Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

Nagyon édes a hóemberkéd!!!

Adri,
Igen a késés az egy dolog, meg Zuglóban nem lehet tudni melyik vonat jön, de a Nyugatiban ki van írva minden vágányhoz!!!És nem először játszotta el...Monorra meg Üllőre többször ment már...
Végül hazataxizott nagy alkudozások után 7ezerért!!1 óra körül ért haza. Nem csesztem le, addigra kidühöngtem magam.
Vendég
 


Csináltam új vonalzót :-) Most megnézem milyen :-)

Már én is rohantam át Monorra a férjemért. Jobb lett volna Kispesten rájön a tévedésére, de csak akkor esett le, amikor nem álltak meg itt Vecsésen.

Azért Cegléd egy picit húzósabb...
almi
 
 


Sziasztok!

Újabb kérés:

Nincs meg véletlenül valakinek Hitchcock: Pszicho című filmje?

Nagyon-nagyon örülnék!

Puszi!
kállai
 
 

 
 

Anett!

Bármilyen filmet, mesét és zenét le tudok tölteni, csak olykor idő kérdése.
Szóval igyekszem Neked péntekre, ha csak vki nem tudja hamarabb.

S szóljatok nyugodtan ha vkinek van vmi ilyen jellegű kívánsága.

zsanett
 
 


Lányok, holnap mikor kezdődik buli? 5-kor vagy 6-kor?
Tudok valamiben segíteni???
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Zsanett!

Nagyon köszönöm! :P Holnap megyek fotózni Pestre esetleg beugranék....

Szandra!

Tegyél félre sütit!!! :P és egy nagy csoportképet is kérek szépen....

Egyébként meg: meg esz a sárga irígység hogy buliztok.... Érezzétek nagyon jól magatokat (persze ez mindenkinek szól...)

Anita!

Képzeld amikor a stúdiót csináltuk ugyanez a srác hozott konténert... Csak azt hittem rövid ideig tudja itt hagyni azért kerestem mást. De most Péntekig maradhat....
Megjött a folttisztító...

Anikó!

Ha azt hiszed görcsös voltál egyszer megengedem, hogy készíts rólam képet... Olyan ugyesek már nem tudunk lenni mint a gyerekek, ahhoz túl sok a görcs bennünk... De szuper volt a család, remélem a képek majd igazolnak....
:P

anett
kállai
 
 


Anett!
Letöltöttem tegnap, de még nem írtam ki.
Pénteki mikulás buli már késő Neked? Vagy Ti nem is jöttök? :oops:
Esetleg Anitánál is hagyhatom Neked, vagy akinél kényelmesebb.

Ha gondoljátok vmi sütit én is szívesen bevállalok (nem meggyes pitét, m tudom, sokan nem szeretitek :P), csak szóljon vki h akkor sütis buli lesz-e.

zsanett
 
 


Hú de gyors vagy Zsanett...

Híresen nem látom át az egyszerű megoldásokat.... szuper lesz, bár mi nem tudunk menni a Mikulás bulira, de ha belenyomnád az örülten fotózó Szandra kezébe, az nem segítség lenne.

Mennyivel tartozom?

Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm! :P

anett
kállai
 
 


nem Nem, hanem NAGY segítség... :oops: :lol:
kállai
 
 


Anett!
Akkor Szandránál hagyom, ha Neki is megfelel :D
Gyors vagyok, m a "hatalmas lakásunkban" minden harmadik lépésem a laptop előtt vezet el :D

zsanett
 
 


Anett!
Én majd válaszolok Zsanett helyett, SOKBA fog neked ez kerülni :wink: :lol: . Itt a szállítmányozásra gondolok első sorban a többit majd a Zsanett. :)

Ildi!
Kriszti azt mondta, hogy most az ovis bulira csak a fiúk visznek mindent, enni-inni is és a lányok a karácsonyira. Te is így hallottad? Nem akarok holnap beégni, hogy nem viszek semmit és kellett volna. Bár tavaly is így volt ezért lehet, hogy most is ez a trend.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Holnap a buli fél 5-től lesz, legalábbis úgy kértem a játszóházban. A pirosbácsi meg 5 körül jön. Adri jó úgy?
A süti, pia tökjó ötlet :lol: Én is sütök akkor gyorsba valamit. Poharakat tudok vinni, van itthon egy csomó műanyag.
Köszi mindenkinek, de úgy néz ki sikerült összeállítani a csomagokat. Holnap még veszek bele mandarint (nehogy megromoljon), oszt kész :D 500.- a vége - holnap szedem! :)

Anett,
Már annyira kíváncsi vagyok :D

Reni,
Édes a vonalzód :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!
Részünkről oké! Sőt szuper. A piros emberke már egyre jobban izgul, még jó, hogy ennyit kell dolgoznia, mert így legalább nincs sok ideje parázni! :P :P :P Igaz ránk se! :cry: :cry: :cry:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Szuper, megpróbálok én is összedobni valami ehetőt :lol:

Szandra, megkérhetlek arra, hogy szállítmányozd el nekünk holnap a folttisztítót? Hónapok óta lógok az árával... :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anett,
köszönöm, hívlak majd és elmegyek érte.
Szólj csak, ha nem jó a péntek sem, majd megbeszélem vele :)

Csajok,
én inkább üditőt vinnék nincs kedvem sütni :oops: :oops: :oops:
Így is mehetünk? :)

Anita
putyu
 
 


sziasztok,

én is szívesen viszek üdítőket! :wink:
mehetünk mi is?

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!!

Hát.......sütni én se fogok, de már csináltam egy kis hamis marcipánt :lol: Nekünk izlik, letesztelem rajtatok is!! :lol:

Holnap találkozunk!!!
Addig üdv mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok!

Ennyi üdítő mellé vmi édes is kell, így én kuglófot sütök :D

Emőke
birdie
 
 


Oké, akkor én összedobok egy kis brownie féleséget.
Huhh mennyi mindenkivel fogunk most először találkozni... :oops:

zsanett
 
 


Szandra !

Írtam privit!
ilgya1
 
 


Ildi, én meg Neked! :)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Halihó!

Köszönöm a hiányolást, aranyosak vagytok :P Holnap úgy is talizunk :wink:

Valóban kevesebbet jöttem/jövök mostanában, ugyanis manócskám mozgás-spektruma úgy kiszélesedett :shock: ...szinte állandó figyelmet/felügyeletet igényel :)

Azt gondoltam én egy kis sós sütit csinálok...ennyi édesség mellett talán lecsúszik az is...pláne Anita és Wiki üdítőjével :wink:

Addig is puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anikó! A tiéd is! Mindegyik! 19. hét! Nagyon gyorsan elröpül az idő. Már én is várom a következő baby lehetőségét. Igaz még bőven odébb van.

Védőnéni mai mért adata 3660 g, éppen 2 hete jöttünk haza 3030 g-al. Gyarapodunk :shock:

Jó bilizást mindenkinek holnapra! És mára szép álmokat!
R.
almi
 
 


Sziasztok!

Én lusta dögként végül üdítőt viszek :oops:
Viszont viszek magnót :D Ha van valakinek jó kis mikulásos cd-je hozza! Nekem csak mp3-ban van, és nem találok itthon cd-t, csak dvd-t. Gryllust viszek.

Akkor délután :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Én is iszonyat nehezen szántam rá magam a sütésre :oops:
Ráadásul kedv nélkül új recept....nem ígérek semmit :D
Max gyarapítjuk az üdítőt mi is :lol:

Anett!
Kikészítettem a dvd-d, remélem nem felejtem itthon.

Anita!
Elhozod nekem oda az öblítőt?

zsanett
 
 


Sziasztok!
Én sütni sütöttem csak az a fránya FAHÉJ az kimaradt az almából :cry: , de sebaj majd én inkább csak iszok :wink: :) .

Majd megnézem, hogy milyen zenéink vannak itthon, nem ígérek semmi extrát de valamit tuti viszünk.

Képzeljétek, kénytelen voltam megbízni apát, hogy hazafelé vegyen virgácsot mert bele kell tennem a Tami csizmájába, mostanában egy kicsit elkanászodott a drágám és úgy gondolom, ha jól elverem a seggét a virgáccsal akkor jobban fog viselkedni :wink: :) . Na jó ez csak poén volt de tényleg kap egy kicsi virgácsot.

Viszek majd édes szalvétát de sajnos műanyag tányérunk az nincsen :roll: , azt hoz valaki vagy vigyek itthonról nekik ilyen nem eldobhatósat biztos ami biztos? Asszem ez lesz.

Kata!
Megpróbálom nem itthon hagyni a folt tisztítódat.

Viszek fényképezőt is de NEM FOGOK VADUL FOTÓZNI!!! :wink:
Remélem Zsanett azért majd megismersz :wink: .

Na akkor 2 óra múlva.

Szandra

szandrakiss
 
 


Drága Mikulásunk! :D
Pihenj amig lehet, nemsoká MUNKA! :lol: :lol:

Kép

Anita
putyu
 
 


Anikó,
a lusta dög én vagyok, még az üdítőt sem vettem meg :oops: :)

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Nekünk indulni kell, még a sütit kell bevarázsolnom valamibe....

Szandra!
Felvettem a szemüvegem Tami tanulmányozására, majd nézem ki kergeti eszevszettem, virgáccsal a kezében :wink:

Vki intézzen kistányért pls.

zsanett
 
 



Néhány műanyag tányérom van, viszem....

Anita
putyu
 
 


Én viszek poharakat, tányért és szalvétát is :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita, de egyszerre :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Köszönjük mindenkinek, nagyon jól éreztük magunkat!!!

Anett, Ildi, Dénesandi, Ibolya, hiányoztatok!

És természetesen Andiék is (bocs, szita az agyam :( )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sszkata 2008.12.05 23:23-kor.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


MIKULÁS, Anikó és Mindenki,
köszönjük szépen a bulit :!: :D :arrow: Jól éreztük magunkat! :)

Buliból kimaradók..............hiányoztatok!

Anita
putyu
 
 



Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. főleg Maja a hatalmas csokimikulásával :lol: És még a "hintos" mikulást is elértük (bár a lovak fáztak, így autóval érkezett).

Katus!
Nagyon boldog születésnapot még egyszer!

Kép

Tomi, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


KATUS!!!!!!!

Kép

Anita
putyu
 
 


Katus!

BOLDOG SZÜLINAPOT!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat :lol: :lol: Köszönjük a szervezést és a Mikulás "kölcsönzést" :lol: Tényleg rá tudtam én is csodálkozni a Mikire és élveztem nagyon a gyerekek arcán lévő örömet!
Azt is éreztem, hogy valamit elfelejtettem :oops:
Most pótlom: Boldog születésnapot Katus!!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Katus!

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!
Kép
Vendég
 


Köszönjük mi is a Mikulásnak! Nagyon tetszett, ahogy megoldotta a hiányzó csomag-problémát:)
Fotósoktól várjuk a képeket!!
Vendég
 


Nagyon jó buli volt, köszönjük a szervezőknek!

Marci annyira élvezte a nagy forgataopt, hogy miután hazaértünk, viháncolt még egy órát, aztán kidőlt... :lol:

Én hiányoltam idnaAndiékat is... :cry:

Lányok, ha lesznek képek, megosztjátok? Tök hülye vagyok, hogy nem vittem fényképezőgépet :roll:

KATUS, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


sziasztok,

köszi Mindenkinek, egy élmény volt!

Katus, boldog születésnapot! (én éreztem...)

Kata, már fel is raktuk az angyalkát+fényeket, köszi!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Köszönöm CSajok!!! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Örülünk, hogy tetszett a Mikulás. Bár ő nem annyira volt magával megelégedve, mert egy kicsit leblokkolt a hatalmas gyereksereg láttán. Szegényt alaposan bedobtuk a mélyvízbe. De most, mikor ennyi csöpség nézett rá tágra nyílt szemekkel, talán megérezte egy kicsit, hogy én miért imádok tanítani. Nagyon meghatódott a picurok őszinte örömén!
Sajnos Dóri a fogzás, és a nem alvás miatt nem volt valami jó formában, de remélem, azért ő is élvezte egy kicsit!
Jó éjt!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Katus!
Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk! (így kissé megkésve, de mentségemre szolgáljon h én tényleg nem tudhattam :oops: )
Kép

A képeket meghagyom inkább Szandrának és a többi ügyes Anyukának, a mieink kissé bénácskák (de azért megpróbálok válogatni). :)

zsanett
 
 



Csajok!

Most csináltattam a Sanyival egy közös mappát (?) a Fotóalbum.hu oldalon. Oda mindannyian feltölthetünk és le is menthetünk nekünk tetsző képeket.
Kérdésem: leírjam ide a jelszót vagy csak priviben írjam meg mindenkinek. Az oldalt bárki megnézheti (bár szerintem le is tiltható ha akarjátok), de csak a jelszóval lehet fel és letölteni! Így publikus lehet minden kép, ide csak a nagyon tutikat kell lekicsinyíteni :lol:
Mit szóltok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?