Új privát üzeneted érkezett!

Ezt nektek:

Kép

Kép

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Drukkolok!+++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon ügyesek voltak a petikék és a kiskatonák! :D
Gyönörűűűűűű hármasikreidre nagyon vigyázz! :D

Ticsi!
Jobbulást Árpinak!
Majd lesz keresztelő nem késtek le semmit! :D
Legalább te jobban vagy?

Olyan mérges vagyok! :evil: Tegnap egy darab miki csokit sem kaptak a gyerekek az osztályban. Kijelentette az ofő, hogy azt kapják ajándékba a gyerekek, hogy egy színdarabot néznek meg majd kedden! Mellékesen a színdarabban az egyik szmk-s anyuka nagyobbik lánya szerepel és elég alternatív. Már tavaly is megnéztek egy darabot és elég xar volt. Egy szót sem mondtak benne csak hümmögtek! Mind ezt 7-8 éves gyerekeknek! :evil:
Mérgemben írtam az oszt. pénz felelős szmk-s szülőnek egy felháborodott e-mailt. Közöltem vele, hogy hétfőn viszek a gyerekeknek 22 db. mikit és a számlát továbbítom neki! :evil: Ráadásul kedden az előre kifizetett korcsolya tanfolyam maradna el a színdarab miatt. De mindebben az a felháborító, hogy tegnap közlik velünk és nem előre. :evil:
kolibri28
 
 


Kolibri!

Ne hagyd magad! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 

 
 

Nati!
Köszi! Én is így érzem. Nem akarok politizálni ( mert senkit sem érdekel) , de olyan a demokrácia az oktatásában, mint az országban . Gyugyi! csukd be a szemeidet!
Ráadásul nem gondolnak a hiányzó gyerekekre! Pl. lesz aki vizsgára megy, ezért nem lesz egész nap az iskolában. Mások meg ha sajnos betegség miatt lesznek távol, majd az lesz az ajándékuk, hogy az élménybeszámolót meghallgathatja? :evil:
Hát menjenek a francba! :evil:
kolibri28
 
 


Gyugyi!
Nem! Mégis csak lásd ezt a problémát, hiszen Te is minden nap ebben élsz, dolgozol és mint szülő Te is kűzdessz különféle problémákkal. Persze ebben a témában eltérhetnek a véleményeink. Sebaj! Akkor is jó fej vagy! :D
Hogy vagy? Pocid fájdogál még?

Ja! Ma sem páfrányosodtam. A francba! :evil:
kolibri28
 
 


Jó reggelt! :lol:

köszi a hiányolást :D
körömről majd hétfőn teszek képet.szép zöld, karácsonyos :shock: :D

Krisz!
döbbenetesen csinos vagy :lol:

Sleepin!
nagyon édes a csókos kép 8)

Gyugyi!
egyre laposabb a pocakod!!!! :D

Kolibri!
exférj monnyon le! :evil: ha nincs kád, forró zuhany a hasra és melegvizes palack ..ja, és doki hétfőn! :roll:
cicák klassz h elkeltek :D , de a kis fekete is???? :shock:

Gaby!
görcsölgetés normális sztem, de tényleg egyed a magnéziumot :P
mikor mész uhra?18 hetesen? :roll: Afp megvolt?

Pompon!
örülök h gyógyult vagy, most már csak apát kell kikezelni és .... :wink:

Haga!
köszi, ha a sziget u-ra gondolsz, oda nem megyek!!!!!!!!!!!! :evil:
teszt????
:P

Tavi!
jó ez a pizsama ügy :lol:

Ticsi!
sajnálom Árpit meg a keresztelőt :(

Kata!
nektek is jobbulást! :P
tudom h van a kórházban 4d, szoktuk is vele nézni, de én olyan 1 órásat akarok, amit Pöstön csinálnak.... :oops: :lol:

du.megyünk shoppingolni :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


ticsi
jaaaj, nálatok is mindig van vmi gebasz. te gyogyulsz? töled kapta Árpi?

és a sztárfoto:) Kép
Vendég
 


Kukac!

majd elfelejtettem :oops:
haspuffadás normális, nekem is volt a 4 kis petécském után....enyhe görcsölgetés is....de igyál sokat.ha rosszul érzed magad, irány a kórház vagy doki és csináltass hasi uhut, azon látják, van-e folyadék a hasadban, ami ugye nem jó, mert a túlstimu veszélyes.
de csak nincs!!!!!
viszont ha van túlstimud, én is azt hallottam, h tutira bebabásodsz!!!!
és nem potyognak ők csak úgy ki!!!! :lol:
fejen nem állhatsz 9 hónapig!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


jobbra az okos feje, keze-lába égnek áll,baloldalt a formás popsija, hátán fekszik. 26 mm, 9+5 volt dec3-án.

szerintetek sakkozni vagy úszni járjon a testfelépítéséből adódóan? :)

és Nati: ez csak egy darab baba:))) Zsófién keresd majd a sokat!:)
Vendég
 


szia vicus

ma reggel Davi nekiesett az asztal szélének, felrepedt a szája. mi lesz mára még???
Vendég
 


Zsófi!

Nagyon drukkolok!!!!!!!!! :wink:

Hali csajok!

Kép
csipcsab
 
 


Kata, jobbulást Davinak! Ilyen gyógyszeres csíkról még nem is hallottam. Nekem többször szúrták fel a fülemet gyerekkoromban, egyszer lehánytam, másszor tökön rúgtam a dokibácsit... :oops: Nem emlékszem rá, de anyám azóta is emlegeti. :)
Szerintem ússzon a picurkád, a közeg már úgyis ismerős neki. :)

Ticsi, jobbulást Árpinak is!

Vicus, jó shoppingolást! :)

Én ma itthonülős leszek, dolgozni is kéne... Éjjel nem aludtam sokat, mert a felettem lakó szomszéd partizott, szóval öblös tarzanüvöltések és körömcipők ütemes koppanásai reggel négyig... Húú, asszem öregszem, ha már ez is zavar. :)
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Tegnap nem jöttem, mert apa nem volt itthon és nem készítette ide nekem a gépet. :oops:
Volt tegnap sok kedves látogatóm. :P Apukám délelőtt, délután Princzike, anyukám jött főzni meg rendet rakni, este meg bátyjámék. :wink: Most meg párom takarít. Megzabbantom. :wink:

Ticsi :D Sajnálom, hogy Árpi lebetegedett... :( jobbulást neki! Keresztelő meg megvár, fő az egészség! Te hogy vagy? Javulgatsz?

Kukacmami :D Vigyázz magatokra! :D Szuper hogy ennyi babó mehetett a fagyiba is. :D

Gyugyi :D Nagyon látszik hogy laposodott a pocid. :wink:

Krisz :D Nagyon csinos vagy! :wink:

Kata :D Gyönyörű a babód! :wink: Én azt hittem balra van az okos feje. Jót nevettem hogy mi legyen ha nagy lesz! :lol:

Gaby :D Szedjél magne b6-ot. Köv uh mikor lesz? :roll: :wink: Kivi vagyok már a babátok nemére! :wink:

Sleepin :D Ledobott a net és mikor visszajöttem 1-2 perc múlva, már megint nem láttam a privát kontaktjaimat.... :? bocsi... :oops:

Tavirózsa :D Nem semmi a lányod. Én emlékszem mikor fogigátlót akartam íratni, mondtam anyumnak vigyen nődokihoz mert elmúlt a mensim de utána pár napra megint megjött és ilyen még nem volt. A fenét érdekelte a mensi, fogigátlót akartam... 8) :lol: :lol: Rafkósak a fiatalok. :wink:

Nem emlékszem előző oldalon mit olvastam.... :oops:
fenci
 
 


Vicus!
Akkor megnyugodtam, hogy nem estek ki! :lol: Most jól vagyok, este szokott szarabb lenni. :roll:

Kata!
Azért csak lassan a testtel, 2 babát keressünk majd azon a képen, ok? :lol: A Te képed gönyörűséges!!!!

Gyugyi!
Hajrá vásárlás. Én már most unom a bezártságot, holnap aszem el is megyünk sétálni. :lol:

Csipcsab!
Köszi!!! :lol:

Fenci!
Ez ám a kiszolgálás! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Megjöttünk....
Ennyi népeket!!!!! :shock: :twisted:

Kata :)
Egyetértek.
Mi a testvérosztállyal köszöntjük egymást, kapnak ajándékot, meg készítünk is. Tavaly mindenki kapott egy-egy miki-sapkát. Abban virított az egész osztály! :D Nekem olyan szőke copfos van! :lol:
Utolsó nap meg egymást ajándékozzuk. Kihúzzuk a neveket és meglepi, hogy kinek-ki ad. Tök izgis. Persze az én nevem is benne van és én is húzok!
Meg egész nap tuc-tuc karácsonyi dalokat hallgatunk! :lol: :lol:

Na, ki kell pakolnom a mosógépet!

Ja! Van adventi naptárunk is! Zsebecskékben a nevek és szaloncukor. Nem tudni, mikor ki kapja. :D

KépKép
zapáné
 
 


Ticsi! sajnálom! :( de bepótoljátok! Jobbulást Árpinak!!!

Gyugyi! Arról lemaradtam, hogy hogyan írták ki a sorozatból, de úgy tudom maga a színész egyszercsak úgy döntött, hogy a következő évad forgatásának 1. napján (na ez jól kitekert mondat) nem jelent meg. Nem is mondott semmit, miért. Így ennyi volt. Szép befejezés...

Majd még jövök, csak hulla vagyok, délelőtt télapóztunk Anyóséknál, és kivagyok (kaja + fáradtság). :roll: :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Gyugyi, emlékszem is a tavalyi mikulásozásra, tettél is fel képet a sapkás osztályról, tök jók voltatok! :lol:

Kata, helyes a bébi!Az úszás szerintem is bejön majd Neki! :wink:
Davi szája hogy van?Nagyon fáj Neki?

Ticsi, jobbulást Árpinak!

Fenci, szuper párod van!De meg is érdemled ezt a kényeztetést!!!
Zsófi, nem lesz semmi gond a babákkal!
Megy a drukk!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gyermekemmel fogigátlón már túl vagyunk!Szólt, hogy vigyem el dokihoz, mert szeretné szedni.Egyébként is ajánlotta a doki, mert nem igazán állt be a ciklusa, rengeteget kínlódott, a suliból is hiányzott néha piri miatt.
Tök röhejes volt, én babásan mentem, Ő meg bogyót íratni!

Egy-kétszer volt is már ittalvás meg ottalvás.Abban nincs semmi, ha néha úgy alakul, de én még nem szeretnék ebből rendszert csinálni.Igaz, hogy mindjárt 18 éves lesz, de végülis még iskolás!!!És még az is lesz egy darabig.
A srác hétvégén este 10-ig van itt, hétközben 8-ig, általában délután is üres a kégli, azt csinálnak, amit akarnak, a kutya sem zavarja őket.De mindenki aludjon otthon...
Tudom, nem ez a megszokott, de én így gondolom egyenlőre.És a párom is.Nagyjából tudomásul vették a fiatalok. :wink:
Vendég
 


Gyugyi, alaposan kifosztottátok az üzleteket?
Hétfőn már dolgozol is? :roll: Azt hittem, tovább otthon leszel!
A péntek jó!!!!
A kolléganőimmel kb. 4-ig túrunk,utána nekem jó!!!
Én is busszal megyek!!
Vendég
 


tavi
de jó fej, laza anyuka vagy! igy kell ezt csinálni, mi se voltunk szentek :lol: hajjaj... :oops: de igy legalább megbizik bennetek a jányka, meg te is benne
Davi szája jo, kicsit duzzadt, de nem nyafog érte.

Petinek megvettük az Ürdongót karácsonyra, ha vkinek mond valamit. transformers:) mi se tudtuk, mi az, de hálistennek találkoztunk egy ismerössel, aki már képben van a legujabb trendi játékokban.

bnöm 18 évesen elment nödokihoz, hogy ö most lenne elöször együtt a pasival, mit ajánl neki a dokker. a doki meg lehülyézte, hogy minek kezdi ilyen korán. ahelyett, hogy örült volna, hogy a bnöm elöre gondolkodik. mindezt 1999-ben :shock:

gyugyi
ha mindenki ilyen aranyos tantónéni lenne, a gyerekek szeretnének suliba járni. nem jössz fehéárvárra dolgozni összel?
Vendég
 


Kata!

Nekünk van transformersünk! :lol: :lol: :lol: :lol:


Luca!
Igazad van! Én is igy gondolnám!
Vendég
 


Majdnem utólag:

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Minden nap rá kell döbbenjek, hogy kezdenek felnőni a gyerekeim..... :)
Dugtam csokit a papucsukba. (Mind a háromnak. :D ) Lányom, mikor megtalálta, felháborodva kiabálta:
"Ki a franc rakott csokit a papucsomba????" Mondtam neki, hogy a Mikulás. :D Aszongya: "Jaaa...." :lol: :lol: :lol: .....és megette.

Sleepin :)
Édes a kis Mikulás-palánta!
TESCO-ban láttam mikulásos rugdalózókat. Ott olvadoztunk Andival. :) :)
Nekem hiányzik Gidion ügynök.... Csíptem.:?

Nati :)
Nekünk meg VOLT transformerünk. :) Bevittem a suliba. Meg még sok mindent. A többi osztálynak összesen nincs annyi játéka, mint nekünk. :wink:

Kata :)
Helyes a kis babszem. :)
Davi szája jobb már? (Régebben bérletünk volt a balesetire..... :) )
Költözzetek Győrbe, elvállalom az összes gyermekedet! :wink:
Civilben sokan el sem hiszik, hogy pedagógus vagyok! :lol: Volt olyan sítábor, ahol a gimisek az utolsó nap jöttek rá, hogy én is tanár vagyok..... :lol: Le voltak döbbenve. :lol:

Tavi :)
Ja, holnap már dolgozom. Ha nem bírok állni, majd ülve dirigálok! :) megértőek ám ezek a kölkök. Egyszer teljesen berekedtem, nem volt hangom. Olllyan csönd volt két napig! Minden gyerek suttogva beszélt!!!! :lol: Ragadós példa!
Akkor eddig jó a péntek, ha közbejönne valami, beszélünk. Hol túrtok? Angolban?
A Familiben a KIK-ben voltál már? Elég olcsó és van minden. Mint egy eurós boltban.

Kukac :)
Sétáltatok, Pocakod hogy van?

Hiányzók merre járnak? (Kérdem én, aki el tud tűnni napokra! :oops: :D )

Tegnap felavattuk "meddőségem". :oops: Kérdem a Zapát: "Azé jobb így, nem?" Mire ő: "25 ezerért legyem má' jó!" :lol: :lol: :lol:

Kakaót kell melegítenem.....

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Gyugyi :D Nekem is úgy rémlik aszontad 2 hétig otthon leszel. Csak óvatosan holnap a suliban! Jót nevettem apa reakcióján! Akkor mostantól éljenek a szabad éjszakák!! 8) :lol:

Sleepin :D Köszönjük szépen a Bende-mikis képet, nagyon édes a kiccsávó! :D

Kata :D Épp (nagy unalmamban) a tévét nézem és ott reklámozzák ezt a sok kütyü-mütyü játékot... űrdongó még nem volt, de biztos látom majd még.. :lol:

Tavika :D Tetszik a nagylányod pasis dolgaihoz a hozzáállásod. Mi ugye épp házat tervezünk és úgy gondoltuk, hogy a gyerekszobák teljesen elkülönítetten legyenek a szülői hálótól. Épp azért mert anno bennünket is zavart hogy cssszzzttt meg pssszzzttt mert az ősök a szomszéd szobában vannak.

Susy :D Otthon vagytok már a kisfiaddal?????? Gyere és mesélj és várunk képet is!! :wink:

Gröni :D Te is nagyon eltűntél!!! Én még nem is láttam képet a lánykádról! :oops:

Kukacmami :D Hogy vagyol???? Pocakod???? Remélem pihizel sokat!! :wink:

Többiek merre vagytok???? :roll:

Tegnap olyan jót nevettünk párommal. Feküdtem a nappaliban, épp tévé sem ment, nem is olvastam, csak feküdtem és néztem ki a fejemből. Párom bejön, kérdi mit csinálsz? Mondom neki várok... a szó szoros értelmében várok.... babát. :lol: várom hogy megnőjjön szép nagyra és felkelhessek.
Tegnap szedtem le netről kelengyelistát. És próbáltam hozzájuk árakat keresni a neten hogy mi is kell, kis előkalkuláció. Meg megjelöltem hogy mit kap(t)unk másoktól. Asszem a bevásárlás majd páromra meg anyumra marad. De még ráérnek, majd jan-februárban...
fenci
 
 


Fenci!
Kukacmami jól van! :lol: Egyre kevésbé fáj a pocija és készül a holnapi nagy napra, mert holnap lesz a beágyazódás!!!! :lol:

Sleepin!
Ez a Bende gyerkőc egyszerűen zabálni való!!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Gyugyi, igen, az angolban turunk, az okmányirodával szemben.Minden pénteken 3/4 2-től. :lol:
De jövő héten lánykámék az Arrabona előtt énekelnek 3-kor, addigra odamegyek, ha van kedved, ott is talizhatunk!

Én a Spar-os KIk-ben voltam, már többször is.Mindig találok valami jó sportos cuccot, meg szir-szart is! :lol:

Nekem idén a csajok hiányolták a mikulás előtti pár napos papucsba-szaloncukor-dugást...nagyon egyszerű oka volt: pénteken érkezett meg a szaloncukor, nem volt mit dugni!

Fenci, ez a távol levő gyerekszoba nagyon jó ötlet! :lol:

Zsófi, jó ágyazást!

Sleepin, nagyon helyes Bende-Mikulás!

Gröniék jól vannak, férjével beszéltem, meglátogatott a munkahelyemen! :lol: ( Ott volt dolga, és eszébe jutottam. :wink: )
Dóra baba jól van, és nagytesója is nagyon szereti!Mutatott képeket is, nagyon helyes a kiscsaj!
Majd biztos jön, ha tud!

Most ritkábban fogok jelentkezni, mert karácsonyi meglepetés-naptárakat gyártok!

Azért mindennap benézek majd, és szorítok Mindenkinek akinek amiért kell, de írni tuti nem mindig lesz erőm...
Vendég
 


krisz! felezhetünk:)
kata:) nekem is, meg a krisznek is küldjél egy párat :D
dike
 
 


lányok! ma vagyok a 10. napon és még a wc papir mindig véres, hihetetlen. nem tudjátok h ez mitől lehet?megőrülök, tuti köze van hozzá, h nem lehetek babás :(
dike
 
 


Szép estét!
Nagyon vasárnap van! :D

Tavi :)
Oké, nekem jó! Fél kettőig dolgozom, lerakom a kocsit, háromra odaérek. :wink:

Dike :)
Nem tom.... :? Piros vagy barna?

Kukac :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Fenci :)
Igen, úgy volt, hogy két hét. De tök jól vagyok. :) A táppénz meg nem túl gazdaságos.... :?
Az ilyen listákkal vigyázz, sok fölösleges dolog is lehet rajta.... Izgi lehet mindent beszerezni, készülődni..... :)

Apropó beszerzés.... Mit lehet venni egy 13 éves fiúnak? :shock: Olyat, amit ki is tudok fizetni. Kész vagyok. Mondjuk ő maga sem tudja, mit szeretni.... (PSP-t, de azt nem kap. :roll: )

Na, jó éjszakát!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Dike!

Az nem biztos, nekem állandóan volt köztes vérzésem, és mégis volt peteérésem, meg lett egy Márkom, meg egy Szabim, Laci előtt nem voltak ilyen panaszaim!

Ma megvettük a nagyoknak a Jézuskát!
Szabinak is kinéztünk egy Chicco motorpályát 2 éves kortól 9800 ft, na mondom ennyit adok érte , pénztárnál kellemes meglepi ért 7300 ft. volt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


dike, krisz
küldjetek címet, pü-ben. aztán ha kiolvastátok, cserélhettek.

kukac
jó kukacosodást a kis kukacosoknak :lol:
hehe, belédmentek a kukacok :lol:

gyugyi
mi az a PSP :shock:
ruhákat nem szereti?
Vendég
 


zapáné!tegnap inkább sötét barnás-piros, ma rózsaszin-piros.

nati! nekem nem köztes hanem folyamatos, 10napja tart a mensim.

kata! :) oké küldöm, kösziiii!
dike
 
 


Sziasztok!

Sleepin!
Nagyon cuki Télapód van! :D

Vicuska!
Te már egy egész szekrényre való rózsaszín és Lilla ruhát vettél ? Van választék, az biztos. :D
Hú te minyá félidős leszel. Rohan az idő! :D
Igen. A kis feketét is elajándékoztam. Most 25 nm-en lakunk. A két macsek meg nem jött ki egymással, és véletlenül találkoztam egy párral akik szívesen megtartották. Jó helye lesz. Ez a lényeg. A kis kandúrt pedig a sarki boltosnak adtam, mert beleszeretett. :D
Ma viszont nem jött haza a nagy. :shock: Csavajog a lelkem. Én csak lányomnak hívom. :D

Dike !
Sajnálom ezt a hülye pirit. Palástfű? :shock: Esetleg elmulassza lányok? Ez az első alkalom, hogy ilyen sokáig tart? :(

Ticsimü!
Jobban van Árpi? Küldök gyógypuszit!
:wink:

Zsófi!
Jó ágyazódást a kukacaidnak! :D

Kata!
Édes a kis maszatod! Méretei? :D

Mamivagyok? Susy? Viki? Ditke? Gröni? Tüncsi? Ditke? Princzike? Zsu? Mofly? Lili? és a Többiek?

Még mindíg nem páfrányosodott a nyálam. :( Pedig ma-holnap már pé-nek kéne lennie. Iszom a cickát. Kicsit érzem a petefészkeimet. Reggel megpróbálok a melóhelyemnél eljutni egy "mezei" nődokihoz. Tegnap volt azért action! :oops: De reggel egy kicsit véres volt a nyákom. :? :shock: Remélem nincs baj.
Jó éjt mindenkinek!
Teljesen kivagyok. 22 mikicsomagot gyártottam.
Ja! Szuper volt a Halász Judit koncert. Én is 8 évesnek éreztem magamat. :D Tényleg hihetetlen, hogy nem is olyan rég még "nekem " énekelt, és most a fiamnak! :lol:
Be kell valljam, hogy többször eleredtek a könnyeim.
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk,aztán sietek apát megszeretgetni.

Kata :D

SZüleinknél voltunk, mindkettőnk szülei egy városban laknak és a keresztgyerekek is. Őket látogattuk, s vittük a mikucsomagot. Így egy utazással mindhárom családot meglátogatjuk. Bár annyi rossz benne, hogy mindenkire kevés idő jut, s néha ezt szóvá is teszik. :?
Édes kis bogyó az uh-n. :D

Mindenkinek pusz, megyek apához. Jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


kolibri! nem mindig 7-9 nap között van.de ezt se értem miért?
drukk a páfrányokhoz :D
dike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Hajrá munka! :) :?

Kata :)
PSP
Kép
Jó drága......
Ruhákat kap a nagyszülőktől.
Ha vennék neki kisautót, nagyon kiakadna?:lol: :lol:

Dike :)
Élénk piros az mindig friss vér. A barna meg régi. Dokit kérdezted?

Zsu :)
Akkor "fárasztó" hétvégéd volt. Én szeretek így látogatni, csak kipurcanok a végére. :)

Kolibri :)
Szeretem HJ-t. :) Volt egy nagylemezem tőle, sokat hallgattam..... Még most is tudom a szöveget. ".....remélem nem felejtesz sokáig el, ha egyszer elmegyek!...." :D :D

Nati :)
Na, ebből mér kinőttünk. :wink: Az idén nagyon szegényes ajándékozás lesz..... Műtétem, téli gumi, Zapa gyorshajtásos csekkje..... Minden összejött. :? Deeeee.... minnyá megyünk síelni!!!! Hitelből. Na és? :D Az lesz az igazi karácsony! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!

Gyugyi :D

Én is szeretek így menni, de ma megnézhetsz. Kipurcantam rendesen....... És ráadásul fáj a hasam és a derekam. :?

Már nemsokára itt a síelésetek. :lol: Gondolom, hogy várod........
Zapa miért hajott olyan gyorsan, hogy csekket is kapot????

NATI :D

MIÉRT TÖRÖLTED MAGAD???????????? :shock:
NE CSINÁLD MÁR!!!!LÉccccccciiiiiiiiiiiiii :cry:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


nati hova lett???

Halász Judit nálunk is kedvenc. Petivel 2-3 koöncerten vltunk már, imádja, és néha én is elérzékenyülök :oops: sztem nagyon szinvonalas gyerekzene, és a felnötteknek is szol, vmikor direktben, vmikor átvitt értelemben.

dike
nevedet nem küldted el, de talán anélkül is kiviszi a postás. ma megprobálom feladni.
mindjárt dobok képet a szép uj konyhánkrol:)

zsofi
jo ágyazódást a kis kukacoknak:)
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

és paprikaevés. persze utána kihányta, de izlett neki
Kép

gyugyi
ujságelöfizetés a fiadnak? könyvet le se irom :D nálunk a családban szokás telefonkártyát is adni, ha nincs jobb ötlet :?
vagy egy téliesített bringa? :lol: valami kütyü a bringára?
autónak örülne, ha igazi lenne :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nati!!!
Hova lettél????? Ne csináld már, így hogy talállak meg a rémszarvasaimmal????

Kata!
Nagyon szép a konyhád és édes a kisfiad!

Dike!
Ez a barnázás azért nem jó. :roll:

Mi ma nagyon elfoglaltak vagyunk, épp ágyazódunk. :lol:

Ugye az nem baj, hogy nem fáj a cicim?

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja, és képzeljétek tegnap éjjel az álmodtam, hogy pozitív lett a tesztem. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Még nem voltam dokinál. Melózok. :evil:

Képzeljétek! Még én lettem jól lecse...-ve,, mert mit képzelek magamról, hogy beleavatkozok a Mikulás ajándékba. Meg bla-bal-bla.... Meg én tettem tönkre a tanárok hétvégéjét, teljesen idegbeteggé tettem őket. :shock: Na szép. A saját pénzem sorsáról nem dönthetek? Meg velem együtt a többi 20 szülő? :shock: Más helyeken ezt egy ünnepeket megelőző szülői értekezleten megbeszélik. Nálunk meg dönt 2 személy az egészről! :evil:
Ennyit erről. Most bocsánatot kérhetek mindenkitől! De ebben az osztályban soha a büdös életben nem fogok osztálypénzt fizetni. A költözés után meg átiratom egy másik suliba Ádámot.

Ma sem páfrányosodtam. :(
kolibri28
 
 


kolibri
atyám, de hülye szülők :twisted: nálunk at oviban néha sima kifli van, üresen, vki kitalálta, vigyünk lekvárt meg nutellát, hogy ne az üres kiflit egyék szegény gyerekek. erre az egyik: azt egye, amit kap! másik szülő: jó, akkor a te gyerekedésre nem kenünk:)
harmadik szülő: de a lekvár olcsóbb a nutellánál, akkor ö lekvárt hoz. atyavilág, sötétség. nem tudom megérteni ezeket. Adam osztálya se semmi, végre vki tenni akar vmit, és leszólja a többi passzív szülő.
Vendég
 


Kata!
Igen. Az oviban nálunk is jól működtek ezek a dolgok. Fakultatívan lehetett vinni havonta szörpöt, kekszet, stb. a gyerekeknek a kaja kiegészítésére és az ovónők beosztották, ill. kiosztották igazságosan.
Itt meg volt, hogy anyuka a kisfia szülinapját akarta megünnepeltetni az osztállyal. Küldött csomó kekszet, rágcsát meg ücsit. Erre még azt sem mondták szegénynek, hogy boldog szülinapot. Csak kibontottak 2 zacskó chips-et és a többi meg el lett téve máskorra! :evil:
Pont most terveztem én is, hogy szülinapi tortát viszek be, mert közeledik Ádám szülinapja. Hát ezek után, csak ............! :evil:
Bízom benne azért, hogy több szülő mellém vagy mellettem ki fog állni és nem fognak csendben elmenni ezen dolgok mellett.
kolibri28
 
 


Jó reggelt! :P

Kép

Kata!
nagyon szép a kisbabád! 8) én is azt hittem balra fent van a feje :roll:
a konyha is jó lett, erős paprikát ettetek? :lol:

Pompon!
szomabton azért ne dógozzál annyit! :evil: :shock:

Fenci!
e jó is az ilyen család!meg az ilyen látogató!!! :D már nincs sok hátra! :shock: :wink:
jujj, te jan-febr-ig tudsz várni a kelengyével??????nem mondod, h még egy icipici kis babarucit se vettél Márknak? :oops: :D

Sleepin!
édes a Bende Mikulás! :lol:

Gyugyi!
PSP ügyben nem lettem okosabb a fotóval sem :oops: , ennyi volt zsebbe a műtét? :roll:

Kukacmami!
jó ágyazódást mára!!!!! :D :D mikor kell menned vérvételre?vasárnap már tesztelhecc pozitívat!olyan Gyugyi félét! :lol: akkor leszel ET+9-en, és nekem ET+8-on már poz.volt, de nekem 3 naposak voltak, neked meg ugye 2 naposak az ikreid! :P jól számoltam? :roll:

Luca!
naptárat?egyedül??milyen ügyi vagy :lol:

Kolibri!
25 nm-en? :shock: hűha.....a lényeg h jó helyekre kerültek a ciluk!de akkor többet ne fogadj örökbe, mert ha nem tudod elpasszolni, úgy jársz mint mi a kutyikkal :lol:

Dike!
nem tom....nekem sose volt ilyen hosszú :roll: de nem vasánap(tegnap) kellett voona menned tüszőkukucsra???? :roll:

Zsu!
mi is pont ilyen látogatásokat szoktunk megejteni....és pont ők is panaszkodnak, h hova rohanunk.... :roll:

Nati???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :?:
Vendég
 


Na helló csajok!

Csak búcsúzni jöttem!

Kicsit elegem lett abból, hogy egyesek férje folyamatosan zaklatt priviben! Biztos nagyon ráér!
Úgyhogy törlöm magam!

Mindenkinek szoritok! Puszi!!!!
Vendég
 


kata! szép a kisfiad, a konyha is jól néz ki. nevemet elküldtem. :)

zsofi! druuuk hegyek mennek!!!!

kolibri :(

vicus! dee kellett volna de nagyon jól sikerült szombaton a párom szülinapja, reggel 6ig, és hát szóval........na meg meg is volt még...majd legközelebb.
dike
 
 


natiiii!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
dike
 
 


reggeli hőm 36.5 fuu jó kevés, ilyen hő alatt szokott pém lenni, de az még kizárt.
dike
 
 


Nati! :D

ne csináld!mér szerzel örömöt neki?most jót röhög a markában!
zaklat? :shock: milyen jogon? :twisted: :twisted: :evil: :evil:
megbeszéltük, h nem foglalkozunk az üggyel, nemde????
akkor meg??????? :roll:

tessék visszajelentkezni! :lol: lécci :wink:

Dike!
sokan piri alatt esnek teherbe, tudtad? :lol:
hát,tényleg inkább egy jó szülinapi buli, mint dokilátogatás :D
Vendég
 


Tisztelt mindenki főképpen Vicuska,
a kedves Nati privát üzenetben kijelentő módban azt állította rólam,hogy én vertem az előző barátnőmet és a jelenlegi páromat is,amit egy "szavahihető" barátnőjétől halott.
Nos a fenti kijelentes a következőt meríti kia BTK. szerint:

Rágalmazás

179. § (1) Aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást

a) aljas indokból vagy célból,

b) nagy nyilvánosság előtt,

c) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el.

Becsületsértés

180. § (1) Aki a 179. § esetén kívül mással szemben

a) a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben,

b) nagy nyilvánosság előtt

a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki a becsületsértést tettlegesen követi el.

Ezen okok miatt elgondolkoztam,hogy megtegyem a megfelelő lépéseket ez ügyben.
tisztelettel
egyFérj
u.i.:
ezuton kérek mindenkitől elnézést ,hogy eme kis közjátékkal felborítottam a megszokott mindennapokat.
A továbbiakban nem fogok irni ide
egyférj
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?