Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem tudom. Az az igazság, hogy azóta sem kívánom a kaját, úgy érzem, hogy teljesen teli vagyok és valahogy most én is azt érzem, mit Te a lányodnál, de valahogy már nem merek bízni benne, mert annyiszor csalódtam. Hát jó is lenne. Egyébként amikor a nyáron terhes lettem, pont a beágyazódás körül volt egy hasonlóan nagy vitánk a férjemmel. Tök furi, lehet hogy ismté így lesz :shock: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige hajráááááááááááááááááááááááááááááá++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: remélem az élet ismétli magát és a vita közben beágyazodott a kis életkéd:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu: Ámen!!!! (az előző mondatodra)!!!!!!!
misszike
 
 


lányok nekem is kell drukk.szerintem pénteken legkorábban csinálok egy tesztet!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: megadrukk++++++++++++++++++++++++++++++++
misszike
 
 


köszke!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most rajtad a sor! Jönnöd kell egy ++++++++++++++++-os teszttel!
misszike
 
 


bár csak !!!
legbelűl reménykedem..de ha nem baba akkor időbe jöjjön piri..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: nagyon drukkolok neked, remélem most Te vagy a soros.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige: mikor tesztelsz már??? Reménykedtem azért,hogy ma megcsinálod !
misszike
 
 


csige nagyon nagyon boldog lennék!!!!!madarat lehetne fogatni velem.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oh, dehogy tesztelek, hisz még csak ma vagyok a 6. dpo-n. Majd vasárnap ellövök egy tesztet. Hát vacsinál már nem volt gond az étvágyammal :roll:

KépKép
csige-bige
 
 


lányok mondjátok már meg nekem én hány dpo-n vagyok? :shock: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: a péd utánni első nap az 1dpo a második nap a 2dpo stb...A pé utánn eltelt napok.
misszike
 
 


misszike köszke!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi:Nem semmi pocid van már kismama! :D
Hát ez a terheskönyv durva,én nem is tudtam ,hogy megváltoztatták!
Elég lehangoló,azért egy kismamához a másik jobban illet!

Pénteken megyek uh-ra a 11.cn-n.Kíváncsi vagyok lesz-e ciszta.

Nita:2 nap és tesztelsz?Tök jó!++++++++++++++++++++++++++

Csige:Te nagyon gyanús vagy nekem a tüneteiddel,ez a barnázás meg minden,nagyon jóóóó! :wink:

Annus :Tessék aztán ide is többet jönni!!! 8) Kérünk képeket is!!
Neked is ilyen a kiskönyved,mint Gabinak?

Misszike:Mikor teszteltél utoljára?Tuti nincs baba?

Kép

Kép
syl100
 
 


Annus:Érzed már a pici mozgolódását?Én a 17.hétben éreztem először jobb oldalon!
Már lassan azt is megtudjátok,hogy mi lesz?Ugye?

Kép

Kép
syl100
 
 


syl igen pénteken ellővök 1 tesztet!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Gabi!
Szép a pocid! :lol: :lol: A kiskönyv....
:shock: :shock: :roll: :roll:

Mindenkinek megy a drukk a +teszthez nagyon szorítok nektek.Én úgy gondoltam,hogy vasárnap fogok tesztelni,ha addig semmi.Mert ugye addig semmi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


a.ibici neked is megy a drukk++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Olyan jó, már csütörtök van és rögtön itt a hétvége. Holnap reggel megyek vérvételre. Remélem nekem leveszik a vért és nem fognak kukacoskodni, mert akkor nagyon kiakadok majd, pedig nem szoktam.
Hát nem tudom, hogy ilyet lehet e kreálni, de én annyira kívánom a majonézes dolgokat. Kedden kaszinótojás, tegnap majonézes saláta, ma ismét majonézes saláta, annyira fincsiiiii. Nem is eszek mellé semmit, csak abonett kenyeret.
Annus: kérünk pocifotót, biztos kerekedsz te is szépen :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Holnapra drukk akkor a vérvételre. Biztosan leveszik hisz a telefonban azt mondták.
A kivánósság meg remélem attól van amire gondolunk:)

Ibici: vasárnap mindjárt itt is van:)

Kép
csucsu05
 
 


Na most is csak gyors bekukk!Mennem kell tanulni...

Drukkolok mindenkinke a + teszthez!Csuriban kezem lábam!!!!


A kiskönyvem nekem is ilyen....már gondolkodtam rajta hogy beborítom vmivel :roll: Legalább szép egyedi lesz,csak nehogy vki lebasszon h borítót csináltam a könyvecskére :wink:
Pocakom nekem is van,bár még nem híztam.A kiindulási súlyomnál kb 1,5 kilóval vagyok kevesebb most is.Már rég kismamaruhákat hordok....dobok képet mindjárt,de lesz majd friss,mert az új ruháimat be kell mutassam :lol:
Kép

Na ez előző héten készült,de a fejemet ne nézzétek mert apcim sose szól hogy csíííz :lol: Amúgy pont fodrásznál is voltam,de ez se jön le a képről :lol:

annus11
 
 


Annus: Széepn látszik már a pocid :) Gömbölyödsz :)

Kép
csucsu05
 
 


Nagyon szépen gömbölyödsz Annus. Kíváncsiak vagyunk a kismamirucikra is, várjuk a további képeket.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Annus nagyon csini vagy te is:) szépen látszik a pocakodon. Én is kivi vagyok a ruháidra.
Én tegnap bementem a westendbe akartam venni a gólyában farmert, de annyira nem tetszettek. Te hol vásárolsz ruhákat?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus:Csini! :D

Oryandi jól eltünt! :( Na ,de reméljük pozi teszttel jön legközelebb!

Kép

Kép
syl100
 
 


Hát én most nyomtam be egy nagy hamburgert. Megláttam és megkívántam és muszáj volt ennem :oops: szóval az étvágyammal semmi gond, sajnos :roll:

KépKép
csige-bige
 
 


annus nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!!!szépen gömbölyödsz!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: ki tudja lehet a hambit már a baba kivánta:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm a pocakdícséretet!!

Gabi!
Én varrattam kismamagatyákat.Itt a babaneten hirdette a csa h varr ilyeneket.Ami rajtam van a képen az is az.3900 Ft volt,van egy kord az 3700 volt.Illetve most kaptam egy 3.nadrágot anyóstól,ezzel már kihúzom!
Kismama felsőt is vettem 2t a C&A ban,akciósak voltak olyan 2500 -3000 Ftér.Aztán most kaptam a férjem mamájától egy pulcsit is.K ennyi :lol: Igyekszem előkeríteni a nagyobb pólókat,ami rajtam van még gimiből maradt meg,S-es póló de nekem akkor XS-es kellett :oops: Most egész jól kitöltöm :lol: Amúgy kéne még vastag harisnya meg fehérnemű,de írtó drágák....

Na dugulokkk!



Drukkoljatok délután zht írok :?

annus11
 
 


Annus: drukkolok neked délutánra. És hogy bírod a sulit kismamiként?
Csucsu: bárcsak igazad lenne.
Hát most sem tudtam megenni az ebédemet teljesen, sőt a másodikat már nem is kellett volna, de azért lenyomtam felét a torkomon. Bár szeritem a hambi is segített ebben, mert hát igen laktató volt.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Hányadik napon vagy??

Annus: délutánra drukk:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát Csucsu ma vagyok a 7. dpon és a 22. napon.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: ez izgalmas akkor már:)

Kép
csucsu05
 
 


csige nagyon drukkolok hogy baba legyen a dologban, szerintem az van:) Én nagyon hamar a savanyút kivántam és az édeset nem bírtam megenni. Na és a hagyma, azt imádom.

Én egész jól vagok, azt leszámítva hogy két napja fáj a fejem. Főzés közben volt egy kis émelygés, de azóta semmi, ettem is rendesen. Soakt nem bírok enni, mert nagyon hamar eltelítődök.

Annus köszi szépen, én majd benézek a brendonba, meg elmegyek a Baross utcába, és c&a-ba is bemegyek. Akarok majd valami normális ruhát venni karácsonyra, felsőm az van, mert a multkor a marks&spencerben vettem olyat ami kismamáknak is jó, csak valami nadrág féle kéne. Meg farmert akarok még.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csajok: Ma vagyok a 8. napon. és már lüktet a hasam. Létezik hogya costitól hamarabb lesz PÉ-m vagy egyáltalán a tüsszőket érezhetem már ilyen korán??
Vagy ez ciszta lehet??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu szerintem létezhet simán, van akinek előre hozza jobban. Mikor szedted?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ma vagyok a 8napon. És a 3napon kezdtem. tegnap telt le az 5nap.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu szerintem érezheted, attól hogy már most fáj nem biztos hogy már meg is érett akkorára hogy megrepedjen, én is éreztem előtte két napig. Lh-t nem használsz?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Eddig még nem vettem mert abban maradtunk ami neked van azt átveszem. Tényleg megvan még??
Mert ha nincs akkro el kell mennem venni.

Kép
csucsu05
 
 


persze meg van

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


persze meg van

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Akkro vevő vagyok rá. Mennyi van ? Beszéljük meg a részleteket?, Elmegyek én érte , hogy ne kelljen neked fáradni.

Kép
csucsu05
 
 


29 van a huncutka féléből, és 5 db a dm-esből. Ha sylnek nem kell akkor az egészet odatudom adni. Ha neki is kell akkor meg fele felére gondoltam, vagy ahogy nektek jó.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép

Na már megit én!Ezeket kaptam a hétvégén!

Jaj a sulit jól bírom,csak arra megyek be amire muszáj :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus: Jó ez a kép :)

gabi: igen meg is beszéltük a multkor a fele a Sly-é. Mikor érsz rám akkor??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu holnap csak délelőtt vagyok itthon fél 10-ig, utána temetésre megyek. És csak estefelé érek haza majd. Vagy hétvégén vagyok még itthon. De ha megadod a címed akkor el is tudom küldeni neked itt van egy srác akinekünk dolgozik és ő eltudja vinni kocsival. Csaka huncutka féle kell?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Köszi irtam privit.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?