Új privát üzeneted érkezett!

Szilcs dehogy nyellek le....csak írtam, hogy én is egyedül vagyok tévedtél :lol: :lol:

köszönöm hogy reagáltatok...

Zöldi mikor jössz a térre?várlak ebédre ha időd engedi....




én ezt néztem
http://www.minimano.hu/termekeink/bizto ... s_605.html

vagy ezt

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=9

a maxi crossit dicsérik
Vendég
 


Boni én a Concordra szavazom, és nem azért mert drágább, hanem mert nagyon jókat hallok felőle.

kispiskóta
 
 


Boni én is a Concordról, a Maxi Cosiról és a Römerről hallottam jókat. Mi ezért választottunk Maxi Cosit. Vigyázzatok, hogy az új szabványnak megfelelő legyen az ülés, bár sztem most már csak olyat gyártanak, ami megfelel (a kódjában benne kell legyen a 03 vagy 04, valami ilyesmi). Ez valami új eus szabvány.

Én is fasírtoztam valamelyik nap, csak én kelkápi főzivel. :wink:

Kép
szilcsi
 
 

 
 

Köszi lányok, asszem akkor marad a COncord.. :lol: majd a Jézuska ezt hozza :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Jók ezek a gyerekülések :wink: nekem az a bajom, hogy van otthon, csak USA szabvány és most akkor ezt nem használhatjuk :?: :roll: :? be kell vizsgáltatni? vagy mi vene

Szilcsi
azta, tényleg eleven Lalika :shock: nekem a kiskutyi hord szét mindent :lol: remélem a gyerek nem utánozza majd :lol:

Boni
nem mindig dolgozom 17-ig, 4-kor le tudok lépni, de már 4 után sötétedik :( én is szeretem a zöldbabfőzit fasirttal :P :lol:

Kép
gaby25
 
 


ja, majd elfelejtettem
hétfőn voltunk terhesgondozáson, minden ok, december 1-én megyünk AFP-re. Mentünk délután szülésfelkészítőre is a kórházba, mutattak szülést is na persze tv-ben, utána lehetett kéredzgetni mindenfélét. Dec 1-én is megyünk, akkor légzésgyakorlatról, relaxációról lesz szó :D

Kép
gaby25
 
 


Boni

A másikba raktam be a egy linket neked :)!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok-sok drukkot, de sajnos nem sikerült. Utro mellett megjött. :cry:

Puszi.
*puszedli*
 
 


Puszi! Teszteltél is? Nem csak barnázol? Még korai nem?

Kép
zölddisznó
 
 


Hello

Csókolok Mindenkit, gyerekülés témához nem tudok hozzászólni MÉG :lol:

Boni jó a montázsod és boldog évfordulót :-D

Jövőre hasonló nosztalgiázást kívánok minden, még szülés és babásodás előtt álló topiktársamnak!!! :-D

Pusz

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Puszi Ölellek! jó az avatarod!

Szezsó úgy legyen!

Zöldi ez nem jött össze

:roll:

Gaby én nem voltam egy ilyen látogatáson senem... :lol:
Vendég
 


Boni! Hát ez nem. Miattad kellett blángost ennem a piacbejáratnál! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Zöldi inkább miattad..na de vigyázz Hanna biztos megbosszulja még ezt, hogy megakadályoztad a fincsi vacsit :wink: pedig nem minden anyós főz a menyére :lol:

ma takarítok.. holnap jönnekszüleim már úgy hiányoznak egy hónnapja láttam őket! és csavarogni fogunk egész hétvégén ..apa meg utazik haza anyujához...


tegnap félbetört a gyökérkezelt fogam :roll: nehéz lesz megszerveznem, hoyg dokihoz menjek.. mert apája olyan sokáig "fél" egyedülmaradni vele otthon.. a rendelő meg Óbudán van..... na de szreencse a szerencsétlenségben barátnőm, a fogdoki..és mondta hoyg visszük ZSIgit addig apa kinnt sétál vele általában azt átalussza ha meg nem akkor félbehagyjuk amig megnyugtatom és kész.. na majd meglátjuk...

tegnap vettünk csipkebogyóhusit előkészítve, ma főzi meg nekem párom alkalmazottaja lekvárnak..nyami nyami c vitamin! :lol:

MINDenkinek szépséges napocskát!
Vendég
 


(((((((((((((((((((Puszi)))))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

kicsit elvesztem :oops:

puszi: ölelést küldök neked.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Baba, igen sztem is emelni kéne az adagot!

Coca, Boni nem is tudtam a taliról! :cry:

Puszedli, nagyon sajnálom, és időnként azért látogass be mi hozzánk!

Katica, mizujs veletek?

Boni, fog monnyon le!

Gaby, már a szülésfelkészítőnél tartasz! :shock:

Rólam dec 1. Kaáli! :D

Kép
kata05
 
 


[quote]t írta:egnap vettünk csipkebogyóhusit előkészítve, ma főzi meg nekem párom alkalmazottaja lekvárnak..nyami nyami c vitamin!

Hahahaha! Felejtős, a C vitamin 40 fokon teljesen megsemmisül. Csipkebogyó teát is csak hidegvízben áztatva kell csinálni. semmi hőhatás. Na, most aztán jól elkeserítettelek? De egy vígasztaljon, a cs. lekvár nagyon finom!!! :)

Kép
zölddisznó
 
 


Kata
időben kell elkezdeni :lol: nem fog mindig ráérni a párom, most betegácsin van, így tudtunk menni :wink:

Coca
a fene, én is csipkebogyóteát iszok, na persze nem hideg vízzel :lol:

Kép
gaby25
 
 


Na szóval azt úgy kell, hogy a csipkebogyesz husiját / filtert este beáztatod szobahőmérsékletű vízbe, lefeded, és reggelre kész.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi na most aztán jól :lol:

sebaj azé megeszem :lol:

de legközelebb spórolok az áramon :wink: :wink:

KAta :cry: nem is találkoztunk végül.. :lol: :lol: Hajrá dec 1!

KAti jó hogy előkerültél

HOLNAP JÖNNEK SZÜLEIM ÉJJÁ ÉJJÁ ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!
Vendég
 


Boni, akkor ezt beolvastam... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: !!
Írtam néked privit!!

Jó volt ez a csipkebogyós sztori!

Végül két kényes kérdés. Szedett valaki közületek Klion-t tablettába?? És ha igen volt mellékhatása?? Én olyan sós ízt érzek hogy az valami borzalom. :( A másik dalacin hkrémet használtatok? No és ott volt mellékhatás? Ugyanis a sors megáldott egy nagyobb fertőzéssel és ezeket a gyogyókat kaptam, de mindegyiknek van valami mellékhatása. Jöhet priviben is válasz.

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

végre valaki beelőzött :lol:

KAtám örülök, hogy vidám perceket szereztünk :lol: egyébként drága férjem éppen most hozta haza a lekvárt a nénitől..szegény hajnali egyig főzte kitartóan... :lol: most meg vitte dolgozni, mert nincs lazsálás, szezon van :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ime egy vakarózós kép fiamtól..majd megszakadtam a nevetéstől, amikor intenziuven elkezdte vakarni a fejét... :lol: Kép

egy vidám reggelt kép

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma megyek kukuccsra. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

Babim
drukk a kukucskához :wink: :D ++++++++++++++++++++++

Boni
jaj de drága :D kis vakarászós :lol:

Kata
hajrá Kaáli, hamarosan pocaklakótok lesz :D

Coca
na jó, de én a melóhelyen iszom, mire elkészülne szomjan halok :lol:

Csipkebogyó teát leváltom bodzateára, kicsit elkezdtem vizesedni :? nem korai ez még :?: :shock: :roll:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Puszedli sajnálom!

Boni, nagyon édes és szép Zsigi baba!!! Jajj, de megnyunyorgatnám!

Gaby, ha az őszintét szeretnéd, de korai a vizesedésed. Szerintem jelezd a dokidnak mindenképp!

Coca, még mindig nem tudod a császár időpontját?

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Bab, drukkhegység!!! +++++++++++++++++++++++++++ Majd gyere és mesélj! :D

Boni, Zsigi édes, tényleg nyunyorgatni való! :D Na majd tavasszal hátha össze tudjuk hozni, lehetne egy szegedi tali, keresnénk valami frankó szállást oszt jóóóóóóóóóóóóó lenne nekünk! :lol:

Puszi :cry: :cry: :cry: ez már tuti??? Légy erős és bízz benne, hogy egyszer ÚGYIS sikerülni fog!!!

Gaby sztem is korai, dokidnak szólj mindenképp! Mennyire vizesedsz? Sószegény diéta javasolt ilyenkor asszem.

Hú Lalóci nagyon beteg volt, egy napig nem tudtam levinni a lázát, csak csökkenteni, dőlt az orrából a trutty, sírt sokat és velem aludt éjjel, mert félóránként felsírt. :( Szegényt úgy sajnáltam. De mára már sokkal jobban van. :D
Én jól, apahiányom van :oops: , sajna sokat van távol mostanában, vagy este későn jön haza és én addigra már ágyban vagyok. :(

Kép
szilcsi
 
 


Babát akartam írni bocsi :oops:

Kép
szilcsi
 
 


Baba! Szurok kukkhoz!

Gaby! Csalántea, az jobb vízhajtó. Amúgy tényleg korai vizesedni!

Coca, még mindig nem tudod a császár időpontját? :twisted: Dokim ma: "jelenleg nem kapcsolható"

Kép
zölddisznó
 
 


Nem vészes, csak kicsit érzem, ha jól érzem egyáltalán :roll: az órámat le kellett venni, mert kényelmetlen volt, szorított.
Vérnyomásom rendben, csalántea a vérnyomást is csökkenti :roll:

Szilcsi
szegény Lalinkó, örülök hogy javult. Apa nem vesz ki szabit decemberben?

Coca
25-e mindjárt itt van, ezek szerint még nem lett lefixálva?

Kép
gaby25
 
 


Coca ez a fej, nekem szól vagy a dokidnak???

kispiskóta
 
 


Zsu! Igazából senkinek, csak idegbeteg kismalac vagyok! ;)

Kép
zölddisznó
 
 


kismalac, mostanában nem látlak msn, bújkálsz? :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


EL vagyok kicsit keseredve. :cry: Mai uhu eredménye:2 tüszike meg több kicsi, de a 2 tüszi is kicsi, mert csak 12 és 13 mm. Mi lett volna, ha nem kapok Clostit???Semmi nem lett volna?? :shock: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coci, nyugiiiiiiiiii, puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hanna mami!
8000 hozzászólás! :shock: :shock: :shock: Gratulálok!Meg a 38.hetetekhez is! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Baba!
Nem csüggedni!!!!!!!Még van idejük nőni! :wink: Drukk drukk....

(((((((((((((((((((((((((((((((((((Puszi)))))))))))))))))))))))))))))))))))) :(

Pussssz

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, végre Téged is "látunk".Miért tűntél el?Írj magadról!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((((((((Puszi))))))))))))))) :cry:
szilbee
 
 


Ancsa! Cupp!

Baba! Múúúúúkodj!

Hétfőn disznóvágás!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, de izgi!!!!!!! Nagyon drukkolok, h minden rendben menjen!

Ancsa, írj magadról is!!

Baba, küldök tüsző növesztőt!++++++++++++

Kép
kata05
 
 


Zöldi,sok sok drukk Nektek hétfőre.Nagyon izgi!Örülök,hogy ezt is megértem. pusssssz
vedresandi
 
 


Sziasztok!

gyors bekukk

Zöldi hajrá HÉtfő!!!!! :lol: :lol:

ZSu, Szilcsi megengedem :wink:

BAba extratüszőnövelődrukkjaim mennek! ++++++++++++++++++
Vendég
 


JÚJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!Már csak 3 nap!!!!Nagyon nagyon izgulok én is!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Aranyosak vagytok,de azért nem is jövök,mert nincs mit írnom!Beköltöztünk az új lakásba,most az illetékkel próbálunk okoskodni!Próbáltam beszélni apával hogy ha elengednének belőle valamennyit,szeretnék menni a Forgácsba!Inkább lemondok a konyhaszekrényről!De szerinte fejezzük be a lakást! :cry:

Andi!
Olvastam hogy mi történt veletek!Nagyon sajnálom!!!!!!Sikerült már valamit találnotok?Biztos hogy nagyon idegörlő dolog a hitelhez jutás!Mi is kikészültünk tőle... :( Kívánom nektek hogy sikerüljön megoldanotok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Cocikám, jujjjj, nagyon izgulok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ancsa,albérletet sikerült találni végre,tegnap.Épp az utolsó pillanatban.Ez az utolsó hétvégénk itt.Utána én lezárok 30 évet,mert ennyi ideje lakom itt.A franc,de öreg vagyok :D
A bankban ügyködnek rajtunk,bízom a karácsonyunkban :oops: 8)
vedresandi
 
 


Coca
de jóóóóóóóóóó, nemsokára dögönyözhető Hanna baba :D :wink:

Andi
nekünk fordított helyzet van, mi megkaptuk a hitelt, már szeptember elején beköltöztünk, de a csepeli lakást nem tudtuk még eladni :( így se konyhabútort, se hálószoba, se gyerekszoba addig :cry: már gondolkozom a kiadáson, hátha az gyorsabb, mert két téli rezsit nem fogunk bírni :?

Babim
tüszőnövelő ++++++++++++++++++++++++++++++++

Ancsas
konya és Forgács nem megy együtt? :(

Kép
gaby25
 
 


Gaby,elhiszed,hogy szívesen cserélnék veled??? :cry:
vedresandi
 
 


Sziasztok, ezer bocsika hogy ilyet kerek de nagyon fontos!!!

Hugimnak ma du. be kell adnia ezt angolul es nem tudja megcsinalni, tudom hogy itt sokan tudnak angolul, legyszi, legyszi, legyszi valaki forditsa ezt le magyarrol angolra:

Minden rendben volt, az eladók kedvesek voltak, figyelmesek. Figyeltek az igényeimre, nem voltak erőszakosak. Felajánlották a segítségüket.

A bejárat kicsit poros volt, a zene hangos, mert épp divatbemutatóra készültek, és kicsit elfoglaltak voltak, engem is meghívtak a bemutatóra.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica, én nem tudok neked segíteni. :(

És ne nézzetek zizzinek, de leírom milyen boldogság ért ma: a BMI indexem a normális tartományban van! Én ennek úgy örülök!! :D

Kép
kata05
 
 


Tontika! Én sem :(

Kata! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Én nagyon értem az örömöd! Tök jóóóóóóóóó!

Babakukuccs szurok!

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?