Új privát üzeneted érkezett!

Adri,

Az a gáz a szombattal, hogy akkor nincs játszóház. Mert elsőre mi is szombatra gondoltunk. Mi szombat délelőtt megyünk egy másik Mikuláshoz, de a délután jó, csak az a nagy kérdés, hogy hol?
Zoli milyen jófej, hogy ilyen lelkes:)

Anett,

Mégegyszer bocsi, (Zorka felhívta Anettet...) Régebben az unokatesómat hívta fel állandóan, mert ő volt az első a telefonkönyvben (Anna), aztán Te léptél az első helyre, így most Téged hivogat...:) Pedig van ám saját telefonja, egy ősrégi használaton kívűli teló, de mindig az enyémmel játszik. Szóval ezer bocs.

Katus,

Jobban vagytok???
Vendég
 


Ildi!
Így utólag kívánunk sok boldogságot, boldog szülinapot!

Reni!
Fogadjátok gratulációnkat, jó egészséget kívánunk mindkettőtöknek!

zsanett
 
 


Drága Ildi!

Boldog szülinapot!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 

 
 

Reni!

Nagyon sok boldogságot, szép életet kívánunk nektek!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Sajna Zoli nem tud hamarabb eljönni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , így csak a későbbi időpont jöhet szóba, vagy a szombat, ha valakinek van ötlete, hogy hova menjünk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Andi!

Köszönjük szépen!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri, nekünk a szombat délután/este nem jó :(

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Sziasztok

Csajok

Én eddig nem ismertem a gyerekeket csak képről, de mióta úszni járnak már személyesen is ismerem őketl :) :)
Ha tudnátok hogy milyen ügyesek az uszodában, nem is hinnétek el!!!! :lol: :lol:
Büszkék lehetnek rájuk az anyuk, apuk!!!!(és én is büszke vagyok rájuk, hogy ennyire ügyik!!!!) :lol: :lol:

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Nekünk szombaton bármikor jó!!!!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Nekünk a szombat délelőtt nem jó, de ha mindenki másnak igen, akkor legyen. Zorka ezenkívűl 2 Mikulás-bulira megy(az egyik szombat délelőtt), úgyhogy nem katasztrófa, ha a harmadikból kimarad:)
Vendég
 


Katus,

Mi a helyzet, hogy vagytok?
Vendég
 


Zoli megpróbál holnap még egy kört futni a főnőkénél, hogy engedjék el hamarabb pénteken!
Remélem sikerül neki, és akkor mehet a Mikulás-paty péntek du 5-kor! Drukkoljatok :!: :!: :!: :!:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Tündér Zorka!!!!!

Kép

Anita
putyu
 
 


Judit, a házban dupla szülinapi buli van, öcsém is ma ünnepel :D

Adri, mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De ha sehogy nem jön össze, és minden kötél szakad, nálunk vasárnap?

Anita
putyu
 
 


Kukk,
megvagyunk, rettegek a kórháztól, Ancsi alig iszik, de legalább már nem f.sik. De tegnap alig pisilt, nem akarom, hogy kiszáradjon!!!! Drukkoljatok csajok, idegroncs vagyok :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, kitartás +++++++++++++ Magda mit mond?

Zorka, boldog szülinapot!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zorka, boldog 2. szülinapot!

Katus, lehet hogy hülyeség, most mondta valaki a hétvégén, hogy ilyenkor jégkrémet kell adni, azt szívesen szopogatják és valamennyi folyadék+cukor van benne! Drukkolunk....

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Zorka!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Anita!
Andrisnak is boldog szülinapot kívánunk, délután írunk Neki egy üzit.

Kata!
Kitartás!


Én ma fogorvoshoz megyek :(

zsanett
 
 


Zorka!

Boldog Szülinapot!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Katus!

Én is hallottam arról amit a Wiki írt + azt is, hogy ízesített jégkocka darabkákat lehet adni, azt is szívesen veszik a picik. /gondolom szörpös vizet kell lefagyasztani :roll: / Szorítok, hogy minden o.k. legyen +++++++++

Zsanett!

Fogdoki :x (bár bevallom neked engem attól ráz ki a hideg, amikor a kezelés árát meghallom...az nagyon tud "fájni" :? )


Többiek? Páran nagyon eltűntek...Ibolya, Gyöngyi,...és még sorolhatnám :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Zorka!

Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!

Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,
De jó lenne ha összejönne. Drukkolok!

Katus,
Hozzátok is mennek a drukkok.

Többiek!
Nem írtatok Mikulás ügyben (meg másban sem nagyon) :(
Ildi, Gyöngyi,
Ti szerveztétek tavaly, ha jól emlékszem. Miki ruha meg van egyáltalán? A csomagokba mit tegyünk? Segítsetek!!! :roll:
Ott voltunk ma Cinin, de totál nem jutott eszembe a dolog :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Drága Zorka Barátnőnknek boldog szülinapot!!!

Kép

Ancsiról nem írok, akárhányszor leírom, hogy jobb, annyiszor lesz egyre rosszabb. Kezdem feladni.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó,

Tavaly Ildiék úgy kezdték, hogy volt egy lista, valahogy így, mindenki felírta magát:

Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.



Ötszáz pénzt szedtünk, a csomiban szaloncukker, mandarin, alma, csokikák voltak.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Zorka!

Nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk

Kép

Laura, Andi
andidenes
 
 


Na, akkor folytatom a Katus által elkezdett listát...legalább ezzel haladjunk :wink:

Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!

Drága Zorka nagylány: boldog szülinapot kívánunk mi is!!

Kép


Meglepve látom, hogy Edónak és Eszternek is ma van a szülinapja a vonalzók szerint :lol:

Mikulás nekünk jó pénteken vagy vasárnap!
Adri, drukkolok, hogy sikerüljön a drága főnök úrat meggyőzni, hogy ez mennyire fontos karitatív munka! :lol: :lol:

Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap

Elkészültek az ovis képek a csajokról, a vártnál sokkal jobban sikerültek, így dicsekszem velük! :lol: :lol:
Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Zorkának sok boldog szülinapot kívánunk itt is!


Kép


A Miki ruha nálam van elvileg...Most pénteken,ha lesz játszóház eljutatom az Adrinak.

Nekünk a péntek nem jó,mert Mikulásvonatozunk,de a szombatban benne vagyunk . Csak akkor hol????????????????

Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap

Anita!
Nem most lesz a Kolompos? Tudsz te erről többet is?

Katus! Ancsinak jobbulást kívánok!És szorítok ezerrel,hogy ne kerüljön be a kh-ba...

Ildikó
:cry:
ilgya1
 
 


Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap

Gyöngyi! Tényleg szépek a képek! De nem a fényképészen múlott. :wink:
ilgya1
 
 


Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap
Tami és Edó.......................2fő.....................péntek, szombat, vasárnap

Gyöngyi!
Szépek tényleg a képek, de Ildinek igaza van a csajok érdeme, nagyon szépek.

Szandra

szandrakiss
 
 


Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap
Tami és Edó.......................2fő.....................péntek, szombat, vasárnap
Botond Bogi.......................2fő.....................Péntek, szombat, vasárnap

Anita
putyu
 
 


Gyöngyi, szépek és kész :)

Köszi az energiákat, ideértek, kábé 2 órája már nem bőgök. ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus,
mennek az erőt adó energiák+++++++++++++++++++++++++
Meglátod minden rendben lesz Ancsival, pozitív gondolkodás.....! A kórháznak még a gondolatát is hesegesd el!!!

Zsani,
mi van a fogaddal? És amúgy hogy vagytok? Mikulás buli?

Pénteken játszóház!!!!!
Pontosítsunk Télapóval kapcsolatban, hátha bizonyos csekély összegért beengednek vasárnap :roll:

Ildi,

2008-11-22Színház és Gyermektáncház


"Kőleves mese"
KISPESTI MUNKÁSOTTHON MŰVELŐDÉSI HÁZ
1191 Budapest, Teleki út 50.
(+36) (1) 282-9826, (+36) (1) 282-9736

Kezdés: 11:00
Vége:12:00

Anita
putyu
 
 


Szandra,
nagyon jók a képek :D

Gyöngyi ,
a tieid is, csak azokat, már láttam :)

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap
Tami és Edó.......................2fő.....................péntek, szombat, vasárnap
Botond Bogi.......................2fő.....................Péntek, szombat, vasárnap
Anikó és Maja.....................1fő....................péntek, szombat, vasárnap

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Helló!

Ha már itt tartunk: észrevetem ám, hogy újak a képek Tami és az Edó vonalzóján!! :lol: :lol: Szuperek!!
Sőt a Kata képe is nagyon jó az avataron!!!!! :lol: :lol:

Reniék holnap már jönnek haza????

Elmesélek nektek valamit!!! :roll:
Voltam ma nyolcadikosoknál órát tartani, egészségnevelés volt atéma, vagyis lett volna, helyette természetesen :roll: a szexről beszélgettünk. És megkérdezték: "a védőnéni szokott még szexelni?" :lol: :lol: Hát ilyen ördeg vagyok én??????????????????, :lol: :lol: :lol:
A többit nem írom le, mert félek, hogy valakit megbotránkoztatok (még jobban) :lol: :lol: :lol:
De olyan jó érzés volt látni, hogy őszinték, hogy érdeklődők és végre találtak valakit, akinek fel lehet tenni kényes kérdéseket. Tök aranyosak voltak, ahogy keresték a nyomdafestéket is tűrő szinonímákat a trágár szavakra - nehogy csúnyán beszéljenek előttem. Napok óta ez az első jó napom a suliban, mert összekülönböztem az egyik tanárnővel, és ez rányomja a bélyegét a napjaimra :cry: :cry:

Na, megyek bebizonyítani, hogy még nem vagyok öreg :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket.


Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap
Tami és Edó.......................2fő.....................péntek, szombat, vasárnap
Botond Bogi.......................2fő.....................Péntek, szombat, vasárnap
Anikó és Maja.....................1fő....................péntek, szombat, vasárnap
Judit és Zorka.....................1fő....................péntek, szombat du, vasárnap
Vendég
 


Szandra!

Gyöngyi!
Nagyon jók a képek a Lányokról :) , már inkább nem is lányok,hanem kész hölgyek, főleg a közös képen.

Katus!
Ancsinak jobbulást és drukkolunk, hogy minél előbb meggyógyuljon.

Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap
Tami és Edó.......................2fő.....................péntek, szombat, vasárnap
Botond Bogi.......................2fő.....................Péntek, szombat, vasárnap
Anikó és Maja.....................1fő....................péntek, szombat, vasárnap
Judit és Zorka.....................1fő....................péntek, szombat du, vasárnap
Andi és Laura.......................1fő...................szombat du, vasárnap

Andi

Kép
andidenes
 
 


Sziasztok!

Anita!

Mi leginkább akkor mennénk ha Nálatok v semleges helyen Mikulásoztok, h ne legyen kellemetlen h effektíve senkit nem ismerünk :oops: (kivétel persze Maja és Zorka :D )

Linkelek Nektek egyet addig is, tudom h messze van, nah de hátha vkit érdekel:

http://www.babamamaexpo.hu/

zsanett
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot az Ünnepeltnek!!!! :D

Lenne egy kérésem ha esetleg segítenétek egy emaillel egy ovodai csoportnak azt megköszönnék rajtam keresztül!!!!
Egy lelkes ovonéni talált egy rajzpályázatot benevezett és most a második helyen állnak! Kellene egy pár email még!
Köszi
Az üzenetük igy hangzik:

Húzzunk bele!!!
Jelenlegi szavazatok szerint csoportunk pályaműve a 2.helyen áll.
Ezért kérjük, hogy aki még nem szavazott az légyszi tegye meg mert minden egyes szavazat számít!Tehát küldj egy emailt a manopalyazat@citromail.hu címre és csak annyit írj : 09.
Köszöjük a Napocskák nevében!
Vargyasné Bakonyi Ildikó óvónéni


Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok!

Hosszú hallgatás után végre van időm újra "csatlakozni".
Reni, gratulálunk :)

Judit, Zorkának boldog születésnapot. "Távolról" már beazonosítottam a kicsi lányodat, séta közben szerintem néhányszor már összefutottunk itt a lakóparkban :)

Gyöngyi, szépek a leánykáid :-)
Ábel most már hasról-hátra forgolódik, szemmel kell tartani :D Az alvással folyamtosan küszködünk, de hát ez "természetes", csak valahogy azt nem találom annak, hogy ilyen hulla fáradt vagyok :D

Megkérdeztem Ábelt, szeretne ő is találkozni a Mikulással, így folytatom a listát:
Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap
Tami és Edó.......................2fő.....................péntek, szombat, vasárnap
Botond Bogi.......................2fő.....................Péntek, szombat, vasárnap
Anikó és Maja.....................1fő....................péntek, szombat, vasárnap
Judit és Zorka.....................1fő....................péntek, szombat du, vasárnap
Andi és Laura.......................1fő...................szombat du, vasárnap
Emőke és Ábel .....................1fő...................péntek, szombat, vasárnap

sziasztok
Emőke
birdie
 
 


Sziasztok!

Beszéltem a játszóházzal. Holnap várnak minket 10-től :D
Viszont hétvégén nem lehet náluk mikulásozni :( A pénteket és a hétfőt ajánlotta. Mi még a hétfőt nem dobtuk fel. Adri, esetleg férjuradnak az nem jobb?
Ötletek?

Katus,
Hogy vagytok?

Gyöngyi,
Én azért kellően zavarban lennék a lakni nyolcadikosok előtt, ilyen témánál :oops: Tökjó, hogy legalább Veled tudnak beszélni :D

Merci,
Én akartam küldeni mélt, de visszajött, hogy a címzett ismeretlen :shock:

Zsanett,
Épp itt az alkalom hogy megismerd a többieket :D

Viki,
Gyertek holnap játszóházba! Mi tuti megyünk :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Tegnap egy hirtelen jött ötlettől vezérelve rögtönöztünk Zorkának egy kis szülinapi "bulit" :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok

Anikó
hát nem tudom miért nem sikerült mert tuti hogy
manopalyazat@citromail.hu az emailcím! Én is ide küldtem!
Lehet hogy betelt a citromailjük? (bár nem értek hozzá!)

A manojatek.hu oldalon az ovispályázatok alatti linkenvan ez a mailcim.

http://bolthely.hu/manojatek/oldal/egye ... palyazatok

Köszi hogy probálkoztál!

Szia
Merci
merci71
 
 


Sziasztok

Ildi
Fényképezőgép!!!!!!!Ne hagyd otthon!!!!

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


sziasztok

Marcinak vírusos torokgyulladása van, köhögéssel, hőemelkedéssel, úgyhogy szobafogságban leszünk most néhány napig :(.

A mikulásos listára felírom a kisfickót, de nekünk csak a péntek lenne jó, mert bár akkor van a két céges ünnepség is, azokra idén még nem visszük el Marcit. Szombatra a baráti társaság, illetve még szombaton vagy vasárnap a kórházi dokinénink is szervez egy mikulásos bulit Marcinak és Timurnak, a két legkedvesebb kisfickójának :wink:

Katus, Ti hogy vagytok?

Katus és Ancsi....................1 fő.....................péntek du, szombat du, vasárnap.
Évi és Zéti.........................1 fő.....................péntek du, szombat, vasárnap
Sára és Marietta.................2fő.....................péntek, vasárnap
Ilgya,Dávid&Réka.................2fő......................szombat egésznap,vasárnap
Tami és Edó.......................2fő.....................péntek, szombat, vasárnap
Botond Bogi.......................2fő.....................Péntek, szombat, vasárnap
Anikó és Maja.....................1fő....................péntek, szombat, vasárnap
Judit és Zorka.....................1fő....................péntek, szombat du, vasárnap
Andi és Laura.......................1fő...................szombat du, vasárnap
Emőke és Ábel .....................1fő...................péntek, szombat, vasárnap
Kata és Marci.........................1fő...................péntek

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anikó!

Ha Anitáéknál vagy a játszóházban lesz, megígérem hogy mi is ott leszünk. Úgyis kíváncsi vagyok a pocakodra ;)
De amíg nem tisztázódik az időpont és a helyszín nem írom fel magunkat.

zsanett
 
 


Sajna eddig még semmi hírem. Valamigáz van náluk, így Zoli még el sem indult haza. Ha hazaér, újra jelentkezem.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?