Új privát üzeneted érkezett!

Pami
Remelem lassan jossz es hozod a johireket 8)

Dita
Hat majd elmeselem :wink:

en meg ezt talaltam:
http://jp.youtube.com/watch?v=xmoTfbq6L ... re=related
ez az elso resz....de dita a tiedet is megneztem es megkonnyeztem :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Na itt vagyok!


Dita!

Hát hallod itt bőgtem a képernyő előtt! Olyan jó lenne ha a mienk is sikerülne elsőre! Úgy mint az övék!!!!

Szóval akkor most dec 8-án kell menned legközelebb?
Mi pénteken megyünk vv-re!
Sajna akkor megint nem sikerül a randi:(

most már nagyon nehezen viselem a fekvést és persze már egyfolytában jár az agyam!
Hát asszem ez lesz a legnehezebb időszak (lelkileg)!

Csak tudnám hogy ilyenkor kell e vmit érezni!
Persze az eszem azt mondja nem, de hát ilyenkor mit ér az ész!!!!

Kép
pamilla
 
 


Kisbuta!

Nagyon örülök hogy végül a második kislurkó is elindult!
Figyeld meg így lesz befutó :lol: :lol: :lol: :lol:

Pihenj és igyál sokat ja és persze a fehérjedús étrendet se felejtsük el :lol: :wink:

Mikor kell menned vv-re?
Hogy érzed magad?

Kép
pamilla
 
 

 
 

Bridget!

Mikor is tudjuk meg hogy érkezik a spontán bébi????
Ja megnéztem a vonalzód :oops: így a kérdés tárgytalan!!!! :lol: :lol: :lol:

Sulival mi a helyzet?
Tanulod ezerrel a csodaírást???
Végül akkor jössz Mo.-ra vagy nem?

Alvással mi a helyzet? Változatlan vagy már jobb?
Buksid? Izzadás?

Kép
pamilla
 
 


Ja majdnem elfelejtettem!!!!!


Gratula a lartetűűűhöz

Kép
pamilla
 
 


Szia Pami :D
Igen a lepteu tok veletlen volt 8) es annyit begyujtottem mostansag,hogy ha ezen mulna akkor most tui babas lennek :wink: :lol:

A vonalzim mutatja mikor van tesztelesi ido baaar 25naposak a ciklusaim 8) de en max 29.tesztelek ha persze addig nem jon piri :twisted:
Suliba jarok csodairas meg monnyon le mer naon nehez :x na nem az amit ide feltettem hanem az a 3. a kinai irasjelek...azok a krix-kraxok :twisted: Fejemmel mostanaban nincs gaz :roll: alvas haat keveset ugyan de alszom :roll: nem mondhatnam,hogy melyen :? de izzadas nincs :roll: (mondjuk az csak menzi es pe elott van :twisted: ) :roll:
Nem megyek vegul haza mert apa se ment 8) Talan majd marciusban anyu szulinapjara :roll:

Azt nem tom,hogy kellene-e valamit erezned de szerintem egyenlore nem :roll: majd mikor mar a hcg termelodik akkor :roll: a baagyazodast en meg nem hallottam,hogy valaki is erzekelte volna :roll: aztan ki tudja :shock: en is epp figyelgetem magam hisz most volt a beagyazodas :oops:

En nekem ugy mondtak eleg elso nap fekudni a kis mozgas kell a meh verellatas miatt... :roll: vgy ez huleseg? :roll: :oops:

Naon szoritok tovabbra is mindkettotoknek 8) Inditsatok meg a babaesot :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NIKI

Csak hogy ne agyalj sokat, biztos ismered, de emlékeztetlek a lombik tízparancsolatra:

1. A kezelés alatt nem olvasgatunk internetet, „szakirodalmat", semmit, ami a lombikkal, meddőséggel kapcsolatos! Csak felesleges agyalásra ad okot.

2. A stimuláció alatt pontosan követjük az orvos utasításait, ha nem értünk valamit, rákérdezünk, és feltétel nélkül megbízol abban, amit az orvos mond, akármivel beszélték tele a fejed a fórumokon, a váróban, mert lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de neki már a több ezredik, tudja, hogy mit csinál!

3. A stimu idején nem figyeljük a testünk minden rezdülését, hogy feszít-e a hasam vagy nem, van-e hányingerem vagy nincs, szédülök-e vagy nem, fáj-e a fejem vagy nem. Akár érzel valamit akár nem, abból nem lehet semmilyen következtetést levonni a tüszők éréséről. Erre való a vérvétel és az ultrahang.

4. Nem aggódunk az érő tüszők mennyisége, a nyh-a vastagsága miatt, és legfőképp nem foglalkozunk azzal, hogy a másiknak milyenek az eredményei. Ez nem verseny!

5. A punkciókor nem foglalkozunk azzal, hogy a többieknek hány sejtje lett. Egy gyerekhez elég egyetlen női és egyetlen hímivarsejt is. Ez nem verseny!

6. A beültetéskor nem foglalkozunk azzal, hogy a többiek hány sejtesen kapták vissza az embrió(ka)t, és milyen vastag volt a méhnyálkahártyájuk! Ez nem verseny!

7. A beültetés után nem keresünk tüneteket! Ha keresel, találsz is, és akkor az a baj, ha meg még sem találsz, akkor az a baj. A premenstruációs tünetek egyébként tökéletesen megegyeznek a koraterhességi tünetekkel, a megtapadást amúgy sem lehet érezni.

8. Az Utrogestan vagy más progeszetron tartalmú készítmény használatát akkor se hagyd abba a beültetés után, ha esetleg vérzés jelentkezik. A vérzés önmagában nem jelenti azt, hogy nem sikerült, viszont progeszteronhiány miatt megszakadhat az elindult terhesség.

9. A vérvételkor nem beszélgetsz a többiekkel arról, hogy ki mit érez, és milyen tünetei vannak, a hetes pontban már részletezett okok miatt.

10. Akárhányadik lombiknak futsz neki, nem latolgatod a statisztikai esélyeket a sikerre, ez nem matematika, hanem biológia!

Sajnálom, hogy nem tudunk talizni!
Pedig megnéztem volna a vidor fejecskédet amikor közlik, hogy terhes vagy! :wink:

iwiw-n nem vagytok fent csajok? Bejelölhetnénk egymást!
egy arccal jobb dumcsizni mint egy nickname-el!

dita75
 
 


Halihóóó!

Köszönöm a biztatást!!!

Dita!

Jó ez a 10 parancsolat!
De kíváncsi lennék hogy ki tudja ezt betartani :lol: :lol: :lol: :lol:
maradéktalanul!
Kb az első 6 még ok is volt!
Onnantól buktam el a dolgot :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:

Én fent vagyok az iwiw-en!

Bereczki Nikolett (Niki)
Budapestről 28 éves

Remélem leírtam mindent amiből be lehet azonosítani! :wink:

Kép
pamilla
 
 


NIKI
Neked ültették vissza később mint 2-3 nap a bébiket ugye?
Csak azért kérdezem, mert most olvastam egy másik fórumon, hogy sokkal nagyobb az esély így a babák megmaradásának! Szóval csak jókra gondolj!

Mingyá' jelöllek! :wink:

dita75
 
 


NIKI
Nagyon szép lány vagy, és mellesleg te is e vagy eresztve azt látom! :wink: :lol:
Az utolsó kép nagyon dögös! :lol: :lol: :lol:
Vagány a frizkód is!

dita75
 
 


Dita!

Máris jelöllek!

Hát igen nem panaszkodom! :lol: :lol: :lol:
A hajam, pedig már nem olyan mint ott!
Tudod hamar megunom a frizkóimat ezért a párom kb havonta új nőt kap a fodrász után :lol: :lol: :lol:

Ha visszajelöltelek még jövök!!!

Kép
pamilla
 
 


Hát hallod TE sem panaszkodhatsz!

Pláne az a fekete rucis kép...
Nem semmi :wink: :lol:

Neked sem kell takargatni magad és zsákot húzni a testedre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Kisbuta. Bridget, Ti vagytok az iwiw-en????

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok csajok 8)
En Nikit jeloltem 8) Tenyleg mien csini vgy :shock: Nekem az eskuvoi kepek naon tecc :D de az "angyalkak" viszi a palmat 8)

Dita
neked meg piviben kuldom 8) :wink:

Meek aludni :?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami na vegre valami uj vonalzi 8) Most jeloltelek be es kuldom Ditanak is az infot 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De kar,hogy nem tok maradni de mar hajnal fel2 :shock: pedig,most itt van mindenki :roll: Na de majd legkozelebb 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!


Hallod nagyon szép lány vagy TE! És jók a képek nagyon!!!!
A párod pedig ...
Hát igen anyukám mondja mindig hogy a "keverék" a legjobb! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem ezt nem veszed sértésnek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aludj jól!

Puszi

Kép
pamilla
 
 


NIKI
Ja gondolod felteszek mostani egész alakos képet?
Na neeeeeeeeeeeeeeem!
De ha gondolod priviben küldök egyet, hogy a 6 év alatti sok hormon mit művelt velem! :roll:
megadod az emiledet?

BRIDGET
Jó éjt minnyá nézlek!

dita75
 
 


Bakker, hibe csúf lányok vannak ebben a topicban! :lol: :lol: :lol:

BRIDGET
Mint egy modell!
Pasi is jóóóóóóóóóóóó! :wink: :lol:

dita75
 
 


Pami
Kosszke en is a felvereket szeretem 8) Az exem is az volt :roll: A mi babank mar csak negyed lesz de nem baj :wink:

Dita
Micsoda otletet adtal ezzel az iwiw-vel :lol:
Koszi a dicseretet :oops: modellkedtem en csak mar 31evesen sajna nem sok fele kellek :roll: :oops: Most milyen szinu a hajad?Fekete vgy az a dogos lils :?: Naon tutko 8) Az a fekete ruhas tenyleg :shock: 8)

Sajna en genetikailag vgyok vekony sot ennel csak vekonyabb voltam mindig :x es ezert sok bactatas ert nem am olyan jo vekonynak lenni ugyanugy kovezik mint a masik vegletet :? :roll: Mostansag azert van emberi formam :roll:

Csjok
Orulok,hogy megismerhettelek titeket :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Engem ugyan kövezhetnének, csak kapjam vissza a régi alakom!
Én marhára nem érzem jól magam 35 kiló felesleggel, de persze mindent a babáért, és majd ha megszületik, pláne ha kettő lesz, nem győzök utánuk rohangálni, akkor majd lemegy (remélem) a felesleg!
Én is modellkedtem 18 évesen! Ezek a képek (fekete rucis) is kb. akkor készültek, hogy megnézzék fotogén vagyok-e egyáltalán, hogyan viselkedem a kamera előtt, de én hamar abbahagytam, pedig még sokáig kerestek, hogy menjek egy-egy reklámba, stb...... A fotósom később kiderült, hogy egy görény, és nekem emiatt elment az egésztől a kedvem! Nem is nagyon lett volna rá időm, mert én még akkor táncoltam az Erikáéknál, és nagyon sokat kellett járni gyakorolni meg edzésre és sokszor a kettő fedte egymást, így inkább a dance-t választottam, persze pechemre azt is abba kellett hagynom később, mert a térdem tropára ment.
Azóta is vannak vele problémák. Netezni úgy szoktam, hogy az ágyban fekszem felhúzott lábakkal, és ha sokáig így van behajlítva a térdem baromira fáj. Akkor cserélnem kell.

A hajam pár éve már sötétlila pink csíkokkal. Imádom!
És én is örülök, hogy most már arcokkal beszélgetem! :wink:

dita75
 
 


sziasztok!

Jó sokat írtatok.

Pami,
küldök neked egy tál babaragacsot +++++++++++++++++
Mikor mész vérvételre? Vagy tesztelsz?
Nekem jövő szombaton esedékes a teszt, remélem, ki is fogom bírni.

Bejelöllek az iwiw-en mindjárt, és aki még kíváncsi rám, az küldjön privit. Bár én nem modellkedtem, anti-fotogén vagyok, a képeimen úgy szoktam kinézni, mint egy elítélt a Csillagból, a valóságban egy fokkal jobb lehetek, mert meg szoktak nézni a pasik :oops: . Ja, az iwiw-en nagyon régi képeim vannak fenn, már rég tök másként nézek ki (a Pasi előhozta belőlem a vadmacskát)... akkor mindegy is a komment...

Bridg,
neked küldök mára egy receptet (meg aki még tud angolul, annak is), jó szórakozást:
http://www.youtube.com/watch?v=lfRKecSJqQY

Kép
kisbuta
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hát igen tök jó így beszélgetni hogy az ember arcot is köt a nevekhez!

Kisbuta!
Én sem modellkedtem és én sem vagyok túlságosan fotogén. Néha azért sikerül elkapni 1-1 jó pillanatot na ezekből van fennt az iwiwen :lol:
Én is küldök neked sok sok babaragit hogy mind a 2 kislurkó tökéletesen ott maradjon ahová tették!!!!
Hogy bírod a fekvést???

Bridget!
Az angyalok kép a bainőm esküvőjén készült és mi akik rajta vagyunk most már 15 éve vagyunk barinők!!!!
Durva mi :shock: :shock: :shock:
Szóval az a kép erről lett híres :lol:
És mi is nagyon szeretjük és mindannyiunk képtárában benne van.
Figyu Te még a hormonoktól sem hízol? Mert akkot 1 nagyon de nagyon szerencsés ember vagy:)
Nekem mondjuk a 2 év alatt úgy 7 kg felszökött!

Kép
pamilla
 
 


Dituli!

Te tényleg táncoltál Erikánál???
Az tök jó lehetett.
És mentél fellépésekre meg minden????
Meddig csináltad?
Küldöm az emil címem és oda küldheted a képet....

Kép
pamilla
 
 


Niki,
nekem a fekvés olyan, hogy időnként felkelek. Engem ugyanis le kéne hozzá kötözni, sajnálom, nem megy. A doki beültikor azt mondta, hogy két nap szigorú fekvés, a harmadik naptól lehet kis séta friss levegőn. Hát a két napot valahogy kibírtam, de most már járkálok kicsit.
Sőt, apának csütörtök-pénteken Sopronba kell mennie, és lehet, hogy engem is elvisz, végülis mindegy, hol vagyok nyugton, az autóban vagy itthon.
És képzeld, apa folyton azt nézi, van-e már valami tünetem. ET+3. napon :shock: .

Kép
kisbuta
 
 


Dita
Tyu Erikaeknal tancolni :shock: az nem semmi 8) (irigy)(irigy) :twisted: En majdnem jol erzem magam a boromben igy most :roll: Kicsit a hasambol es a fenek,combbol izmositanek de igy,hogy babat gyartunke leg nehez :? Lombikom meg nem volt de majd ha lesz lehet ram is ramjon "par kilo" :roll: :oops: Amugy sem az a fontos szerintem :wink: En mondom vilageletemben nadszal voltam es allandoan csufoltak erte :roll: :oops: Nem volt jo igy felnoni na :roll: en voltam a fokhagymaseggu :? :roll: Bezzeg most...na mind1 szal nem az a lenyeg,hogy nezunk ki...ami van az nekunk sosem jo...ennyi :wink:

Kisbuta
Ez neked is szol:Amugy sem az a fontos szerintem :wink: En mondom vilageletemben nadszal voltam es allandoan csufoltak erte :roll: :oops: Nem volt jo igy felnoni na :roll: en voltam a fokhagymaseggu :? :roll: Bezzeg most...na mind1 szal nem az a lenyeg,hogy nezunk ki...ami van az nekunk sosem jo...ennyi :wink:
Es naon mennek a drukkok jovo hetre 8) Egyutt lesztek babasak Pamival :) es ha meg en is babas leszek na meg ditu :shock: juhuuuu :P

Pami
Akkor azert fogott meg az a kep :) erezheto a varazsa :wink: jo,hogy ilyen szoros barataid vannak :roll: nekem is hian yoznak a magyar baratok es baratnok :roll: :? :roll:
En eddig csak closti-t szedtem es talan attol jott fel valami de se inszemem,se lombikom nem volt meg szal nem tom :roll: majd ha jon meglatjuk felszedek-e :roll: :? Penteken tesztelsz? :roll: vgy elobb vv-re mesz?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ja Dita es ahogy latom te is epp a spontan hajraban vgy 8) Meg 2nap :shock: Ugyhogy neked is naon szoritok Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ezt nektek hoztam csajok...egyik kedvenc kepem 8) :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Most néztem csak a többi képet!
LEnni rád nagyon nagyon irigy (persze tudod csakis a jó értelemben) :lol:
Nagyon durván szép lány vagy!!!!
És persze nagyon jók a képek :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Jaj Pami edi vgy :oops: :oops: De eleg belolem inkabb meselj valamit magadrol 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Halihóóóóóóóóóóóóó! Másolok, mert lustitörp vagyok mégegyszer leírni, hogy mi volt ma a műtét megbeszélésén:

Vagyok!!!!!!!!!!!

Annyi volt, hogy megírták a beutalót, aztán le kellett menni uhura, és utána vissza az emeletre hogy megvizsgáljanak! De végül nem vizsgált meg a doki, mert mondta, hogy mivel úgyis állandóan vizsgálgatnak engem (mint pl. most is a BMC-ben) nem hiszi hogy újat tudna találni. Aztán el kellett menni vérvételre, pipileadásra, és időpontot kérni EKG-ra meg az altatósdokkerhez!
12-én lesz az utóbbi 17-én meg a hystero!
Az egyik lánynak azt mondták, hogy bentalvós, érdekes nekem ilyet nem mondtak..... Rolling Eyes Nagyon ari lány volt, annyi idős mint én, szegénynek 3 sikertelen lombikja volt már. Volt ott egy idősebb nő az ki volt akadva, hogy ennyit kell várni, pedig nem kellett sokat, mert végig foglalkoztak velünk, hol ide, hol oda küldtek, és a vv-re is hamar beszólítottak. Egyfolytában mondta-mondta a magáét, hogy minek vizsgálják meg, és hogy nem érti hogy vizelet is minek kell..... stb. Mi a lánnyal meg közben meséltük egymásnak az élményeinket, és akkor már kezdett elhallgatni, csak lesett, hogy mi ketten mi mindenen mentünk már át, hogy ez az egész nekünk már olyan mint amikor a boltba lemegyünk kenyérért.

PAMI
(egyébként így hívják a macsekomat is! :wink: :lol: )
Elküldtem a digi-dagi képemet emilben!

Még nem olvastam vissza, most megyek pancsizni aztán ha apa még fent lesz akkor lehet, hogy ez el is marad ma! :wink: :lol:

Sorry :oops: :oops: :oops:

dita75
 
 


Kép

Dita
Na vegre veled is haladnak a dolgok 8) Szerintem is befekvos dolog :roll: Bar lehet csak egyenlore nem jutott el a doki veled odaig,hogy kozolje ezt :roll: Hidd el ez egy naon jo kis vizsgalat lesz es is erosen gondolkodom rajta :roll: ha januarban apa meg mindig nem hajlik a lombik fele valamit tennem kell :? es lehet ez a hyszto vaalmi vgy a lpar segit :roll: szal meg lehet en is belemegyek es jo lesz tudni mi var ram majd meselj mindig mindent el ok? :wink: Elso kerdesem:

1.Mutek utan egybol lehet probalkozni? :roll: Marmint a kov ciklusban? :roll:
2.Ha latnak valamit a vezeton vgy akarmi gubancot akkor azt tudjak egybol fixalni is akar? :roll:
3.Most spontan honapotok volt?Lehet,hogy 2nap mulva megsem jon meg? 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
jelöltem mindenkit. Akkor megtartom magamnak a véleményem arról, hogy nagyon jó nők vagytok. :lol: (bár én nem irigykedem senkire, mert egyszer elfilóztam rajta, hogy hiába kezdtem korán a pasizást és hiába volt az összes barátnőm sokkal jobb nő nálam, még soha egyetlen pasim se dobott, és rájöttem, ennek is biztos oka van, valószínűleg a boldogság nem kizárólag a szépségen múlik.)

Pami,
továbbra is nagy tál babaragacsok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bridg, Dita,
a hisztero-ról csak annyit tudok a lányoktól (a beültis lányok közül volt párnak), hogy nem kellett bennmaradniuk, és volt olyan lány, akinek még abban a hónapban lehetett spontánoznia, mert ha csak kicsit vannak összetapadva a petevezetők, akkor ezzel ki is tágulnak és utána jobbak a spontán esélyek is.

Dita,
Karácsonykor születtél? :shock: És legalább kapsz dupla ajándékot?

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
Ez a beszed 8) En is ezt mondtam a csajoknak...nem a kulso szamit...sot :wink: De gondolom azert ezt ok is tudjak :lol: Minnya megkukucsozlak 8) Nekem van noan csini barinom de sajna olyan stilusa van nem ngyon lehet megmaradni mellette...vgy elmenni vele valahova :roll: Nekem mindig az a lenyeg jokat dumalhassak a barijaimmal :D Es ha meg valaki vicces is az kulon pont...mert en nem vgyok am egy cserfes csajszi csak itt bneten :oops: :lol: :oops: es szeretem hallgatni mikor a barinoim poenokat gyartanak es ertelmes normalis beszelgeteseket is nagyon szeretem :wink: Szal ezert is hagyjuk a kulsot :wink:

Olvastalak am a masikban irgum-burgum :? Te nem olvastad Dita lombikos 10parancsolatat?! :? Tudom-tudom mi konnyen beszelunk :roll: de azert probald meg :roll: Kitartast es sok-sok babaragacsot neked is 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ne butaskodj mar Kisbuta...most jovok az iwiw-rol...es te egy tunemeny "kiscsajnak" nezel ki :wink: soot asszem neked se kell a szomszedba menned batorsagert :lol: Csak azt nem tudtam eldonteni most melyik kep az ujabb... :roll: mer a egyiken nincs fufru a masikon meg van :roll:

Bocsi en mar csak ilyen hajmanias vagyok :lol: Ditanak is a dogos lilas haja megfogott 8)

hisztero-rol meg annyit majd elgondolkodom rajta :roll: Apatol fugg belemegy-e vegre a lombikba :roll: na meghat az is lehet mar babas vgyok es nincs is ra szukseg nem igaz :?: :!: :shock: :roll: :lol: :oops: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok ha már pasizásról van szó nem fogjátok elhinni, de nekem mindig extrán csúnya de legalábbis csúnyább barátnőim voltak mint én! Ez lehet egy kicsit nagyképűnek hangzik, de tényleg az egyik kb. 100 kiló volt a másik meg kiharapta szegény a pókot a sarokból, de dögöljek meg sokszor előbb bepasiztak mint én a modell alakommal, meg a baba arcommal. Egy fiú azt mondta, hogy ő megőrülne mellettem, mert folyton azt lesné, hogy ki néz rám, mikor kivel csalom meg.........
Nekem sem voltak soha igazán helyes barátaim hosszú távon mert én is egy kicsit féltékeny tipus vagyok, és a fentiek miatt én sem akartam "megőrülni" :lol:
Most 35 kiló felesleggel meg a vagány dumámmal, és hozzáállásommal... néha jobban elkápráztatok egy-két emberkét, mint anno! :shock:
KISBUTA
Még nem néztelek meg, de mindjárt pótolom! :wink:
Szóval tényleg nem a külső számít, de azért meg kellett jegyeztem milyen bomba csajok írnak ebbe a topicba. :wink: :lol:

dita75
 
 


Csajok ha már pasizásról van szó nem fogjátok elhinni, de nekem mindig extrán csúnya de legalábbis csúnyább barátnőim voltak mint én! Ez lehet egy kicsit nagyképűnek hangzik, de tényleg az egyik kb. 100 kiló volt a másik meg kiharapta szegény a pókot a sarokból, de dögöljek meg sokszor előbb bepasiztak mint én a modell alakommal, meg a baba arcommal. Egy fiú azt mondta, hogy ő megőrülne mellettem, mert folyton azt lesné, hogy ki néz rám, mikor kivel csalom meg.........
Nekem sem voltak soha igazán helyes barátaim hosszú távon mert én is egy kicsit féltékeny tipus vagyok, és a fentiek miatt én sem akartam "megőrülni" :lol:
Most 35 kiló felesleggel meg a vagány dumámmal, és hozzáállásommal... néha jobban elkápráztatok egy-két emberkét, mint anno! :shock:
KISBUTA
Még nem néztelek meg, de mindjárt pótolom! :wink:
Szóval tényleg nem a külső számít, de azért meg kellett jegyeztem milyen bomba csajok írnak ebbe a topicba. :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita
Nekem van ilyen meg olyan barinom is...az a lany akirol beszeltem anno nem ilyen volt...csak megvaltozott... :roll:

Nekem van egy olyan fura tulajdonsagom viszont,hogy en a hibajukkal egyutt is baratomnak nevezek mebereket :wink: Szal azert mert kicsit elviselhetetlen vele menni valahova attol meg barinom :roll: Van olyan barinom is akivel sokan nem beszelnek mert,hogy furcsa lany es inkabb tavoltartjak magukat tole :shock: Hat az bizti,hogy furi lany de ettol meg lehet jo ember :roll: masnem ha mar velem normalisan viselkedik az eleg :wink: lehet megvan az oka miert ugy viselkedik a tobbiek fele :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Nagyon igaz a képeslap!
Amúgy 7 évig az exemmel nem voltam boldog, pedig akkor még jó alakom volt...... találkoztam egy volt kollégával amikor a mostani párommal összejöttem és ő még vagy 25 kilóval kevesebbel látott, erre megszólalt, hogy jajj de szép vagy, csak úgy sugárzol.....
Pedig semmi extra nem volt.... csak nagyon szerelmes voltam a páromba és csillogott a szemem!
Ez van amikor a nő babát vár, amit majd nemsokár a tapasztalni fogunk mi is, hogy majd sugárzunk a boldogságtól......... és szebbek leszünk mint valaha!
Amúgy engem soha nem érdekelt hogy más milyennek tart, a páromnak tetszettem vékonyan is meg ducin is. Mindig azt mondta, hogy husos puni! :oops:
Az már más kérdés, hogy én nem érzem így jól magam a bőrömben, de nem tudok ellene tenni, amíg ez a babakérdés van mert ez nekem mindennél fontosabb. Ha meglesz a babó úgyis leadom, persze szopi után, addig nincs fogyi, hagy egyen a szerencsétlen gyerek! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita
En sem tok mit tenni...amennyi belemfer annyit eszem...de nem hiztam meg...genetikai adottasom van ennyi :roll: Meg mostansag is mikor hazamegyek aszongyak milyen kis sovanyka vgyok :twisted: Meg egyek tobbet...gondolhatod 30eve csak ezt hallom :twisted: Pedig az en sulyom szuleteskor 3kilo 80deka volt :shock:

Na igen en is a kisugarzasra varok 8) Pami es Kisbuta mar kezdenek :wink: Ahogy latom te vgy a kovetkezo :roll: Holnap te tesztelsz? :roll: Aztan persze jovok en is :twisted: Es az anyasag kiszepit majd minket 8) :wink:

Kisbuta
Jaaah elfelejtettem irni kocce a klippet :wink: Bar meg nem tudtam vegignezni mert csak belekuksiztam az elejebe de nem is kaja ez :shock: mi ez?Neked viszonzasul ezt kuldom:

http://www.youtube.com/watch?v=Sg6NhnYbqUQ

Megvan ez magyarul is csak 6reszben...igy elvezhetobb egybe naon erdekes :shock: Engem lenyugozott es sokat tudtam meg,hogy is lessz a bebi :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,

Bridg,
hát igen, ez egy ilyen recept, azért van, mert apa üstökösökkel foglalkozik
És nem én nem olvastam a 10 parancsolatot, hanem apa, mert ő ezerszer jobban aggódik, mint én. Bár most már én is kezdem megbánni, hogy nem raktáraztam be tesztekből, mert már nagyon szeretném tudni, mi lesz.
A hajamról: az én hajam iszonyat gyorsan nő, legalább kétszer olyan gyorsan, mint egy rendes emberé. Ezért aztán rengetegféle hajam szokott lenni, hol hosszú, hol rövid, hol tüsi, hol frufruval, hol frufru nélkül... Viszont mindkét kép irtó régi, egyszerűen mert utálok képeket feltölteni a netre, úgyhogy nem tudom, mikor fogom frissíteni. Ahol egyedül vagyok, az még 2004-ben készült, akkor volt az eljegyzésünk, elutaztunk Padovába, és útközben Velencében készült a kép (csak szakadt a hó márciusban :shock: )
a másik kép meg Baltimore-ban készült 2005-ben, hogy lássák otthon, hogy még élünk és jól vagyunk. Azóta már többször volt rövid és hosszú hajam, néha még hullámos is, épp most rövid van, és esedékes egy fazonigazítás. (Karácsonyra legkésőbb meglesz.) Most kb. a velencei képre hasonlítok.

Amúgy tényleg érdekesek a pasik a jó nőkkel. Volt egy olyan barinőm, együtt jártunk egy időben bulizni, valami isteni gyönyörű lány volt. Az egyik pasiról tuttira meg voltam győződve, hogy a barátnőmre bukik (ő is), aztán egyszercsak odaállt elém, hogy legyek a felesége. Nagyon kínos volt.
Mondjuk én szerencsére nem vagyok féltékeny típus, úgyhogy párocskámat nem őrjítem meg, de ha egy nőcske bepróbálkozik (volt már rá példa, persze a párom nem is vette a lapot ;) ), akkor nincs kegyelem.

Na, elmegyek, megsétáltatom a gyerekeket.

Kép
kisbuta
 
 


Csak egy bekukk a jo ejszakat kivanasra....reggel jovok :roll: :oops: es visszaolvasok :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!

Jó sokat írtatok. Alig bírom visszaolvasni. :lol:
Hát nekem az összes barinőm más! Más szép bennük más természettel de mindegyik szép sztem a maga módján!!!!

A paiskról meg annyit hogy én óriási elvárásokat támasztottam a psikkal szemben. Amikor pedig megtaláltam álmai pasiját (külsőleg) rá kellet jönnöm hogy sajnos az nem minden és azóta másképp látom a dolokat.
És persze közben megtaláltam a nagy Ő-t!!!!
De azért a szemem még nyitva van mert a szépet meg kell nézni :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Pasizasrol en nem tok nyilatkozni :roll: Mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna es 16eves korom ota babat szeretnek :roll: Gondolhatjatok eleg nehez igy part talalni :? De persze volt...soxor felrenyultam aztan jott a csodas belsovel rendelkezo exem :roll: Aki egy tunemeny volt de 4ev utan is azt hajtogatta majd jon az a baba...meg Hollywoodba akart menni karriert csinalni :evil: Az meg ugye nem kis ido...talan 1 talan 5 vgy akar hosszabb ido is :roll: Igy az eskuvo se ngyon kerult terbe csak eljegyzes volt :roll: De mivel a terveink masok voltak ezert elhagytam :roll: Lehet hulyen hangzik de en nem tudtam mar varni...na meg persze voltak mas kissebb dolgok is... :roll:

Aztan jott mostani parom :roll: akkor meg az ex-szel jartam :roll: IOgy eszem agaban se volt vele semmit se kezdeni....foooleg,hogy en mar akkor 2eve latasbol ismertem es nagy bulizosnak tartottam kozben ott volt az ujjan a karikagyuru :shock: Ugyhogy amikor elkezdte nekem csapni a szelet mostmar tobb,mint 2eve...akkor en nagy ivbol tojtam ra...sot semmi esetre sem volt kilatasban,hogy o meg en :twisted: Persze mindig is jokepunek tartottam...na az meg a masik...en sem szeretek olyan kapcsiban lenni ahol lepten nyomon a pasira kell vigyazni :twisted: Ugyhogy tagitottam :wink: Aztan 2eve decemberben hazamentem 3honapra akkor voltak a gazok az exemmel :roll: Emennek meg azt mondtam majd ha 3honap utan visszajovok es meg mindig randizni akar velem na majd akkor randizunk 8) Hazamentem meg a repteren voltam mikor mar hivott,hohgy mi az email cimem meg,hogy el se bucsuztam stb. stb. :lol: Otthonrol msn-en tarottuk a kapcsit...neha dumalgattunk :roll: Szilveszterkor pl. nem ment sehova otthon ult :shock: El se akartam hinni,hogy ez az ember otthon ul? :shock: Aztan jott 2007.marcius....jottem vissza tokyoba 8) azt mondta ha akarom felvesz a repteren...nem engedtem neki 8) Aztan jott a szokasos menjunk vacsizni...nezzunk meg egy filmet nala stb. en meg jo majd hivlak meg majd jovoheten aztan sosem hivtam :oops: :oops: Akkor mar nagyon szegyeltem magam :roll: es mondtam oke akkor megyunk vacsizni :twisted: csak haggyon ma beken :twisted: erre elmentunk vacsizni es az ember teljesen nem olyan volt,mint amit en neztem ki belole :shock: Ugyhogy aztan randizgattunk es ime itt vgyunk :P Jah es a karika gyuru az ujjan az a nagymamajanak az ajandeka a 21.szulinapjara :wink:

Szal 5kemeny honap utan vegre beadtam a derekam...de ha nem lett volna ilyen kitarto :roll: akkor sosem tortenik meg a randi....hiaba volt vgyis tartottam jokepunek 8) :wink:

Pami
Jo,hogy jottel de nem meseltel magadrol :twisted: Pedig en ngyon kivi vgyok rad 8) a vonalzid aszongya ma vv :shock: de csak holnap van nem?vgy ma?meselj maaaa 8) jah es kivanok egy ilyet holnapra :!: :!: :!: Kép


[/Kisbuta
De jo neked,hogy ilyen gyorsan no a hajad :shock: En alig merek a vegebol vagatni mert igyis eveket vartam,hogy nojjon meg miutan szokere festettem valamikor 10eve :twisted: Ugyanis jol leegett :evil: :oops:
Jah es nekem azert vannak fent ujabb kepek mert nem csinaltam semmit csak itthon ultem :roll: :oops: azaz volt idom...idomilliomos voltam :lol: de mar suliba jarok igy mar a nyari kepeimtol kezdve ngyon levgyok maradva a toltessel :twisted: En imadom a fotokat mert az emlekek szamomra ngyon fontosak vgyis a megorokitesuk 8) Allandoan fotozok mindent es mindenhol 8) :wink: :oops: :lol:
Neked pedig jovohet pentekre kivanok ilyet Kép Veled mizu?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tiszta ideg vagyok mert amit kaptam laptopot 1 rakás kaki. Egyfolytában letilt vagy ledob.
Mar írtam 1 csomót erre lefagyott!

Esete most én sem aludtam jól!
A kertben a macskák (kóbor) áldoztak a szerelem oltárán nem kicsi hangzavarral!
aztán amikor felkeltem hogy elzavarjam őket elkezdett fájni a hasam és görcsölt is.
A cicim már nem fáj, feszül vagy vmi, ezért végig olyan hülyeségek jutottak eszembe hogy biztos most mennek le a babák!
K..va Szar volt!
Ennek fényében még jobban izgulok a holnapi nap miatt!

Nagyon remélem hogy minden oké lesz!

Kép
pamilla
 
 


Ráadásul a vonalzóm sem értem dec 5-ét írtam be erre mára kidobta a vv-t????
Ki érti ezt!!!!

Kép
pamilla
 
 


Csajok Ti merre vagytok????

Kép
pamilla
 
 


En meg itt vgyok! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Próbálok új vonalzót csinálni de ha azt írom be hogy dec 5 akkor azt írja ki hogy ma van!
Ha dec 6-t írok akkor meg azt hogy még van 2 nap!

Ezt érti valaki???????

Kép
pamilla
 
 


Jaj Pami nem ugy van az,hogy csak ugy elmennek :roll: A gorcsoles azaz a menzis gorcs az akar a baba is lehet nem :roll: en ugy hallottam...vgyis olvastam :roll:

De a leneyg az a pozitiv gondolkodas!!!!!!!!!!Tudod :twisted: Mondom en :oops: Aki azon parazik,hogy azert izzadok mert jon a menzi :roll: :oops: Legyunk mindketten pozitivak!!!!Ok :wink: Szal babasak vgyunk es kesz :twisted: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?