Új privát üzeneted érkezett!

Timi, ez igazán jó hír, vannak még csodák! Gratulálok nektek, milyen nagy lehet az öröm :) hihetetlen, hogy mik vannak.

Rólam: sajnos elkezdtem tegnap nagyon vérezni, voltunk uh-on a babó jól van, emelték az utro adagját, + feküdni kell. Remélem minden renben lesz :( A vizsgámat elhalasztottam, most csak pihenek és semmi más nem érdekel. Hát így vagyunk mi sajnos.

Nagyon aranyosak a babák, mindenkié, tegyetek még képeket, olyan jó nézegetni őket.Mindenkinek csupa csupa jót kívánok.

Kép
marejke
 
 


Marejke sok +++++++++++++++ Minden rendben lesz! :wink:

Timi én 36.hétig szedtem a metet lassan csökkentettem 3*850- ről a végén 36.hét már csak felet szedtem...Te döntésed,hogyan érzed biztonságban magatokat és mennyire tartod a diétát...terhességi cukorral meghuzigálják a kismamit én ezt nem akartam..így láttam jónak

Folsavat is végig szedtem a cvitamin miatt, magneb-t a 36.hétig 3*2...Gravidát szedtem, vasat csak az utolsó hetekben kellett szednem addig tökéletes volt a vérképem.

majdnem akkor szülsz mikor én? :)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek.
Na ma csak egy kicsivel lettem okosabb. Telcsiztem és azt mondták, hogy van egy 3 sejtes és a többi zömében 4 sejtes. Telcsiznem kell még holnap is mert a doki ki akarja várni az 5 napot. És holnap mondják meg hogy hogyan tovább. Lehet fagyasztásra is marad.
Na azért bizonytalan vagyok még egy kicsit.

Most csak ennyit bírtam írni elég gáz még a hasam majd később visszalvasok

szmet
 
 

 
 

Marejke!
Én is véreztem a 10. hétig. Nem lesz baj. Előfordul vérömleny méhen belül. Nekem legalábbis az okozta. Ha nem nő a vérzés mértéke, akkor nem leszbaj. Nagyon szoítunk.
vovanda
 
 


Köszi Vovanda, remélem rendben lesz, már nem vérzek, csak tegnap reggel de akkor erősen, utána nem jött semmi, remélem ennyi volt. Pihengetek most már, komolyabban vettem.

Kép
marejke
 
 


Sziasztok

Timi Apának mondtam sztoridat, Ő is gratulál nektek :P Ez a legcsodásabb ajándék karácsonyra.
Látod mit tett a met és a párod :lol:
Így legalább nem izgultad végig az első trimesztert. Azért megnéztem volna arcotokat mikor közölték a korát. :wink:

Marejke Nyugi és Pihi!!!! vigyázz magatokra

Vanda voltatok?? minden rendben ugye?

Én újra szalma :( de holnap már jön haza Apa

pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


marejke: Nyugi nem lesz semmi gond. Látod vovanda és szépen növeszgeti a piciket.

szmet
 
 


Árnika!
UH jövő héten lesz, kedden csak tanácsadás (de minek, fúj).
Szöszike beteg lesz, ma alig evett. :(
vovanda
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 20:09-kor.
vovanda
 
 


sziasztok!
köszi szépen mindenkinek a gratulációkat!aranyosak vagytok.

kincs! a dokinő ma azt mondta,hogy le kell álljak a mettel,hiszen a legutóbbi cukorterhelésem nagyon jó és ugye már akkor 16 hets terhes voltam,csak nem tudtuk.és miovel az éhgyomori cukrom jó ezért fokozatosan kell leálljak a mettel.és a 24.héten egy cukorterhelés.inzulint már nem néznek ilyenkor.aranyos volt a dokinő nagyon örült,és gratulált! :D

vanda!szép pocak! :D jól áll neked!ja és a folsavval egyetértek,mert már felesleges.testileg teljesen egészséges a baba.ma voltunk uh-on,és szép egészséges a fiunk.bár a genetikai vérerdményt még nem tudjuk.de remélem nem lesz semmi baj.bár az ultrahangon azt mondták,hogy ebben a 18-19. hétben észrevennék az ultrahangon ha valami eltérés lenne.de a méretei tökéletesek,a kicsi szive és szépen ver,és hatalmas a paszúja(ezt mondta az ultrahangon a nő) :D
nagyon boldogok vagyunk.bár én tiszta ideg,hogy minden rendben lesz e.idegesít a genetika is.vigyázz magatokra!

árnika!köszönjük!
hát igen...eléggé lehidaltunk amikor mondták az ultrahangon hogy nem is kis idejű ez a terhesség,én meg rákérdeztem,hogy akkor most terhes vagyok?alig néztek hülyének...de nem akartam hinni a fülemnek és a szememnek.mondták a terhesség korát,hát teljesen el voltunk ámulva.csak csodáltuk a mi kis kukisunkat a kivetítőn. :D
hidd el te is átéld ezt és hamarosan!puszi :wink:

marejke!nem lesz semmi gond!csak pihengess,és nyugodj meg,bár ez a legnehezebb.vigyázz magatokra!

ani!hol vagy?a kicsik?remélem minden oké veletek? :wink:

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Ha durva eltérés lenne, azt azonnal látni kell(ene) az UH-n. Nyugi.
vovanda
 
 


vovanda: Szép pocak, és a pizsi is jó. :D
Tuti jó súllyal fognak a gyerkőcök születni. :D

szmet
 
 


Szmet!
A pocak méretéből a világon SEMMI következtetést nem lehet levonni a baba méretére vonatkozóan... A jövő héten UH, örülni fogok, ha 1 kiló fölötti súlyokat mérnek...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vovanda kerek pocak ! :)))

Timi a genetika miatt de izgulj!!! Az AFP egy nagy rakás kaki!!!! Én a következő gyereknél legszívesebben nem csináltatnám meg!! Fölösleges pénzkidobás az államnak, nem értem mire jó csak a kismamik rémisztgetésére jó...magyar eü-n sikerül jól kiakadonom..
Az uh fontosabb mint az AFP! Sajnos 100%-ban semmit nem lehet kiszűrni se vérből se uh-n de ha mindent rendben láttak uh-n nyugi és élvezd a terhességet mert már a felénél jársz! :) hamar eltelik ám!!!!!

Puszi mindenkinek mostanság csak beszáguldok a topikokra, nincs időm, kész férfi lett kiskincs, mászik 1000-el ,áll a kiságyban az apjánál és a kádban alig lehet megfürdetni, enni nincs kedve csak cicizni de azért már kóstolgat.
Vendég
 


Na az eredmények: Vasárnap kell menni etre. Annyit tudok hogy 3at lefagyasztanak holnap tudom meg hogy hányat kapok vissza, de van 5.6.7 és 8 sejtes is. :D
Na most megyek még egy jót bevásárolok!

szmet
 
 


Szasztok!

Meglettem.Takonykórban szenved a család,valakinek tartania kell a frontot! :oops: Habár én is egy kifacsart citrom vagyok jelenleg.

Timi!
Teljes szívemből gratulálok nektek!!Vanda értesített telefonon,hátast is dobtam. :D :D :D Furcsa érzés lehet ,hogy az életed egyik pillanatról a másikra megváltozik.És már nincs is sok idő hátra!
Én még mai napig attól félek,hogy valaki felkelt,mert álmodom.Nem tudom elhinni,hogy ez a két tücsök a valóság...

Szmet!
Nagyon jól alakulnak a dolgok!Csak így tovább!Ja!És ne legyél görcsös,igérd meg!!!Úgyis az fog lenni amit odafent akarnak. 8)

Marejke!
Biztos nem lesz semmi baj!Vigyázz magadra!

Árnika!
Úgy legyen hogy Vandáéknál találkozunk mind a hármótokkal! :wink:

Kép
ani0227
 
 


ani: Ígérem betartom amit kértél! :D
Most a telcsihívásra várok, hogy mikor kell menjek de még semmi.

szmet
 
 


sziasztok!

ani!köszi szépen a gartulációt.igen ,annyira furcsa,és hihetetlen,még mindig alig hiszem,hogy ez velünk történik....sokszor én is azt hiszem,hogy csak álmodom.de annyira jó érzés.főleg amikor mocorog a picur.sokszor olyanokat rúg,és mi lesz akkor később...?de nagyon-nagyon imádjuk apával együtt.ő egy csodababa.a mi kis csadababánk. :D
remélem ti jól vagytok,és eltűnik tőletek az a fránya takonykór. :wink:

kincs!sokaktól hallottam én is,hogy az afp nem sokat ér.és,hogy azt csak a 15-16. héten jó levenni.na most nekem a 19. héten vették le a vért.hát nemtudom...remélem semmi gond,bár az ultrahangon azt mondták,hogy minden rendben van a picivel,és teljesen egészséges.és azt is mondták,hogy most meglátnák,ha valami gond lenne.mint ahogyan vada írta.szóval próbálom élvezni a terhességemet,amivel eddig semmi gondom nem volt,hiszen úgy érzem magam mint eddig,csak mostmár érzem,hogy mocorog,és rugdos.annyira jó érzés.nem hittem volna,hogy valaha ezt átélhetem.nagyon boldogok vagyunk. :D
remélem ti is jól vagtok?!várjuk a képet-képeket kiskincsről...biztosan sokat nőtt már... :)

szmet!drukkolok++++++++++++++++++++

vanda!köszi a nyugtatásokat.olyan jó,hogy tőled bármit lehet kérdezni,és lehet rád számítani.köszi,hogy vagy a topikunknak! :D

pasi!bocsi,hogy eddig kihagytalak,de csak most olvastam vissza.nagyon köszi a gartulációt! :D

árnika!hol vagy?csak nem apával játszol?csak játszatok sokat!hidd el meg lesz az eredménye!puszi :wink:

mazsi!móni!a pindurk?hogy vagytok?remélem minden rendben veletek?!képeket kérünk a picikről.nem raktok fel eleget!annyira szépek!lehet bennük gyönyörködni az biztos. :lol:

marejke!hogy vagy?remélem minden oké... :?:

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Köszi. :oops: :oops:
vovanda
 
 


Köszi a drukkokat. Pár napot pihizek aztán leszek.
vovanda: Ha lehet akkor csak két blasztót fogok kérni és beszélek B.vel a 3al kapcsolatban.Legalább majd megy a fagyóba is :D

szmet
 
 


Timi, köszike már jól vagyok, várom már nagyon az uh-ot, aggódom, hogy minden rendben lesz e.

Kép
marejke
 
 


ma voltunk a genetikai véreredményért.minden rendben van,egészséges a baba.legközelebb majd 23.hétben kell menjek uh-ra.addig pihi.legyetek jók!puszi!

Kép
timé&tati
 
 


helloka!
nem tuntem el, csak pentek-szombat vendegek (hugim a ferjevel es jott anyukam is aki itt marad legalab februarig :D ) es tegnap meg kaptam egy borzaszto hirt, a baratunk aki volt itt nalunk a nyaron a felesegevel es fiaval, kb 38 eves tegnap reggel meg halt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: o kelett volna legyen a babak keresztapja, nem jon hogy el higyem :shock: :shock: :shock: es ugy volt hogy ma reggel indulok a picikkel es anyukamal ro-ba, de vegul is le beszeltek hogy nagyon rosz az ido es 12-13 ora kocsikazast nem kene be valalni, ugy hogy nem tudok el menni a temetesre, nagyon le vagyok suljtva ettol a hirtol
valamenyit sikerult visza olvasni, de nincs idom reagalni
marejke, timi, vanda vigyazatok magatokra es a pindurkakra :!:
kincs, ani! ti is a "nagy" babakra
szmet! mi volt tegnap? remelem jol meg vannak bent a "babok"
arnika! neked sok puszit

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vanda! szep a pocid, en is mindig el loptam apa poloit :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Nagyon sajnálom! :( :( :( :( De biztos megértik miért nem mentek.
De jó!3 hónap a mamával! :D Párod is ennyire örül? :roll:

Timi!
Szuper!Akkor remélem teljesen megnyugodtál! :D

Vanda,Kincs!
Szabi popója teljesen kipersegett!Nagyon csúnya!Lehet ez is a fogzás előjele?

Kép
ani0227
 
 


Kép kész lett
Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Előfordulhat, hogy a fogzás miatt hígabbat kakil és kicsit jobban kikezdi. Esetleg ha kóstoltatzok valami újfajta kaját mostanában, az is okozhatja. Pár napig kend alaposan (nem kell vastagon, csak gyakran) és picit sűrűbben cseréld rajta a pelust. Nekünk bejött a Bepanthen, sokan a Sudocream-et dicsérik.
vovanda
 
 


Hali!

Ani mi popónk véresre lett kimarva a kakitól (vagy az antibigyótól amit akkor szedett)
Levegőztettük a popót, sudocrem, lila ecsetelő+bóraxos krémet írt a gyerekdoki.

Jobbulást! Alszotok?

Rohanok, mindenkinek pusz!
Vendég
 


sziasztok!

móni!nagyon sajnálom. :( :( :(
annak viszont örülök,hogy a mama legalább ott lesz veletek egy ideig.hátha könnyebb lesz neked egy kicsit... :wink:

ani!igen mostmár megnyugodtam.olyan fúrcsa ez az egész ami velünk történik...még sokszor most is laig hiszem.olyan mint egy álom,amely gyönyörű álom.nagyon-nagyon imádom a mi kis csodababánkat! :D
a kicsik pedig...hát egyszerűen gyönyörűek.nagyon szépek!Jázmin olyan mint egy kis hercegnő.és az a mosoly...tündéri!szabi pedig egy vagány kisfiú,és rád hasonlít.nagyon szépek az biztos! :D

árnika!merre vagy?

marejke!hogy vagytok?

mazsi!kincs!rakhatnátok fel képeket a kis trónörökösökről!biztosan nagyon gyönyörűek ők is!csak már jó lenne bennük gyönyörködni! :D

puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


ani, timi! koszi, a nagyi jo hogy itt van, a segitcseg nagyon jol esik :D
apa meg orul, majd ki derul hogy meddig??? 8) :roll:
nagyon szep az adventi koszoru es az a kep sapi :wink: szep nagyok az angyalkak

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Móni sok-sok ölelés Nektek, és örülök hogy lebeszéltek róla hogy hazagyere a picikkel.
Az nagyon jó hogy anyukád ott lehet veletek, gondolom nem győz betelni az unokáival :)
A három hónap pedig :? sanszos (legalább is nálunk ha elképzelném anyósomat itt addig bbbrrrrrrr :) )

Ani Te nagyon ügyi csajszi vagy :) , Én még nem csináltam meg semmi díszt.
Jázmin fotója pedig :).... , nem is tudtam hogy ilyet is tud a kis kimért csajszikád. :wink: olyan jó lenne meggyúrmázni a kis dundi arcát. :lol:

Timi örülök neki hogy minden ok a leletekkel. :)
szerintem Te kösd át a pocid karácsonykor egy szalaggal :lol: ja és a vonalzód nagyon szép :)

Marejke ok minden?????

Mazsi eltüntél Kisati ??esetleg fotó???

Én beteg voltam egy kicsit pár napig, de már minden ok. Viszont az agyam teljesen szita :( olyan fontos dolgokat elfelejtek.......
Viszont letöltöttem a fotószerkesztő programot, nagyon király :lol: ez lesz plusz ajándék karira

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ja , és leírom a LEGJOBB DIÉTÁT :lol:

készíts Francia hagymalevest, ami nagyon finom, és telít, ezért másodikat már nem tudsz enni, az-az ebéd egy tányér leves!!!

eltelik egy-két óra és piszokul fáj a gyomrod, ezért tutira kilőve az evés a nap további részére.

no ettől csak fogyni lehet :wink: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! koszi az olelest, a nagyi persze nem bir be telni a picikkel.
ez a hagyma leves nem anyira serkenti az etvagyamat, de la irnad hogy kel csinalni talan ki probalom, jo lenne fogyni :lol: koszi

szmet! mi van veled? veletek?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!
Vovanda, nagyon szép pocid van, növesztgessed még ügyesen.

Timi, szerintem is nagyon jó öltet amit Árnika mond, kösd át a hasadat szallaggal, megvan az ajándék, a legcsodálatosabb a földön.

Móni, sajnálom ami az ismerősőddel történt. Jó lehet, hogy ott van anyukád.

Ani, nagyon édik a gyerkőcök, na meg szép az adventi koszorú, ügyi vagy.

Árnika, sajnálom, hogy beteg voltál, mi volt a gond?

Szmet, pihizzél ügyesen.

Anyukák, jó babázást nektek.

Kismamák, vigyázzatok magatokra.

Rólam: jól vagyok, várom a jövő keddi uh-ot, hogy halljam minden rendben odabent, nem volt azóta vérzésem, pihengetek sokat sokat.

Kép
marejke
 
 


moni: Köszi az érdeklődést megvagyok, pihengetek. De már kevésbé bírom a fekvést. Már sétállgatok napi 10 perceket.
A francia hagymakrémleves isteni én is szoktam csinálni.
A neten ha beírod tuti van róla recept.

szmet
 
 


marejke: Te mit használsz a nasivin helyett?

szmet
 
 


Szmet!
Végül is hány sejt lett beültetve? :roll:

Timi!
Már a 20-ik hétnél tartasz?????Úristen!!!Hogy telnek a napok,még csak most mesélted el a nagy hírt!

Gombócka??(iker-kismami)
Nem vettem észre,hogy kerestél bocsi,de holnap majd hívlak! :wink:
Kibújt Szabi baba foga! :D Nem véletlen volt a persegés.De köszönöm nektek a tanácsot,megfogadtam.

Kép
ani0227
 
 


marejke! koszonom, orulok hogy el mult a verzes, minden rendben lesz :D

ani! gratulalok az elso fogacskahoz :wink:

szmet! mikor tudsz valami biztosat? igyal sokat

arnika! meg nezem a netten hatha meg talalom a receptet :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni, ani: Köszi az érdeklődést arik vagytok. Amikor már felkeküdtem és izgatottam vártam, hogy most akkor mi is van B. doki is rákérdezett, ebből sejtettem, hogy nagyon rendben van minden, így mondtam neki 2(blaszto). :D
MÉg a fagyasztóba is maradt de fogalmam sincs mennyi minimum 3 de lehet 4 vagy 5 és közte van tuti egy blasztó.
:D

szmet
 
 


Ja tényleg és december 15-én kell menni vérvételre. :D

szmet
 
 


Ani!
Semmi baj, amúgy is felpörgött a tegnapi nap piszokul, majdnem 9 óra volt este, mire hazaértünk.
Gratulálok a kis foggyárosnak, és köszi a képeket. Hihetetlen, mekkórák lettek, nagyon édesek!

Tegnap megméretkezünk. :D Jelentem: "A" baba közel 1800 gramm, "B" baba 1700 gramm, méhszáj zárt. Egyetlen bánatom, hogy "B" sajnos megfordult, faros per pillanat, de a dokim nem mondott semmit, majd kiderül mi lesz. Még megfordulhat, na meg doki bácsi le tudja vezetni a faros szülést is. Mostantól kb. hetente megyünk, mindent ellenőrzni akar (szívhang, UH, ctg) meg kapunk tüdőérlelőt is.
vovanda
 
 


vovanda: Hú tényleg hogy telik az idő. Nemrég még a vonalzódon a paci a 0-5 között mozgott, hihetetlen nem?És nemsokára 4 gyerkőc lesz hétvégente a lakásban. :D

szmet
 
 


szmet! szoritok nagyon :D

ja ha meg emlekesztek a banyara aki viszi a romanokat a kaaliba most 5000 ft-ot ker minden idopontkor, van kepe a borren, nem?? igaz en 1-szer adtam neki de akor 50 €
a romaniai fodrasznomnek, most tudtam meg hogy a kaaliban csinalt masokid lombik eredmenye 2 kislany, nagyon boldog. szegenyek ro-ba csinaltak 5-6 inszemet es 2 lombikot es most vegre el jot nekik is a legszebb ajandek :lol: :P

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

Nem bírom most már magamba tartani. Akiről beszélsz májusig takarítónő volt, most már ez a "főállása".
Inkább, no komment
:evil:
Vendég
 


Sziasztok

Vanda ügyik vagytok :) és beszélj a babó fejével, hogy forduljon meg!!

Móni leírom a receptet szivesen
csinálsz
1liter húslevest( én kockából szoktam)
3 közepes fej hagymát felvágsz vékonyan, kevés vajon megpárolod és a végén még 2-3 kanál liszttel tovább pirítod picit, felöntöd a húslével és kb. 20 percig főzöd, majd tűzről levéve vagy átpaszírozod vagy botmixerezed, plusz ízesítésnek egy kis bors és só. Én utána még egy pár percre vissza szoktam tenni egy kicsit főzni még.
Én vagy kenyeret pritok hozzá, vagy veszek bele levesbetétet (tudod azaz apró kerek vmi) Finom!!! Jó étvágyat! :)
Ha gondolod elküldhetem még a brokkoliét is, az is hamar megvan, és finom.
A banyáról ha csak meghallom is libabőrös vagyok tőle!!! Nem tudom meséltem-e , de találkoztam vele a belklinikán is , hasonló ˝munkakörben˝. lassan olyan órabére van mint egy hivatalos tolmácsnak :twisted: viszont azért profi szolgáltatás jár, és számla! na befejezem, mert már felhúztam magam :evil:
puszi a két M-nek :)

Ani gratula a kész Férfihoz :) nehéz velük napközben egyedül??
Foglalkoznak egymással???
Úgy eltelt az idő Nektek is Kincsinek is már olyan nagyok a babák. :)

Marejke, Timi tessék a terhesség minden egyes pillanatát élvezni!!!!!!!!!! :)
Marejke örülök hogy minden ok, de azért sok pihi!

Kincs írok privit.

Én voltam a dokinénimnél, minden ok :)

Lusta Pasi haragszom Rád!!!! :twisted:

pusz Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia Materna :)

nem tudom jól emlékszem-e , de veled Én régebben priviztem ugye??? :roll: :wink:
Mizujs veled?? (látom még mindig surranópályán mozogsz :wink: :)
sejtettem hogy a banya takaritónő volt, csak az a gond , hogy bár elvileg a szolgáltatásra sajnos külföldieknek szükségük van, csak olyanoknak is dolgozik akiknek semmi szüksége rá pl.: Móni
és eme ˝munkakörét ˝sem látja el tisztességesen (mint ahogy azt sem szerintem) :evil:
Azért kiváncsi lennék rá hogy most mi a munkaköre
na mostmár igazán lépek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika, materna! hat szerintem a banya mar egy orvosi fizut visz haza :roll: a "nagy" munka utan :evil: mar en is hulyenek erzem magam hogy eloszor vele mentem, mentcseg talan az hogy nem tudtam hogy privat klinikara visz, de Halla Istennek itt ki okositotatok engem, en is akit csak hallok hogy vele akar menni probalom le beszelni

arnika! orulok hogy minden ok, talan nem soka neked is fog kelleni egy szalag a pocidra :lol: 8) koszi a receptet, ha ra ersz johet a broccoli is, bar en csinalok egy fajtat, de lehet a tied finib :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Hú csajok ez komoly. Azért mert bemegy 2 percre vöröske 5ezret kér hát ez nem semmi. És van hogy egy nap vannak vagy 10en románok.
Jesszus.

szmet
 
 


És a másik ki van írva hogy a mobilt ne használjuk az övé meg állandóan csörög hú de idegesítő. :evil:

szmet
 
 


Csajok van egy ismerősöm ő is lombikozik Debrecenbe és ő is vállal tolmácsolást, ő nagyon jól tud magyarul nagyon jó barátnőm lett.

szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?