Új privát üzeneted érkezett!

Katus és Kata!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Zsanett,

én ma kaptam egy 60e-est gyorshajtásért, 30 napon belül kell kifizetni, pont karácsony előtt...
(30-as táblánál 56-tal mentem. :oops: mondjuk nem tudom ki tartja be+sztrádáról mentem Fehérváron kb. 5 km-et lakott területen, aztán autóút, mindegy, tényleg majdnem a duplája, azaz jogos)
fogalmam sincs még, hogy mit csinálok, de örülök, ha a karácsonyt megússzuk valahogy.

Anikó, szuperek a képek, köszi!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki!
Én is pont a Fejér Megyeieknek rinyálok :D
Bár mi Balatonalmádiban "követtük el", a veszprémiek átdobták az ügyet.
Írj nekik kérvényt előbb csökkentésre, m kisgyereketek van, aztán ha azt nem engedik, részletfizetésre. Igaz, h illetékbélyeget fizetsz, de azt az APEH visszautalja ha elfogadják, s ha mégsem engednek, akkor is rég február eleje lesz, mire végiglevelezitek, legalább a karácsonyt megússzátok.
Nah lehet megkövezni :oops:

zsanett
 
 

 
 

Viki,

Nekünk egyszer egy hasonló tök jogos durva gyorshajtást majdnem teljesen elengedtek! 50 ezer lett volna a bűntetés és sírtam-ríttam, hogy gyeden vagyok, csórók vagyunk és egyébként soha semmit nem követtem még el, stb és hogy erre tekintettel mérsékeljék a bűntetést illetve adjanak részletfizetési engedményt. És elengedték, csak valami adminisztrációs költséget vagy mi a túrót kellett fizetnünk, pár ezer forintot. Úgyhogy egy levelet megér.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk....

Az Ünnepelteknek mi is sok boldogságosat kívánunk!

Reni!
Gratula a Babóhoz!

Puszi:

JuDóSza
jatka
 
 


Sziasztok! Azt hittem took pár sort írni a géptől... Mi azóta sem ovizunk! Dóri nem akar menni! Pszichó néni szerint hagggyuk felejteni... Bár 1 hete lecserélték a dajkát, nem tudom mit csináljak... Hát nem kívánom ezt a szitut senkinek! Legalább a Picuri rendben van. Képzeljétek! Megszületett Kevin 4540 g 55 cm! Sima szülés! Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Gratulálunk Kevinhez!

Kép

De kinek is? :oops: :oops: :oops: :oops:

Anita
putyu
 
 


Katus,
Köszönöm a nyilt, öszinte vélemény nyilvánítást! :lol: :lol:

Nahát ennyi közlekedési szabálysértőt, csoda ha félek kimenni az utcára :lol: :lol:
Csak drukkolni tudok ez ügyben, szerencsére, még nem kerültem ilyen szituba :roll:

Jatka,
szerintem is hagyd ki ezt az évet, és ha teheted másik ovival kellene kezdenetek, szerintem...

Kata,
Nektek jó wellneszezést! :) Igyál helyettem is egy pohárral és duplán maszíroztass :wink:

Anita
putyu
 
 


Anikó!!

Gyálon van egy orvos, Dr Somló Pál, az ő felesége az asszisztens, aki csinálja az átmosást! Telefonszám a telefonkönyvben, de én nem néztem meg :oops:
De nektek továbbra is én vállalom!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok! Anita! Köszi! :D Pesti rokon! :) Csak a méretek+név miatt írtam! Majd megmutatom Neki a képet, ha nagyobb lesz! :lol: Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Ildi!

Külső és belső harcok után, tartva a felháborodásomat, elnézést kérek tőled a durva stílusért!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Drága Gyöngyi!

Nagyon-nagyon büszke vagyok rád! :P :P :P

a.
kállai
 
 


Hello !

Sziasztok! Aziránt szeretnék érdeklődni, hogy milyen baba-mama programok vannak itt Vecsésen ha vannak?????

Itthon vagyok a 3 hónapos kislányommal és hát néha azért kimozdulnék.

Hné Kriszti
kacsmama
 
 


Gyöngyi!
KÖSZÖNÖM a mai börzét (is)

Kriszti!
Üdv a topikban. Jógára jártak (járnak?) picikkel itt a topikban, pénteken pedig néhányan szoktak menni játszóházba a Lőrinci útra, más olyan lehetőséget amit ilyen pici babával tudsz csinálni nem nagyon tudok. Merre laktok? Ha tudsz tehetnél fel képet magatokról.

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Szandra,
hát. Még midig fosik, köhög és taknyos. Már a Magdi is kezd megijedni, hogy miért tart eddig ez a hasmenés minden kezelés ellenére. Újra kezdődik a gasztroenterológiai kivizsgálások sora, vérvétel, székletvizsgálat, Uh. Uhhh :(

(még azt akartam mesélni, hogy a nagy hidegben áldottalak ám Téged - nem csuklottál? - Edó overállja nagyon király! :D

Ennyi velünk, remélem mindenki más jól van!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Kösz, Szandra, ez nagyon ott van! Mosolygok, sőt mi több, nevetek! :D :D :D :D :D :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra, csúcs a két kép :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra,

Ez a két kép MINDENT VISZ!!!Be kéne küldeni valami pályázatra, tutira nyernétek vele! Haláli!!!
Vendég
 


Szandra, nem semmi a kiscsaj :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Gyöngyi :)
Szandra! Edó képek :lol: :lol: :lol:

Valamit elbénázatm az avatarommal eltűnt szőrén szálán....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ilgya1 2008.12.01 11:16-kor.
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagy hírem van: Taminak kiesett az első foga!!!!!!!!!!

:P

sokat dolgozom, de szememet rajtatok tartom.... 8)

puszi!

anett
kállai
 
 


Anett!

SZUPEEEEER!! Gratulálunk Taminak, igaz az elkövetkezendő fél évben tuti azt kell játszanunk mindig, hogy kiesett az én Tamarám foga (eddig "csak" mozgott) de a gyerekért mindent ugyebár :) . Akkor most nagyon büszke magára a Tami? Fogtündér tette a dolgát??

Szandra

szandrakiss
 
 


Katus!
Jobbulást Ancsinak! Neked pedig sok ++++ erőt küldünk!!!

Szandra!
Csúcs a csajszi!

Anett!
Taminak gratulálok!

Kata!
Remélem wellnessezés közben néha gondoltál ránk is!

Anikó!
Ildi nagyon aranyos volt, mert elhozta nekünk a Miki ruhát. Zoli fel is próbálta, én szinte fetrengtem a röhögéstől annyit hülyéskedett. A csomagok kiosztása ügyében egyeztessünk még! De ha kell valamiben segíteni, akkor szólj!

Gyöngyi!
Mostanában sokat gondoltam kedves mondataidra az 8 hónappal kapcsolatban.

Pár napja egyszerűen itthon alig akar aludni, legyen éjszaka vagy nappal, mindig pörög. Közben pedig egyfolytában dörzsöli a szemét, és ásítozik. Mármindent kipróbáltam, több, mint egy órát hagytam az ágyikójában nyüglődni, de csak rosszabb lett, így mikor már könnyekkel kezdett sírdogálni, inkább felvettem. Én naiv gondoltam, hogy egy kis ringatás után már biztos elalszik, de nem!
Egyedül a babakocsiban alszik rendesen, de csak akkor, ha kint vagyunk vele. Napközben ez még oké, de este meg éjszaka?!! Már szopizás közben sem akar elaludni, úgy mint eddig.
Na megyek, mert már nagyon nyűglődik itt az ölemben ez a kis egyébként nagyon ügyes, imádni való sárkányka , amin nem csodálkozom, hiszen reggel fél hét óta fent van (mióta szeptemberben nem volt hangja, imád sárkánykodni).

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Kata,
Ezek szerint összejött a wellnessezés :D Majd számolj be milyen volt!

Viki,
Még mindig nincs új vonalzód. Ej-ej :roll: :D
Szívesen a képeket. A többiek már ismernek, hogy nagyon ritkán megyek el itthonról a gépem nélkül. Néha már gondolom sok is vagyok a kattintgatásommal :oops: :roll: Viszont míg a gép másik oldalán vagyok nem sok remek kép készül rólam :D

Bár most akasztották a hóhért :wink: Persze kissé erős ez a kifejezés, mindenesetre a gép másik oldalára kerültem. Anettnál voltunk pénteken fotózkodni. Meg is szenvedett velem a művésznő :oops: Ilyen merev, görcsös egyede már rég lehetett :oops: :roll: Maja viszont már lassan igazi topmodell :lol: Köszi Anett még egyszer a profizmusodat és a türelmedet. Várom a képeket :D

Jatka,
Sajnálom ezt az ovis mizériát körülöttetek :( Maja januárban kezdi (már csak 1 hónap - jajj!!!), és én is agyon izgulóm magam. Bár Majám olyan kis ügyes, talán csak én agonizálóm túl. Mindenesetre nem tudom mit tennék a helyedben :?
Kevin mamájának gratula! Nem semmi méretek :shock:

Gyöngyi,
Köszi az infót! Melyik telefonkönyvben? (Tudod szőke :oops: )
Köszi a mosást, élnénk még vele, ha persze a hétvégi nem jelentkezésem után még szóba állsz velünk :oops: :roll: Majd csörgök.

Üdv Kriszti közöttünk :)

Szandra,
Hihetetlenül jó képek!!!! :lol: :lol: :lol: Igaza van a Juditnak, fotóversenyre valók! A 2. képen, ahogy Edó kinéz a szemüveg fölött... Kész vagyok :lol:

Anett,
Tami már ilyen nagy lány? Hihetetlen. Gondolom büszke magára nagyon :D
Ne fenyegess minket :D

Adri,
Sajnálom, hogy ennyit szenvedtek Dóra babával :cry:
Figyi, zsák van a ruhához? Arra már nem emlékszem. De mintha tavaly szenvedtünk volna valamit a zsákkal.
Annyira helyes a Zolid :lol: Tavaly Tomi is ilyen infantilis volt :lol:

Lassan összeállnak a csomagok (Anita jóvoltából már kiszsákok is vannak - sehol sem kaptam). Vettem a Colpingos lányoknak kávét, desszertet meg teafüvet is. Úgy tűnik 500.-ból (fejenként) kijön minden :) Judittal igyekeztünk olcsót, de minőségit kihozni a pénzből. :)

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,
ezer hála :)

Adri,
kitartást Nektek, ötletem sajnos nincs, Ancsival ilyen gondok nem voltak....

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Eltelt az apanapos időszak. Már egész nap kettesben vagyunk. És ez volt egy olyan éjszaka, amit hosszú idő elteltével végig tudtam aludni. Pici baba este 9 kor bekajált. Gondoltam 2-3 óra felé kelni fog, de nem . Reggel 5kor ébredtünk fel Apa órájának ismétlődő csipogására.
Egyébként így 2 hetes tapasztalattal azt mondom eddig minden a lehető legjobban alakul. Éjszaka hatalmasakat alszik. Nappal éberebb, de kiszámítható. Szerencsére már én is szinte teljesen felépültem :-) Már csak a csípőm szakad szét jobb oldalon és zsibbad az egész lában, de ez elviselhető.
Remélem nem lesz esős hetünk, mert már ki-ki dugjuk az orrunk együtt... Csütörtökön sétálunk el a dokihoz.
Dec. 10re kaptunk időpontot csípővizsgálatra. Bízom benne, hogy nem alakult ki semmi probléma a pocakomban való idétlen testhelyzetből adódóan. :shock: Szerintem már egészen kisbabásan tartja a lábait :lol:
A köldökünk lassan teljesen begyógyul, a kupakja már előző szerdán leesett. A fürdéssel pedig még barátkozunk. :oops:

És akkor most végre lekicsinyítettem "néhány" képet:

Kép Még egészen frissen, meggyötörten :-)

Kép "Másnap", 2008.11.17.

Kép Még mindig a kórházban

Kép Első alvás a saját ágyikóban, 2008.11.20.

Kép Ismerkedés a szállítóeszközzel

Kép Fürdés után friss pelusban... 2008.11.30.

Kép Van olyan ruha, amit már kinőtt, de ilyen is, ami még hatalmas :-)
almi
 
 


Reni!!

Gyönyörű fiucskád van!!!! :lol: Gratulálok!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Voltunk mikulás Sport1-es bulin, nagyon jól éreztük magunkat. Edó tök bátor volt, odament a télapóhoz és mondta neki, hogy: Mikulás kérek szépen csokit! :) :)

Reni!
ÚÚÚ, ez a kisfickó nagyon szép és olyan formás mint egy 2-3 hónapos babó. Gyönyörű szép.

Anikó!
Ha megkaptad a képeket Anettől akkor ide is kérünk belőle!!

Ildi!
:lol:

Katus!
Hogy van Ancsi?

Adri!
Én nem vagyok a toppon az altatás terén, én mind a kettővel megszenvedtem így inkább nem adnék pocsék tanácsot. :roll:
Mondjuk most tuti front volt mert a mínuszokról jól felmelegedett az idő, a mai esőről meg ne is beszéljünk. Kitartás, lassan nagykorú lesz :wink: :)

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Reni,
Nagyon helyes a kishapsid :D És nem semmi, hogy mekkorákat alszik már most éjjel :D

Szandra,
Már most volt a mikulás buli Zsoltiéknál? Nem csodálom, hogy Edó oda mert menni, aki ilyen menő pókerjátékos :lol:
Naná, hogy jövök dicsekedni majd a képekkel!!! :lol:

Ildi,
Köszi a kölcsön mikiruhát :D Anett lefotózta benne. Sőt nem akarta levenni, úgyhogy abban hoztuk haza (de már visszavittük) :lol:
Itthon azért kibújt belőlem a kisördög és én is lefotóztam Maját a piros ruhában (nem bírtam ki :oops: :) )

Kép Kép Kép

Múlt héten itt volt nálam egyik barátnőm a 6 hetes babájával. Maja hihetetlen mit össze simogatta, puszilgatta, etette, takargatta, hintáztatta. Fél percre nem ment el mellőle. Folyamatosan hozta Neki a játékokat. Remélem a kistesóval is ilyen lesz és nem csak pár napig tart majd a varázs :wink:

Kép Kép Kép Kép

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Nagyon helyes a kis Mikulás-lány, de hogy Te milyen szép vagy azon a képen!!!!!!!!!!Most már nagyon kiváncsi vagyok én is az Anett-féle fotókra:)
Vendég
 


Anikó!
Az Ilditől kaptunk zsákot is! Nagyon szépek vagytok a Majával együtt! És persze a többi kép is szuper!

Reni!
De jó! Én szeretnék ennyit aludni!

Szandra!
Lehet, hogy igazad van, ha bele gondolok azóta gáz ennyire a helyzet, mióta megjött a meleg front. Ma reggel fél héttől kettőig nem aludt csak 10 percet. A végén már olyan fáradt volt, hogy szó nélkül tűrte, hogy felöltöztessem. A CBA felé fél pedig már szuszókált is egészen öt körülig :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :!: :!: :!: Nagyon jól esett, végre haladtam egy kicsit a függőben lévő dolgaimmal. És ma háromnegyed 10-kor elaludt! Ez is csoda :P :P :P :!:
Megyek gyorsan én is aludni, mert azért biztos meglesz az ára ennek a "korai" fekvésnek!

Ha valakinek van valami jó ötlete altatáshoz, szívesen várom!!!! A ház körül még sem kergethetem, hisz még nem tud járni, de mászni se. :oops: :oops: :oops:
Jó éjt!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anikó,

Csatlakozom Judithoz, valóban nagyon szép vagy! Maja is, de Róla sokkal több képet látunk...
megnéztem a nadrágot, sajnos elég vékony. :(

Köszönet Mindenkinek, aki a pénteki Mikulás-party szervezésében aktívan részt vesz! :)

(nincs kedvem most új vonalzót csinálni! :oops: )

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

SOS! Konténeres sittszállításra van valakinek elérhetősége?

Köszi!

anett
kállai
 
 



ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Köszönöm!

Anita neked külön is..... 2-re itt a konténer.

Puszi!



:P
kállai
 
 


Gyöngyi! Köszönöm!

Szandra, látod.... ez a faros szülés előnye :-) Nem volt idő csúcsosodni a fejének :-) (Persze ezzel már csak utólag viccelődök.)Mások ránézésre 1-2 órásan azt mondták császáros baba.

Adri! Azért nem félek én attól, hogy elmúlnak ezek a nyugisabb éjszakák. Inkább kihasználom amíg lehet. Nem vagyok én a szerencsések táborában általában, ezért készülök a bömbire :-)

Ma voltunk sétálni 10-11 között. Nem akart aludni, de amint kivittem kiütötte magát. Megjöttünk és azonnal kinyílt a szeme. Most itt piheg a vállamon.
almi
 
 


sziasztok,

hazaértünk, istenkirály volt ez a 3 nap, szaunáztunk, úszkáltunk, ettünk-ittunk (Jim Beam és Tullamore dew barátaim is ott voltak :))

nem tudtam még visszaolvasni, de Reni, a képek nagyon jók, szép babátok van!

Anikó, Ti is szépek vagytok, és a pocakod is aranyos!

a pénteki mikulásozással kapcsolatban mit kell tudni? van valami teendő, amiben segíteni tudok?

Marci wellness:
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Én is kérdezem tudok, lehet segíteni a pénteki Mikulás "bulival" kapcsolatban?
Ábel mellett én is nagyon várom, végre személyesen is megismerkedhetünk azokkal, akikkel eddig még nem sikerült. Így "ismeretlenül" nekem kicsit nehezen ment-megy a hozzászólás, csatlakozás.

Reni, gratulálok, nagyon szép a fiacskátok :)

Kata, Marcin látszik, hogy nagyon tetszett neki, gondolom leközelebb is elviszi a szüleit :D

Emőke
birdie
 
 


Kata,
a képek magukért beszélnek... majd 1-2 barátodnak bemutathatnál :D

Reni,
nagyon szép a kisfiad és egyáltalán nem biztos hogy elromlik az alvókája...

Katus,
hogy vagytok?

Gyöngyi,
Magda Ribomunylt írt fel Eszternek a bölcsi miatt. én nagyon idegenkedem tőle: gyógyszert adjak Neki azért, hogy erősödjön az immunrendszere? mi a véleményed?
+1 kérdés: nem viseli meg nagyon E-t ha egy napon kapja a pneumo és meningocoocust? előre is köszi :)

Évi,
mostanában alig írsz, hiányzik...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


A korai fekvésnek meglett az ára. Először egykor kelt fel, majd kettőtől fél ötig szórakoztattuk egymást. Ma nagyon figyeltem rá, és amikor már először kezdte dörzsölgetni a szemét, felöltöztettem, és mentünk sétálni. Nem hagytam nyűglődni. Így kétszer aludt, egyszer 1, majd két órát. Szerencsére csak kicsit csöpögött az eső. Így talán nem pörgöt annyira, és ma már fél kilenckor elaludt. Remélem kicsit nyugisabb lesz az ájszakánk, mert lassan hullafáradt leszek.

Kata!
Nagyon szuper lehetett! Írigykedve nézem, hogy élvezte a gyönyörű kis Marci is.

Reni!
Én hallotam már jó alvó babákról is, így inkább a jobb verziót várd!
Bár nem árt a legrosszabbra se felkészülni, de ne nagyon mert a végén mág bejön!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Viki,

Ancsi egy napon kapta a 18. havit a pneumoval, csak hőemelkedése lett estére. Annak idején a meningo nem is viselte meg... szerintem emiatt ne aggódj.
Ancsi? hát. Meggyógyult, már ami a víust meg a köhögést illeti, de a hasmenés állandósult, megyünk majd kivizsgálásra megint. Hallelúja.

Aikó, Reni, KAta

JÓK A KÉPEK!!!

Évi nekem is hiányzik, meg mindenki, mert mindenkit rég láttam, itt meg elég lassú az élet :D

Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Csajok,

HOgy nekem van a leghülyébb férjem, az már biztos!!!!!!!!
TUdjátok hol van most? Cegléden!!!!És tudjátok miért???
Mert rossz vonatra szállt a Nyugatiban. És az egészben az a szép, hogy legközelebb hajnali 3-kor jön vissza vonat Ceglédről.
De már hányadik alkalom, hogy rossz vonatra száll...csak eddig nagyobb mázlija volt és vagy észrevette Ferihegyen, vagy csak Üllőig vagy Monorig ment tovább...de most sikerült olyan vonatra szállnia, ami legközelebb Cegléden áll meg. Kár, hogy nem Szolnokon...
Mondtam neki, hogy próbáljon stoppolni...
Minden pasi ennyire béna, vagy csak az enyém???
22.28-kor lett volna vonat Vecsésre , ő meg a 22.23-asra szállt, merthogy az előző órában is 23-kor indult a vecsési. Az agyam eldobom!!!!!!!!
Vendég
 


Judit!
Hát ez szívás!!! Szegény, azért nem lehet túl jó neki sem ott k.rva messze a jó meleg ágyikótól. De jó mert mire hazaér már kiröhögöd, kidühöngöd magad és nem "kap" még tőled is ez után a "remek" nap után. Vannak ilyen emberek, az én férjem is hasonló bár még (azt hiszem) rossz vonatra nem szállt de amellett ajjjajjjajjjjaaaaaj, összefoglaló néven szórakozó professzornak hívja az ilyeneket az unokatesóm :) .

Szandra

szandrakiss
 
 


Judit,

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Szegény Miki! Meg szegény Te. Remélem rendben hazaért... tudok Cegléden egy jó kis wellness szállodát, anyósomék a szülinapunkra oda akartak küldeni minket a karácsony előtti hétvégén, mondván, ránk férne, sík ideg vagyok (a sok aggodalmaskodástól), Atti sík ideg (és csak a munkával foglalkozik), szóval ahhoz képest, mennyit szoktunk, úgy érzem állandóan csak veszekszünk. És ez lejött gondolom anyósnak is, ami azért már ciki. Mindegy, nem megyünk, 20-a munkanap, ráadásul aznap van a céges karácsony, ami szent és sérthetetlen. No comment.

Egyébként Szandrának igaza van, én is azt "szeretem", ha van időm kidühöngeni magam a találkozó előt t ilyesmi esetekben. Attinak holnap lesz vonatos napja, majd figyelmeztetem :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Viki, most, hogy már ihatok, bármikor összehozlak a cimboráimmal :). Lehet, elindulok a lejtőn? :lol:

Judit, ez szívás :( Ilyesmi velem is fordult már elő - sőt, a hozzánk vonattal érkező cimboráink is néha Monorig mennek, és onnan fordulnak vissza :). Miki mikor ért végül haza?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Hóember lapul a kabát alatt:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Nagyon édes ez a kis hóemberke! :P :P :P

Judit!
Szerintem, majdnem mindegyikünk tudna ilyen jó kis eseteket mesélni a férjéről. Volt egy kolléganőm, aki azt mondta, hogy minden pasi egy egységcsomag, csak máshogy hívják őket! :lol: :lol: :lol:
Mikor hasonlóktól elszáll az én agyam, akkor szoktam is ezt mondani a drága uramnak, és így kicsit elvicceljük a dolgot.
Egyébként Miki mentségére szóljon, hogy mostanában katasztrófa, amit a MÁV művel, különösen a tájékoztatás terén. Mostanában ezen a vonalon állandóan késnek vagy kimaradnak a vonatok, mert valahol vágány felújítást végeznek. Zoli mindennap vonattal járt eddig, de most áttért a buszra, mert többször is nagyon megszívta. Nem egyszer vártak Zuglóban 1, másfél órát a vecsési vonatra. Ráadásul, mikor végre jött egy, akkor senki nem tudta, hogy ez melyik, hiszen miért is írták volna ki ill. mondták volna be, hogy ez éppen hová tart. Mivel ő már rutinos, rögtön a kalauzt keresi, vagy már a vonaton lévő utasoktól kérdezik meg, hogy ez most mégis melyik! Szörnyű, amit a MÁV szolgáltatás címszóval nyújt!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Katus!
Nekünk is hiányoztok (persze a többiek is), remélem legkésőbb pénteken találkozunk! Addig is sok-sok gyógypuszi Ancsi pici pocakjára!!!! :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Marci nagyon vidáman csücsül a kabát alatt :-) Tündér!
Kata!
Mekkora a fiúcska mostanában?

Megint jóra sikerült az éjszakánk! 22:30-06:00ig aludtunk. Tegnap hajnalban felébredt, és 2 órán keresztül sírdogált. Szerintem valami nem tetszett a pocijának, amit ettem.
Ma megint voltunk picit sétálni, meg vettünk kenyeret. Kihasználom, amíg nem esik a trutyi fentről :-)
Hű, és megmértem csupaszon. Már megrémülök, olyan tempóban gyarapszik. Kezdem azt hinni, hogy rossz a mérleg. :shock: Majd holnap meglátjuk a védőnéninél mennyit mérnek.[/b]
almi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?