Új privát üzeneted érkezett!

Ejha, egy újabb érkező! Üdv nálunk. :)

Minden éhező szájat megetettem. :)
Vendég
 


Sorita
Szia! :)

Ági
Érdekes milyen időpontokat adnak, Márknál 19héten mentem AFp-re, most meg 17héten mondta hogy menjek, pedig ugyanaz a dokim :shock:

A karácsonyi menük rám is hatottak, ma vettem csomó kacsacombot, hogy azt sütök hétvégén :)
krém
 
 


Sziasztok!

Most ébredezek 3.-jára.
1* 5-kor keltem, mert Marcinak pisilni kellett, utánna 6:30-kor, hogy bölcsibe menjünk és most, de már nem fekszem vissza, mert tuti elaludnék.
Így olvasva a vérvételi problémákat én világ életemben szerencsés voltam, mert annyira vastag és látványos ereim vannak, hogy miníg első bökésre sikerült eltalálni.
AFP-én is voltam hétfőn és majd jövőhét utánni hétfőn tudommeg az eredményt.
Már nem emlékszem ki kérdezte, hogy mért csak 2-t hét múlva tudjuk meg az eredményt, de akkor most megsúgom:-mert előbb kitenyésztik és utánna vizsgálják az alfa-fötoprotein koncentrációértékét amely a magzatra nézve fontos.
Nem okoskodni akartam csak válaszoltam a kérdésre.

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Karácsonyi menüre visszatrérve. Foggalmam sincs mi lesz, mert most anyukáméknál leszünk tavaj anyóséknál voltunk, előtte itt nálunk volt az egész család.
Hal az tuti lesz, mert apukám, Marci és én imádjuk a halat, a többi meg álltalában titok, de anyukám mindíg kitalál valami újjat. Eddig még nagy csalódása sosem ért minket.
Mindegy mi lesz megeszem :lol: .

Kép
Kép
incike
 
 


Helló lányok!

Sorita, Adri, Titeket külön is üdvözöllek körünkben!
Inci, köszi a választ, jó hogy minden kérdésre tud valaki valami okosat mondani...
Basszus, én is olyan álmos vagyok... Szerintem ma pofátlanul korán elhúzok az irodából!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Inci!
Már ne haragudj, de az AFP-t nem tenyésztik sehova :) A vért fogják, berakják egy gépbe, ami leméri, hogy mennyi az AFP vérszintje. Azért kell sokat várni, mert drágák a reagensek, kevés az ember, aki elvégezze a munkát és össze kell gyűlni x számú mintának, hogy megcsinálják. Az AFP nem specifikus magzati fehérje, hanem az anyai májban, magzati szikhólyagban, májban és egyes daganatféleségekben is termelődik. Ezért is elavult vizsgálat.
Vendég
 


inci: nekem egy hét alatt lett AFP eredmény :wink:

Amúgy én is hulla vagyok, délelőtt Zsozsival Pesten voltunk ügyet intézni, viszont holnap elutazunk Miskolcra pihizni, csak hétfőn jövünk :lol:
Vendég
 


Szpetrus
Kössz a felvilágosítást , de lényegen nem változtat . Várni kell rá és kész :lol: .

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi,
tedd azt :)
mi 3-kor lépünk :))

emese1979
 
 


Panndi
Nagyon jó hétvégét nektek!

Nekem ismét a vasalás volt soron az elmúlt 45 percben :( , most elköszönök, mert megyek valamit ebédelni, aztán készülődök mert Délután jön Mikulás bácsi! :D
Majd teszek fel képet.

Sziasztok!

Mindenkinek jó ünneplést, akár ma estére, vagy holnap reggelre jön a csomi, és sok finomságot!!! :)
krém
 
 


Feltöltök pár képet, ha senkit nem zavar.

Kép Marcell és a csokitojás
Kép apa és fia
Kép mi
Kép így játszanak ők (Alex és Kormi)

Kép
Kép
incike
 
 


Sorita,Adraci!

Üdv itt!!!Gyertek és meséljetek ti is egy kicsit magatokról!


Szerencsére nekem is jó vénám van,még sose volt gondom vele!Elsőre szépen sikerült is mindenkinek eltalálni :lol: A múltkor a nő aki levette elötte bocsánatot kért :shock: Jót röhögtem magamban,hiszen ez a dolha h belémdöfje a tűt :lol: De nagyon szimpi volt.

Vanni!
Akkor már vagy 5en vagyunk!!!Akkor hétfő 18h találka?Juppiii!Viszek fényképezőt!Majd igyekszem nem minden percben fotózni,mert olyan vagyok mint egy japán túrista! :wink:

Mindenkinek kellemes Mikit és a Miklósoknak boldog névnapot!!! :wink:

annus11
 
 


Incike!
Jók a képek! :wink:

annus11
 
 


Üdv az újaknak, név szerint már nem tudom követni! :-)

Dóri, rám a szívbajt hoztad! Aztán később írtad, hogy mégha félig is, de volt valaki a lakásban, akkor megnyugodtam. Én még a postára sem merek lemenni amikor alszik.
Tavaly volt egy eset, hogy az apáról majdnem elvették a gyereket, mert pár órára magára hagyta, emlékeztek, Úgyhogy már csak ezért se merném. Azt meg szabad kérdezni, hogy hova mentél? Mert én legtöbbször nem tudom kire hagyni, ezért mindenhova cipelem magammal pici kora óta, szerencsére élvezi és mindenhol körülrajongják - ezt meg én élvezem.

Ma találkozott Gyöngy először a Mikulással, itt sétált az utcán, először szégyenlősködött, de kapott szaloncukrot, attól megenyhült. Holnap 2 Miki lesz és hétfőn pedig céges Mikulás. Jövőre már én sem tudom, hogyan magyaráznék meg ennyi Mikulást! :-) Ezáltal nekem a hétfő nem jó talira, de majd egy másik alkalommal megoldjuk.

na, olvasok még vissza. addig is rosszak legyetek.
Vendég
 


Megpróbálom sűrűbben frissíteni a táblit :wink:
Kép
Kép
Kép

Remélem sikerült kijavítanom mindent!A kérdőjelesek legközelebb törlődnek!Ja és most látom h pont magamnál felejtettem el beírni a neveket,na majd legközelebb! :oops:

annus11
 
 


Annus
Engem is beteszel a táblába, ha szépen megkérlek?
Milyen adatok szükségesek?

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Persze,beteszlek!Hát azok az adatok szükségesek amik benne vannak a tábliban,na és amit szeretnél h a többiek is lássanak :wink: 8)

annus11
 
 


Lányok!

köszönöm az üdvözlést, jól esett. Szeretnék így rögtön az elején egy kis szívességet kérni tőletek: drukkoljatok nekem, 5kor megy dokihoz. Tegnap tudtam meg, hogy az AFP értékem "kicsit alacsony" lett, most fogjuk megbeszélni a következő lépéseket... Tudom, hogy ez önmagában nem jelent sokat, de mégis ott van az ember lányában (legalábbis bennem nagyon) az idegesség.
:|

Kép
sorita
 
 


Sorita!
Megy a drukk!!!És nyugi,bizti jól van a baba!!!

annus11
 
 


Sziasztok!Csak szólni szeretnék,hogy bő egy hétig nem fogok tudni jönni.Nagyon sok most!!!! És már arra nincs erőm,hogy jöjjek naponta,és visszaolvassalak Titeket és írjk.Most a meló nagyon kemény lesz karácsonyig.Hétfőn előreláthatólag 12 órázni fogok.Szomorú A suli meg az utsó két vizsgám 13,és 15-e lesz,amiből a 13-i a félév legkomiszabb vizsgája.Nagyon félek ettől a héttől hogy fogom bírni,féltem a manót,de valahogy muszáj. Már most nagyon fáradt vagyok.De a házimunkában sem tud a férjem segíteni,mert szegény nagyon későn ér mindig haza.Még szerencse,hogy főzni nem kell.
Na megyek is takarítok tovább.Bocsánat nem panaszkodni aartam,hanem lejelentkezni,hogy ne aggódjatok,ha esetleg aggódnátok merre vagyok. Nevet?
Sok puszi és sok csomagot mindenkinek!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus

Akkor az adatok:
Inci (27), Budapest XXI., Marcell(3),
AFP 12.01., Uh dec.10., SOTE I. Dr. Bokor Zoltán, 2009-05-17, Manóka

Kép
Kép
incike
 
 


Szia Kutyafüle!

Csak nyugalom minden sikerülni fog, mert sikerülnie kell.
Ne görcsölj előre, mert az rosszabb.
Pihenj(agyilag is) amikor tudsz , ott ahol tudsz és mindegy mennyit sikerül.
Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok Kismamik! :D

Sajna visszaolvasni alig van erőm-időm.Sok a munka>>fáradtság alapból. :(
Üdv.az újaknak!!!Igérem pótolom,és elolvasom a bemutatkozásokat,csak legyen egy szabad fél órám!

A hétfői talival kapcsolatban,annyit láttam,hogy akkor 18:00-kor.
Mi is a pontos cím,elnézést! :oops: Én is jönnék! :D

Mindnekinek kellemes Mikit! :wink:
Szép estét!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok csajok!

2 napig nem jöttem és lám, mennyien lettünk! :)
Mi lesz májusban a szülészeteken? Nem lesz elég ágy! :)
Harhaj, Kotlós (jó a neved:) ), Incike, Adraci, Sorita, Picihencso! ÜDV! Gyertek sűrűn!

Szkitty!
Nekem is éjjel aktív a kiscsajszim. Pontban este 6-7 körül ébredezik és egész éjjel mocorgog. Remélem ezt a 'jó' szokását levetkőzi, ha megszületik. :)

Szofi!
A szívdobogást én is észleltem magamon. Van beutalóm EKG-re, csak időm nincs elmenni......

Farkas!
Gratula! Nagyon ügyes Gyöngy! Cuki lehet, ahogy totyog és néha-néha popóra huppangat. :)

Annus!
Igazi kismami pocid van már ! Így lehet csak látni szűk felsőben. Küldök majd pü-t a mailemmel.

Panndi!
Gratula a jó AFPhez. Nyugi, nem csak a topic 'hányós mamija' vagy, hanem a 'nopara-nyugi mamija' is! :)

Vicuska!
Lilla? Gratula! A mienk Lili lesz ( de majdnem a Lilla mellett voksoltunk). Párod hogy fogadta? Lányt várt? :)

Eszter!
Neked meg a fiúhoz gartula! Eddig úgy tűnik csajos hónap inkább a május, jöjjenek már a kispasik is! :) Btw, nagyon cuki a popókája. :))))

Velünk minden oks.
El voltam havazva az elmúlt napokban, sok volt a meló. Kedden ráadásul rendezvényem lesz....megint magassarkúban üvöltözhetek/jópofizhatok/szaladgálhatok/stresszelhetek éjfélig....
Na, 1-2 hónap és megyek tápénzre...várom már nagyon.
Voltunk csütörtökön genetikai UHn. ( sajnos elnézték az időpontot, becsúsztak, és 4d-re nem maradt már időnk, így új fotót sem tudok még felrakni :( ) De a lényeg: kiscicával minden rendben, nagyon arányos- ezt a doki mondta, minden vizsgált porcikája napra pontosan megfelel a korának :) Ezt azért olyan jó volt hallani, olyan büszke voltam! :) Szóval most az UH is napra pontosan arra a napra lőtte be a szülést, mint a doki.
Ja és már több mint 30dkg!!!!!! 3 hét alatt megduplázta a súlyát. :)

Ti hogy álltok az alvással? Nekem nagyon nehezen megy mostanság, sehogy sem kényelmes....ráadásul ugye nálunk babóca éjjel bulizik a pocakban, egyre erősebben kalimpál, amivel rendszeresen felébreszt a kiskukac.
+Csak oldalt tudok ráadásul már aludni, szopipárnával, háton nagyon nehéznek érzem már a méhemet....
Valami ötlet?

Teszek fel friss pocakfotót. Na, ezért nem megy az alvás...:) Kép Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2008.12.05 21:32-kor.

Kép
mozza
 
 


Ja!
És Boldog Mikit mindenkinek!
Tojjon sok-sok ajit a csizmikbe! :)

Kép
mozza
 
 


Sziasztok Mindenki,

Üdv az újaknak :)

csak benéztem gyorsan, holnap majd jol visszaolvasom.
Ma szépségdélutánt tartottam :) nagyon feldobodtam :)
Meg voltam a vérképemért, lett négy csillagom.

A csokizós címét leírnád Vanni?

Annus, én is viszek majd gépet, fotozhatunk eleget :)

Holnap teszek fel képet, csináltunk mi is pocakfotókat.
Jó éjt mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Adraci! Én is május 22-re vagyok kiírva. Te hogy érzed magad? Első babád? Nekem igen.

Írj, ha van kedved!

Puszi:Zsuzsi

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Helló.

Mozza, nagyon csini vagy.

Sorita! Tudsz már vmi újat? Azért ne aggódj nagyon, mert tényleg nem sokat jelent az AFP eredmény...

Kutyafüle! Hajrá nagyon! Remélem, minden jól fog sikerülni. Várunk vissza.

Mindenkinek jó éjt, én lefekszem lassan...
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak! (Meg persze a régieknek is...)

Sikerült kihíznm az utolsó nadrágomat is, így be kell sürgősen szereznem v.mi tárgyaláshoz használható ruházatot.
A héten 2 CORA-ban is voltam -v.ki írta még régebben itt, hogy kismamaruha-akció van dec.1-től- , de én semmit nem találtam. Nemhogy akciót, semilyen választék nem volt. Talán 2-féle farmer (persze az énméretemben egyik sem volt) és egy pár lógós, tök igénytelen poló -az ára viszont szerintem elég húzós... :(

Egyik barátném javasolta a MANU-ART üzletláncot. Állítólag a Mammutban is van. majd megnézem -amúgy utálom a bevásárlóközpontokat...

Totál kivagyok ma, csak 2 gyors kérdés: Hol van a csokizó?... Mikor talizunk végül is? -Bocs, csak már nem tudom követni... KÖSZI! :)

Jó éjt Nektek!
szkitty
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Tali:

Végigszaladtam a termést, látom, hogy akkor hétfő 6 óra ok lenne a talihoz. Ma ahogy kinyit a hely, hívom őket. 7-en vagy 8-an jövünk a visszajelzések alapján.
Remélem még van annyi hely.:)

Jelentkezem, ahogy beszéltem a csokizóval, hogy véglegesítsek.

Na, akkor most visszaolvasok rendesen!
vanni
 
 


Jó reggelt!!!!

Vanni!
Várunk a hírekkel!

Mi megint mászkálunk.....úgyhogy majd jövök!!


Képzeljétek,januárba megyünk Sopronba 3 napra!!!!Tök szép helyre,alig várom!Kicsit pihenünk....

annus11
 
 


Remélem mindenki jó volt, és reggelre tele volt a csizma :)

Kép

emese1979
 
 


Én csak azért nem mondtam, hogy tuti megyünk (bár régebben jeleztem, hogy nekünk hétfőn 6 után feltehetőleg jó), mert sajnos már hosszabb ideje dögrováson vagyunk, nem tudom, ki mit fog bírni hétfőn. Ráadásul lehet, hogy megint dolgoznom kell, s akkor tuti nem tudok menni. Mert azok a fránya himlőpöttyök nem akarnak leesni kollégámról...

Najó, szóval esetleg tudunk menni Samuval, de a valószínűsége nem túl nagy...

Jó hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

üdv az újaknak!
Hát májusra lesz gyermekáldás! A dokim aszisztense is mondta a múltkor, hogy húzósnak néz ki a május, pedig már mosatnában is gyakori, hogy naponta 20 szülés van a kórházban.

AFP: Én nov. 20-án voltam vérvételen és a leletemet már másnap, 21-én validálták, pedig nekem is két hetet mondtak és nem is mertem előbb érte menni. (bár mivel rossz lett,így rövidebb ideig paráztam)

Magzati szívUh-ra pénteken megyek Hajdú Júliához. Drukkoljatok!

Mozza! Én sem tudok egy ideje aludni, bár lehet hogy az idegeskedéstől. Alízzal csak az utolsó trimesztet volt nagyon rossz, de akor már mindenem fájt, remélem ez most még csak átmeneti . A szopipárna egyébként nekem jó szolgálatot tett, és a háton fekvést nem is ajánlják, mert elnyomhatja a méh a fő hasi ereket.

Annus! Köszi a táblit!

Tinu! Köszi a receptet, ki fogom próbálni! A narancsos-csokis muffinod is érdekelne!

Sajnos a talira nem tudok menni, de lélekben veletek keszek. Majd tegyetek fel képeket! Jó dumcsit és csokizást !

Kép

Kép
hean
 
 


Mozza,
nagyon csini vagy :) szép nagy pocikád van már!

Hean,
bizti minden rendben lesz majd a magzati szívuh.-n, meglátod!

Annus,
köszi a táblit :)
De jó lesz Nektek Sopronban!
Még március magasságában mi is elszeretnénk majd menni vhova egy hosszúhétvégére, a kutyit mondjuk nemtom hova tesszük, majd hugom biztii szivesen vigyáz rá, nyáron is ő pesztrálta (el is kényeztette őkelmét :P Remélem jól fogadja majd a babát, mert lakásban van ő is.

Inci,
mi is Csepelen lakunk :)

Én is nemrég értem haza, voltam turiban (vettem néhény uniszex babaruhát, olyan jópofák voltak, főleg kislányoknak, remélem 2 hét múlva kiderül majd a neme. még anyumat is felhívtam, kicsit bennem volt h előre vásárolni babaruhát jó jel-e :roll: Anyum mondta, hogy márciusban lesz vmi babaruha-börze (turis-jellegű),ahol 2000 Ft/kiló körül vannak a rucik és jó állapotban, állítólag a nagynénémék is ott vásárolgatnak az unokáknak. Asszema BNV területén lesz márc. 22-én.

Persze hazaértem éhesen, aztán össze-vissza zabáltam gumicukrot, camabert sajtot meg burgonyaszirmot. A camabert imádom, és már vagy 3 hónapja nme ettem, mert ugye azt mondják itt-ott, h nem lehet. Ma bepótoltam a lemaradást...

Na eldugulok mert kicsit hoaszú lett, bocsi :(

emese1979
 
 


Irigyellek a camember miatt. Én le vagyok tiltva róla, csak rántott camembert ehetek.

Lement a Mikulás dömping ( csüt-péntek-szombat). Maja mindenhol remekül érezte magát. Meg is lepődtem. Eddig azt hittem, hogy anya nélkül sehova, legalábbis ott legyen közel. Most meg elvolt nélkülünk, ment a többi gyerekhez, játékokhoz. Úgy látszik vége a "beszari" korszaknak :-)

Nekem nincs gond az alvással egyelőre.

Látom a távliból, hogy jövő hét milyen sűrű, sokminenki megy UH-ra, tök jó nektek. Nekem még 2 hét...
pumuklii
 
 


Köszi Dóri az érdeklődést!

az orvos is próbált nyugtatgatni, mondta, hogy külföldön már nem is használják ezt a fajta szűrést. Hétfőn megyek 18 hetes UH-ra a kórházba aztán szerdán pedig géntanácsadósdira, ahol szintén UH meg beszélgetés meg ilyenek... aztán pénteken vissza az orvosomhoz (köv hétfőn orvosi igazolást bevinni az anyakönyvi hivatalba, majd csütörtökön férjhez megyek és pénteken céges karácsonyi buli :lol: ) elég húzós két hét jön most :shock:

Kép
sorita
 
 


Sorita!
Akkor előre is gratula a házasságkötéshez :lol: Ezek szerint csak kis esküvő lesz?

Na álunk is megvolt a Mikulás meg a Miklós nap...ebédre Dreher tekercset csináltam,jól el is fáradtam....

Emese!
Szerintem nyugodtan vehestz pár cuccot!Amúgy nem hiszem h bármit is jelentene :lol: Én is vettemmár turiban egy két unisex cuccot!

annus11
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagyon eltüntem, tudom. Az AFP levétele után nagyon rosszul lettem, és ez eltartott több, mint egy hétig. :( Végül kiderült, hogy "csak" a kimerültség az oka. Mostanában nagyon keveset alszok, és nem ettem/ittam eleget. Igyekeztem egészséges ételeket (zöldséget/gyümölcsöt) enni, hogy ne hízzak túl sokat, de a babó igen, így meglehetősen kevés szénhidrát jutott be, ami ugye szintén nagyon fontos a szervezet müködéséhez. Inni pedig egyszerüen elfelejtek. :roll:

Miután jobban lettem, jöttem volna már előbb is, de azt hittem, rossz topicban járok, mert annyi volt az ismeretlen név. :shock: Elkezdtem visszaolvasni, de úgy a felénél feladtam. :(
Úgy érzem nekem nekem ez így nem megy.
Én abszolút megbízhatatlanul tudok jönni, van amikor többször, de általában ritkán. Mire végre ideérek, jól lemaradok. Képtelen vagyok minden üzenetre/mindenkinek reagálni, az pedig gondolom rosszul esik, ha valaki kimarad.

Így azután azt gondoltam, elbúcsúzom tőletek! Mindenkinek nagyon jó egészséget és boldog babavárást kívánok! :)
Majd néha azért benézek, hogy tudjam mi van veletek!!

Puszi: Évi

Jaj el ne felejtsem. Minden "nagy" tesónak és picibabának nagyon boldog Mikulást kívánok! :)
Kép

Kép
Kép
evemama
 
 


Évi!
De jó hogy jöttél!!!Tessék enni,inni!!!!
De téged se engedünk el!!!Nem kell mindenre reagáni stb,már ez is tök jó h hallunk rólad!Amúgy annyi gyerek mellett csoda h magadra van időd!!!!
Szóval részemről örülnék ha néha néha benéznél és hírt adnál magadról,na és a babáról!!!! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Tali:
Na végre, felvették a telefont a szünetemben.. még mindíg dolgozom, de gyorsan jövök a hírekkel: akkor hétfőn tali, a Noir csokizóban! :) VI. kerület, Hegedű és Paulay Ede u- sarok, az Oktogonnnál majdnem. A Liszt Ferenc térnél be kell menni, és jobbra lesz a Paulay Ede u. A csokizó lent van, lépcsőn kell lemenni.

Még jövök addig, de gondoltam megírom ezt, hátha nem jön mindenki addig csak most.

SZofi, akkor hozd el a szívhangmérőt, ha tudod, Annus, te pedig a fényképezőmasinát! :)

Puszi mindenkinek!

Vanni
vanni
 
 


Vanni!

De jóó!!!!Akkor hétfő 6 óra csokizóban!Ott leszek :wink: Szerintem felismerjük egymást,ha mást nem a pocakokról!!! :lol:

Akik nemrég jöttek azokat is szívesen látjuk,na meg aki most értesül róla azt is :wink:

annus11
 
 


Eve!

Na ne csináld már! Mint ahogy Panndit sem engedtük el, úgy téged sem fogunk! Nincs ellenkezés!
Jössz, amikor tudsz, és ne paráztasd magad a visszaolvasással, a lényeg, hogy te írj magadról és a babáról és kérünk fotókat a hatalmas pocidról! :)
Mennyit híztál eddig, hogy ennyire odafigyelsz a kajára? Én olyan 7 kgt! :oops:
Én sem iszom eleget, most tudatosan döntöm magamba, mert néha egyszerűen elfelejtek inni, és arra eszmélek hogy 1 litert ittam 1 nap...ami nuku!
Boldog Mikit neked is!

Kép
mozza
 
 


Amúgy az ivással nekem is gond van néha...főleg ha elmegyek otthonról,és anno hamarabb megjártam a körutamat stb,de most majdnem minden dupla annyi időt vesz igénybe...lassulok :roll: És még nem szoktam meg h vigyek magammal télen is itókát :wink: Amúgy szerencsére hamar megérzem h kell a folyadék,mert kiszárad a szám :?

annus11
 
 


sziasztok!

Először is evamama gyere, amikor tudsz, heti egyszer-kétszer mint én te is tudsz írni néhány sort magatokról :)

Úgy látom valaki beijesztett itt pár embert, hogy törlik a táblázatból :)

Csütörtökre meglett az afp eredményem : 35,8 ng/ml, a MOM érték nincs ráírva:) (mondjuk az érdekes, hogy ahogy írtátok 24-én vették le és 26-án validálták, csak akkor hol volt még + egy hétig :( )

Pénteken voltam az írásbelin, remélem meg lesz a 60% bár több mint a fele szó ismeretlen volt, a magnóhallgatásos katasztrófa volt, a mai szóbelit meg elcsesztem, könnyű lett volna, ha elsőre megértem mit kell csinálni :(

Üdv az újjonnan érkezőknek.

jövőheti programom: hétfőn labor(vizelet), kedden védőnő, tanácsadás dokival, szerda UH aztán pihi :)

Elevittel kapcsolatban lányomnál is már a várandósság előtt 3 hónappal szedtem, végig terhesség alatt és a lányom 38. hétre 2800 g-mal született :) szóval nem lett óriásbébi:)

Karácsonyi menüt nem tudom, főzni nincs kedvem mostanában:(
Süteményt meg főleg nem :(

Hízni én is eddig 1 kg-ot híztam és nem az én érdemem, mert nem is figyelek oda rá:)

Mindenkinek jó hétvégét!


Ui, ma megvettük a kiságyat ( Brendonban Drewex Kuba natúr fenyő) :I))

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!

De ez jó érték,nem?Az AFPre.Az furi h a mom érték nincs rajta,de ahogy én számolom kb 1 körüli a mom.

Amúgy én se figyelem a hízást,pontosabban időnként ráállok a mérlegre de ennyi.Eszem amit tudok és kész :wink:

Mozza!
Rajtad a 7 kiló meg se látszik!Annyira vékony vagy!Csak kaptál egy pocit hozzá :wink:

annus11
 
 


annus a referenciatartomány 20 és 200 között van, kedden meg majd tanácsadáson remélem áldásukat adják rá :)

az előbb kimaradt: vádligörcs még nem kerülget, mert még mindig szedem rendszeresen a napi 3x2 magne b6-ot

Az előbb rendeltem szopipárnát most akció van 10 % engedmény + ajándék huzatot adnak hozzá :) így kb 4600,-Ft

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


postaköltséggel együtt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Évi!

Ne hagyj itt minket, kérünk! A gyönyörű nagy családod, és te is nagyon hiányoznátok nekünk... Szóval, ha lehet, időnként mesélj nekünk! Magam részéről ígérem, hogy soha nem fogom még észre sem venni, hogy nem reagáltál olyamire, amit én írtam! :)

Légyszi! :)

De ha mégis mész, neked is írom, mint Panndinak, hogy akkor áldott további babavárást kívánok szeretettel. És akkor hüpp. :cry:

Mindenkinek jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!
végre vissza tudtam olvasni.... :)

Babafotó:
Farkas,
Hát, az a pospikenőcsös kép díjnyertes! és ahogy néz, olyan, hát igen, "Rajtakaptak a csintalanságon, de megérte, elfoglalom én magan, ha egy percre nem nézel oda:)" Gratula a tipegéshez! Tényleg, így könnyebb vele, vagy nehezebb, hogy már gyorsan tud helyet változtatni? :)

Emelgetés-babakocsi:
A 20 kilós babakocsi babástul nem semmi.. Mi most kaptunk egy babakocsit, 2 napja hoztuk el, hát, 12 kiló, a neten fenn vannak az adatai.. nem mondom, hogy kényelmes volt... de a pocim nem érezte meg...
Tényleg lányok, a kocsi amit kaptunk egyenlőre csak félmegoldás: mert 3 kerekű, szuper 95ezer ft-os kocsi, de rá van írva, hogy 6 hónapos kortól használható, mózeskosárral pedig újszülött kortól. Na, mózeskosarat nem kaptunk, azt kellene szereznünk. De nem tudjuk megvenni ugyanazt a márkájú kosarat, mert csak az 55ezer ft. akkor inkább egy új babakocsit veszünk... Ja, és az első kereke akad. :) még azt is meg kell javítani...

Emese, az első karácsony együtt... de romantikus:) Ahogy most csináljátok a dolgokat, az mind hagyományteremtő... de szép is az!

Pocak:
Annus, én is tapasztalom már a nem férünk egymáshoz a pocakjainktól... és lassan az enyém nagyobb, mint a páromé... :) Azt mondják, a férjek együtt szoktak hízni a feleségükkel a terhesség alatt. Na, hát én azt nem szeretném, az én párom elég túlsúlyos így is.:) Pontosabban Maci.....

Szofi, a szorulás engem folyamatosan kínoz... pedig nem ezsem csokit, majd csak hétfőn, de akkor egy nagy adagot:) Lehet, az a baj, hogy este veszem be az Elevitet. Pedig tornázom is majdnem minden nap. És kenyeret is csak reggel eszem.

Edua, hogy sikerült a nyelvvizsid? Írtad, hogy nincs sex... mitől félsz? Ilyenkor már nek kell, hacsak nem vagy veszélyeztetett....

karácsonyi menü:
Nálunk is kacsa lesz:) Ma vesszük meg, lehet... Bejglit én még soha nem csináltam.. a nagypapám csinált eddig, de sajnos ő idén meghalt, nem tudom, valakitől próbálok rendelni a családban, nem akarok egy napot ezzel eltöletni... még mákdarálóm sincs. Kelt tésztákat nem szoktam csinálni, valahogy félek tőle. Bármi mást megsütök:)

Incike, nagyon aranyosak a pasik a képen!

Visszaolvasás:
Van egy ötletem: aki hosszabban ír egyes témákról, az írja új bekezdésben, és címezze meg, hogy átlehessen ugorni. És így visszakeresni is könnyebb...
én így fogom a jövőben... csak mert így nincs lelkiismeretfurdalásom, ha épp szómenésem van egy egy témában, aki akarja, átugroja:)

Hanem jönnék már holnap estéig, akkor szép vasárnapot nektek, és holnap tali azzal, aki tud jönni!

puszi

Vanni
vanni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: