Új privát üzeneted érkezett!

hajni: jó ötlet:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Bepa
csak azért gondoltam erre,mert amikor én még kislány voltam,állandóan zsörtölődtem,veszekedtem a nővéremmel,és akkor még nem volt kamera,így magnóra vette fel mit is művelek.Onnantól kezdve nem csináltam. :lol:

Timci
jársz még erre is?Kecskeméten laktok már?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

thymi, hihetetlen, olyan, mintha tegnap kaptuk volna a hírt, hogy megszültél, és azóta már mennyi idő eltelt, és milyen ügyes! Gyopi is jópofa lehet, hogy folyamatosan csivitel nektek!
Örülök férjed uncsitesójának a babájának és utólag is sok boldog születésnapot kívánok!
Baráti házaspárnak az ikrei is pont a 30. születésnapomon születtek és a legszebb ajándéknak tartottam ezt a hírt.

Hajny, ok akkor jövőhét pénteken megoldjuk a dolgot!Addig kitalálom mit szeretnék!!!

Kép
Kép
kisévi
 
 

 
 

Kisévi
nem tom hogy tudunk kimenni,nekem nincs autóm,Endre jár vele dolgozni.Majd megbeszéljük.Lehet megkérdem barátnőmet is ,hátha kivisz minket.

Erszényes
hogy vagytok?kár hogy nem tudtunk talizni a héten,minden délután aludtam,muszály volt.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny, a kocsi nekem nem gond, majd kiviszlek!!!! :D Akkor majd csak az indulást kell egyeztetnünk, én meg hozzád igazodok természetesen!!!

Skype-on is beszélhetünk!!!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Aki gondolja: idén is lehet, dec 31-ig szavazni az év kórházára www.azevkorhaza.hu
a jó helyezés, jutalmat és egyben fejlesztést jelent!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ennn
köszi az infót,mindjárt szét is nézek az oldalon és szavazok.

Kisévi
sietek haza melóból,elküldenéd a telószámodat pü-ben?Hazaérek és rád csörgök.

Kezd elegem lenni az oviból.Mindig csak a pénzt kérik.Csoport pénz 500,alapítványi pénz minden hóban amennyit tudunk adni,akkor most Mikulásra is kérnek,meg majd januártól minden hóban 300 a szülői munkaközösségnek,és még sorolhatnám.Nem nagy összegek,de hát lassan már nem tom nyomon követni.Állami oviba adtam,és lassan többet fizetek mint egy magánba.Meg hát akkor vigyél ezt,vigyél azt.Már utálom ,pedig még csak november közepe van.Bocsi hogy kiírom magamból,de dühös vok,nem erről kellene szólnia szerintem,hogy mindig valami pénz befizetéssel várjanak.

Amúgy minden oké,Ana most naon jó étvágyú,ilyen nem volt még sosem.

Hol van mindenki?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny, pü-t küldök a telefonszámommal!!!

Az ovi már csak ilyen. Én elgondolkodtam a magánovin, mert ott, havi 20.000.-Ft, és ebben minden benne van. Kaja, egyéb dolgok, esetleg bábszínház és idegennyelvű ovónő! Én most vizetek 10.000.-Ft.ot min. havonta! Nem mintha olyan sok pénzem lenne, de elgondolkodtató! Ja és nem 26-an vannak egy csoportba!!!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Kisévi
hát igen,utálom hogy kihasználják a gyerekeket ilyen téren.Vagyis a pénztárcánkat. :evil:

Tudod már mit szeretnél venni karira a gyerkőcöknek?
Szülinapjára már megvettem,Karácsonyra meg szeretnék neki üdvözlő kártya gyártót venni.A Tescoban 4990-ért láttam.Endre meg szeretne venni neki egy vasutat.Vagyis lehet inkább magának szeretné? :lol:

Ki hogy áll az ajándék ötletekkel?Ötlet az lenne,csak hát pénz is kellene hozzá sok. :)

Na további szép napot mindenkinek,ha olvassátok! :lol: :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


helló

Hajni: nekem ötletem ezer van, csak a másik van híjján (na ezt lehet nem így kell írni)
moon sand stb. Bebe mindent akar...
DEEEE ma keztök a bölcsit...
Majd beszámolok...

:D

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Szavazzatok kérlek a kislányomra!
Ovis 3-6 csoport Szarka Gréta
http://www.amalom.hu/angyalibabakszepse ... azas?kat=3

köszönjük!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok :) !

Nagyon régen jártam erre.Nem sok időm van sajnos.
Látom helyel-közzel mindenki jól van.

Bepa:
Hova jártok bölcsiba hogy tetszik ?

Hajny
Ne bosszankodj ezen az óvodai dolgon.Én is túl vagyok már ezen kerámia,bábszínház, csopotpénz, angol tánc,......és még sorolhatnám mind a 2-3 nak, Ákos nem jár táncra angolra mert Ő még kicsi.Meg elég izgága :)De hidd el egy magán ovi sem feltétlenül tud többet Én nagyon meglepődtem hogy majdnem ugyan olyna létszámmal működniek mint egy önkormányzati példát modok a 2-3 éves korcsoport 28 gyerek van 2 gondozónénivel és 1 daduskával szerintem ez nagyon durva..Hogy van idejük pelenkázni ennyi gyereket nem is értem ..



Kazi
:) örülök hogy jól érzitek magatoka nálunk :)



Lina
van egy ismerősőm hasonló cipőben mint Ti nem jön a kisbaba már 2 éve várják . Ti hova jártok vagy hova érdemes menni, melyik kórházba vagy dokihoz ?

erszényes
Dolgozl ? Milyen a meló ? Tényleg megszünik az északi térfalon az irodátok ? Ott adtam fel múltkor hírdetést és ott modták hogy megszünik?

Thymi
Útólag is sok boldog szülinapot.

Pille
Ha néha még olvasol irnál nekem az úszásról bár szegény Niki itt is nagyon fázott,Ti kihez jártok konkrétan milyen idősseket vállal mehet e egyszerre a két lány, Ákos sajnos reménytelen a nyáron a vízalá merült a legmagasabb csúszdáról csúszott most meg nem merte még kezem sem elnegedni és nagyon fokozatossan ment csak bele a vízbe..még a medencés helyiségbe sem akart bejönni :roll: ( nem sok zsír van rajta ami melegítse)

Karácsony:
Én már teljes lázban égek :) Nálunk már szinte meg van az össze ajándék idei tömegcikkünk a sólámpa :lol: amióta nekünk van mindeki ilyet akar .Adri állatorvosos barbimeg egy nagy gigantikus méretű baba :) (110 es gyerekruha való rá :lol: :roll: ),Nikinek sok darabos matrica festék korongozó készlet, Ákosnak Pókemberes szabdidőruci egy playmobil vár katonákkak lovakkal, ruhák pizsik ...ez Persze nem csak tőlünk mamáktól,keresztszülőktől.. is kapnak belőle.

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


hát roz még ma is csodállak:)
ajándékok...ötlet van, de még semmi sincs meg
ide jár Lakira, 1 hete lesz holnap, de kopppkoppp minden ok, alig akar hazajönni...bár mondják ha elmúlik a varázs més lesz , de most még imádja..És heti 1x zeneoviznak a fiúk, az is nagyon bejön nekik
Le kell kötni az energiákat, mert nagyon elevenek, főleg együtt.
Persze szuper hogy bölcsis, de lezárult egy nagy fejezet az életemben, és fáj a szívem nagyon.
Levit is be szeretném adni áprilisban, mert már lassan szakdolin kellene dolgozni, no meg a nyelvvizsgán:)(igaz van 1 évem, de meló 2 gyerek meg a suli egyött nagyon sok lesz)

na ennyi

Mikor jön a Mikulás a templomtoronyból???
Péteken ? Hány órakkor? (tuti nem tudok menni, suli, vizsga:(
de a fiúkat beküldöm Apával

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Roz
milyen jó hogy bekuksiztál!Tényleg lázban égsz.Én ma díszítem a lakást fel,ajándékok fele becsomagolva.Egy két apróság hiányzik nekem is,azt meg letudom jövőhéten.

Bepa
Mikor kezdesz dolizni és hol?Jó kérdéseim vannak?
Kitartás a sulihoz,Endre is néha belefárad,akkor egy kicsit noszogatni kell és akkor jó megint minden.

Egy teázás valamikor?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Dolgozni csak szeptemberben kezdek (tanítok), de azért mert tanulok, be tudom adni Levit is .Annyi a bibi, hogy 2 éves kortól veszik fel csak. De az nem is akkora baj, így is furi, hogy Bebe nincs itthon (eddig csakk de volot benn)

Mikulás???-ról sos várom a választ, mert lehet keresztprogramunk van

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Kecskeméti anyuka vagyok, Rendőrfaluban élünk majdnem 8 hónapos fiammal és csatlakoznék hozzátok. Ha lehet. :oops:

Van esetleg köztetek rendőrfalui?

Szép estét: L.

Cinyke

levelibeka
 
 


Linacska, hogy vagy? Hogy álltok tesóprojekttel?

Ne feledjétek a kórház szavazást!!! Elég jól áll a kecskeméti! :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Bekuksiztam én is! :)
Fúúú lányok rohan az idő!!! Télapó, karácsony? Csak úgy kapkodom a fejem! :shock:
És van aki már becsomagolt? :lol: Hááát, akkor én inkább nem szólok... :roll:
10-12 hónapos babókának ajándék ötletetek van? Azt tudom, hogy a nagyszülők, keresztmami már megvették az ajándékokat (az én ötleteim alapján), így nekem kifogyott az ötlettáram! :roll:

Ovi. Pénz téma. Igen, ez ilyen, tudom! :oops: :roll:

De egyet nagyon fontosnak tartok, és szuper dolognak! A gyümölcs napot! Nálunk minden nap volt, és minden délelőtt ették is a kis drágák! nem is voltak betegek! :D

Mózika már elindult!!! Hihetetlen! És nem érem utol magam azóta amióta megszületett :D ...Nagyon örömteli dolog az Anyaság!!!!

Jó készülődést mindenkinek, és szép Adventet!!!

:)

Kép
estelle26
 
 


Hajny-nem sajnos nem lakunk még Kecsón.A gazdasági válság miadt a hölgy nem kapta meg a hitelt.Igy még mindig itt lakunk.De most aztán már tényleg ideje lenne,kijönni egyszer,meglátogatni! :wink:

Egyébként jol vagyunk.Atticy nagy csibész.Mindig a baromságot csinálja,dehát gyerek. :lol:
Voltunk 1 hónapot otthon,most Karácsonyra ujra menénk.Rengeteg dolog történt velünk.Jó is rossz is.Édesvegyesen.De a család hála jol van,és ennek örülök a legjobban. :oops:

Veletek minden ok?


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hát én sem sűrűn jövök.....


Timci
sikerült elintézni a fényképezőt?Remélem igen.

Estelle
már elindult Mózika!Az igen!Gratula hozzá,nem semmi teljesítmény!Naon cuki lehet! :lol:
Egy év körüli gyerekeknek olyan tutti fischer price játékok vannak.Van egy klassz oldal amin rengeteg játék van,mindjárt bemásolom ide a linket.
http://gportal.hu/gindex.php?pg=1296366 ... 94bf1629be

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-végülis megoldódott a probléma, nem vittük vissza. :wink: Köszi azért a segítséget!

Holnapra Annácskának sok boldog születésnapot kivánunk!!!


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Linácska-szívből gratulálok nektek!Tervezve volt? :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hajni
Nagyon sok boldog szülinapot Annának!

Lina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

köszi a gratulákat! :lol: :lol: Anna naon boldog volt reggel.Majd teszek képet,annyira kis cuki volt!

Lina
remélem minden oké,nagyon örülök neki hogy sikerült! :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajni:
BOLDOG SZÓLINAPOT ANNÁNAK

LINA!!!! NAgy gratulációóóóó, dejó ezt olvasni.
Csak ilyen szép ajándéKa legyen mindenkinek karácsonyra...


NA én nagyon le vagyok maradva...holnap megyek vásárolni, szorítsatok mert ha nem találom meg azt amiket akarok akkor nagy BALHÉ lesz:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Annának boldog szülinapot!!!! :)

Lina:
Örülök,hogy sikerült! :wink:

MINDENKINEK BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kazi
 
 


Lina!

Csak bekukkantottam és mit látok, a lap tetején egy hatalmas nagy vonalzó!!!!!! Szívből örülök!!!!!!!!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Köszi mégegyszer a köszöntést Anna nevében!
Feldíszítettem neki klasszul a nappalit,és nem tudom hányszor,de folyamatosan köszönte nekem hogy ilyen szép ajándékkal vártam.Majd megvártuk apát a munkából,és együtt megkapta az ajándékokat!Fantasztikusan édes volt Anna.Naon boldognak tűnt.Minden évben más és más.Akkor volt a legcukibb,amikor felébredt reggel és kérdezte,anya hol van a szülinapom?Elmondtam neki hogy az nem egy kézzel fogható dolog,hanem az más.Nem tom megértette e,de már nem kérdezett utána semmit,csak mosolygott.

Erszényes
remélem be tudtál vásárolni. :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Lina: Nagyon örülök, hogy jön a kistesó!!!!!De nagyon ám!!!

estelle, mózikának gratuláció a járkáláshoz!!!

Mi köszönjük jól vagyunk. Eladtuk a kiságyat, vettünk újat és azóta folyamatosan pakolok! Erre az egészre csak ráadás a karácsonyi készülődés! De jó adni, és kapni is!!!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Köszi mindenkinek a gratulációkat! De azért még halkan. Ő még egy szupertitkos kistesó, a család nem tudja. Majd karácsonykor, ha dobog a szivecskéje. Bár miért ne dobogna.

Timci,
hát persze, hogy tervezve volt, másfél éve őt tervezzük, januárban már mentünk volna lombikra.

Hajny,
utólag is sok boldog szülinapot kívánunk Annának

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Adri, sok boldog születésnapot Levinek!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Adri
Nagyon boldog szülinapot Levinek,kis bájos a fiad!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Lina
Lilinek nagyon boldog szülcsinapot!Tudja hogy úton a tesó?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Lina: akkor ez nagyon szuper, mert én akkor rosszul emlékeztem, azt hittem már Ő lombikos, de ez nagynagyon jó:)
Szedsz valami bogyót vagy a átfújás segített szerinted?

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Teszek néhány szülinapos képet...
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina
naon klasszul nézel ki Lilivel a Füleses pizsiben!Olyan kis cuki!Szépek a tortáitok is!
El tudtál jönni táppénzre igaz?Vagyis akkor nem mondtak fel neked ugye?

Ugye milyen szép idő van ma?"Ragyogón süt a nap,és szikrázik a fény!" Még a kedvem is jobb.Bár túl vok 3 éjszakai műszakon,még van 3.
További szép napot!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
kaptam papírt, hogy el akarnak küldeni, aztán szépen ráírták, hogy védett vagyok, és lefűzték ennyi. Amúgy már a meddőségi kezelés miatt is védett az ember, arról volt igazolásom.
De táppénzen vagyok, vagyis tegnaptól év végéig szabin, utána megint táppénzen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hajny,
nem is válaszoltam: Lili tudja a kistesót, sőt, előbb tudta, mint mi. December 1-én este mikor kijöttem a kádból és nem volt rajtam ruha, rám nézett, megsímogatta a hasam, és közölte: Anya, nagy a pocakod, itt van benne a kistesóm, én látom.
Másnap a névnapomon csináltam egy tesztet...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom hozzátok?Én is kecskeméti vagyok,és van egy 9hónapos pici lányom.

linacska:
aranyos vagy a lányoddal abban a Füleses pizsiben. :wink: Ezt nem lehetett rögtön nem észrevenni!! :wink: És látom azt is hogy baba érkezik,úgyhogy gratulálok is hozzá rögtön! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Kellemes Karácsonyi ünnepeket és BOLDOG Új Évet!!!

Lina!
Nagy-nagy GRATULA !!!

KépKép
KépKép
sbea
 
 



Bea,
köszi szépen!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, most látom a vonikat! :D :D :D Gratulálok!!! problémamentes babavárást!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn
Nagyon helyes a kispasid :wink:
Elárulod nekem h honnan vannak ezek a fényképek? (grafikák)

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Ennn,
köszi neked is. Sajnos nem lesz problémamentes, küzdök a cukrommal, nagyon oda kell figyelnem, hogy mit eszek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Én most kívánok utólag mindenkinek Boldog Karácsonyt,nem tom mi volt,nem tudtam belépni a babanetre.Valszínűleg túl volt terhelve?Nem tom.

Lina
nekem egyszer azt mondta egy kedves ismerősöm,hogy a gyerekeknek még annyira tiszta a lelkük,hogy mindent hallanak és látnak,amit mi nem.Érted mire gondolok?
Anyukám is tudta hogy Annával várandós vok,mikor én még nem.És ő már nem pici gyerek,hanem ő boszi. :lol: :wink: Na de tök jók ezek a dolgok.Én naon bírom.Te hogy állsz ezekhez?Most már lehet hiszel benne?

Hogy telt mindenkinek a Karácsony?Nemigazán szeretem,mert lassan nem szól másról csak a kajáról,meg az illendőségről,muszályról.Na meg a drága ajándékokról.Meg hogy hulla voltam 24-én,annyit melóztam.Na,de azért vannak szép emlékeim is. :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajni: sajnos igazad van;a karácsonyi készülődésről és mizériáról volt is egy találó film(nem néztem végig csak belekukkantotam)
De sajnos sokaknak télleg nem a lényegről szól....

Lina:ez akkor is olyan szuper, biztos nem ez lesz a legkünyebbb terhesség, de annyira fogsz vigyázni, amennyire csak tudsz!!!!
És Lili meg imádni fogja

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Nagyon boldog új évet kívánok Nektek és a családotoknak!

Üdv, Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk!
Csobot család

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?