Új privát üzeneted érkezett!

Rakok fel mai pocakfotót!
Kép

annus11
 
 


Annus nagyon csini vagy. Szépen látszik már neked is:) Tök jó:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Kép

Kép
syl100
 
 

 
 

Annus: csini már a pocakod :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi a pocakom nevében!Aztán tessék levenni a mintát!!!!Ez parancs :lol:

Syl!
Ígéretes a görbéd!!!!!Pár nap és kiderül,mikor is tesztelsz? :lol:

annus11
 
 


húúú,a tesztelés még odébb van!
De amúgy sosem jutok el odáig,hogy eltudjak lőni eegy tesztet,mert mindig elkezdek előtte napokkal barnázni és akkor már tudom,hogy felesleges! :?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 62400_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


El is felejtettem mesélni,hogy tegnapelőtt volt egy látogatónk,egy egérke!
Nagyban ülünk este a konyhába az asztalnál,erre a szekrény alól kiszaladt(szegény Réka majdnem elájult,ő vette észre),és ledzsasztázott a nappaliba!Gondolhatjátok!!! :shock:
Rékával a széken maradtunk ,apa meg elkezdet mindent felforgatni kipakolni,mert ugye mi nem mertünk.
A végén meglett az előszobába,leütötte egy papuccsal és kihajította az ablakon!
Én tegnap egész nap takarítottam az egész házba.Valószínű az ajtón szaladhatott be!
Tiszta idegesítő,hogy bármikor beszaladhat ajtónyitásra észre se vesszük!Már rávagyok kattanva az ajtóra ,ha nyílik,befogok ebbe golyózni!
Nagyon irtózok meg félek is a kis dögöktöl! :x

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 62400_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


syl nekünk is van egér a padláson és hallom is ahogy mászkál.... :?
annus én is szeretnélek már követni...remélem nemsokár jövök ......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na egér...ne is mondjátok!Férjem mamájánál párszor volt egér....egyszer az ágyneműtartóba fészkelte be magát a kölkeivel....én is frászt kapok tőle,de a patkány mégrosszabb.Hála az égnek az nem volt jópár éve(ez egy vályog ház,nagyon hamar eltűnik a falban...)

Gabi!
Te már híztál is?Vagy csak a poci nő?Mert én még mindig nem híztam.... :roll: Remélem hogy a baba télleg elveszi ami kell neki,mert néha ezen parázok.Persze ha híznék akkor meg azon 8)

annus11
 
 


Annus: Parancsot értettem és igyekszek is:)

Kép
csucsu05
 
 


Annus nem, még én sem híztam. De az előzőekkel sem híztam az első 4 hónapban, utána viszont felszedtem 14 kg-t. De le is ment. azért remélem hogy most nem jön fel ennyi rám, mert most nem 50-el kezdtem mint eddig hanem 58-al. Sajnos a clostytól feljött rám 5 kg. előtte 54 voltam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi te menyi ideig szedted a clostit?hamar jött a baba utána?bocs a sok kérdésért de nem emlékszem... :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves csige-bige:)

Elnezest hogy csak most reagalok, idozavar, faziskeses, stb:)

Naszoval 3 havi adagot irt fel a dokim, napi egyet kell bekapni a 3-8. napig. Ennyit tudok egyenlore. A gyogyszert meg nem valtottam ki, majd mielott a mensi jon. (most nem is probalkozunk ebben a honapban mert kisse tul sok volt ez a 4 honap eredmenytelenseg. Stresszesen meg ugye nem megy az ilyesmi.
Penteken nezik ferjem spermaallomanyat, kivancsi vagyok ra nagyon :):):)
sünciboglya
 
 


Gabi!
Én se bánom h nem híztam,mert nekem is jött fel jópár kiló a clostytól :roll: Én 4 hónapig szedtem....

annus11
 
 


Na lányok akkor azért hiztam én is. A closti a bűnős. alig eszek mégis érzem a nadrágomon, hogy hiztam. :(

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

Hogy vagytokma reggel?
Én nem valami jól aludtam, sajnos tegnap meghalt egy közeli ismerősünk, barátunk, keresztfiam keresztapja, még vasárnap kapott súlyos agyvérzést, 44 éves volt. Aztán egész éjjel vele álmodtam. Remélem most már nem lesz több az idén, meg egy jó pár évig, mert idén már ő az 5.

nitácska hát tavaly augusztustól szedtem és a harmadik hónapban jött össze. Aztán ugye lett a vetélés akkor pihi, idén februártól szedtem 5 hónapig, és semmi, aztán 3 hónap szünet. És a szeptemberi ciklusban szedtem megint 2. naptól 3x1-et és rögtön sikerült is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: megértelek mert a halálesetek tényleg nem jók. Az embert annyira letudja húzni lelkileg.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Annus: milyen csini vagy! és szép Maszatka is, kár, hogy szégyellős, és nem mutatta meg magát!

Gabi: részvétem:(.

A nődokim nekem is lecsökkentette a Duphastont 3x1-ről 2x1-re.
Aztán majd jön az 1x1.

Én nem híztam a clostitól, bár én csak egy havit szedtem. Sőt még egy kilót sem amióta babás vagyok, pedig annyit eszek.

Szép napot!
Itt esik az eső:(:

És mennek a drukkok a többieknek!!
Vendég
 


gabi köszke!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli: Tök jó, hoyg eddig nem is hiztál. Mondjukmajd beindul az tehát aggodalomra nincs ok.
De ez is szuper, hoyg eddig tartottad a súlyod.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,

Annus: nagyon szép a pocakod, jól áll a terhesség :)

Képzeljétek: ma tök szépen felment a hőm, 37,1 , úgyhogy volt ovulációm, valószínüleg tegnap. A tegnapi tesztem már jóval halványabb volt, szerencsére tegnapelőtt este összebújtunk a Férjemmel, úgyhogy van esély...persze nem reménykedem túlságosan, de nyugodt vagyok, hogy ha most sem jött össze, akkor január 6-án megyünk lombikra. Csak már az tök jó érzés, hogy a vérzésem megint megjön, ha nem lesz Baba, így nem kell majd azzal tökölni, hogy meghozza a doki a mensit...
kexi
 
 


Kexi: Ki tudja lehet a lombikra már nem lesz szükség:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: bárcsak igazad lenne!! De nem élem bele magam, s készülök a lombikra :)
kexi
 
 


kexi általában ilyenkor fogganak meg spontána a babák mielőtt lombikra vagy inszemre kerűlne a sor.....hallottam már párszor... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Basszus Annus hogy már 18 hetes vagy. Tök elment ez a pár hét. Csini vagy. Azért mert nem hízol, attól a baba szépen fejlődik egész biztos. Vigyáz az anyura Maszatka nehogy elhízzon az anyci.

Syl Te voltál hromonvizsgálaton a barnázás miatt? Nekem is úgy van a mensim ahogy neked. Pár nap barna, utána vagy piros is van, vagy nincs. Bár most úgy néz ki kicsit észhez tért a bajom.

Kexi lehet, hogy nem kell inszem, lombik.

timejka
 
 


timejka az jó ha rendeződik a ciklusod!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi!
Hát én is hallottam már ilyen csodákról!Drukkolok nagyon!!! :wink:

Timejka!
Nagyon repül az idő...én is ezt mondom!Örülök h rendezősik a ciklusod,az már fél siker!

annus11
 
 


Timejka:Eddig csak 3.napi hormonon voltam,de hogy a barnázás mitől van azt nem tudom!
De az orvosok is csak legyintenek rá!
Holnap reggel megyek a 25.napi vérvételemre!

Kép

Kép
syl100
 
 


Most már csak az agyamba kéne rendet tenni.

Oda se figyelünk aztán mindenki már tologatja a babakocsit.

Nem tudjátok, hogy hol lehet megtalálni azt, hogy a spermium mikor jó. Nem tudom megfogalmazni a mondatot. tiszta béna vagyok. Férjem volt most, és megnézném a neten a normális eredményeket.

timejka
 
 


timejka ird be a googleba hátha talál vmit.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska már beírtam, ki isjött, de nekem a normál értékek kellenének. Mindegy majd próbálkozok. Bár a doki azt mondta, hogy jók a párom eredményei, de az 50% élénk mozog, 20 % renyhéz, 30 % nem mozog, nekem ez nem tetszik.

timejka
 
 


pedig ezek nem olyan rosszak...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

aranyosak Vagytok Lányok!!
Milyen szép lenn, ha Karácsonyra sok-sok pozitív tesztet tehetnénk fel gyönyörködni :D Drukkolok én is Mindenkinek!!
És ha addig nem "találkoznánk", BOLDOG MIKULÁST NEKTEK!!!! :D
kexi
 
 


Szisztok lányok!
Voltam dokinál és valóban azt mondta, hogy ez az eredmény nem is olyan rossz. Ilyen eredmény mellett spontán is teherbe kellene esnem, viszont a kihordáshoz azért alacsony, szóval fennél a vetélés veszélye. Azt mondta a doki, hogy fel kellene tornázni ezt az eredményt 20-asra legalább és azt tartani kellene egy pár hónapig. Szóval ismét vérvételre kell mennem a 21. és 24. napon és megnézzük, hogy closti mellett mennyivel emelkedett a progiszint. Ha nem elég magas, akkor azt mondta a doki ne aggódjak, mert vannak még- az ő szavait idézve- izgatószerek erre. Szóval akkor még kapok mást is a closti mellé. Nem mondta ki, de szerintem nekem is azt csinálja amit a klinikán a legtöbb doki, hogy gyógyszerrel beállítva a progiszintet, hogy ne csak teherbe tudjak esni, de meg is maradjon a baba. Szóval probálkozunk tovább és várunk. Egyébként már mondta, hogy ha terhes leszek, akkor utrót kell majd szednem, biztos ami biztos.
Na most megyek csomagolni, mert utazunk :lol: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige:Jó pihenést!!!! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Csige: mennyi is volt a progiszinted??

Kép
csucsu05
 
 


13-as volt a progiszintem.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: nekem 6,1 :( VOLT A 19. NAPON.

Kép
csucsu05
 
 


Kellemes utazast csige-bige es gyors progiemelkedest kivanok!!! :)

Ja es mindenkinek boldog Mikulast, lehetoleg pocaklakoval a "csizmaban". :):):)
sünciboglya
 
 


Olvasgatva itt a 19. napi progi eredmenyeket en nem is tudom mi a turonak irt fel nekem a dokim Clostit??? (45,87 nmol/l)
Hiszen ez gigantikus szamnak tunik nekem a tobbiekhez kepest. :shock:
sünciboglya
 
 


Kedves timejka,

Lenne egy kerdesem, megirom priviben ha nem gond:)

udv: sunci
sünciboglya
 
 


timejka, utanaolvastam a normal spermauszkalos ertekeknek a Neten, a World Health Organization (WHO) adatai szerint, (mellekelem a linket: http://en.wikipedia.org/wiki/Sperm_count

Tehat, minden ertek, amely 20 millio sperma/milliliter felett van, normalisnak minosul. (Az altalanos spermaszam a nyugati vilag meresei szerint kb. 60 millio/ml.)

Motility (mozgekonysag): minimum 8 millio/ml, (tehat ha valakinek 20 millio alatt is van a spermaszam, de 8 millio az alacsonyabb szambol azert aktivan mozgekony akkor a helyzet jo, tehat ha a vizsgalt spermaszama 60%-a mozgekony (meg ha 20 millio alatt is van) akkor minden OK.)

Volume (mennyiseg, terfogat): 1.0 ml es 6.5 ml kozott normalis. (WHO szerint 2.0 ml-tol normal)

Fructose level: 3 mg/ml felett jo.
PH: normal tartomany: 7.1-8.0

MOT (a spermaszam es a mozgekonysag kombinacioja): MOT40 is a minimum, ami megfelelo.

White blood cells (feherversejtszam): 1 millio/ml-ig OK. (a felett valamely infekcio all fenn.

Ezek az ertekek nemzetkoziek.
Elnezest a korulmenyes fogalmazasert!
sünciboglya
 
 


timejka,

Most esett le a gambam! Az iment talaltam egy cikket a Neten, amelyben dr. Acs Nandor azt irja,

" A Clostylbegyt férfiaknál szerencsés esetben emelheti a spermaszámot, bár sajnos nem olyan hatékony, mint nõknél.
A leírt lelet alapján mindenképpen javasolt megpróbálni, lehet, hogy beválik ez a gyógyszer."

:)
sünciboglya
 
 


sziasztok!!!
nekem is csupa jot mondott a dokim!!!!!
több mint 8 mm-es a nykh-m....azt mondta hogy it már meg tud tapadni a baba és a tüszőm ugyan 12...valahány milis de csütörtökön megnéz megint!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sünciboglya: Hát tényleg nem értem miért kaptál clostit hisz ha valakinek 15-20körüli már örülnek mint majom a farkának. nemhogy 45!!

Kép
csucsu05
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: Nálunk már járt a Mikulás :)
Én is mindenkinek Boldog Mikulást kívánok. :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu viszont !!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Boldog Mikulást nektek is!!!
Mi is voltunk a Mikuláshoz,meg holnap jön ide a Mikulás,Réka remélem nem nagyon fog azért félni tőle!!
Meg azt is remélem ,hogy nem ismeri fel!!! :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?