Új privát üzeneted érkezett!

egy foghuzasos storym.

A baratnom elkisert a fogdokihoz.A varoterem tok otthonos,kanape meg akvarium meg polcok,olyan mint egy nappali.
leultunk.
Baratnom tiszta ideg es ezzel mar engem is kezd felhuzni.
Bemegyek-1 inekcio-semmi
bemegyek 2.inekcio-mintha zsibadna egy kicsit(ekozben a barinom parazik hogy jaj most mi lesz,en nyugtatom) :lol:
Bemegyek huzas kezdes,irto faj,3*szunet huzas kozben.
aztan elajultam,locsolgatnak,rem cikinek tartottam de ez van.
kimegyek erre mit latok,a barinom elfeheredve felig kiterulve van.
szegenykem kikeszult :lol:
Jo kis kiserot valasztottam mondhatom,de igy nagyon viccesre sikerult a huzasom es azota is ezen nevetunk,meg most is nevethetnekem tamad ha ragondolok hogy majdhogynem en tamogattam haza ot :lol:
Most megkerdeztem tole hogy eljon-e velem de sajnos kikosarazott :lol:
tudom hogy nem kellene huznom de tenyleg felek.

igen tenyesztem a halakat eddig kb 200"utodom" van,mostmar lassan lehet oket eladni.

Kép
monyo83
 
 


Jujj :roll: :roll:
és még bartnőd is! :lol:
Gondolom akkor mindegyik látogatás hasonló :?
Altatásban nem lehetne megcsinálni szájsebészeten???

200 halacska? :) Az haléknál mennyire sok?
angel37
 
 


angel nem tudom,ezt a lehetoseget nem vazolta fel a doki.
vegul is ha elzsibadnak akkor lehet hogy nem lenne olyan nagy ugy,nem tudom.
Most azon folozom hogy ha holnap elmek akkor kerdezek ra hogy mit fognak velem csinalni vagy ne.egyreszt rohadtul kivancsi vagyok,masreszt neha jobb a tudatlansag.

hat a 200hal nem tulzottan sok,nagyon sok szulesrol lemaradtam es az anya felzabalta a kicsiket,viszont szukosek a hataraink igy pont elfernek.Ezek csak az elado halaim,a kicsikbol meg az ujszulotekbol nem tudom mennyi van,kb meg ugyanennyi.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Junko!
Tudom, folyton teszel-veszel. :D
Bocsi, akkor mikorra is van, ill. van időpontod? Szóval idénre még szoríthatok neked?

Angel!
Olyan jó olvasni a soraidat!!!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


sziasztok.

megvan az idopontom :lol: jovo csutortokon kell mennem.
megcsinaltak volna ma is csak en nem tudtam igy nem keszultem fel anyagilag :twisted: pedig akkor mar tullenek az egeszen de igy is jo :)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok csajok.

Végre-végre hűvösebb az idő. Őrült konzervatív vagyok (ebben is) és szeretem ha ősszel van ősz, tavasszal meg tavasz....és hangolódni szeretnék lassan az ünnepekre...meg a forralt borokra.

Monyó!
Szuper az akváriumod. Ha közelebb laknál (még mindig nem néztem meg milyen messze a határtól, mert én ugyen Shengen melléki vagyok) bizony vennék tőled.
Az új lakásunkba van is a falba tervezve egy akvárium. Nincs is ennél szebb dísz egy házban szerintem.
Fog kálváriához kitartás, jó volna ha már túl lennél rajta.

Kokusz!
Legalább kipihened magad. És már nem fájsz alul?

Angyal!
Kicsit amiatt vagyok szommer, hogy nem együtt vagyunk babások. :oops: De majd a másodiknál:) Vagy inkább csatlakozzam be vmikor?
Zseblámpát kigubiztam Szana széjjel van karmolva... Olvasom valahol, van pici hányinger? Kell az jobb ha van tünet mintha nincs, bárki bármit mond!!!

Anyapoc!
Suliban idén végzek. Ha megérem 15 vizsga lesz decemberbe úgyhogy húzós...Neked? Te hogy állsz?

Zsazsó!
Mindenképpen még idén vmikor!!! Legkésőbb egy séta a karácsonyi vásárban?

Rólam.
Asszem csúszik minden. 3 maszekmunkám összejött most, vagyis összejövőben. Vizsgaidőszak kezdődik, és építkezés-festenem kell a fákat a tetőhöz. Meghalni nincs időm...úgyhogy vagy spontán összehozzuk (hihihi álmodik a nyomor) Vagy leghamarabb február...nem tudom de most nem bűnkódom nincs időm rá. A műtétet azért benyomorintanám köv. ciklusra. Mennyi a lábadozás, nem tudjátok?

Na puszi, bocs akinek nem írtam, bár sokan nem vagyunk...

Junko
junko
 
 


Bocsánat a helyesírási hibákért. :oops:

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Monyó,
akkor jövő hét ilyenkor fog-ügy lezárva! :wink:
Ennyire drága egy húzás?

Zsazsó, Junko,
elvileg úgy volt, hogy ma járok felétek, de nem voltam benne biztos, ezért nem szóltam, és valóban sajnos nem is vagyok ott :(
Majd talán lesz még alkalom a közeljövőben! :)

Junko,
ezért tényleg kár :( Milyen szép lenne pedig...!
Úgyhogy javaslom, inkább csatlakozz :wink: , mert nekem nem lesz második! :oops:

No, megvan a zseblámpa? Kutyából jött? :mrgreen:
angel37
 
 


Junko,koszi a dicseretet :oops:
Huh jo sok minden osszeszaladt most neked.15vizsga :shock: hogy lehet 15 vizsgara keszulni?

angel maga a huzas nem sok de a noverke kerdezte hogy mi lesz,mondom mutet ami 50euro,annyi nem volt nalam sajnos.Lefenykepeztettem a fogam...hat eleg erdekes.Nem fuggolegesen van hanem vizszintesen :shock: egy kicsi csucske van csak ki az inembol.
elhiszem hogy nem terveztek megegy babÓt,egy baba is csodalatos(en is beerenem enyivel)

Kép
monyo83
 
 


Hali

Hu én már unom itthon, tudom hülyén hangzik .... :)

Junko

Már nem fájok ... elvileg minden oké. Remélem legalábbis :) azon filóztam lehet hőmérőzni kéne, lássam mivan.
Hisztero után elvileg max egy hét szerintem, az lenne ugye?
Vizsgákhoz egy kalappal :) Ha esetleg februárra csúszik a lombik max velem leszel egyszerre babás :)

Angel

Szóval van kis hányinger ... az jóóóóóóóóóóó :) Még a soraidból is érezni mennyire más a lelkivilágod :)

Monyo

Szorítok ehhez a foghúzáshoz ... legalább túl leszel rajta.
kokusz
 
 


Monyó,
nem ezt hívják bölényfognak?
aha, 50 euro :? ezért elaltatnak legalább?

Kókusz,
olyan ordas nagy változás szerintem nincs az írásaimban, de tény, hogy máshogy érzem magam! :wink:

Meddig még otthon? Hogy lehet azt unni? :lol:
angel37
 
 


Angel

Jó persze :) igazad van de valahogy mégis más na ...
Már csak holnap meg a hétvége de a jövő héten majd biztos visszasírom az itthonlétet :)
kokusz
 
 


Angel!
Bízom benne, hogy még legsz mód az idén! :lol:

Junko! :wink:
A séta o.k.!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Monyo

Foghoz nagy drukk,nem lennék a helyedben :roll:....
Szl tenyészhalak :).Az szuper :).Nekünk most pusztult el a majd' 5 éves algaevőnk :(....
Nekem anno a Black Mollyk szaporodtak :).

Angel

Akkor hajrá lukkal,de pihenve :).Tuti,hogy minden ok lesz :).Következő orvoslátogatás? :)

Junko

Na akkor neked is van mit tenni :).
Nekem 18 tantárgyam van erre a félévre.Ebből egy 36 órás letöltendő terepgyakorlat :?...a többi beadandó vagy vizsga...Szl mindegyikre készülni kell.
És a következő félév lesz az utolsó...és akkor 7 órás terepgyakom lesz és még jópár tantárgy :shock: ...meg szakdoli és államvizsga...nemtom,hogy képzelték :twisted: ....
Tényleg,kiskutyi előjött már?vagy annyi idő nem telt még el? :roll:

anyapoc
 
 


Sziasztok.

Angyal!
Az előbb azt írtam hogy ANYgyAl milyen beszédes név. Hihi.
Szval kár, hogy nem jöttél!!! Jó volna találkozni. Naggyon remélem, hogy azért majd összefutunk vhol.
Képzeld barátnőméknek is van biglije és nem bírnak vele. Lehet elajándékozzák...
Ja és pontos időpontot várok mikor mész UH-ra, de nyomban, had rögzítsem a naptáramban. Miket kell szedned, és meddig?

Ja és nem a kutya pottyantotta ki az elemlámpát.:) Én szedtem ki folyik belőle a homok. Használhatatlan.

Monyó!
Fú ilyen fájdalomért még ennyit fizetni is? (én is megyek rajtad felbuzdúlva fogdokihoz csütörtökön) Ja a 15 vizsga dec-janban lesz. Eddig sosem sikerült mindent teljesítenem. Ez csak vágyálom. Fogigátlóval hogy állsz? Menzi jön meg rendesen?

Kokusz!
Igen hiszteró lesz. Bármi lesz szerdán elmegyek a dokihoz. És nagyon remélem, hogy dec. elején túlesek rajta!!!
Tééééényleg akkor febnhruárban együtt. Na legalább vmi jó.


Anyapoc!
Húú jo kis programterved van neked is. Én is idén végzek. Akkor veled meg majd együtt szívok. :)

Hát előjött a kutyi de nem önszántából., Csak kiszedtem. :oops:

Nincs jó kedvem. Tesóm babája csak növöget, lassan a barátaim gyerekeinek a ballagására is megjön a meghívó én meg még mindig itt. Gyerekek lassan 5 év. És csak nézem a hűtön a kis porontyomat és próbálom elképzelni milyen volt, de semmi. Olyan üres vagyok és olyan fásult. És nehéz elképzeln, hogy lesz ez máshogy is. Képzeljétek már nem is sírok. Semmi. Na ez a vég sztem.

Junko
junko
 
 


Sziasztok

Junkokám

Hát hajrá hisztero, meglátod a jövő év a miénk lesz én érzem. Én sem sírok már ... nem tudok. Mindenki csak sopánkodik ... én meg csak húzogatom a vállamat hogy ez van. Mondjuk nagyon hosszú idő az 5 év, megértelek pedig én még csak 3 évnél tartok. Néha azért bennem is felmerül a gondolat hogy mi lesz ha nem sikerül ... a vicc az hogy valahogy az a megérzésem hogy ikreink lesznek, és mondtam anyukámnak a hétvégén. Erre rámnéz nagy szemekkel, hogy eddig nem akarta mondani de neki is ez a megérzése. Majd meglátjuk.
De én azt mondom hogy harcolnunk kell amíg csak lehet, kitartás! Itt van Angyal pozitív példának.

Monyokám

Drukk a fogadhoz!

Anyapoc

Jó kis programod lesz .... :shock: két gyerek mellett
kokusz
 
 


Sziasztok!

Hát,lányok,az biztos,hogy a kitartásotok példaértékű!!!!!
Én azt gondolom,hogy ennek a várakozásnak megvan/lesz a gyümölcse.Olyan nincs,hogy nincs( Üvegtigris után szabadon :lol:)....

Junko

Akkor szívunk együtt :?... Legalább lesz,akivel összeboruljak :wink:!
Megértem a szenvedésed..... :( Az az igazság, ha valamilyen szinten az ember nem tartja távol magát érzelmileg egy idő után az ilyen dolgoktól,akkor belebolondul....
A hűtős dolgot nem értem.Van UH képed a babáról? :roll:

Kokusz

Drukkolok az ikrekhez,de legalább 3as legyen :lol:!
A megérzések nem csalnak... :roll: Én hiszek az ilyesmiben :)...
No igen, jó program lesz ,pláne a gyerekek mellett,de talán a szabadnapomon sok mindent tudok majd csinálni,amíg nincsenek itthon.Most éppen a beadandókkal küzdök.Kicsit egyébként kezdek kifulladni,kezdem unni a dolgot....de majd belejövök :).

anyapoc
 
 


Helló.

Kokuszka!
Szinte mindegy, hogy 3 vagy 5 év. Ha jól emlékszem a 3. évben éreztem a legszarabbul magam. De te még előtte vagy a dolgoknak. Most kezdődik a lényeg és minden okod megvan arra, hogy bizakodj. Sztem nagyon jó esélyeid vannak a lombikra. És igen ha ikreket gondoltál ki akkor tán úgy is lesz. :)
Én is ezen vagyok. Ikreket akarok és már úgy is beszélek róluk. Majd kiderül van-e hatása az ilyesféle programozásnak. (persze nem hiszek benne, és nem is azért csinálom, csak azt gondolom ennyi minimum jár)

Anyapoc!
Biztos így van ahogy mondod, ez önvédekezés.
Igen a kicsiről van több fotóm. Van amelyiken olyan kis emberke formájú már. Nem vagyok szomorú ha rá gondolok, tényleg hihetetlen, hogy megtörtént. Viszont elfeledni sem akarom.

Hú nagyon rajtam van egy önkitárulkozásos roham, így most gyors abba is hagyom. :)

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Junkom drága!
hát ezt eddig nem fedeztem fel a nickemben!
Totál megértem a csüggedésed... :? Meg az őszi-tél hónapokban még szarabb minden... :?
Bocs, de biztos jó ötlet a kép a hűtőn? :oops: Főleg ha csak a semmit érzed tőle...Elfeledni semmiképp sem fogod!
Drukk a hysterohoz!!!

Anyapoc,
mit mondjak, nem fogsz unatkozni! :roll:
UH pénteken!

Kókusz,
ennyi megérzés! :wink: Így legyen! :lol:
Sztem is jó esélyed van, lak már polipmentes! :)
angel37
 
 


Angyal!
Nem tom.

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Junko

Pedig bízhatnál jobban a testedben és az elmédben! :roll: Mert bizony az agykontroll működik a legtöbb esetben :roll:.... Még akkor is,ha nem hiszel benne :wink: (tehát nálad is :D).... Az emberi szervezet, az agy sokkal többet tud,mint amit mi tudatosan ki tudunk vagy akarunk belőle préselni.... :)
A hűtődologról nekem is az jutott eszembe,mint Angyalnak... :roll: Nyiss új fejezetet!!Ami nem jelenti azt,hogy el kell feledned....
A rohamodat csípem :wink:!

Angel

Akkor pénteken .... :)
Viszont hogy ne csak az anyatopikodban követeljék, én is kérem a vonalzót :lol:!Vagy majd csak később....? :roll:
A fene,hogy nemtom,hol tartasz!

anyapoc
 
 


Junko,
ha kicsi erőt is ad a folytatáshoz, hogy nap mint nap látod, akkor legyen ott! :)

Anyapoc,
nem lesz vonalzóm, azt hiszem ott is ezt írtam... :oops:

8+1 :wink:
angel37
 
 


Sziasztok Lányok!

Angel
Már 8+1. De megy az idő!
Nekem most nem olyan rossz az ősz. Valahogy fel sem fogom. Mondjuk mostmár csípősebb az idő. De egyáltalán nem készültem eddíg még csak gondolatban sem a kari.-ra. Valószínűleg az elmúlt években babás karácsonyról álmlodoztam és most talán (remélem)csak úgy elmennek majd az ünnepek. Az üzletekben sem látom azt a felhajtást, meg az emberekben sem a vásárlási lázat. Aztán lehet, hogy ez csak a "vidéki élet" teljes valójában. Persze a "válság", de nekem jobb, hogy nincs felhajtás.

Kokusz
Mikor kezdődik a program?
Tényleg jók az ikrek! Négyes?! :lol: Volt a híradóban!
Ja és örülök, sikeresen túlvagy a műtéten.

Junko-Kokusz
Én hamar elpityeredek azokon a dolgokon amik az egészségemet illetik. Én bizony sírok. Elég sokat. Kudarcnak élem meg ami velem történik.
Ja és hipohonder is lettem.

Anyapoc
Szereztem be egy pár agykontrollos könyvet. Még nem kezdem el olvasni. Komolyan szeretném venni. És tényleg erőfeszítéseket tenni a siker érdekében csak még nem vagyok rá felkészülve.

Dec 19-re kaptam a Kaaliba időpontot. :D
Most csütörtökn műtét utáni kontroll.
nárciszka
 
 


Nárciszka,
a korán sötétet aaaannnnyira nem szeretem! :?
A WestEndben pl már érzékelhető a több ember! :roll:
A válság miatt talán hitelfelvétel nem lesz annyi...

Hú, hipochonder ne légy! Bár tudom, parancsra nem lehet változni...

Nagyon szorítok neked, olyan régóta küzdesz már te is!
Drukk a Kaális konzihoz és kontrollhoz is!
angel37
 
 


Sziasztok

Anyapoc

Köszi a drukkot, ha nem ikrek lesznek az sem baj :) csaklegyen már.

Junko

Én most annyira nem szenvedek etől az egészől azt hiszem tavaly rosszabb volt. Bár taán ebben most az is benne van hogy kiderült hogy a férjemnél gond van, talán ez vigasztal most, ebbe kapaszkodok hogy eddig ezért nem sikerült.

Angel

Igen, a "háziállatot" már kiírtották :) elvileg szabad a pálya. Jajj várom nagyon a pénteket :)

Nárciszka

10-én megyünk megbeszélni a lombikot, elvileg januárban indul a mandula :) Ami a hipohonderséget illeti, az nekem is van, de már régóta :) Akkor neked is drukk mindenhez.

Képzeljétek, kezdem tényleg azt gondolni hogy ez az egész meddőség generációs probléma. Épp ma mondta az egyik barátnőm, hogy nekeik is lombik lesz, a férjénél is gond van meg nla is. Komolyan, rengetegen szenvednek ettől :shock:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Angel

No,azt már nem olvastam ám,hogy mit reagáltál a vonalzóra :wink:...de ha néha beírod,hogy hol tartasz,akkor én elégedett leszek :lol:!
És tényleg gyorsan megy az idő... :roll:
Akkor jön az idióta kérdés: érzel már valamit???Rosszullét,ilyenek? :lol:!!!


Ildi-Nárciszka :)

Szuper,van időpont :)...azt hittem,nehezebben lesz.Ez meg mindjárt nitt van :wink:!
Én anno olvastam agykontrollos könyvet,de nem csináltam végig a tanfolyamot.A kollégáim egy páran igen.Viszont észreveszem magamon,hogy tudom magam programozni.Tehát biztosan működik :).Na meg az önbeteljesítő jóslatok... :?


Kokusz

Érdekes ez a generációs dolog,amit írsz....És van is benne valami. :roll: Én igazából azt érzem,hogy főként a civilizációs ártalmak tehetők ezért felelősség.Sok olyan dolgot csinálunk,ami baromira nem tesz jót az egészségünknek...és amiről nem is gondoljuk,hogy ilyen kihatásai vannak.A rengeteg, felhalmozódott gyógyszer(és nem csak a szervezetben,az ivóvízben,mindenhol!!!), a környezeti ártalmak, stressz stb.Ezek mind-mind visszaütnek :(....
Hát,ha a drukkjaimon múlik, akkor egy tucat gyereked lesz egyszerre :wink:!!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok.

Köszönöm a vigasztaló szavakat.
Most csak annyi, megjártam a dokit. Januárban lesz meg csak a műtét, úgyhogy a jó Isten se tudja mikor lesz lombik. :(
Mindegy.

Monyó!
Holnapra drukk a fogdokihoz.

Angyal 8+2 ! :)
Pénteken várjuk a beszámolót.

Nárcisz!
Ügyes vagy, örülök, hogy belátható időn belül csak sikerült időpontot kapni. Én jobb szerettem sírni...

Kokusz!
Biztosan így van hogy generációs bajok vannak. Mégis sokaknak sikerül és szar azt belátni, hogy én pl. gyengébb vagyok az átlagnál...

Anyapoc!
Na akkor csak programozom magam tovább. Gyerekekkel mi van?

Na nem depizek tovább, tudjátok hogy nem tart ez nálam sokáig.

Puszi

Junko
junko
 
 


Állandóan kommentálom magam. Feltűnt már nektek is? :)

Anyapoc!
Ezt olyan csúnyán kérdeztem.
Szóval, mi újság a gyerekekkel? Írj róluk pár szót. Nemigen olvasom a másik topikot. :oops:

Junko
junko
 
 


Junko,
:( de miért kell jaunárig várni? Egy hystero nem fér bele? :?

Most, hogy így mondod!, kommentálj nyugodtan! :)

Anyapoc,
érzek kisebb rókás dolgokat, kicsit megváltozott a kajához való viszonyom :roll:

8+3 :wink:
angel37
 
 


sziasztok.

Tul vagyok rajta,maga a mutet 1oraig tartott.A legeleje volt talan a legrosszabb,12.szurasra sikerult eltalani hogy hova kell adni az erzestelenitot.
Most ket napig pihennem kell,nem ehetek csak pepeset,se tul hideget se tul meleget.
A doktorno szerint fel fog dagadni az arcom,meg fajni fog ezert folyamatos fajdalomcsillapito szedes.
roviden ennyi,nagyon boldog vagyok hogy tul vagyok rajta.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
hős vagy :!:
12 szúrás! :roll:
Biztos sz@r kellemetlen lesz, fájni is fog, de legalább kint van az a
fogacska!
angel37
 
 


Sziasztok!

Junko

:)...köszi,jól vagyunk :).Villő már ovis,egészen jól viseli, Bulcsú jövőre megy suliba.Most foghíjas,már elkezdte a fogváltást :).Ennyi :).
Én sem értem,hogy miért húzták el ennyire a műtétet... :roll: És utána mennyit kell elvileg várni a lombikot?Előtte nem lehet konzira menni,hogy mi legyen?Vagy kell az eredmény?


Monyo

Nagyon ügyes vagy :).És hőőőős :):)!

Angel

No,akkor megnyugodtam :wink:!

anyapoc
 
 


Sziasztok.

Talán-talán kibillentem a rosszkedvemből amit magamnak generáltam.:)

Monyó!
Végre. Gondoltam rád tegnap, mert mi is fogdokinál voltunk este a férjemmel. Na ez persze egy sima tömés volt, de erre is rá kellett készülni. Látom lassan vége a fogigátlónak. Kb egy ciklus lesz még? Aztán mi a terv?

Angyal 8+4!
Hát az az igazság, hogy csak kettő darab orvos végez olyan hiszterot ami nem csak diagnosztikai, hanem rögtön műtét is ha baj van. Decemberre kaptam volna időpontot, Karácsony előttre, de nagyon necces volt, hogy akkor meglesz-e vagy nem. Így marad január. Ami megint vizsgaidőszak közepe, úgyhogy nem tudom...jövő héten fog megjönni és akkor megyek papírozni, majd lehet még variálok egyet, mert ez a január nagyon nem jó!
Írsz majd ma mi volt a dokinál?

Anyapoc!
Bulcsú már iskolás lesz? Édes. És várja? Egy oviba járnak egyébként? Jó testvérek?
Hisztero után kell mennem Kaáliba egy középidős UH-ra. Aztán sztem a köv. ciklusban mehet a lombik. A fogigátlóhoz jó lenne ha most sem ragaszkodna a dokinéni. Szval sztem reálisan február-március (március síelés úgyhogy nem tudom ha szerencsém van abba fog belecsúszni és akkor április és akkor megint 1 év telt el 2 lombik között...:? )

Kicsi kutyikámnak már kinyítl a szeme. Rájött, hogy tud morogni. Vicces hallani ezt egy két hetestől....annyira éééédes.

Na nem regélek tovább puszi csajok megyek haza desznyót vágni.

Junko
junko
 
 


sziasztok

Szep joreggelt mindenkinek :lol: vegre kialudtam magam :)

Koszi lanyok a szoritast.Igen hos vagyok ez volt az elso szavam mikor meglattam a parom,vegul nem kisert el senki egyedul mentem.
Jovo heten varratszedes es orokre elfelejthetem ezt az egeszet.

Angel ma mesz dokihoz?nagyon nagy drukk.

Junko igen mindjart vege a foginak a mostanin kivul meg egy ciklus.jan 1 kezdunk ujra spontanozunk csak.
Sajnalom hogy csusztok,a fene egye meg.

Kép
monyo83
 
 


Junko,
aha :?
Hú, remélem miklósbácsid úgy alakít, hogy variálhass még az ünnepek előttre!

Írok majd! :wink:

Monyó,
még varratszedés is???

Köszi! :)
angel37
 
 


angel hat igen muszaly volt varrni mert eleg hosszan felvagtak es igy gyorsabban gyogyul.
Tenyleg, a varratszedes faj?nektek mar volt ilyen lapar utan nem?

Kép
monyo83
 
 


Szedtek 25 centis varratot a hasamból, de sztem ínyből más... a hasas egyébként nem fájt, vmi drótszerűséggel volt összevarrva, egy-egy rántás kellemetlen volt! :wink:
Ja, amikor hüvelyen keresztül szedtek méhnyakból, azt egyáltalán nem is éreztem! Az az anyag sztem talán jobban hasonlít a száj belsejéhez!
angel37
 
 


Monyo!
Szupi, túl vagy rajta.
Kedves kis csipkelődések amikor a varratot szedik. Kezdem megkedvelni 8) Na nem viccelődök. Komolyan nem fáj.

Mindenkinél spontánok lesznek a köv. hónapok?!
Juj, még pár évvel ezelőtt izgultam is volna! Szvl. nálunk is az lesz.
Kontrollon rendben volt minden.

Anyapoc!
Nőnek a gyerekek!
Már okt eleje óta heti rendszerességgel telefonálgatok időpontért és csak most tudtak adni. Én spéci azt gondoltam gyorsabban fog menni.
nárciszka
 
 


Na sziaszok

Monyokám, jó hogy túl vagy a foghúzáson, tényleg hős vagy :)

Junko jajj úgy odavgyok a kiskuttyokért :) biztosan édes pofa. Sajnálom, hogy így elhúzódik a hystero meg amiatt a lombik, de htha tényéeg tudsz még valamit sakkozni ....

Angel? Hírek?

Én jól vagyok, várom nagyon a konzit.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Tegnapi eredmény: 17,8mm-sre nőtt a kicsi, épp akkora, amekkorának lennie kell! :D :D
Megkaptam a labor beutalókat, utána majd mehetek a védőnőhöz! Ez is eljött... :shock:
angel37
 
 


Angel! :wink:

Minden nap bekukkantok, "megnézem" hogy vagytok.
Szuper hírek! :D Nagyon örülök!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angel :):):):):)

anyapoc
 
 


Sziasztok

Most kerültem csak gép elé.
Angyal!
Gratulálok!!!!!!!!!!!

Junko
junko
 
 


sziasztok.

angyal.Nagyon nagyon :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


uncsizom,irok kicsit.

Egesz hetvegen az agyba lettem parancsolva,mit ne mondjak halal uncsi volt,egesz delutan dvd ztunk.reggel agyba kaptam a kv-et aminek kovetkezteben egy fogi bogyom kimaradt,mert mindig akkor veszem be amikor fozom magamnak a kv-et,ez kimaradt es en meg total elfelejtettem csak masnap reggel vettem eszre.Gondolom a meddosegem miatt nem kell vedekeznunk a honap hatralevo reszeben(ezt irja a tajekoztato ha kimarad a bogyo).
a fogam helye ugyahogy rendbejott,most a fulem faj cefetul,anyu szerint ez is a fogam miatt van.a ragas nem megy igy megint maradt a pepes etel,vagyis tea meg keksz,a hatam kozepere kivanom mar.Nem birom kinyitni rendesen a szamat igy csak a kiskanal fer be es kb ugy eszem mint egy 80eves.Erdekes lesz ha nem mulik el csutortokig foggalmam sincs hogy fogom a dokinak kitatani a szam.
Jo dolog is tortent,eladtam eletem elso 30 halat :lol: nagyon orultem neki,ez mult hetfon volt.penteken szolt a pasi hogy johet a kovetkezo szallitmany mert nagyon megvolt a halaimmal elegedve szetkapkodtak mind.A heten el kell mennem hozza es akkor konkretan megbeszeljuk hogy hany darab kell neki,meg megnezem milyen uj halai vannak.Mar a falubol is van erdeklodo halra,pedig nem is reklamozom hogy vannak halaim csak az osztalytalin emlittettem meg hogy ezzel is foglalkozom,meg a sulinak ajanlottam fel par ajihalacskat,azokat a diakok gondozzak.
babadologrol nem beszelunk,de azert szoktam agyalni rajta.Varom mar hogy vege legyen a fogikuranak viszont felek is hogy mivan ha ennek ellenere sem fog sikerulni.Kb fel evem van,tehat ha nyarig nem jon ossze akkor ez a modszer sem jott be.Igazabol inkabb probalom magam felkesziteni arra hogy ne torjek ossze ha nem sikerul,mar vannak terveim hogy mi lesz ha ketten maradunk.

hat ennyi,jo hosszu lettem,ez van most velem.

Kép
monyo83
 
 


Angel!
Éljenéljenéljen! :lol: :lol: :lol:

Monyókám!
Kitartás, drága! A nyár még nagyon messze van...

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Angel, én is veletek örülök, és gratulálok!

Monyo, gratula a halas bolthoz, csak így tovább! Babaügyben ne add még fel, hátha mégis bejön ez a módszer!
athiz
 
 


Zsazsó, Anyapoc, Junko, Monyó, Bali, Athiz,
a kis jólnevelt köszöni szépen! :D és én is! :wink:

Monyó,
a fogüreg meg a fülüreg, meg úgy minden üreg arrafelé vhogy összefügg egymással, lehet, hogy átkerült a fülhöz vmi trutymó esetleg gyulladásból?

Ügyes vagy, haláruscsaj! :lol:

Drukkolok a fogikúra utánhoz!!!
angel37
 
 


Sziasztok.

Monyó!
Sztem is ügyes vagy a halakkal. Remélem tényleg be fog jönni. Nekem egyszer az első fogam mögötti ínyt vágták fel. Lógott a cérna a számból egy hétig. :)A varrat szedésre nem is emlékszem, nem fájt. A műtét kafa volt. Jó ki kábulós. (én bírom a kábítós dolgokat...vicces)
Na és tényleg ne készítsd fel feleslegesen, hogy ne fájjon ha nem sikerül. Ebben Angyalnak van nagyon igaza. Ha nem is jön össze (és ez persze nem így lesz) legalább addig érezzük magunkat jól.

Kokusz, Angyal!
Nem tudom előre hozni mégsem. Az az igazság műtét óta 22-24 naptól vérezgetek és 28. napra jön meg. Így tuti meglenne vmilyen formában a decemberi felajánlott időpontra. Ezzel amúgy tele van a hócipőm. Mi ez a vérezgetés?
Nya szval kitalálhatjátok menzizek. És megvisel ez a 3-4 napos "előjáték" menzi elött. És az olasz tanárunk is várandós. Arra jutottunk a férjemmel,hogy mi vagyunk az emberek szerencse malaca. Aki hozzánk közel kerül egyszerűen megtermékenyül. :roll: Végül is ez is egy képesség, és igazán jó célt szolgál.

Szval még nem lábaltam ki a rossz kedvemből. És sírok is. Úgyhogy sikerült. :)

Junko
junko
 
 


Angel!
Gratula a kicsikéhez!

Monyo!
Micsoda üzeltasszony vagy! Ügyes, csak így tovább.
Röhögnék :lol: ha becsúszna.
Nem fogtok ketten maradni. CSak meg kéne már találni, hogy mitől nem sikerül illetve mitől nem marad veletek. IR-t nézték már?

(((((Junko))))) Na nem sírni ám. Azt én szoktam. Nekem meg fájt éjszaka a hasam.Pedig a 13.cn-en vagyok. Reggel nem fájt. Az is lehet, hogy csak álmodtam. Jó lenne, de nem hiszem. Nekem inkább utójáték van. Mikor jártok felénk? Tudod, szeretnék kisbabát. :D
nárciszka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?