Új privát üzeneted érkezett!

Junko,
de kár :?
A méhnyak valszeg a műtét következtében kicsit deformálódhatott...
Többször írtam már, hogy nekem mit mondott a doki, miért pecsételek (igaz másmilyen, de u.úgy méhszájat érintő műtét miatt): vérzés előtt már elkezd kinyílni az amúgy kicsit szűkebb méhszáj és ez jár kisebb vérzéssel...
Utálatos, de lehet, hogy most már ez lesz :?

Szerencsemalacság :roll: Azért ismerős...
angel37
 
 


sziasztok.

koszi a dicseretet.hat nem ebbol fogunk meggazdagodni de egy kis zsebpenznek jo lesz a 30halert kaptam 6eurot :? ez kizsakmanyolas a javabol,de ez van.

Junko,nagyon sajnalom hogy szomoru vagy de neha annak is kell lenni.Muszaly a leleknek megkonyebbulni kicsit.nagyon ritkan sirok,a parom elott szinte soha,de november 1en nalam is eltort a mecses rendesen,elvonultam es nagyon jol esett kisirni magam.
ilyenkor duhos vagyok mindenkire,de legfokepp a sorsra hogy miert nem sikerul nekem semmi.Valakinek minden megadatik,gazdagsag,egeszseg,csalad,nekem ezek kozul szinte semmim sincs.Anyira kis dolgot kerek az elettol es nem ertem miert nem kaphatom meg mikor az egvilagon senkinek nem artottam.

narcisz,hat en is rohognek ,de nem fog becsuszni.2hete nem is voltunk egyutt.Apa az ejjel beprobalkozott de leraztam,aztan anyira megbantam a dolgot,ugy sajnaltam szegenyt.Reggel olyan morcosan nezett ram,de remelem nem ez miatt csak feszkos a fogdoki miatt,o ma megy.neki is ki kellene venni egy fogat de nagyon halasztja a dolgot,a legerdekesebb kifogasa ez volt valamelyik nap:
-Majd februarban mert akkor hideg lesz......
miert most mi van ha nem hideg de mindegy o tudja
:lol:
Ir es vagyok de fogi utan kapom majd a metet.

angel,lesz kiskonyved de jo,olyan jo dolog hogy sikerult,te is aztan minden vacakon kersztulmentel de a kitartasnak lett is eredmenye.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Junko :)

:(.... Hát most meg erre mit lehet írni.... ? :roll: Amit Angel ír, nagyon elképzelhető,nem?

Bulcsú jövőre megy suliba, be is vagyok tojva....mint ama jó pedagógus :D!
Egy csoportba járnak, csípik,de látom,hogy Villő már ellenne a bátyó nélkül is :).Egyébként imádják egymást,csak annyit nyösztetik a másikat,amennyit kell :wink:.... De ha nem találkoznak egy darabig,akkor az első az ölelés és puszi :).

Ildi :)

Szt fájt neked a hasad :wink:.... És mivel hajnalban reped, reggel már nem is érzed :)!

anyapoc
 
 

 
 

Monyo!
Juj, de ismerős a doki halasztós téma. Az én páromnak is mennie kéne a napokban fájt is neki. Na akkor kivan teljesen jaj neki így meg úgy fáj, borogassuk meg jaj-jaj.Tudod körbe kell táncolni, hogy mit hozzak meg ilyenek. Akkor mondta "holnap elmegyek fogászatra". Gondolhatod, azóta is megy. Sztm. fél. :wink: Csak nem mondhatja, mert ugye fiú.

Junkot műtötték? :shock: Vagy a hisztero is olyan műtétnek számít, amitől lehet? Az csak egy nagyon pici beavatkozás nem?

Anyapoc!
hogy is van az a kis betű?
nárciszka
 
 


Szvl. a hőmérősből tudom, h 17 cn.-en. Bár most műti után bármi előfordulhat. Ma kellett volna egy hőt mérni az igazsághoz. 13.este együtt voltunk csak elszórakoztuk
nárciszka
 
 


sziasztok.

Nagyon sokszor nem ertem emiatt a pasikat,mitol felnek?a fajdalomtol?dehat az egyszer ugyis elmulik.
persze en is felek de tudom hogy vannak dolgok amiket nem lehet elkerulni,pl foghuzas.Jobb mihamarabb tulleni rajta.nekem sem volt semmi gondom ezzel a fogammal az eletemben nem fajt sosem,de tudtam hogy igyis ugyis ki kell venni.
A parom attol fel hogy ugy fog szenvedni mint en,hiaba mondom neki hogy az ove nem oylan komplikalt.
te homerozol?

ja tegnap elkezdtem barnazni,jol be is tojtam hogy megjon hisz meg egy het van a ciklusom vegeig.Szerencsere elmult,csak egy kicsi barna volt ezert folytatom a fogit.

Kép
monyo83
 
 


Ildi


ÁÁááááááááááááááááááááááá...milyen kisbetű? :shock: Le vagyok lassulva :?....

anyapoc
 
 


El tudatd olvasni vagy Mézga Family.-vel varázsoltassam oda a szemüvegem? :lol:
nárciszka
 
 


Jóvan,vazze,mondom,hogy már merülök :oops: :lol:!
El tudtam olvasni,de nem értem,hogy csináltátok :twisted: ...na de most komolyan...hát hogy lehet ezt elszórakozni?????He...?

anyapoc
 
 


Monyo!

Az én párom hajlamos húzni- halasztani a dolgokat. Én meg mindent egyből akarok. Ez sokszor konfliktus közöttünk. A fog dolgot sem értem. Nahát én is mondom neki, hogy szuri aztán nem is érzel semmit. Majd , ha addig halasztja míg begyullad akkor a szuri sem fog hatni. Na az kellemetlenebb lesz. Dehát beszélhetek én.
Nem hőmérőzök csak régről ismerem az alphőmet most ha mérnék tudnám a 36,7 felett van megvolt a pé. Áh én már régen letettem az ilyenekről.
Barni előfordul tbl.-nél. Ha gyakran van akkor kell szólni az orvosnak, akkor nem megfelelő a tbl. hormontartalma.

A.
Majd elmesélem
Rácsodálkozom, hogy nőnek a gyrekek.Nemérg kis pelusos volt Villő. Édes lehet a puszi&ölelés.
nárciszka
 
 


sziasztok.

cernatlan vagyok :lol: kifogtan egy tanoncot :? franko :?
szegeny a nevemmel volt elfoglalva nem is azzal mit kellene csinalni.
elkezdett kerdezgetni hogy hogy irhatjak a nevem ket ellel(Gabriella)mikor a szerbben nincs dupla betu ott igy irjak(Gabrijela).Mondom neki hogy latinul vagyok anyakonyveztetve.Akkor meg azon akadt fel hogy hogy passzol egy horvat vezeteknevhez egy magyar keresztnev.Na ezt mar nem magyaraztam el neki,mert ekkora mar elegge kiakadtam,mentem mar volna onan.

narcisz,ertem ha abbahagyom a fogit akkor szeretnek elkezdeni homerozni,meglatjuk sikerul-e.

anyapoc lehet volt mar kerdes,de nem akartok 3.kat?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

MÉg ma gyorsan írok,mert holnap áramszünet lesz 9-16-ig és du nemtom,mikor kerülök gép elé :?...

Ildi

OK...
Hát még én hogy csodálkozok :roll:... Csak ugya én nem öregszem :lol:!

Monyo

Gratula a cérnamentességhez :).Van egy szerb kollégám, testnevelő :).Profin nyomja a magyart,pedig szerbnek vallja magát(anyukája magyar....) Lassan mi is tanulunk szerbül :roll:....
Szeretnénk harmadikat,de még nem most.A párom még kint dolgozik, a hely azért nem olyan nagy.Ahhoz először költözni kéne... :roll: Azt meg nem most fogunk,az biztos.Eredetileg úgy gondoltuk,majd ha Villő olyan 5 éves lesz,akkor visszatérünk a dologra.Ráadásul most lett osztályom,őket is szeretném végigvinni...Hát aztán majd eldől,hogy amikor szeretnénk,menni fog-e... :roll:

A párom mindig parázik...kicsit olyan babona a dolog...mert hogy van már két szép egészséges,és nehogy majd a harmadiknak legyen baja :(....Ez nagyon zavar :(...

Angel

Helyzetjelentés????? :)

Junko

Kutty? :)

anyapoc
 
 


Sziasztok drágaságok!

Sok a munka, teendő....

Tildi!
Hehehe tudtam hogy valaki lecsap a megtermékenyítős dologra. :)
Ha arra járok feltétlen beugrom. :)
Nekem is fáj pé-kor jobban mint a műtét előtt. (missed ab-om volt júliusban....)

Angyal!
Szal aszondod most már mindig így lesz. Hát az jó a 26 napos ciklusomból majd 10 napot vérezgetek...
Veled mi a helyzet? Kedély, szeszély, hangulat? Írj már kicsit magatokról, akár priviben is....

Monyó!
Igen tudom, hogy a szomorúságnak is megvan a maga helye. Már túlvagyok rajta 1 hétig tartott. Mostanában mi sem vagyunk együtt. Egy porcikám nem kívánja a szexet....azt hiszem ekkora szünet még sosem volt...[size=12]

Kokuszka![/size]
Nem a héten mész?

Anyapoc!
Kutty növöget. Vicces morgós.
Láttam a gyerekeket a másikon. Szépek, egészségesek fotogének. Büszke lehetsz rájuk.


Puszi

Junko
junko
 
 


Junko!
Mivel tudnálak jobb kedvre deríteni kicsit...,? :wink:

Angel!
Ne tűnj el!!!! HOgy vagy?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Junko,
nem, nem biztos, hogy mindig így lesz, de sajna ez is előfordulhat! :? Reméljük helyreáll a régi rendszered!

Vagyok, köszi, aranyos vagy! :D És ígérem majd jelentkezem bővebb írással is! :oops: Lehet, hogy tényleg inkább emilben!

Kutyababa biztos nagyon drága! :D

Zsazsó,
neked is köszi, sztem jól vagyok! :D
angel37
 
 


Monyo!

Mi ez a cérnátlan sztori?
Nekem a szerb neved is tetszik.
Jó akkor legalább lesz mit elemezgetnünk, ha elkezdesz hőmérőzni. :lol:

Anyapoc!
Ja, mi nem öregszünk. :lol: Én sem venném észre a kort ha nem jönne mindíg valami nyavajám. Már tele van a hócipőm.
Most egy kis szünet aztán pár év múlva baba. Fiatal vagy még.
Jómúltkor azt álmodtam három babám volt és nem bírtam velük.

Junko!
Na most meg én barnizok! Mindjárt meg is nézem hanyadik cn.-en vagyok?! :roll:

Angel!
Visszatérve; a Westenben már régen jártam. Ne is fájdítsuk a szívemet.Azt érzem, hogy melyik üzletág nem megy.

Közeleg a Kaális konzi. :D
nárciszka
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon jöttem errefelé, kicsit magam alatt vagyok. Nem is magam miatt az már lassan nem érdekel. Megint apukámmal vannak gondok, holnap műtik megint, le kell vágni még jobban a lábát. Nem tudom mennyit kell, de félek nem tudja feldolgozni .... szóval mindenre fel vagyok készülve, már ha erre fel lehet.

Jövő héten lesz Kaális konzi, majd meglátjuk, de most ez tényleg nem érdekel.

Junko, biztos édes a kiskutyi, úgy szeretem őket. Végül mikor lesz a hystero?

Angel, örülök, hogy jól vagy :)

Nárciszka,3 baba, na az azé nem semmi lehet :)

Egybként én se tudom nálam mi van, mensi sehol. Szerintem a feje tetejére állt a ciklusom ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Junko

Köszi :oops:...
Édes kis morgó gombócotok van :):)...imádnivaló lehet :).

Ildi

Óóóó,bizony,én fiatal vagyok :lol:!Azért 3 baba :shock:!Én is szerettem volna mindig is ikreket...most már nem :lol:!
Pláne 3at :?.... Most elég nekem ez a kettő... :roll:....
Nyugi,amint lesz baba,helyre fogsz billenni :).. És LESZ!

Kokusz

Nagyon sajnálom Apudat!!!Kitartást kívánok nektek a nehéz időkben.....Remélem,azért minden rendben lesz....
Mensi?

Pusztok!

anyapoc
 
 


sziasztok.

Junko orulok hogy kicsit jobb a kedved.A te apcid hogy reagal arra hogy nincs kedved hozza?
ha lesz tegyel fel kepet a kiskutyrol.

narcisz.Cernatlan=kiszedtek a szambol a cernat.Mikor is lesz a konzi napja?

kokusz nagyon sajnalom,aterzem min mentek keresztul.A legjobb amit most tehetsz hogy tamogatod apukadat,remelem sikerul neki feldolgozni.

anyapoc.neked a ferjed milyen surun van tavol?

Rolam.Fel vagyok porogve,milio tervem van az hogy mennyi lesz megvalositva azt meg nem tudom.
megint megbantott valaki aki mar nem eloszor teszi de en vagyok a hibas minek dolok be megint.
Utolso fogis menzim tegnap jott meg,hetfon kezdem az utolso fogis kuramat
:lol:

Kép
monyo83
 
 


Hali csajok

Anyapoc, Monyo

Köszi az együttérzést. Túl van a műtéten, tegnap még este lementünk hozzá Szolnokra a kórházba, egész jól viseli. Picit sirdogál azért, annyira sajnálom. :(

Ja mensinek nyoma sincs .... :shock:
kokusz
 
 


kokusz orulok hogy apud tulvan a muteten.
Miota kesik a menzid?

Kép
monyo83
 
 


Kokusz

Örülök,hogy túl a nehezén... :roll: Kitartást a családnak és főleg Apudnak!!!!
Na,akkor most megint izgulhatunk miattad :shock: !

Monyo

Így,ahogy kérdezed :wink:...elég sűrűn... :? Márciustól december végéig tart a szezon.A kettő között kb 2,5 hónapot itthon tölt folyamatosan.Közben meg szabadságot vesz ki, amikor tud és adnak.Nyáron volt 3 hetet itthon,ősszel 2 hetet, aztán 1 hetet,most megint jön 1 hétre,visszamegy bezárni a hajót és jön a 2,5 hónap pihi... Szl nagyjából így :).
Szl tervek vannak :)...ez mindig jóóóóó :wink:!
Megbántós meg nyaljon sót :lol:!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Halihó

Hát apukám jobban viseli az egészet mint a család, hihetetlen. De nagyon örülök neki, ma is voltam nála. Köszi lányok az együttérzést.

Monyo, Anyapoc

Hát nemtom mivan, ma már 34. cn oszt sehol semmi :roll: mensiügyileg. Néha fáj a hasam de ennyi. Én már nemtom mivan megint, vagy a pco-m szórakozik, vagy a fene se tudja hogy így a küret után mi a vihar van.
kokusz
 
 


Kokusz

.................

anyapoc
 
 


sziasztok.

Anyapoc minden elismeresem.Valszeg en tutira nem birnam ki a ferjem nelkul.5eve lakunk egyutt de osz visz 2ejszakat nem aludtunk egyutt eddig.Mi ilyen nagyon ragaszkodos tipusok vagyunk,kovetjuk egymast mint az arnyek :lol: :lol:

kokusz azert ellohetnel egy tesztet,siman el tudom kepzelni hogy becsuszott a baba.
Az szuper hogy apukad jol fogadta a dolgot.ha nem faj,elarulod hogy meddig amputaltak?

Bovul a csaladunk :lol: a sogornom tul van a 12ik heten,remelehetoleg mar nem fog semmi baj tortenni.megjegyzem amikor Negoval terhes lett utanna par honappal en is babasodtam csak sajnos annak rosz vege lett.Jo lenne ha megismetlodne csak veteles nelkul.

Angel nagyon eltuntel.mizujs?

Junko kutyulirol kep?hogy vagy?

narciszka?meselj te is.

Kép
monyo83
 
 


na most nagyon szani vagyok.

hallgattam a reggeliben a 2009es szerelmi horoszkopot.
a baratomeknak igazat mondott.Konkretan a barinomnek hazasagot es babat josolt a baratjanak pedig egy hosszu parkapcsolat utan (7eve vannak egyeutt)hazasagot.Jovore hazasodnak ossze es rogton elkezdik a babagyartast.
a paromnak gyermekaldast josoltak :lol: a sajatomat persze nem hallottam mert engem mondanak mindig eloszor.

ez az igazan szanalmas mikor ilyenekre felporgok,es elkezdem hinni hogy lesz babank.
amugy nekunk mar nagyon sokszor bejott a horoszkopunk,egyedul az nem hogy a kos es a bika nem jon ki jol egymassal :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Akartam küldeni a Mikulásos képet, de nem tudok felölteni semmit. :((((

NA de azért remélem jó kislányok voltatok és találtatok csokit a csizmátokban. Én nagyon elvoltam a múlt héten, tesóm volt itt a kicsivel keddtől vasárnapig. Szétbabáztam és tesóztam magam. Nagyon jó volt!!!!
A műtétemet lehet még tovább halasztom. Annyi vizsgám van januárra, hogy lehet nem fog menni. ( na persze jó kis ürügy nemigaz?)


Kokuszkám!
Szomorúan olvasom, hogy apukáddal mi van. Testi, lelki gyógyulást kívánok Nektek.
Tesztelj...

Monyó!
Én is kapaszkodom mindenbe. Nem vagy száni (vagy én is az vagyok? :mrgreen: )
Kutty elvan, csak senkinek nem kell. Így lehet nálunk marad....

Anyapoc!
Igen, durva, hogy ilyen keveset találkoztok. Én is nehezen viselném, bár mi sem csinálunk ügyet abból ha pár napot külön töltünk..

Puszi

Junko
junko
 
 


Sziasztok

Monyo

a térdizülete megmaradt, kb a lábszára felénél vágták.
Horoszkópban én nem hiszek, bár van hogy bejön.

Junko

Én jó voltam, kaptam is csokit :) idán először em kaptam virgácsot :)
Jó ám babázni, én is odavagyok a keresztlányomért. Műtétügyileg te érzed mi jó neked :) Kutyi biztos édes. Köszi szépen az együttérzést, hálistennek jól viseli. Ma voltak nála akik a protéist csinálják majd, tökre felvillanyozta :)

Nem tesztelek, szrintem csak meghülyült a ciklusom a sok idegeskedéstől meg lehet a műtét is bekavart. (Ez is jó kifogás nem? :) Szerdán megyünk konzira.
kokusz
 
 


sziasztok.

Tegnap kibaratnoztem magam.Kb 4ev utan mentem el ujra a baratnomhoz,fura volt de jo.

Junko.Mi nem tartjuk a mikulast,erre a parom reggelre ugy teletomte a csizmam hogy csak na.kicsit merges voltam mert en meg nem vettem semmit hisz megbeszeltuk hogy nincs miki.
Rajtunk is maradt mar kuty,mi is gondoltuk hogy elajandekozzuk de nem kellet senkinek igy megtartottuk.
Ha nem vagy kesz lelkileg a mutetere akkor lehet tenyleg jobb ha halasztod.

kokusz.Protezis szempontjabol a leheto legjobb helyen vagtak.apunak csak bokaba kellet volna de kikerte a doki velemenyet hogy hol a legjobb es igy neki is ugy van mint apudnak.
Az hogy akarja a dolgot marmint a protezist az mar fel siker,megtanul vele jarni es alig lesz eszreveheto az hogy nincs meg a fel vegtagja.
Te erzed,ha ugy erzed hogy nincs baba akkor sajnalom :cry: pedig ilyenkor szoktak becsuszni a csodabebik.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!


Köszi lányok az együttérzést...hát már megszoktuk,de azért jónak nem jó :roll:... Lassan 6 éve vagyunk így :)..... persze azért az a 2,5 hónap (régen több is volt) szuper,amikor folyamatosan itthon van :).


Monyo

Barátnőzés :).
Na meg a Mikulás :):)!
Halakkal mizu?Én most turbóztam fel az akváriumot itthon, vennem kell még fénycsöveket is...

Junko

Műtét...hát tényleg,ha nem vagy rá felkészülve :roll:...
Babázás-tesózás :):)....


Kokusz

Azért érzel valamit? :roll:


A másik topikba beírtam,hogy milyen gyerekdokis élményem volt a hétvégén.Ha van kedvetek,olvassátok el,én nagyon ki voltam akadva :(

anyapoc
 
 


Sziasztok

Voltunk konzin .... biztos rossz napja volt a dokinőnek de eléggé hogy is mondjam "furcsán" viselkedett és akkor finom voltam és nőies. Mindenbe belekötött és semmit nem mondott. Úgyhogy semmivel sem vagyok okosabb mint tegnap. Kiakadt hogy miért kürettel vették ki a polipot, mert az egy elavult módszer. (Elárulom kb 10 dokimmal beszéltem erről mindenki küretről beszélt ... ) Aztán az volt a baja hogy miért nem volt mensim azóta (mintha én tehetnék róla kb) És a férjem még meg merte kérdezni hogy hogy fog zajlani az egész dolog .... Na szóval annyi tuti hogy január 13-án mennem kell uh-ra és majd akkor megmondja hogy mi lesz. Én nem értek hozzá annyira de nem tudom így hogy akar februárban lombikot. Ez így reális szerintetek?
Na kidühöngtem már magam ..... csal nem értem miért így kell viselkedni egy magánintézményben, de úgy látszik semmihez sincs szerencsém
kokusz
 
 


Kokusz

Huh :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát nem semmi :(....
Nem tudsz dokit váltani?Már ha így nem szimpi...én tuti nem jól élném meg :?...
A realitáshoz nem értek ezügyben, de szt ha rövid stimut csinál,akkor simán mehet.
És tényleg,akkor mensi??????????Nem nézett meg?????

anyapoc
 
 


Anyapoc

Nem akarok váltani, bízom enne hogy tényleg csak rossz napja volt, eddig mindig olyan kedves volt. Én sem jó élem meg, rosszul esett ez stílus.
Mensim nincs azóta sem. Ma voltam a saját dokimnál aki műtött, ő megnézett. Elégvékony a nyálkahártya, 4,5 mm, ő azt mondta valszeg ezért nem volt mensi, nem volt ami leváljon .... :? Hát majd meglátjuk, de ezek után nem bánnám ha véletlenül beakadna az ünnepek alatt .... aminek ugyan nem sok esélye van, de hátha ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz-most csak gyors' neked.
Én pont így jártam az én dokinőmmel. Mufurc volt, nem mondott semmit, mindenért lecseszett.
Aztán egymáshoz csiszolódtunk. (ő is nő egy-két ilyet el kell nézni,aztán ha hosszú távon sem változik érdemes elgondolkodni). Ne aggódj, rendben lesz. (azért az fura miért nem nézett meg)
Hát nem tom január közepén hogy fogsz állni a ciklussal. Ha nincs előtte fogigátló beleférhet.

Nekem jan 29-én lesz a müttttét.

Puszi rohanok, tanulok

Junko
junko
 
 


Junko

Hm hát akkor hátha én is így járok :) már lenyugodtam. Azért nem nézett meg mert vittem az uh-ról a papírt, szerintem. Én sem tudom hogy fogok állni a ciklusommal, de már komolyan nem érdekel. Megyek uh-ra aztán majd megmondja mi lesz.
No akkor lesz időd még rákészülni a hysterora :)
Jó tanulást és köszi :)
kokusz
 
 


Kokusz!

Na sokakkal ellentétben ezért nem megyek nőhöz. Ismerve magam, rosszul tűröm, ha velem hisztiznek. Ha tehetném szülésznőt is férfit választanék. :twisted: :twisted: :twisted:

Ettől függetlenül kívánom, hogy csak a csomagolás legyen hülye, és értse a dolgát!

tjuca
 
 


sziasztok.

Huh elvagyok minden napra beiktatok valami kis programot,elvezem.

Junko szupi hogy raszantad magad a mutetre.mutet utan mikor lehet leghamarabb lombik?

kokusz.nodoki :twisted: lehet hogy epp megjott neki es ezert volt mufurc :lol: viccet felreteve mindenkinek lehetnek rosz napjai.

juca szijja.

hat en egyszer voltam no nodokinal,nekem irto kellemetlen volt ahogy bennem matatott.valahogy a ferfiak jobban bejonnek :lol:

Kép
monyo83
 
 


Na sziasztok

Juca

Köszi :) hát nemtom lehet igazad van, de azért bízom benne csak rossz napja volt.

Monyo

Na ja, az nekem is jobban bejön :lol:

Képzeljétek apukámat ma hazaengedék. Szokni kell a közlekedést még de legalább otthon van már.
kokusz
 
 


KOkusz

Nagyon örülök :):):):)!

anyapoc
 
 


Sziasztok.
Utrogestant keresek sürgősen. Ha van valakinek megmaradva belőle, kérem jelezze nekem.
Köszönöm
szkatica@citromail.hu
ducimami
 
 


Sziasztok!

Találtam egy hírt:
Angel-híradó Fanni jóvoltából a babavárósról:

"Lányok
Angel kórházban van. Csütörtökön vérezni kezdett, de BABUCI JÓL VAN! A napokban valószínűleg kiengedik. Vérzik még, de nem tudnak vele mit csinálni. Feküdnie kell..."

Csak szeretném ha tudná hogy nagyon nagyon szorítok NEKIK hogy MINDEN RENDBEN LEGYEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem itt mindenki jól van???!!!!
Sziasztok

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kókusz sajnálom apudat! erőt és kitartást kívánok neki egyszer nekem is volt szerencsém a dr.nőhöz, mert enyim doki külföldön volt, és velem is mufurc volt... örültem, hogy nem hozzá kerültem anno :cry: szerintem ennyi pinzért ne rajtunk töltse ki...

Monyó egy hős vagy !

:wink:



Mindenkinek drukkolok, és ölelés!
Vendég
 


sziasztok.

angel nagyon szoritok hogy minden rendben legyen.

tobbiek?ki hogy all az ajivasarlassal?
nekem minden megvan csak a parom ajandeka nincs es eddig ugy nez ki nem is az lesz amit szerettem volna :cry:
irto hideg van itt es nagyon fuj a szel,persze nekem pont ma kell mennem a varosba,nagyon nincs kedvem :roll:

Kép
monyo83
 
 


Angel, nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anyapoc
 
 


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés! Köszönöm a rámgondolást, a drukkokat!
Sajnos a macera hamarabb kezdődött, reménykedtem, hogy kicsit később fog, de hát ez van... :roll:

Tegnap kiengedtek, itthon vagyunk! Vérzéske továbbra is van, de nem lehet vele mit tenni... vigyázunk...

Bébike jól van, hétfőn 61mm-s volt, ügyesen mozgolódik (az volt kereken a 12.hét).
Holnap megyünk a kombinált tesztre.

Puszi Mindenkinek!
angel37
 
 


Huh..... :)

anyapoc
 
 


Angel!
Örülök hogy jól vagytok!Csak ügyesen továbbra is!Pihenj nagyon nagyon sokat!Drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én a fél délutánt átbőgtem! :cry: :cry: :cry: Vilikénk gazdira talált,már elis ment! :cry: :cry: :cry: Úgy szerettem ezt a kis carost!
Kép

Utolsó képem róla!Marci Hál Isten jól viseli,pedig ettől féltem a legjobban!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.

Angel hala az egnek hogy nem lett semmi baj.tovabbra is nagyon szoritok.

Ancsa :cry: nagyon szomoru mikor mar az ember kotodik egy allathoz es meg kell valni tole.En is sirtam mikor elvitek a kiskutyaimat.

Tegnap megvettem a parom ajijat,egy forgosszeket.voltam anyira hulye hogy azt gondoltam el tudom vinni anyosekhoz.Jo nagy doboz,18kg.alig mentem el egy kicsit es rajottem hogy nem megy.olyan ketsegbe estem hogy majdnem elkezdtem bogni.
Aztan nagynehezen osszeszedtem magam es elcibaltam anyosekig(kb 2-3km)sokan megbamultak es egy neni oda is jott megkerdezni hogy nehez e,irto ciki volt de megcsinaltam.
Mara ugy megfajdult a vallam hogy alig birom mozgatni a kezem.
Hat igy telt a tegnapi napom,de legalabb van ajandek :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok csajszik.

Bocsánat, vizsgaidőszak....egész héten égettem magam és még holnap is fogom.

Angyal!
Gondolok rád.

Monyó!
Hőőőőős vagy. Mindent a szerelmünkért!!!
Én is megvagyok az ajándékok 80 %-ával. Most kitűztem egy max.költséget fejenként és ez így tök jó. Még így is belefér egy nagyobbacska, vagy kettő kisebb ajándék.

(nekem Karácsonykor a mániám a be és ki csomagolás. Ezért mindig arra törekszem, hogy min. 2 csomagja legyen mindenkinek. Úgy sajnálom amikor vkinek csak egy csomagja van és csak ül. Mégha nagy és drága ajándék is.....na és mondtam is a férjemnek nekem több dolgot vegyen ne egyet. Erre egyszer vett három dolgot és azt egybe csomagolta. ÁÁÁááá férfi!!! Szval én egy pár zoknit is képes vagyok kétfelé csomagolni. Na mi nektek erről a véleményetek?)

Ancsa!
Megértelek. Nekem már előre hiányzik ez az ördögfajzat.

Kokusz!
Örülök, hogy úgy tűnik jobban van apud.

Junko
junko
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?