Új privát üzeneted érkezett!

Majdcsak nincs gond.

Remélem!!!

Leventémnél én egy nap után kelhettem fel (császár után), de leszívta minden erőmet. Lehet nála is ez van...
szilbee
 
 


én is üzentem neki, nem válaszolt, hívtam nem vette fel.. annyit tudok, hogy reggel fel kellett kelnie ezt még tegnap mondta, és hogy Apa este volt bennt és hogy tesz fel képeket.. de még nem ...

remélem én is hogy nincs baj de miért lenne csak pihen... vagy kinnt beszélget Apával, telefon meg szobában....
Vendég
 


Sziasztok!

Nem jelentkezett még mindíg senkinél??????Annyit gondolok rájuk!Jó lenne hallani felőlük!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Jó reggelt!
Sajnos eddig még semmi..
a második sms em, hogy jól vannak e irjon pár sort mert aggódunk este 22kor ment el neki.. de nem válaszolt rá :roll: :roll:

ma megpróbálom elérni Párját....
Vendég
 


:( :(
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Én is nagyon remélem, hogy semmi komoly baj nincs Cocával…

A tegnapi nap kicsit zsúfolt volt, de gondoltam ám a Katalinokra :-) Utólag is boldog névnapot!

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nekem ma írt vissza. Nincs semmi baj. Nyugodjatok meg!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na akkor jó! legalább neked írt! :lol: :lol: :cry: :lol:
Vendég
 


:D
szilbee
 
 


na most hívott Zöldi MInden gömbölyű ma átküldi a hoszúhajú szépségről a képet ha férje beért!

kicsit kapar a a torka,Hanna már most el van kényeztetve, mert nem hajlandó az üvegbúrában aludni, a szopiárnán vagy anya pociján, így Zöldi keveset aludt

tegnap egész nap látogatói voltak szegénynek, most már csak kizárólag pihenni akar :lol: bár ha kismenyem engedi :lol:

aki írt neki smst ne haragudjon hogy nem válaszolt kb 36 db érkezett és azt sem tudja szegény kitől, de köszöni jól vannak

szegénykémnek antibiotikumot kell szednie mert a katétertől sikeresen elkapott valamit

puszil mindenkit és nagyon boldogok..apa kicsit el van varázsolva, nézzük el neki, hogy nem írt be... :lol:
Vendég
 


Nagyon örülök , hogy Zöldivel minden rendben :D
Élete legszebb karácsonyi ajándékát kapta. Ezt már nem lehet túl überelni. ( talán egy tesóval :?: :wink: )


Kedves Lányok :!:

Én elbúcsuzom :cry: A babáról lekell mondanom. Bő 2 év alatt több mint fél millát elköltöttem, hogy terhes legyek, de semmi. Annyi orvosnál voltam, de igazából senki nem segít, nem vesznek komolyan. (minek még gyerek címmel :( ) Pedig én nem azt kértem , hogy értsenek meg , csak segítsenek mint orvos. Talán úgy gondolják, hogy én már nem vagyok jogosult több babára :roll:
Tudom, hogy köztetek van aki sok éve vár a csodára, és jogosa.
És ezért is érzem magam szégyelve.

Kívánom Nektek, hogy mihamarabb megtörténjen a csoda Veletek :D

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok éa Boldogabb Új Évet :D

Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


((((((((((((((Surmi))))))))))))). Nagyon-nagyon sajnálom. Nem is tudom, mit írjak. De azért Tőlünk nem kell elbúcsúznod!Mi továbbra is várunk szeretettel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Surmi :cry: senkinek nincs joga ítélkezni senki felett és eldönteni helyette hogy mi a jó neki!

Kívánom hogy megtörténjen veletek a csoda és lehessen egy egészséges kisfiatokat egyszer! :lol:

és Nektek is Boldog Karácsonyi Ünnepeket!
Vendég
 


Babim ma repi? drukkolok nagyon ám! ide is írhatnád hogy mi történik :wink:
Vendég
 


Surmi, sajnálom, ami veled történik, azért ne add fel hátha egyszer sikerül!

Várjuk Hannáról a képet! Örülök, h Zöldivel minden rendben van!

Kép
kata05
 
 


Bonidrágám! Tegnap este 8-kor volt repi. Bocs, de néha elfelejtem, hova, mit írok :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hmmm megbocsájtok de legközelebb pótold :twisted: :lol: :lol:

szijja Katám! én is várom...Marci jobban van?
Vendég
 


Boninéninek jelentem, kedd reggel 9-kor kell telefonálnom a biológusnak és nagyon izgulok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, igen már nem lázas!

Kép
kata05
 
 


Babim na látod megy ez! hú de izgalmas! naggyon szorítok! de kipihent gyerekekkel könnyedén megy majd! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++

KAtám de jó puszi nekik!
Vendég
 


Boni köszi! Úgy néz ki a pneumo elleni oltástól lázasodott be. Mára kutya baja! :D

Baba, drukk!

kispiskóta
 
 


Kép


itt egy kép HAnnáról, sajnos csak ekkora méretben avn.. remélem lesz nagyobb is! de látszik a nagy haja! áttettem ide, mert túlságosan összefolyt vonalzóimmal, nem látszik :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.27 07:56-kor.
Vendég
 


Jaj, de édes kis cukorfalat! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hát én nem sokat látok Hanna babából! :( Na majd élőben!! :D

Kép
kata05
 
 


KAta én is már megnyunyorgatnám..
de én azért látom persze egy nagyobb kép. na majd kiharcoljuk, hogy odamegyünk Zöldihez, és az ablakon keresztül megmutatja :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt, ma hajnalban elkészült az Adventi koszorúm...

Kép

Tavalyi anyagokból dolgoztam, idén nem volt időm mászkálni utána :lol:
Vendég
 


Boni, széép, de a gyertya idei ?! :wink: Vajon Zöldiék mikor mehetnek haza?? Vajon holnap??

Többiek hol vagytok??? Már kevesen maradtunk, de én fogok hőmérőzni a köv ciklusban, elhatároztam!!

Kép
kata05
 
 


Katám tudod mit? én is ! :lol: :lol: :lol: :lol: bár nálam biztos érdekes lesz...


a gyertyát is tavaly vettem, de aztán ki sem bondtottam, mert találtam egy annál szebbet...
:oops: :lol: de idén lecseng ő is :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


elméletileg császárral 5 nap ha jól tudom, így Pénteken szerintem..vagy rosszul tudom? majd úgyis jelentkezik... :lol:
Vendég
 


ja és KAtám gondolok rátok... :wink:
Vendég
 


Boni! Igen, kb úgy vhogy.... 4-5 nap császár után.
szilbee
 
 


Boni, köszi!!

Szilbee, mesélj magatokról!! Képeket is szívesen nézünk!! legalábbis én

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Minihanna nagyon édes lehet, remélem nagyban is megcsodálhatjuk! :-)

Boni: szép az adventi koszorúd :-)

Kata: én mérek most is, az aláírásomban a www-nél van a görbém :-D

De jó, megint lesznek görbék :-D

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilbee én is!

ZSu ZSigmond is a prevenártól lázasodott be múltkor.. helyesbítek hőemelkedése volt. :wink: cebion cseppeket azóta is nyomatjuk ám

Szezsó szép görbe..szeretnék egy ronda görbét tőled de jó végződéssel! :wink:
Vendég
 


Boni, neki sajna láza volt, popsiba mérve, levonva volt 38,5. Képzeld én meg vettem a Cebionnak a Multivitaminját, amit egy éves kortól lehet adni. Szerinted beveszi???? :evil:

Én kedd este szültem és szombaton jöhettem haza. DE, ha kedd reggel császároztak volna, akkor pénteken hazaengednek! :shock:

kispiskóta
 
 


Boni, én gondolokodtam, hogy bemegyünk hozzá, de mivel azt írta, elég neki a sok rokon, így letettem az ötletről.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja de édes a kis Hanna a kis képen :D

Szezsó
jó kis görbe :P :wink:

Kata
na majd muti a görbét, neked is szépek voltak anno, ha jól emlékszem :wink:

Boni
szép a koszorú :)

Babim
drukkolok nagyon ++++++++++++++++++++++++++++++++

Surmi
Kép tudod sokan akkor estek teherbe, mikor lemondtak róla :wink: kívánom neked tiszta szívből

Délután megyek fogorvoshoz :? hétfőn meg AFP
apa szenteste éjszakás lesz :cry:

Kép
gaby25
 
 


Babim mi is be akartunk menni, és épp emiatt letettünk róla.. majd otthon...tegnap anyukájáé k voltak ma nem tudom..de magamból kiindulva pedig engem nem rohamoztak meg jó volt pihenni odabenn...a tökfőzelékét is majd itthonra kéri :wink:

Gaby én is du-n fogorvoshoz mgyek fiammal..

sajnálom szentestét :cry:
Vendég
 


Nyafizhatok,
Nagyon fáj a hasam. Puffadt is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


szegénykém... a repitől?
Vendég
 


Zsu és ha összetöröd? és egy csepp gyümilével?
Vendég
 


Biztos a repi. Végülis 3 tüszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsú! Teába lehet adni a Cebion Multit (csak ne túl sokba tedd, hogy bizti megigya). Mi is úgy adtuk.

Aranyosak vagytok, hogy érdeklődtök. Nincs semmi különös,,, csak a szokásos időhiány.
Fiúk növögetnek, okosodnak. Szóval megvagyunk. 8)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Coca gratulálok Hanna babához! Jó egészséget, sok tejcsit és gyors felépülést kívánok!!

Sajna csak ilyen ritkán tudok jönni még mindig nincs nálunk net, de januárban már talán lesz.
Mátyásom már 5 kg rengeteget fejlődött az elmúlt 4 hét alatt. Apuka még mindig teljesen odavan tőle, de szerencsére még megértőbb a nagyokkal szemben is!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Voltam dokinál és van egy gyönyörű 6 hetes dobogó szivecskéjű Babuckánk !!!

Szilbee, köszi az ötletet. Amúgy szerintem még az illata is gáz, ahhoz képest, hogy egy éveseknek gyártják.

Klarissza, bocsi, hogy ezt írom, de az első vonalzód sérti a szépérzékem. Remélem nem haragszol meg rám emiatt!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kispiskóta 2008.11.27 18:12-kor.

kispiskóta
 
 


ZSu gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsú! Hatalmas gratula! :D
szilbee
 
 


Baba, bármikor nyafizhatsz!!!!!! De 3 hét múlva nagyon boldognak kell lenned!!!

Szezso, látom-látom!!! Csak eldugtad azt a görbét!

Zsú :D :D :D :D :D !

Klarissza, teszel nekünk képet Mátyásról? Hogy becézitek?


TÖBBIEKKKKKKKK??????????????????
Nem írok névsort, mindenki egy mondat erejéig jelentkezzen!!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

mi van Katám! kidobott ágyikód? nem ér megelőzni :lol: :lol: :lol: :lol:

Babim úgy ahogy Katám mondja de majd jön Zöldianya és mondja a varázsmukodj szót! :lol:

Zsu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tegnap voltam fogorvosnál, és mire a zsibbadás kiment az arcomból arra olyan éhes voltam, hogy bevágtam egy óriáshamburger 3/4 ed részét.. sejthetitek milyen éjszakám volt.. Thaiföldön jártam(olcsóbb mint repülővel) de ott valamiért Zsigmondom elvették tőlem megőrzésre letelepedést kellett intéznünk, zavargások voltak..és amikor elvitték fiamat mintha kitépték volna a szívemet.. rohantam a nőci után éppen egy kompra szállt fel egy szigetre akarták vinni..valószínű többet nem láttam volna.. de meg,mentettem magunkat! :lol: :lol:

utána meg időutazást játszottam kezembe került Puszedli élettörténete tudtam mi fog vele történni, amikor visszatérek a jelenbe. amikor ez megtörént vagyis visszatértem mivel Puszi szomorú volt, szerettem volna neki odaadni de tudtam lehetetlen.. de a tartalmára nem emlékszem....csak azt hogy örlődtem, hogy oda kell adjam...

látjátok a mikor a valóság keveredik a mesével délután a vissza a jövőbe 3.részét néztem..





bocsi ez nem egy mondat volt :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni, mindez egy hamburgertől??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azonban, miért kaptam ennyi vigyorgó fejet tőled? :lol:

kispiskóta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?