Új privát üzeneted érkezett!

Persze tudom én hogy jönne mindenki csak hát a babák.. ;) Ezért jósoltam meg a topik kihalását. Baba után valószínű én is jobban leszakadok a netről.

Anyukám meg már megjósolta, hogy Noel baba dec. 6-án fog megszületni. :D Sztem nem, sztem viccelődik...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


ANNYIRA ÉDI A VONALZÓM AHOGY KIÍRJA, HOGY ANYÁNAK NAGY POCAKJA VAN!! :D:D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


És milyen igaza van a vonalzómnak! :D
Kép 35. hét 6. nap

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok

Hoztam képeket

Liza baba éhes
Kép

Liza baba gondolkodik
Kép

Liza baba elaludt
Kép


Barbabás fiam cicának kifestve
Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: nagyon édes Lizi baba egy tündéri

Aida: szép nagy már a pocid

000kata
 
 


Aida
szép nagy már a pocid :D :D :D
Holnap belépsz a 37 hétbe :D Gratula :lol:
Én ugy csökentettem a magnéziumot,hogy minden héten 2-vel kevesebb port vettem be :roll: de ugye én nagy adagban szedtem,volt hogy napi 5x2-őt :roll:
Te most mennyit szedsz?

000Kata
Köszi :D
Ti hogy vagytok??

Liza még mindig bukik,hány :( ugy látszik ez se jó tápszer neki :(
Már nagyon elvagyok keseredve :cry: meddig kell még neki szenvednie, mire megtaláljuk mi lessz a jó neki :cry:
Ha továbbra is hány,este beviszem az ügyeletre és kérek neki másik gyógytápszert, hátha........ persze lehet h fel se írják???? :roll: vagy ezeket csak szakorvos írhatja fel???? nem tudom :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Nagyon tündéri a kis Liza!

Most napi 1 szemet szedek, holnaptól pedig semmit, teljesen "leállok" a magnéziumról. Utána irány szülni! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Köszi :)

:lol: Akkor hajrá!
Azért még időben vagy,ugyhogy nagyon ne siess,jó még Noel babának,ha bennt marad egy kicsit még :D
Bár,teljes mértékben megértelek, :P nagyon is ismerős,hogy a végefelé milyen türelmetlen is már egy kismama :oops:

UH-ra mikor mész legközelebb?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jövőhét pénteken NST, vizsgálat, UH. Majd megint produkálhatom a 3 percenként érkező max. fájásokat. :D Hátha most már nem ijed meg tőle a szülésznő. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Noel baba nagyon nagy szóval nyugodtan jöhet, főleg, hogy nem szeretném, hogy a nagy buksi miatt kelljen császározni. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk haza a kórházból.Minden rendben van velünk csak Krisztián antibiotikumot kapott ezért kellett tovább bent maradnunk,de már jól van hál istennek :D

Kata:Neharagudj,hogy nem írtam vissza csak már nincs pénz a kártyámon :oops: Hogy vagytok?Kevin baba nagyon édes :D

Ancsa:Liza baba is nagyon aranyos :D

Majd jövök bővebben csak most elég fáradt vagyok.Köszönjük a gratulációkat!!!
reni_24
 
 


Sziasztok

Aida
Biztosan minden rendben van és semmi szükség sincs császárra.
Ha olyan hatalmas méretei lennének,akkor már biztosan felvetették volna neked,hogy császárod lessz a fejmérete miatt.
Szóval ne aggódj, természetes szülésed lessz :)

Reni
De jó hogy végre már otthon vagytok :D Miért kellett antibiotikumot kapnotok?
Gyere mihamarabb vissza és hozzál képeket is, :) várunk :)

Vajon dawn-al és grönivel mi lehet???

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


hahó!

ancsa: milyen hajas baba:):) miért eszik tápszert? anyatejcsi? Mi azzal küzdünk, két napja hasmenése van nem is hizott azóta doki szerint modt szokja a sok tejcsit, de holnap küldönk kakimintát a laborba azért.. ugy izgulok jajj


visszaolvasni most nemtok de mindenkinek kitartást!!!!


Andy

Kép
andy30
 
 


Aida: nekem is aztmondták hogy nagy feje van és végig aggodta.És nem is lett nagy feje.

Ancsa: hogy vagytok fáj még a poci?vagy bevállt a másik tápszer?Mi is két napig szenvedtünk nagyon fájt a pocija és orditott,befeszitette magát és tiszta kemény volt a pocija.Szerinted mitöl lehet?

tegnap voltunk intézni a családit.57en voltak elöttünk :shock: :shock: Kevin egész nap aludt és 3* evett szinte egész nap és erre jó begyulladt a cici és megint lázas vagyok :cry: egész éjszaka 38.7 volt a lázam :cry: vettem be rubofent azt állitolag lehet de nem nagyon merem nehogy baja legyen a picinek.Az éjszakánk elég jó volt nem sirtunk és csak 3-4szer keltünk fel :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa: A strepto miatt kapta,mert gyulladás volt neki tőle :cry: De hál istennek már jól van :D Kicsit nyűgösek vagyunk ma is.Állandóan csak enne.

Kata:Köszike az sms-t aranyos vagy :D Sajnálom,hogy begyulladt a cicid :cry: Fejed amikor Kevin baba nem eszik?Én fejem.Bár most nem nagyon kell,mert szinte óránként eszik.

Hoztam pár képet :D
Kép Kép Kép Kép

Majd még jövök csak Krisztián nagyon nyűgös ma.
reni_24
 
 


Reni: nagyon édesek a képek.Nem nagyon fejtem csak ha kemény volt mert Kevin is óránként eszik.Csak tegnap meg alig evett mert pesten voltunk és aludt.És begyulladt a cicim,most viszont fejem.

Milyenek az éjszakák?mennyit alszik ,még nem alszunk sokat egyhuzamban éjszaka :cry: ma mi is nyügösebbek vagyunk.

000kata
 
 


hahó!


reni: nagyon cukik vagytok!! az én Regusom is folyton enne :roll: néha aggódok h van-e elég tejem, mert nekem tök puha mindig a mellem (nincs ideje bekeményedni) de amikor elengedi a cicit 10ből8szor tejcsis a szája széle meg gondolom ha nem jönne akkor méltatlankodna ja és a mérleg is mutatja viszont fejni nemtok alig jön pár csepp olyankor..még be fog ez jobban indulni vagy igy marad és ne aggódjak mert ez elég neki? tök jól hizik amugy. csak mert mások irják mindig h spriccol nekik meg h olyan nagy kemény h be is gyullad stb nekem ilyen nincs :oops:


na ide is teszek pár képet még én is


andy

Kép
andy30
 
 


na

Kép

Kép

Kép

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket :D

Kata:Hát eddig jól telnek tegnap este is elaludtunk 11kor és csak fél 5kor keltünk.Remélem így marad :D Le kopogom :D kopp-kopp :lol: Nekünk a nappalaink nyűgösek.

andy:Szerintem ne aggódj bizti van elég tejed.Az én cicimnek sincs nagyon ideje nappal bekeményedni,de nem is kell az nem jó,ha bekeményedik.Fejni én se tudok mit nappal,de Krisztián így is jól lakik :D Regina baba is nagyon aranyos :D Ha nyugodtan alszik evés után akkor tuti,hogy elég neki a tejcsi :D

Ancsa:Hogy vagytok?Liza baba is egy tündér :D Pocak fájás elmúlt már?

Többiek hogy vagytok?Merre vagytok?
reni_24
 
 


hahó!

reni:

köszi remélem igazad van.
mostanában nem alszik olyan jól, de olyan mintha a zajok miatt nem aludna az lehetséges h ilyen érzékeny? ha 4esről 5ösre veszem a hangerőt a tv-n már felsír, v ha vkivel beszélgetünk halkan a nappaliban akkor is..remélem ezért és nem az éhség miatt ébred annyit. főleg h 80-90eket eszik egyszerre :roll:

andy

Kép
andy30
 
 


Sziasztok

Nálunk a helyzet változatlan :( Liza még mindíg hasfájós,de már nem annyira,mióta ezt a gyógytápszert kapja :roll:
Kaptunk Maltofer cseppeket a vérszegénységére.
Viszont most meg hány az új tápszertől és abszulót 1 dekát sem hízik :cry: A kakija még mindíg zöld, sőt,tegnap hasmenése is volt már :(
Arra gyanakszom,hogy nemcsak a tejre,de a szójára is allergiás lehet,ha így reagál erre a gyógytápszerre,ugyanis ez szójatartalmú :(
Én már annyira elvagyok keseredve :cry: Bármilyen orvoshoz viszem,csak kísérleteznek itt vele ezekkel a tápszerekkel,de egyik sem jó neki.


andy
Tündéri Regina :) az én lányom is érzékeny a zajokra,én éppen most szoktatom hozzá őt :)

Reni
Tündéri kisfiad van :D Sajnálom,hogy antibiotikum kellett neki,de az a lényeg,h most már jól vagytok :)

000Kata
Neharagudj,orvosnál voltam,nem tudtam felvenni a telefont :?
Most már jobban vagy?

Aida
Mi van veled?

Dawn,gröni
Adjatok életjelet magatokról!

Mennem kell vasalni :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: az már jobb hogy annaira nem fáj a pocija.Szegényke milyen rossz lehet neki,persze meg neked is nézni hogy sir és nem tudsz mit csinálni ez a legrosszabb.Lehet még kell egy kis idő mig hizni fog tőlle,vagyis reméljük.
Sokat gondolok rátok,remélem jobb lesz.Sok sok gyogypuszika a pocikára.Szerinted az normális hogy még mindig vérzek ?már ugy nézett ki hogy elmulik de most ujra. :cry:

000kata
 
 


000Kata
Igen, van aki 6 hétig is vérzik.
Nekem is 1 hete mult el, tegnap meg megint volt :shock: ma meg megint semmi :shock:

Köszönjük szépen :) Engem már mindenfelé a sírógörcs kerülget,nagyon rossz látnom ahogy szenved :cry:
És egyre pipább vagyok az orvosokra is :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: köszönöm.
Hát elhiszem,de ilyen hülyék az orvosok hogy nem adnak rá valami normálisat hogy ne szenvedjen az a csöppség hát meegáll az eszem.
Csak druukolni tudok,hogy remélem jobb lesz.Ugy sajnállak titeket :cry: nekünk csak 2 nap volt amikor ugy tényleg fájt neki és csak üvöltött bármit csináltam de borzasztó volt :cry:

000kata
 
 


000Kata
Nekem már teljesen megállt az eszem tőlük :twisted:
És nem hajlandóak vérvizsgálatot nézni neki,hogy kiderüljön még mire allergiás a tejen kívül :shock:
megint vihetem el magán vizsgálatokra,taxival,mert ugye autónk nincs :shock: gondolhatod hogy minden pénzünket az orvosokra költjük :( és nem ez a baj,hanem az,hogy értelmetlenül,mert nem találják meg pontosan mi a baja Lizának és csak tovább kínlódik szegény, mi meg tehetetlenek vagyunk :cry:

Most megint magán dokit keresek itt a környéken,akihez elvihetném :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Lányok gratulálok a gyönyörű babákhoz! :lol:

Andy...Reginek olyan a fej formája mint Norbikának :D

Reni...örülök, hogy itthon vagytok, gratulálok, nagyon szép a babád! :lol:

Norbika meg már 7 hetes, úgy rohan az idő! :shock: :lol:
Kép

Puszi, jó egészséget, jó babázást és baba várást!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Helló!

Helyzetjelentés rólunk:

NST-n Noel sajnos megint nagyon aktív volt. 12 perc után levettek azzal a felszólalással, hogy "ez a gyerek nem bír magával" és hogy így nem lehet vizsgálni. :(

Aztán volt orvosi vizsgálat, méhszáj kinyílt (Cx: 1111) lehet baba fejet simogatni. A méhszáj érettségből most hétvégére tette a szülés időpontját az orvos, de legkésőbb is jövőhétre. :shock: Noel szép nagy, érett baba, azt mondta nyugodtan jöhet. :) Ha beválik az orvos jóslata legkésőbb 1 hét múlva babázok. Ja és a vajúdásra tényleg nem marad semmi :D ezt ő is megemlítette. A nyákdugót meg már elvileg elhagytam, csak én nem nagyon vettem észre..

Ancsa nálad hogy is volt? Ilyen méhszáj értékkel meddig húztad még? És a vajúdás tényleg gyorsabban zajlott emiatt?

Gröniről vki vmit?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hahó!

lovaszkata:

sztem is hasonlit, nomeg Norbika még mindig nagyon jóképű, igyh mehet a boronálás:)


ancsa:

nem semmi ez a tápszer téma!vagyis a dokik nem semmik. nekünk is megy a hasunk, vagyis olyan túrós állagú a kakink de a védőnő szerint ez normális. jövő héten jön a kakitenyésztés eredménye már alig várom remélem nincs semmi baja! nektek nem csináltak, h nem-e vmi fertőzést kapott el a kórházban??


andy

Kép
andy30
 
 


L.Kata : nagyon édes Norbika :lol: hát igen ,hogy rohan az idő.Olyan fura hogy 3 hete Kevin még a pocakomba volt most már itt van.Ugy Imádom. :lol:

Aida: hu akkor itt hamarosan baba lesz,olyan jo lesz meglátod.

000kata
 
 


Kép Kép Kép Kép

000kata
 
 


Kevin nagyon szép baba!! ;) Milyen édesen gömbölyödik az ágyában.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Én már lassan csak kihalt topikokba írogatok. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Ne mondj ilyet,mi itt vagyunk :) igaz,nem állandóan,nekem is már 3 gyerekem van,így nem is olyan egyszerű időt szakítani a fórumozásra :) De megígértem,h nem tünök el és nem is fogok,csak nem tudok olyan gyakran jönni :roll: de jövök :D

Nekem 1111-es méhszájam nem volt,de másrészt az én esetemben nem rövidítette le a vajudás idejét a nyitott méhszájam :?
De szerintem azért nem,mert indított szülés volt és Liza baba még nagyon nem akart kibujni :wink:
Most hogy vagy?

000Kata
Nagyon szép Kevin :) édesen alszik :)

Andy
nekünk még ilyen nem volt,de Hétfőn reggel megyek a dokihoz és kérek tőle ilyen vizsgálatot,mert a gyerek gasztroenterológián kérte a doktornő :roll:
Mennyi idő,mire megérkezik az eredmény?
Nektek miért is kellett ilyen csináltatni??

LKata
Tündi-bündi Norbika a mosolyával :lol:
Liza méh csak álmában mosolyog :roll: A minap ébren volt és kaptam 1 mosolyt,de ez még nem az igazi volt :roll:
Már várom én is nagyon h mosolyogjon Liza :lol:

Dawn,Gröni mi van veletek?????????

Liza nem hízik semmit ettől a tápszertől és egyfolytában hány :(
A gasztron meg nem fogadnak minket előbb,csak 12-én :shock: :cry: Mi lessz velünk addig is ?? :(
Én ugy félek,h valami komoly baja van lizának :cry:

Én is beteg vagyok,már 2 hónapja köhögök egyfolytába és egyenlőre nálam se találják mi a baj :shock:
Hétfőn megyek a tüdőgyógyászatra,Pénteken meg nekem is a gasztroenterológiára kell mennem :?
A terhesség alatt jelentkező gyomorégésem nem mult el, ráadásul voltam a fül-orr gégészeten és ott azt mondták,h a rengeteg sav,ami marta a gyomromat a terhesség alatt, felmarta a gégémet és folyamatos gége gyulladásom van,de azt mondták,h lehet h itt gyomorfekély is van és azért nem mulik el nekem a gyomorégésem sem :(
Hát én pedig semmilyen csövet se akarok lenyelni :shock:
Hátam közepére se kívánom a gyomortükrözést :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Most éppen fájásaim vannak reggel 8 óta... Meglátjuk. Ha neked 1111 nem is volt, de 2111 igen, nem jól emlékszem?

Jujj, gyomortükrözést nekem egyszer akartak csinálni és én visszautasítottam.. :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Aida:Én ilyen méhszájjal mentem szűlni :D Persze doki is rásegített.Drukkolok nagyon nektek!!!Ha van valami írj!!!

Ancsa:Sajnálom,hogy még mindig hasfájósak vagytok :cry: Én is sok-sok gyógy puszit küldök a pocakra!!Próbáltál már teát adni neki?Mi a Mecsek Teából adunk neki pocakfájásra és eddig bevált már nem fáj a pocakunk.Meg ezt újszülött kórtól lehet adni a babáknak és bio.Szerintem próbáljátok ki hátha helyre hozza a pocakot.Remélem hamarosan rendbe jöttök!!Mindennap gondolok ám rátok!!!

Köszönjük a dicséreteket :D

lovaszkata:Norbika is nagyon aranyos :D És tényleg,hogy rohan az idő :shock: :D Mekkorák vagytok már?Éjszakákat átalusszátok?

Kata:Nagyon édesek vagytok :D

andy:Igen lehet,hogy a zajokra érzékeny a picur.Néha mi is megrezzenünk a zajokra,de szoktatni kell őket hozzá :D Ha annyit eszik akkor az tuti elég neki :D Mi a két evés között,ha nyűgös akkor teát adunk neki.

Hoztam pár mai fotót :D Kép Kép Apával :D Kép Kép Apával kicsit durcásan :lol: Kép Anyu hagyj már :lol: :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni, Krisztián nagyon aranyos!! ;)

Nekem meg elmúltak a fájásaim.. :evil: Pedig akár jöhetne is Nolikám.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hahó

ancsa:

hasmenése lett meg olyan turos széklete és biztos ami biztos..4-5 nap az eredmény már alig várom.de azt mondták h zöldesnek meg bűzösnek is léne lennie ha nagy baj lenne ugyh reménykedek



oookata:

nagyon szépek vagytok együtt:)


reni:

regi mostanában csak éjjel akaraludni ami nem baj csak hét nappal is jo lenne:)de inkább igy legyen mint forditva. most a hordozót kezdte el szeretni abban nappal is alszik vmennyit. a kiságyban csak ha siri csönd van amugy felébred és nem alsik vissza a hordozóban meg lehet mellette hangoskodni is.


ma megvolt az első sétánk!!!!!!!olyan furi volt:) végig aludt benne olyan édes:)mikor öltöztettem sirt de mikor beraktam az overallba elhallgatott:)

jönnek fotók is

andy

Kép
andy30
 
 


na

Kép
apával

Kép
anyával

Kép
kaja után

Kép
alszom

Kép
andy30
 
 


Reni: nagyon édes Krisztián :lol: Nekünk is fájt a pocakunk és a mecsek teát adtam az elő 2 nap tök jó volt neki de utánna 2 napig orditoott ugy fájt a pocija és szerintem a teától.Amiota viszont nem adom nem fáj hál istennek.Óvatosan a teával ne adj sokat mert az ugy segiti a pocakfájást hogy megtekeri a gyomrát hogy jöjjenek a szelek.Nekünk nem vált be,lehet nektek be fog csak azért leirtam.Az infacol viszont nagyon jó nekünk bevállt

Andy: tündériek a képek főleg a kaja utáni nagyon édes :lol:

Ancsa: reméljük veled is minden rendben lesz,drukkolok.

000kata
 
 


Megszületett dawn kisfia, Mátyás , 3520 gr, 51 cm. Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nekik!

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


dawn: Gratulálok nektek.Sok tejcsit és miharabbi felépülést!!!

000kata
 
 


dawn: gratula!!!!!!!!!

Kép
andy30
 
 


Dawn, gratulálok a picurhoz!!

Nekem meg már 1.5 órája megint fájásaim vannak, meg hasmenésem is.. Meglátjuk. Mondjuk akár jóslók is lehetnek megint...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Csak jöttem gyorsan elköszönni tőletek ,Liza már nemcsak hány,hanem fullad is, azonnal be kell mennünk a kórházba :cry:
Budapesten leszünk a Heim Pál kórházban, a csecsemőosztályon.

Remélem mihamarabb hazajöhetünk és majd csak jó híreim lesznek.

Sziasztok

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa: nagyon sajnálom,drukkolok hogy hamar meggyogyuljatok és ne legyen semmi komoly.Kitartást!!!!

000kata
 
 


Aida: hogy vagy?fájások?milyen volt a hétvége?

000kata
 
 


Sziasztok!

Kezdek én is magamhoz térni, így próbálok gyakrabban jönni hozzátok.

Ancsa: Olvastam amik veletek történtek, nagyon sajnálom. Remélem végre jó kezekben lesz a kórházban a pici lányod, megtalálják a baj okát,és hamar jöhettek is haza. Kitartást kívánok és sok puszit küldök.

Aida: Drukkolok neked. Olyan érdekes érzés olvasni hogy te most mész át azokon a dolgokon amin én is 3 hete. Nagyon gyors és szép szülést kívánok neked.Bár lehet még nem most mész, de nem tudom lesz e alkalmam addig újra leírni.

Mi jól vagyunk. Dóri baba nagyon jó baba, eddig megúsztuk a hasfájást,és nem volt sok nyűgös napunk. koppkopp.
Kérdés, nektek fáj még a szoptatás??? 3 hete gyűrjük egymást a babával, de én mégmindig sokszor csillagokat látok. Teljesen jó a technikánk, ahogy le van írva úgy van a cici a babó szájában és mégis. Na meg szopi után mindig nagyon fáj a bimbóm amikor hozzáér a ruha vagy bármi. Ti éreztek ilyet? ez normális??? Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa:Sajnálom,hogy Liza ennyire rosszul van :cry: Drukkolok,hogy mihamarabb meg gyógyuljatok!!!Sok gyógypuszit küldök!!!

Kata:Szerintem tuti nem a teától fájt jobban a pocakotok csak nem elég erős akkor Kevin babának.Ma rájöttem,hogy azért fáj a pocink,mert nagyon mohón eszünk.A teát abszolút nem isszuk már nem ízlik Krisztiánnak így én iszom a szoptatós teát,hogy ne fájjon úgy a pocakja.

dawn:Gratulálok a babához!!Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!!

beagle:Dóri baba tündéri :D Érdekes,mert nekem a jobb mellem fáj csak,de csak addig amíg rákap és utánna már nem.De van amikor belenyilal kicsit a bimbómba.Szerintem érdeklődd meg a védőnőtől.Kened valamivel?Hátha az segítene.Lehet,hogy kivan száradva a bimbód attól is fájhat.

Ma végre leesett a köldökcsonkunk :D

Aida:Hogy vagy?Fájások vannak még???Drukkolok!!!!

Remélem mindenki jól van!

puszi nektek:Reni és Krisztián :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


dawn: gratulálok, sok eröt és egészséget kivánok nektek

ancsa: nagyon sajnállak benneteket. sok eröt, egészséget és mihamarabbi hazatérést kivánok nektek.

beagle: nektek bevált a Liberó? nekem jobban tetszik a pampers. liberóval gyakran vannak balesetek

grönivel mi van?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


beagle: nagyon tündériek a képek. :lol: nekem csak az első 2 nap fájt a bimbóm mig hozzászokott .Biztos jol bekapja a bimboudvart?mert attol fájhat,vagy ha kiáztatja a .Mennyi ideig szopik?probáld kenni valamivel.hogy fáj maga a bimbó?vagy a szopás?

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?