Új privát üzeneted érkezett!

és hol van még a vége?! :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: Szép a pocid :)
Tudjátok már, hogy kukis vagy nunis lakik odabent? :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


A vége, Gyöngyi? :wink: Már nem olyan sok, kitartás :D
Ha jól látom csak 17 hét :D :D

igen, Vali kérdése jó: szóval fiú, vagy lány? Mikor tudjátok meg??? :wink:
vas
 
 

 
 

Ildi, Vali: megint szégyenlős gyermekünk lesz :) . Szombaton megyek 4D-re, remélem ott látszani fog valami :wink:
17 hét hamar itt lesz, csak a hasam tűnik nagynak, meg sokszor olyan tüneteket produkálok, mint a Lilivel a 37. hét környékén (fáj a forgóm, a gátam, légszomjam van stb.)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lili mikor mutatta meg magát? (már nem emlékszem rá)

nyugi, hamar eltelik ez a kis idő, aztán a tünetek is megszűnnek rögtön :lol:

Várjuk a szombatot, reméljük nem dugja el a kis kukiját :wink:
Egyébként hülye kérdés, de mit szeretnétek?
Még egy lányt, vagy inkább fiúcskát?? :wink:
vas
 
 


Jajj én nagyon lányra vagyok ráállva megint, de Apa miatt jöhet a kissrác is :) Lilivel elmúltam már 30, asszem, de majd utána olvasok, nem akarok baromságot írni, az biztos, hogy ilyenkor még ő is takargatta és csak a 4D-n mutatta magát.
Na megyek, mert védőnőznöm kell (valahogy elfelejtettem elmenni hozzá és a doki jól letolt :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
tényleg szép a pocakod. Kiváncsi vagyok a 4d-re. Mit szól Lili a tesóhoz? Látta már uh-on?
Köszi a Moon Sandes választ. Döntöttem: nem lesz ilyenünk.
Vali,
kép a lányodról??


Mi Lidivel jó betegek vagyunk. Lidi köhög is, én csak full náthás vagyok.
A Coryzalia használt már valakinek?

Az én jólevő lányom átment válogatósba és alig evősbe. Állati, mert lassan nem tudom mit főzzek. :?
angi79
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Tényleg cuki a pocid :D:D

Angi!
Mi rendszeresen azt használjuk náthnál és nagyon bejön. Én kombinálni szoktam egyéb nátha kiegészítőkkel, mint Afflubin cseppek.


Képzeljétek: Aníg ma elvittem a Hannát bölcsibe rámraktak azok a bunkók egy kerékbilincset. Urgott 15 ezrem... olyan iszonyatosan dühös vagyok!!!! 2,5 méterre áltam 5 méter helyett. És nem zavartam senkit. Komolyan mondom, undorító, ami itt folyik.
:evil: :evil:
elegem van a városból!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter, hú.., de dühítő :evil: :evil: :evil:

Angi, jobbulást nektek :)

Gyöngyi, na, mi okosat mondott a védőnéni? :wink:
vas
 
 


Vok, áááááááá....ez tényleg dühítő.

Angi, meg mondom őszintén (biztos sokak le fognak hurrogni), de nekem még nem volt olyan homeos cucc, ami bejött volna. Valószínű velem van a baj, mert a legtöbb ismerősömnek meg igen.
Pedig már sokfélét kipróbáltam, de mégsem. Múltkor 3 napig szenvedtem a torokgyulladással, homeoztam, majd aztán jött a gyógyszer.... :roll:
Szóval nálunk a coryzalia sem jött be.... :?

Gyöngyi, szép a pocak! :)
Vendég
 


Eszti!
Nem mindenkinek jók a combi szerek. Néha a specifikus szer kell ahhoz, hogy hasson. Ádinak sikerült a pánik rohamaira megtalálni a szerét. Azóta gond nélkül metrózik és nem pánikol be.

Megyek, lejárt a munkaidőm :) Juhééé

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok, sajnos olyat is próbáltam....és az sem jött be. :( De mondom, valószínű én vagyok a béna, mert másoknál hallom, hogy működik. :? :wink:
Vendég
 


Eszti: meg az is kérdés, mennyire tartod be az alap utasításokat, mert persze ezeket sem mondják el szinte sehol :( Meg ezek nem általános csodaszerek. A coryzalia pl a nátha leggyakoribb tünetegyütteseire való szereket gyűjti össze, de ha neked nem olyan van, akkor szedehted, de tök felesleges.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, én nagyon betartós vagyok. :wink: Szóval előtte és utána semmi evés, ivás, nyelv alatt szopogattam, stb. stb.
A vicc az, hogy a páromnak pl. egy-két homeos nagyon bejött. :)
Vendég
 


Ildi:na megnéztem. A Lilivel 27 hét 3 nap-nál voltam uh,és ott látszott elősször.

Vok: köcsög közteresek :evil:

Angi: tervezem, hogy a mostani 4d-re beviszem Lilit. Már nagyon be van sózva,hogy látja a kistesót. A hozzáállása tök változó, van, hogy meséli mit fognak majd együtt csinálni, és van, hogy kiveri a balhét ha mesélek neki a tesóról.....hát kiváncsi leszek.
Moon sand homokot szívem szerint eltüntetném a lakásból, csak hát vannak azok a fránya reklámok a tv-ben és ilyenkor eszébe jut, hogy neki is van, vegyük elő rögtön :)

Eszti: a Lilinek a sedatif-et próbáltam éjszakai ébredésre, lósz#rt sem ért, illetve ha nagyon taknyizott be kellett vetni az antibikát. A terhességi hányingerem se múlt el a homeotól, viszont az allergiámra volt hatásos bogyó.

Múltkor meséltük a Lilinek, hogy majd be kell menem pár napra a kórházba és addig Apával lesz itthon. Tegnap este Imi mondja a csajnak,hogy: "alszol velem éjszaka?", erre a Lili közölte, hogy "nem, majd, ha Anya kórházban lesz akkor"

na dobbantok,puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy csak pár szóra jöttem. Csak olvasgatni szoktam mostanában.

Vok!
Nézd át a papírokat amit adtak a közteresek, mert a kerékbilincs mellé fel is szokták jelenteni a jármű-üzembentartót! Kivétel nincs, amikor aláírod a levételről a papírt, akkor szokták "véletlenül" azt is aláíratni. Ha kaptál határozatot, akkor küldj emilt!

Amúgy elvagyunk, meg minden. Tünci édi, Apa volt itthon 5 napot. Betegségek a gyerkőcöt elkerülik, én kb. kéthetente vagyok taknyos.

Pussza mindenkinek!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Livi:hát nem vitted túlzásba :) , de füstjelnek elég :wink:

Megyek ekg-ra,pusza

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Olivérnek boldog névnapot.
Vendég
 


Eszti, köszi Kép
vas
 
 


Gyöngyi, nagyon ellenőrzősfigyelős heted van, védőnő, ekg, uh.... :D
Holnap aztán tájékoztass minket, mit látattok odabent :wink:

puszi, jó hétvégét mindnekinek!!

Holnap nálunk Levnete szülinapi bulija lesz 17!!! gyerekkel :shock:
Már most fáj a fejem :lol: :lol: :lol: :lol:

cső
vas
 
 


Ildi: hát nem irigyellek :lol:

Gyöngyi: nagyon csini a poci. :lol: Tényleg írj majd részleteket ha tudsz :lol:

Vok: kerékbilincs :evil:
Vendég
 


Ildi: Na túl éltétek a bulit? :) Most nézem, hogy Leventének is 25-én van a szülinapja (a férjemnek is). Olivérnek utólag is boldogságosat :)

Végre láttuk tegnap a lényeget. Úgy néz ki lesz még egy nunis a családban :)

na megyek dolgomra, puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


[quote="pgyöngyi"]J írta:pgyöngyiajj én nagyon lányra vagyok ráállva megint

Gyöngyi, akkor gratulálok, úgy néz ki, sikerült a kívánságod!!!!! :D :D :D
Apának meg mond meg, majd a harmadik fiú lesz :wink:
Vagy ha nem ,akkor örüljön, mert majd 3 nő fogja imádni :D


Olivér köszi neked is :D
Aha, Levetének holnap lesz a 9. szülinapja, Uradnak is boldogságos szülinapot!!!!
Túléltük a bulit, nem volt akkora felfordulás! :wink:


Emma nevű kis pici lánykáinknak meg nagyon boldog névnapot!!!

Kép




Natasának meg éjjel 39,9 volt a láza :shock:
Most még alszik a drága.
Majd kihívom a gyerekorovost, így nem viszem sehova.
Olivért is az apja vitte el jó korán oviba.
Bár, hogy hogyan szedem őket össze , még nem tudom :roll:
vas
 
 


Gyöngyi: Dejóóóóóóóó :D

Apa mit szólt hozzá?


Ildikó: Húúúúúúúú az jó magas :( Egyéb tünete is van? Majd mesélj, mit mondott a doki.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Emmáknak boldog névnapot!
Olivérnek is boldog névnapot, utólag!
Leventének és Lili apunak boldog szülinapot!

Ildi,
jobbulást Natinak! Szegényke... Kiváncsi vagyok mit mond a doki.
Gyöngyi,
gratula a kiscsajhoz! Neveken gondolkoztatok már?
Vok,
a bilincset sajnálom. Ferit 2szer büntették meg, mert lejárt a parkolási idő.

Mi csak nagyon lassan gyógyulgatunk, köhög még mindig Lidi. :(
7végén beszereztük a karácsonyi ajándékokat. Tök jó, már csak pár apróság hiányzik. :)
Lidinek vettünk "téli babakocsit". :)
angi79
 
 


Emma nevű babácskáinkat sok szeretettel köszöntjük névnapjuk alkalmából!!! :lol:

Ildi: szegény Nati! Jobbulást neki!Levinek boldog szülinapot! Mesélj beindult már az üzlet?

Gyöngyi: gratula a nunishoz! :wink:férjednek is boldog szülinapot!

Angi: jobbulást Nektek is!!! De jó hogy Te már túl vagy a nagybevásárláson! :D
Vendég
 


köszi a köszöntéseket, átadom az illetékesnek :)
Mi is kivánunk boldog Emma napot :)

Iminek mondtam, hogy ne haragudjon, de megint lányt csinált :) ,csak nevetett és nagyon örült neki.

Angi: nagyon benne vagytok ebben a betgségben, remélem most már hamar meggyógyul Lidi.
De jó, hogy ti már letudtátok a bevásárlást. Nekem ez baromi nagy stressz, mármint nem a vásárlás része, hanem kitalálni kinek mit vegyünk.

Ildi:Ez a láz nagyon durvának hangzik. A Lili éjjel 2-kor rakta ki a taccsot, én már ettől megijedtem.

A héten kéne mennem terheléses cukorra, de kicsit tartok tőle. Ha nincs semmi a gyomromban hánynom kell, ráadásul vihetem magammal a Lilit is, remélem nem fog balhézni.

Na elteszem magam, hali

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Hú, Gyöngyi! Gratulálok! :)

Emmácskának boldogságosat! Hogy vagytok, Anita?

Ildi! Mi van a bóttal? Megy már?

Vok! Nem merlek már hívni... te mersz??? :lol:

Befagytunk az udvarra. Legalábbis nem sok ingerem van elővenni az autót, így pár napig ki se dugjuk az orrunkat, ami az aprónépet illeti.

Lidke! Melyik csütörtökön? :wink: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Hááát, azt kell mondjam,h ogy nem igazán erőltetitek meg magatokat.... :D:D
Hát kérem szépen, mi lesz, ha el is jártok már melózni??? :D:D

Találkoztam tegnap Borcsával. :) Jól vannak, csak elkezdett otthonról melózni és így nincsen ideje már olvasni sem... :( De mondtam neki, hogy azért néha egy kis füstjelet ejthetne.... Gyerekek jól vannak. :) Gergőt nem vették még fel oviba, majd most mennek januárban, hátha...

Melitta:
Én nem félek :D:D Időm nem volt hihi :D De azért hívlak majd :D

Gyöngyi!
És neven gondolkodtál már?
Anyós hogy van?

Ildi!
Nati jobban van?
Voltak már vednégek? Natival olyankor ki van?

Angi!
Jobbulást továbbra is! Sajnálom, hogy nem tudtok kimászni belőle :(

Eszti!
Hogy van Benyo? Mikor mehet már bölcsibe?

Lidke!
Hogy vagytok? Rég hallottam felőletek! Pelusok bejöttek??? :D:D

Vali!
Örülök,h ogy legaább 2 sort írtál... Mesélhetnél kiscsit, hogy hogy vagytok, miket csináltok, hogy Alíz miket csinál... :D

Boscó!
Próbálkoztok most új alommal?

Na, megyek is, mert hajnalos vagyok...

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Melitta, Eszter, kösz a kérdéseteket:
bót megyeget. :)
épp annyira, amennyire egy induló vállakozásnak döcögnie kell.
Sajnos idő kell hozzá, sok-sok idő, és türelem,
de ha így folytatom, hogy rögtön a 3. héten le kell mondanom egy vendéget, nem lesz jó vége.
Sajnos lebetegedtem, náthás, meg taknyos vagyok, így nem tudok arckezelést csinálni :roll:


Natasa már jól van, érdekes volt a 40 fokos láz, ahogy jött el is múlt,
viszont most biztos elkapja tőlem a taknyos cuccot :roll:

Amikor dolgozok, akkor Natasa egyedül van a nappaliban, vagy mesét néz, vagy minket zaklat az üzletben.
Így nagyon macerás, de 3 hónapot még átvészelünk valahogyan. :)


Gyöngyi, Lilinek lett valami baja a hányás után?

Melitta, én is befagynék az udvarra, de nekem cipelnem kell a kölköket , csúszkálok is az úton, mint egy hülye... :roll:
Gyerkőcök hogy vannak?
Dobhatnál a kis királylányról képet, rég nem láttuk, sőt újszülött képet láttunk talán róla utóljára :wink:

Levente, meg Olivér is köszöni a köszöntéséseket :D

puszi
vas
 
 


Ildi,
jobbulást Neked! Kúrálgasd magad! Örülök, hogy Nati már nem lázas.
Gyöngyi,
hogy van Lili? Jobbulást!
Melitta,
én is úgy szeretném már látni Szofit fényképen legalább.
Lidke,
mi ujs?
Eszti, Anita, Babetta, Vali, Boscó, többiek????

Mi tegnap ismét dokiztunk. Persze a hörgőire ment a betegség. Ettől tartottam és ezért mentünk rögtön dokihoz, amikor kezdődött az egész. De jelenleg pont dokiváltás van a körzetünkben. A végleges szimpi és ha minden igaz végre jó helyen vagyunk. Szóval most acc-t iszunk (ha meginná) és ha nem javul megyünk a fül-orr-gégészhez.
Velünk ez a helyzet.
angi79
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást!
Nem nagyon volt időm jönni mostanában, munkahetem volt, nagytakarítottam (már majdnem kész! 8) ), meg bejöttek rendezvények is, amikre illett mennem. Olvastalak titeket (sajnos nem volt túl sok olvasnivalóm), de írni nem nagyon volt időm, erőm.
Na, de majd most! :lol:

Eszter!
Az egésznapos pelenkamosástól nincs időm írni! :lol:
Igazából nagyon bevált a dolog, még a kaki is benne marad, pedig ez a Dévánál sima pelenkával eddig nem sokszor fordult elő. Kezelése egyszerű, csak Anyum adta rá a szerencsétlenre úgy, hogy a patent és a tépőzár befele volt :shock: :shock: :shock: , az ő logikája így diktálta. :lol: Szerencsére nem lett belőle maradandó sérülés, de mikor Attila telefonon mondta, én rögtön rémképeket láttam, hogy szegény gyerek ordít, senki nem tudja, hogy miért, és közben a kis finom, érzékeny bőrét lenyúzza a patent meg a tépőzár. :cry: :oops: Paramami. :oops: :wink: Pár napja hólyagos volt kaki után a popsija, úgyhogy akkor másfél napig sima pelust kapott, mert nem tudtam eldönteni, hogy mitől. Rendbejött neki, de a kaki az eldobható pelusban is kimarja neki. :cry: Gondolom, a fogzás, Kevénél volt egy idő, amikor hiába kaptam le róla rögtön a pelenkát, még véreztek is a hólyagok. :cry:
Valamikor egy talit összehozhatnánk. Hogy dolgozol? Én most a 15-ig szabad vagyok.

Angi!
Szegény Lidi! :cry: Gyorsan gyógyulgasson! Új doki remélem, beválik, nehéz jót találni! Nálunk a költözésnél ez is egy szempont, mert a doki nénink csak a budai oldalon vállal gyerekeket.

Gyöngyi!
Itt is gratu a nunishoz! 8) Neve van már?
Dévával nekem is jóval előbb kezdődtek a medence tágulási fájdalmak, mint Kevénél, pedig én azt hittem, hogy az elsőnél kitágul, aztán a másodiknál ez már nincs. :roll: :lol:

Ildi!
Szoficáról még újszülött képet sem láttunk, mert Melitta titkolja a gyerekeit! :lol: Szofica egyébként gyönyörű, hatalmas és naaaaaagyon nyugis baba! :D Ellentétben az én kis bestiámmal. :twisted:
Natika nagyon ügyes, hogy elvan egyedül amíg dolgozol! :D Olyan kis megértőek ezek a manók, pedig nekik még sokkal lassabban megy az idő. :wink:
Te is gyógyulgassál!

Melitta!
Akár a most következőn is! :lol: Vagy hétfő kivételével bármikor.

Livi!
Gyere gyakrabban! Apa mikor jön haza véglegesen? Ti nem mentek hozzá? Hogy bírjátok nélküle?
Tünci ekcémája hogy van?

Eszti!
Én egészen addig nem hittem a homeóban, amíg Déva ekcémája meg viszketése el nem múlt. Akkor is csak azért vágtunk bele, mert nagyon kiborultam, amikor felfogtam, hogy milyen élet vár egy súlyosan ekcémás gyerekre. Azt a szert homeós dokinéni adta neki, de még ő sem volt benne biztos, hogy hatni fog, mert három közül kineziológiai módszerrel választotta, de szerencsére bejött. Nem könnyű megtalálni a jó szert. :roll:
Benyófi hogy van? Jár már bölcsibe?

Többiek, merre vagytok? Legalább pár szót írjatok néha!

Mi jól vagyunk, csak sok a meló mostanság. Gyerekek szerencsére jól bírják, így nekem sem rossz itthagyni őket.
Kevével járok Csiri-biri tornára amikor meg tudjuk oldani, hogy addig Attila hazajöjjön vigyázni a Dévára. Keve imádja, sokat ügyesedett és egyre bátrabb is. :D
Déva is rohamosan fejlődik, már mond néhány szót, egész sokáig tud ácsorogni kapaszkodás nélkül, a játékokat rendeltetésszerűen használja, pillanatok alatt megtanulja, melyik hogyan működik. :D Kb. egy hónapja letolat a bútorokról, pedig csak egyszer mutattam meg neki, hogy amikor a szélükhöz ér, akkor meg kell fordulni, és háttal lecsúszni. Evéssel még mindig hadilábon áll, van, hogy napokig egy falatot sem hajlandó enni. Most csütörtök óta egész szépen eszik, egy nap alatt kb. fél üvegnyi körtét, ami ugyan nem sok, de mi már ennek is örülünk. Doktor nénink szerint szépen fejlődik így is (megint fél kilót hízott egy hónap alatt :D 8) ). Azt mondta, ő úgy gondolja, hogy a Déva rendes mennyiségeket csak akkor fog enni, amikor már majd kezdi magát elválasztani :shock: , de nem baj, ha a vasat legalább néha hajlandó bevenni. :wink:
Kölkeim továbbra is mintatestvérek, ma pl. Déva sírt, Keve odament hozzá, megölelte, és azt mondta neki: Legyél szíves, hagyd abba a sírást! :lol: Déva meg hozzábújt, hüppögött még kettőt, aztán abbahagyta, és folytatták a játékot. Mi meg ültünk a kanapén, és nem tudtuk, hogy meghatódjunk, vagy röhögjünk a Keve szövegén. :wink:
Holnap hozok képeket is.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ja!
Valaki egy tali valamikor? Én mostanában elég ráérős leszek! 8)

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Angi: köszi a hiányolást! sajnálom hogy Lidi beteg! Jobbulást!

Eszti: nem, nem tervezünk almot, majd csak tavasszal....

Rólunk.Mi is betegek voltunk, fogalmam sincs miért már megint, de hát ez van.....Elég sűrűn sajnos.Fannika egy tünemény még mindig, nagyon nagyon ügyes, és okos, és nem csak szerintem :lol: :wink: Nagyon sokat tud dalt és mondókát tud, szépen rajzol, ragaszt, formáz. Ő az életem értelme. Én mély depresszióban vagyok szerintem, állandóan pörög az agyam, nem tudok egy normálisat pihenni. Az összes világ fájdalma bennem van most úgy érzem. Senki, és semmi nem jó, mindig csak morgok.... Türelmetlen házisárkány lettem... :roll: Nem részletezem, most inkább próbálom megtalálni önmagam. Jönnnek az ünnepek, ez is a bajom, nem szeretem, csak Fannika miatt tartom a karácsonyt is!!! Lelkileg nem vagyok most a "helyén" , igyekszem újra önmagam lenni, hiszen engem mindig is azért szeretett mindenki, mert kedves, mosolygós, mindig jókedvű csajszi voltam. De most.....Inkább nem részletezem magam. Nem jó ide kiírni sem, hiszen bárki olvashatja, de nem érdekel már az sem. Most jó egy kicsit puffogni, aztán remélem az új év majd hoz Nekem is egy kis jót. Bár a mostani helyzetet elnézve, jobb ha nem élem bele magam :wink:
Vigyázzatok magatokra! És pörgessétek fel ezt a topikot, mert szerintem rámférne egy kis pörgés :lol:
Vendég
 


sziasztok

Apa elment focizni, én meg itthon kuksizok a Lilivel :?

Boscó:sajnálom a depit, így ünnepek előtt rám is rám jön. Nekem évek óta nincs ünnepi hangulatom, bestresszelem magam a vásárlás meg a sok tenni való miatt, de mióta Lili itt van velünk újra lelkesebb vagyok. Most is kitaláltam, hogy csinálunk mézeskalácsot, karácsonyfadíszeket, és kicsinosítjuk a lakást. Remélem lesz energiám is ennyi mindenre :) . Fannika milyen kis ügyes. Én még ragasztót nem mertem rábízni, elég kupit csinál a festéssel és gyurmával is :) . Ma együtt paníroztunk. Övé volt a liszt enyém a többi, no meg a végén a porszívózás :)

Na én ennyit bírtam tenni a topik pörgéséért, remélem mások is írogatnak kicsit majd :)

Edit rátok külön kiváncsi lennék :wink: puszi

Ja éspénteken átestem végre a terhelésescukron bleeee

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


ANDOR BABÁNAK BOLDOG NEVENAPJÁT!


Boscó!
Jaj, ez a depi nagyon nem hangzik jól! Régóta tart? Volt valami kiváltó oka, vagy összejött sokminden, vagy fogalmad sincs, mitől van? Párod nem tud kicsit pátyolgatni?
Karácsonyt miért nem szereted? Miken pörög az agyad?
(Persze csak ha publikus. :wink: )
Fannika naaaaaaaaagyon ügyes! Keve is szeretne kézműveskedni, főleg mostanában, hogy látja, hogy én is csinálom, de pillanatok alatt elveszti a türelmét, vagy meg se "meri" próbálni, ami feladatot adok neki. Tavaly pedig olyan kitartóan festegette velem az üvegmatricákat (örök hála érte Neked és Ildinek), azt hittem, idén már egy csomó mindent közösen fogunk csinálni, erre bemondja az unalmast. :?

Gyöngyi!
Ilyen időben focizni?!? :shock: :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Fú, a karácsonyt én is nagyon utáltam egészen a pasimmal való kapcsolatunkig. Náluk a nagy családban annyira jó hangulata van az egésznek. Abszolút nem az ajándékokról szól a dolog, hiszen nem veszünk nagy dolgokat egymásnak, de a hangulat fergeteges. Összejövünk 20-25-en egy pici lakásban, és keresztbe-kassul megy a beszélgetés, közben az 5 unoka rohangál körbe... Jó, anyóséknak szoktunk normális ajándékot venni, de ők elég csehül állnak anyagilag, és alap dolgokat szoktak megkapni karácsonyra. Pl néhány éve mosógépet kapott, mert akkor már 2 éve kézzel mosott 4-ükre.
A készülődés meg már a nyakunkon. A héten megpróbálkoztam egy gesztenyésbejglivel :)

Kép
Ma meg helyükre kerültek az adventi zsákjaink:
Kép

Bosco: mi baj? Mitől vagy depis?
Mondjuk én attól tudok még mélyebbre kerülni a depiben, amikor azon kivül, hogy nem vagyok jól, még azt is érzem, hogy én nem lehetek jól, mert tőlem a mosolygást, jókedvet várják el...

Lidke: én szívesen talizom valamikor a héten. Délelőtt vagyunk jók leginkább, mert nálunk 3-fél 4 körül beindul a verkli, és a rohanás a család intézményesített tagjaiért.

Még egy bónusz kép a végére. Ha nem derülne ki, Lizi épp nesquick csokigolyót eszik tejjel:

Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jaj, még egy kép. Sok-sok év után végre kész lettem ezzel:
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cory, kuvvva jó lett! :D Nem mondtad, hogy egy nénit hímeímzel :D

Lidke!
Csüt-pénteken 14-ig vagyok. Hanna picit köhög, de egyébként jók vagyunk :D Csinálok neked rögtön progit :D:D

Boscó!
Próbáltalak hívni tegnap. Megváltozott a számod?
Nem jó ez a deip... :( Nekem a diploma osztóm után volt egy ilyenem, mert nem tudtam mit kezdeni az időmmel.... Reméltem, hogy lassan inkább kifele mész belőle.
Bevállalak Fannikával 2 ünnep közöttre, ha ráértek... :D Feljöttök pár napra kikapcsolni, hátha bejön. :)

Hanna és a kézügyesség:
Hááát, olyan kettősség van bennem. Egyrészt Hanna iszonyatosan hamar megunja a dolgokat, tehát mondjuk egy üvegmatricát nem hiszem,h ogy ki tudna színezni (iagz, nem próbáltam még, de ha abból indulok ki, hogy egy rajzot kb 1 percig próbáli színezni és lapoz tovább, kevés esélyt látok 1 üvegmatricának :D)
Másérszt meg tök szívesen csinálnám vele, de erőltetni se akarom... meg valszeg szívrohamot kapnék, amikor elindulna a festékkel a lakásban. Így is rajzolt újabb "almákat" a falára :D:D

Tegnap meg úszógumival ment fürdeni... hihi :D:D Nagyon vicces volt :D
Felrakom majd a kéet is, csak most nincs itt a kábelem....

Szép napot nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Cory, nem is tudtam rólad, hogy ilyet is csinálsz!!!!!!! Ez gyönyörű!!
És a bejgli is nagyon jól néz ki!!!

Kalapom emelem!!!!! 8)

Bence múlt héten kruppos volt, mára én is elkaptam, na nem a krupp részét, hanem a köhögést, lázat, orrfolyást....:(
Ő már teljesen jól, most anyuékkal, én meg itthon lábadozom.

Na, ez a krupp még egy gusztustalan dolog.... :? :x

Viszont beszereztünk egy szuper hidegpárásítót, ami Salvus vizet is tud porlasztani, így most esténként Salvus párában úszik a fürdőszoba és mindannyian lélegzünk. 8) Mondjuk jó móka, mert az egész fürdőszobában nem lehet látni, Bencével bújócskázunk, nagyon élvezi.
És közben nagyokat köhögünk... :? :lol:

Boscó, én csak kívánom, hogy töltődj újra fel energiával.


És ha lehet, szeretnék nektek ajánlani egy új könyvet, a pszichológus barátnőm írta, engem ő hozott ki az évek óta tartó depimből, annyira, hogy a gyerekkorom óta tartó visszatérő rémálmaim is elmúltak, az állandó gombócok a torkomban. Nekem Bence születésével jött elő egy csomó régi szorongásom, valahogy a felelősség és ez a hihetetlen érzelmi túltengés minden régi és elfojtott feszültséget felhozott.
Sokáig jártam hozzá, de most kb. fél éve teljesen utamnak engedett, és azt tudom mondani, hogy soha ilyen kiegyensúlyozott nem voltam.
Egy csomó technikát megtanított, hogyan tudok helyzetekben úgy viselkedni, hogy az bennem ne okozzon többé szorongást.
Szóval én sokat köszönhetek neki, és a könyve szerintem nagyon érdekes, sokat foglalkozik a születés előtti pszichológiával, a nővel a XXI. sz.-ban, akinek nőnek, anyának, feleségnek, szeretőnek és még dolgozó nőnek is lennie kell, hogyan tudjuk ebben a világban megtartani a párkapcsolatainkat, stb. stb.
Szerintem nagyon érdekes.

http://bookline.hu/product/home.action? ... ro_ketrece
Vendég
 


Sziasztok,

jöttem én is egy kicsit. Nagyobbikamat lepasszoltam bölcsizni :?, így van egy kis időm. Két hétig most itthon volt velünk. Szuper jó volt nekem főleg. A 2. hét végére picit talán megint besokkalt a tesótól, meg már nagyon emlegette a kispajtásokat. :? Na, jövőre talán már a tesójával is tud vmit kezdeni.
Amúgy Emmát szereti elmondása szerint. Volt már,h kérdeztük, vigyük-e vissza (ugye ezt lehet mindenhol olvasni), v adjuk-e oda tesóméknak, mikor nagyon sírt. De a válasza mindig,h nem, ő a miénk és szereti. Viszont néha jó csípkedni is kívácsniságból. A szopizást még mindig nehezen viseli. Van,h egész nap meg se szólal miatta, de estére már mondja,h ne ciciből egyen Emma. Ehhez hozzá tartozik, h van,h délután meg kell pótolnom a mennyiséget, amit egyelőre lefejt tejcsivel sikerül megoldani. Ráadásul még mindig kínlódunk a cicizéssel. Sose gondoltam volna, Boti ugye 17 hóig szopizott. A kicsi nem túl ügyes, nem tudja egyszerűen bevenni a szájába a cicit, nekem fáj....stb. A helyzeten nem könnyít,h Botit ugye még zavarja is. De még kitartunk! :wink: :D

Boti tehát két hétig itthon volt betegség miatt. Sajnos Emmának is szívni kellett az orrát, de ennyivel megúsztuk. Viszont azért aggódok,h ne nagyon szaporodjanak meg ezek a betegség hazahozatalok, ami szinte kivédhetetlen. Most még adunk egy esélyt a betegségeknek,h Botika mennyire kapja el őket. Sajnálnám azért, mert végre megszerette a bölcsit, vannak kis haverok, akik egy idő után még hiányoznak is. Itthon én még sokat tudok foglalkozni vele, mert Emmától lehet egyelőre, de hogy már beleszagolt a vele egyidősek társaságába, azért már érezhető, h nem ugyanaz a kettő.

Ági, nagyon sajnálom a depit. Nem is gondoltam volna.... hiszen tényleg mindig olyan vidám vagy. De igaza van Corynak, nem szabad azzal is foglalkozni,h mit várnak tőled. Én sem vagyok még teljesen ok, ezért is írom. Nekem is mondják,h nem tudják mi bajom van (csak hiszti!), mert meg van mindenem, mi is lehetne...
Tényleg nagyon ügyes csaj Fannika! Boti is imád festeni (sajnos :lol: :D), színezni.

Eszti, ez a krupp durva. Kórház is lett? Ez az egyik rémálmom. Neked is gyógyulást.

Angi, Lidinek is sok gyógypuszi. Szegényke! Neki kora ősztől kitart kisebb megszakításokkal, nem? Hátha a közösségbe kerüléskor már nem lesz gond a bacikkal.

Ildi, Natika ügyi,h ilyen jó kislány! Melóhoz gratu! Fiúkat Isten éltesse sokáig így jól megkésve!

Lidke, szuper,h ilyen jó tesók a gyerkőcök. Keve édes. Nem bánnám,ha már Emma is kb ilyen idős lenne. BÁr most nekem még megkönnyíti a helyzetemet, de akkor már talán Boti is tud majd vele játszani és neki is könnyebb lesz.

Melitta, ti jól?

VokEszter, Hanna is cuuuki!

Gyöngyi, gratu az újabb nunishoz! :) Név? Hogy bírod magad és Lilit?

Editékről, Annácskáékról, Eráékról tudtok?

Névnapi köszöntéseket köszönjük, kedvesek vagytok. (Mi egyébként úgy döntöttünk,h ápr-ban ünnepeljük, mert okt.-ben szülinap, dec-ben Mikulás, Karácsony... kicsit szétszórjuk)

Képeket dobtok a gyerkőkről? Ja, igaz is, Lizi csuda éééédes! :)

Na, régi szokásomhoz híven kisregény lett. Legalább pótoltam picit. Képeket tettem múlt héten az iwiwre.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Andor babának sok boldogságot kívánunk 1. névnapja alkalmából!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita, neeem, hál istennek nem lett belőle kórház, annyira nem volt durva, meg már szerencsére nem annyira kicsi. Ilyenkor már durva krupp ritka.
Csak szteroidos kúpot kapott a köhögésre, fuldoklásra, és egytől már sokkal jobban is lett.
Nomeg kinyitottuk az ablakot, és attól is jobban lett.

Én már megnéztem tegnap az iwiwes képeket!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Cory!
Szuper! :D Nekünk akár a holnap délelőtt is jó.
Lizi nagyon édes! :D Ő is gyúrta a golyókat? :lol: Te meg gyönyörűségeset hímeztél! Mekkora? Én egyszer egy dobermannt hímeztem az exférjemnek, pont olyat, mint az övé volt, nagyon örült neki. Az 20x30-as volt, azóta a közelébe se mentem a fonalnak. :lol:

Anita!
Nagyon szépek vagytok! Emmácskán nem látszik, hogy gondjai lennének a szopival! :lol: Déva is baromi ügyetlen volt sokáig, kb. öt hónapos kora óta megy neki úgy, ahogy kell. Én mondjuk úgy álltam hozzá, hogy milyen jó, hogy nem a Keve volt ilyen kis suta, mert akkor tuti nem tudtam volna, hogy mit kell csinálni. Miből adod a pótlást? Többszöri szopi nem segít? Ha nagyon rossznak érzed a helyzetet, keress egy szoptatási tanácsadót!
Én kb. egy hónapja mondtam a Kevének, hogy keresek a Dévának olyan otthont, ahol nem bántják, mert megszorította a kezét, de megbántam, mert szegény úgy elkezdett zokogni, hogy alig tudtam megvígasztalni. :cry:
(Szüléstörténetet ugye nem felejtetted el? Nem sürgetni akarlak, csak kíváncsi vagyok. :wink: )
Mitől vagy kibukva? A kórházasditól a "koraszülöt" lányoddal? :cry:
Én Déva babakorát sírom vissza :lol: , olyan gyorsan megnőtt ő is, és olyan akaratos, meg makacs (meg agresszív :? ).

Eszter!
Péntek? Nekünk úgy 4-től lenne jó, mert a kölkeim kb. 3-ig alszanak.
Úszógumis képre nagyon kíváncsi vagyok! :lol:
Mi tavaly úgy üvegmatricáztunk, hogy az ölemben ült, és fogtam a kezét. Nem bíztam a jószerencsére a lakás állapotát. :lol: Tegnap panaszkodtam, erre ma Keve leült, és egyedül megfestett egy gipsz gyertyatartót. :D

Eszti!
Jaj, szegény Benyó! Nekem is rémálmom a krupp. :cry: Hogy viselte? Nagyon megijedt? És ti?
Neked is jobbulást! Nem is gondoltam volna, hogy depis voltál... Te mindig olyan vidám vagy! :D (Mondjuk a szülés utánitól eltekintve, arról meséltél.) Barátnőd csak nőkkel foglalkozik?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: lehet akár holnap délelőtt is :)
A Nefertiti 39x49cm-s. Még Lizával való terhesség előtt kezdtem :) Jó, volt, hogy 1 évig hozzá sem nyúltam. Most elviszem kereteztetni, és ajándék lesz belőle :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Edit eltűnt a hó alatt, még várjuk, hogy kiolvadjon... :lol: :roll: Viccen kívül: rengeteget dogoznak és estére általában kivan. Legalábbis engem ezzel kábít, de majd most kiugrasztom a nyulat a bokorból! 8)

Lidke! Menjüüünk! Nekem jó a szerda is, a csüt is.

Kézművelés: mézeskalácsot süssetek velük!!! Nálunk már tele van vele a ház. Ki is van dekorálva cukormázzal és némelyikről már gondosan és alaposan le is van nyalva... :shock: Formákkal is vágunk figurákat, de pl. én csináltam késsel kivágva egy falut: házak, pincék, fenyőfák, templom... fehér cukormázzal, igaz kicsit odaégetve, de gyönyörű.

Ildi! Szívesen megmutatom Szofit élőben. Ha már nem vagytok fikásak, akkor megkezelgethetnél, de előtte el kell árulnod, hogy mivel dolgozol! :roll:

Cory, beigliiii??? Te??? Tyű. (Ebben minden elismerésem benne van! ;) )

Boscó! Csüccs fel a vonatra, aztán gyere kicsit tekeregni. Hátha kizökkennél kicsit... Fannika még élvezné is. :)

Szép napot nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Köszi lányok a kedves szavakat! :lol:

Esztipeszti: köszi a könyvajánlatot, utánnanézek. Hát én sem gondoltam volna Rólad hogy Te is bedepiztél :lol: De örülök hogy mostmár jobb! Gyógymanókat küldöm Nektek is!!!

Voke.:Igen, megváltozott a számom, aranyos vagy, de emaitt ne hívj, mert akkor meg jön a páromtól hogy mit panaszkodok. Igazából ezt unom már hallgatni Tőlle is. De majd megírom a számom, és szerdán fél 5-től elérhető leszek neked :lol:

Cory: hú nagyon nagyon ügyes vagy ám. !!!!!Liza még így is olyan gyönyörű komolyan!!! irigylem a Ti karácsonyaitokat! Nálunk épp az a baj, hogy nincs kihez menni, aki meg van, ahhoz meg nem szívesen megyek.....

Lidke: túl sok mindenen pörög. Nehéz lesz kisgyermekes anyukaként ezen a környéken elhelyezkedjek, párom meg túl földhözragadt ahhoz hogy mozduljunk valamerre. :roll: Meg igazából ő is a bajom, eléggé nyűgös egyéniség, mindig mindennel baja van, én meg már nem bírom tolerálni szép szóval, az meg persze neki nem tetszik.Meg ő nem egy olyan pátyolgatós fajta... :roll: Igazából nincs semmi komoly oka hogy ilyen vagyok, egyszerűen most úgy érzem összecsaptak a fejem fölött a hullámok, és esküszöm csak Fannika tartja bennem a lelket. Előtte nem vagyok én szomorú, csak nélküle meg olyan kevés időt töltök, hogy nincs is időm "kiszomorkodni" magam :lol:

Anita: majd írok Neked emailt! Gyógyuljatok Ti is!
Vendég
 


csocsi!!!

nana, tudtok ti írni... :wink:

Ági, nekem is fura, hogy ilyen kis szomi lettél.Sajnálom a depit.
Én is kicsit nyomi voltam 2 éve karácsony előtt, úgy éreztem, mindenkinek baja van velem, na, meg nekem velük.
Kéne egy kicsi kiruccc.. neked, de tényleg ! :D

Eszti, én se gondoltam volna rólad, hogy ilyen voltál régen, hisz, mindig olyan jókedvű vagy.

Melitta, csak élőben mutatod? Képet nem is akarsz??
Na, viccet félretéve, gyertek nyugodtan, én már meggyógyultam, szerencsére, anygon gyorsan átment rajtam, beszedtem mindent,a mit lehetett, meg fújkáltam az orromba mindenféle cuccot...
www.gertraudgruber.hu
ezzel dolgozom
Vannak benne teljesen tiszta termékek is,amikbe semmi tartósító, illatanyag, ásványi olaj, színezék.... stb nincs.

Cory, nagyon ügyi vagy, jó a beigli is, meg a hímzés is szuper.Lizi meg cuki :D


Anita , én is megnéztem már a múltkor az iwiwen a képeket rólatok, nagyon szépek vagytok :D
Lefejt tejcsit üvegből issza Emma?
Miért nem akar cicizni?


Eszti, nektek jobbulást!!
nem hangzik valami jól a kruppos köhögés :?
Te most nem is dolgozol a héten??


pusz
vas
 
 


Ildi, csak ma nem dolgoztam, mert bár Bence teljesen jól van, én elkaptam tőle, így baromi rondán köhögök, és ma még nem mentem.
Holnap már mindenki megy a dolgára. :wink:

Hát pedig bizony nem voltam valami jól. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudtam nevetni, vagy, hogy mindig depis voltam, de éreztem, hogy olyan berögzült szorongások vannak bennem, amik mindenre kihatnak. És ezeket akartam felszámolni.
Sokan ilyenekkel is képesek életük végéig élni, de én egyszerűen nem akartam!!!
Na, hát ezeket számoltuk fel, de nem volt egyszerű, ez tény. Gyerekkorban berögzült dolgokat nagyon nehéz. De megérte!! Utólag ezt mondhatom.

És most már az új munkahelyen sem stresszelek, egy picit sem, pedig előtte...huhúúú. A teljesítménykényszer, a tökéletességre való törekvés agyonnyomasztott.
Ma már egyáltalán nem. És sokkal könnyebbek a napok, többet bírok, mert egy csomó energiámat régen elhasználtam a szorongásra.

Na, ennyit rólam. :P 8) :lol:


Melitta, akkor légyszi dobj egy tuti mézeskalácsreceptet.
Elmondom, milyet szeretnék: ne túl puha, ne túl kemény, finom és illatos. :wink: :lol: Csak ennyi az elvárásom. :lol:

Pussz
Vendég
 


Eszti: húú ez a krupp durva lehet. Az egyik ismerősöm fia volt vagy 6 éves koráig. Remélem hamar rendbe jöttök

melitta, Cory: nektek meg írtam pü-t :)

Anita: Nálam a Zsófi a favorit, de a férjuram hallani se akar róla, szóval még passz

Lidke: Imi foci őrült, ha leszakadna az ég, akkor is menne :evil:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?