Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük szépen! Majd jövök mindjárt képekkel!

Kép
nyafi
 
 


keddi taliról info??????????????kik jönnek?mikor menjünk????????????hahóóóóóóóóóóóóóóóóó

cic??????????ti jöttök??????????

kingii és ti??????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Abigél és Anna BNAGYON BOLDOG SZLINAPOT!
Igy útólagosan.

Kia ez a ház téma nagyon jó.Mondtam is páromnak.hogy milyen jó dolog,hogy az ember elmegy egy ilyen dologra és körül tudj informálodni.Kár,hogy környékünkön ilyen nincs.

Kicsit el vagyok kenődve mert ma Bazsi nem volt hajlandó elmenni angolra.Felhívtam az angolos tanárnőt.Erre megkérdi,hogy egyáltalán akarunk-e igy járni angolra.Én meg mondtam,hogy NEM.Ilyen b...ó egy embert.Párom mondta,hogy ne rágodjak rajta ö ezt már régóta látta.Csak a pénz érdekli a csajt. :evil: De majd csak találok valaki jobbat.
Dávid két-három napja egyedül járkál!Néha életveszélyes amit művel.Torta kérdés kilőve.Rendelttem egy olyan tortát amiben főzöt krém van és kívül tejszines.Én is úgy gondolom,hogy nem fog olyan sokat enni belöle.De majd meglátjuk.Holnap elkezdem kipucolni a lakást,hogy ha jönnek a vendégek akkor minden a legnagyobb rendben legyen....

Pusszantás mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 

 
 

A taliról sajna én le kell mondjak a távólság miatt. :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldogságos Születésnapot Kívánunk Abigélnek!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Köszönjük a köszöntést!
Mi megyünk, holnap lesz és 3-tól a tali a Lurdyban a játszóházban.

Kép
nyafi
 
 


ABIGÉLNEK ÍGY UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT.
Nyafi arik vagytok nagyon!

Kérdés: Levi mostanában az idegen gyerekeket elkezdte ütni ha közelednek hozzá, a másik hogyha nem sikerül neki valami akkor néha a fejét képes a falba vagy a földbe verni, nem értem. Teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek. Remélem van valakinek ötlete.
Amúgy egy édes arany gyerkőc, már a játszótéren is teljesen együl megy, sétál. Éppen azon gondolkoztam hogy milyen jó hogy most télen tanulnak járni így az anorák megvédi az esés okozta horzsolásoktól. :) :)
Holnap mi is megyünk a babatalira, biztos jó lesz!! :lol: :lol:
Na megyek ebédelünk.
Szép napot!

Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok!

Meliz
Valóban jó, hogy volt ez a készház vásár...
Ha esetleg érdekel ez a dolog - a neten találsz olyan céget, akik ott is
építenek... e-mailben is adnak felvilágosítást, árakat, stb...
Dunántúlon rengeteg cég épít.
Szabolcsban alig van :?

Nyafi
Jók a képek!
Szép a motor... a torta... és persze Gigi is :lol:

Én csokitortát csinálok majd neki... bár ez nem is torta..
(tejpép, banán, biskotti és víz :P ) ...nagyon pici lesz, de ez legalább csak az övé :lol:
..na és pár perc alatt kész.
Mellé Apa vesz még egy tortát a nagyoknak :lol:

Ma voltunk az 1 éves vizsgálaton.
75 cm és 10 kiló :lol:
...és megkaptuk a Pneumo-t, elbúcsúztunk a dokinénitől is.

Hunci
A tali.. mi is megyünk :wink:
Előtte vagy utána megyünk cipőt venni (talán)...
...így lehet, hogy 1 kicsit késünk.

Anna
Levi is agresszív egy kicsit - de ő csak fejel :roll:
...nem verexik.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Na végreee idejutok....mostanában annyira nehéz leülnöm a gép elé mert Réka nem hagy :? Akkor tudok ha nem alszik és én is fitt vagyok és nem alszok vele :oops:

Visszaolvasni nem nagyon volt időm úgyhogy bocsi de nem tudok reagálni semmire :oops:

GIGInek boldogságos szülinapot kívánunk mi is!!!!

Nálunk zajlik az élet...én egyre bénább vagyok....terhesség velejárója....múlthéten csütörtökön....kificamítottam a bokám....aztán produkáltam 1 ájulást....szupi volt....Réka látta az egészet végig üvöltött szegénykém :( még szerencse hogy apukám itthon volt és segített....bár szegény is annyira megijedt....alig tudtam menni azt hittem eltört de szerencsére nem....már csak 1 picikét sántikálok :D

Megvolt a szülinap is.....rendeltünk 1 marcipános tortát....és.....sütött anyukám 1 túrótortát is.....mindkettő fini volt bár Réka nem kóstolta meg csak a marcipánt és az nem ízlett neki mert engem etetett vele.... :)

Akkor dobok én is képeket...és...1 aktuális 25. heti pocakképet:

Kép Pocakfotóóóó...nagyon naaaagggyyy....:)
Vendég
 


És akkor szülinap képekben:

Kép Torta I.

Kép Torta I.

Kép Torta II.

Kép Fújjuk el!!!:)

Kép Fújjuk el!!!:)

Kép Mindenki fújja...:)

Kép Kóstolgatás...:)

Kép Etetés...:)

Kép Etetés...:)

Kép Akkor szedjük szét....:)
Vendég
 


És a holnap 1 éves "NagyLány"...:)

Kép
Vendég
 


Bocsi ha kicsit sok lett a kép de mind nagy kedvenc :D

Puszi
Niki, Réka és Kojnél béjbiiii
Vendég
 


Nicolete, nagyon jó képek!

Na akkor holnap tali lurdy 3kor oksi!

cic????na írok egy smst....hátha....

torta:megrendeltük mi is, igaz én normál tortát adok neki, egy éves lesz, már nem aggódok a dolgokért, így is a mi ételünket eszi egy ideje, lassan adok neki paradicsomos cuccokat is (bár ahogy írtam, én félek tőle, de nyilván az ő epéje jól bírja majd), a tej és tojásfehérje-próba megvolt, semmi gond nincs vele.
Szóval gy 101kiskutyák közüli egyik kiskutyás tortája lesz kókuszkrémmel...
Vendég
 


Niki
Nagyon szépek vagytok!
Mekkora pocak :shock: :lol:
Szép tortái voltak Rékának... ügyesen fúj :wink:
A bokádat sajnálom... :(

Hunci
Imádom a kókuszt :P :oops:

Holnap 14 körül indulunk a XIX-be cipőt venni, aztán megyünk a Lurdy-ba.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, engem le lehet bármilyen kókuszos sütivel kenyerezni :oops:
Vendég
 


Szóltatok volna előbb, csináltam volna raffaello golyókat holnapra!!!
Megyünk!
És én most megyek fürdeni, időm még nem volt visszaolvasni, holnap tali!

nyafi, kingi-i, Giginek és Flórának utólag is Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Jön valaki 1es villamossal a thökölitől? Hogy lehet arra felszállni?

Kép
nyafi
 
 


Niki nagyon jók a képek! És a pocakod tényleg jó nagy. Akkor ezek szerint a második babónál tényleg nagyobb a pocak. Én előre félek mert nekem Levivel nagyon nagy pocim volt. :oops: :oops:
De lehet hogy a lányoknál kisebb???
Tényleg milyen a szülőknél. Gura újra otthon lakni nem? Nálunk anyu egyből hív ha hazaér és nem vagyunk otthon, és nem írtam cetlit hogy merre mentünk csavarogni. :lol: :lol: Mit a régi szép időkben! :wink: :wink:

Nyafi én annyit tudok hogy az 1-es villamos a Hungária krt. közepén megy. Most néztem ahogy piacra dobtáttok az Abigél pólót?!

Kia de jó hogy jöttök akkor már két Levi lesz a talin, majd kapdossák a fejüket ha szólunk nekik, hogy most akkor melyikőjüknek szóltunk.

Zuzi ugye ti is jöttök??
Akkor du tali!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]


Betty mi újság veletek? Rég írtál!
boganna07
 
 


Gura=Fura
boganna07
 
 


Nyafi, én újp kp 14es villamos, kikánál meg átszállok 1es villamos.hol kell ez 1es vill-ról leszállni????????
Vendég
 


SZiasztok!

Sajnos nálunk veszélybe került a tali. Hideget ittam és nagyon nincs hangom. Nem fertőz, nincs semmi más baj, csak olyan vagyok mint egy 13 éves mutálós kisfiú :lol: :lol: :lol:

Sajnálnám nagyon, mert Patrik soha nincs vele egykorú gyerekek között.... és veletek is jó lenne beszélgetni egy jót....

Még meglátom milyen lesz a hangom délutánra....

Kép
zuzmara08
 
 


mester u-nál hunci
zuzi gyere, majd beszélünk jelnyelven. :lol: addig igyál sok lándzsás utifüvet!
hunci nem jó a telód? próbállak hivni de nem megy

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
Még nem sikerült visszaolvasnom,csak gyorsán....

Szülinaposoknak utólag Boldog Szülinapot!
Manók nagyon ügyesek és szépek+az anyukák is!

Boganna:Nekem is hatalmas pocakom volt a Viviennel :lol:
Mekora lesz a kistesoval :oops: :lol:

Talirol,most is kérünk majd képeket! :D

Kép
aniko...
 
 


Rékuci és Dávid babáknak boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!

Nyafi, de csak elfelejtettem bekapcsolni :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Réka és Dávid babáknak Nagyon Boldog Szülinapot!!!
Kép

Viviennek Boldog Névnapot!!! (Levit is így hívták volna, ha... :lol: )
Kép

Zuzmara
Jobbulást a hangodnak :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ó tényleg boldog szülinapot a manóknak!!!

Kép
nyafi
 
 


mi is megyünk :D puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük a köszöntéseket!!!Úgy látom tegnap is formában voltam és néhány kép 2-szer ment el...vagy csak nekem van 2-őslátásom :oops:

Én is Boldogságos szülinapot kívánok Dávidnak is!!!!

Kép 1 éveee....:)

Kép Most...:)
Vendég
 


Jó talit kívánunk és kérünk szépen képeket!!!!
Vendég
 


Nagyon jó volt a tali, köszi!!!!!!!!!!!

Cic, CSabikával én még mindig nem tudok betelni.

Flórikát meg háááááááát nagyon imádom, nagyon szép kislány!!!!!És semmit sem változott :lol:

Kia, Levi is nagyon édes, mint a képeken!

Zsuzsi, Bence nagyon profi kis menőmanó :lol:

Gigi meg ahogy táncol :lol:

Boganna Levije meg nagyon pasi :lol:

Zuzi, Patrik imádnivaló!!!!

És hát mindegyik iszonyat ügyesen megy,az én fiam csak kullogott utánatok, na de ami késik :lol: nem múlik, szóval majd csak elindul lassan :lol:
Vendég
 


szerintem is szuper volt!!!!!!!!

Jó éjt! Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali... örülök nagyon, hogy elmentünk. Patrik szerintem nagyon jól érezte magát...

A babócák ennivalóak!!!!

A két Levi :-) édes kis totyogók és nagyon szépek, csak úgy mint a lányok: Gigi és Flóra. Hihetetlen szép kislány :)
Hunor is nagyon édes huncut. Annyira helyes amikor mosolyog :lol: Igaz még nem megy, ugyan úgy mint az én Manóm, de ahogy Hunci írta, ami késik nem múlik :-)
Csabi is nagyon édes!

Nagyon helyesek voltak a Manók ahogy a pici lábukkal totyogtak :) Imádnivaló mindegyik. Bencus is persze. Nagyon szép baba ő is.
Remélem nem hagytam ki senkit...


Hunci a linket köszönöm!

Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
zuzmara08
 
 


én is jól éreztem magam, tarthatnánk ilyet minden héten!!!!Na jó, minden hónapban! :D (messze van ez a nyamvadt lurdy) csak a játszóháza az összes közül a legjobb.

Kép
nyafi
 
 


Hehh, nincs sok időm írni, de hadd kérdezzem meg: más is tapasztalta, hogy a gyerek megváltozott tegnap óta????? :?:
Este már látszott, mert megállás nélkül sétált a szobában. Fel és le. Ha elcsúszott, akkor felállt mindenféle segítség nélkül.
Na de a mai!!!! Úgy hisztizik, mint ahogy még soha! :lol: Rá kellett döbbennem, hogy eddig nem is volt hisztis. :lol: Csúcs! Bátrabban rosszalkodik, hiszti lesz, ha elveszem egyik helyről (ilyet még soha nem csinált).
Rájöttem, hogy ő tegnap szépen lappangva figyelte a többieket és csak a rosszat tanulta el tőlük! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Ja, és a beszélés is sokkal bátrabb! Van már baba, papa, mammú, anya is volt ma reggelre!!! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Szerintünk is szuper jó volt a tali. Talán most jöttünk össze a legtöbben.:-) Annyira jó volt hogy észre sem vettük hogy mennyi már az idő. A végére Levi is megbarátkozott a babókkal.

Jó volt látni a manókat. Mindegyikük egy külön egyéniség.
Patrik, Hunor nagyon szeret mosolyogni.
Gigi, Flóri imádnivaló kiscsajszik.
Bencus, Csabi, Levi meg igazi kis Menő manó, kis pasik!

Mi jövő héten is megyünk. Ha van kedvetek csatlakozzatok.
Cicc mondj te időpontot, mert a tanuláshoz igazodunk.:-)

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi manó
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Nekem is jó a jövő hét :lol:
(hát Hunor annyira kifáradt, 8kor elaludt és azóta alszik :shock: és még ma bónusz szuirt is kap.)
Mi utána még benéztünk a kikába, keresek autós pályás szőnyeget neki, de nem olyant mint ami ott volt, az kicsi, annál nagyobbat, asszem végül ikeában veszem meg, ott volt a legnagyobb jó áron.Szóval fél8ra hazaértünk, pancsi és alvászat :lol:

Zuzi, te gyors vagy, jók a képek!Én lassabban teszem fel a gépre, lusta vagyok, átpakolgatni a képeket, de igyekszem :oops:
Vendég
 


LEVINEK Boldog első szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Vendég
 


Sziasztok!

Levikének NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Tegnap hazafele még én is megvettem Patriknak a születésnapi ajándékot (oroszlános minimotor) Szegénykém ahogy betettem a kocsiba már el is aludt, tátott szájjal aludt egészen a Fogarasi úti tecsóig. Ott felkelt és pörgött este 10-ig. Aludt egyfolytában reggel fél 8-ig. :)

Cicc: én nem vettem még észre semmi változást :( Patrik továbbra sem megy.... :) talán a szülinapi ajándékával megtanul menni

Én is benne vagyok a további talikban. Olyan jó volt egy kicsit mást csinálni és a gyerekeknek is nagyon jót tesz ha egykorú Manókkal vannak együtt. Igaz sajnos a rosszat is eltanulják, de így is megéri :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Csak egy gyors dicsekvés. Telefonálok, a házi telefon közben a dohányzó asztalon. Lerakom a telefont, a házi telefon fel van szívódva, a helyén a Gigi telefonja, Gigi sehol. Hallok nagy cuppogásokat a szobájából, de egyébként csönd. Beosonok a szobájába Gigikém ott zabálja két pofára a házitelefont. Gondolta, hogy ha kicseréli, akkor talán nem tünik fel! Megzabálom.
Kia itt is boldog szülinapot Levinek!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!!

Jó volt a tali...
Felrakom a képeket...
Levi is aludt hazáig (cici után) a kocsiban. :lol:

Sajna ma egyedül vagyunk.
Apa lassan jön haza - eszik , de 18-ra megy is vissza :(

Tegnap óta Apu is kórházban van (asztmás - rosszul volt éjjel, be kellett feküdnie) :(
nem tudom mi lesz így szombaton (a szülinappal is...)

Manó megvizsgálja az új cipőket:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

LEVInek Boldogságos szülinapot kívánunk!!!!

Nagyon jók a talis képek....irigykedem áááámm rendesen!!!

Gigi halálosan cuki lehetett....itt nevettem magamban :lol:

Ma voltunk dokinéninél 1 éves státusz vizsg. 9230 gr és 75 cm.....lelassult a lelkem pedig annyit eszik :shock: Bár az utóbbi 2-3 napban a tápit úgy kell belediktálni alig-alig iszik.....úgyhogy tegnap este már tejpép volt a vacsi.....És ma kaptunk engedélyt a 3-as tápira való átállásra....amit ma ki is próbálunk....háááát....kíváncsi leszek....nem fűzök hozzá nagy reményt :? Valaki iszik már 3-asat?Prevenart nem kaptuk meg mert hiánycikk....szupiii....majd érdeklődni kell!

Az öcsém meg beteg....ez is szupi mert tuti elkapjuk.....amúgy is az utóbbi pár napban Réka alig tud elaludni :( Éjfélig nyűglődik :(

Na megyek lepihenek készülök az éjszakai műszakra!!!

Puszi
Vendég
 


...és a képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Várom a többit.... :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Szombaton csak a sógornőmék jönnek a szülinapra... :(

Holnap délután Mikulás :P
Kiváncsi leszek Levire :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


ó sajnálom Kia! Csinálj sok képet azért és legyen minden úgy ahogy eltervezted! Sajna ez ilyen beteges időszak, annó az én szülinapomról vannak emlékeim, hogy mindig a fele brigád jött el, mert a többi beteg volt. van ez így! De akiket a legjobban szeret Levi azok ott lesznek! Az édesapja és az anyukája! Ennél nem kell több. A sógornő meg már csak ráadás! :wink:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Kia én is sajnálom.....de igaz amit Nyafi mond a legfontosabb hogy ti ott vagytok neki!!!:)

Képzeljétek cica tagnap reggel már hőemelkedéssel kelt....nagyon kis fáradt volt egész nap....szinte az egész napot átaludta....de. 9.30-tól 11.00-ig....du.12.30-tól 15.30-ig.....aztán amikor felkelt már 38 fölé kúszott a hője úgyhogy kapott panadolt....az le is vitte és sokkal jobb kedve is lett....éjszaka is kicsit nyügibb volt....ráadásul a felső ajkán kijött valami pötty de már alig látszik....tuti a tanácsadáson szedtünk megint össze valamit :evil: Már annyira úúúúúútááálom vinni, hála az égnek már nem is kell havonta....csak oltásra megyünk.....!Ugyanis van olyan anyuka aki simán elhozza a beteg gyerekét....pedig ki van hangsúlyozva hogy csak egészséges gyerek jöhet....na mind1 :evil:
Amúgy fogalmam sincs mi lehet vele mert enni eszik bár nem annyit amennyit szokott de nem is szeretném terhelni a szervezetét ő tudja mire van szüksége....ráadásul már simán mondja ha nem kér többet rázza a fejét és mondja ha megkérdezem hogy nyem-nyem-nyem :)

Anna te kérdezted milyen itthon lakni újra.Hááááááttt annyira nem szörnyű....de azért sokkal jobb lenne külön!

Na megyek lepihizek én is!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi - igen... mi itt leszünk Neki... :)

Niki
Remélem semmi komoly nem lesz abból a pöttyből...

Most a város melyik részén laktok?

Ha nem jönnék holnap - előre is...
Hunor babának és Nikinek
Nagyon Boldog Szülinapot!!!!...de ha vasárnap sem jönnék - Nyafi Neked is Boldogat!!!!

Kép

Tegnap Apa hozott Manónak csomagot, amit a PoliceMiku küldött :lol:

Levi most tanulta meg, hogy hogyan tud lemászni az ágyról - tolatva :lol:

...és éjjel nem evett :P
1 után nagyon mocorgott - bekentem az ínyét és aludtunk tovább :roll:
8 előtt kelt :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

HUNORNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! :)

Hunci! Kérünk majd képeket ha letöltötted őket :lol: és beszámolót a buliról, hogy-hogy sikerült!!!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Boldog Mikulást Babák, Mamák és Papák!

A vendégek elmentek...

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?