Új privát üzeneted érkezett!

Az élmény,mikor úgy vesznek mintát,hogy még zárt a méhszáj. Szegény asszisztens kezét szorítottam közben,egyszer szólt is,hogy nem mehet betegszabira...nem értettem,néztem bután,majd közölte,hogy inkább ne törjem el a kezét :oops:
Vendég
 


Csajok, ma egészen jól aludt a drágám. Kipihentem magamat. Szegény uram is beteg.
Csak engem meg ne fertőzzön.
Úgy érzem, hogy megvan a 13. fogunk.
Kész rémálom ez a fogzás.
Írattunk d vitamint az orvossal, úgy elrakta a gyerek, hogy már 2 napja azt keressük, még nem találtuk meg, pedig az ágyat is elhúztuk. :-)

Kép
fridus
 
 


Sziasztok.

fridus én a MÁV-ban fogok szülni.

Hát lányok a tegnapi vizsgálat óta én nagyon kész vagyok. Rettenetesen fáj még mindig felülni, menni alig birok. Tegnap elmentünk vásárolni és olyan fájdalmaim voltak hogy azt hittem ott szülök meg :?
Volt aki mondta, hogy valószínűleg tágított a doki a kezével vagy mit.
De a pocakom csak néha görcsöl... hát majd meglátjuk mi lesz.

Kép
dius87
 
 

 
 

Sziasztok, hát én is úgy voltam, amikor a vizet vizsgálta.
Utána fájt már mindenem, nem kívántam senkinek.
De túlhordásnál mindig megnézik a magzatvíz tisztaságát.
És ha nem szültem volna meg pénteken, akkor is megnézte volna, na inkább beszéltem a gyerekkel, hogy jöjjön ki. :-)
És lám így lett. :-)
Szóval okos gyerek ez a Balu. Gyerekek, el is felejtettem mondani, hogy ugrál a hasunkon a gyerek és mondja, gyí gyí. :-)
Tök szuper, főleg tele hassal.
Ja, és olyan szépen aludt ma is. Kijött ezek szerint minden foga. Szerintem több van kint mint 8+4 szerintem 1-2 még van kint.

Kép
fridus
 
 


Képzeljétek, ma hintázott a Balu és elaludt benne. Kispárnával a feje alatt, akarjátok látni ?:-)
Na engedek az erőszaknak , felteszem:-)

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 



Kép
fridus
 
 


Kép

Na, túl sok volt, a macit nem akarta feltölteni.:-)

Kép
fridus
 
 


Itt vagyok, de nincs itt senki.:-(

Kép
fridus
 
 


fridus Én itt vagyok. Nagyon aranyos Balu. Édes a hintába. :))
Gratu a fogakhoz akkor lehet hogy most kicsit kipihenitek magatokat.

Én még mindig fájdogálok. Tegnap megvettük a szekrényt a kisszobába meg a kocsira a téli gumit. Hát lőttek is minden vagyonunknak. De sajna ez muszáj volt. 2től este 9-ig raktuk össze a szekrényt. :? Ma már pihizek végre, meg persze vasalok :)

Kép
dius87
 
 


Ilyenkor nincs segítséged? Aki segít cipekedni?
Nekem volt, utolsó időben sokat segített mindenki.
Képzeljétek, már vagy 2-3 hete a szomszédasszony nem szól hozzám, először köszöngettem, aztán feltűnt, hogy nem köszön vissza. Nem tudom, miért sértődött meg, de nem is érdekel. Már most én sem köszönök. Lehet, hogy bunkó vagyok, de nehogy már köszöngessek, és vissza sem köszönnek. Úgyhogy átnézem mostanában rajta.
Megszámoltam 15 foga van a Balunak. Szóval kicsit sem vagyunk foghiányosak. :-)
Örültem, hogy 13 van, de 15 már a 3/4-e. Vagyis a 20-nak.:-)

Kép
fridus
 
 


Elég jól aludtunk. Az én drágám végre kialussza magát, na meg mi is. Egyébként tegnap napközben 2.5 órát aludt. Jó sokat, másfelet szokott.Mi addig megebédeltünk, megcsináltam a kókusz golyót, elmosogattam...

Kép
fridus
 
 


Végre napok óta jól alszunk. 15 fogunk van. kész horror.:-)

Kép
fridus
 
 


TEgnap-ma kivételesen Samu is átaludta az éjszakát, juhhééé! Valamikor hajnalban ma magam mellé kellett azért vennem, mint mindig, de cicivel a szájában még 8ig durmolt a drága :-)
danann
 
 


Még mindig cicizik?
Én úgy örültem, hogy 10 hónapig szoptattam, most meg azzal vagyok gondba, hogy miért nem eszi a húst, tegnap az apjára hányta kis idő múlva. A halat eszegeti.

Kép
fridus
 
 


én is itt végre ! :oops:

Velünk minden oké. Az elmúlt pár jó pár nap jövés-menéssel telt, dolgoztam , és képzeljétek megszületett a kisbaba annál a családnál ahol dolgozom. Hatalmas lett és nagyon szép. Most majd megint babázok ezerrel.

Pénteken pedig megint volt Máv-os buli, összejöttünk a régi csapattal, mindenki ott volt szinte , még az is aki régebben ment el tölünk. Elöször nem akartam elmenni , mert mindig úgy felkavar , de aztán mégis mentem és nagyon jó volt. Jól éreztem magam, dumcsi evés-ivás stb.

Fridus : nagyon jók a képek , édes ez a kis hapsi. :lol:

Midenkit pusszantok.
nadimo
 
 


Köszi Nadimo, büszke is vagyok rá. :-)
Végre felvettem a házassági gyűrűt, hát, hiba volt.
Vihetem tágítani. Még a bal kezemre sem jön fel.
Pedig tavaly még jó volt rám. :-)
Én most nem babáznék.
Éppen szétdarabol,széttép pár dolgot a kisfiam.

Kép
fridus
 
 


Újra itt. 6-kor kelt a gyerek. Végülis elég jól aludt, de a bal oldalt is nő a szemfoga.
Tiszta hullámvasút az ínye.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!
A férjemre tejpép helyett rásóztak egy tápszert a patikában. Nem kell valakinek? Milupa Milumil 3, 9hós kortól, gyümölcsös, 600g. 2000ért vettük, 1500ért odaadom. Valami személyes átvétel érné meg, mert ha postázni kell, az arányosan nagyon sokba kerül. Tőlem Újpesten, vagy a férjemtől a Deák tér környékén lenne átvehető.

Fridus, igen, még sokat cicizik, bár csak elalváshoz kell, meg ha nagyon nyűgös, akkor nyugtatónak, de még így is van vagy 5 alkalom egy nap, amiből az egyik hajnalban átlagosan másfél óra! Na jó, olyankor nem szopizik végig, de kb ennyi ideig nem lehet lerobbantani a mellemről :D
danann
 
 


Sziasztok!
NADIMO! Ma voltunk drnéni,mértünk 7250gr,és 71cm,mit mondasz erre?normális?2650gr születtünk.

DIUS!
Mi igy szültünk,a fiamnál is csak megvizsgált,de szerintem 1 ujjnyit tágított,a lányomnál is ugyanigy,na nézzük csak mi van ott felkiálltással,agyon túrt,aztán aztmondta ez már nyitva van....
Másnap reggel be is feküdtünk és másfél ora alatt kibujt Szonja!
Jövöhéten megyünk teljes vérvételre,szoritsatok,merta fejét nem engedem megszuratni,remélem lesz kézfejvéna....

Nemtudom mi van a lánykám puncijával,de állandoan kisebesedik a nagyajkai,a feneke,már váladékozott is,szerintetek mennyire fájhatott neki?csak vizzel mostam a kakkit le rola,marta neki a popsitörlö,aztán végül kaptunk antibios krémet,az rendberakta nehezen,pedig én tényleg szinte rögtön tisztába teszem ha kakil...

Drága férjem megint kezdte hogy vállaljunk be még egy babát,mert késett a menszeszem 1 hetet....hát 33évesen,nem merek már,meg nagyon félek a terhességtől,a szüléstöl meg pláne....

Kép
Kép
nuncili
 
 


De jo neked LIVI,hogy még ciciztek!nekem nagyon hiányzik,8honapig kérte....

Dius!
Jo bunkók tudnak ám lenni a dokik,bíztatást azt ilyen ügyesen tudnak adni!!!!!!De ne add fel,ahogy kipottyan,rögtön szülnél egy kistesót is! :lol:

Tudtok valamit TIMESZröl?

KRISZ!
Mi a helyzet tesód kisfiával?

Kép
Kép
nuncili
 
 


nekem nem enged képeket feltölteni
elöbb kiirja hogy nagy a kép mérete,aztán ha kicsinyitem csak azt irja hiba történt.
ANYÁD,akkor is töltök.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok, megint itt vagyok, persze szokásomhoz híven, elsőként.:-)
Elég jól aludt a kisfiam, ahhoz képest, hogy szerintem jön a 16. foga.
Mert szerintem ez nem a 13.
Tőlem is mindenki kérdezi,mikor lesz tesója a Balunak. Hát, anyagilag nem hiszem, hogy kéne vállalnunk, de mondtam, hogy ha becsúszna nem vetetném el, végülis tudom, hogy kéne neki egy kistesó, meg ugye azt szokták mondani, hogy valahogy felnőnek, de hát már 34 éves leszek márciusban, nem sok időm van hátra.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

Most voltam dokinál, a doki szerint van még időm mert a méhszájam nem nyílik habár most nem vizsgált. Szerinte csak a baba arányaiban nagy de még nem fejlődött teljesen ki a tüdeje mert akkor jönne. Mondta ne sürgessünk semmit, de elmondta hogy mit kell tennem ha elfolyik a magzatvíz vagy ha görcseim lesznek. Jó fej volt és végig mosolygott. :) Mondta hogy ha lehet ne kérdezzek senkitől a szülésről és a neten se nézzek utána, mondtam már késő. :) Szívhangot nézett az tökéletes. Csütörtökön CTG.

Kép
dius87
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Izgulsz már Dius kicsit???

Most nézem Fridus jo korán leültél a gép elé?! :D

Hol vannak a többiek?KRISZTA?

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili

Hát van bennem mindenféle érzés, izgulás, félelem, rettegés... :)
Minden ami ilyenkor lenni szokott főleg az ismeretlen miatt.
Néha egész nap imádkozok hogy kijöjjön aztán este mondom neki hogy már ne mert anya álmos :).

Ő is van hogy sokat alszik a pocakomban, de már olyan erő van benne hogy tud ám már fájdalmat is okozni, valamikor sorozatot boxol, vagyis olyan az érzés azt hogy mit csinál fogalma sincs. :)

Nagyon aranyos a "kicsi" családod!! :)

fridus Semmiről nem vagy még lekésve, nézd meg Jakupcsek Gabriellát 45 évesen szült..

Kép
dius87
 
 


Nuncili!

Édes vagy hogy hiányolsz!!!!
A méreteitek tökjók!!!Ne aggódj miatta!

Domi 75 cm és 9 kiló valamennyi deka.:-)
Egy igazi húsos sonka a kislányom.

Köszi kérdésed, hugom kisfia sajnos nagyon rosszul van. Utolsó stádiumban van, a kórházban fekszik. 10 cm-re nőtt a daganat a fejében, ma rohama is volt.
A doki szerint nem lesz karácsonya. :cry: :cry: :cry:

Nadimo!

Tök szuper, hogy babázhatsz!
Mekkora az a nagy méret amúgy???

Csajok most bocsi, hogy többekhez nem szólok, de megint nyávog a csajszi.
Én nem tudom mi van vele, de állandóan lóg rajtam, sír, nyávog soha egy percet nincs el egyedül.
Folyton csimpaszkodik a gatyámba, üvölt.
Éjszaka vagy 2-3 x felkel és 40 perc mire visszaalszik.
Ha észreveszi, hogy nem vagyok ott, hát ordít.
De úgy, hogy idegességében kihány mindent.

Az uram meg csak ennyit segít: rámrivall, hogy hallgattassam el, mert ő holnap dolgozik.
Na ja.
Januártól énis.
Fúú ez úgy dühít ilyenkor. De bedobtam amártírt és közöltem, hogy ha dolgozni megyek nem vagyok hajlandó főzni este.Punktum.

Nincs valami használható ötletetek?
Amúgy sokat foglalkozok vele, de bevallom idegesít már a szó szerinti egész napos nyávogás, nyüsszögés és sírás.
Szervi baja a doki szerint nincs.
Totál tanácstalan vagyok.Ha lefektetem, nem alszik. Inkább ordít. Ha simizem az a baja, hánykolódik és nyávog.
ÁÁÁÁÁ nem értem. Csak falra mászok.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz, egy jól fejlett szeparációs szorongás? Minden gyereknél máshogy jön elő szerintem, a szavaidból arra következtetek, hogy a fiad nem volt ennyire nyávogós.
Samu meg egy kicsit mintha javulna ebből a szempontból. Amióta simán egyedül 'két kéz nélkül' körbemegy a lakásban, és rendesen tud követni engem, azóta mintha többször, hosszabban tudná lekötni magát, mert mindig szembejön vele valami izgi. Azt továbbra sem nagyon bírja kivárni, amíg egy perc alatt megmelegítem a kajáját a mikróban, ő is rángatja a nadrágom olyankor, de picit mintha fejlődne. Na, ha elveszek tőle valamit, amivel nagyon nem kellene kárt okoznia magában, akkor azért olyan hörgős-üvöltős hisztit vág le, hogy csak na!
Apa néha engem is kiborít, ha hazajön, a gyerek annyira örül neki, és ő foglalkozik is vele, de mindig azt érzem, hogy alig várja, hogy aludjon már, és hagyja őt békén.
Szegény unokaöcséd, tesód, és ti mindannyian! Ez annyira szörnyű, nem is lehet mit mondani...

Fridus, azért még van egy pár jó éved!

Nuncili, Samu most 11,5 hósan 77 centi és 9 kiló. De ez nem az etalon, nem kell minden más babának is ekkorának lennie, ráadásul ő 4 kiló feletti súllyal született. Édes a kiscsaj, ahogy vigyorog ezerrel! Jó a kép apával és bátyóval is!

Dius, pihenj sokat, és ne parázz!!!!
danann
 
 


Itt. Nekem már 6 előtt kellett kellnem. Jaj amúgy is olyan rosszat álmodtam, hogy jobb is, ha kellni kellett.
Azt álmodtam, hogy Balu vízbe fulladt. Az apja meg nem jött időben kimenteni, mert nézte a Barátok köztöt, én meg üvöltöztem, hogy jöjjön, mert nem bírom kiszedni, úgy kapálózott.
Aztán meg mire kiszedtem egyedül nem vett már lélegzetet, és nem tudom, hogyan kellett elsősegélyt adni.
Na itt keltem fel, és ütött a szívem össze-vissza.
Nem is nagyon tudtam vissza aludni.
Egyébként már mi sem alszunk megint, 2-3-szor felkelünk.
Ő is sírdogál, van amikor percekig ott állunk az ágya felett, mert nem tudjuk elaltatni.

Kép
fridus
 
 


Csajok!

Nagyon rossz hírrel jövök!!
Timesz férjétől kaptam a hírt, Timesz december 1-én elhunyt. :cry: :cry: :cry:

Totál le vagyok döbbenve.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi!

Igen, a fiam ennyire nem volt nyávogós. :D
Tegnap estére Domi belázasodott, úgyhogy biztos ez is közrejátszótt a dolgokban.
Amúgy érdekes, de mindig úszás után lázasodik be, múltkor közvetlenül úszás után, de aztán aludt egyet és lement a láza.
Ezért dokihoz sem vittem.
Tegnap este 38 fokos volt a láza, kapott kúpot, ma reggel (lekopogom) semmi láza.
Azért mostmár elviszem dokihoz, de sztem fül-orr gégére fogok inkább menni, nem-e valami rejtett fülgyulladás, ami úszástól kijön.
Ugyan kapkod a füléhez, de kb 2 hónapja gyűrögeti a füleit (nagyon sexi lesz felnőttkörára).

No mindegy, viszem dokihoz és kész.
Samu már egyedül jár???
Domi még kézzel sem hajlandó!

Fridus!

w
éjjel én is szart álmodtam, de nem ennyire

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta, én is le vagyok döbbenve! Szegény kis Oli, meg persze az egész család! Ez annyira hihetetlen, kisgyermekes anyáknak (és persze gyerekeknek) nem lenne szabad elmenni!!!! :cry:



Szerintem nem baj, hogy Domi még nem akar egyedül járni, majd fogod te még kívánni, hogy maradjon a kis fenekén nyugton! A fülészetre tényleg vidd el nagyon gyorsan, a másik topikban, ahova írogatok, két baba is van,a hol nagyon súlyos problémákat okozott egy fel nem ismert fülgyulladás! Nagyon alaposan nézesd meg!!! Aztán az is lehet, hogy van valami az uszoda vízében, amit nem szeret, vagy az izgalomtól (nekem, igaz, nagyobb koromban, de volt 'idegi alapon' lázam, amikor valamitől nagyon megijedtem, kiakadtam, lehet, hogy a sok inger????)
danann
 
 


Uhh ez borzasztó, én nem ismertem, de akkor is az :(
Mi történt? :( :( :(

Kép
dius87
 
 


www.gyetyagyujtas.hu
keresőbe írd be, hogy Timesz és tudsz érte gyertyát gyújtani.

Lívi!

Én is gondoltam az idegi alapra, de inkább elviszem fül-orr gégére. Ma kérek beutalót a dokinénitől.
Most megint nincs láza, de nagyon levert.
Az uszoda vize tiszta, megfeleleő hőmérsékletű és csak babaúszásra van használva.
Ráadásul hétfőnként töltik újra reggel, így gyakorlatilag elsőként megyünk bele. Illetve sose volt bajunk eddig tőle.

Dius!

Timesz topiktag volt, csak a betegsége miatt nemigazán volt már ideje írogatni.
Kicsi fia Olivér most 1 éves és 3 hónapos.
Timesz rákkal küzdött.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Gyújtottam én is! Nagyon szomorú az oldal el is sírtam magam...
Szegényke és a családja... hát .. nem tudok mit mondani. :( :(

Kép
dius87
 
 


KRISZTA!

Nem ismertem személyesen TIMESZT,csak innen,olvasgattam rola,tőle,és néha kérdeztem is hogy mi van vele,pont most kérdeztem talán hétfön,és erre ezt irod....szörnyü.Milyen rákja volt? Meddig birta? Pedig ugy emlékszem már jobban volt nem? Miért ilyen az élet?A pici vajon hogy fog rá emlékezni??!!Mond meg a férjének hogy részvétünk,ha esetleg beszéltek még,gyujtunk gyertyát érte.

Imádkozom értetek is,nagyon sajnálom a kisfiut,és persze a hugodat is!Nem vagyok egy templomba járo hívő,de kérem az Istent segítsen neki,nem szenvedni,mert a gyerekeknek nem szabadna megismerni a fájdalmat.Kegyetlen az élet.

Azért kérdem mert mások szerint kevés ez a 7300gr,nagyon vékonynak találják a lányom!10és fél honaposan.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Csajok, utoljára a 45. oldalon írt a Timesz. Hát már ott sem volt túl jól, de nem tudtam, hogy ennyire beteg!
És még mi nyávogunk, hogy nem alszik a gyerek, mikor az ő szájából nagyon nem jött ki egyetlen fájdalmas szó sem, csak tényként leírta, mi van.....
Én is megkönnyeztem.
Szinte már idejáró családtag volt.

Kép
fridus
 
 


Nálam nem jön be a gyertyagyujtás oldala. De itthon is van, úgyhogy gyújtok érte. Neki csak az Olivér kisfia volt? Arra már nem emlékszem...

Kép
fridus
 
 


Én is gyújtottam gyertyát..

Kép
fridus
 
 


igen fridus,csak Olivér volt neki. Akkor derült ki a betegsége,mikor vele volt terhes. Annyira akart élni,olyan nagyon küzdött,soha nem adta fel,bármennyire is rosszul volt,és annyira bízott. Bíztunk mindannyian. Sokszor,mikor beszéltem vele telefonon,még ő vigasztalt. Emlékszem,mikor megismertem,annyira boldog volt,annyira örültek Olivérnek. Olyan jó volt beszélgetni vele,minden bánatomat örökké elűzte.
A tegnapi napom katasztrófa volt,szinte egyfolytában patakzottak a könnyeim,ma kicsit talán már jobb. Egyfolytában ő jár a fejemben,de tudom,hogy nem összeegyeztethető az ő életfelfogásával az,hogy én folyamatosan sírok miatta. Sokszor merítettem erőt belőle,ezután is ezt fogom.
Csak az a csöppség...jajj istenem...
Vendég
 


Írtam egy csomót, erre kilök a gép.
Hát igen, én is sajnálom a kicsit.
Jól láttam, 30 éves volt a Timi?
Olyan fiatal.
Na de nem nézegettem tovább nagyon a gyertyagyújtás weboldalát, mert láttam egy kisbabát is, és tök kivoltam.
Cseriani, ti itt ismerkedtetek meg, vagy már előtte ismerted?

Kép
fridus
 
 


Eldöntöttem, hogy most kis szakaszokat fogok írni, mielőtt kivág, azt nem fogom sajnálni, ha elvész.:-)
Kijött az egyik hegyes fogkezdemény is, de még nem jöttem rá, hogy a rágófog egyik hegye, vagy a szemfoga. :-)
Mi egyébként jól vagyunk, ma megint aludt a Balu szépen, rendesen. Negyed 8 után kelt fel.

Kép
fridus
 
 


mi a terhességünk elején ismerkedtünk meg egy másik topikban,aztán találkoztunk is jópárszor,meg telefonon is tartottuk a kapcsolatot. Elég hamar elég joban lettünk,de ez Timesszel nem volt nehéz,nagyon jó fej volt,nagyon szeretnivaló,és nagyon jó volt vele beszélgetni... :cry:
Hiányzik :cry:
Vendég
 


Nekem is hiányzik. :cry:
Pedig személyesen nemis taliztunk, csak levelezgettünk.

Remélem látja fentről imádott kisfiát!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Éppen ma anyósomnak meséltem Timesz történetét,még neki is elakadt a hangja.
Szóval tiszta depi vagyok.
Már az első oldalon írt...
Holnap anyukámékhoz megyünk, érdekes, mindenkinek vettünk mikulást, csak pont mi magunknak nem. Végülis én nem is akartam csokit kapni.
Egy laptopra fáj a fogam, de nem lesz rá pénzünk.
Férjem még nem helyezkedett el.
Nem tudtok valami jó állást? Műszerész végzettsége van, de taxizott is, meg most pár éve biztonsági őr volt, de olyan hely kéne, ahol állhat is, ülhet is... Valami irodaház, vagy mit tudom én mi. Köszi előre is.

Kép
fridus
 
 


Újra itt, alig aludtunk megint... Már kezdem unni, hogy hol alszunk, hol nem. Bezzeg, ha közénk jön a lurkó, akkor jól alszik, csak mi nem.:-)

Kép
fridus
 
 


Megint jól aludtunk..
Apja most jött haza. Bulizni volt. Egész éjjelre kimaradt.:-)

Kép
fridus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?