Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Annus: szép poci képek! Majd várjuk a többit is...
Nekem még semmi! Ciklusom 36.napján vagyok,még várok 3 napot,mrt múltkor is 38 napra jött meg,aztán tesztelek még egyet. Bár már cickók ma érzékenyek,szerintem piri közeleg... :cry:
misszike
 
 


Misszike: reménykedjünk abban, hogy most elkerül piri és nem közeleg.

Kép
csucsu05
 
 


Gabi:Privi ment!

Kép

Kép
syl100
 
 

 
 

Csucsu: de jó lenne!!!
misszike
 
 


Sziasztok lányok!
Megjöttem a vérvételről, ami kicsit vicces volt, bár előszőr nem tudtam rajta nevetni. Képzeljétek, vérvétel reggel héttől van és felkészítettek, hogy nagyon sokat szoktak lenni. Így eldöntöttem hogy korán megyek, már negyed hétkór ott voltam, de ugye azt senki sem mondta, hogy nem nyitják ki az sztk-t csak hét után egy perccel. Szépen sorakoztunk az esőben az sztk előtt libasorban, a szél alig fújt. És láss csodát, hétkór kinyílt a nagy elektromos kapu és bemehettünk az épületbe. Olyan érzés volt, minth a marháknak a karámot nyitották volna ki. Én harmadik voltam, így pár protekciós után be is jutottam. A vért levették minden kukacoskodás nélkül, viszont közölték, hogy ez a beutaló csak egy vérvételre jogosít, mert erre nem tudják megcsinálni a 28. napi vérvételt, így kérnem kell másikat. Szóval ma hívom a dokit és megbeszélem vele hogy mi legyen.
Szerencsére 20 perc alatt végeztem, de a "szar" is belém fagyott hétig, amég bebocsájtást nyertünk. Szóval szerdán azt hiszem felveszem a husánkát, tundra bugyit és társait. Azt hiszem a téli kismamák nem szülnek meg tavaszig, mert befagy a gyerkőc, de hogy jéghokizik odabent az tuti.
Na mindegy, ezen is túl vagyok. Egyébként teljesen normálisak voltak, szóval szerencsém volt.
Tegnap az ebéd ismét nem ment le. A leves után teljesen jóllaktam. Most reggeliztem és kíváncsi vagyok, hogy az ebéd ma lecsúszik e.

KépKép
csige-bige
 
 


Annus: nagyon csini vagy, ebben is szépen látszik a pocid.
Misszike: szorítok neked, hogy baba legyen a dologban, de ha az, akkor szép kis rejtőzködő :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Annus tök csini vagy, a csíkos pulcsit szuper. Imádom a csíkos cuccokat!

Sok sikert a zh-hoz! Remélem jól emlékszem, hogy az lesz, volt, van.

Nincs újabb kismama?

timejka
 
 


Ma voltam uh-n és,hát megint van egy 38mm-s cisztám a bal oldalon,ezt éreztem én! :( A fene esne bele minden hónapban előjönnek a cisztáim,valszeg ezért nem esek teherbe!
Megvan a 3.napi hormon eredményem is!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sajnálom Syl a cisztát. És milyen lett a hormonvizsgálat eredménye?

KépKép
csige-bige
 
 


Ez volt írva az uh-s papíromra!:
Uterus:Nagysága:rendes nagy.
Endometrium vastagsága:6,7mm.
Petefészkek nagysága szerkezete:jo.ov.28*20mm,bo.ov.57*41mm,benne 37mm-átm.sürü homogén cystikus képlet.


A 3.napi hormon eredmény:

Se LH:12/84 U/L
Se FSH:5,17 U/L
Se prolaktin:309,00 mIU/L
Se progeszteron:1,29 nmol/L
Se ösztradiol:295,80 pmol/L
Se totál tesztoszteron:2,56 nmol/L
Se szabad thyroxin:17,77 pmol/L
Se TSH supersens.:2,000 uLu/ml
Se szabad T3 :6,83 pmol/L *
Se inzulin: 4,13 mIU/L
Se sexhormont kötő glo: 174,00 nmol/L *

Kép

Kép
syl100
 
 


Hát Syl nekem ez nem sokat mond, de kíváncsi vagyok hogy mit mond a doki. Mikor viszed hozzá a leleteket?

KépKép
csige-bige
 
 


Syl:Hányadik napi vérvétel volt ez??
A cisztával mit tesznek?, várnak hátha felszivódik vagy?,

Kép
csucsu05
 
 


Csige:Hétfőn hívom a dokimat és akkor beszéljük meg,hogy mikor találkozunk!

Csucsu:Ez a 3.napi volt!Nem tudok még semmit,mi lesz a cisztával,már hónapok óta csak várunk,hogy felszívódjon,de már kezdem nagyon unni!
Igaz mindig fel is szívódik,de újra lesz másik! :?

Azt se tudom lesz-e peteérésem semmi!Elég szar ez így,hogy azt se tudom összejöhet -e így a baba,!?


Nem ma kellett volna valakinek tesztelni??? :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


http://www.infertility.hu/hormontabla.htm
Syl!Itt egy tábli,ebben meg tudod nézni az eredményeket.Ahogy nézem nem minden van benne,meg figyelni kell a mértékegységre!Mert az is sok helyen más...

annus11
 
 


Syl,
fene abba a cisztába. Szerintem ezek az eredmények nem rosszak. Ami talán nem a legjobb az az LH-Fsh arány. Ennek a kettőnek nagyjából ugyanannyinak kellene lennie.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


annus nagyon csinos vagy!!!!!!
a reggeli tesztem negatív!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: van még 3napod.
Még lehet ebből pozítív teszt.

Syl: Hát kiváncsi vagyok mit mond a doki erre a cisztásodásra. Mert ha mindig elmúllik az nem baj csak ne jönne már elő. De ettől lehetséges a babásodás nem?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu olyan jo volna ha az lenne de ha nem nem keseredek el..ez még csak az első honap volt!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igy igaz. Én is igy voltam a multkor. De volt még teszted otthon vagy vettél?
Van még otthon amúgy? Mert ha igen akkor a mensi napján tesztelj hátha akkor már pozítív lesz.

Kép
csucsu05
 
 


vettem 2 darabosat!..így még van egy..de azt majd ha már késik egy idelye csak akkor szeretném elhasználni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: igen a két darabosat már én is probáltam. Hol vetted amúgy ?vagy van már a gógyszertárban is ilyen?? meglepődnék mert csak 2félét árulnak itt. :(

Kép
csucsu05
 
 


nekem a vera vette csepelen..arra jártam és vett nekem..itt halásztelken nem is probálkozok tesztet venni ..ami van is olyan drága.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szióka!
Hát ma megjött pirike drága :cry: ,pedig azért reménykedtem. No mindegy,ha már így alakult,új ciklus új remény.Holnap kezdem megint a clostit aztán merionál stb...
misszike
 
 


Misszike: Sajnálom pirit. De azt érzem optimista maradtál és ez jó:)
Te már a 2napon szeded a clostit? Hány szemet??


Nita: Az Auchanban a pénztárakkal szemben van egy bolt drogéria ott olcsó a teszt. Van 2db-os is meg van kazettás teszt is én is vettem már ott. A legdrágább teszt is 700Ft . és van 4-5féle. Itt a haláltelkiben meg van két féle és az egyik ami neked pozítív lett anno ugye?, na azt nem veszem a másik a Gabriella ami jó úgyan de nem a leghamarabb mutattja ki a terhességet.

Kép
csucsu05
 
 


misszike sajnálom pirit..de bízzunk benne hogy a köv honapba sikerűl a baba!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="ranita1979"]S írta:ranita1979yl,
fene abba a cisztába. Szerintem ezek az eredmények nem rosszak. Ami talán nem a legjobb az az LH-Fsh arány. Ennek a kettőnek nagyjából ugyanannyinak kellene lennie.


És ez mit jelent,hogy nem jó az arányuk?Mire utalhat?
Endo-ra,vagy PCOS-ra?

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszi csajok!
Csucsu: a második napon kezdem és napi 2*1,utánna 1 nap szünet és másnaponta 4 alkalommal Merional szuri,1 nap szünet és a 15.napon Choragon.Ez lesz most a hónapom.Mikor összejött akkor így sikerült,és most nagyon bízom benne....aztán majd meglátjuk mi lesz... :shock:
misszike
 
 


hajrá misszike+++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: mikor tesztelsz?
misszike
 
 


ma reggel teszteltem egy negatívat..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Misszike: Kivánom hogy sikeres legyen a hónapod:)
Én a clostit ismerem csak. Choragon és a Merionál mire van??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:köszi,most már rám fér a drukk... :cry:
Merionált azoknak adják,akik nem vagy csak kicsit reagálnak a clostira,tulajdonképp ugyanaz csak jóval erősebb hormon. Clostitól nekem is voltak tüszőim,szép nagyok,de baba nem lett. Mindjárt az első merionálos hónapban +at teszteltem,igaz vetéltem de fél siker volt! Choragon pedig tüszőrepesztő szuri,hogy megrepedjenek és az érett petesejt kitudjon szabadulni,hogy megtermékenyülhessen! Így most nagyon reménykedem,mert ebben a ciklusban nem volt szurim,most viszont már van! :roll:
misszike
 
 


Misszike: És miért nem adnak mindenkinek tűsszőrepi szurit?, Ez mitől függ??

Kép
csucsu05
 
 


Syl!
Szerintem PCO gyanus...Nekem a prolaktin is soknak tűnik,bár nem ugyan abban a mértékegységben van....vhol van egy másik táblázat is ahol más a mértékegység,vagyis abban is meg van adva...megpróbálom megkeresni.Az bizti hogy az LH kicsit sok az FSH hoz képest...na de majd a doki okosabb lesz!Ő bizti tudja h hogy kell pontosan értelmezni ezeket!

annus11
 
 


Csucsu!
Annak repesztik akinek magától nem akaródzik megrepedni!Ezt ugye uhval stb nézik h egyáltalán megreped e,mert ha nem akkor ugye jön a ciszta!Na nem okoskodom,mert lehet h rosszul gondolom :oops:

annus11
 
 


Annus: nem gondolod rosszul,de nagyon nem lehet nyomon követni,hogy kinek reped és kinek nem,mert mindenkinek máskor történik más időpontban. Viszont az ilyen peteérést segítő tabiknál és szuriknál mindig szokták adni,mert ártani nem árt,ha magától is repedne esetleg,mert akkor jó még a sárgatest támogatására is!
Azt hiszem Syl sem kapott,vannak is ciszták! Remélem minél elöbb elpucolnak Tőle!!!!!!!!!!!!
misszike
 
 


Nem én nem kaptam repesztő szurit!!!Szerintem ez is nagyban lehetett a gond nálam!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


jóéjt lányok!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syl,
igen, PCO gyanús. Az LH-FSH aránynak 1:1-hez kellene lennie. Neked pedig a duplája. Ez sajnos utalhat PCO-ra. Ennek utána kellene járnod.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Syl: azért írtam,hogy nem kaptál és ezért is lehetnek a ciszták! De ne aggódj,hamar tudnak rajta segíteni,hogy legyen baba...
misszike
 
 


Syl!
A lényeg h meglegyen a baj forrása,és azt kezeljék.Így vagy úgy!Aztán lehet elsőre össze is jön!! :wink:

annus11
 
 


Na igen szóval miért nem adják akkor maguktól a tűsszőrepit. Hisz a cisztát igy el lehetne kerülni.
Na mindegy nem értek hozzá csak agyalok.


Gabi: Mégegyszer köszönöm szépen aranyos vagy, hogy el is hoztad.Ezer köszönet és remélem én is szerencsés leszek mint te:)

Kép
csucsu05
 
 


Haló,halihó!!! Van itt valaki rajtam kívül?????????????
Mindenki távol??????? Hát jól van pattanok én is! :oops:
misszike
 
 


Sziasztok lányok!Hát újra itt vagyok én is köztetek,csak kikapcsolódtam kicsit.Mostanában központi kérdés lett a babaprojekt az én fejembe,ezzel keltem-feküdtem.Volt,hogy tüneteket is produkáltam,de persze még sem lettem terhes az idén se.Gratulálok a kismamiknak,boldog babavárást kivánok!Annus,elég hiányos a tábli rólam,igy kipotolnám:Korom 34 év,és van már két lányom.Ciklusaim 32 naposak,rendben jön piri minden hónapban.Legutolsó vizsgálatom hsg volt,ahol kiderült,hogy a bal petevezetékem nem átjárható.Múlt hónapban szedtem Clostit,ismét nem nyert.Lányok megmondanátok nekem,mi lehet a leggyakoribb okok,amiért esetleg nem esem teherbe,?Amit eddig tudunk:Apa rendben,nincs összeférhetetlenség sem,hormonjaim rendbe,peteérésem is van,érett tüszőkkel.Nyálkahártya okés,méh állapota jó.Várom ötleteiteket mit csináljak...Puszi nektek.

salygabó
 
 


Salygabó: szia! Minden oksi,de reped is a tüsződ? Mert ez is gond lehet,vagy az időzítés, esetleg a stresszt kerüld! Szerintem semmi gond nem lesz csak ne idegeskedj!
misszike
 
 


Sziasztok

Nem tudtam jönni a hétvégén mert szülinapoztunk, vendégek voltak, ma mentek el.
Most van egy kis para bennem, mert volt itt a féltesóm, és kiderült hogy kiütéses, és nem tudja mi lehet, nem csalán, talán bárányhimlő, nem tudni, dokinál meg még nem volt. Majd holnap megy, aztán megtudom hogy mi az. Rubeólás, bárányhimlős már voltam, mondjuk én bárányhimlőre gondolok, így a pöttyök alapján, bár nem egyértelmű.

Amúgy jól vagyok, nincs hányinger. Ma délután aludtam egy jót, de már megint álmos vagyok.
Vettem egy farmer kismama nadrágot, és megvettük a Brendonban a hordozót, mert most akciós volt 13 ezerrel volt olcsóbb.

Majd mutatok képet a szülinapról, de majd csak holnap, mert lent van a gép a nappaliban, és már nincs kedvem lemenni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Misszike!Egyszer kaptam Choragont is,akkor sem nyert.Jut eszembe,meg is maradt 2 kapszula,szivesen átadom bárkinek.Még bőven jó,és hütőben tárolom.Visszatérve rám:Az időzités jó,mert mindig érzem a peteérést.Nem tudom,mi lehet,olyan jó lenne tudni az okát.Csak tudod,elment ez az év is baba nélkül.Lassan feladom.Talán ez a sorsom.Veled mi zujs?

salygabó
 
 


Gabi 1 gratulálok kisbabádhoz,boldog várandóságot kivánok,róka koma nélkül!:)

salygabó
 
 


Sziasztok!
Salygabo! Nalam ugyanezek a tunetek! :oops: Egy eve dolgozunk a babaprojekten, de hiaba. Vereredmeny kituno, 2 honap Closty utan semmi... Atjarhatosagi nem volt (lehet most mar nem artana), peteeres van minden honapban, de itt szoba sem allnak velem, nem csinalnak semmilyen vizsgalatot, azt mondjak elobb v. utobb ugyis megfogan!
3 baratnomnek is osszejott az elso ket probalkozas utan :) (elore megtervezve) csak en varok tetlenul.
Azt mondjak ne emesszuk magunkat rajta Salygabo!!!!

Gabi, Annus, nagyon szep pocakotok van!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Misszike sajnálom a pirit, de talán a következő lesz a Te hónapod.
Én elkezdtem barnázni vasárnap és azóta is tart. Szombat este voltunk együtt a férjemmel és ő tudományosan megmagyarázta, hogy biztos csak "megütöttük" a baba fejét. Szerintem pedig nincs baba, hanem előbb-utóbb meg fog jönni. Ma reggel voltam a dokinál, megírta a második beutalót a vérvételre és szerdán reggel megyek. Azt mondta a doki, hogy csak akkor menjek, ha addig nem jön meg, egyébként nincs értelme. Most várom pirit. Szerintetek létezik olyan, hogy tényleg a sextől kezdtem el vérezni? Addig semmi bajom nem volt.
Kicsit sajnálom ezt a hónapot is, de azért várok. Még jó hogy nem lőttem el a tesztemet. Baba mellett szerintem nem barnázgatnék. Hát ha nem baba van a dologban, márpedig szerintem nem, akkor komoly gondok vannak a hormonokkal. Lassan arra is fény derül.

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?