Új privát üzeneted érkezett!

Nati :D Boldog házassági évfordulót Nektek! :D
Szerintem Vicusnak még nem esett le.... :lol: :lol:
fenci
 
 


Nati!
ne keresd, Kata még nem rakott uhus képet! :lol:
de ma megígérte h fog,igaz? :roll: :lol:

Fenci!
sztem is jöhet Márk Lillának 8)
akkor tényleg oda megyek!

Kata!
a sziget u-ba nem megyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
volt szerencsém odajárni D-hez! :twisted: :twisted: :twisted:
lett is belőle egy méh.kív-m :evil:
Vendég
 


Vicus :D Gratulálok ám a punishoz! :D Akkor Lilla lesz a végleges neve? Csak mert akkor már mondogatom majd hogy hogyan hangzik a Márk névvel együtt.... :lol: :lol:

jaj ez a fekvés, már fáj a hátsóm... megyek vacsizni.
fenci
 
 

 
 

Fenci!

Mi is igényt tartunk Lillára! De izlelgesd csak nekünk is van egy Márkunk!

Fenci!
Te is érted??? :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Ja és köszi a köszöntést!!!!!

Kép
Vendég
 


Nati, Vicus!
Én nem értem miről beszéltek? :roll:

Vicus!
Most már mintha látnám. Szerintem azért volt Nektek ICSI mert csak 4 volt és nem mertek kockáztatni.
Kétnaposan hány sejtesnek kell lenniük.

Csajok!
Fáj a gyomrom, nem is kicsit, mint akit gyomorszájon rúgtak. Mitől lehet? Már ledobtam egy jägert, hátha segít. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!


Írtam pü-t! És vároma sok-sok rénszarvast!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati!
Karácsonyra megkaphatod, ha jól szurkolsz! :lol:

Közben megolvastam, kétnaposa 4 sejtesek. Remélem így is velünk maradnak majd.

A férjem ma elkezdett kérdezgetni, hogy biztos 3-at kérünk-e, mert mi lesz, ha mindhárom marad. De meggyőztem, hogy így lesz jó! :lol: Úgysem rajtunk múlik, ha az van megírva, úgyis ikreink lesznek! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ha 3-as ikrek, akkor 3 rénszarvas???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak vicceltem!

Kép
Vendég
 


Kukac!
na, egy kismami csak ne igyon jagert! :lol: irgum-burgum! :D
nekünk akkor azért volt Icsi.nem tom hány sejtesek 2 naposan,nekem a 3-ból a 3.napon az egyik 4 sejtes volt (ezek szerint az kevés ), egy 8 sjtes és egy 10 sejtes.sztem a 10-es lett a befutó :lol:

hááááááááááát:te fiatal vagy, biztos kell a 3?mer mondjuk én öregebb vagyok egy tízessel, no de te :shock: :lol:

Fenci!
Vicusnak már nagyon régen leesett, csak nem akart bunkó lenni :wink:

nagyon kapós lett a kis Lilla :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


nati!!!
tisztelt Ms."Tökély"!
igen jól tennéd ha TE gondolkodnál el a fúrkálodásaidon és minősithetettlen hangnemeden.
A párom csupán meg szerette volna osztani az örömét olyanokkal akik esetleg kedvelték és nem akart bepofátlankodni ebbe a topikba,mert úgy látszik ez egy "zárt" topik aminek TE vagy a főnöke. :twisted:
A továbbiak ÉN tiltom meg a páromnak hogy irjon ebbe a topikba.
Amennyiben kétsegeid támadnának személyem felől privát üzenetben szívesen megadom a telefon számomat és "élőben" is "elbeszélgethetünk" erről.
Maradok tisztelettel
egy igen nagyon felháborodott és DÜHÖS férj
egyférj
 
 


Hát szomorú vagyok! Miss tökély férj, rólad is hallottam ezt-azt, inkább a feleségeddel foglalkozz, meg nem utolsó sorban a kisfiaddal!
Vendég
 


Hát szomorú vagyok! Miss tökély férj, rólad is hallottam ezt-azt, inkább a feleségeddel foglalkozz, meg nem utolsó sorban a kisfiaddal!
Vendég
 


Ha jól emlékszem ebben a topikban mindenki leirhatja a véleményét, és ha nem gond a tiédet nem kérem ahhoz, hogy leirjam mit is gondolok a kétszínű emberekről!
Vendég
 


Valakik(k) el akarják rontani a meghitt hangulatunkat???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

de vajon kik??és miért????és milyen alapon???? :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


először sztem mindenki a saját háza körül sertepertéljen...
Vendég
 


Vicus!
Ne bizonytalaníts el, légyszi!!! :lol: Eltökéltem magam, ez jön belülről, muszáj 3-at kérnem. :wink: :lol:

Nati!
Háát, majd meglátjuk! De az 1-nek vagy 2-nek szoríts! :lol:

Légyszi, légyszi ne veszekedjetek itt senkivel (tudjátok itt be ott ki), árt a holnaptól kismama lelkemnek! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukacka!

ezer bocsika :oops: :oops: :oops:
reméljük a Többiek észreveszik magukat és magukba szállnak és elhúznak mint a vadréce :D
Vendég
 


Na, állítólag nem világos kikről beszélek:::::::a 2 legújabb hívatlan fórumtagunkról :evil:
Vendég
 


Vicus! Kukac!
Kép

Kukac!
Annyinak szoritok amennyinek kell!!!
Akkor mennyinek is????
Kép
Vendég
 


Kukacka!

nem akartalak elbizonytalanítani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3-at kérjél!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
Vendég
 


Nati2000(éveben?),
én is mélyen le vagyok súlytva de főképpen azért mert úgy látszik,hogy inkább TE nem foglalkozol a férjeddel és a 3 gyermekeddel mert nagyon ráérsz itt ülni ebben a topikban furkálodni és vádaskodni.
Részemről befejeztem veled mindenfajta kommunikációt annál is inkább mert nem tartalak emberileg erre méltónak.
További jó s"szórakozást".
A többi fórumozotól meg ez úton kérek elnézést eme kis közjátoék miatt.
a még mindig dühös férj
egyférj
 
 


Kukac! :lol:

Kép
Vendég
 


Vicus, köszi az uh-s magyarázatot. :) Nagyon szép nevet választottatok a picurnak.
A hólyagom még nyögdécsel egy kicsit (ill. én) :) , de javulok, csak elég lassan. Holnap pisilek egyet az urológusnak, és szerintem kapok még egy kör antibiotikumot, biztos ami zicher alapon. :)

Ticsi, én megnézhetem a gyerkőcök aszcendensét, elvégre asztrológus (is) lennék, vagy mi a szösz. :) Pontos szül. idő és hely kell hozzá.

Nati, boldog évfordulót!

Dike, én is utálok egyedül aludni, olyankor gyűrök a másik takaróból valami ölelnivalót, és akkor megy a dolog. :)

Zsófi, youtube-on vannak fenn olyan videók, ahol anyuka ötösikrekkel babás... ahhoz képest a három kicsike a pocakban szinte szemnyugtató látvány. :) Nagyon drukk, hogy sikerüljön!
Vendég
 


Pompom!

Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Szégyenlem, hogy alig vagyok...de nagyon el vagyok havazva, hogy vissazmentem dolgozni.Párom egész nap dolgozik, én is eléggé. Sosincs időm leülni...vagy ha sikerült elolvasnom pár oldalt, már írni nem tudtam. :oops: :(

Zsófi
Gratulálok a rengeteg prünytőkéhez!!! :D Akkor tuti holnap kapjátok vissza...nem hétfőn? Kérdezd meg az icsi-t! Sok evést, ivást, pihit!!!

Zapáné
Jó lábadozást te sovánka szőrös hasú! :wink: :lol:

Vicuska
Gratula a nunishoz!!! :D Te is pihengess sokat!!!

Ticsi
Jobbulást!!!

Nálunk babatéren annyi, hogy 5. cn.Cickázok. Vérzés alig alig van, ...volt vagy 2 napot rendesen, hasam nem fájt, endo monnyon le!!! :twisted: Ez a hónap tuti spontán, aztán a fogigátlót konzultálom majd.Kövi lombik márc körül. Apával jól vagyunk, szeretgetjük egymást a fennmaradó idönkben, bár hullák vagyunk mindketten. :roll: Képet majd... :)

Puszi mindenki másnak is!!!
vizkriszisback
 
 


Te nagyon férfias lehetsz ha ilyen női topikot olvasol!
Talán harisnyát is hordasz?

Nem tudom, végül is ha olvasol minket rendszeresen engem hiányoltak, a feleségedet is?
Vendég
 


Vicuska!
Ezeket a pingvineket a fagyibabáimnak adom, ok??? Azt üzenik: köszi Vicuska néni! :lol:

Nati!
1nek vagy 2nek szoríts! :lol:

Pompom!
remélem most már hamar helre jössz! :D

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok lányok!
Szeretnék csatlakozni!Vagyis mostmár csak volna!Szerettem volna oszozni veletek fájdalomban örömben.Olyan jó kis csapat ez!Eddig csak olvastalak benneteket,most gondoltam csatlakoznék,tapasztalatot szereznék.De inkább mégsem!Ez a közjáték amit olvastam igen elretentett tőletek.Nem azért csalakoznék,hogy később visszaéljen bárki is az én jóhiszemüen megosztott dolgaimmal!Ez azt hiszemelég aljas és gusztustalan dolog.Igaz nem tudom honnan indult,de nati 3 gyerek mellett igazán lehetnél kultúráltabb is!Nem szeretném szítani a tűzet,gondolom vinyuska meg nem te küldöd a meghívót:"hivatlan fórumtag"!Sajnálom Melaszka,hogy így megjártad egyesekkel!Na további szép marakodást!
tesóban reménykedő
apróka
 
 


Hmmm!
Ezek a névtelenek!

Ja és nem kértem a véleményed!
Vicuska!
Nem egy közös ismerősünk, kicsit gyerekes, hogy nem meri vállalni magát!
Ne is küld mikulásos képet mert erkölcstelenek leszünk!
Vendég
 


Nati!

sztem söpörjük le magunkról a rosszindulatú beszólásokat és ne foglalkozzunk velük többet!!!!!
annyit nem érnek.....
tudod, okos enged, szamár szenved..... :lol:
Vendég
 


Csajok én biztosan felületesen olvastam, nemtom ez a köpködős férj hogy került ide... :evil: :oops: :evil: de reméljük már vége...

na szóval pozitív gondolatokra fel!!! :P Holnap Kukacka babásodik, én meg szabin leszek! :lol:

Megkezdtük átalakítani az életünket. Ma ANYÓS KÜLDÖTT EBÉDET, HOLNAP ANYUM JÖN FŐZNI. éN MEG PIHIZEK mÁRKKAL. Jaj bocsi, fekve 1 ujjal pötyögök és ráfeküdtem a caps lockra...

Kukac, hmm, nemtom mitől fájhat a gyomrod... :oops:

Pompom :D Asztrológus vagy? De jóó! :D
fenci
 
 


Nati!

ilyenre gondolsz? :lol:

Kép
Vendég
 


Csajok igazatok van!

Fenci!
Én jövő héten leszek szabin! :lol: :lol: :lol: ! Bár csak a hét vége felé!
Holnap éjszaka meg jön a miki!!! Ugye Vicus??????
Vendég
 


Vicus!!!!!
Elölről???????
Kép

Igy uncsi!!!!

Vazze! Velünk van tele az oldal, sebaj, ugysem irtam mostanában :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Gyugyi!

a zapa?

Kép
Vendég
 


Nati!
előlről az már 18 karikás lenne :oops: :lol:
nekem holnap nem jön a nagy virgácsos miki, apjuk ügyeletes egész hétvégén, így én hzamegyek holnap shoppingolok anyummal egy-két rózsaszín babaholmit :P :P

Fenci!
de jó így te is többet jössz, bár kár h ilyen áron :? :shock:
jó a munkamegosztás :wink:
Vendég
 


vicus
kapós anyós vagy, kell még vagy 3 lány nektek, ha ennyire kelendőek :lol:

nati
tegnap csak olyan uh-n voltam, hogy elöször voltama dokinál, és sztem ö mindig megnézi majd. képpel még lógok, mert hétvégén költözünk csak haza, ott tudom felrakni, de hát ugye 10 hetes, semmi extra nem látszik. ha nem tudnám, hogy az én hasamat nézte, összekeverném egy másikkal :lol: pedig már látszik, hogy sportos alkat :lol:

zsófi
jaj, ugy szoritok
Vendég
 


Kép

Vicuska :)
Eltaláltad! :lol: :lol:
Kép
De most elment...
Kép
Bááár nincs rajta ilyen rózsaszínű gumisapi. Remélem. :shock: :lol: :lol:

Dike :)
Február 21-én megyünk. Kár, hogy nem egyidőben! :wink:

Annyit írtatok délután óta, azt hittem elromlott a számláló....

Ma négykézláb fürödtem. :roll: Bejött. Nem lett vizes a köldököm. Hasam szépen megy vissza, már másfél centi látszik a varratból. Vagy a szőröm nőtt???? :shock: :lol: :lol:

Nati :)
Szenvedek...Nincs itthon pezsi!!!!!!!
Forralt bor meg tud buggyanni?

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Nem!
Én most pezsizek! Mikori a forralt bor???
Vendég
 


Kata!

Mi szeretjük a nem extras képeket is! Mi megmondjuk, hogy mi micsoda az uh képen! Ha nagyon akarod találunk a képen egy iker tesót is! Ugye Mamivagyok? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hali!

Csajok, mifolyik itt??? :shock:

A felét elfelejtettem.......

Nati :D

Boldog házasságit! Ezeken pedig lépj túl!Gyerkőcök hogy vannak?

Zsófi :D

Drukk holnapra!

Gyugyi :D

Megint elképzeltelek fürdésnél. :lol:

Fenci :D

Sajnálom, hogy feküdnöd kell,s szép pofija van Márknak. Délután meg se dícsértem. :oops:

Vicky :D

Köszi,biztos ami biztos,ma rádolgoztunk. 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


:oops:
Vásárlás utáni. :oops: Jó volt a hangulat.A hajamból nem sok láccik. :oops:
Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz! WOW de sexy!!!!!!! :D Ez a pulcsi jó lesz pocakosan is! :wink:

Vita, no comment... vitáztam már eleget fórumon... elég is volt...

Fenci, miért tűntél el msn-ről?

Egy kis vidítás: (és bocsi, hogy már megint kép...) :oops:

Kép Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
Minek keltem még fel? :shock: Vissza is fexem minnyá.....
Ma hason aludtam!!!!!!!!!!! Isteni volt! :)

Nati :)
A forralt bor már két hetes...... :?

(Andi visít. Leejtette a púderét.... :roll: )

Sleepin :)
Képből sosem elég. :D Andi is csókolózott magával a tükör előtt. Ha jó a szkenelő, előkotrom. :wink:

Krisz :)
A csinibaba-királynő! :wink:
Irigylem a feszes combjaidat.....Mit lehet csinálni egy mérettel nagyobb bürkével?
:roll: Azon kívül, hogy hízzak bele!!! :lol: :lol:

Zsu :)
Remélem, nincsenek rémálmaid miattam?! :lol: :lol:

Zapának új szenvedélye van. Valami "luxor" nevezetű játék, golyókat kell kilőni..... Ha eltűnök, vagy póker, vagy golyózás ténye forog fent! :wink: :D

KépKép
zapáné
 
 


Lapul a hasam!!!!
Kép Kép
....szerda.....................................péntek....................

KépKép
zapáné
 
 


Magamban beszélek???? :roll:

SOS
Hol lehet disco gömböt venni??? 8)

KépKép
zapáné
 
 



Sziasztok!

Vicuska!
Hát megmutatta a kicsikéjét! :D Nagyon örülök veletek! :D Szép név a Lilla. :wink:

Zsófi!
Grat a dupla focicsapathoz! :D Jó sok fagyibabó lesz belőle! :D
Drukk a mai beültihez! Igyál sokat, trónörökös! :wink:

Gyugyi! Már nagyon szép a hasad. Lessz még szebb is. Jó, hogy jót aludtál hason. :lol: A csaszis kismamák között is sokan már másnap hason alszanak. :shock: Én el sem tudnám képzelni. :?

Magamról: Még mindíg fáj a hasam , petefészek környéke a felfázástól. :( Persze neincs időm dokihoz menni ez miatt sem. Cickázok meg kúpozok. :( Ráadásul ebben a hónapban sem páfrányosodtam. Még van egy pár nap. Remélem azért még fogok. :D
kolibri28
 
 


Kolibri :)
Köszi! :)
Egy a gondom...GYŐRben kéne ilyen bolt! :roll: Nem létezik, hogy nem lehet kapni..... Néztem a neten, mindenféle baromságot ad ki. Műköröm meg művirág... :shock:
Praktikerben nem lehet?

Hasadra tegyél meleget! Meg a sós fürdő is csodákra képes!

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?