Új privát üzeneted érkezett!

NEMONE
Még hogy egyszerű, sztem tök baró! Ügyi vagy!

ZSUZSKA
Válaszoltam a pü-re! :wink:

dita75
 
 


Ditu már hiányoltalak délután aztán eszembe jutott hogy hun vagy :lol: :lol:

Mondj mán valami tippet hogy mit főzzek holnapra??? Mert má kifogytam mindenből.

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Nem tom, nálunk valszeg gulyilevi lesz pogival! :roll:
Én a rakottkelt kívánom füstöltsajttal a tetején de a páromat zöldségekkel ki lehet úzni a világból! :lol:

Ja vótam a dokkernél, és alig vártam hogy végezzek már mert tudtam, hogy utána mehetek plázázni! :lol:

Anyutól kaptam karira manit, de elteszem a lombikra azt is..... csak egy-egy dolgot vettem mindannyiunknak anya nevében hogy ha megyünk hozzájuk ünnepi ebédre akkor át tudja nekünk adni, ne pont a kedven lánya családja menjen haza üres kézzel. Amúgy mi is veszünk végül de csak valami nagyon jelképeset, fiúknak egy üveg pia, lányoknak valami kis apróság, csoki vagy csecsebecse! Majd nézelődöm! Gyerekek meg amúgy is kaptak volna!

dita75
 
 

 
 

Zsuzska,

sajnos a főállásomban a téppénzes papírokat az Államkincstárnak kell küldenem, és kb 1 hónap csúszás szokott lenni mire pénz van belőle.
A mellékállásban a munkaüggyel nem foglalkozom, csak a könyveléssel, OEP-pel egyáltalán nem vagyok kapcsolatban. Úgyhogy sajnos nem tudok ebben segíteni. :cry:

Linácska,

és mit mutatott Lilinek a röntgen? Ugye nincs tüdőgyulladása?

Dita,

jól tetted, hogy plázáztál, viszont elég kemény programjaid lesznek karácsony előtt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


linácska! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dejóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Vendég
 


Monic,
nincs tüdőgyulladása Lilinek, csak mindkét arcürege van tele váladékkal. De nem gennyel, szóval végül is semmi komolyabb.

Boni,
köszi neked is. Bár még nagyon halvány az a csík, de ma vagy 50x biztos megnéztem, hogy megvan-e rajta, de megvan. Nem is kell szemet meresztgetni, de azért halvány. Holnap direkt nem csinálok újat, de majd csütörtökön. Pénteken el akartam menni a kórházba, de Lilit kell vinni a Heim Pálba, ma hívtak. Végül is jövő hét előtt úgyse látszana semmi.

Dita,
én tudott mit kivánok nagyon már napok óta: apu egyszer sütött olyat, hogy sertésmájat símán megsütött olajban, rakott rá sót, borsot, fokhagymát, meg csinált hozzá lecsót, meg rizst. Hát az isteni volt. Bár tudom, ez nálatok csak előétel lenne :lol: Hú, ha erre a mondatára gondolok a párodnak még mindig kiakadok tőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

az ugye tudod, hogy a terhesség elején a kismama azért kívánja a májat mert az tele van folsavval? Nyugodj meg, erősödni fog az a teszt. :wink:
Én pl a májkrémes kenyérért voltam megveszve :wink:
Örülök, hogy Lilinek nincs tüdőgyulladása, remélem hamar kigyógyul a köhögésből!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én búcsúzom, holnap megyünk Pestre a KIKA-ba, megpróbálok előre pihenni rá.

Jó éjt mindenkinek! Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
ezt nem tudtam, de 3 napja májkrémes kenyeret eszem csalamádéval. Amúgy a májat amúgy annyira nem is szeretem, évekig meg sem ettem, most meg kívánom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jóó reggelt!

Lina +++++++++++++++++++ de a következő szerintem ne 10es legyen hanem 25ös...

Monic melyik Kikába mentek? mert az egyik pesti Kika a szomszédunkban van...
:wink:


nagyon szépek az Adventi koszorúk! Mindkettő!


MOnic de jó Danikának hogy Viki vett neki bodykat!!!! én még nem kaptam itt pesten.. ez van...de szerencsére kreatív vagyok, majd megcsinálom saját magam! :wink:

Dita nagyon drukkolok

Kata akkor egy icikét bizakodhatok? ++++++++++++++++++

VASárnap megünnepeltük az első pozitív tesztemet!
:oops: :lol: még gyümitorta is volt...

Szépséges napocskás napot mindenkinek!

megyünk délutrán augusztusi babás talira ha idő engedi és enm esik az eső.. mert BKV val hiába csak 4 villamosmegálló úúútáljuk esőt

ölelés mindenkinek!
Vendég
 


Boni,
melyik Kika mellett laktok? Én az egyik mellett naponta kétszer elmegyek.
Nem bírtam ki, csináltam ma is egy tesztet, csak 10-es van itthon. Még mindig halvány, de határozottan erősebb havány, mint a tegnapi :lol:
Viszont a hőm még 3 utróval is 36.7-ig emelkedett a 36.6-ról. Lehet, hogy holnap elszaladok egy Hcg+progeszteron vérvételre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Róbert Károly körút -i te a másik mellett mész el ha jól sejtem :wink:

Némóka elküldöd priviben mit kell mondani a Mária bababoltban? :oops: :lol:
Vendég
 


Linácska erösődjön, erösődjön! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Dita ma reggel elolvastam egy másik topikban miket írtál anno a konfliktus idején.. annyira elszorult a szívem.... most már sok mindent sokkal jobban értek és le a kalappal előtted..erős vagy! egyébként lehet átsiklottam felette de gyerek anyjával beszéltetek már?
Vendég
 


Jó reggelt!

Linácska,

a májas dolgot én akkor olvastam amikor állandóan májkrémet ettem terhesen és már kezdtem aggódni magam miatt. :wink:
Örülök, hogy erősödik a teszt! A vérvétel nagyon jó ötlet!

Boni,

az M5 melletti KIKA-ba megyünk, sajnos alig marad majd 1,5 óránk szétnézni mert aztán megyünk apuért a reptérre, utána meg hazafelé vendéglős ebédet ígértünk neki.
Már így is késésben vagyunk, mivel a férjem úgy nem akar elindulni, hogy nem reggeliztünk, de még csak most ment el a boltba reggelit venni :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Tegnap annyira jó volt a terhestornán, mert a többi kismamival már jól összebatárkoztunk és jókat beszélgettünk. És annak is nagyon örülök, hogy ők pozitív fajta kismamik, nem az ijesztgetősek... :roll: Az olyanokat nem szeretem :?
Csak azt sajnálom, hpgy 2 alkalom van már csak hátra :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép

Vazze ........ lefagytam a mociról!!!!!!!!!!! :roll:
Alig láttam, mert a hidegtől csak jött a könny a szememből...... :shock:

BONI
Jó talit du-ra és remélem nem fog esni az eső........ tegnap órákig szakadt nálunk, taxival kellett hazamennem, úgy ömlött! :shock:
Este meg 8.30-kor puff one villany....... 10 elmúlt amikor visszajött! Gyertyafénynél zuhanyoztam! :shock:
ÉS NEM LÁTTAM A BARÁTOKAT!!!!!! :cry: Mi volt benne?

MONIC
Jó Kika-zast mára!
Hát jó kis programok! Azért remélem nem kell bent csicsizni, bár előfordulhat. A lapar után is bent aluszkáltam! Viszont szerencsére ott külön szobám volt, nem zavart senki és tök rendik voltak a nővérek, mert 7 előtt nem zavartak. A többieket már 6kor keltették.

LINACSKA
Hajrá hcg teszt! Remélem lesz vagy 200! :wink:

dita75
 
 


Boni,
akkor lehet, hogy pont egy év lesz Zsigi meg az én pocaklakóm között. Szerintem augusztus 9-re leszek kiírva, bár szerintem 3 nappal kisebb. Pont ma gondoltam rá, hogy lesz egy kis oroszlánunk is:lol: :lol: :lol: Mindjárt el is olvasom a babahoroszkópban.

Monic,
és hol fogtok ebédelni? Visszafele egy kis jó lajosmizsei Tanyacsárda??? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


BONIKO
Köszi kérdésed, melyik topicba amúgy??? :wink:

Úgy volt egyébként, hogy meghívom a gyerek szülinapjára és ha vége a bulinak jöhet a megbeszélés, mert akkor ott vannak a nagyszülők is meg mindenki aki érintett lenne az ügyben. De pont előtte úgy felhúztam magam a csajon, hogy legszívesebben átnyúltam volna a telefonon keresztül és jól megfojtogattam volna!
De nem tehettem mivel nem nekem mondta, én csak kihallottam a telefonból hogy mekkora paraszt! Szóval inkább kihagytam a személyes talit, mert lehet, hogy kék-zölden kellett volna hazamennie olyan pipa voltam rá!

De mivel most már lassan itt vannak az ünnepek meg fogom mondani az apukának, hogy vezesse elő neki, hogy a két hét ünnepet igenis osszuk meg egymással, mert a múltkor is úgy volt, hogy szentestét, szilvesztert mindent nálunk volt és csak mire suli kezdődött azelőtti nap ment haza! Utána januárban meg kezdődik majd a lombik és ahogy Monicéknál is volt úgy nálunk is abban a két hét pihiben a színét nem akarom látni, bár ha jobban belegondolok, lehet, hogy haza se megyek, anyuéknál maradok míg ki nem derül, hogy lesz-e Bogyó vagy sem!

dita75
 
 


Jó reggelt!

Boni,
Jó talizást, bár most még esik az eső, de remélem addigra eláll! Én meg azt szeretném kérdezni tőled, hogy hol lehet megnézni azokat a klassz mintákat a falra, amit Te is csináltál Zsiginek?

Linácska,
Jobbulást Lilinek!
Kép
Nagyon kíváncsi vagyok ám a hcg-dre! :wink:

Monic,
Jó nézelődést a Kikában! Igaza van a férjednek, hogy nem indultok el reggeli nélkül... Danikának reggeliznie is kell ám! :wink:

Tegnap találtam egy nagyon jó kis kretív ötletes könyvecskét, és olyan klassz filigránokat fogok karácsonyra gyártani! :) Már vettem is hozzá kartont, ma meg is próbálom a csillagot.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Linácska,

vagy a lajosmizsei Szél csárda (autópálya mellett, bár te ezt úgyis tudod), vagy a jakabszállási vendéglő lesz a befutó. A fiúk fogják eldönteni :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nemone

www.mesedekor.hu

Moncsi jó vásárlást!

Ditulika hará és legyen tényéleg Békés az ünnep

ha esik az eső akkor szerintem hívok taxit.. már úgy beleéltem magam.. abba is bele lehet rakni gyerekülést nem? na majd meglátjuk
Vendég
 


Moncsi, jó vásárlást!!!


Linácska mennek a drukkok, biztos vagyok benne hogy a teszt csak erősödni fog :lol: :lol:


Ditus mi a stájsz igy számomra korán reggel?? Engem a postás ébresztett hozta a feljelentésemet mert rossz helyen parkoltam. Most már csak azon jár az agyam hogy fogok ebből jól kijönni, igy nem megy az alvás :cry:

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Elég kellemetlen kelés! :roll:
Mennyi az annyi? Gondolom nem kevés! :?
A mi postásunk meg kapja be mert tegnap otthon voltam délelőtt és mikor mentem el 10.30kor otthonról látom, hogy be van dobva az értesítő a ládába a nyugdíjamról. Vazze nehezére esik becsöngetni???? :twisted:
Mehettem fel a postára voltak százezren, és kinyögi a csaj, hogy mivel a postás még kint van nem tudja odaadni a lét. Közöltem a csajjal, hogy legyenszíves mondja meg neki, hogy a CSENGŐ NEM DÍSZNEK VAN KITÉVE A KAPU MELLÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Micsoda kreatív népség. A nikecelles figurák nálunk is bejátszanak majd........ bár még nem tom neki merjek-e állni a kifestésének! :oops:

BONI
Békés ünnep? Na az nem a mi családunk! :?
Bár ha nem dolgozunk akkor normálisabbak vagyunk mindketten.
Most épp nem veszem fel a telót a páromnak, pedig már mind a 4-en keresett, mert ordított a telefonba hogy miért rendeltem nikecellt, és hogy hová fogja tenni........... egyszerűen nem hagyta elmondani, hogy én leadom a megrendelést, de nem ÉN rendelem, csak a főnöki utasításokat követem. Aztán megírtam neki sms-ben, hogy amíg nem tud normális hangnemben beszélni addig ne keressen! :twisted:

dita75
 
 


Linácska gratulálok!

timejka
 
 


Dita :cry: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Linácska, tyűha, gratulálok a csíkodhoz!!!
Gondolom már nem aktuális, de mi a Dóri "nagy jóslata" előtt nem beszéltünk tesóról, tojásokról meg végképp nem :) Minegy is, lényeg, hogy kopogtat a tesó, a munkahelyedet meg végre hagyhatod a búsba :) Dórival én is megvesztem a májért, pedig nem a kedvencem amúgy :wink:
Lilinek jobbulást!

Timejka!

Álmomban már megvoltak a fiaid, és valakinek itt a fórumon készültél kölcsönadni a kinőtt ruháitokat. Arra nem tudok visszaemlékezni, hogy kinek...
Bírságot sajnálom :(

Némóci!

Csini a koszorúd!

Boni!

Remélem eljuttok a talira :) DE jó is lesz nektek!

Csajok, amúgy nektek nem lenne kedvetek talizni valamikor???

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
ezt miért apró betűvel kérdezed? :lol:

i.kata
 
 


Zsuzska,
Ez kellemetlen lehetett! :evil:

Évi,
Alig tudtam elolvasni az apró betűt. Ezen a kérdésen gondolkozom én is napok óta! Nekem van kedvem! :D

Kata,
Hogy vagyol? :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


sziasztok lányok,

tegnap írtam egy levelet, de elszállt az egész babanet és nem tudtam már visszamenni, mert indulni kellett haza!! most emlékezetből írok újra.

KATA: SMS-M TUDOM CSAK ISMÉTELNI!! NAGYON SZORÍTOK!! MEGTAPADHATNAK A BABÓCÁK 2 NAPPAL IS KÉSŐBB! NEM FELADNI!!
CSÜTIG NAGYON SZURKOLOK! KÜLÖNBEN IS A ZEBRÁK PÁRBAN JÁRNAK!!! :wink:
VIZSGÁKHOZ GRATULÁLOK!

LINÁCSKA: HATALMAS GRATULÁCIÓ!! ÉS NAGYON DRUKKOLOK, DE TUTI ERŐSÖDNI FOG A TESZT!! ÉN RÖGTÖN LÁTTAM A 2. CSÍKOT IS!
inszem volt, v spontán? bocsi, de ki vagyok esve nagyon.

DITULI: gondolok rád holnap reggel . spontán hónapotok volt? nagyon drukkolok!! remélem a hiszterora nem is lesz szükséged!

ÉVI: ÖRÜLÖK, H JÓL VAGYTOK!! párod nagyon ügyes.

MONIC: sajnálom, h a vizsgálatok ilyen macerásak nálatok.

mi jól vagyunk! a derekam alja és a fenekem fele fáj a bal oldalon már lassan 1,5 hete. szülésznő szerint nem a vesém, lehet előjel, kíméljem magam. múlt csüt ctg-n minden rendben volt, méhszájam zárt teljesen. bár nagyon fájt amikor megnézte, de szerintem nem is volt finom nőies a szülésznő. bár párom szerint nagyon érzékeny vagyok, mert amikor a derekam masszírozza, akkor is alig ér hozzám és panaszkodom, h nagyon erős, és fáj.
tegnap voltam uh-n nőgyógyásznál. minden ok, Nándi 3400 gr. doki szerint 2 héten belül szülünk. remélem azért jövő hét elején kibújik Nándi, mert már nagyon fáradt vagyok és szeretnénk már látni is!! szóval most azt súlykolom neki, h jövő kedden bújjon ki, akkor szeretnék szülni! :lol: minden nap fogom neki mondogatni, remélem szófogadó kiskölök.
holnap megint lesz ctg. remélem a homeos tágítók azért segítenek és látszik már majd vmi.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,
Már tényleg nem sok van hátra neked! :wink: Drukk a jövő hét keddi szüléshez! Majd kiszuggeráljuk Nándi babát! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


CZINKI
Te szent ég! Két hét is a nyakunkon, de jövő hét kedd! :shock:
Jól eltelt az idő, nemrég láttalak és még semmi pocid nem volt! :wink:
Csak a hét végefelére nem várom a pirit! Nekem hosszabbak a ciklusaim, ez a hülye vonalzó azt hiszi csak 28 napos nők léteznek! :twisted:

BONIKO
Ne sajnáld, én már megszoktam és majd jól megkapja a magáét otthon!!!
Jó lesz már ha nem kell egy melóhelyen dódozni!

dita75
 
 


Csibi,
tegnap amikor írtál, már tényleg azt hittem, hogy mentek szülni :lol:

Némóka,
köszi, megvagyok. Nem mondom hogy jól, de azért megvagyok. Nem tudom hogy fogom magam összeszedni, mert ez most nagyon megvisel. Jönnek sorra születésnapok, meg karácsony és egyikhez sincs semmi kedvem. :oops:

i.kata
 
 


Na, akkor összefutunk valamikor csajszikák? :wink:

Czinki!

Drukk, hogy kibújjon Nándi baba! Szép nagyra megnőtt már :)
Pofátlan kérés lenne, ha elkérném priviben a telefonszámodat? Ha már földiek leszünk olyan jó lenne tartani a kapcsolatot :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinki,
spontán hónapra inszem. Most csak egy tüsző volt, amiről ráadásul a Kaális doki 2 nappal azután hogy megvolt az inszem még azt mondta, hogy csak most nő, de ezek szerint már sárgatest volt. És apának ritka rossz eredményei voltak most. De csodák mindig vannak :lol: Legalábbis bízom benne :lol: Ma csak kicsit erősödött a teszt, de még csak ma kellett volna megjönnie, Lili ilyenkor még sehol sem volt tesztügyileg.

Na szóval: erősödött?????????
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, erősödött!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


én örülnék ha összefutnánk, de Zs-ivel max a Westendig merek elmenni mert ott van baba mama szoba meg hamar hazaérünk onnan

Jövő héten Hétfő fogorvos, csüt.oltás és nőgyógyász többi nap okés :lol: :lol:

kedd, szerda Péntek :lol:
Vendég
 


és Lina erősödött!
Vendég
 


Boni, a Westendben nincs óriási tömeg?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nekem csak munka után jó (16 után), de akkor a péntek kivételével (akkor lesz a temetés) bármelyik nap talizhatunk! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


sajnos tömeg az van de ha mellette tudtok valami jó helyet....
Vendég
 


Képzeljétek, a BMC-s babás topicban az egyik lánynak 1 hónapja azt mondták, hogy lánya lesz, és most a 33. heti UH-n a dokija meg tutira fiút mond neki. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na megsütöttem a májacskát, 3 szelet le is csúszott. Meg husileves, meg lecsó. Fincsi kismamikajcsi. Azért holnap bemegyek a kórházba, legalább a gyógyszerekre mondjanak valamit, de azért vért is szeretnék vetetni. Úgyis be volt tervezve egy 2. napi vérvétel, csak most nem LH-t meg FSH-t nézetek :lol:

Némóka,
ilyen előfordul. Az egyik ismerősömnél fordítva volt, végig fiút mondtak, és kibújt egy kislány.Csak tudnám mit néztek kukinak. Mert ugye az előfordul, hogy ott van, és nem látják, na de az, hogy nincs ott, és látják...

A taliban én is benne vagyok ha valahogy munka után, hazamenetel előtt belefér. Esetleg szombat???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


ÉVI: küldtem privit!

DITA: lemaradtam nagyon tudom, de hogyhogy nem fogtok 1 mhelyen dolgozni a pároddal? melyikőtök vált? v a babára gondolsz? neked is mennek a drukkok!!

KATA: fel a fejjel!!!! áradjon feléd a poz csíííííííííííí és egy szép poz csík holnap reggelre!!!!!!!! :wink:

most 7 re megyek egy munkatársnőm búcsúztatójára (csak dumcsis vacsi lesz). tök fáj a csípőm , most már úgy érzem , h a jobb o-ra is átsugárzik, bár nem olyan erős, mint a bal o, de akkor is elmegyek. a karipartyról lemaradok, így most ,,bulizok ,, egyett utoljára.
ha még 1ben leszünk jövőhéten akkor amikorra a talit megbeszélitek és bent leszek pesten, én is elcammogok!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Érezd jól magad este!
Nem váltunk csak hamarosan tp-re majd gyedre kell menjek! :wink: :lol:

NEMONE
Hát nekem ez rossz vicc lenne! :shock:
Beleélném magam hogy Bogyó lány, erre kijön egy pöcsös belőlem???
Kénytelen lenne rózsaszínben járni! :lol: Édes bosszú, amiért kukit mert növeszteni! :wink: :lol:

MONIC
Fincsit ettél???

dita75
 
 


DITA: helyes hozzáállás!! :lol:

én ma ebédre bundikenyeret ettem sajttal és lilahagymával! :lol: nagyon fincsi volt!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Ditus, nagyon szép a blogod, mindig olvasgatom, tök jók a képek és a szöveg is tetszik!:) Már nagyon szorítok neked is!

Kata, neked is szorítok, ha a doki reménykedik, akkor én is!

Czinke bébi, mindjárt megláthatod NÁndit!:))) Ez szuper lesz! Ügyes leszel, hidd el!

Linácska, annyira örülök a babácskádnak! Végre újra visszaköltözött a remény a szívembe, hogy az inszemi mégis hatásos lehet és van remény. Köszönjük neked !!! És gratula mégegyszer! Tök jó az egész!:)))) Végre valaki, akit ismerek és inszemikkel sikerült neki!:))

Nekem a diéta most megtorpant. Régebben is fogyóztam, 22 kg ment le 2 hónap alatt és akkor is meg-megállt a fogyás és stagnált, és aztán megint elindult lefelé. A fogyás nálam szakaszos dolog.
Nagyon nem bírom, hogy mindenki csokit eszik körülöttem. Ma a bioboltban vettem - áthidaló megoldásként - tönkölybúza édességet, nagyon kicsi szénhidrát tartalommal, így végre ettem valami fogamra valót:)
Vendég
 


Twist, nagyon ügyi vagy, hajrá fogyókúra.


Monic, mi jót sikerült enned???



Czinki, nemsoká Nándi fiú vigyorog rád, basszus, szurkolok :lol:


Nemone, azé ez nagy kitolás. Oroszlán ha kislány lesz tényleg Oroszlány lesz és kékbe nyomja majd. :twisted:


Linácska, jó az étvágyad, az jó jel :lol: :lol:


Kata, sajnálom ezt az egészet, fel a fejjel, nem szabad elkeseredni :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

Ma lejártuk a lábunkat, de semmi érdemlegeset nem találtunk :cry: Ésamin végképp kiakadtam, hogy az álom babkocsink a KIKA-ban 40 ezerrel drágább mint a Brendonban :shock:
Jegyzeteltünk egy csomó mindent ami tetszik, most majd kiokosodjuk, hog ymire is lesz szükség és mire nem.
Szoptatós fotelem nem lesz, meg lettem győzve, hogy helyhiány miatt nem fér el.
MOst meg szétrobban a fejem annyira fáj.
Úgyhogy elvagyok...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Most csak röviden, mert sajna fáradok:

Linácska: Előre is gratula, már én is kezdtem kételkedni az inszem sikerében.

Czinkeb: Drukk a keddhez! :)

Twist: Nem próbáltad a diétás csokit? Nekem annak idején, amikor bírtam ezt a fajta diétát nagyon bevált.

Mostanában én járok haza később, bár így legalább kialudhatom magam reggel. És 10-től 7 órától 17 óráig fogok dolgozni, mert a kollégám szabin lesz. Utána meg én megyek remélem. Holnapra drukkoljatol nekem, mert holnap értékeli az évemet a főnököm. Ez alapján adják a pénzecskét. Remélem a válság ellenére azért kapunk annyit, hogy meg tudom venni a játékot, amit kinéztem magamnak.



vicky79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: