Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi, szerintem írd meg nyugodtan akár ide is...
Izgatottan várjuk a képeket :)
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Hali!

Kata! Azért megvárom, hogy a többiek mit mondanak. Úgy lett beállítva, hogy bárki megnézheti, de csak az szerkesztheti, aki tudja a jelszót :wink:
Ízelítőnek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ma délelőtt voltunk kézin, ahova (nagy meglepetésünkre :wink: ) ellátogatott a Mikulás! :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Katus, boldog születésnapot kívánunk mi is!

Tegnap mi is nagyon jól éreztük magunkat, köszönet a szervezésért! Örültem, hogy még több embert ismerhettem meg személyesen. :)
Én a Mikulás jótékony hatásának tudom be, hogy Ábel ma 6:45-ig aludt (az elmúlt hetekben 5-kor kelt :twisted: ) és elmaradt az éjszakai felsírás is :D


Emőke
birdie
 
 

 
 

Megígértem a hamis marcipán receptjét:

10 dkg búzadarát 5-8 evőkanál tejjel leforrázunk és 5 percig állni hagyjuk. Ezután 20 dkg porcukorral, 6-8 dkg margarinnal, 20 dkg darált keksszel és 5 kávéskanál mandula aromával összedolgozzuk.
1-2 napig fagyasztóba tesszük. Felengedés 6 órán át szobahőmérsékleten. Kínyújtás zsírpapíron vagy porcukrozott deszkán. Vagy apró golyókat (kockákat) formázunk és utána porcukorba vagy kakaóba forgatjuk

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,
amig a többiek megszülik én kérném a jelszót :)
Nagyon jók a képek, főleg a kézis :D
(na ma ezért nem mentünk :( ) Pedig jó lett volna, majd a következőre.
És kedves doktornő köszönöm a telefonos diagnózist :) Reggel adtam neki köptetőt, azóta még csak nen is köhintett :roll:

Kata,
Botondnak nagy élmény volt Marcizás egésznap emlegeti :D

Anikó,
Maját is, ha rosszat csinál :wink: Közli, hogy nem ő volt hanem Maja, mire én :hát itt sem volt, válasz: de igen, akkor amikor már aludtunk :lol:

Emőke,
hát igen nem mindennapi Mikulásunk volt :D

Anita
putyu
 
 


Nem tudom kinek igértem, lehet, hogy nem is ide :oops: de nagyon jó recept :) és aktuális :)

Finom Mézeskalács
25 dkg mézet és 5 dkg vajat langyosíts meg!
Egy másik edénybe tegyél 3 egész tojást, 10 dkg porcukrot, 1 evőkanál fahéjat, 1 kávéskanál szegfűszeget, 2 dkg szalalkálit. Turmix-géppel jól dolgozd össze, majd öntsd bele a langyos mézbe! Újból dolgozd össze, majd gyúrj bele kézzel 60 dkg sima lisztet!
Takard le és pihentesd szobahőmérsékleten egy napig.
Nyújtsd kb. 2-4 mm vékonyra, formázd, tedd alumínium-fóliával bélelt sütőlemezre!
Tetejét felvert egész tojással kend be, sütés előtt vagy sütés után, hogy fényes legyen!
Forró sütőben süsd mogyoróbarnára! (kb. 4 perc)
Díszítő cukormáz
1 tojás fehérjéhez annyi jól átszitált porcukrot rakjál, hogy összekavarva igen sűrű legyen! (Habverővel nem szabad verni!)
Kanállal rakd kicsi nylonzacskóba, pici lyukat vágj a sarkára és mint a ceruzával, rajzolhat vele.
Praktikus tanácsok
A tészta gyúrása:
Feldolgozás előtt 24 órával el kell készíteni, de lehet 1-2 héttel hamarabb is.
Nem szabad hűtőbe tenni sem a tésztát, sem a díszítő anyagot!
A tészta a liszt belegyúrása után is ragadós, ezért csak egy kézzel gyúrjuk, a másik kezünkkel életlen kés segítségével letakaríthatjuk az anyagot.
24 óra elkeltével lesz a tészta megfelelő keménységű.
Ha házikót, vagy más formához "építő elemeket" készítünk, érdemesebb egy kicsivel keményebb tésztát gyúrni.
A tészta nyújtása: 2-3-4 mm vastagra nyújtsuk! A teljes adagból mindig csak egy szeletnyit nyújtunk, hogy elférjen a deszkán. Először mindkét oldalát lisztezzük, később csak az alját, hogy csúszkáljon a deszkán. A díszdoboz tetejét mindig vékonyabbra nyújtsuk - szinte áttetsző legyen.
Formázás: Szaggatóval, derelyevágóval, késsel, ollóval. A nagyobb darabokat sütőlapon érdemes kivágni. A darabokból lazán egymásra nyomott részek sütéskor összeállnak. A készre sütött tészta lezárt fóliában sokáig eláll. Ha kiszárad, akkor dobozba rakva egy kistálban vizet mellé helyezve felpuhul. A vízbe lehet egy kis fahéjat és szegfűszeget rakni.
Díszítés: Nagyobb felület befedésére hígabb mázat készítünk, így az szétfolyik, elterül, sütőben gyorsabban szárad.

Én még kotányis mézes füszerkeveréket is szoktam bele tenni, és nem aprózom el a gyúrást a belevágom keverőtálasba a dagasztóvéggel.

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Tőlem nyugodtan mehet.

Akkor elkezdem föltenni a képeket: Zsanettől ezer bocsi de a Liliről nem lett jó képem :( :oops:

Remélem azon kívül van mindenkiről, annyian voltunk :) hogy egy kicsit nehéz volt követni, hogy mindenkiről csináljak képet így bosszankodós vaku nélkül.

Anett!
Legközelebb nem meglógni ilyen feladatok elől!!!

Szóval akkor:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

szandrakiss
 
 





Szandra, tök jók lettek a képek! :D Néhányat le is töltötem gyorsan.

Ez a kép ma készült, itt volt Marci cimborája, Timur, és a dokinénijük, akitől mikulásruhát kapott a két fickó:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra, nagyon "jól elkapott", a hangulatot visszatükröző, profi képek! Jó nézegetni :D

köszönjük

Emőke
birdie
 
 


Húúú Szandra!!! :lol: :lol: :lol: Állat jók!!! Szerintem tedd fel az összes képedet a közös mappába, had válogassunk kedvünkre :lol: :lol: :lol: Külön köszönet az apukás képekért!! Annyira jók ezek a közeli anya-gyerek képek. És bocsi Anita, hogy ezt mondom, de ennyire jó képet én még nem láttam rólad, mint amin felfelé nézel :lol: Állat jóóóóó!!
És a vége.......Anikó poci egyszerűen csúcs!!!! :lol: :lol:
Ahogy Marci-mikulás is!!!! :lol: :lol:
Jaj, te !! nézem a képeket és megint csúszik az a bizonyos eszköz :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!

Tök jó hogy nem volt vakud! Szuperek!

:P :P :P

Zsanett!

Nagyon köszönöm!

én is hiányoltalok mindenkit.... :D

anett
kállai
 
 


hiányolok
kállai
 
 


Drága Katus!

Isten éltessen!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Húúúúúúúú, Szandra!

Valami hihetetlenül szuperek a képek :shock: :shock: :shock: és még nem is végeztél a tanfolyammal...ha jól gondolom :roll: Hát, igen: ez az, amikor valakinek tehetsége is van valamihez :wink:

Az meg nekem kimondottan tetszik, hogy rólam nem készült közeli portré :D ...Uramnak meg az, hogy róla sem :) ...s mindketten örülünk, hogy Zétiről viszont több is :lol:


Tényleg nagyon jó kis buli volt! Köszönet a szervezőknek és persze a résztvevőknek is :wink:

Anett, Andi, Ildikó, Ibolya...és akik még nem voltak: HIÁNYOZTATOK ÁM!

Kata!

Nagyon édesek a kis mikulások :P

Gyöngyi!

Jó ötlet ez a közös album! Köszi Uradnak a kivitelezést :wink: Szerintem jobb, ha a kódot csak mi tudjuk...nem?


Na, megyek alszok pár(száz) percet...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szandra,
köszi, nagyon jók! :D Ha próbálnék se tudnék választani :D

Kata,
aranyosak a kispasik ebben a ruhában (is) :D

Valaki,
Éviről képet! :lol:

Gyöngyi,
ajaj, tőlem is :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Kata,
Nagyon édes a 2 kis mikulás :)

Gyöngyi,
Nagyon jók a képek! És köszi a közös portált :) Nagyon nagy ötlet!!!! Szerintem ne tedd itt közkincsé, inkább mindenkinek privibe.

Tomi kiírja dvd-re a mikulás felvételt, ha gondoljátok körbemehet, vagy szívesen kiírjuk Neki is. Mindenkit felvett, olyan igazi általános "film" lett belőle, nyüzsgéssel, hangzavarral, belemászó hátakkal :D

Szandra,
Szuperek a képek!!!!! Nem hiába, aki tehetséges az tehetséges :D

Ezek után kicsit szégyenkezve teszem fel az én képeimet :oops: :wink:

Közkívánatra:

Kép

Zsaninak:

Kép

Kedvenc:

Kép Kép

Ilyen volt - ilyen lett :lol:

Kép Kép Kép

A többi kevésbé jólsikerült képet feltöltöm majd a közös oldalra.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!

Erre az oldalra is jó a regisztrációnk, ez valami társoldal :http://www.videoalbum.hu/ kipróbáltam beenged, talán ez is egyszerűbb így.

Én is úgy érzem, hogy jobb, ha nem tesszük nyilvánossá a jelszót. Bárki megnézheti, rokonoknak el is lehet mondani,hogy tudják ők is élvezni az unokákat :lol: :lol:

Tegnap megpróbáltam elküldeni, de ha nem ment mindenkinek, akkor szóljon és megüzenem !!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra, szuper képeket csináltál!
pár kép:
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Szandra!! Ez kúúúúúúú.......a jó!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra,
Ez csalás!!! Én is kiválasztott vagyok!!!
Az én nevemre szólóan kaptam meg máshonnan :lol:
Nagyon ott van :lol:

Viki,
Tökjók a képek!

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


sziasztok,

Valaki nem talált egy katicabogarat? Pénteken vittük magunkkal, viszont nem hoztuk haza...
Eszter születésnapjára kapta és imádja! meg tudná adni valaki a játszóház számát? lehet a többi játék közé keveredett...

Gyöngyi: át tudnád küldeni a fotoalbum címét+jelszavát?

köszi,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Szandra!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kállai
 
 



Szandra, Anikó, Viki,
jók a képek!!! Anitáról tényleg szenzációs a felfelé néző, nekem a Zéti ősök is bejönnek, no és Anikó pocakja is király. Meg a többi, mind! :D

Viki,
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!


Képzeljétek, Vikit tényleg a Mikulás hozta, 6-án, csak engem priviben beavatott, amit most olvastam, sajnálom, hogy csak most!

Viki, remélem meg lesz a katica, milyen? Egy katica bábbal én báboztam Tamival, de szerintem az játszóházas volt. VAgy mégsem?

Szandra,
jobbulást Taminak. Szegénykém...

Köszi a recepteket, jól láttam, hogy Szandra almását nem láttam??? Kérlek írd be :D

remélem mindenki jól van (én inkább most nem írok semmit magunkról...)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Viki!

Kép

Anita
putyu
 
 


Katus, miért?

Szandra, mi újság Tamival, hogy van a kis beteg?

Viki, meglett a katica?

Ildi, milyen volt a Mikulásvonat?

Botondtól képtelenség írni, folyton a Marcis képet nézi és kommentálja: jaj, de aranyos, úgye még nem tud beszélni, jó, hogy nem vette el az anyukája és hasonlók :D

Anita
putyu
 
 


Viki!
Mi is kívánunk boldog születésnapot!

Katus!
Mit nem írsz meg?????

Taminak tüszős mandulagyulladása van így antibiotikum és reménykedés, hogy Edóka nem kapja el bár a doki néni azt mondta, hogy ez az az elkapós így majdnem tuti, hogy Dodi is benyalja :roll: :( . Egy napot volt oviban a Tami az elmúlt két és fél hétben és azon a napon haza kellett küldeni egy gyereket mert 39,2 volt a láza és azóta a Tami az 5dik ezzel a betegséggel.
Viszont így már csak jövőre viszem oviba :D :D .

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra, Anita,
csak a szokásosat. Nem kapja a gyógyszert 5. napja, erre ma megint vérzik a popója, olyan hasmenős kakijai vannak. Úgyhogy újra kapja a gyógyszert, egy hét múlva meg befekszünk. Rossz kedvem van, és félek. Na, csak kijött. De nagyon utálom, hogy csak itt szenvedek mindig. :(

Taminak jobbulást, szorítok Edónak, hogy ne nyalja be. Jó hosszú karácsonyi szünetetek lesz ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Szerintem inkább írd le ide a gondod, bajod mintsem beforduljál. Sajnálom, hogy megint folytatódik ez a hasmenős dolog lehet, tényleg nem árt ha kivizsgáltatod utána már te is nyugodtabb lehetsz.

Most jöttem haza a Tescoból, nem voltak sokan :) de még mindig nem tudom mit vegyünk az Edókának karácsonyra :roll: . Mikor volt ma itt a doktornéni akkor kérdezte a Tamit, hogy mit szeretne karácsonyra és azt mondta, hogy egy lovat. Ennek tökre örültem mert tényleg azt akarunk venni neki, jól működött a radarom pedig ezt így még soha nem mondta, inkább minden reklám alatt amit a minimaxon nyomnak azt mondja, hogy ilyet szeretnék.

39,3 volt most éjszaka a láza :( , rettenetesen sokszor voltunk betegek az idén, remélem a jövő évünk sokkal jobb lesz.

Na megyek én is aludni mert holnap is lesz elég dolgom.

Szép álmokat mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ígértem Micimacis letöltést, itt találjátok, jelszó egyikhez sincs, ha vkinek nem megy csak szóljon.

Boldog új Mackóévet! (2002):
1228825907.3447.txt

Milyen mókás a barátság! (2001) /ez ilyen bábos, bizti ismeritek, kissé gagyi, de fejlesztő/:
1228826075.629.txt

Szeretnétek még vmit szóljatok.

zsanett
 
 


sziasztok nem lehet véletlenül valakinél faxolni?
kállai
 
 


Anett!
De egyszerre :)
Ha senki nem jelentkezik, átküldheted e-mailben és továbbküldöm faxképeseknek :D

zsanett
 
 


Sziasztok!

Viki,
Nagyon boldog szülinapot így utólag!
Kép

Megkaptad már a játszóház telefonszámát? Ha nem küldöm priviben.
De pénteken mehetünk is megnézni :)

Anett,
Én nem tudok :(

Szandra,
Hogy van Tami?
Közben az jutott eszembe, hogy lehet hogy mégsem kéne erőltetnem ezen a héten az ovis látogatást :? Viszont akkor mikor? Abban maradtunk a Kriszti nénivel, hogy decemberben még befutunk pontosítani, meg hogy Maja kicsit játszon. Vagy Hédi nénivel is megtudom ezt tenni? Szerinted?

Katus,
Sajnálom Ancsit, no meg Téged :cry:
Talán most már a kivizsgálások során kiderül valami, és tudtok az irányba tovább lépni.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus, azt az egy hetet ki kell valahogyan bírni, és utána, ha kiderítik, mi a probléma oka, biztosan könnyebb lesz... +++++++++++

Szandra, tényleg rátok jár a rúd mostanában... Jobban van Tami?

Anett, sajnos nálunk sincs fax :roll:

Én Marcit holnap viszem szemészhez, mert most éppen azt találtam ki, hogy sokat bandzsít (a fényképeken legalábbis). Remélem, megint csak én vagyok paraanyu, és nincsen gáz, de azért nézze meg egy szakember, biztos ami biztos... Egyébként meg mostanában rengeteget pukizik, és sokszor nagy a pocakja, pedig nem kap más kajákat, mint amiket eddig adtam neki...

Gyöngyi, erről jut eszembe, hogy írok neked privit, mert az etetésekkel kapcsolatban még mindig vannak kérdéseim/kétségeim.

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
Jól teszed, hogy inkább megnézeted szemésszel.
Én is vittem Maját mikor fél éves volt, mert ugyanezt tapasztaltam én is. Megnézték géppel és megállapították, hogy enyhe szemtengely ferdülése van. 2 hétig ragasztgatni kellett felváltva a szemét. Na az nagy szenvedés volt, de túl éltük és megérte, mert azóta fél évente járunk kontrollra és lekopogom, de semmi gond nincs.
A fényképen nem a bandzsítás számít, hanem azt kell nézni, hogy a 2 szemgolyóján ugyanott törik-e meg a fény. Ezt a doktornő mondta, és minden alkalommal vinni kellett fotót, amin "keresztbe" álltak Maja szemei. Ha tudsz vigyél Te is szerintem. A táskában elfér.
Hova mentek? Mi a 13. kerbe mentünk eddig (mivel ott laktunk), de iszonyat messze van. Váltanék szívesen, ha közelebb van jó doki.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


sziasztok,

köszi Mindenkinek a köszöntést! szuper szülinapi ajándékot kaptam: pedikűr, masszázs, szauna, thermál, aztán vacsi, utána egy kis bulizás... semmiről nem tudtam! jó volt végre kettesben lenni... most először nem voltunk itthon fektetésnél, nem is nagyon akart elaludni Eszter :roll:

Katus: nagyon sajnálom, szorítok Nektek hogy mielőbb megtalálják és könnyen, gyorsan kikezeljék!

Megvan a katicabogár :!: ma voltam a játszóházban, ott volt... :)

Holnap elutazunk, Zoli tesójáékhoz Hollandiába, egyedül repülök Eszterrel - Zoli Brüsszelből jön - nagyon parázok! főleg a hazaúttól, mikor még a reptérre is kettesben kell utaznunk 2-3 órát! :evil:

Kis betegeknek, jobbulást!

puszi,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Katus, Szandra jobbulást a kis betegeknek!

Viki utólag, de még 8 napon belül :D boldog születésnapot kívánunk!

Anita, megcsináltam ma a recepted alapján a mézeskalácsot, vmi fantasztikus. Köszi :)

Nagy karácsonyi készülődésben vagyok. Kihasználom, hogy van segítség, itt van anyukám gyorsan összeállítottam a mézeskalács házikót is, talán ma még ki tudjuk díszíteni, ha Ábel úgy dönt 8-9 körül fekszik és nem pörög 10-ig mint tegnap. Néhány napja reggel-este hőemelkedése van, L doktor azt mondta várjunk, nézzük meg mi lesz belőle.
Lehet, hogy csak a foga, mert már látszik alul egy. Két nappal ezelőtt jól megszenvedtük, 11-től 1,5 óránként kelt fel :( A fognak tudom be.
Na majd kiderül.
Emőke
birdie
 
 


Judit!

Kép

Anita
putyu
 
 


Judit, Jatka,

Boldog névnapot!!!

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



sziasztok!

hála a sztrájknak és a ferihegyi fejetlenségnek, törölték a járatunk. a többi ferihegy 2-ről elvileg elment. senki nem tudott semmit mondani telefonon, csak hogy miért nem vagyunk már a reptéren, ha 1,5 óra múlva indul a gép. hát kimentünk, ott sem tudtak semmit. majd a gép indulása után 5 perccel törölték a járatot, a többieket a Ferihegy2-re irányították... :evil:
Zoli felszállt még reggel Brüsszelbe a cuccainkkal, vasárnap jön...

Judit, Jatka, nagyon boldog névnapot!

pénteken lesz játszóház? mi ráérünk! :D

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


sziasztok!

Járóka "ügyben" kérnék segítséget. Ábelt napközben a kiságyában nem játszik el 5 percig sem, ágyra nem merem tenni csak felügyelettel, a földön néhány fokkal hűvösebb van, így az sem túl jó megoldás. Azt találtuk ki, be kellene szerezni egy állítható magasságú fa járókát. Van vkinek ötlete, hogy hol lehet kedvező áron akár használtat is beszerezni?

köszi
Emőke
birdie
 
 


Köszi mindenkinek a névnapi jókívánságokat!!! Elraktározom őket júliusra, mert akkor tartom:))

Emőke,

Nekünk járóka helyett karám volt, a földre meg habtapit tettünk le, hogy ne legyen hideg. Egyébként a vaterán, teszveszen találsz járókát is.

Szandra,
Jobban van Tami? ZOrka így is állandóan beteg, hogy még nem jár oviba, nem tudom mi lesz, ha ő is elkezdi. Bár szerencsére ez még odébbvan.

Viki,

Utólag nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!Lehet, hogy én is megtartom mégiscsak a mai névnapomat és kérek egy ilyen kényeztetős kiruccanást:) Rámférne:)


Kata,
Zorka is sokat bandzsít, amikor kicsi volt megkérdeztem a doktornénijét, hogy vigyem-e szemészhez, erre ő meg megkérdezte, hogy néztem-e már tükörbe:))Úgyhogy nem vittem:)De persze azért inkább vidd el Marcit, a saját lelki békédért.

Katus
Megértjük, hogy depizel a kórház miatt, de gondolj arra, hogy legalább kiderül mi van és ezzel vége a fosós-időszaknak!!!
Pozitív energiák mennek!!!
Vendég
 



Sziasztok!

Ildi,
Sajnálattal hallottam, hogy megint betegek vagytok :( Jobbulást!
Jatkával elküldtem a csomagokat :)

Viki,
Ez nagyon bosszantó :evil: Vagy végül is nem bánod annyira, hisz izgultál az út miatt :wink:
Örülök, hogy meglett a katica :D
A kényeztető napodat meg én is irigylem :D
Pénteken mehetünk játszóházba. Akkor odacsörgök.

Anita,
Jobb a péntek a játszóházhoz, a csütörtök úgy nagyon zsufis lenne :? Nem tudod valahogy megoldani, hogy gyertek?

Emőke,
Majámnak hálós járókája volt, de pár hetet leszámítva nem maradt meg benne. :roll:
Juditnak igaza van a neten biztos találsz eladót.
Ezt találtam pl., bár elég drágának tűnik:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=319877

Szandra,
Hogy vannak a lányok? Edó elkapta?

Kata,
Mi volt a szemészeten?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


sziasztok,

BOLDOG JUDIT NAPOT! :)

Voltunk a szemészeten, szerencsére Marcinak nincsen szemtengelyferdülése. Áprilisban kell majd visszamennünk, de akkor tuti, hogy nem ide a Mária utcai szemklinikára viszem, mert kritikán aluli a kórház, az ellátás és a hozzáállás is... A dokival alapvetően nem lett volna probléma, de a 2 perces vizsgálatra 2 órát kellett várni, a váróban kb. 40 frusztrált ember várt arra, hogy sorra kerüljön, közöttük apáca és láncon vezett rab is volt, úgyhogy most egy ideig elég volt az egészségügyből...

Viki, a délutánnal kapcsolatban jelentkezni fogok, Marci alvás helyett még mindig a játszószőnyegen tombol :?:

JOBBULÁST A BETEGEKNEK!!!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?