Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Tud valaki valamit Andáról? Nagyon régen járt errefelé. Remélem jól van. :roll:

Nyuszi!
Ha van kedved, feltehetnéd a szép tesztjeidet. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,éjjel megint begörcsöltem (az alhasam),azt hittem megpusztulok. Nem tartott tovább 10 percnél sem. Szerintetek mi lehet? Már alig várom,hogy holnap legyen,hogy elmondhassam a dokinak,nehogy valami baj legyen.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!

No stressz!! Csak a méhed növekszik. Holnap majd megnyugtat a dokid is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Akkor jó,köszi,mert már mindenféle rémtörténetet láttam magam előtt.....
Valószínű egyébként,hogy én fogok kapni valami erősítőt,mert a méhalakom nem olyan mint amilyennek kellene lennie,és azt mondta,hogy így gyakoribb a vetélés esélye,de majd ad rá valamit.
Úgyhogy bízom benne,hogy a kiírással sem lesz gond...

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nyuszika ilyen jó hírre jönnni!!!!!!!!!!!!!
hát nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andárol én sajna nem tudok semmit..de szerintem sokat dolgozik! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!!

Fent van a teszt,katt a vonalzóm alatti linkre!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nyuszi ez gyönyörű erős!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi!

Ez aztán ám a szép pozitív teszt! Gratulálok!!

Lányok! Húzzunk bele!!! Ilyet akarok én is........

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszi,lányok remélem a doki is holnap megerősíti...

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Gondolunk rád holnap. Mikor mész pontosan a dokihoz?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nyuszi tuti!!!
mit szolnátok ha pénteken tesztelnék? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Csak nem??? Érzel valamit?
Jaj de jó lenne ha ebben a hónapban csak úgy potyognának azok a + tesztek szépen sorban. :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nem figyelem magam..szoval nem tudom..fehér folyás van és már elég rég fálydogál a joboldalam..ott volt az egy db petécske....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát akkor drukkolok nagyon!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Tesztelj mindenképp!! Hátha neked is ott van a babu!!
Holnap 3-ra megyek fel az Istenhegyi Klinikára,utána ha hazajöttem,egyből írok,hogy mi volt.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


köszi nyuszi!!!!!!!!!!!!!
neked is megy a drukk :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszike,de most neked is nagyon kell a drukk!! Gondolok rád!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


édes vagy!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!

Aki már tapasztalt ebben a témában,légyszi segítsetek. Ha már az elején eljövök betegszabira,akkor hogy alakul a fizetés/táppénz?

:D :D Köszi

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nyuszi ezel megfogtál..talán a csajok majd segítenek...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska! nekem is van ilyen típusú folyásom...már épp gondoltam, bejelentkezem a dokihoz..Ez egyébként normális lenne? Nekem soha nem szokott ilyen lenni. Utoljára az első terhességem kb. 30.hetében volt, de akkor nagyon durván. 2 caneseten kúp kúra sem mulasztotta el teljesen.
A hasam is fájdogál, vagy inkább zsibbad. Semmi egyéb tünet, ill. minden piris. De ezt már annyiszor kitárgyaltuk, hogy mennyire hasonlóak a tünetek...háát, szerintem tesztelj pénteken, én nagyon szorítok.

nyuszi: tuti minden rendben lesz, ne aggódj!! gyönyörű a teszted :P
sajnos nem tudok a pénzügyekben segíteni én sem.

Moni: jó az avatarod:)
Na, eldugulok!!
sziasztok!!
tary
tary
 
 


tary ha nem bűzős nem viszketsz tőle akkor "normális"..
nekem most is és már jó idelye fáj jobboldalon a hasam alja.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én most jártam úgye dokinál 2hónapja. És nem viszketet és nem volt bűzős a folyásom. és a doki megvizsgált megnézte mikroszkóp alatt és bizony gyulladásom volt. 10nap antibiotikum és 10nap kikevert kúp kúra következett. Azt mondta minimális folyás normális lehet. PÉ idejáben normális de előtte és utána nem.
Persze vannak eltérések. Csak azért írom mert nekem sem volt szaga szine és nem is viszketet. mégis mikor a doki meglátta azt mondta ez nem normális , hogy nem is viszketet.
Igaz terhességkor szokott lenni esetenként erősebb folyás.


Nyuszi: az előző évi béredet veszika lapul. Tehát ha elmész nem jársz rosszul max a szülésig hisz a fizetésed már nem tudom pontosan 75 vagy 80% kapod.
A lányeg legyen 168nap biztosított munkanapod. akkor megkapod a gyást és a gyedet majd a gyest. Illetve gyest mindenki alanyi alapon kap csak az úgye kevés.
Az első fél évben a fizud 80% kapod és a gyed alatt mega 75% át. Ami most max azt hiszem 93ezer. tehát lehettél te 200ezer netto fizetéssel felvéve akkor sem kaphatsz 93ezernél többet. Ez mondjuk szemátség. A lányomnál nekem még 84ezer volt ez az összeg. Én a maximumot kaptam de röhej hogy megmondják mi a maximum.
Remélem segitettem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Hatalmas gratula a tesztedhez! Tényleg nagyon szép! Hurrá, van egy új kismamink! :lol:

Nita!
Ha sok a folyás, akkor én sem tudok arra gondolni, hogy ez normális lehet, főleg, ha még alhasi fájdalom is "társul" hozzá. De persze, ne legyen igazam(unk) és azért nyugodtan tesztelj egyet péteken. Legalább tisztában leszel a dolgokkal és úgy keresheted fel a dokid.

Velem az van, amint az a táblácskából kiderül, hogy 5 napja késik. Nem vagyok túl jól. A teszt mégis negatív. :roll: Szóval, nem tudom.

Mindenkiért megy a drukk!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: nem lehet hogy később volt PÉ-d és ezrt a teszt nem mutattja még ki??

Nita: Mondjuk van barátnőm aki nagyone rős folyással ment dokihoz és babás volt:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!!!

Nyuszi! Megy a drukk a dokihoz. Írtam neked privit.

Edit! Még mindig nagyon drukkolok értetek. :wink:

Tary, Nita! Nektek is megy a mega drukk!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu, Vera! Nemsokára jönnek az akciódús napok nekünk. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!
Jobb, ha e téren meglátogatod a dokid, nehogy emiatt késsen, hogy gyulladásod van.
Persze jobb lenne a baba miatt késne, igaz?

Mennek a drukkok!!!!
encike 2
 
 


Csucsu!
Nem igazán tudom! A ciklus.hu november 1-re tette a pé. Azt hiszem vasárnap vagy hétfőn csináltam egy Lh-t az már negatív volt.
Teszteket úgy csináltam, hogy az egyiket vasárnap reggel, de nem az első pisiből, a másikat pedig tegnap du-án. Szóval, nem tudom. :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


Az Lh teszt csak este mutat normál értéket!
Elötte 1 orával se enni, se inni nem szabad.
Lehetőség szerint ugyanabban az időben kell csinálni!
encike 2
 
 


Itt a friss táblicsku!
Zsuzska! Mi van veled? Remélem piri sehol. Hőd? Drukkolok nagyon! :wink:


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hú lányok!

4-en vagytok a finisben. Drukkolok nagyon mindannyiotoknak! :wink: Nagyon izgalmas napok elé nézünk. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszike!

Kép

Kép

Kép
encike 2
 
 


Encike!!

Gyönyörűek a lánykáid! Rólad nincs kép? Esetleg pocakos fotó? :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jaj, Encike!
De szépek! Gratula hozzájuk!

Az előbb lehet, hogy nem voltam túl érthető a teszteket illetően, mert eddig tömve volt az üzlet.
Na, kkor mégegyszer nekifutok.

Szóval, a peteérésemet a ciklus.hu november elsejére tette. És én másnap este csináltam egy Lh-tesztet, ami negatív lett. Bár, igaz, hogy lehet az ivásra nem figyeltem. Ezt csak azért írom, mert Csucsu mondta, hogy esetleg később volt a pé. Hát, ebből nem derült ki.

A terhességi teszteket pedig, vasárnap reggel(nem első pisiből), akkor mégcsak egy napos csúszásban voltam, és tegnap du-án, akkor már 4. Szóval, nem értem én az egészet! Reménykedem! :roll: Egyébként, a késés nem jellenző rám, mert vagy 29. vagy legkésőbb 31. napon meg szokott jönni.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi hajrá!!!!!!!!!
encike olyan szépek a lányaid!!!!!
csajok nekem nagyon minimális most a folyásom..de persze azért majd megyek dokihoz!
tegnap olyan rosszul voltam iszonyat fájt a jobboldalon a hasam lent és jobboldalon a derekam.. :roll: mára már nem fáj semmi.egyenlőre. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike: nagyon szépek a lányok. amásik topicban is akartam már irni.

Nita: Ez lehet babától is. Ki tudja??

Kép
csucsu05
 
 


Nyuszi!

Most már biztos a dokinál vagy. Várunk ám a hírekkel. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nyuszi!

Én is nagyon nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen! :)

Remélem, hamarosan az én tesztem is pozitív lesz és akkor én is megyek a dokimhoz!
pedi
Kalocsa
 
 


Edit!

Reméljük hogy Te leszel a következő kismamink. :wink: :wink:
Drukkolok nagyon!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nyuszi: várunk nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza, 5 HETES TERHES VAGYOK!!!! :lol: :lol:
Még nem látja,hogy ketten vannak,vagy egyedül van a babu,de nem is baj,a lényeg,hogy ott van. Egy hét múlva már lesz szívhang is,de csak 2 hét múlva megyünk,az a tuti. Úgy örülünk!!!
Mondta a doki,hogy valószínűleg segített a petevezeték átjárhatósági,kicsit fellazította ott a dolgokat,azért sikerült ilyen "hamar".
Két hét múlva ki is ír,azt mondta,ne mászkáljak karácsony környékén tömegben,fölösleges,már ha nem leszek depis ha otthon kell maradnom.Naná.hogy nem!

Móni! Köszönöm,megkaptam a leveled,drága vagy,legközelebb meg is kérdezem a pénzügyön,ha megyek be az irodába.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi: na ez a jó hir:) igazán. Gratula kismama :) Na mostmár csak azt a közel 35hetet kell kibirni:):)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Nyuszi!

Ezek nagyon nagyon jó hírek! Akkor halgass csak a dokira és maradj otthon, pihenj és koncentrálj a babára(babákra :wink: )!!!

Móni!

Köszönöm, hogy gondolsz rám! Rám fér!!!

Higgyjük el, hogy mi is követjük Nyuszit!
pedi
Kalocsa
 
 


Ja, és Nyuszi!
Cseréld le gyorsan azt a vonalzót! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Nyuszi nagy gratula.
kiscica13
 
 


Nyuszi: Tényleg Pedinek igaza van babás vonalzót de izibe:)

Kép
csucsu05
 
 


Felraktam!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi: gyönyörűűűűűűűűűűűűű:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?