Új privát üzeneted érkezett!

Kata olyan ötletem támadt, hogy töltsük együtt a karácsonyt és egymás vállás sírhatunk. Nekem sincs kedvem egyenlőre semmihez. Most kicsit ki vagyok borulva. Mindenkinek sikerül, nekem nem.

Múlt héten nem látta valaki a csak csajokat? Állítólag volg benne egy Szigfrid nevű ember, aki olyan nőknek segített, akik évekig nem estek teherbe. Barátnőm mesélte, de csak fél füllel hallotta.

Évi annira jó lenne ha már végre lenne bébi a hasamba, bánomis én ha 2 lesz. De valahogy nem jön.

timejka
 
 


Monic,
melyik az álombabakocsid? Ausztirában esetleg? Még lehet, hogy benzinnel együtt is megéri.

Timejka,
én kezdek hinni abban, hogy nekem az segített, hogy rájöttem mennyire negatívan gondolkodom, és próbáltam kicsit a természetfeletti felé fordulni. Érzékem nincs hozzá, meg fogékonyságom sem, de hinni próbáltam abban, hogy mégis működik. Elmentem kineziológushoz, és az első alkalom után másfél év várakozás után megfogant a kistesó. Hogy ezért-e, hogy nem, ez soha nem fog kiderülni, de nem bánom, hogy megtettem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Timejka,
én benne vagyok az "együtt sírásnak".

Én láttam, és a Viki is ajánlotta nekem. Mondjuk szerintem nekünk nem lenne hasznos, mert azt mondta a pasi, ha a férfinél nincs gond, akkor tudnak segíteni a pároknak, nálunk meg van ilyen jellegű probléma.
Nézd meg itt:
http://szaboszigfrid.internettudakozo.hu/index.php

i.kata
 
 

 
 

Timejka és Kata: sírjatok egymás vállán kicsit, de aztán rázzátok egymást gatyába (bugyiba) és nem feladni!!!

Linácskának igaza van!
pont ma olvastam el egy kedves babanetes lánynak a blogját, akinek volt egy csomó inszeme, és 4 lombikja, most az 5. lesz vmikor. 12 éve próbálkoznak!! és azt írja a blogjában, h szerinte a sok pcosnak (ő is az) azért sikerült a baba (akár spontán is), mert elkezdtek hinni magukban és abban, h nekik babájuk lesz. nem is igazán a gyógyszer, a diéta, a mozgás számított, hanem a hit és a tudat, h sikerülni fog!! és biztos benne, h neki azért nem sikerül, mert ő igazán már le is mondott arról, h anya legyen és nem görcsöl. hiszen a túlzott görcsölés sem jó!
persze nagyon nehéz megtalálni az egyensúlyt, h ne görcsöljön az ember, de minden porcikájával akarja és higgye, h őneki lesz babája!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


halihó, éjszakai műszak , nincs itt senki?????
1* vagyok netközelben, akkor sincs sehol senki??
megyek zuhizni, addig nem nyomom ki a netet.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


na, látom nincs éjszakai műszak!
jó éjt mindenkinek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó reggelt!

itt a link!a csak csajokról



http://www.rtlhirek.hu/cikk/170245

voltunk tegnap minitalin Westendben.. nem is volt akkora tömeg :lol: fiam ült az ölemben és a csajok szóltak, hogy elaludt! :lol: szóval ismét a nyugalom mintaképe volt :lol:
Vendég
 


Czinki,
én továbbra is úgy érzem, hogy nem vagyok igazán fogékony a "földöntúli" dolgokra, de kezdem elfogadni, hogy valaminek lennie kell, még ha nem is értem.
Tegnap voltunk apu feleségénél szülinapban, és suttyomban azért megkérdeztem a kütyüjét, és azt mondta, minden rendben van a babával :lol:
Csak azt tudnám, miért mondta azt a kineziológus, hogy nem vagyok kész egy baba fogantatására és kihordására. Bár ha jobban belegondolok igaza volt, hisz már babás voltam, egy újabb fogantatásra tényleg nem vagyok még kész :lol: Majd két év múlva :lol:

Mai helyzetjelentés:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska! erősödííííííííííííííííík!!!!!!
Vendég
 


Mórning!

LINACSKA
Erősödik szépen!
Szupi, hogy ez nálad működött, nálam ez sem.
Talán most hogy ennyit vizsgálgatnak kiderül valami banális dolog nálam ami könnyen kezelhető.

TIMEJKA
Ne izgulj, te még az elején vagy. Még vagyunk néhányan rajtad kívül (bár szerencsére egyre kevesebben) akiknek nem sikerült!

BONI
Örülök, hogy jól sikerült a találka!

CSIBI
Jöttem volna éjszakai műszakba, mert pár napja nagyon rosszul alszom, ha végre elalszom akkor meg össze-vissza álmodok mindenféle baromságot. De ha gépezem akkor még kevesebb az esélye annak, hogy végre elaludjak, még a Hause-t is kikapcsoltam, hátha a csendben végre elnyom az álom.
Reggel bezzeg tudnék még aludni. A párom ma megint éjjel 2kor kelt, én kb. akkor aludtam el.

KATA
Akkor mizu ma??? 5% esély?????

dita75
 
 


Jó reggelt!

Kata,
:?: :?: :?:

Linácska,
Erősödik bizony! :)

Timejka,
Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg türelmes lenni!

Dita,
Ma már beszéltek a pároddal?

Tegnap kinyomtattam az első dekorációt a babaszobába, ma berakom a keretbe, és megmutatom nektek. :)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Czinki,

Sajnos nem tudtam éjszaka írni, felébredtem 11 körül az iszonyú fejfájásomra, el is olvastalak titeket, de írni nem volt erőm.

Linácska,

erősödik. :wink:

Nemone,

várjuk a fotót. :wink:

Boni,

Zsigi megint bebízonyította, hogy igazi lovag, hagyja anyukáját nyugodtan talizni a rég látott topictársakkal :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Figyu Télapó hozzá nekem távirányítós repülőt Apa mondta ezt kell kérjek!


Kép

Apa megmondtam neki, most már játszhatok?



Kép
Vendég
 


BONIKO
Jajj ez nagyon édi! :lol:

MONIC
Akkor már ketten nem aludtunk az éjjel.
Sajnálom a buksidat!

NEMONE
Várom a képet! Persze ilyenkor apa mindig úgy jön haza mint ha mi sem történt volna. :roll: Azé' én emlékeztettem rá és volt egy kis fejmosi!

dita75
 
 


Boni,

nagyon jók a képek, fáj az oldalam a nevetéstől. :lol: :lol:
SZóval apa távirányítós repülővel szeretne játszani? :lol: :lol: :lol:
A férfiaknak azért jó ha fiuk születik mert újra élhetik vele a gyerekkorukat :lol: :lol: :lol:

Dita,

igazad van, hogy volt egy kis feljmosás, nehogy már azt higgye, hogy te mindent lenyelsz :wink:

Timejka,

akartam még tegnap írni, hogy ne keseredj el és ne add fel kérlek, inkább legyél nagyon pozitív és laza mint Linácska és meglátod, hogy sikerülni fog :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A fejfájásom elmúlt, viszont Danika megint lábtámasznak használja az oldalamat, most még fel bírok állni, de fáj rendesen...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt kivánok!!!

Én megint mint a medve eddig aludtam. Persze én is éjjel kettőkor aludtam el. Hulla voltam mégis össze-vissza álmodtam mindent. Ma megyünk a Sotéra terhes felkészitőre, tényleg Nemone neked a dokid nem ajánlotta?????????????????????????????????????? Szóval mi is ma kezdjük és minden csüt menni fogunk 4-re. Apát is viszem, doktorbácsink azt mondta hogy sok minden úgy is apának kell majd intézni, taj kártya stb, nagyon jó ha ott figyel és hallgat. Én ennek örülök hogy ilyen lelkes. Mivel egyforma pocink van (113cm :P ) teljesen belefog olvadni a tömegbe. Most megyek halózok valamit aztán egykor újra terhes torna lesz. :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

nagyon jó dolog a szülésfelkészítő. ELőször velm is jött a párom, de miután ő volt az egyetlen apukameghátrált és azóta nem jön.
Jövő kedden szülőszoba látogatás lesz, arra azért remélem, hogy velem tart majd.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi, itt Tatabányán járok ilyenre, de Pesten ahol szülni fogok elvileg még nem voltunk. Itt nálunk mindenki a férjével volt, csak én árválkodtam mindig egyedül :cry: :cry: Szülőszoba látogatáson pedig voltam már két hete, nagyon szupi volt.

Kép
pgsuska
 
 


Boni,
Nagyon jó képek! :D
Az én férjem is nagyon várja már a jó kis játékokat! Múltkor is voltunk egy nagy bevásárlóközpontban, és bementünk a jákéosztályra is, hát volt nagy álmuldozás, hogy milyen klassz játékok vannak manapság...
Amúgy előfordulhat, hogy nálunk nem lesz igazán babázás, mert nekem az az 1 babám sem tartott annak idején túl sokáig (hamar megkopaszodott :oops: ), inkább gépfegyvereztem.

Zsuzska,
Nem mondta nekem a doki a szülésfelkészítőt, én kérdeztem rá, de legutóbb a várandósambulancián felbosszantottak, és elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor szokott lenni. Úgy terveztem, hogy kedden az UH után bemegyek és megkérdezem.

Monic,
Tegnap este nekem a köldököm mellett, a jobb oldalon volt egy 3-4 cm-es dudor. Úgy néz ki, hogy nekem ott szeret matatni a Drága. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

te gépfegyverezni szerettél? Én inkább az autókért voltam oda, meg az egy szem Barbie-mért, amíg szegénynek ki nem tört a lába. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nemone, elvileg egy időpontról tudok csak, csüt négy óra. Ha jössz vagy jöttök mi mindig leszünk akkor végre személyesen is talizhatnánk sőt még lehet hogy harc megy majd nekünk a szülőszobákért mert egy időben érkezik a bébink :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Dita: ez a mi sem történt dolog ez vhogy nagyon tipikusan ,,férfias,,. az én párom is ilyen! :twisted:

Némóka: gépfegyvereztél???? :lol: :lol:

Boni: nagyon édik a képek!! :lol: nagyon jólnevelt a kisfiad, h hagyott pletyizni a barátnőkkel!!

Linácska: ez egyre jobb!!! :wink: nyomasd az utrót azért!! dokihoz mikor is mész?

ma reggel már megjártam a ctg-t. jól le is döbbentem, mert nem volt a szülésznőm. felhívom, erre monja, h ő most 2 hét szabin van, mondta. csináltassam meg a ctg-t fent a szülészeten, v az ambulancián. de szülni bejön, ha esetleg szülünk. f...a, merth amikor 4 hete először beszéltünk , azt mondta, h dec 17-től ő nincs, mert a kari szent és kisgyereke van, de addig ok, úgyse fogom túlhordani a babát, de azt egy szóval se mondta, h dec első 2 hetében sincs. pont azért választottam szülésznőt, h ő foglalkozzon velem, ha kérdésem van segítsen , kialakuljon vmi köztünk, ne csak a szüléskor talizzunk, h kifizethessem neki a 30-t.
kicsit ledöbbentem és baromi csalódott vagyok!!!
ja és 13-án ne szüljek, mert szinházjegye van, 17-e után nincs , most meg szabi, de szülni bejön 17.-ig (utána arra sem!). értitek ti ezt?? ezek után tök elgondolkodom, h ha jövő kedden kibújik Nándi behivassam e?
szerencsére a ctg-n minden rendben volt. méhszájat ugyan nem néztek. de már úgy fáj a fenekem, mintha megcsináltam volna 1000 guggolást, olyan erős ,,izomlázam,, van most már mind2 oldalt. szülésznő szerint Nándi helyezkedik és nyomakodik a kobakjával, nyomhat idegeket, ez már a finist jelenti, de nem tudni, h mikor lesz a finis.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
Igen, mert hangja volt, meg világított... :wink:
Felnőtt koromban sem lettem ám az a kifejezetten nőcis nő, én ejtőernyőztem, sziklát másztam, de a barlangászást még nagyon ki szeretném próbálni. És hogy mit össze sopánkodtam, hogy miért ilyen drága a pilótaoktatás. Mindegy majd a következő életemben! :wink:

Zsuzska,
Oké, szólok, ha mi is megyünk! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mindenki játszik??????? Én meg dolgozom?????? Ez nem ér!!!!!!!!!!!!
Zsuzska meg téli álmot alszik!
Függelemsértés......függelemsértés hátán. Szegény embert meg még az ág is húzza. Bejött a munkavédelmis és kijelentette, hogy egy hónapra visszamenőleg javítanom kell a papírjaimat, mert nem egyezik a menetlevél a jelenléti ívvel! :twisted:
Mondtam is neki, hogy felejtsen el én tp-en vagyok!
Holnap jön aztán csinálhatom egész nap! :twisted:

Én babáztam, de amikor már nagyobb voltam akkor papás-mamást játszottak a a babák! :lol: Később pedig bringáztam és pont akkor ment a BMX banditák a moziban. Mi is kitaláltunk magunknak egy azonosító nevet...... én voltam Alexis 1.
A barátnőm minden mondatát úgy kezdte hozzám, hogy Alexis 1, itt Mona 1. jelentkezz! :lol: Tudom tiszta hülyék voltunk, persze ez így 20 év után sem változott túl sokat! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: :lol: bár nekem a Dituli jobban tetszik, mint az Alexis 1! 8)

nekem a párom elrakta az összes autóját. amikor 3 éve összeköltöztünk akkor mutogatta, h neki milyen szupi autói voltak!!
amikor pakoltuk ki a gyerekszobát, pakolgatta az autóit is. kérdeztem a szent autóit odaadja e majd Nándinak? azt mondta, h azért tartotta meg, hát persze, de majd csak ha már elég nagy lesz hozzá! :lol:
de tegnapelőtt a legókat nézegette a tesco újságban és sóhajtva mondta, h milyen jók, de hát el kell tellnie pár évnek, h Nándi ilyenekkel játszon! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Én már most kiakadtam....... és tuti nem hívnám be. Ez nem egy időzített bomba, ha akar jön, ha akar nem! HP! Már bocs.
Talán azt várja, hogy tartsd vissza ha épp neki nem jó?

NEMONE
Linacskaval barlangászkodhattok! :wink:
Te egy kis törékeny virágszál vagy, mégis milyen fiús dolgaid vannak! :wink: :lol:

dita75
 
 


Jaj, Czinki ezek a szülésznők, bassszus megmondom őszintén én is már most ilyenektől tartok, főleg hogy komoly szivproblémáim vannak. Azt mondta a kardiológusom hogy nem lesz semmi gond ha hagyják nyugodtan megszülnöm a bébit. És ha valakinek szinházjegye lesz, vagy siel, vagy mittudomén??? Ne ez a nem mindegy. Januártól nálam indul a parázás :roll: :roll: :roll: , meg hogy a rákba fogok felkerülni innen 60km-ről ha nem mehetek be esetleg előbb csak akkor ha már a fájások jönnek???? És ha dugó lesz mint mindig???? Jaj, komolyan ez tényleg gáz :twisted: :twisted:

Kép
pgsuska
 
 


Némóka: engem is megleptél a géppisztollyal és társaival!! :lol:

Dituli: hát én is tök kiakadtam és csalódott vagyok egyben!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Párom vett a Ricsinek még pár éve Lego technik vagy mi és gépeket lehet összerakni belőle. Nemrég a gyerek összerombolta valami agymenése volt akkor is biztos, aztán rá pár hétre leültek, hogy újra összerakják. 11-ig csinálták, a gyerek már rég mást csinált a párom meg csak rakta-rakta-rakta! :lol:

Olyan a párod mint az Évi Dorcusza, hogy csak abban az esetben kapják meg az ikrek a játszószőnyeget, ha ő mutathatja meg hogy kell használni! :lol: :lol: :lol: Nekem Bogyó már a harmadik gyerekem lesz! Jó mi?

dita75
 
 


Czinke,
Szülésznő :shock: :twisted:

Dita,
Nem vagyok ám törékeny... ezektől függetlenül soha, semmi bajom nem volt, nem törtem el semmimet. Egyedül kiskoromban, amikor biciklizni tanultam, akkor átestem a kormányon, és felrepedt a fejem. De ezen kívül semmi! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


NEMONE
Nem úgy értettem, hogy törékeny vagy, hanem alkatilag olyan kis vékony virágszálacska, angyalka arccal....... tehát ilyen megjelenéssel ki nem néztem volna hogy te ilyen vad játékokat űztél! :lol:

dita75
 
 


Némóka:
Nem vagyok ám törékeny... ezektől függetlenül soha, semmi bajom nem volt, nem törtem el semmimet
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ezen olyan jót nevetek most!!!! Dituli nem szó szerint értette !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szerintem is törékeny vagy!!! 8) :!:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,
Nem vagy egyedül! Sokan meglepődnek a dolgaimon, főleg azért is, mert nagy hangom sincs, és soha nem voltam semmilyen társaság középpontja. Inkább magamnakvaló voltam/vagyok, ezért nem gondolnak túl sokat rólam az emberek... Még a saját anyám sem hitte el annak idején, hogy tényleg ki fogok ugrani a repülőből, el is jött megnézni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Oké, Lányok értem én! :oops: :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, nekem is volt géppisztolyom. Apukám hozta akkor még a Szovjetúnióból. Nagyon szerettem. Én soha nem babáztam. Volt egy nagyon csúnya bohócom. Úgy hivták Popov. Azt tologattam a babakocsiba fel és alá. Már akkor megvolt a szépérzékem :lol: :lol: . Anyukám nemrég meg is találta mondta hogy majd hozza Olivérnek. Remélem azé neki jobb izlése lesz :wink: :wink: Mondjuk belőlem kilehet nézni a gépfegyvereket, nem vagyok az a "törékeny" alkat, de bizti nem mernék kiugrani egy repülőgépből :evil: (mivel embertelen tériszonyom van)

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Én Némóka "játszós táborához" csatlakozom. Apum eleinte hozott pár babát Moszkvából, de azokat egy hét után megkopasztottam, aztán kaptunk tresómmal egy programozható tankot (na az nagyon komoly volt), és azzal imádtam játszani.

Ne kezdjetek örülni: Én úgy állok, hogy vasárnap amit csináltam teszt, az időn túl produkált egy nagyon-nagyon-nagyon halvány, alig látható 2. csíkot. Hétfőn és kedden amiket teszteltem azok teljesen negák lettek, és amiket ma teszteltem, azokon is van 1-1 nagyon halvány csík, de tényleg annyira halványak, hogy lefényképeztem és azon nem látszik szinte semmi. Vagyis az egyikenyhén látszik, de azon meg eeltűnt a csík mire most hazaértm.
Hívtam a dokit, azt mondta hétfőn csinál uh-ot,de hétfőn nem tudok menni, mert 8-tól 5-ig zsinórban 3 prezentációm lesz, úgyhogy abban maradtunk, ha nem jön meg, akkor szerdán menjek.

i.kata
 
 


KATA: NE ADD MÉG FEL!!! ÉN MÉG NEM NEM ADNÁM FEL!!! UTRÓT NYOMATOD MÉG IGAZ? ARRA MIT MONDOTT A DOKI?? ÉS 25 A TESZT??
NAGYON , DE NAGYON DRUKKOLOK!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
szednem kell a gyógyszereimet továbbra is. A tesztek 25-ösek, amiket használtam.
Én azért nem merem beleélni magam, mert ma már ET+17. napon vagyok. Ha tényleg lenne baba, akkor már erősebbnek kellene lennie a csíknak.

i.kata
 
 


Kata: én nem akarlak hiú ábrándokba hajszolni, de hallotunk már rossz tesztekről is!! emlékszem, h vki írta itt , h másik topikon egy csajszi csinált 10-es tesztet és nega lett, közben volt baba, és kiderült, h többeknek sem mutatta ki a babát, rossz széria volt.
meg a tapadás nem 1 nap, egy folyamat. ha később tapadt meg nem a 9. nap, akkor nem feltétlen lesz tök erős a tesz!!
szóval nyomasd az utrót és bízzál magatokban és a kis embrikékben!! :wink:
és tudod, Linácskának is tök későn mutatkozott Lilinél a 2. csík és Némókának (bár nem emlékszem, h neki hányadik nap) :roll: is!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
majd meglátjuk. A tesztek amiket csináltam nem egyformák.

i.kata
 
 


na, megyek vmi kajcsi után nézni.
egy porcikám se kívánja a mélyhűtőből elővett tonhalas tésztát. amúgy sem szeretem anyósom tonhalas tésztáját, elég szarul csinálja és akkor ráadásul most még mélyhűtött is! :roll: tésztát hogy lehet fagyasztani? ő még rizst is képes lefagyasztani. tudom én vagyok finnyás, de baromira nem kívánom.
de tök ciki, mert tegnap inkább bundikenyeret csináltam, akkor sem ettem a főztjét. de szerintem ma sem fogom. :roll:
na pá!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


KATA
Szerdáig még paraolimpia, én nem is értem te ezt hogy bírod!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ZSUZSKA
A nővérem letette a tanfolyamot egészen eljutott odáig, hogy na akkor ugrás, és akkor meghátrált, tele lett a bugyesz.... és többet nem is ment! :lol:

dita75
 
 


Dita,
szerinted hogy bírom? Minden nap legalább 1x elkap a sírógörcs, egyszer azt gondolom biztos van bent valaki, aztán biztos vagyok benne, hogy mégsem... A suli is kikészít, most mondjuk nem is igazán tudok odafigyelni semmire. Szóval sz@rul viselem.

Ráadásul most olvastam, hogy egy csomóan szidják a medi-lab tesztet, amit ma csináltam. A másik Gabriel volt, az vol vasárnap is halvány, de arról meg eltűnt 1óra múlva az a halvány csík is.

i.kata
 
 


KATA
Én aztán megértelek, elhiheted..... mert emléxel a 3. inszememnél nem jött meg óramű pontossággal és napokig ugyanez ment mint neked. Remélem a te kálváriád happy end-el végződik!
A Gabrielt nagyon mondják nem véletlenül olyan drága, és ha volt rajta csík az első 10 percben az számít, mert utána azt írják már nem is értékelhető. Ami mondjuk hülyeség sztem, de ha volt az első 10 percben az amúgy biztos nem véletlen.
Nekem sosem volt a leghalványabb sem a tesztem. Akárhogy is meresztgettem a szemem, annál negább már nem is lehetett volna. És nem tévedett a teszt, mert tényleg egyszer sem sikerült.

dita75
 
 


Kata,
Én azért még reménykedem! Valószínűleg Neked is ésőbb ágyazódhatott be, és azért halvány a tesz!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Czinke,
Nekem a vérvétel napján teljesen negatív volt a teszt, és még aznap éjszaka elutaztunk, szóval csak 8 nap múlva csináltam tesztet, amin már nagyon szép erős volt a 2. csík. Direkt nem is vittem magammal több tesztet, hogy ne izgassam magam feleslegesen.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Bementem a kórházba, csináltak UH-t.
Hát petezsák MÉG nem látszik, de minden irányba olyan 2-2 cm-t nőtt a méhem, 18 mm a nyálkahártya, és van egy 24 mm-es sárgatest. Egy hét múlva megyek újra.
Doktorbácsi azt mondta, vért ne vegyünk, mert azt úgyis tudjuk, hogy termelem a hcg-t, más infót meg úgysem hordozna.

Kata,
nekem jó volt a medilab, 34. napon néztem akkor angyalkababánál először, és teljesen egyforma két csík volt rajta.

Amúgy nézegettem erről a 10-esekről képeket, még 1200 hcg-nél is halványabb a tesztcsík. Szóval vettem kétféle 25-öst, majd vasárnap csinálok olyat is.

Czinki,
nálunk nem lehet szülésznőt választani, úgyhogy én utólag egy bonbonnal elintéztem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita minek az elején vagyok én?

Linácska ma megyek kineziológushoz. Nagyon bízom benne, hogy helyreteszi az agyamat.

Kata megbeszéljük a randit és sírhatunk.

Amíg nem jött meg addig pozitivan álltam hozzá, és most hogy megjött megint jár az agyam hogy a Bencének még nincs kistesója, és megy az idő, és hány éves lesz a Bence amikor jön a tesó.

Próbálok pozitiv lenni, remélem mától teljesen fog menni.

timejka
 
 


Kata,

én világ életemben GAbriel tesztet használtam, és soha de soha nem volt halvány csíkom. Hiába nézegettem, nem volt. Úgyhogy ha neked igen akkor az jelent valamit!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka: fel a fejjel!!! az öcsém és köztem 5 év van, de egy babanetes csajszinak 14 éves múlt a fia, amikor jött a második gyerkőc (egy kiscsaj a 2. férjtől) és imádja a kissrác a hugit. rakott fel képeket, ahogy a nyúlánk kissrác fogja a hugit és puszilgatja, olyan édesek voltak!! :wink:

Kata: ++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!

megvolt az ebéd, melegszendvicset ettem. nem volt rossz, de hát... :roll:
majd holnap főzök otthon.
képzeljétek, apósom mondta, h jövőhéten be kellene költöznöm, h ne legyek otthon egyedül (ő már nyugdíjas, többnyire itthon is van), és ha bármikor kell menni kórházba, akkor ő vinne rögtön. h ők is nyugodtabbak lennének! nagyon rendes, h felajánlotta!! de otthon sokkal jobb azért, sokkal jobb a saját ágy!
így is, h bent aludtunk most este, anyósom bevett egy xanaxot, h jól tudjon aludni, mert attól tartott, h este menni kell már a kórházba, hiszen elég ratyi állapotban vagyok!! :lol: olyan helyesek!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: