Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jaj, vagyok ám, csak ritkán férek ide!Kép

Lányok, lenne egy javaslatom, ne írjunk már orvos ill. szülésznő neveket. Személyes beszélgetés alapján tudom, hogy nagyon nem szeretik, hogy itt név szerint emlegetik őket. Tiszteletben kéne ezt tartani, főleg a történtek után. Végre kezd helyére kerülni a topik, ne rontsuk már el!

Veronika, szintén kösz a bókot!Kép
Táblázathoz: fiút várunk, Péter lesz (2.baba), lányom Réka, 2 éves, én meg 28.

Holnap megyek ctg-re meg vizsgálatra is remélem, utána majd beszémolok.

Zafi
zafi
 
 


Noémi!

Hányra kell menned UH-ra? Képzeld nekem is akkor kell mennem, igaz 1 héttel fiatalabb a baba valószínű, mint a tied, de azt mondta, nem gond, ha akkor lesz. Szóval lehet, hogy találkozunk!Kép

Zafi!

OK, én is tudom, hogy nem szeretik, ha néven emlegetjük őket. De más honnan tudja, hogy kivel vagyunk épp nagyon elégedettek?
Mert épp azt akartam írni, hogy annak ellenére, hogy sokat kellett a dokira várni tegnap (nem miatta), meg problémamentes tapasztalt kismamaként nem is akartam az idejét rabolni, nagyon elégedett voltam az egész hozzáállásával és modorával a dokimnak!KépKépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Próba táblázat:

<pre>

Név Kiírás napja A babáról Tesó Kismami életkora Mission completed
Fiona 2004.02.09. Benedek: 2. baba lánytesó 31 2002.03.
Tünde 2004.02.18. Bende v. Panka: 2. baba Málna - 2éves 33
Zafi 2004.02.19. Péter: 2. baba Réka - 2 éves 28
Veronika 2004.02.19. Adél: 1. baba nincs 32
Dóri 2004.02.20. Hédi: 2. baba Miksa - 4 éves ?
Zsuzsó 2004.03.04. kislány: 2. baba lánytesó - 14 hóapos ?
Noémi 2004.09.08. 1. baba nincs ?
Beszti 2004.09.15. ? vagy Hanna: 3. baba két tesó is van 29
</pre>

Moast már bonyolultabb a táblázat, könnyen meglehet, hogy valamit rosszul írtam bele, kérlek, írjatok, ha javítani való van (meg a kérdőjeleket is pótlandó). Kép
kóci
 
 

 
 

Sziasztok!
Dóri és Zsuzsó: már rég hallattatok magatokról, írjatok, mi van veletek!
Tettem be új képet a profilomba.
De a szülőszobán meg a kórteremben biztos nem így fogok kinézni (;.
Nálam az a legújabb, hogy a torkomban van egy gombóc, és nincs étvágyam, sem hely bennem a kajának.
Veronika
kóci
 
 


Sziasztok!
Régóta olvasgatlak benneteket, szurkolok a finiselőknek! Remélem mihamarabb én is bekerülhetek a táblázatba!!!!!
Nagyon könnyű szülést kívánok nektek!!

KépKépKép
dikó1
 
 


sziasztok, azert nem irtam, mert tegnap mar majdnem..., de nem. szoval ejszaka (tegnap elottrol tegnapra) szinte vegig 3-5 perces osszehuzodasok voltak, azt persze ereztem, hogy nem eleg fajdalmasak, de gondoltam csak lesz beloluk valami. reggel bent voltunk, a ctg ezt-azt mutatott, de mehszaj meg zart volt, bar mar nagyon laza. szoval hazajottunk es ma reggel kellett visszamenni. ma nagyon jol aludtam, egy ket kisebb fajasra ebredtrem csak fel. a mai ctg-re azt mondtak kicsit szuk, nem igazan ertem, hogy ez mit jelent, majd most felhivom a szulesznot, hogy magyarazza el- mehszaj mara 1 ujjnyira kinyilt, de meg nagyon fent van (ezt se tudom pontosan mit jelent) szoval megint hazajottunk es ha semmi nincs, akkor vasarnap reggel kell megint mennem. hat ennyi.
amugy jol vagyok, kedvem jo! valaki tudja, hogy malnalevelbol lehet-e tul sokat inni? ja, mert azt mondtak, hogy igyak minel tobb folyadekot, es akkor gondoltam, iszon ebbol tobbet.
jo a tablazat, en 29 eves vagyok (igaz mar csak par honapig), megprobalok kepet is feltenni, magamrol es misurol is.
sziasztok
irok ha barmi fejlemeny van
dori
idras
 
 


hat, csak nem sikerul kepet felraknom, mindegyik nagyobb, mint amit lehetne. valamelyikotok ert hozza, hogy mikent lehet lekicsinyiteni?
koszonom
d
idras
 
 


Szia Dikó! Igen, igen, gyere közénk mielőbb! Köszi a jókívánságot addig is!
Tünde (Panka), akkor hajrá és szülj meg hamar, mielőtt császár lenne! Nekem ugyan fájások sehol, de most hogy leírtam, majdcsak lesznek és akkor én is megyek, és jön Dóri és Zafi is, Zsuzsó meg már biztos ott van.
Ma újabb gyagyaságot találtam ki. Mivel a baba már nem tud tovább nőni se le se föl, előre púdoposodik a hasam. Ez eddig normális. Ma viszont ahogy törleszkedett, az volt az érzésem, hogy a hasam már nem is labda alakú, hanem a bordáim kikerülésével, ahogy ülök, mintha felfelé tovább domborulna, mint egy tevepúp. Kép
Dóri: nem udom hogy kell, de estig utánaérdeklődöm.
Veronika
kóci
 
 


sziasztok!

dóri! nem tudom milyen kép nézegetőt( acdsee, uled photo, stb) használsz, de mindegyiknek van olyan funkciója, ahol át lehet méretezni a képet. (álltalában a tools-ban van és convert néven fut a dolog.) válaszd ki a képet és utána a menüből válaszd a fentieket.. feljön egy ablak és ott beállíthatod a méretet (szerintem 800*600) ide jó, viszont! kell lennie egy olyan kis pipálható négyzetnek ahol azt x-eled hogy megtartsa az eredeti méretet is. (ez azért jó mert nem biztos, hogy visszafele is tudsz a programoddal konvertálni és igy elveszne a minőség ha papir képet akarsz egyszer csinálni belőle, vagy nagyobb felbontást) remélem érthető voltam Kép

velem amúgy semmi xtra, mindig este jönnek a fájások.. de csak 4-5 kb fél-óránként.. bár elég komolyak Kép
de mint irtam jövőhét szerdán döl el a sorsunk a szülést illetően, hacsak addig be nem indul.. de 98% a császár. (ugy néz ki, hogy nem tud beékelődni a gyerek feje.. Kép)

üdv mindenkinek
tünde
panka1971
 
 


na tettem fel új képet... bár már rövidebb a hajam Kép Kép ..de talán az arcom annyira nincs még eltorzulva, hogy ne ismerjetek meg, ha összefutnánk Kép
tünde
panka1971
 
 


sziasztok,
koszonom panka, vegul nem tudtam kicsinyiteni, csak fekete-feheret. de igy most ezt fel tudom tenni.
sziasztok
jo ejt
dori
idras
 
 


Én is megvagyok, csak annyi dolgom volt, hogy két napja megállás nélkül rohangálok.
Veronika,
nekem is kislányom lesz, de a nevét sajnos még nem döntöttök el és 32 éves vagyok.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Veronika! Nagyon pofás a táblázat, köszi!Kép

Tünde! Ez is jó káp rólatok! Azért én szurkolok, hogy mégse császár legyen! Hátha meggondolja magát a gyerkőc!

Dóri! Jó hogy most már veled is "képben" vagyunk!

Szerintem most már meg fogjuk ismerni egymást, csak fussunk össze!

Zsuzsó! Te nem teszel fel képet? Még bármi megtörténhet, te is ott lehetsz valamelyikünkkel!

Most már úgy érzem, hogy rajtam kívül mindenki szül, a doki is további türelemre intett, bár a méhszáj már bő egyujjnyi és a méhnyak is tovább rövidült. De szerinte ettől még eltarthat másfél hétig is! És mérsékelt házaséletet javasolt!KépKépKép

Beszti! Tudom, hogy név nélkül sokkal nehezebb informálódni, ezért is rágtam magam két hétig, hogy beírjam-e ezt a dolgot. Igazából nem tudom, mi a jó megoldás, egy biztos, engem a szülésznőm külön megkért, hogy ne írjam le a nevét még pozitív értelemben sem, úgyhogy ehhez tartom magam. Kép

Zafi
zafi
 
 


Fiona!
Olvastam a szüléstörténeted- külön figyelemmel a közös orvosunk miatt, köszi, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat! Gratulálok a kisbabádhoz! Egy valamire azonban rá kell ébresszelek: az idén 2004-et írunk már, úgyhogy a dátumot azt hiszem, mintha elírtad volna!:-)))
Tea
tea
 
 


jó havas reggelt mindenkinek!

tegnap éjjel olyan murit csapott a gyerek bennem, hogy nem tudtam eldönteni: folyamatos fájásaim vannak, vagy csak a gyerek rug-nyom olyan belsőszerveket, hogy a szemem majd kiugrott a helyéből! ..és ez kb.1,5órán keresztül tartott aztán megszünt. végre aludtam egy egész jót Kép
na ma megint új képet tettem fel, igaz kb.1,5éves, de most leginkább igy nézek ki Kép

mindenkinek jó napot és hóemberépítést! Kép
nálunk ez lesz a mai prg. Kép

tünde
-4 :-O
panka1971
 
 


Sziasztok!

Már olvasgatlak benneteket egy ideje, és egy kis segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék orvost keresni a MÁV-ban, mert ugyan még nem jön a második bébi, de hamarosan rajta leszünk a dolgonKép És hát ugye előtte már jo lenne, ha meglelném azt az orvost akire rá merném bízni magam.
Szóval a kérésem az lenne, hogy ajánljatok nekem orvost (orvosokat). Olvastam, hogy nem szívesen veszik, ha itt szerepel a nevük, ezért esetleg ha emailben irtok, azt megköszönném.
Ilyesmikre gondolok, hogy van e magánrendelése (nekem ez nem lenne rossz, mert Fehérváriak vagyunk) mikor rendel, stb. Ja az első babám császáros volt ugyhogy valoszínű hogy a második is az lesz. Bár én szeretném, ha nem igy lenneKép
Szóval előre is köszi mindenkinek!!!
A mail címem: musi@mnmail.hu

Köszi:
musi
musi
 
 


<pre>

Név Kiírás napja A babáról Tesó Kismami életkora Mission completed
Fiona 2004.02.09. Benedek: 2. baba lánytesó 31 2002.03.
Tünde 2004.02.18. Bende v. Panka: 2. baba Málna - 2éves 33
Zafi 2004.02.19. Péter: 2. baba Réka - 2 éves 28
Veronika 2004.02.19. Adél: 1. baba nincs 32
Dóri 2004.02.20. Hédi: 2. baba Miksa - 4 éves 29
Zsuzsó 2004.03.04. kislány: 2. baba lánytesó - 14 hónapos 32
Noémi 2004.09.08. 1. baba nincs ?
Beszti 2004.09.15. ? vagy Hanna: 3. baba két tesó is van 29
</pre>
kóci
 
 


Sziasztok!
Dóri, olyan aranyosak vagytok ti is a képen, Misunak nagyon jól áll az a kézmozdulat.
Ma nincs jó napom, majd talán holnap.
Puszi.
V.
kóci
 
 


Zafi,
próbáltam képet feltölteni, de vagy nem tölti fel, vagy a régit tölti vissza, nem értem, miért. Most ugye nincs kép a profilomban?
Valóban, bárkivel összefuthatunk. Ha ez a baba is úgy születne, mint a kislányom, akkor jövő csütörtökön szülnék, de nem fogok... Akkor már egy ujjnyira ki voltam nyílva, most meg semmi.
Kedden megyek CTG-re, hátha akkor kiderül valami.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ja még annyit, hogy azért nem ciki a doki nevét elárulni, hiszen pont arról szól a topik, hogy megosszuk egymással szüléskörüli tapasztalatainkat, és ebben azért az orvosnak van némi szerepe.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok

Egy kis segitséget szeretnék kérni töletek. 8 hetes vagyok és szeretném tudni, hogy Dr. Tidrenczel hol rendel, hogyan lehet elérni. Olvastam itt valamilyen magánrendelésröl is. Szerintetek a kórházban érdemes keresnem, vagy tudtok valami más elérést is?
Köszi elöre is
T. Andi
t.andi
 


Lányok én a Dori anyukaja vagyok amugy Pami esete olyan jo volt olvasgatni dori megmuttatta nagyon drukkolok mindannyiotoknak, Dori ma 12 kor (masfel ora alatt) egy gyonyoru 3300 55 hedit szult, mindketten nagyon jol vannak azt uzeni minden nagyon rendben volt ne izguljatok, a reszleteket majd o leirja sok erot az eljovendo napokban mindenkinek Pami
pami
 


Éljen, éljen!

<pre>

Név Kiírás napja A babáról Tesó Kismami életkora Mission completed
Fiona 2004.02.09. Benedek: 2. baba lánytesó 31 2002.02.03.
Tünde 2004.02.18. Bende v. Panka: 2. baba Málna - 2éves 33
Zafi 2004.02.19. Péter: 2. baba Réka - 2 éves 28
Veronika 2004.02.19. Adél: 1. baba nincs 32
Dóri 2004.02.20. Hédi: 2. baba Miksa - 4 éves 29 2004.02.15.
Zsuzsó 2004.03.04. kislány: 2. baba lánytesó - 14 hónapos 32
Noémi 2004.09.08. 1. baba nincs ?
Beszti 2004.09.15. ? vagy Hanna: 3. baba két tesó is van 29
</pre>
kóci
 
 


Köszi, Pami, gratulálunk!
Veronika
kóci
 
 


Dóri! Gratulálunk! Kép Annyira éreztem, mikor délután bekukkoltam és a finis-csapatból egyedül te nem jártál erre!KépKépKép

Pami köszi az infot!

Zafi
zafi
 
 


gratula dóri!!

hihetetlen.. jól beelőzött minket Kép Kép de jó neki, hogy már túl van rajta! ..már kezdem azt hinni én is, hogy mindenki előbb fog szülni mint én Kép
ha előbb nem, szerdán nekem is eldől, hogy mi lesz...

kitartás mindenkinek!
tünde
-3
panka1971
 
 


Sziasztok!
Régóta olvaslak Titeket,de csak most írok először.Gratulálok Fionának és Dórinak is,a többieknek pedig nagyon szurkolok.Én aug.15-re vagyok kiírva a 3.babámmal,úgyhogy még van időm,de lelkesen olvasom addig is a beszámolókat.
Üdv,Anikó
Névtelen
 


Kedves Pami!!!

Gratulálok Hédihez!!! Nagyon szép baba!!!


"a nővérke, aki fürdette"
Névtelen
 


Sziasztok!
28 éves vagyokKép)).Ez még hiányzott.Ma nadrág nézőbe megyek, már egyik se akar feljönniKép.
11+0
fantikbaba
 
 


Tünde!

Nálam előbb biztos nem szülsz!Kép Egyébként én is úgy érzem, hogy körülöttem mindenki szül, csak én nem!
Szerdán mész dokihoz? Én a legújabb terveim szerint szerdán szeretnék szülni. Maradj mindjárt bent te is és szüljünk együtt!Kép Jó lenne, ha ez így menne, mi?

Anikó! Szia, csak kapcsolódj be bátran!

Zafi
zafi
 
 


Zafi!
Te még itt??? Szurkolok neked a szárdára!
A napjaid meg vannak számlálva!
Kép Kép Kép

Fiona
tettem fel uj képet a profilomba a szülés utáni 1 hetes Benedekről és rólam
fiona
 
 


Fiona!Kép
Most mondd meg!!!KépKépKép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Én is csak olvasgatom általában a MÁV-topicot, de most írnék pár sort:

Fiona, Dóri, gratula a babákhozKép

Anikó, szia! Én is aug. 15-re vagyok kiírva a második babámmalKép Kinél fogsz szülni? Én Tidrenczelnél.

T. Andi, szia! Tidrenczel doki a kórházban fogadja a betegeit, hívd fel a kórházat, kérd a szülészeti ambulanciát, megkeresik Neked a dokit, ha bent van, nagyon készségesek. Szerintem jól választottál... Ugye Zafi? Kép

Zafi, sipirc szülni már! Na! Kép
Miért szerda? Na jó, legyen szerdaKép Csak menj márKép Babát akarok látni, egy naposatKép

Sziasztok,
Beja
beja
 
 


"a nővéérke aki hédit fürdette" nek nagyon köszönöm kedve üzenetét. Dóri hédi nagyon jól vannak, dóri kérte, hogy nézzek be hátha valaki... nagyon drukkolunk, képet nem sikerült feltennem szasztok pami
pami
 


na háló mindenkinek!

zafi! ..jó lenne az a szerda.. Kép de mivel 19,15re megyünk nem vszinű hogy benntart egy jó kis császárra Kép ...vagy mégis :-O
az igazság az, hogy péntekig szeretnék megszülni, hogy a gyerek vizöntő legyen Kép (a lányom kos Kép jó lenne egy nyugisabb Kép, halak olyan keretes, konkrét Kép Kép bocs, ha vki halak Kép
na ez van. nálam semmi jel amúgy a spontán beindulásra.. ma még fájásom se volt, sőt a tegnapi is elhanyagolható..
ja..és amúgy is kellene még itthon ez a pár nap, mert szegény manócskám lebetegedett(láz,takony,köhögés,6-7petty ittott) még az is lehet, hogy bárányhimlő(de ez ránk már nem veszélyes) holnap jön a doki hozzá. szóval szegényt most nem szivesen hagynám itthon Kép

üdv. tünde

ps. fiona! nagyon cuki benedek! Kép Kép ..és remekül nézel ki 1héttel a szülés után! ...majd nézzetek meg engem Kép Kép
panka1971
 
 


Szia Beja!
Én volt HSZ-es vagyok,jelenleg Szabó Györgyhöz járok.Az első babát is a MÁV-ban szülted? Nekem a második született itt Mészáros doktornál,de Ő azt mondta akkor,hogy már nem vállal szüléseket.
A többieket kérdezném,hogy az UH-kat felveszik-e videóra,ha kérem,mert ez 5 évvel ezelőtt nem volt gond,nem tudom,azóta változott-e a helyzet.
Ha gondoljátok,én is szívesen szerepelnék a táblázatban,olyan jópofa.33 éves vagyok,gyermekeim:Gergő 7,Kata 5 éves,most aug.15-re vagyok kiírva.
Próbálkoztam a regisztrációval,de sajnos nagyon béna vagyok,valami nem sikerült,majd még próbálkozom,és akkor küldök Róluk képet,mert nagyon gyönyörűek.
Zafi! Gondolok Rád minden nap!
Sziasztok, Anikó
Névtelen
 


szia anikó!

az első sorodat illetően 1 cipőben járunk Kép Kép
én nagyon meg vagyok elégedve a váltással Kép remélem te is az leszel.

üdv. tünde
panka1971
 
 


Sziasztok!

Tünde! Én is egy vízöntőért áhítozom!KépKépKép
A párom is az és az apukám is az volt, nagyon jól kijövök általában a vízöntőkkel!

Nekem viszont egyre többször keményedik a hasam és most már többször fáj is, de ez úgysem jelent semmit!Kép

Beja! Tessék feliratkozni a táblázatba!Kép

Zafi
zafi
 
 


hallóóó!

veronika ma nem járt erre! csak nem??? Kép

zafi!
nekem mindig csak este.. most is szinte folyamatosan.. aztán lefekszem és vége. majd egész nap semmi. ja és a gyerek is ilyenkor mocorog a legjobban Kép
anyukám és a párom aszcendense vizöntő. én mérleg vagyok Kép ezért jövök ki jól velük Kép

zsuzsó is eltűnt..jut eszembe..
mondom, hogy mindenki előbb szül, mint mi Kép Kép

panka
-2
panka1971
 
 


Tünde, nem baj, mi tartsunk össze!Kép
Tényleg nagyon eltűnt Veronika és Zsuzsó is!

Érdekes, nekem meg inkább fekve keményedik és fáj. Reggel már azt hittem, hogy kezdődnek a fájások, de vaklárma volt.Kép

Én skorpió vagyok, mérleg aszcendensselKép

Ma megint megyek a MÁV-ba tornára, hátha már nem kell hazajönnöm!Kép

Zafi
zafi
 
 


Zafi!
Akkor drukkolok még jobban, hogy 3 napon belül megszülj, hogy Vízöntő legyen pici fiad.KépKépKépKép
Nem rossz a Vízöntő, bár én a Skórpió anyummal nem nagyon jövök ki, ill. nem mindig, de az Ikrek apukámmal, és a Mérleg párommal igen.

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Anikó, szia! Én is, mint Tünde/Panka (mindegy? Kép), azt tudom mondani, hogy az első sorodat illetően egy cipőben járunk, arra értve, hogy én is HSZ-es voltam, de én Tidrenczeles lettem. Első babámat is a MÁV-ban szültem még HSZ-nél.
A váltással szintén én is meg vagyok elégedveKép
Az UH-kat igen, felveszik vidóra. Sőt, nekem aszonta a dokim, hogy inkább kazit vigyek, mert a képkinyomtatás nem mindig sikerül (vagy a papír fogy el, vagy egyéb techinkai malőr...).

Zafi, azt mondod, legyek táblázatos? Kép Már gondoltam rá, úgyhogy ha nem gond, szeretnék én is bekerülni, mert tényleg mindig megnézem ezt a topicot, csak általában nem írok (mikor anno múlt ősszel felszínre került a HSZ-es téma, egyszer merészkedtem valamit írni, aztán a nevemben kezdett valaki írogatni döbbenetes dolgokat, meg hasonlók, ekkor úgy gondoltam, "na ide soha többé", de már megváltozott a véleményemKép)

Szóval az adatok:

név: Beja
kiírás időpontja: 2004.08.16.
babáról: neme még titkokban, de Eszter vagy Norbi lesz
tesó: 1 db. kisfiú Bálint fedőnévvel, 2 éves
kismama életkora: 28
mission completed: hát erre nem tudok mit mondaniKép, max. annyit, hogy igenKép

Zafi, tornázz ezerrel, de vidd a motyeszt is, hátha tényleg cuccolsz fel rögtön a szülőszobáraKép Jó móka lenneKép Legalább lenne mivel Katinak példálózniaKépKépKép
Igen, a vízöntők klasszakKép úgyhogy nyomásKép

Na megyek, ebéd-time.

Pussz,
Beja
beja
 
 


Sziasztok, itt vagyok ám én is ma már, és készítek is mindjárt táblázatot Bejávaé és Anikóval, nagy örömmel!
Semmi bajom, sajnos, tegnap a közérzetem volt pocsék, és az előző éjjel nem aludtam, és úgy éreztem, már csak a szülés foglalkoztat, hogy na mikor már, és a telefont sem szívesen vettem fel, legszívesebben csak aludtam volna. Este aztán vendéget vártunk, mondtam ne mondjuk le, ki tudja meddig nyűglődök még. Inkább összeszedtem magam, és még bort is ittam egy picit, és végül jól is éreztem magam. De ma megint beszédesebb lettem, meg jókedvűbb.
Az én férjem is vízöntő, szerintem nagyon jó jegy!
Ha nem írnék, az csak azt jelenti, hogy már megint nem tudom feldolgozni, hogy nem szülök.
Veronika
kóci
 
 


Veronika!

Ne félj, nem marad benn, bár biztosan nagyon szeretné!!!!
Már nincs messze!!
Kitartás, én drukkolok!!

KépKépKép
dikó1
 
 


<pre>

Név Kiírás napja A babáról Tesó Kismami életkora Mission completed
Fiona 2004.02.09. Benedek: 2. baba lánytesó 31 2002.02.03.
Tünde 2004.02.18. Bende v. Panka: 2. baba Málna - 2éves 33
Zafi 2004.02.19. Péter: 2. baba Réka - 2 éves 28
Veronika 2004.02.19. Adél: 1. baba nincs 32
Dóri 2004.02.20. Hédi: 2. baba Miksa - 4 éves 29 2004.02.15.
Zsuzsó 2004.03.04. kislány: 2. baba lánytesó - 14 hónapos 32
Anikó 2004.08.15. 3. baba Gergő - 7 és Kata - 5 éves 33
Beja 2004.08.16. Eszter vagy Norbi: 2. baba Bálint - 2 éves 28
Noémi 2004.09.08. 1. baba nincs 28
Beszti 2004.09.15. ? vagy Hanna: 3. baba két tesó is van 29
</pre>
kóci
 
 


Fiona, szépek vagytok, csakugyan, és a pocid! Ejha, nem is tudtam, hogy ilyen gyors is lehet a visszatérés az eredeti formához.
Köszi Dikó, kedves tőled.
Tünde: egyébként én mindig is ahhoz az orvoshoz jártam, akihez te, de én sem tarom fernek, hogy itt boncolgassam, mert azelőtt bármelyik orvos szóba került a topikban, az dicséretet és rágalmat is kapott bőven, és nem lehetett belőle megtudni semmit. Amihez képest én olyan topikban érzem jól magam, ahol a kismamák normálisak, nem zavarodnak meg a várandósságtól, hanem boldogok. Az orvosról való tapasztalataim pedig visszaütnének neki, akkor is, ha jók. Na de a lényeg, amiért mégis most erről írok: azért mégse szüljünk egyszerre! Mondjuk lehetne köztünk egy pár óra szünet.
V.
kóci
 
 


Sziasztok!
Veronika,köszi,hogy beraktál a táblázatba,olyan jó nézegetni.
Tünde!
A váltásról még nem tudok nyilatkozni,hiszen csak kétszer találkoztam az új dokival,ez még kevés ,hogy véleményt mondjak.Kedvesnek tűnik,remélem így is marad.Egyébként nekem HSZ is nagyon tetszett,csak ugye nem volt most kórháza,és ki tudja meddig tart a vizsgálat.Így nem mertem nekivágni a terhességnek,hogy azt sem tudom,melyik kórházhoz tartozom,ha valami gáz van.Nem tudnánk esetleg külön is e-mailezni?
Kedves mindenórás csapat!
Holnapra erős frontot ígérnek!Drukk Nektek!
Puszi,Anikó
Névtelen
 


Sziasztok,
engem is sajnos csak az influenza döntött le a lábamról. Három napig meg sem bírtam mozdulni, most már egy kicsit jobb, de most nagyon reménykedem, hogy még van legalább 1,5 hetem, hogy összeszedjem magam. A betegség első éjszakáján éjféltől 3-ig rendszeres 20 perces keményedéseim voltak, nagyon bepánikoltam. Még annyi erőm sem volt, hogy összekészítsem a táskám, most megpróbálok nekiállni, de egy félórás aktívkodást 1,5 óra alvás követ. Elvileg ma este mennék CTG-re, még nem döntöttem el. Szegény pici lányom meg a nagyszülőknél.
Szóval, nem vagyok feldobva...

Dórinak gratulálok!
Zsuzsó

UI. Megnéznétek, hogy most van-e kép a profilomban?
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Veronika! Fel a fejjel!Kép Bár abszolut megértelek, én is nagyon depis tudok lenni már ettől, hogy semmi nem történik. De eljön a mi napunk is! Bíztassuk már egymást!KépKépKép

Zsuzsó! Jobbulást! Nincs kép a profilodban.Kép
Az én lánykám is nagyizni ment és nagyon hiányzik!

Holnap délelőtt nem ér rá a szülésznőm, amilyen a formám, akkor fogok szülni.Kép

Zafi
zafi
 
 


Gyerekek! Én mindenkinek gratulálok, mint régi Babanet-ovasó Csak azt nem értem, hová tünnek a hozzászólások, amelyek más véleményt képviselnek!!!!!!!!!!!
Phibi
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?