Új privát üzeneted érkezett!

Ditus!

NEM FOG FÁJNI A HYSTERO!
Leglábbis, ha bódítanak közben. Érzéstelenítés nélkül fáj. De nem szokták anélkül csinálni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Azt mondták, hogy utána fog fájni....... de lehet, hogy csak ő érzékenyebb az átlagnál.......... majd meglátjuk!

dita75
 
 


Ditus!
Utána meg nincs mi fájjon. Nekem kikanyarítottak onnan egy mogyorónyi darabot, mégse fájt egyáltalán.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

BUMI
Neked elhiszem! :wink: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Nellike,
nagyon csini lett a koszorú.

Nálunk sajnos nincs vv, így nem tudok várni az eredményhirdetésre. Ma is teszteltem és negatív lett. Megvárom a szerdát, aztán telefonálok a dokimnak.

i.kata
 
 


Sziasztok,

ma terhestanácsadós napom volt, az egész napom ráment. Megint megkaptam a magamét azért mert nem vagyok toxoplasma fertőzött, és hogy nem érhetek a kutyáimhoz, és hogy a házon belül maximum egy helységben lehetnek kutyák, ott ahol én nem.
Ez elég érdekes, mert én még a kazánházba is bejárok mivel ott van a mosógép :roll:
Mindezek után rámtették a vérnyomásmérőt és csodálkoztak, hogy magas :twisted: :twisted: :twisted:
Aztán a baba szívhangja lett meg nehezen, mert úgy kereste a védőnő mintha Danika be lenne fordulva, aztán amikor szóltam, hogy az én kisfiam keresztben fekszik bennem akkor meglett végre a szívhang...
Reggel a nőgyógyászatra is mennem kell méhszájat nézetni, úgyhogy csinálják nekem a programokat...

Dita,

sajnlálom, hogy nem ért a főnököknél semmit a beszéd, de legalább jól megmondtad a magadét!
Művezető meg kapja be a 100 e Ft-os telefonját, ha felét a cég fizette :evil: Ez az a művezető?
A hysteróval kapcsolatban meg Buminak higgy, ha ő azt mondja, hgy nem fog fájni akkor nem fog fájni.

Nellike.

nagyon szép az adventi koszorú, nagyon ügyes vagy. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Sajnálom a rossz napot! :(

KATA
Remélem hogy csalnak a tesztek! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok csajok


Ma hála Istennek masziroztattam magam két órán keresztül, és vettem hálóingeket és nagymama bugyit a kórházba. Egyre nehezebb cipelni a súlyomat a szivemnek főleg. Azért is vagyok még annyira aktiv mostanság hogy ne januárra maradjon mert sztem ha a szivem ilyen sokat romlik akkor marad az ágy és a felpolcolás. Hála Istennek férjem remekül dolgozik a szobán szinkronba velem és a tesómmal. Már kezdünk szépülni. Vettünk szép szőnyeget magunknak és Oroszlánnak is amit majd szombaton hozunk el a Kikából. Ha teljesen kész leszünk kaptok képeket. :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

nagyon jól teszitek, hogy előkészültök már most. Mi sajnos csak januárban fogunk kezdeni mert apukám akkor jön festeni és parkettázni. Addig meg nem vásárlunk mert nem tudjuk hova tenni az új szerzeményeket. Pedig már annyira szeretnék vásárolni!
Szerdán is csak nézelődni és jegyzetelni fogunk, vásárolni nem :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


ZSUZSKA
Dita irigy....irigy............ főleg a masszázs miatt! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus, ha ennyire szereted a masszirozást akkor miért nem mész gyakrabban??? Úgy emlékszem a múltkor voltál nem?? :lol: :lol:

Ha itt laknál a közelben akkor ajánlanék neked egy isteni masszört :oops:

Kép
pgsuska
 
 


Monic,
akkor jó kis napod volt neked is. :roll:
Nekem ma egész jól sikerültek a zh-k, de aztán majd kiderül kb. 1 hét múlva. Pedig én ma megbukni mentem be.... :oops:

Zsuzska,
ma suli után én is voltam a Kikában, izzósort akartam venni kintre, de ami tetszett, az 20e-nél kezdődött, úgyhogy úgy döntöttem idén még megkegyelmezek a régi izzóknak. Helyette inkább vettem egy kis terítőt, meg tálat.
Aztán ha elkészültök a szobával, akkor kérjük szépen a képeket, ok?

Némóka,
elküldjem a születési dátumomat? vagy megvan még valahol?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2008.12.01 20:18-kor.

i.kata
 
 


Timejka,álmomban iker kisfiaid voltak :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
rólam nem álmodtál valamit????? Valami jót :lol:
Mikor Dóri megmondta neked a Tojásokat, előtte beszéltetek neki arról, hogy a kistesó a pocakban nő, vagy ilyesmi? Most fürdés után, még nem volt rajtam semmi, odajött Lili, hogy itt a nagy pocak (pedig nem is nagy már :lol: ), itt van benne a kistesóm. Kérdeztem, hogy látja-e, azt mondta, igen. De mi beszéltünk neki erről, lehet, hogy csak eszébe jutott.

Amúgy meg olyan érzéseim vannak, hogy holnap szépen meg fog jönni, ahogy kell.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó estét!

Linácska! Szívből kívánom, hogy a Lilinek is olyan képessége legyen, mint az Évi Dorcijának! :wink:

Dita!

Én mondtam, hogy fájni fog? Nem! :twisted: Akkor tessék elhinni. Utána lesz egy kis görcsölés, ha felébredsz, ennyi. :) Engem a Jánosban altattak,mert a méhszáj tágítása egyébként fájdalmas lenne. Egyébként ezüst fenyőből van a koszorú, mert nekünk az van a kertben. :)

Kata! Sajnálom, hogy a mai teszt se lett zebrás. :cry: Neked maradt fagyi baba?

nellike
 
 


Jaj Évi, de jó lenne! Következő hónapba összejöhet a duó, mert éppen ma kezdődik a mensi, legalábbis a barnázás. Azt nem álmodtad meg, hogy mikor?

Az én kicsi fima páram hónapja rendezgeti az etető székét, hogy hol fog a tesója ülni.

Sziiiiaaa Dita! December 5-én kell megjönnie, nem kell, de már a nyakamon van. Ma kezdődik a barnácska. Dita mikor olvasok már végre olyat, hogy Téged senki nem idegesít fel? Hagyjanak már békén tiged.

Monic a védőnők olyanok. Ne is foglalkozz velük.

Ja. Képzeljétek el, a drága férjem szeptember elején kissé gyorsan ment, ma jött a határozat, 60.000 Ft bírság. Majdnem szívinfarktust kaptam. Karcsony előtt, parkettázás után szuper.
És a másik idegeskedésem, megint lecserélte az autót, mert ... pasi.

Zsuzska kitartás, nemsokára szülni fogsz. Már nem dolgozol? Bocs, kicsit lemaradtam.

timejka
 
 


Dita mi az a hystero? Miért csinálják? Miért kínoznak drága Dita? De biztos nem fáj. Túl leszel rajta. Miért mutatják be, miért nem csinálják egyből? Januárba mentek lombikra? Mennyit kérdezek.

timejka
 
 


Timejka,
60.000? Akkor tényleg nem ment lassan. :roll:

Nellike,
nem maradt fagyi babánk, csak ez a két kis reménységünk volt. :cry:

i.kata
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
van 2. csík? nekem nagyon rossza monitorom :oops:

i.kata
 
 


Basszus, most látom azt a 2. csíkot :lol:

Linácska,
szívből gratulálok! :lol:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Linácska!

Gratula! Éljen!

Katusom!

Kép
20150601134430
 
 


Kata,
neked nagyon jó szemed van, ha látod, mert én így kicsinyítve nem igazán. Az eredeti méretű fényképen látszik azért, de baromi halvány még élőben is. Ami az erős piros felett van, az csak árnyék, alatta kellene valamit látni.

Amúgy hajnal ötkor megint rosszul lett Lili, hányt, orrot szívtunk..., és persze ha már felkeltem wc-re kellett mennem. És már majdnem kész voltam, mikor egy hirtelen ötlettől vezérelve épp a végéből egy kicsit még vettem. Amúgy a 2. csíkra nem kellett várni, rögtön előjött, csak ilyen halvány maradt, pedig 10-es teszt. Bár ugye Lili (igaz 25-tel) még két nappal ezután is negatív volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Azért kicsit mérges vagyok magamra... ugye mikor láttam az egy tüszőt, közöltem magammal, hogy ő a tökéletes babajelölt, és nekem nem kell semmi segítség a babához, és dacból még az utrót sem használtam, semmit. Azért ma reggel gyorsan már egyet használtam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Mire kell jönnöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valahogy éreztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mert Zsuzskánál is úgy volt, hogy szinte rábeszéltük a tesztelésre és lásd.
Énisénisénis!!!!!!!!!!!!!!!!
Komolyan pont tegnap kerestem egy "gratulálós fotót" mert valamiért tudtam, hogy ma gratulálni kell.
Ime:

LINACSKA

Kép

dita75
 
 


Dita,
köszönöm szépen. Azért én még csak halkan merek örülni. Olyan halvány az a 2. csík, de azért ott van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


NELLIKE
Neked is elhiszem! :wink:
Csak az volt a gáz, hogy ketten is mondták (nem itt a fórumon) hogy nekik fájt.
Aztán kezdtem el agyalni rajta. Nem a fájdalom érdekel, csak muszáj még dolgoznom dec, 20-ig és fájós pocakkal nem biztos hogy menne.
Illetve a karácsonyt sem szeretném úgy tölteni, hogy fáj valamim!
Kivéve ha babától fáj! :wink:

Apropó
LINACSKA
Éreztél valamit egyébként? Tünet?

KATA
De még piri nincs ugye? Én addig reménykedem!

TIMEJKA
Hystero=méhtükrözés
A részletes ismertetőt a blogomon találod!
Olyat nem fogsz olvasni hogy nem idegesítenek fel. Én ilyen tipus vagyok. Lobbanékony egy cseppet! :oops:
Én sem tudom miért/mit mutatnak ma be. 13 órakor lesz. Délután majd jövök és elmesélem. Igen sztem januárban meglesz a lombik, bár titkon reménykedem, hogy Linacskahoz hasonlóan nekem is örvendezhetünk még karácsonyig.
Nemrég vettétek a kocsit! :shock:
60rongy??? Én megfojtanám a párom!!! A férjem fiával is majdnem ezt tettem, még szerencséje, hogy csak gondolatban adta elő magát, és valójában még nem rendelték meg a szemüveget, mert természetesen neki abból is a legdrágább kellene! Mondtam a páromnak, hogy NEM, NEM, és NEM!!!
A szemüveg kell, de én is kibírom egy (amúgy nagyon szép kerettel) és mégis csak 10.000 Ft volt. Ő is ki fogja bírni, olcsóbb kerettel, meg fényre sötétedő lencse nélkül. :twisted: A lombikra szánt pénz miatt ölök - mondtam a páromnak!
Kezdi megérteni!

dita75
 
 


Dita,
még nincs mensi, de szerintem napi 900mg utró mellett kicsi az esélye, hogy megjöjjön magától.

Linácska,
én afelsőcsíkot látom, de akkor ezek szerint az nem az.

i.kata
 
 


Dita,
az égadta világon semmit nem éreztem. Ha csak a nagy nyugalmat.
Egyszerűen eldöntöttem, hogy az az egy tüsző a tökéletes babajelölt, és kész.
Mikor a lombik konzultáción mondta a doki, hogy aznap meg másnap legyünk együtt, mert szerinte az tüsző, akkor is azt mondtam, hogy egy tüsző nem lesz 25 mm-ből 18 két nap alatt, az akkor már sárgatest, és kész, és nem is voltunk együtt. Őszintén, ez a babócska most az egy inszemből lett. Más nem történt a hónapban. Vagyis inszem előtt igen, de abból még nem lehetett.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Basszus, ez olyan hihetetlen így két év után...nem is tudom egyenlőre elhinni, a férjem is azt mondta, hogy ő akkor mer igazán örülni, ha egyforma erős lesz a két csík. Aztán felolvastam neki a használati útmutatót, hogy bármilyen halvány is pozitív.

Mikor menjek el egyátalán dokihoz, UH-n még úgyse látszana, nem?
És mi legyen a mettel? Hirtelen annyi kérdésem lett..., de a szíven mélyén érzem, hogy biztos van baba, és minden rendben is van vele.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


KATA
Ja tényleg ezt el is felejtettem! Fránya utro!
Meddig vársz még? Holnapig?

LINACSKA
Most már te is a példaképeim között vagy!
Annyira szeretném, hogy ha nálunk is megtörténne a csoda. Megmenekülnék a hysterotól, a lombiktól. Ebben a hónapban én sem voltam besózva, bár az ezelőtti kettőben sem annyira, de akkor stresszelt a sok gyogyi, szuri, inszem, uhu.....
Ebben a hónapban még egy vitamint sem szedtem be, vagy egy teát.....
Bár fogalmam sincs, hogy mikor volt pém, de úgy kb a tájékán 1-2x elkaptam apát.

A gyogyó miatt fel tudod hívni nem?
Viszont uhu-n kb. csak egy hét múlva fog látszani a petezsák!

dita75
 
 


Jó reggelt!

Micsoda jó hírek! :D

Linácska,
Gratulálok! Kép
Neked ma van a névnapod? Nagyon boldog névnapot!

Kata,
Örülök, hogy úgy érzed jól sikerültek a ZH-k!
Ezt a hónapot, akkor már feladtad? Miért nem sikerült? Pedig annyira minden együtt volt. :roll:
Mindjárt megnézem az üzeneteket, de szerintem megvan még a születési időd. Tegnap vendég volt nálunk, azért nem tudtam megnézni, de ma menni fog.

Nellike,
Nagyon szép a koszorúd! Azért én is csináltam, majd este rakok fel képet. Nem ma mész UH-ra?

Monic,
Sajnálom, hogy csinálják Neked a programokat! :?
Neked tegnap nem mozgott többet Danika? Nekem nagyon aktív volt a kiscsaj. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Rohanok a dokihoz, de előtte még:

Linácska,

Kép Kép
GRATULÁLOK!

Pedig a hődre is panaszkodtál ebben a ciklusban! Ez a Lili igazi kis boszi mint Dorci :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


LINACSKA
Tényleg de butus vagyok!
Micsoda névnapi ajándék! :lol: :lol: :lol:

Még sok ilyen BOLDOG NÉVNAPOT! :lol: :lol: :lol:

Kép

MONIC
Drukk a dokihoz!

NEMONE
Tegnap aktívkodott a hogyishívják kislányod?! :lol:
Aktívkodás közben nem árulta el, hogy nekem elküldte-e valamelyik barátnőjét?

dita75
 
 


Dita,
Szegénykém segítségét már nem merem ajánlgatni nektek, mert sajnos Katánál sem jött be. Azért majd szuggerálom picit a kis ficánkámat! (Megint elkezdte! :wink: :lol: )
És lesz ám neve csak nehéz választani! Nekem most éppen a Kira lett a kedvencem. Februárig csak kitaláljuk.... :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Beszéltem a dokival és mondta, hogy várjunk még csütrötökig, mert annyira szépek voltak az embriók, hogy akiknél ilyen szépeket ültetnek vissza, eddig úgy vették észre, hogy 90%-os volt a megtapadás.
Úgyhogy csütrötökön telefonálok újra.
Amúgy mondta, hogy márkérdezték a biológusok is, hogy mi van velem, mert olyan szépek voltak a picik, hogy várták a jó hírt.

i.kata
 
 


KATA
Látod a dokik is bizakodnak!
Viszont még mindig nem értem miért nem csinálnak egy vv-t! :roll:

NEMONE
Még sztem nem biztos, főleg a fentieket figyelembevéve!

Na én lassan készülődöm, mert délre kell mennem a bemutatóra, és még előtte bankba meg postára is kell mennem! Azt sem tudom mikor megy busz!

Majd du. jövök, hogy mi volt a bemutatón, már nagyon kivi vagyok!

dita75
 
 


Dita,
igen, de megkérdeztem mekkora a valószínűsége, hogy csütörtökre pozitív lesz és azt mondta 5%...

i.kata
 
 


Jó reggelt/delet csajok,

Linácska,
Hát én eddig aludtam. És mire kell felébrednem???Beszarás. Linácska története kisértetiesen hasonlit az enyémre, persze én azért ezt is mint mindent az életben "magasabb" szinten űztem. Gondoltam nem lehetek terhes, ezért aztán abbahagytam a doki által előirt gyógyszereket is és partyról partyra jártam. Néha elvágódtam a vizes tócsában (persze fenékre) és amikor már a x. pohár után teljes torokból énekeltem az egyik legjobb barátommal, Cserhátitól, az édes Kisfiamat, Oroszlán beköltözött. Valszeg meghallotta, (bár nem a jó hangomnak szól a bók, talál jó volt a borválasztás sztem) úgy döntött beköltözik. És azóta piszkosul hálás vagyok neki ezért a tettéért. Linácska, no para, ez a bébi nagyon nektek jött, nagyon veletek akar lenni, ne parázz hogy nem utroztál, ő maradni fog :lol: :lol: :lol: ők már csak ilyenek!!!!!!!!!! Különben nekem is halvány volt a csikom. Megismételtem két nap múlva és sokkal erősebb lett. Utána hivtam fel a dokit és hatodik hétre rendelt vissza. Gravi hcg tesztet csináltam. És ahogy a Dita is irta én sem akartam tesztelni. Vártam hogy megjöjjön a piri. Hazaértünk egy barátom szülinapi bulijáról szombat délelőtt mert pesten aludtunk és belenéztem itthon a topikba. A lányok már erőteljesen követelték a tesztet. Azt mondtam, na jó, de minek. És akkor megjelent a halvány csik (megtudod nézni mert akkor feltettem a topikra ha visszanézed június 21-e volt).A többit már tudod!! Nagyon boldog Névnapot Kivánok Neked, azt hiszem ennél szebb ajándékot nem kivánhat az ember!!!!!


Nemone, nekem tegnap nagyon mozgott a baba. Még este is alig birtam elaludni, sztem ezt a frontot érezte. :twisted:


Kata, azért én még nem adnám fel!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Csajok, ma csak este leszek úgy néz ki, megyek most egyre kismama tornára azután pedig 4-re Mama klubba. Ott fogok okosodni és kapok rettenetet a tatabányai gyermekorvosoktól illetve védőnők hadától már igy látatlanba!!! :evil: :evil:

Kép
pgsuska
 
 


Kata,
Akkor még én is reménykedem csütörtökig! Kép

Dita,
Mi volt az előadáson?

Zsuzska,
Igen lehet, hogy a front volt. :)

Nagyon aranyos: http://skoften.net/index/video/komkommertijd
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Linácska,

szerintem hívd fel a dokidat, hogy mi legyen az utróval. :wink:
És:

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Kép

Nemone, Zsuzska,

Danika tegnap és ma nem volt valami aktív, de ez annak is betudható, hogy 2 napja vizsgálgatva vagyok. Szerintem lapít szegénykém, hogy ne zaklassák már annyit.

Kata,

ha az orvos is bizakodik akkor hátha... Én is bizakodom, egyszerűen nem tudom feladni veled kapcsolatban a reményt :wink:

Voltam ma dokinál és minden rendben, méhszáj zárt, bakteorológiai kenetet is vett, és a toxopalsmát meg kell ismételni januárban, ha véletlen akkorra megfertőződnék, akkor kezelést fogok rá kapni. Ő nincs kétségbeesve emiatt, úgyhogy én is megnyugodtam, remélem mostmár békén hagynak ezzel. :roll:

Viki mami ma a következő feliratú bodykat vette nekünk:

"Nem fordul elő többet, ígérem!

A macimat akarom!

Megmondalak Anyukámnak!

Az én apukám a legerősebb!

A Nagymami kedvence vagyok. " :lol: :lol:


Szerintem nagyon szép lesz bennük Danika. :wink:
ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK VIKI!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lincsáka, ez csodálatos hír! HIhetetlenül jó, hogy végre valakinek sikerült!!!! Gratulálok!!!!
Met-et szedtél? Terhesség alatt is lehet folytatni, nem árt a babának, nekem azt mondta a doki.
Ja, és boldog névnapot!

Én ma voltam dietetikusnál, kaptam 10 oldalnyi étrend variációt.
Nálunk spontán hónap van most és nagyon élvezem :wink:
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntést meg a gratulákat is.

És hova kellett ma mennem???? Lilivel tüdőröntgenre. Lassan 2 éve szeretnénk tesót, úgy néz ki, hogy megadatik, erre menjek röntgenre. Szerencsére a lakóhely szerinti topicban van egy lány, ő radiológus, és bevitte Lilit, én csak az ablakból néztem, meg akkor mentem be, amikor még igazgatták.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzska,
megnéztem a teszted, nekem halványabb ennél is, pedig 10-es erősségű. De Lilit is soká mutatta ki nekem anno.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, én nagyon drukkolok neked úgy érzem hogy minden ok lesz :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Itt a mi adventi koszorúnk, igaz elég egyszerűre sikeredett ez az első, de majd jövőre jobban sikerül. :wink:

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vagyok!!!!!!!!!!!

Annyi volt, hogy megírták a beutalót, aztán le kellett menni uhura, és utána vissza az emeletre hogy megvizsgáljanak! De végül nem vizsgált meg a doki, mert mondta, hogy mivel úgyis állandóan vizsgálgatnak engem (mint pl. most is a BMC-ben) nem hiszi hogy újat tudna találni. Aztán el kellett menni vérvételre, pipileadásra, és időpontot kérni EKG-ra meg az altatósdokkerhez!
12-én lesz az utóbbi 17-én meg a hystero!
Az egyik lánynak azt mondták, hogy bentalvós, érdekes nekem ilyet nem mondtak..... :roll: Nagyon ari lány volt, annyi idős mint én, szegénynek 3 sikertelen lombikja volt már. Volt ott egy idősebb nő az ki volt akadva, hogy ennyit kell várni, pedig nem kellett sokat, mert végig foglalkoztak velünk, hol ide, hol oda küldtek, és a vv-re is hamar beszólítottak. Egyfolytában mondta-mondta a magáét, hogy minek vizsgálják meg, és hogy nem érti hogy vizelet is minek kell..... stb. Mi a lánnyal meg közben meséltük egymásnak az élményeinket, és akkor már kezdett elhallgatni, csak lesett, hogy mi ketten mi mindenen mentünk már át, hogy ez az egész nekünk már olyan mint amikor a boltba lemegyünk kenyérért.

MONIC
Szupi, hogy minden szupi, és a body-k is állatiak lehetnek ezekkel a feliratokkal.
Én pedig ma a dokkerezés után ismét plázáztam és miket próbáltam, na miket??? Kismamacuccokat! :lol: Tudom, hogy beteg vagyok! :oops: :lol:
De hogy ezek milyen kényelmesek, alig tudtam ellenállni hogy ne vegyem meg. A C&A-ban nézelődtem volt az a tappancsos felső is.
Amekkora hasam van amúgy nyugodtan vehettem volna magamnak már most. Reggel is megállít az új szürke pulcsimban a postás, hogy "csak neeeeem"???
:oops: :oops: :oops: :roll:

ZSUZSKA
Mindennap irigyellek a programjaid miatt! :lol:
Javítok mert a védőnők meg az okoskodás nem hiányzik!

NEMONE
Ez a nyusszancs jópofa!
:lol: :lol:

dita75
 
 


Linácska,
Csibi art nekem sms-t, és gratulációját küldi Neked!

Csibike írt egy hosszú hozzászólást, ami szépen elszállt, és nem kezdte újra. Azt üzeni holnap jön.

Némóka,
nagyon ügyi vagy te is! Gyönyörűséges a koszorú!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2008.12.02 19:56-kor.

i.kata
 
 


Nemone, nagyon szép lett a koszorú ügyi vagy!

Monic, Nemone, ti úgy tudom könyveltek. Azért mindkettőtöket megkérdezlek, hogy ha nov 17-én beérkeztették a táppénz igényemet OEP-hez és tartoznak még októberből is 5 nappal illetve most a teljes novemberrel, szerintetek mikor látok én ebből pénzt????? Vagyis mikor küldik a táppénzem??? Régen itt a MEPnél nagyon sokat kinlódtam velük, de akkor kevés pénzről volt szó mivel minimálbéren voltam a saját vállakozásomban, de most sok pénzről van szó és más a szitu!!!

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: