Új privát üzeneted érkezett!

Tünde!

nagyon-nagyon szorítunk Neked,csak ügyesen! Aztán tudjuk mihamarabb,mi újság veletek!

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!
Tünde mi is drukkolunk, és könnyű szülést kívánok, olyan jó, hogy már meg van a következő "jelentkező".Aztán csak bátranKép

Lányok, ismeritek Fülöp Ilona szülésznőt?Nekem őt ajánlotta a Nyéki, tudtok róla valamit?
Két hét múlva megyek az első CTG-re, milyen?Meddig tart?Ha jól tudom fájásokat mérnek vele, ugyi?Vagy tévedek?De mi van akkor ha én még semmit nem érzek?Bár két hét még sok időKép
Ma se mertem rákérdezni az anyagiakra, a férjem szerint nyúl vagyokKépSzép , mi?
Puszi mindenkinek, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!

Tünde,
Nagyon drukkolok, ha elment már a nyákdugó, akkor már tényleg bármikor jöhet!!!

Mackoo, köszi emlékeztem rá, hogy már írtál erről, csak nem örülök, hogy még szedem a gyógyszert és aggódtam, hogy nem árt-e a babónak.

Nekem nem volt valami jó napom. Be kellett jelentkeznem UH-ra és csak jövő hétre kaptam időpontot, de. pedig kicsúszott alólam a szék és fenékre pottyantam. Egész nap aztán azt figyeltem, minden rendben van-e.

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 

 
 

Sziasztok!
Vajon mi van Tündével? Lehet, már meg is van a baba?

Léna!
Kb. 20 perc a CTG. A méhösszehúzódásokat és a magzati szívhangot nézik vele.
Kósa doki szerint egyetlen dologra lehet belőle következtetni: a méhlepény állapotára (?)
Ne aggódj, hogy nem érzel semmit. Egyrészt nagyon valószínű, hogy azért már egyre aktívabb a méhed, akkor is, ha nem érzed. Másrészt ez nem valami vizsga, ahol muszáj "teljesítened". Harmadrészt pedig előbb-utóbb akkor is kibújik a baba, ha a mostani CTG-n még tök egyenes lesz a vonalKép

Mackoo
medvike
 
 


Kovács Ági hol vagy,mi van veled?!
ani24
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak probáltam túljutni egy pár dolgon. Anyasági segélyt intéztem, iskolát, takarítottam amikor Lilike hagyta. De azért néha olvasgattalak titeket. Meg elhatároztam, hogy minden nap, Mikor Lili alszik, olvasok vagy fordítok valamit. A suli végéig le kéne tennem a nyelvvizsgát. Most ősszel megcsináltam az írásbelit, de még ott van a szóbeli és nem kéne mindent elfelejteni.

Tünde, nagyon drukkolok. Könnyű szülést kívánok. Remélem rögtön kapunk értesítést.

Léna, gondolom, hogy ő az Ili. Ott csak így emlegették. Nekem ő volt a szülésznőm, amíg ki nem mondták a császárt. Nekem ő volt ott a kedvencem. Ctg-t is sokszor ő csinálta. Elég fiatal. Nagyon kedves és mindig vidám. Engem nagyon megnyugtatot, pedig eléggé be voltam szarva a szülésindításnál. Én a helyedben őt választanám.

Néztem a képeket. Minden baba nagyon szép. Lilinek sajnos a szeme beteg volt. Át kellett mosni a könnycsatornát, de már rendbejött. Nem lehetett neki túl kellemes. Nekem kellett közben lefogni.

Ági
kovagi
 
 


Sziasztok!
Ági, jó rég nem "láttalak" már.
Igen, biztos ő az Ili, mert a Nyéki is így emlegette.Örülök, hogy jók a tapasztalataid vele kapcsolatban, mert tegnap este épp ő volt ügyeletes, beszéltem is vele már, nehogy nála is kicsússzak az ötből.Megbeszéltük, hogy 23.-án ő fogja megcsinálni a CTG-et, és akkor megbeszélhetünk mindent.Remélem szimpik leszünk egymásnak, mert azt hiszem ez elég fontos.
Hát nem irigylem sem Lilit, sem téged, neked se lehetett egyszerű lefogni a picikédet.

Tünde itt vagy még?

Mackoo, köszi a felvilágosítást, így már okosabbnak érzem magam.

Puszi mindenkinek, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat! Még itt vagyok, csak inkább 4 után netezek, olyan csomagunk van, ami akkor ingyenes. Tegnap olyan lelkes voltam, ma meg egy kicsit csalódott, hogy még semmi. Kép De hát ezt a pár napot már csak kibírom.

Léna, a CTG kb 15-20 perc, attól függ, hogy éppen mennyit mozog a baba. A baba szívhangját nézik és a méhösszehúzódásokat. Ne aggódj, ha nincs fájásod, nekem még tegnap sem mutatott semmit a CTG. Majd kiváncsi leszek a holnapira.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Szia Ági!
Ez elég szörnyen hangzik! Szegény Lili! És szegény Te! El tudom képzelni, hogy majd' a szíved szakadt meg. Mi tegnap voltunk oltáson (DiPerTe és ActiHIB), és már előtte való éjszaka nem tudtam aludni, annyira megvisel a gondolat, hogy szenvedni fog az én kis csibém.
Pedig tudom, hogy azért nem elviselhetetlen a dolog, de azért mégis rossz.
Mi lesz, ha majd szülni fog??? Most kezdem csak megérteni, hogy anyukám mit állt ki, amikor megtudta, hogy Bori megszületett (csak akkor telefonáltunk neki, amikor már megvolt, hogy ne rágják a körmüket feleslegesen).

Mackoo
medvike
 
 


Sziasztok!
Köszi Tünde,annyian segítettetek, hogy most már olyan okos leszek, mire oda megyek, hogy meg csinálom magamnakKépKép
Nem izgulsz még Tünde?

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!
Csajok!Elkészült a fotóalbumunk,akit érdekel nézze meg.A fotók Peti baba néven vannak!

Puszi

Ani
ani24
 
 


Sziasztok!

Gratula a babákhoz nagyon szépek. Mert ha irni nincs is időnk a képeket azért megnézegetjük...
Remélem a beteg babók már rég meggyógyultak.

Léna,
Nekem a Ili volt a szülésznőm, azaz ő volt az ügyeletes mikor szültem. Nekem szimpi volt, ha mégegyszer kéne mennem akkor őt választanám, bár velem nem volt sok dolga. (A szülésznők közül, akikkel én találkoztam azok mind kedvesek voltak, de valsz. vannak előnyei azért ha választasz.)

Amcsi
Amcsi
 


Sziasztok!
Ani, Peti baba naggggggyyyyon cuki.A szemmel tartalak kép egyszerűen szuper!

Amcsi, remélem nekem is szimpi lesz, 23.-án találkozom vele először.

Tünde, egybe vagytok még?

Puszi nektek, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia Léna!
Örülök hogy tetszenek a képek,szerintem is nagyon cuki.Nekem a 12-es kép a kedvencem mert állandóan ezzel a pofival nevetett meg.
Úgy imádom!

Puszi

Anita
ani24
 
 


Sziasztok!

Még mindig itt....

Ani, Peti baba nagyon édes! Elhiszem, hogy imádod! Kép

Léna, hááát nem is tudom, egy picit kezdek izgulni.

A hangulatom igencsak változó. Bár most megint a nagyon lelkes stádiumban vagyok. Ma voltam CTG-n, kis nyugis volt Babuci. A szülésznő azt mondta, hogy megváltozott a viselkedése, lehet, hogy itt tényleg hamarosan szülés lesz. Bár úgy lenne! Holnap péntek 13! Kép Kép

Bár az is igaz, hogy próbálom magam csitítani. Hiszen elvileg lenne még egy hetem. És hát a CTG se mutatott semmi méhösszehúzódást. Szóval, ha holnap nem jön össze, akkor majd várom a következő napot. Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Szia Tünde!
Nagyon szorítunk neked és remélem hamarossan te is babázol.
Már nagyon várjuk a babaképeket!

Puszi neked!

Ani
ani24
 
 


Sziasztok!

Hajrá Tünde!!!

Miért nem találom én a "Peti baba" c. albumot? Rossz helyen keresem? Pedig már nagyon kíváncsi vagyok.

Mackoo
medvike
 
 


Bocs, megtaláltam.

Nagyon édes!!!
medvike
 
 


Sza Mackoo!



Ezer évig nem neteztem , mert anyagi lehetőségink nem engedték. Remélem, Te is emlékszel rám. Én nov. 20-án szültem Julit császárral, 3050 gr. és 52 cm. . A Te babádra még emlékszem, én "buktattalak"'le az indexen. Tök jó, hogy még vagy itt.

Ani 24 !


Hogy volták megelégedve a Garamvölgyivel?

Szerintem egy tündér, de nem Ő volt az orvosom.

R. Tünde !


Tőled sok érdeklődést kaptam, ezért a mai napig hálás vagyok. Emlékszel rám? Mi van veled?

Többiek!


Arnold főorvosnál szültem a második babámat is császárral. Ha van valakinek kérdése, akár a lombikkal is - tegye fel!


Mindenkinek minden jót!!!


Renáta
Renáta
 


Szia Renáta!
Én 100%-osan meg voltam vele elégedve,nagyon emberséges és nagyon jó orvos.Nem bántam meg hogy 5 hónapos terhessen őt választottam.
Én is császáros voltam,téged altatak?Miért kellett a második babádat is császárral szülnöd?
Én is szeretnék még egy babát de nem császárral.Azt hallottam,hogy akit egyszer császároztak annak a második szülése is császáros lesz mert szétrepedhet a heg az erölködéstől.Ez ugye nem igaz?
Ja!Gyönyörű kislányod van és nagyon szép őzike szemei vannak.

Puszi!

Anita
ani24
 
 


Mackoo!
A babádnak nincs fotóalbuma?Már úgy meg nézném!
Bocsi de a Peti baba elé írtm hogy Ani24 mert igy szerintem nem lehet eltéveszteni.
Ha nincs albumotok nem tudnál egy mostani képet küldeni a babáról magánba?

Puszi!

Ani
ani24
 
 


Sziasztok!

Én is ritkán járok erre, illetve van, hogy csak olvasok, de írni már nem marad időm.

Tünde, én is ezerrel gondolok Rád!!! Hátha ma, 13-án! Kép

Renáta, én emlékszem Rád (nem volt azért olyan rég, hogy erre jártál), nagyon szép ez a kislány!!! Kép

Ani, a Te babád is nagyon aranyos! Kép
Nem törványszerű, hogy császár után újra császár lesz, ez sok mindentől függ. Tény, hogy sok orvos inkább ezt választja, van is erről egy topik, azt hiszem.

Én is tettem föl új képeket a fotóalbumomba (a profilomnál megtaláljátok).

Pindur
pindur
 
 


Sziasztok!

Tünde,
Nekem a CTG a szülés napján nem mutatott semmit, pedig a fájásocskák (görcsök) nem sokkal később már érezhetőek voltak.

Amcsi
Amcsi
 


Sziasztok!

De aranyosak vagytok! Kép Köszi mindenkinek, bár most már nem merek semmit mondani.

Renáta, persze, hogy emlékszem rád! Jó, hogy jelentkeztél. Gyönyörű a kislányod! Kép

Ani, nem akarlak ijesztgetni, de sajna tényleg előfordulhat, hogy szétreped a heg. Nemrég volt rá példa a friss kismamások között. De amúgy tényleg sok mindentől függhet ez.

Pindur, annyira jók ezek a képek. Nekem főleg a "De jó kedvem van!" tetszett nagyon. Kép

Amcsi, köszi, akkor megnyugodtam, hogy mindegy mit mutat a CTG, bármi lehet belőle. Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Na nehogy már mi lemaradjunkKép!
Itt a mi albumunk:
www.babanet.hu/album/main.php?album=1684&p=2756352

Szia Renáta!
Tüneményes a babád! Valaki írta, hogy őzike szemei vannak. Nekem is az jutott eszembe.

Mackoo
medvike
 
 


Sziasztok!
Mackoo!Bori nagyon szép kislány,gratula hozzá!

Puszi!

Ani
ani24
 
 


Sziasztok!

Tündériek a babácskák!

Íme egy kép,mivel leptük meg apát Valentin nap alkalmából. A ruci kicsit csajos,de azért szerintem tüneményes!

http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1582&page=3&image=30110

És akkor már Boldog Valentin napot mindenkinek!

Puszi:

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Kisbuksi, nagyon jóóóóóóóóóóóóóó a kép és a ruci.Cuki benne!És apuja mit szólt?A mi apunk nevetett nagyonKép

Mackoo, édes nagyon Borikád, nekem a malacos kép tetszik a legjobban.

Képzeljétek, most már nekünk is van "fényképünk". Ma voltunk 4d uh-on, és tök jó volt, olyan valóságos volt az egész.És már most látszik, hogy apú száját örökölte.A doktornő is megjegyezte, hogy olyan kis csókos szája vanKépÉs 2kg 20 dkg-ra mérték.6 héttel vagyunk szülés előtt, hát azt hiszem pici babára nem számíthatunkKép

Puszi mindenkinek, szerelmesek hajráKépLéna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok, csajok!


Pindur, Mackoo, Ani!


Olyan jó, hogy így fogadtok! Köszi!!

Ani!

Azért szültem másodszor is csaszival, mert erről a szakadásról én is hallottam. A dokim azt mondta, hogy ha akarom, megpróbálhatom megszülni, de a baba nem volt beállva és nem is tágultam. Úgyhogy Ő sem javasolta. Hozzáteszem: ha mégegyszer azt mondja valaki, hogy a csaszisok "félnek a fájdalomtól", azt simán leugatom. ( Bocsi) Ezt a 3 napig tartó fájdalmat senkinek sem kívánom. Na, mindegy, de ez már rég bennem volt, miután itt a Rubint Rékával előjött ez a téma.
Köszi a lányomnak szóló bókokoat! Ő a nagyobb, aki most már 5 éves, de ha minden igaz, ide rakom az új képeket.

Tünde!

Lehet, hogy nem jól emlékszem, de te talán 21-ére vagy kiírva? Azért jegyeztem meg, mert én is akkor születtem. Remélem, minden jól alakul majd nálatok is!!!Szurkolok!!

Pusz mindenkinek


Renáta
Renáta
 


Talán most valamelyik sikerült.
Renáta
 


Sziasztok!

Nem győzöm nézegetni a képeket! Olyan gyönyörűek! Csak kapkodom a fejem!Kép

Jó babázást és/vagy Kép jó gömbölyödést!

Móki
móki
 
 


Sziasztok!

Renáta, annyira szép a pici lányod! Tényleg olyan kis őzike szemei vannak.

Mackoo,
végignéztem az albumodat! Nagyon édes és szép a kislányod! Nekem a Kukucs kép tetszett a legjobban.

Remélem, mindenkinek felejthetetlen Valentin napja volt.
Én is megleptem ám a Kispapit egy Cupido- manóval:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1508&page=3

Puszi és mindenkinek jó pocakosodást!

Vic
Victoria
 


Kedves Victoria!
Megnéztem képeidet, mindketten aranyosak vagytok. Ez a babaformára igazított szuperkád egészen elbűvölt! Nekem még nincs gyermekem, de kérlek írd meg, hol lehet ilyen praktikus fürdetőeszközt kapni!
Köszi: Tilda
tyúkocska
 
 


Szia Tilda,

Köszi szépen!
Mi ezt a kádat a Brendonban vettük, s ha jól emlékszem 6.990,-Ft volt, de biztosan lehet kapni más nagyobb Babaáruházakban is.
Ja, én 2 színben láttam: fehérben és kékben.
Mi nagyon szeretjük, és nekem úgy tűnik, hogy Dorka is jókat "pöffeszkedik" benne:-)

Puszi:

Vic
Victoria
 


Sziasztok!

Húha, ezt a sok édes babát! Nem győzöm csodálni ezeket a picurokat.
Mackoo, Kisbuksi, Vic nagyon arik a gyerkőcök! Kép És ezek a Valentin napi meglepik! Kép Kép

Léna, hol voltatok 4D-s UH-n? Ha tudsz, akkor tegyél fel képet te is.

Renáta, igen jól emlékszel, 21-re vagyok kiírva. Bár én már hetek óta szülni szeretnék. Kép De úgy látszik rosszul éreztem, hogy Babuci előbb meglesz. Nem hat ránk se a telihold, se frontok, se hóesés, se péntek 13. Pedig én olyan lelkes voltam, hogy máris megyek szülni. Kép Na de sebaj, most már lenyugodtam, majd jön, amikor úgy gondolja.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Tündi,
Ezzel én is így voltam. Hogy folyamatosan azt éreztem, hogy legalább 2 héttel előbb fogok szülni, s többen is mondták nekem, hogy figyeljem meg, hogy előbb meglesz a baba. Aztán jól belelovalltam magam, és teljesen el voltam keseredve, hogy miért nem akar kibújni ez a kismanó?! Persze folyamatosan beszéltem Hozzá biztosítván, hogy mostmár minden készen áll a fogadására és bújjon csak ki, amikor szeretne, mi nagyon várjuk Őt. Aztán ugyan 2 nappal a kiírt dátum után, és egy kis segítséggel, de mégiscsak kibújt ez a kis Huncutka!!!
Úgyhogy át tudom most érezni a hangulatváltozásaidat, de én még tisztán emlékszem, hogy Te is nyugtatgattál, hogy majd jön ez a baba, amikor szeretne! Szóval én is ezt mondom Neked: Nyugi, majd kibújik a kis Pocaklakód, amikor szeretne, addig is beszélj Hozzá minél többet!

Puszi és kitartás, én nagyon drukkolok Neked!

Vic
Victoria
 


Vic!

Köszi, édes vagy. Tényleg így érzem magam. Ez most nagyon jólesett! Kép

Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Tünde, köszi! Kép Látom, még mindig itt vagy! Kép Ez már nagyon izgi!! Kép Emlékszem, az utolsó napokban (3 nappal a kiírt időpont előtt jött Dani) már én is úgy éreztem, hogy sosem akar megszületni. Kép Aztán mégis. Kép Nagyon gondolok Rád! Kép

Mackoo, nagyon aranyos nagylány lett Bori! Jártok még tornázni?

Léna, nem tudod fölrakni a képet? Szép nagy babád lesz!!! Kép

Renáta, Neked ilyen fájdalmas volt a seb? Olyan furcsa, én alig éreztem vaamit. Csak az első 1-2 napon, egy hét múlva pedig semmit. (Ha nekem mondja ezt valaki, tuti nem hiszem el, de tényleg így volt!! )

Pindur
pindur
 
 


Sziasztok!

Tünde, akkor már csak alig hat napod van hátra, ez egyre izgibbKépA Soroksári Úton voltunk a Megatoysba, mert itt hétvégén is csinálják, és így apuja is velünk tudott tartani.
Cuki volt a doktornő aki csinálta, gyorsan még egy cisztát is talált nekem, mondtam is neki, hogy de jó, ilyenünk még úgyse voltKépSzóval szülés után nézethetem meg azt isKép

Pindur, hát igen, ezt már egy ideje mondja doktor bácsink is, szóval 3 és fél kiló alatt nem is gondolkodomKép

Kedvesek vagytok lányok, jön majd a kép is, csak holnap a munkahelyemre viszem, így a húgom csak kedden tudja feltenni, mert nálunk nincs hozzá kütyü.

puszi mindenkinek, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Victoria, köszi az információt!
Szia: Tilda
tyúkocska
 
 


Sziasztok Lányok!

A babák nagyon édesek!! Olyan jó nektek, jó lenne már ott tartani!

Tünde, drukkolok nagyon, de úgy látszik, hogy a lányod csak megvárja az idejét, de ne aggódj, már akkor sincs sok hátra.

Tegnap voltunk bent a kórházban a szülésznőnél. MEgnéztük a szülőszobákat is, de én nem lettem nyugodtabb, sőtt hülyeségeket álmodtam egész éjjel. Remélem, hogy ez csak jobb lesz.
Sok kérdéssel ostormoltuk a szülésznőt, így a végén elfelejtettem megkérdezni a telefonszámot, ahol a fizetős szobákat le lehet foglalni. Tudtok ebben segíteni. Azt mondta ugyanis a szülésznő, hogy hamarosant tegyem ezt meg, mert nagyon sokan élnek ezzel a lehetősséggel.
Esetleg közületek vett valaki mellszívót a kórházban? Jók azok? Ti milyet ajánlotok?

Köszi szépen, puszi mindenkinek, Kata
katca
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a bókokat Bori nevében.

Kata!
Én a központi számot hívtam (476-4400) és mondtam, hogy szobát akarok foglalni. Ha jól emlékszem, a főigazgató titkárnőjéhez kapcsoltak, ő intézi a szobafoglalásokat. De ha a központosnak megmondod, hogy miért telefonálsz, ő a megfelelő helyre fog kapcsolni.

Pindur!
Azóta sem voltunk tornázni. Kétszer Bori oltást kapott, egyszer elmaradt a torna, aztán pedig a gyerekorvos azt mondta, hogy az influenza miatt ő nem vinné közösségbe, úgyhogy egyelőre nem járunk.
Úszni is akartunk, de egyelőre azt is hanyagoljuk. De amúgy is gondolkozom rajta, mert az úszást tartó gyerekorvos azt mondta, hogy szoktassuk a babát a 30 fokos vízben való fürdéshez. Hát tudjátok ti, milyen hideg a 30 fokos víz? Én sem ülnék bele. Képtelen vagyok Borit így "kínozni". Szóval lehet, hogy nem visszük úszni. Pedig jót tenne neki.

Mackoo
medvike
 
 


Sziasztok!
Kata, megerősítem Mackoot, én is a kp.-i számot hívtam, onnan kapcsolták az igazgatói titkárságot.
Múlt héten beszéltem velük, akkor még nem mondták, hogy gond lenne a hellyel,bár ez biztos attól is függ, hogy mikorra kérsz ágyat.Neked ki lesz a szülésznőd?

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!

Katkának üzenném, hogy igen a főigazgató titkárnőjénél kell szobát foglalni...476-4401 a titkárság közvetlen száma, Ivanova Sztefkának hívják a hölgyet.

Egyébként szeretném megkérdezni, hogy van-e it valaki aki a Garamvölgyinél fog szülni?
Én előreláthatólag júl végén-aug elején szülöm a második gyermekemet. Van itt ollan, aki akkor vagy a tájt fog szülni?

Puszi Balgáné
balgane
 
 


Sziasztok!

Köszi az infot. Azt gondoltam, hogy van erre valami speckó számuk, de akkor hívom a központit és majd ott intézem.

Léna, nekem Marika lesz a szülésznőm, Horváth Gáborné. Neked?

Mackoo, ha jól emléxem neked is ő volt és te nagyon elégedett voltál, ugye?

Üdv, Kata
katca
 
 


Sziasztok!
Kata, nekem elvileg a Fülöp Ilona lesz, doktor bácsim őt ajánlotta, meg a Fehérfi Krisztát, de ő már réges régen "elkelt"Kép
Mikorra vagy kiirva?

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia Kata!
Igen, elégedett voltam vele. Találkoztál már vele? Nekem olyan nagyon megnyugtatónak tűnt. Még nem öreg, de már sokat tapasztalt.
És vajúdás közben is olyan nyugodt volt, hogy önkéntelenül is arra gondoltam, hogy ezek szerint minden rendben, minden úgy megy, ahogy kell és nem én vagyok az első, aki gyereket szülKép

Balgáné!
Ani Garamvölgyinél szült, ha esetleg infóra van szükséged. Azt nem tudom, hogy most van-e itt valaki, aki nála fog szülni.

Mackoo
medvike
 
 


Mackoo,

igen, találkoztunk vele, nagyon-nagyon sok mindent mondott. Már most pontról-pontra elmondta, hogy majd, ha odakerülök, akkor mikor hívjam őt, ő mikor indul majd, mire számíthatok, stb. Azt is mondta, hogy a szülést majd még átbeszéljük részletesen, de ne aggódjak, mindenről fogok tudni, hogy mikor, mi történik. Valóban minden nagyon megnyugtató volt, amit mondott és ahogy mondta. látszik rajta, hogy nem én leszek az első esete Kép.
Mielőtt elköszöntünk egymástól, akkor mintha kicsit változott volna a stílusa, de lehet, hogy már csak én vagyok túl érzékeny, meg belemagyarázós, vagy egyszerűen csak már túl sok időt voltunk ott... Majd meglátjuk a következő találkozásnál. 3 hét múlva úgyis kell hívnom.

Léna, április 18-ra vagyok kiírva, még mindig van 2 hónapom!! Te beszéltél már Fülöp Ilonával? Igen, ez nagyon rossz, hogy csak 5 embert vállalhatnak, azért igyekeztem én is.

Balgáné, köszönöm az infot Neked is! Hívom majd a hölgyet hamarosan.

Kata
katca
 
 


Sziasztok!

NAgyon sok munkám volt, ezért nem voltam mostanában. De tegnap végre befejeztem.

Kisbuksi!
Köszi az infót!
Nekem esélyem sem volt arra, hogy megtapasztaljam, hoyg milyen orvos, mert egyszerűen nem foglalkozott Danival. És engem elsősorban ez az ami felháborított. Mert egy elfeketedett fejű, lázas, hányós, kómás gyerek szerintem még egy laikus számára is orvost igényel. És Daninak 16 órán keresztül kellett szenvednie, mire a férjem talált végre egy orvost, aki kezelésbe vette. (És ekkor sem a csecsemősök vagy az ügyeletes hívta)

De örülök, hogy ilyen szépen fejlődik Vencelke!! És nagyon cuki abban a szerkóban!Kép

Mackoo!
Nagyon édes babád van! Egy tünemény!Kép

Vic!
Cupido baba irtó aranyos! Gondolom örült a büszke papa!Kép

Renáta!
Én is emlékszem rád, még írtam is Neked szintén gyerekdoki kapcsán magánban, de aztán nem válaszoltál. Pedig nagyon érdekelne a véleményed.

Tünde!
HajráKép

Pindur!
Neked írok majd mailtKép

Na most megyek!

Réka

Lajhár maki:
Kép

Kép
muki
 
 


Réka,
Csuda aranyos a kis Danid!!!! És mekkorát nőtt!

Tündi, merre vagy? Drukkolunk ám Nektek nagyon!!!!

Puszi:

Vic
Victoria
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?