Új privát üzeneted érkezett!

Fiúelmélet nem áll, legalábbis nálunk. Férj családja tele fiúkkal-ők is 3-an vannak-nálunk 1 fiú, 2 lány. Formára meg mind a 3-al fiús hasam volt.

AndiKép pelenkázás nálunk is uez. Úgy tudom hanyatt fekve tartani, hogy közben pofákat vágok és idétlen hangokat adok kiKép De jó ötlet az álarc is, úgyis halomra gyártják most a nagyokKép

ZuluKép ez most bók volt avagy kritika?Kép (egy könyv az elméleteimmel) Könyvkiadás nem megy, nem az én, csak a magamévá tett elméletekKép Síeléshez drukk. MalackaKép

ToffiKép Zsombi betegségKép SzandiKép

AzúrKép puffasztott rizs, Abonett mint rágcsálnivaló?

PIldiKép grat bátor AncsinakKép Julka óvatosabb.

KaskaKép Kép szájpenész. Julka azzal jött haza a kórházból, akkor is elég gáz volt kitörölni a száját. Nekem aszonta a dokinéni, hogy csavarjak steril gézt az ujjamra, azzal töröljem, teljesen dörzsöljem le, akkor se ijedjek meg, ha vérezni kezd. A melledet kenegeted? Onnan is visszakaphatja.

MomoKép befér 3 gyerekülés hátul a 307-be?

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Momo: van nekem itt a babaneten egy ismerősöm, volt neki 3 fia, Belevágtak a negyedikbe, hátha lány lesz. Most már 5 fia van, lévén ikrek lettek és fiúk. Kép De volt még egy ismerősöm, akivel anno az ikreket szültem együtt. Neki volt egy lánya és 4 fia. És akkor születtek neki (spontán terhességből) 3-as ikrei. Na mit tippelsz? Igen, 3 fiú!!Kép
Mondjuk 5 fiús ismerősöm a babanetről több is van, érdekes, de 5 lányos nincs!!!

Jaj, erről jut eszembe mégegy. Valaki itt irta, hogy a papa ágán mindenhol fiúk születtek. Na erről.
KÉpzeljétek el, én egy olyan furcsa familiából származom, ahol minden nőnek lánya született. Anyámnak is, anyám anyjának is, nagyanyám anyjának is és igy tovább! Sőt, a párom meg egy olyan családból, ahol minden férfinak fia született. Párom apjának is, apósom apjának is, nagyapja apjának is stb stb stb. KépKépKépKép

Azúr: ha gluténra nem vagytok érzékenyek (na ja, rágcsa glutén nélkül...), akkor ajánlom a bulátát. Natúr, extrudált búzacsira. Ancsi szereti, és még sose akart belefulladni.

Pelenkázás: Ancsinál a cipők és zoknik jönnek be a hátontartásra, de főleg előbbiek, jó kis cipőfűzővel. Azokat imádja rágicsálni, szopogatni, és akkor ha elég gyors vagyok tisztába tudom tenni amig nyugton van.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Angi,
most lebuktálKép NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT NEKEDKép

Ildi,
akkor még reménykedekKép
Tééényleg, a cipő nálunk is műxik, Zsebi a tépőzáras szanditól van lenyűgözve, amíg én ügyködökKép

Urszila,
igen befér, mivel az SW-ben nem egy sorba lesznek a hátsó ülésekKép Ebben a kocsiban ugyanis kikapható a hátsó sorból bármelyik ülés és berakható a csomitartóba teljes értékű ülésként 3 pontos biztiövvelKép Talán csak a gyerek betuszkolása lesz kicsit nehezebb oda, de majd meglátjuk.

Zulu,
véletlenül nincs egy kicsit elkényeztetve ez a Malacka?Kép Egyébként mintha csak a lányomat hallanámKép

Évi,
Petra naggggyon édesKép
Az alakom már nekem se a régi, de amíg folyton pocakot eresztek, beérem néhány nem túl likas gatyóval, utána majd felújítom a ruhatáramKép

Dicsekszem egy kicsit: Az én agyon szidott férjem ma egy nagy csokor vörös rózsával állított haza, és sugárzó arccal hajtogatta, hogy végre nem felejtette el a Valentin napotKép Talán mégis megtartom a pasitKép

Na megyek, mert Zsebbencs türelmetlen, hja kérem, 1/2 óra alvás utánKép

Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Lányok,
köszi a tapasztalatokat, akkor nem adom fel a reményt, hogy Gabi egyszer rájön, hogy aludni nappal is jó.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


csak állva tudok gépezni, úgyhogy tényleg csak pár sor:

Angi,
de drága vagyKépKépKép, igazán nem akarlak kőcccségbe verni, ha sikerül mégis megszerezni az újságot és ismerős is jön haza, akkor nagyon-nagyon köszönömKép és előre isKép

Zulu,
Malacka duma nagyon jóóóóóó!!!!! a menyedet meg majd sajnálja az anyósodKép
Jó síelést és köszi a választ!

Azúr,
köszi az érdeklődést, igen megvettük a járgányt, majd rakok fel róla képet a hétvégén.Kép
Mennyire komoly Artúrnál az ekcéma? Bencének is volt, de pl. a babapiskótától semmi baja és most hogy elmúlt már 1éves kap joghurtot is és attól sincs semmi.

PIldi,
van a babaneten egy lány, akinek már van 5fia és most megint terhesKép kíváncsi leszek, hogy mit hoz majd a gólya!Kép
De a 8gyerek ebből 7fiú felállással az ismerősöd abszolút "vezet".

megyek, majd este folyt.köv.
pusza
Timici
timici
 
 


Húúú, de süsü vagyokKép

ANGI,
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!)KépKép
Kép

Timici
timici
 
 


Momo: tudom, ott neztem en a 307-es dolgot, csak mi sajna nem tudnank nagy kezdoreszletet belerakni, igy a 20%-kal neztem, na ugy meg gazabbak a torlesztokKép Na azert meg elgondolkodunk rajta. Bar mi is az SW-t neztuk, de ha abbol keves van....

Angi: boldog szulinapot!Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

UGH Kép
Ma halalmenet volt a haztartasban. Nem sejtitek, hogy gyult fel tegnaprol annyi tennivalo? Kép Kozben a ferjem telefonalt, hogy kesik, mert ravarrtak 2 helyettesitest Kép igy mar nem jutottunk ki setalni. Viola meg extra hisztis volt, es meg az ebed se izlett neki, pedig mostanaban ezzel nem volt gond. Lehet, hogy a kezeles miatt, de lehet, hogy csak keves volt neki a krumpli benne, mert anelkul minden fuuuj...

Tul vagyunk nehany boraxos akcion, hat eleg sz*r erzes igy kinozni a gyereket, szegeny neha majdnem hanyt, csak hat a nyelvgyokenel is tele van ezekkel a gusztustalansagokkal.
De szerintem maris sokkal szebb a szaja, persze meg ecseteljuk ezerrel. Meg a vedononk adta azt a tippet, hogy a cicimre is tegyek a cuccbol szopi elott, egyreszt annak se art, masreszt azzal jol bemegy hatra is.
Eloszor csak neztek tanacstalanul a dokinovel, amikor mondtuk, hogy Violanak nincs cumija, se uveg, se jatszo... csak egy nagy 163 centis biocumi Kép

Meggyoztetek, holnap jatekokat mosunk. Aztan max egy hetig nem adok neki plussoket, a muanyagot meg seperc leoblitem.

Na elkuldom, aztan Csernusig visszaolvasok meg kicsit, este meg igyekszem jonni!

Jok legyetek! Kép

Kaska
kaska
 
 


Orsoly,
hát annyi kezdőrészlettel tényleg magasak a havi törlesztőkKép Egyébként nem az SW-ből van kevés, csak abból a bivalyerős dízelből, amit mi kinéztünk. Azért jó keresgélést és sikeres autóra találást kívánok nektekKép

Kaska,
Zsebi biztos szívesen küldene Violának krumplit, mert ő meg nagyon úúútáljaKép
Szegény ti, azzal a fránya ecsetelésselKép, de jó, hogy mi eddig nem találkoztunk szájpenésszel.

Na menek, mert megint botrány van a szobábanKép

Momo


Momo
momo
 
 


Ja, hétvégén nem nagyon leszek, holnap végre eljutok dokihoz, vasárnap autót foglalózunk. Nagggyon izginek ígérkezikKép

Momo


Momo
momo
 
 


Angi,
Boldog szulinapot!
Nem lehetne nalatok tartani a kovetkezo talit? Latod, mar annyi jelentkezo van, es en is szivesen mennek (bar Gyurinak es Mikinek meg nincs vizuma)!Kép

Momo,
Gratula az ikres baratnodnek! Apukam es az ikerbatyja is nagy meglepetesek kozott szuletett, 1 kislanyt szerettek volna az idosebbik batyj melle, aztan lett ket fiu. Es akkoriban meg nem volt ultrahang, akkor derult ki, hogy hohooo, jon megegy!

Mikinek delutan 39,4-ig maszott a laza (honaljban). Kép Kép Kép Meg van kemeny 2 db amidozophen kupunk, aztan nem tudom mi lesz. A panadol egyaltalan nem hasznal. 1 hetet nem bir ki betegseg nelkul miota Gyuri ovis! Total kivagyok, es a kicsik is!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

Momo,
bocs, hogy ide írok, de most jött vissza tőled egy mélem, csak annyit szerettem volna megkérdezni, hogy a Peugeot honlapon hol találom a kalk. számítást, mert már tök hülyének érzem magam, hogy nem találom...
Segítenél?

Puszi, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Mi is jelentkezunk vegre. Zajlik az elet nalunk, ma csinaltattunk galeriat, tok jo lett, viszont eddig takaritottam. Csak azt nem tudom meg, hogy fogok font aludni, ugyanis szaharai hoseg van.
Pedig lent normalis, csak huszon egy-ket fok.

Momo, Ildi!
Nekem is van egy baratnom, akinek viszont 4 lanya van, es bevallaltak az 5. et bizvan abban, hogy fiu lesz. Botika most 4 honapos. Kép

Orsoly! KépKépKép
Nagy nagy gratula! Nem lesz nagy korkulonbseg a 2. babaink kozott sem. A hanyingerert nem irigyellek, nekem semmi bajom nem volt. Nem lehet jo evvel kuszkodni.

Zsuzsi!
Miki laz. Kép Kép
Nalad strammabb not ritkan lat az ember. Szerintem en teljesen kiborulnek. Kitartas!!


Kepzeljetek, en is ki voltam, hogy Emma mar honapok ota egyik nathabol a masikba esik, egy-egy het szunetekkel. Erre most kiderult, hogy nem is betegseg, hanem kijott a tejallergiaja. Kép
Az elso volt csak igazi megfazas, decemberben, azota jottek ezek a takonykorok, egeszen eddig.
A mult heten lett gyanus, hogy a hajlataiban kijott az ekcemaja, Kép olyan, mint mikor szopizott, es en sok tejtermeket ettem.
1 eves koraig Ha tapszert kapott, es januarban valtottam a Beba 2+ ra, amit egyebkent nagyon szeretett (tenyleg fincsi, most en iszom meg a maradekot Kép )
Az ekcema 1 honap mulva jott ki!!!!
Igaz, hogy nem rogton valtottam, hanem az elejen csak egyszer kapott ilyet egy nap.
Erre meg aztan egyaltalan nem gondoltam, hogy allergias nathaja van. Kép
Most megint Ha tapszerezhetunk. Ahelyett, hogy szopizna meg, akkor nem lenne ilyen gondunk. Kép
Kép Kép
Nem baj, majd a masodik! Kép
Emma egyebkent nagyon ugyes, sok szot mond mar. Persze a legtobbszor csak ismetelget, de az is olyan nagy orom!

Na puszi mindenkinek,
Kakukkfu, Emma es a 16 es fel hetes pocaklako
kakukkfu
 
 


Sziasztok!

Nagyjából becsomagoltam, és mindjárt megcsap a guta, szakad a hó, az összes közeli síterep tökjó, mi meg megyünk a világ végéreKép. Csak az vígasztal, hogy ott tényleg szuper pályák vannak.

Zsuzsi,
szegény MikiKép. Hűtőfürdő esetleg? Nálunk sem hatott szinte semmi gyogyi, csak a jóöreg népi módszer. Gyógyuljon meg hamar!Kép

Momo,
de jó, akkor holnap látod a legkisebb utódotKép. ApátokKépKépKép. Enyim a 10 együtt lehúzott év alatt kb. három virággal lepett meg, ebből az egyik a menyasszonyi csokrom voltKép.

Urszila,
persze hogy dícséretnek szántam!Kép

Kaska,
drukk, hogy gyorsan elmúljon a penész! Elég vacak, nyáron mi is kikaptuk.

Évi,
Petra tündérbogár!Kép
Ugye még cicikél? Mert akkor simán lehet, hogy a csípőd csak a szopi végeztével fog visszaalakulni, mikor a hormonok is visszarendeződnek. Nekem is így volt anno, Malac után szép parasztasszonyos csípejem lett, aztán lassan visszaalakult. Picit maradt csak szélesebb, de a ruhák rámjöttek kényelmesen. Bezzeg mostKép.

Kakukk,
allergiaKép. De emlékeim szerint ezt ki szokták nőni a skacok, ugye?

Tündér,
anyós jesszusKép!
Barna csíkot én egyszer megdörzsöltem, és lejöttKép.

na pussszancs mindenkinek, betegecskék gyógyuljanak, pocaklakók növögessenekKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Nem emlékszem ki kérdezte a cipőmértet, de mi ma vettünk Zsaninak szandált és kicsit meglepődtem, mert a siesta honalpja alapján 18-as lett (12 cm hosszú, és 14 cm a kerülete a lábfejének) erre ma a 18-as rá se ment Kép, a 19-es épp jó lett rá, így vettünk egy 20-ast. De azt megfogadtam, hogy cipőt csak rápróbálással, mert volt olyan fazon, ami egyáltalán nem passzolt az én magasrüsztű lánykámra.

Na de itt van két kép:
Kép

Kép

Momo
Azért számolj majd be mi volt az orvosnál, mert nem bírjuk ki hétfőig!!!

Zsuzsi
Ne keseredj el, most összeszed mindent Miki, amikor meg ő lesz ovis nem kapja majd el. Hűtőfürdő sem használ? Ott nincs ügyelet amit ki lehetne hívni? Vagy valami ügyeletes gyógyszertár?

Pelenkázás: Nálunk a Dentinoxos tubus a nyerő, meg az ilyen kenceficék dobozai, amik csak pelenkázáskor elérhetők, mert az onnan nem jön el. Így ha palankázás van csak a kezébeadom és öröm, majd mikor viszem el visítás. De legalább rajta a pelenka akkor már!

Na megyek mert még nem vacsiztam, nem fürödtünk és minden romokban.... és ráadásul ma jött a mikulás is, nemhiába péntek 13.......

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok,

Koszike a koszontest!!

Most csak ket kepre futja, este talan jovok bovebben.
Kép
Kép
angela2
 
 


Kakukk,
En maradtam le valamirol, vagy ez most egy friss bejelentes?! Mindenesetre gratulalok, mert nekem "friss" a hir!
Amugy en is teljesen ki vagyok akadva. Eleg gyorsan kihoznak a sodrombol, es ez nem jo. Vagy balhezom veluk, vagy teljes letargiaban elvonulok es nem csinalok semmit.
Mostanaig szoptattam, ugy kb. delutan 5 ota.

Kaska,
Biocumi Kép!

Nadine,
Szep a kistopan!
Van ugyelet, de mit tudnak ott mondani. Lazas a gyerek, csillapitsa anyuka! Itt a panadolnal megall a lazcsillapitasi tudomany, nem is tudom miert?! Senki nem hiszi el, hogy a mi csaladunkban a panadol annyira hat, mintha be sem vettuk volna!
Termeszetgyogyasz-alapelv, hogy a lazat nem szabad csillapitani hutofurdovel sem, mert a laz a "gyogyszer". De azert azt nem szeretnem, ha a gyerek kapna egy lazgorcsot, vagy a "szivere menne", vagy mittomenmi! Meg ha lazas csak sir, es abba se hagyja. Az megint mas, hogy olyankor racuppan a cicimre, es el sem engedi orakon at (es kozben se beszelni, se mozogni, se olvasni nem szabad)! Elegem van, menjunk Floridaba! Vagy inkabb a Fulop-szigetekre!

Angi,
Edesek!
Nem is sovany a fiad! az enyem sokkkkal gizdabb (fekve Gyurinak horpad a hasa)!

Gyuri egesz reggel bogott, de az oviban nem. Hianyzott az a gyerek, akitol szerintem fel. Reggel legorbitett szajjal szall be a liftbe: "Menjunk inkabb a Mamahoz Budapestre!". Majdnem elbogtem magam en is! Delutan egyebkent ossze is csomagolt (zseblampat, elsosegelynyujto csomagot es kisautokat), penzt is vett magahoz (Dani zsebpenzet csorta el)! Kozben az elsosegelynyujto cucc osszes ragtapaszat magara ragasztotta. Dani nem is volt am ideges, aaahhhh!

Jo ejt!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a mászásról és pelusról leírtakat. Bízom benne, hogy Robó is kedvet kap majd előbb utóbb a mászáshoz isKép. Mindent megteszek, hogy ne maradjon ki ez a fázis nála. De az nem gond ugye, ha esetleg előbb kétlábra fog majd állni ? Bocsi, hogy ilyen aggódó vagyok.

Fotók nagyon édesek:

Angela babái, Zsanka szandija,Évi mindentcsináló Petrája, Maci Roni babája, Ari Borikája mind -mind édesekKép
Beteg babáknak jobbulást kívánok!

Anita
anita77
 
 


Anita!

Dehoyg baj, csak javasolják hogy próbáljuk meg játékosan mászatni később. Pl alaguatt építesz a szobában székekből és bújkáltol meg ilyesmi.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Fotókat megnéztem, babók még mindig aranyosak!

Andi!
Nálunk is volt egy ilyen pelenkázni lehetetlen időszak, de mostanra megint hagyja magát. De akkor borzasztó volt. És tényleg, izgi dolgokat adtam a kezébe, amiket egészen addig nézegetett, amíg el nem érkeztünk a pelus bekapcsolásához, na, abban a pillanatban kifordult belőle. Kép

Azur!
Köszi, jól vagyunk, csak kicsit elfoglaltan.

Momo!
307 SW-t vesztek? Mi is nagyon sokáig nézegettük, végül Daewoo lett belőle. Merthogy nagyobb. Nektek nem lesz kicsi? Amúgy gyönyörű!

Angi!
Boldog szülinapot!!!

Timici!
Ezek szerint elmúlt Bencus ekcémája??? De jó!!!Kép

Esik a hóKépKépKépKép
Tavaszt akarooook! Most egy kicsit elegem van. Lőrinc nyűgös, egész nap bent. Lemegyünk ugyan sétálni, de csak rövid időre. Szerintem unatkozik itthon, azért nyüszi, nem bírom egész nap lekötni, arról nem is beszélve, hogy dolgom is lenne. Legyen már tavasz, hogy mehessük csavarogni, programozni.!!!!!!!!!!!!!!

Nyügi Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Nagy sütés-főzésben vagyok. Csináltam pörköltet 2 kg húsból a fagyasztónak Kép, egy valag húslevest a hétvégére + persze pici fiamnak és most sül a feketeerdő torta piskótája holnapra Valentin napra a férjecskémnek Kép

Évi
néztetek csempét?
Petra fotók megint nagyon tetszenek Kép

Kaska
biocumi Kép

Angi
nagyon boldog szülinapot Kép
a gyerekeid nagyon szépek Kép

Momo
mindenképp írd meg mi volt a dokinál, és ne hagy izgulni minket hétfőig Kép
rózsacsokor Kép

Zsuzsi
szegény lázas MIki Kép és csomagoló Gyuri Kép
nagyon utálja az ovit?

Kakukk
beszélő Emma Kép tejallergia Kép

Nadine
csini az új szanditok

Örshöz közel lakó Anyukák
tudtátok, hogy a Sugár melletti rendelőben a gyógyszertár mostantól non-stop nyitvatart? Éjjel, hétvégén, ünnepekkor!

Andi
psandi
 
 


Sziasztok

Palinkas joreggelt (en most ebredtem, Andussal szunyaltam, most indul az ejszakai muszak Kép, meg tudnek aludni Kép)
Minden szulinapos (vagy par napja mult szulinapos) babanak GRATULA. Beteg kimokusoknak gyogyulast.
Mi jol vagyunk, eloszor voltunk a Tescoban Andussal, ult a bevasarlokocsiban Kép a vegere viszont megunta. Apaja baratoknal mulat, hivtak vaddisznozni, fel szemmel ramnezett hogy menjen-e, en pedig bologattam (a mai fozest ugyanis megusztam Kép) Szalankent tepem a hajam, valami viszonylag olcso helyet keresek kb. 30-40 fore, a keresztelo utani es eloszuletesnapi bulihoz, eddig semmit nem talaltam a neten Kép Kép
TI NEM TUDTOK VALAMIT ??????

Kakukkfu
mi is most szeretnenk galeriat csinalni, kb. mennyibe kerul, mennyi ido alatt csinaljak meg?

Zulu
jo sielest!

Beu
kitartas Kép Mar csak egy honap, jon a tavasz Kép Es mi is mindjart unnepelhetunk Kép

Mar fel sem tudom sorolni, de minden baba, kisebb-nagyobb csemete nagyon szep a kepeken.

Bocs, ha valaki kimaradt, de teljes gozzel beindult az ejszakai muszak, azt hiszem hintazuuunk Kép, vagy nyissam ki a ruhasfiokot, hogy kidobalhassa a ruhakat mig en mosogatok??
Nagy dilemma.
sziasztok
zs &a

sziasztok
zsurlo76
 
 


Csajszik hali Kép

Bocsi, ma csak a legfontosabbakat irkálom, mert a szó szoros és tágabb értelmében is el vagyok havazva KépKép

Angi, heppi bordély neked Kép Ifjak édesek, és a kicsimanónak a csíííkos dressze is naonn tetszik Kép


Nadi, nálunk is dívik ez a "mindennek a dobozát szeretném" effektus Kép
Babócád szandija naonn tetszik. Kép Valami közelebbi infót kérhetnék róla ? Márka, ár, hol vetted ? Kép Köcceee előre is Kép

Timici, méltem vissza Kép

Kaska,
Cicit bórvízzel szokták ilyenkor lemosni minden szopi előtt. Reci nélkül lehet a patikában venni azt is Kép

zsuri,
úgy nagyságrendet mondj.. hátha tudok segíteni. De először nézd meg a www.mediterranetterem.hu-t... ez a Lurdy házban van... ha kb. megegyezik az elképzeléseddel, akkor tovább beszélünk a dologról Kép

Na most húzok, mert még kéne egy levelet írnom, utána tejnem... aztán alvás VÉÉGRE Kép

Ciao, betegeknek hatalmas gyógypusszok KépKépKép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Most, mikor leültem végre olvasgatni, vettem észre, hogy már egy hete nem volt időm ide jönni. Kép

Orsoly!
Gratula a kis pocaklakóhoz. Kép

Elli!
Kevinnek gratula a kúszáshoz. Kép

Norka!
Jázinak utólag is boldog szülinapot.(ide jönne egy torta, de nem enged feltölteni.Kép)

Azur!
Gratula az első fogacskához. Kép

Klár!
Nekem még a napi 2x-i(reggeli és esti) szopi is fogamzásgátolt. Kép Csak amikor megvontam ezt is Mikitől (másfél évesen), akkor jött össze Zsuzsi.

NA most mennem kell, de majd olvasok tovább, már hétfő esténél járok. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Klár
Ezt a szandált a debreceni Siesta márkakereskedésben vettük. Nem Siesta, hanem Linea (ugyanolyan a belseje, anyaga, kiképzése, de csak ebből volt olyan 20-as ami teccet és jó is volt) EZ volt 6990 Ft. De szerintem pesten is lehet kapni.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!
Tegnap havazott egesz nap. Pedig en naiv azt hittem,hogy mar vege a telnek...
Picit visszaolvasok...

Klar
Jazit aze boyozza mindenki, mert mikor a vedononk eloszor jott hozzank megszolalt,hogy "Milyen helyes kisfiu!" Kép Igy rajta maradt a Jaziboy nick Kép

Momo
Voros rozsa Kép Kép

Angi
Kicsit megkesve, de Boldog Szulinapot! Kép

Kaska
Jazinak is volt szajpenesz.Seráfütt.Hamar elmulik. Biocumi Kép

Zsuzsi
Miki laz Kép Biztos ez a pocsek nedves ido is hozzajarul. Nemsokara mar sutni fog a nap es akkor talan kevesbe terjednek ezek a korsagok!
Tenyleg, megtalaltad a "Friss kismamamk" archivjat? Eloszor én itt kerestem a "f. babakba" es nem ertettem,hogy mer nincs, pedig en emlexem,hogy irtunk Kép Csak egy masik topikba...
Gyuri csomagolt Kép

Kakukk
Galeria Kép
Tejallerg. Kép Szavak Kép

Zulu
Ne mergeloggy! biztos szupi lesz! Latod, itt mar olvad is! Kép

Nadine
Tok jo a szandi! (7E. pinz??? Te jo eg! ) Akkor nekem mazlim van, en neten rendeltem Jazinak 2 szandit es jok lettek Kép

Pelenkazas
Nalunk ma semmi nem nyero, csak a "felallok nezelodni" Kép Kép

Angela
Nagggyoonnn jok a kepek! Kép

Beu
Ne depizz! Kép Kép Kép Ma nem kell sokat varni!

Zsurlo
Mikor jottok Pecsre? Kép
Ez az ejszakai muszak nem hangzik valami jol....

Jazi ma megtanulta kinyitni a CD meghajtot.Olyan ugyesen matat,hogy mikor erzi,hogy megnyomta azt a pici gombot, akkor mar nem is nyomkodja tovabb, csak varja udvozult arccal,hogy kijojjon a talca. Kép
Csajok, mi a velemenyetek a baba+kiwit eszik osszeallitasrol?Jazi mar kapott parszot, nagyon szereti, de hatha lemaradtam valamirol...szoval mehet neki ugye?
Tegnap vett Apa biotejet Jazi ezennel megitta elso bogre tejecskejet.Hat nagyon izlett neki Kép

Na menek ebedet gyartani
Norka
norkini
 
 


Zsurlo!

Nagyon jok a galeriasaink, egy fel nap alatt kesz, es mikor megrendeled, akkor is csak par napot kell varni.
A mienk kb 7,5 nm, 125000ft, de mi a szebbik fabol kertuk, igy volt 140000.
Nagyon szepen dolgoznak.
itt a telszam: 06305168546

udv
Kakukk
kakukkfu
 
 


Es par kep a vegere.
O Ancsa baba, Jazi szulinapi ajandeka.Azota vele alszik Kép
Kép
Igy dumal Jazi jatek kozben
Kép
Es a legujabb szokas: mindenhol megpihen,mindennek nekidol.Annyira edes Kép
Kép

Kép
norkini
 
 


Orsoly,
itt is köszi a segítséget! Megtaláltam Kép
Momo,
akkor kérdésem tárgytalan, Orsoly kisegített. Mi volt a dokinál??? Gondolok rád! (Ám ezúttal lemondunk az együttszülésről Kép )

Sziasztok, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Mi is jól vagyunk már.

Angi: SOK BOLDOG SZÜLINAPOT Kép

Zsuzsi74: Szegény Miki Kép Gyors javulást kivánok nekiKépKépKép

Lányok: Minden baba tündéri.
Mindenkinek gratuláció az uj dolgokhoz és az uj szavakhoz.

Márk is tündéri mondogatok neki a buj buj zöldág cimű verset és ő fejezi be én addig mondom, hogy bent maradt és ő rávágja, hogy cica. Olyan tündéri. Meg megtanulta azt is, hogy amikor a mókuska leesett a fáról akkor az ujjával mutatja, hogy a doktorbácsi ne gyógyitsa meg. Na nálunk csak ennyi az uj dolog.

Na mindenkinek kellemes hétvégét.
És végezetül egy vizalati kép az uszódában.

Kép
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Bosszankodtam tegnap este, mert doglodott a netunk, amikor jottem volna. Mindegy, legalabb egy oraval tobbet aludtam.
Voltam ma fodrasznal, ki vagyok cserelve, mar ugy neztem ki, mint egy osasszony.

Na megyek visszaolvaso uzemmodba.

Hasamat en is szeretem, csak nem bannam, ha nem kellene dugdosni. Nekem a sotet csik mar halvany, nagy resze lehamlott. nem a terhessegi csikok zavarnak, olyanok mar regen is voltak rajtam fogyastol, hanem ez a rancos lotyogosseg.

Gyerek neme: szerintem a kinai meg a nepi babonak semmit nem jelentenek, csak azert jonnek be neha, mert alapbol van ra 50%. Viszont amikor mar ott van a pocakban a baba, azt elhiszem, hogy meg lehet erezni, milyen nemu. Valszeg akkor jobban, ha tokmindegy neked, mert akkor nem befolyasolnak az elvarasok.

Zsuzsi,
kukacok Kép
de "viccesek" az ovonok, azt hittem, hogy ez csak az iskolaban kezdodik, hogy kizavarjak a gyereket, ha nem birnak vele Kép
Ne haragudj, nem akarlak megbantani Teged se meg senkit, de en nem hiszek a homeoban.

Momo,
na de kover is a hasam, megis rancos, ez nem igazsag! Kép
Amugy en is azt fontolgatom, hogy elmegyek a tolunk 5 percre levo fitnessterembe, mondjuk hetente 2X a parom menne setalni Vilcsivel, es akkor. Csak akkor meg kevesebbet tudnank vele beszelgetni Kép
Orulok, hogy mar bekesebben vagytok Kép

Anita,
ugy 6.5 honaposan indult be a maszas Vilcsinel.

Azur,
en ugy ertettem, hogy az elsohoz kell az adatlap, aztan kesobb kuldhetsz nelkule is, de valszeg elfogadjak anelkul is, legfeljebb kerik az adataidat, nekik az a biznisz... Kép
Majd megnezem a fuzetket, van-e ugyfelszolgalat telcsiszam, csak most bent van alvo Violanal.
Szerintem a fokazas is tok jo, legalabb beindult, biztos nagyon helyesen csinalja Artur Kép

Ari,
technokrata Bori nagyon profi Kép szerintem a mosolya olyan, mint a Tied! Kép

Maci2,
4kerekesedes tok jo! Kép
Roni hihetetlenul falat, annyira kifejezo kis arca van! Pusszantom! Kép

Angi,
emlexem, hogy aggodtal Matyi ovija miatt. Tok jo, hogy ilyen siman ment neki! Kép
Strapa Kép remelem, most hetvegen pihizhetsz!
Mi furcsi elott cicizunk, mondjuk Violanak furcsi utan meg kell masfel ora lecsenges. (Ha utana ciczett es aludt el, egy ora mulva ebredt es dajdajozott ejfelig Kép) Igy neha nagyon boldog, neha az oltozkodes miatt nyugos kicsit.

Ugh, mekkora lett es meg jo kis lemaradasban vagyok, es ha jol hallom, ebred a holgy... jol hallottam... Kép De visszaciciztem! Kép

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Clarissa,
en is olyan irigy vagyok, amikor a parom hazajon melobol es kidol... pedig tudom, hogy ez kell neki, kulonben egesz este nincs maganal Kép

Zulu,
bocsi, csak egy felvetes, de biztos jo lesz Malackanak, ha csak egy evig jar oviba? En elegge bolcsiellenes vagyok, azt csak akkor, ha muszaj, de sztem az ovi mar jot tesz a skacoknak. Agresszio: vegul is jo, ha megtanulja megvedeni magat, vagy akar lelepni, ha kell...

AAAAAAAAAAAAA Kép Kép Kép
Hallok az elobb egy kis nyafit, hulye bebiorzo nem is reagalt. Aztan csond. Befejezem a mondatot, aztan csak lemegyek mar megnezni.
Viola a haloszoba ajtajaban jott szemben a vaksotetben!!!
Ezek szerint lemaszott a matracrol, at a nagyparnan (meg jo, hogy lejjebb tettem, kulonben most lefejel rola), aztan szepen be is kanyarodott es jott szetnezni...
Tobbe ez a hely se biztonsagos... Kép

Na remelem, meg vissza tudok jonni ma...

Kaska
kaska
 
 


Andy
Eeedes lehet Mark ahogy dumcsizik! Kép
Kep pedig szupi nagyon!

Kaska
Jaaj ez a lemaszas...
Azert este meg gyere, magatokrol is irj ;)

Lanyok
2 festeket keresek, hatha valaki ismer ilyesmit.Az egyik ugynevezett csempe festek.Tudtok esetleg markat, minoseget, arat? A masik fa epitoket szeretnek befesteni olyan festekkel ami minden artalmas kovetkezmeny nelkul nyalogathato. Nem en fogom.... Kép
Apa ma gyonyoru viraggal lepett meg+levitte Jaziboyt setalni majd' egy orara, addig en fuvolaztam. Olyan jol esett! Kép

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk naaagy Bp-ről, ahhoz képest, hogy hajnalban kellett kelnünk a doki miatt, egész jól alakult a nap.
Reggel megnézhettem végre törpét, aki elég méreten aluli még, eléggé törzsvendég jellegű (tudjátok, se keze, se lábaKép), de dobog a pici szive és kb 7 hetesKép Szóval eddig minden OK.
Utána nagyihoz lepasszoltuk a csajokat és Ikea menet volt, mert most akciósan árulnak gyerek emeletes ágyat, így szereztünk a két macának azt is.
Most kissé agonizálok, mert apám mindenáron töltöttkápit tuszkolt belénk, amit az én tengeribeteg gyomrocskám most nem igazán bírKép
Na röviden ennyi, holnap autónéző menet lesz.

Termést elolvastam, de erőm nem nagyon van részletesen válaszolni, bocsikaKép

Beu, nekünk nem az a lényeg, hogy belül batár legyen a járgány, csak hogy a 3 gyerekülés beleférjen és mivel a hátsó üléssor szétszórható (pl. egy a csomitartóba), így ez megoldhatóKép
Ha majd nagggyon vándorolni kezdünk, veszünk lakókocsit is utánaKép A férjem ezért akarja a legerősebb motorú példányt vonóhoroggalKép

Zsuzsi,
jobbulást a kis betegnekKép

Kaska,
én nem bírnám magam holmi fitnessteremre rábeszélni, maradok a gyerekformájú súlyzóknálKép

Nadine,
akkor a te lánykád nagy lábakon él, mert Zsebinek a 18-as Siestában helyezkedik el így a lábaKép
Cipő nagyon csiniKép

na lefáradtam, pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Voltunk délelőtt szánkózni Kép Apa húzott minket, én élveztem, Dani meg aludt Kép

Az éjszakánk viszont tragikus volt. Lehet, hogy a hó miatt? Dani fél 1-2-ig 10 percenként kelt, utána már "csak " 2 óránként...


NOrka
Dani is ki szokta nyitni a CD- meghajtót Kép én annyi idősem még azt sem tudtam, mi az Kép
Kangi szerint mehet a kiwi, de mag nélkül! (ugye, Kangi?) egyébként a héten én is adtam Daninak egy keveset, ízlett neki
Jázi aranyos a babájával

Andy
mondókázó Márk Kép
vízalatt kép nagyon jó

Kaska
megszökő Viola KépKép

MOmoooooo
mi volt a dokinál?????

Andi
psandi
 
 


Momo
látom már írtál is, csak elkerültem

Andi
psandi
 
 


Na visszajottem meg lemaradast faragni, bar Vilcsi vagy olben van, vagy nyafog...

PIldi,
hos Ancsinak gratula! Kép tenyleg annyira jo nezni, amikor pottomparadek elindulnak meghoditani a vilagot... Kép
Tenyleg, multkor szerintem elfelejtettem megirni, ferjem a Muegyetem atomfizika tanszeken doktorizik, optikai temaban.

Clarissa,
hmm, nekem azt mondta dokineni, hogy a kozerzeten semmit nem ront a szajpenesz, es en sem vettem eszre, hogy szenvedne barmilyen szinten... kiveve, mikor kezeljuk Kép
Roniboy Kép

Zsuzsi,
Kép szegeny Miki, hogy mindent osszeszed es Kép Kép Kép szegeny Te, lassan lediplomazhatnal, mint gyermekapolono...

Momo,
hatalmas GRATULA a barinodnek az ikrekhez! KépKép kivanom neki, hogy szinkronalvok legyenek...

Zsizsa,
tudom, hogy ez milyen, de turelem... Viola az elso 3 honapjat gyakorlatilag a testunkon toltotte, kulonben nyigott, es o is 20 perceket aludt napkozben. Kb. igy neztem ki: Kép Most meg maskepp szorakoztat, lasd fent...

Tuni,
akkor hatha csak vaklarma ez az eredmeny! Kivanom neked! Kép

Nadine,
negykezlab megy es kozben alszik? Nemsemmi Zsanka! Kép

Tunder,
Ilangijeszto anyos Kép en babom is ijedos volt a nagymamaitol, szerencsere talan kezdi kinoni, kopp-kopp...
En azert egy kicsit megertem az anyosokat is, ugye gyerekeik kirepulnek, legalabbis az, aki minket vett el felesegul Kép, aztan biztos orult babazhatnekjuk tamad, amikor megjon a pindur. Es biztos nem jut belole nekik annyi, mint szeretnek. Csak neha olyan benan csinaljak tenyleg...
Szerencsere en anyosom nagyon rendes, amiben tud, segit, es egy csomo kozos temank van, ugyhogy jol kijovunk...

Toffi,
nyomi ejszaka Kép
osszeveszes Kép remelem, hogy megsem koltozol...
En lattam anno nagyon jol mukodo vegyes oviscsoportokat, de hat ovija valogatja.

Asszem, kuldom most ezt az adagot, mert megint regenyeket irok... bocsi!

Kaska
kaska
 
 


Angi,
de lutyu vagyok, utolag is boldog szulinapot kivanok! Kép

Nadine,
most latom, hogy all is Zsanka, tenyleg jo koran kezdi, nagyon ugyi Kép

Azur,
vegigsirt torna Kép
En konyvtari konyvekkel vagyok ados honapok ota, mert nem fer be a babakocsi...

PsAndi,
Viola meg allni sem tud, megis vert izzadok neha, hogy ne ugorjon tripla leszurt ritzbergert a pelenkazorol Kép asszem, napokon belul atterek az agyon pelenkazasra, akkor viszont elmaszik... Szoval egyutterzek.

Maci2 ill. mindenki,
ezt a 7gabonast annyit emlegetitek, mi ez es mikortol lehet adni? Kép

Momo,
kocsin felejtett cuccok Kép tenyleg szupi ovatosan vezethettek, azt gondoltam volna, hogy azonnal lepotyog...
Nagy drukk autolefoglalashoz, hogy minden siman menjen! Kép

Gomboc,
hehe, szoval jol fel lehet dobni a hazaseletet azon cimen, hogy milyen nemu gyerekre gyurunk Kép
Anyosod talan csak nem birja bevallani, hogy egyszeruen Zsombizni akar...

Tunder,
en is emlexem Rad Kép
gyerekebresztes mutogatas kedveert viszont tenyleg durvicsek Kép
Regi cuccokba beleferesert irigy-irigy! Kép

Zulu,
Malacka duma Kép menyed annyira ne sajnald, biztos jokat fog rotyogni majd o is!

Mariann,
nem emlexem, hogy gratulaltam-e Nektek, hogy mar nem kell a torna, es hogy Marci kuszik, szoval nagy-nagy GRATULA!!! Kép

Evi,
orulok, hogy Petra is kuszik Kép, Viola is pont ilyen elszant arckifejezessel nyomul Kép Es tovabbra is szupicsini a holgy! Kép

Urszila,
dokinenijeink egy osztalyba jarhattak Kép mert szo szerint ugyanezt mondta az enyem is.

Ma ugy latszik, csak monstre tudok lenni... lecci birjatok ki... Kép

Kaska
kaska
 
 


Kaska
Naná. Hasrafordul, lerakja a homlokát négykézláb áll oszt hajrá. Ja közben nyüszít is általában Kép Ja és addig megy, míg be nem ütközik. De még akkor is próbálkozik majd összerogy. Már rutinos vagyok: a lábánál fogva visszahúzom cumi be és csend van, míg el nem kezd kommandózni megint, vagy be nem szorul valamije, vagy csak egyszerű anyahiány nem lép fel. Tényleg nem tudjátok mitől lehet ez hogy alszom és közben haladok ezerrel????

Na megyek vacsizni, meg megmentem a lányt, az apja székelykápiját akarja Kép kunyizik ezerrel, de csak kenyeret kap.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok lányok!

Gyorssegély kéne!!!!!

Lőrinc nyelve jobb oldalon sötétpiros. Van egy folt. Már egy-két hete látom, most elkezdett aggasztani. Szerintetek mi lehet ez? Alig lehet megnézni, mert persze nem mutatja, de nem látom hólyagosnak, csak sötétebb színűnek, mint a nyelvét.

Beu
beu
 
 


Beu,
Zsombinak is volt egy-ket hetig, mire eljutottam vele az orvoshoz, elmult. Kép Nem tudom mi lehetett, azota is figyelem, de nem jott elo. Es nekem sem tunt ugy, mintha fajna neki vagy zavarna, egyszeruen csak ott volt. En arr agondoltam, hogy valami kaja (ez ZSombinal vicc Kép) esetleg kicsipte, vagy beleharapott a pici fogkezdemenyevel.
Remelem, nalatok is csak ennyi.
Gombóc

ui.: Jovok meg! Kép
gombóc
 
 


Na meg egy mentes sornyi idore visszajottem, hatha utolerlek Benneteket...

Momo,
rozsacsokor Kép ferjed nagyon rendes pasi! Kép
En MonCheri szivbonbont kaptam, mert enyemember utal viragot venni, mert fel, hogy rondat valaszt... nem baj, a csoki legalabb meglatszik rajtam Kép
Majd csinalok fotot krumplievo Violarol Zsebinek, hatha kedvet kap! Kép
Pocilako pici szivet ooolyan jo latni! Kép Kép Kép
Jobbulast a gyomrodnak!

Kakukkfu,
galeria Kép, imadom a begaleriazott lakasokat, sajna nalunk nincs belmagassag.
Tejallergia Kép
Dumcsizo Emma aranyos lehet! Kép

Zulu,
latod, itt maris olvad... Kép

Nadine,
csini piskotakon csini szandal Kép szerintem jol vetted, ennel extremebb cipoarakat hallok... Kép

Angi,
hancurozok tok jo fejek Kép ott milyen vagany Jucus, a kis sapiban meg milyen nocis Kép
Latom, Nektek van ilyen keszsegfejleszto asztalkatok meg tilitolitok. Tenyleg csipik ezt a gyerekek? Gondolkodtam mar, hogy jo lenne beruhazni egyre, csak eleg dragak, aztan ha megse erdekli...

Zsuzsi,
rosszcsont Gyurinak hatalmas lelke van... Kép

Beu,
mindjartmindjart tavasz!!! Mar rugyezik a falabam! Kép Kuldok egy kis eletkedvet: Kép Kép Kép
Nyelven levo foltrol foggalmam nincs, de ha hetek ota ott van, biztos nem pont holnap okoz bajt! Utana pedig megmutathatod dokinak, aki remelhetoleg megnyugtat Kép

PsAndi,
feketeerdo-torta... irigy, hogy miket tudsz! Kép
Szerintem amikor en ennyi idos voltam, meg nem is volt CD Kép es net se... hogy anyam hogy birta ki?!

Zsurlo,
ejszakai muszak Kép es ez rendszeres programja Andusnak?

Norka,
szoval Jazi is technokrata Kép tejecske egeszsegere valjek! Kép
kepeken nagyon falat a csajszi Kép most remenyt toltottel belem, ugy szeretnem, hogy Violanak is legyen halotarsa, ezek szerint ilyen nagy koraban is kialakithato Kép pihenes, hat igen, kemeny melo ez a babasag Kép
Veszelytelen festek: Ikeaban?

Andy,
okos Mark Kép szuper a vizalatti kep, milyen batran, nyitott szemmel merul! Kép

Hat jol teleirtam a topicot, de legalabb vegre kepben vagyok Kép

Jo ejt mindenkinek! Kép

Kaska
kaska
 
 


Kaska!
Csak pont most lettem szörnyű ideges! Kép vagyis Kép
Beu
beu
 
 


Beu,
Hulla faradt vagyok, es valami nagyon szepet akartam neked arrol fogalmazni, hogy a kinaiak szerint a nyelvrol sok minden "lathato" a testben, lelekben vegbemeno folyamatok kozul, de most megsem mennek ebbe bele, mert mar nem tudok gondolkozni ily kesei oran.
Ha Lorinc amugy jol van, nem beteg, akkor ne tulajdonits neki nagy jelentoseget, de hogy megnyugodj, azert vidd majd el dokihoz.

Miki ma mar lazas nem, csak nyugos volt, de az nagyon. Remelem ejszaka sem lesz mar rosszabb! Ugy latszik hasznalt neki a tegnapi "nyuvasztas" ezzel a 39,4-gyel! Kép Kopp-kopp-kopp!

Kaska,
Az a rohej, hogy lassan 12 eve vagyok muter, es mostanaig azt sem tudtam mi az a beteg gyerek! Nalunk a kapott anyatej mennyisege, es a gyerekeim immunrendszere forditott aranyban allnak. Tenyleg, nem lehet, hogy rossz a tejem? Kép


Eccakat!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok lanyok!

Honapok ota nem irtam, de ami igazan durva, hogy nem is olvastam... Elromlott a gepunk, es eleg draga alkatreszek kellenenek bele, ferjem viszont kb. 1 honap mulva kap egy ceges notebookot, ugyhogy a sajat notebookjat (amirol most is irok) en megkaphatom, szoval most nem veszunk cuccokat a beteg gepbe. Ugyhogy meg jo ideig nelkuloznom kell a tarsasagotokat...Kép Pedig nagyon hianyzik am a babanet. A felszabadult ido viszont nem jon rosszul.Kép
Ettol eltekintve jol vagyunk, Petra all, kapaszkodva lepeget, mondja, hogy háp (báp), vau, felszolitasra integet, tapsol, es hasonlok. Ma babauszason egyedul karuszozott, a kezet sem fogtuk, nem is gondoltam volna, hogy mar kepes erre, raadasul siras nelkul.Kép Sokszor bohockodik,legjobb trefa szerinte az, ha fejet oldalra dontve nezeget, mi persze nevetunk ra ilyenkor, es o szemmel lathatoan roppant buszke magara.Kép Szerencsere ujra gyarapodasnak indult, elozo honapban fogyott 100 g-ot, de a mostaniban ujra hizott, immar 10 kilo 15-20 deka orul van, ugyhogy nem kell aggodni, hogy elfogy.Kép Egyebkent sokat eszik, es meg haromszor szopizik, nagyon lelkesen, bar en borzaszto kevesnek erzem mar a tejet.
Hazikonk lassan de biztosan epul, keszul, szerzodes szerint januar vegen kellett volna koltoznunk, haaat, orulnenk, ha marcius vegen osszejonne a dolog...
Ahogy beleolvasgattam a topikba, lattam, hogy egyre no az ujabb babat varok tabora.Kép Mindenkinek sok szeretettel gratulalok, es persze irigykedem is, mi a koltozest mindenkepp megvarjuk vele, pedig olyan jo lenne mar...!Kép (Bar elotte meg le kene fogyni, a szopit is abba kene talan hagyni, szoval nemtom m legyen...)

Na most ennyi, menni kene aludni, ugyhogy jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Még benne vagyok a 8 napban Kép, Mikinek boldog szülinapot.Kép

Klár!
Háttértánchoz megfelel 13 éves műkorcsolyázós múlt? Kép

Ari!
Ha még nem kel el a Bébi Burda, én bevállalnám. Kép

Na már szerdánál tartok, de most megyek aludni, holnap folytatom az olvasást.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Na csóóókcsajok, nem tudom, végére érek-e a mai adagnak... véégre ma volt annyi időm este, hogy fél órát dögölhettem a kádban egy isteni fürdősós vízben (barátnőm szokott néha meglepni a sóval, annyira jó, szuperül hidratál). Mintha kicseréltek volna Kép

Aztán végre letakarítottam a konyhában a csempe kritikus részét (friteuse-ből, meg a tűzhelyről állandóan felfröccsenő zsírt szedtem le ma vééégre), hát... Kopasz tuti jól főz, de a takarítás utána mindig az enyém... és hát nála aztán fröccsen, csorran minden, ami szarul takarítható.

Nadi, köccee az infót szandi ügyben... tulképpen a színe fogott meg annyira... a fazon asszem első lábbeli révén adott Kép Egyébként szuper olcsón vetted Kép

Zsuzsi,
az OK, hogy nem tudtad, mi is a beteg baba, de az is igaz, hogy anno nem voltak ilyen durva influenzavírusok sem forgalomban...
Örülök, hogy jobban van Miki Kép

Kaskám,
az ágyon pelenkázásnak sem fox jobban örülni. Ezek a kis bestiák annyira fürgék...
Napokban 1 pillanatra fordultam csak el az ágy közepére egy játék társaságában leültetett kiscsajomtól, visszafordulva pedig csukafejest ugrottam, és rugit, bodyt, sőt asszem kicsit a kisasszony hátabőrét is elkapva rántottam vissza őt a megkezdett leesésből.

Momo
Szerintem azt a tanksapkát valaki gondosan odaragasztotta a kocsi tetejére Kép Én tuti 5 méteren belül elhagytam volna Kép
Egyébként ha ilyen tempóban haladtok a gyerekek számának növelésével, szerintem inkább kamiont, vagy buszt kellene vennetek KépKépKép
Megjegyzem - csak az irigység beszél belőlem, ha nekem legalább 2 saját babám lenne....

PSAndi
Szánkózás Kép
Asszem ha apa engem el akarna húzni, belegebedne Kép

Norki, még egy dolog...
Tündériek a fotók, de megjegyezném, hogy az a középső első gyors pillantásra igen erkölcsrendészet szagú KépKépKépKépKép

Hmmm.. galéria.... nagyon szeretem. A régi kicsi lakásom azonban pont szerencsétlen 3,5 m belmagas volt... na ezt galériázni két 190 cm magas ember mellett lehetetlen volt. Maradt tehát a dobogó. Annyit nyertem vele, hogy a szépséges ülőgarnitúrát feltehettem rá, ezáltal az volt a lakás "középpontja". A dobogó alá pedig begurítható az ágy, illetve gardróbszekrényt terveztem alá a másik irányból nyithatókat. Mivel azonban a sors közbeszólt, ez elmaradt Kép Majd öcsém megcsinálja, ha úgy szeretné Kép

Most megyek, mert még irkálnom kéne méleket, meg aztán talán alvás sem ártana. Holnap kószálni fogunk Kopasszal, Ancsa addig nagyinál marad. Kép

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


Timi,
Sajna rossz hirem van, elvittek az ujsagot. Ma sikerult elmennem, de mar nem volt. Kerdeztem a sracot milyen gyakran van, hat nem biztatott, mert itt inkabb a pachwork ami divik.

Kaska,
Matracrol lemaszasKép Enyem lany anno az agyrol maszott le persze fejjel elore.
Toszigat szereti, mar eleg ugyesen kozlekedik vele a lakasban, de korabban is imadta nyomogatni, zeneltetni. Az asztalkavak jatszik, de ha nagyon draga en nem bizti, hogy befektetnek. En anno piti osszegert vettem egy moving salen.

Norka,
Jazi tunderi, a baba nagyon megkapott, bar enyem lany eddig csak fius jatekok irant mutat erdeklodest.

Nadine,
Cipocske tuti.

Momo,
Mindig olyan jo hallani eloszor a szivecskejuket.
Jo autonezegetest.

Klar,
Nem jossz hozzam is takaritani?
Egyebkent adalek amit utalok ebben az orszagban temehoz. Ferjem penteken UH-n volt, ami a pontos diagnozishoz kellett, erre ott kozoltek, hogy ok nem mondhatjak el mit lattak, majd a kezeloorvos. Felhivtuk, kozolte telcsin nem mond eredmenyt, majd kontrolon, ja az meg meg 2 hetKép

Beu,
Ha fajna bizti jelezne, de azert majd mutasd meg a dokinak.

Psandi,
SzankozasKép

Zsuzsi,
Talan egyszer veget er ez a tel is.
Ja Matyim hasa is horpad, csak akkor eppen befesziti, mivel a lanyzo elotte valo pillanatban tenyerelt beleKép

Andy,
Mark kep nagyon jo.

Leszter,
Petra szep meretekkel rendelkezikKép

Zsurlo,
Andus ejszakai programjaKép

Evi,
Gratula Petra kuszasahozKép

Ma a fiam kemenyen neveles ala vonta Jucust, mivel a lanyzo folyamatosan elboritotta a szepen felepeitett tornyait, a vasuti sineket.... Eredmeny meg is lett estere a lanyzo nenenenene.... kialtassal viszonozta a batyja tanitasatKép

Angi
angela2
 
 


Miszike Kép
Boldog születésnapot Bekinek! KépKépKépKép

Lányok, bocs, de most csak ennyi, nagyon fáradt vagyok, Julcsi rendszeresen felsír éjjelente, és persze, hogy én nyugtatom meg, mindegy, most fasírt is van Kép Nincs hétvége, nincs ünnepnap, nincs két szabad óra, nagyon kivagyok, ráadásul nappal is folyton rajtam lóg, de ezt szó szerint értsétek: ha egy légtérben vagyunk, szünet nélkül a lábamba kapaszkodik és bőg, hogy vegyem fel. Ha véletlenül elmászik pár lépést, akkor ott leül és tovább ordít. Ez megy már hetek óta, torkig vagyok mindennel, szóval ezért is nem írogatok mostanában.
Bocsi a negatívkodásért, csak azért írtam, hogy tudjátok. Olvasni szoktalak titeket, csak írni nem tudok, a folytonos bőgés miatt. Rekedtre üvölti magát, pedig nagyon sokat van ölben, nem leckéztetésből nem veszem fel, csak mert én is szeretnék néha 10 perc szünetet, de úgy látszik, az nekem nem jár, az alvásról meg végképp lemondhatok, mert Apacuka alszik, mint a tök, ha felébred, akkor is gondosan kivárja, míg kikelek az ágyból, majd közli: "Átveszem" - hát kösz Kép

Na tényleg bocs, mert már nagyon ordít, pedig nem volt 5 perc, míg ezt begépeltem.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Elnézést. Elnézést. Álmos volt. (Naná,hogy! Én is.) Idáig cicin szendergett (ne képzeljétek el, most meddig ér az említett testrész!), most normális. Egy darabig.

Pussz
Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?