, Old Spice.... stb dobozt) Ennél többre idén nem futtya!
Pedig imádok vásárolni, ma pl. láttam disney figurás (micimacis) karácsonyi zoknikat amit pl. a kandallóra lehet felakasztani mint az amerikai filmekben. Bele is tettem a kosárba kettőt, egy micimacist és egy tigrisest az ikerlányaimnak! :wink: De aztán meggondoltam magam! Majd ha meglesznek akkor bizony és sem fogom magam tűrtőztetni! :oops: :lol:

Az OEP monnyon le. Tudod az a legjobb ebben az egészben, hogy akinek mondjuk nincs semmi tartaléka az miből él meg hónapokon keresztül?
Nekünk sincs tartalékunk, mert eddig minden pénz a házikóra ment el, ami nem volt kevés. Basszus a lakásaimat néhány százezer forintból álomszépen fel tudtam újítani, ez a ház már súlyos milliókat vitt el és még mindig nincs kész. Igy jár aki kertesházat akar.......... jut eszembe tök jól átvágtam magam...... a lustaságom csapdájába estem........ nem volt kedvem vacsit csinálni, így rendeltem a Kukta Taxitól és egy ezressel véletlenül többet adtam a futárnak!
:?

Tudom már baromi hosszú vagyok, de még egy eszembe jutott, amikor jöttünk haza a kocsival délelőtt valamelyik rádióban hallottam, hogy egy 72 éves indiai asszonynak csináltak gyereket IVF kp-ban. Világrekordot döntött. Első gyereke egyébként, de gondolom az utolsó is! :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,
nagyon csini lett a szoba!:-) A nappali része lett, vagy ilyen nagy a szoba? Mert látom ott van egy nagy kanapé is, meg másik szekrény is.

Boni,
van még sütőtök? Én imádom! :lol:

Nem sokat írtatok, de most nincs erőm visszaolvasni :oops:

Sünciboglya,
üdv közöttünk!

Ma megszületett unokatesóm kisfia. Pár év múlva majd jól letolom, hogy nem koncentrált jobban a 6-ai érkezésre :roll: :lol:
i.kata
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,
nagyon csini lett a szoba!:-) A nappali része lett, vagy ilyen nagy a szoba? Mert látom ott van egy nagy kanapé is, meg másik szekrény is.

Boni,
van még sütőtök? Én imádom! :lol:

Nem sokat írtatok, de most nincs erőm visszaolvasni :oops:

Sünciboglya,
üdv közöttünk!

Ma megszületett unokatesóm kisfia. Pár év múlva majd jól letolom, hogy nem koncentrált jobban a 6-ai érkezésre :roll: :lol:
i.kata
 
 


Bocsi, nem direkt dupláztam, csak amikor rákattintottam a küldésre, akkor nyitott egy új ablakot és azt hittem valami gigszer van. Erre elküldtem megint és megint nyílt egy új ablak :roll:
i.kata
 
 


Ditus, pont ezért esz a fene. Én raktam félre pénzt egy-két hónapot kibirok, de nem számitottam a karácsonyt. Ezek már sok pénzzel tartoznak nekem nagyon. Ha nekem 2-3 hónapot csúsztatnak ez pedig miliós tétel lesz és nagyon nehez akarják nekem kifizetni. Gondolom ez már nem játék. És én egyre jobban kezdem ezeket utálni. Mindig is utáltam őket de most aztán kezd fogyni a türelmem. Ettől féltem amúgy. Ezért nem akartam elmenni betegállományba decemberig, de muszáj volt. Oroszlán és az egészségem többet ér, de féltem már akkor hogy itt fogok ezekkel harcolni karácsonykor és itt fogok állni a kari előtt és várni fogom a postást hogy szánjon már meg. Szánalmas. Én ott az OEP-ben mindenkinek elvenném a pénzét és azt tenném amit ők majd én szabályoznám itthonról mikor kapnak zsét.

Kép
pgsuska
 
 


Kata, ilyen a nagy a szoba :lol: :lol:
Jól eltűntél mi volt veled mostanság???

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Bakker milliós tétel........ mennyit keresel te vazze???
Megyek a helyedre, bár nem biztos hogy alkalmas lennék rá!!!! :?

Figyumá' most hogy így Kata is megkérdezte anno azt mondtad, hogy a nappaliban lesz Oroszlán helye. Akkor ez most egy külön szoba, vagy tényleg a nappali egyik része az övé, mert azt látom, hogy az ajtótól már nappali bútorok, kanapé stb. van) Kicsit elvesztem ebben a témában! :oops:

KATA
Gratu a kispöcsöshöz, hát tényleg jöhetett volna előbb. Viszont azt kívánom, hogy nemsokára a te babódnak gratulálhassunk!

dita75
 
 


Zsuzska,
akkor tényleg jó nagy az a szoba:-)
Szombaton nem voltunk itthon, tegnap meg 9-től este 10-ig írtam a forráskutatásomat, meg össze kellett állítanom 3 power pointos prezentációt, amik ma elő is kellett adnom. Most épp a holnapi prezentációmat állítom össze. A héten, meg talán jövőhéten is keveset leszek, mert szerdán, pénteken zh., aztán jövőhét (hétfőn esetleg egy pót zh), kedden pótolok egy zh-t, amire a lombik miatt nem mentem és 18.án már vizsgám lesz, de lehet hogy 19-én is.... Jó lenne minél több vizsgát letudni karácsony előtt.
Szóval nem unatkozom.

Holnap felhívom a dokit, hogy már kezd megjönni, úgyhogy szerdán fölösleges lenne mennem :cry: Gondolom el fogja mondani, hogy akkora a várólista, hogy júniusban tudjuk csak folytatni. Gondolkodtam rajta, hogy talán érdemes lenne inszemezni, lehet hogy holnap megkérdezem. Sosem lehet tudni... De előtte még ki szeretnék próbálni valamit, amit Némóka ajánlott.
i.kata
 
 


Dita,
unokanővérem megígérte, hogy amint kibújik Marcell, úgy küldi hozzánk a gólyát :lol: Anym meg volt valami cigányasszonynál jósoltatni :roll: , állítólag régen is volt nála és bejött mnden amit mondott. Azt mondta a boszi, hogy már ki van jelölve a mi babánk és hamarosan velünk lesz. Hát, majd meglátjuk tényleg tud-e jósolni :lol:
i.kata
 
 


KATA
Remélem a jósnő csupa igazat látott a gömbjében!
Mit ajánlott a mi kis Némócink?
Marcell baba biztos beszélt néhány haverjával, és küld neked egyet közülük!
Jajjjjjjjjjjj te punist szeretnél.......... akkor havercsajjal! :lol: Bocsi!!!!!! :lol:

Jó sokat kell tanulnod ! Nem irigyellek! :shock:

dita75
 
 


Dita, a szoba akkora hogy a nappali és Oroszlánbarlang is elfér. Ezért ketté lett úgy választva a szoba hogy bőven elférjünk mert nagy. A kanapé amit láttál a képen az három méter hosszú.
Hát azé vagyok ideges Ditus hogy ezek a pénzemen ülnek. Nem keresek rosszul :o Olyan boldogan kőrőznék a karácsonyi vásárban de igy lové nélkül elég gáz. Most irom össze a listát kinek mit kéne venni :oops:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

nagyon bosszantó, hogy az OEP még mindig nem küldi a táppénzedet :evil:

Kata,

kezd megjönni? Szívből sajnálom :cry: Nem találok rá magyarázatot.
Remélem a jóslat mihamarabb bejön.

Dita,

idén mit adtok a neveltfiadnak karácsonyra? Én most valami apróságra gondoltam, mivel a sítábort is karácsony előtt kell befizetni... És Jövő héten betöltöm végre a 28. hetet, vége lesz minden babonának és végre belevethetem magam a vásárlásba Danikának :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
Némóka utartatást ajánlott. Én sem tudom egész pontosan mi az, de Némóka beszámolója szerint megtudhatom mi történt az előző- és a jelen életemben.

Nagyon jó lenne valami csodaterápia, amitől spontán jönne a baba. Pár hónapja úgy volt, hogy költözünk Münchenbe, mot egy hete pedig már Milánó van terítéken. Persze még semmi nem biztos, de páromat nagyon szeretnék kivinni dolgozni. Ha kimegy, vagy kimegyünk, akkor bármilyen beavatkozás elég körülményessé válik. :roll: De amúgy még semmi nem 100%, de egyelőre így állunk. Szóval kicsit parázok, hogy mi lesz.

Monic,
sajnos ez van. Már kezdem túltenni magam a dolgon, csak azon görcsölök, hogy sokára lesz lehetőség a következőre.
i.kata
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak másolok, de nagyon fáradt vagyok és most csak beszámolok, holnap vissza is olvasok:

Ma voltunk uh-n és a harmadik babó ugyan még ott van, nőtt is 4 mm-t az elmúlt két hétben, de már nem él, úgyhogy nem lesz szükség beavatkozásra! Azért nagyon féltünk tőle, mert ha magától nem rendeződött volna a dolog , pont a két ünnep között lett volna a redukció és az megkeserítette volna a karácsonyunkat rendesen.

A másik kettő közül a nagyobb 22,5 mm, a kisebb pedig 20 mm. Mindkettőnek mindene megvan, annyira megható volt látni, hogy emberi alakot öltöttek és látszott a kis kezük, lábuk, sőt a popsijuk is! Az egyik babóka fejjel lefelé, a másik farral lefelé fekszik és mindkettő szíve szépen pulzál! :) Nagyon boldogok vagyunk!

Viszont a BMC-ből kiraktak minket , mert rendeződött a harmadik baba sorsa , ez pedig olyan rosszul érintett, hogy hazafelé sírdogáltam is emiatt. :cry: Sosem gondoltam, hogy ez így lesz egyszer :?

nellike
 
 


Nellike,
örülök, hogy rendeződött a 3. baba sorsa. Persze nagyon sajnálom szegénykét, de így megoldotta helyettetek a kérdést.
Örülj, hogy kiraktak, ha csak tesóért nem, akkor már nem kell mennetek oda. És ez miért van? Mert ott van a pocidban a 2 kis gyönyörűségetek :lol:
i.kata
 
 


vicky79 írta:A szőnyeg témához: nekem itt hagyott az előző lakó egy futószőnyeget, ami ugyan kék, de nagyon aranyos. Ugróiskola van rajta, remélem majd ha a gyerek fog rajta ugrálni, akkor az alattunk lakók nem fognak kikergetni a világból. :)


én is azért indultam a Diegoba, mert kinéztem az ugróiskolás szőnyeget..de annyira car volt az anyaga.. múltkor láttam katalógusban valahol, az is tetszett, .. szóval enyim fiam is ugrált volna.. így ,majd rajzolunk neki az udvaron ugróiskolát! :lol:


ja Apa kinézett egy Verdásat a Diegóba 20000Ft már majdnem megvette, amikor odasúgtam neki, hogy majd én csinálok óriás VErdás képet a falra... így letett róla...

NEllike gratulálok a babaócák feljődéséhez, és sajnálom a kicsit!

AMikor engem kitettek a KAáliból boldog voltam..mert tudtam hogy minden rendben :roll: :lol:

Viki persze csokis kekszet dobsz be mézesmadzagként, mi? a sütőtökömmel szemben.. :lol: saját készítés, nem teszed fel a receptekhez?

Bubuka hogy van? nadon szenved fogacska miatt? ZSigi már 2 hónapja ezt csinálja, de szerencsére nincs nyűgösség csak piszkálás..extra nyál meg mindent rág ezerrel de olyan erővel... azt viszont sosem tudom meg, hogy a borostyánnyakláncnak köszönhetem e...

Szépséges napocskát! ma jön unokaöcsém rendbe teszi sérómat (fodrász) izgulok... :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Katus!

Nagyon drukkolok h a cigányasszony jóslata minél hamarabb beváljon!

Ditus!
Nekem nem derogál a 35 ezres brinyó! Elfogadom!

Mit kap idén a Kölök?

Zsuzska!
OEP monnyon le!

Nellike!
Örülök h a 2 Picikétek jól van és szépen nődögél!

Boni!
Bolti keksz.

Dundinál már a kajcsizás is lassúbb, bántja az ínyét minden. Éjjel is többször felnyüszizett, szerencsére a 11 órás alvását még tartja.

Kellemes szépülést!
20150601134430
 
 


Viki nálunk is lassabb... és kitolta pontosan 4 óránként eszik(ez nálunk eddig 2,5óra volt max...tegnap este 17 kor kért enni, és fürcsi után nem evett! de elauld 12 ig megetettem és utána 8 ig..

kitartás!

kár hogy nem saját gyártmány :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata,

örülök, hogy kezded túltenni magad. Bár gondolom ez nem olyan egyszerű. Drukkolok, hogy minél előbbre kapjatok új időpontot.

Nellike,

örülök, hogy nincs szükség külső beavatkozásra és a természet megoldja a dolgot.
És gratulálok a 2 cm-es gyönyörűségekhez :wink: Hihetetlen ugye, hogy 2 cm-.esek és van kezük-lábuk? :lol: :lol:

Boni mami, Viki mami,

kitartást a fogacskák növesztéséhez :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Kitartunk!

Kép Itt látható h még nincs fogam :)
20150601134430
 
 


Viki mami,

ez a kisfiú mindig csak mosolyog. Szerintem az sem tudja, hogy mi az a sírás. Ami persze nem is baj :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Tud ő, te is hallottad, mikor telefonáltunk. Amikor fáradt, meg most álmában fel fel sír.
20150601134430
 
 


Viki mami,

azt el is felejtettem. :wink: De az inkább nyűgöske picsogás volt mint komoly sírás.
Most vettem észre Lackó weblapját, nagyon jó képek vannak róla :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Linácska! Lehet gratulálni??? :shock: :) :) :) :) Micsoda hírek!

Nem hinném, hogy az idegeskedés ártana nekik így az elején, mert mi az életük első egy hónapjában annyi szörnyűséget éltünk át, hogy csoda, hogy velünk maradtak.

Viki! De édi Lackó! :)

Monic, Nemone! Szépen nőnek a pocik! :wink: Az enyém is, pedig még nincs itt az ideje! :? :oops:

Dita! Nekem nem volt bentalvós a hystero. Reggel bementem, felvettek az osztályra, kaptam ágyat, majd jött az orvos és elbeszélgetett velem az előzményekről . Kb. délben volt a műtét és du. négykor mehettem haza. Igaz, hogyha belázasodtam volna, vagy lett volna valami bajom (rosszullét, hányás, fájdalom stb) akkor bent kellett volna aludnom.

Vigyél magaddal a hálóingen, köntösön, papucson, tisztálkodó szereken kívül még egy egészségügyi betétet (tampon nem jó! ), mert erősen véreztem utána és pótbugyit. Legyen nálad enni és innivaló, hogyha már lehet enni-inni, akkor tudjál. Pár óra pihenés utá jó esetben mehetsz is haza, persze szigorúan csak kísérettel. Kérdezz, ha kimaradt valami:)

nellike
 
 


Sziasztok!

Nellike,
Örülök, hogy a két pici babó jól van, és hogy így vagy úgy, de végül megoldódott a 3. babó kérdés is.

Kata,
Sajnálom, hogy most már biztos, hogy nem lehet reménykedni sem! :( Akkor jól értettem, hogy elmennél egy utaztatásra?

Dita,
Ez a gyerek szörnyen el van kényeztetve! :twisted:

Ma voltam UH-on, és már 1020 g-os a pici lányunk. :D Kértem képet is, de az arcocskája nem látszik, befele fordult. Elkértem a múltkori vv leleteimet is, negatív lett a toxoplazma (végre legalább megcsinálták), és a vasamat is sikerül feljebb tornáznom, de még a határ alatt van így is. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nellike,

10 hetesen már nekem is volt pocakom, neked hogyne lenne, mivel két picurka is lakik benne :wink:

Nemone,

gratulálok a kislányotok szépséges súlyához! Én is várom már az uh-kat, jövő kedden megyek délután, aztán szerdán délelőtt 4D-re. Biztos nekünk is mondanak majd súlyt :wink:
Szedsz vasat? Nekem a Neo ferrofolgamma-ból kell szednem napi 2X1-et, de én csak 1x1-et bírok mert gondokat okoz nálam...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: