Új privát üzeneted érkezett!

Mi a véleményetek Kenéz kíra akciójáról? Márminthogy teleszórta a bnetet a reklámjával? Kép
solya
 
 


Ő ki?
Kosza Gabriella
 


Nyomj rá az elmúlt naponra és kiugrik a neve minden topikban.
solya
 
 

 
 

Ja, megvan: a könyváruslány!!! Kép
Szerintem ez itt nem a reklám helye!!!
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!
Szorgalmasan kenem a fogkrémet, még jó, hogy sehova nem megyünk ma. Holnap viszont megyünk a Rómeó és Júliára az Operettbe, össze kell szednem magam KépKép
A Zovirax nekem nem sokat használ, illetve csak akkor, ha rögtön a legeslegelején rákenem. De ezt a pillanatot nagyon nehéz elkapni.

RR: vhogy az az érzésem, hogy Norbi a főludas a háttérben (nehogy R. meghízzon a terhessége alatt, stb.), nem nyugszik, mindig kényszeresen túl akarja szárnyalni (?) önmagát.
a.
angi
 
 


SziasztokKép

Nah mit szóltok az Atkinsről, hogy mi derült ki: a feltalálónk drága nem is volt annyira vékonyKép , de legalább okosKép eladta az ötletét több millió embernek, hogyan fogyjanak le.

RRhez hozzászolva egy 4 hónapos bébit én egy napra sem hagynék ott, még ha tápit is kap és nem anyatejet. Norbiék szerintem túllőnek a céljukon, a pénz és a karier lett nekik az úrKép

Angi
herpeszKépKép

Pirus
OTKép elsőre nem jöttem rá mit akarsz vele röviditeniKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Támad a herpesz vírus is? ( a mydom meg az influenza után) Engem is utolért. Van értelme bármivel kenni, ha már egyértelmű a tünet?
Most olvastam a Solya által említett RR cikket - borzasztó. Azt gondolom, a gyermekvállalás nem erről szól. Bobó mindössze 5 hónapos volt, mikor elvégezték rajtam a korábban már említett LOOP műtétet. 2 napot töltöttem a klinikán, de én azt senkinek nem kívánom. Minden percben az járt az eszemben, hogy Ő vajon mit csinál....Nem lehet szavakkal kifejezni, milyen rossz volt - mindemellett tudtam, hogy jó kezekben van, de akkor is. Mégiscsak én vagyok az anyja!!

Pirus!
Candida gomba info: Találkozások magazin januári számában találsz. Több tippem ill. hasznosabb nincs.

Ági!
Mennyi idős gyerkőc kapta a Z -t? Hogyan?

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Mi holnap hajnalban elhúzunk Mariazellbe síelni, vasárnap este érkezünk vissza, úgyhogy kellemes hétvégét mindenkinek!
Képek lesznek, de ne lepődjetek meg, ha Balázs egyiken sincs majd rajta, mert Ő itthon lesz a nagyijával! Kép Jól jön ez most ebben az anti-RR hangulatban KépKép
Ja és akartam Shine-nak fényképezni valami nagyon szépet! A Dobó Katica utcában az egyik kertben hóvirágot láttam, de legalább 30 darabot egy kupacban! Ma vittem is a gépet, de ma már elfeküdtek csúnyán! Kép

Annamari
muter
 
 


Terika

Erre konkrétan most nem tudok válaszolni, de megkérdem a barátnőmet és le irom majd neked.

Annamari
Sielés: irigy, irigyKép
Bár még soha az életemben nem sieltem, de ez nem tart vissza attól , hogy irigy legyekKép
Jó utat és vigyázzatok magatokra, és sok sok jó havat a sieléshez.

Kata
Helyzet jelentés: mi van veled?Kép

Szép jó reggelt mindenkinek
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Annamari,
kellemes hétvégét, és vigyázzatok magatokra!

Pirus,
az alábbi címen részletes infót találsz:
http://www.mimi.hu/betegseg/candida.html
Bocsi, hogy nem priviben, de nemtom az e-mail címed. Kép
OT Kép, én még most sem jöttem rá mit akarsz vele rövidíteni.

Ági,
most néztem a profilod. Tünemény a kis Dani!!! Kép
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!

Annamari: jó pihit nektek! Érezzétek nagyon jól magatokat! Kép
Kár, hogy nem sikerült a hóvirág, de majd biztos hozol haza klassz képeket! Kép


Gabi: mi van veled? Most otthon vagytok? Vagy azért jársz még dologzni?

Mindenkinek szép pénteket!Kép
shine
shine
 
 


Szia Shine!

Köszönjük jól vagyunk. Kép Még van egy-két elintézni valóm (üzletátadással kapcsolatosan), aztán már itthon leszek, mint főállású "pocaknövesztő". Kép Kép
Veled mi újság, hogy vagytok? Te dolgozol még?
Olyan ritkán jelentkezel! Kép
Kosza Gabriella
 


Szió!

Én még dologzom, de már nem sokáig. Márciusban kiveszem az összes szabimat, mert költözünk meg nekem is van még egy csomó intéznivalóm. Áprilistól meg betegágcsiban szeretnék lennni. megmondom őszintén már nagyon fárasztó a munka. Mindennap reggel 7-kor már benn vagyok és fél hatkor megyek haza. De enm is ez a baj, hanem a stressz, ami a munkakörömmel jár. Úgyhogy már alig várom, hogy itthagyjam őket. Legalább két évre! Kép

Velünk is minden oké. Ádámkám módjával mocorog, kicsit lusti. Kép De már Apának is mutogatja magát, ami nagy szó, mert eleinte, amint más kéz került a pocimra, rögtön abbahagyta.
Ma éjjel viszont nem hagyott aludni. Nem elég, hogy enm alhatok hason, háton, de most már akkor is rugdosott, amikor a bal oldalamra feküdtem. Kép (Mellesleg kikéri magának a lusti jelzőt, és ezt rugdosással adja atudtomra jelen pillanatban.) Kép
shine
 
 


Sziasztok!

Hű, mekkorát aludtunk!

Shine! Otthonról fogsz tudni netezni?

Pirus! Írok neked egy mail-t, van néhány kérdésem a bukással kapcsolatban, ha nem gond...

RR-hoz. Én ilyenkor a babát sajnálom leginkább. Ez a ... nemistudommilyen nő sosem hallott elsődleges kötődésről? (Meg arról, hogy miket vált ki a hiánya... Reméljük, hogy legalább nem valami bébiszitterre hagyják, hanem nagymamára...)

Kata!!! Hol vagy?
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

FCS, megkaptam, írtam is választ!Kép

Gabi, OT annyit tesz, OKOSTOJÁS!Kép

Majd még jövök később!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!

Köszi! Azt hiszem, akkor addig nem aggódom, amíg gyarapszikKépKépKép. Csak kicsit sokat kell mosni mindkettőnkreKép.
Fulescsacsi
 


Fcs: sajnos nem. Legalábbis egyelőre. De majd akarunk internetet. Addig majd elmegyek anyuékhoz néha (nekik van) vagy az Annamarihoz (jó meghívattam magam,mi?) KépSzóval sokkal kevesebbett jövök majd, de azért nem tűnök el.

RR: szegény kis Larát én is nagyon sajnálom! Kép Én nem tudnék egy négyhónapos babát ilyen sok időre magára hagyni!
shine
 
 


Szia Ági! Voltam a klinikán a héten.A 2.em-en fizetös szobákat csinálnak.Addig ütvefurozták a betont amig leszakadt a patologián a mennyezet.Volt is nagy káosz,mert lekellett zárni a 108,109,110-es szobákat.Az okosok azt találták ki hogy a tálsalgot berendezik szobának.De hát nem is a pat. volna ha nem történne mindig valami.A belgyogyoval is találkoztam ami alig volt 2 perc mert szinte szoba se állt velem.Hát röviden ez történt 1 1/2 nap allatt.
g.Bea
 


Sziasztok!

Ma ügyes volt Anna, előírásszerűen mocorgott, szupi lett a CTG, uh-ra se kellett menni. Vagyis, csak beadtam Andreának, és visszaüzente, hogy szuper, mehetekKép
Láttam a dokimat isKépKép

Amit Bea ír, azt én is láttam hétfőn, tényleg jó nagy káosz volt.

RR téma: hát, ha már ilyen gazdag, azért jobb plasztikai sebészt is választhatott volna....valami bődületesen feltűnőek a cicjei. De a lökött még ki is hangsúlyozta abban a piros köldökig kivágott ruhában. Jaaa szoptat....melltartó melltartóbetét nélkül én nem nagyon tudtam sehová se menni hónapokig, sőt, ha kisbabát láttam, vagy beszéltem a Petiről már átázott a melltartóbetétemKép Szóval érdekes......csak miért kell hülyíteni a jónépet??????

Annamari: Dobó Katica utca??? Már biztosan kérdeztem.....de te akkor itt laksz a szomszéd utcában??? Létezik????

Puuusz: Kata
LadányiKata
 


Hello,
Az érdeklődést kiváltó gazdasági tanmesét én meséltem Sárának. Nem tudnék sok részletet felidézni, amolyan szabad asszociációs, spontán ópiumos szürreális mese volt.
Nem volt a mikroökonómiára kihegyezve, csak párom (Pöttöm Panna) pünkt abban a fél percben döntött úgy, hogy fülét a gyerekszoba ajtajára tapasztja, amikor itt tartottunk.
Elton
 


SziasztokKép


Bea:
Gondolom több időt nem is akartál volna vele tőlteni, mint két perc, bár szerintem az is baromi sokKépKép

Jó kis kavalkád lehet most akkor a pathonKép és pont nagycsaládos oldal, akkor az még feszélyezettebb klimát hozhatott létre a társalgóban. Mondjuk ha jól tudom most látogatási tilalom van, bár az őket szerintem abszolute nem zavarja, mert ki az a marha aki az utjukba áll, hogy most nem lehet bemenni. Szerintem inkább a békét és nyugalmat választva maradnak a portások a fülkéjükben olyankorKép

Kata
Gratula a jó kis eredményekhez, nekem a szülésznőm mondta, hogy ctg elött fél órával egy kis édesség, vagy egy kis kóla és a gyerköc virgonc lesz. Hát volt is egy olyan ctgm, amikor a 20 percből 15-öt végigcsuklottKépKép Pedig csak egy diétás pudingot ettemKép

Nah megyek és hunyok egyet, mert kifáradtunk manóval a mai csavargásban, bevásároltunk az auchanban.

Jah tényleg lányok, ma jött a metro katalógus, ami 19-től él, és van benne pampers akció: 3 csomag óriáscsomagos pelus+ 2 cs. törlőkendő+ ajándék rongybaba, és ha hinni lehet a fotónak, akkor ez az egész egy nagy zöld fedeles ládában cirka 9371 Ftért van. Szerintem ez nagyon jó ár érte, ha mást nem nézünk akkor a törlőkendők ingyen vannakKép

Pusz
Ági+Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági, jól hangzik ez a pelus dolog, de én nem merek egy méretből megvenni ennyit most egyszerre, mert 4-9-ből van több, mint 200 darab. (Két Jumbo Pampers, ami 94/csomag, meg még valamennyi Libero is.) Az még kb. két hónap. De ha így nő Szabolcs, akkor addigra már éppen váltani kell, vagy legalábbis egy hónapra rá.

Kata! Csak így tovább! Úgy tűnik, csak vaklármázott a hercegnő...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Ja ja csak rámhozta a frászt, mint anno a bátyja. Persze a milka waffelini is besegített biztos. Hétfőn banánt viszek, úúúgy megörült ma délután nekiKép
Viszont az előbb görcsöletett a hasam!!!!!
Ez azért heuréka, mert Petivel semmi nem volt. Pont akkor kezdtem el kimerni a töltöttkápit, amire egész du amíg főt csorgott a nyálam.....na, elkezdett görcsölni a pocim, ott görnyedtem fölötte: eyek vagy ne egyek??? Mert ha eszem, és ma szülöK??? És ha nem eszem, és ma szülök, egy jó darabig amíg szopik a csaj, úgyse ehetek....Kép Hát kiegyeztem egy fél adagbanKép
Hűű szombaton ettem csípőset, szegény nagyon nagyon tiltakozott. Mondtam neki, ennyi jár, az elmúlt három hónapban állandóan rókáztatott, nem ehettem, ha megszületik, nem ehetek....hadd szokjaKépKépKép
Pet iszegény olyan rondán ekcémás, jöhetne már a nyárKép Rájöttünk, hpogy valahogy nem bírja a citrusféléket, mert tegnap evett citromot, estére szörnyen nézett ki. Pedig már a tejre is gynakodtunk, laktózmenteset kap, bár megjártuk, mert kettőt vettünk, egyik amikor kinyitottuk, már savanyú volt (lejárat 04.04.), a másik este jó volt, hajnalban csabi adta, de amikor délben kért, már megint savanyú volt...Kép marha jó, 400 ft/l és ha már kinyitottam, hogy reklamáljak????

No menek, mert Peti aludni akar végre.....(talán)
Kiharcoltam, hogy az Apjával aludjon a hálóban, én eddig a nappaliban aludtam, csak már utáltam a kupit, hogy állandóan ki behúzni a kanapét, így a gyerekszobába költöztem (azt legalább be lehet zárni) a nappalin nincs ajtó, minden nyaffra ugrottam. A gyerekszobában mondjuk Peti ágyán alszom, kicsiz összecsomagolva, mert a "felmászónál" kilóg a lában, hogy elférjek. Csak ha Anna szopizik éjjel, ajtó becsuk, így őrá Peti - és viszont nem ébred fel, én meg aa maradék időben alán alszom, és nem a Petit pesztrálom. Apa hadd szokja ebben a maradék két hétbenKép
B. variáció, hogy Peti Annával alszik, de akkor tuti én rohangálok mindkettőhöz, na meg Anna az első szopi után köztünk landol, Peti az első nyafi után szintén.....na, hogy akkor mi lesz????

No, tűntemKép

Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!

Ja ja csak rámhozta a frászt, mint anno a bátyja. Persze a milka waffelini is besegített biztos. Hétfőn banánt viszek, úúúgy megörült ma délután nekiKép
Viszont az előbb görcsöletett a hasam!!!!!
Ez azért heuréka, mert Petivel semmi nem volt. Pont akkor kezdtem el kimerni a töltöttkápit, amire egész du amíg főt csorgott a nyálam.....na, elkezdett görcsölni a pocim, ott görnyedtem fölötte: eyek vagy ne egyek??? Mert ha eszem, és ma szülöK??? És ha nem eszem, és ma szülök, egy jó darabig amíg szopik a csaj, úgyse ehetek....Kép Hát kiegyeztem egy fél adagbanKép
Hűű szombaton ettem csípőset, szegény nagyon nagyon tiltakozott. Mondtam neki, ennyi jár, az elmúlt három hónapban állandóan rókáztatott, nem ehettem, ha megszületik, nem ehetek....hadd szokjaKépKépKép
Pet iszegény olyan rondán ekcémás, jöhetne már a nyárKép Rájöttünk, hpogy valahogy nem bírja a citrusféléket, mert tegnap evett citromot, estére szörnyen nézett ki. Pedig már a tejre is gynakodtunk, laktózmenteset kap, bár megjártuk, mert kettőt vettünk, egyik amikor kinyitottuk, már savanyú volt (lejárat 04.04.), a másik este jó volt, hajnalban csabi adta, de amikor délben kért, már megint savanyú volt...Kép marha jó, 400 ft/l és ha már kinyitottam, hogy reklamáljak????

No menek, mert Peti aludni akar végre.....(talán)
Kiharcoltam, hogy az Apjával aludjon a hálóban, én eddig a nappaliban aludtam, csak már utáltam a kupit, hogy állandóan ki behúzni a kanapét, így a gyerekszobába költöztem (azt legalább be lehet zárni) a nappalin nincs ajtó, minden nyaffra ugrottam. A gyerekszobában mondjuk Peti ágyán alszom, kicsiz összecsomagolva, mert a "felmászónál" kilóg a lában, hogy elférjek. Csak ha Anna szopizik éjjel, ajtó becsuk, így őrá Peti - és viszont nem ébred fel, én meg aa maradék időben alán alszom, és nem a Petit pesztrálom. Apa hadd szokja ebben a maradék két hétbenKép
B. variáció, hogy Peti Annával alszik, de akkor tuti én rohangálok mindkettőhöz, na meg Anna az első szopi után köztünk landol, Peti az első nyafi után szintén.....na, hogy akkor mi lesz????

No, tűntemKép

hűű visszaolvasva jó zavaros lett.....szülés előtti tudatállapotnak kéretik betudbni, nomeg hogy 15 kg lököttség itt tornázik rajtamKép

Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!
Kata!
Mi éjszakára minden szívbaj nélkül magunk közé vettük Szabolcsot, úgy a harmadik héten. Azóta is így van: nappal kiságy, éjjel velünk galéria. Simán megszokta, nappal a kiságyban is szépen elalszik, ha elfárad. Kicsit aggódom, hogy ha mászni kezd, ciki lesz a galérián altatni, de majd szerelünk fel rácsot. A másik, hogy szélességében kezdi kinőni az ágyát, folyton belerúg a rácsba, bár nem panaszkodik. Ideje beszerezni egy járókát, az szélesebb, de akkor agyő kiságy, mert a járókával egyszerre már nem férnek el a szobában.
Amúgy két gyerkővel fogalmam sincs mit teszek majd - akkor már nagyobb lakásunk lesz, és nem hiszem, hogy Szabolcs értékelné, hogy a kicsi velünk alhat, ő meg nem. Venni kell majd egy megaágyat a hálóbaKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Szép hófehér reggeltKép

Mindenkinek Boldog Valentin napot!

Fülescsacsi:
MegaágyKép és hozzá egy megahálóKép
Tényleg: Szabolcs mennyit alszik napközben? Dani minden cici után alszik még, csak mondjuk kb fél órát nézelődik a kiságyában, utána bóbiskol el. Most a karomban szuszog, mert nem tetszett neki valami az ágyikójában, és helyette anya puha pociját választottaKép

Tiszta lökött vagyokKép Manó még csak 2 hónapos, de már gondolkodom kisteson, mondjuk apát még nem interjuvoltam meg a dologrólKép Tényleg, tudja valaki hogy hogyan alakul az ember lányának a pénze ha gyedbe vagy gyesbe szül?

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Boszikám!

Ha hatkor eszik reggel, akkor úgy fél nyolc-nyolc körül alszik el újra, aztán a következő etetés után általában nem. Aztán dél körüli evés után sétálunk, akkor két-három órát alszik a kocsiban a levegőn. (Egy része séta, utána az erkély... de van, hogy amikor behozom, még alszik a kiságyban tovább, nem ébred fel a vetkőzésreKép), aztán a köv. etetés után nem alszik, de az azutáni után, általában fürdés előtt egy órát még alszik. Fürdés után rögtön alszik, kettő és négy között ébred, és utána az esetek nagy részében visszaalszik rögtön, és alszik hatig-hétig.

No, így.

(Én is sokat gondolkodom a kistesón, de mi csak három év múlva tervezzük. Bár Apa olykor olyan fáradt, hogy azt mondja, ő ezt nem bírja mégegyszer végigcsinálni. Máskor meg ő hozza fel a témát, hogy mi lesz a következő baba neve... De mi még jobban ráérünk.)
Fulescsacsi
 


Ági,
ha GYED alatt jön a tesó, akkor a születése után a GYÁS és aztán újra a régi GYED két évig, majd a (megemelték???) GYES egy évig. Úgyhogy érdemes a GYED végére tervezni a második manót. Viszont GYES alatt nem tudom, hogy alakul.
solya
 
 


Csak bejelentkezem:

még egyben. Tegnap csak jóslófájások voltak.

Megyünk kirándulni Dobogókőre (asszem) a Zsindelyes csárdában csudifinom a libamájpástétomos kenyér és a tea, igaz tömeg van, de van egy nagy mamalasz fehér kutya, és egy cica. Peti ezért megyKép

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Ja én meg a libamájpástétomos kenyérértKép

Csabi majd elájult: regelim: töltöttkáposzta.Kép

Olyan fini lett......

kata
LadányiKata
 


Sziasztok Lányok!

Kellemes Valentin napot kívánok nektek.

Úgy örülök! Tegnap du. a barátnöméknek kisfiuk született. 8 napra a kiírt idö után. Az elsö gyerekük is ennyi késéssel jött. Tegnapelött mikor az oviban találkoztam vele, akkor még semmi jele nem volt, hogy valami is lesz. Ezen a címen meg lehet nézni a kissrácot, pár órával a szülés után felteszik a növérek a képet. 4270g, 51 cm.

http://www.helsingborgslasarett.se/5.10efd7cfab0044e907fff0.html

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


SziasztokKép

Csilla
Nagyon édes babóca, gratulálunk az új jövevényhez a barátnődéknek.

Solya
Köszi az infot, akkor jobban járok ha jövő karácsonyig megszületik a kistesó, mert a gyesből fölkopik az állunk, nem mintha az 50e alapján adott gyástól nem, de a gyedem ha sikerült a tavalyi bérkompenzációm akkor 100 e után kapom.

Fülescsacsi

Hát nálunk az alvás téma nagyon változó, van amikor minden szopi után elalszik, de van amikor majdnem egész nap fent van a szentem. Ma eddig a minden evés után alszom periódus megy éppen.Kép

Kata
Hm, libamájpástétomos kenyér, összefutott a nyál a számbanKép Vigyázz magadra azért, még a végén szülőszoba lesz a kirándulásbólKép

Kész a fini almatortám, olyan jó fahéjas illat van a lakásban, remélem izleni fog a barátnőméknek, mert szülinapot megyünk délután ünnepelni és gondoltam meglepem őketKép

Nah megyek adóbevallást csinálniKép

puszi

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági A nagycsaládosokkal nem volt gond mert őket a gyá 120,121 szobába helyezték el.Erre azért vigyáztak hogy ne csináljanak nagyobb botrányt.A látogatási tilalom meg arrol szolt hogy akinek muszálj volt bejönni az nem tudott deaki meg csak látogato volt az betudott jönni.De csak azt nem értem,hogy ennyi probléma után hogy mernek azzal jönni,hogyez egy nagy szinvonalu klinika és becsüljük meg hogy ott lehetünk.Nem baj már csak 3 és fél honap és engem soha többet nem láttnak.
g.Bea
 


Sziasztok!

Bea!

Kitartás, ha más nem akkor az vigasztaljon bennünket, hogy vannak rosszabb helyek isKép
Az, hogy többet nem látnak, az azt jelenti, hogy ha esetleg jön a 4. babóca azt már nem itt szülöd?KépKép

Kata
Milyen volt a kirándulás?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Volt egy kis félreértés a gépem és a Babanet kapcsolat között, de újra itt vagyok.

Még nem sikerült a lemaradásomat pótolni, de addig eljutottam, hogy Orsolynak új pocaklakója van. Orsolya, hatalmas gratula miatta, vigyázz nagyon magatokra!

Annamari, Pirus, Orsoly, Kata! Az újabb hozzátápis véleményetekért ezer köszönet! Ezt a S... cuccot majd lehet, hogy kipróbáljuk.
Úgy néz ki, hogy a banán tuti gyümölcs. Kép A mai napon tízóraira sikerült Nándinak egy egész banánt pép formájában bepuszilnia. Olyan édesen cuppogott neki. KépKép A meggylét nem találja finomnak. Nem is csodálkozom rajta, szerintem is nagyon savanyú. Holnap a tökkel próbálkozunk.

Kata! Drukkolok, hogy Annával minden rendben legyen!! Vigyázz az új cipellődre. Kép

Solya! A fókacsalád tetszik.

Boszi! Edgár: a macskánk, aki most anyósoméknál várja, hogy Nándi megtanuljon járni. Kép

Üdv: Benő
beno
 
 


SZiasztok!

Tegnap nem tudtam írni, egyszerűen nem működött a billentyűzet...
Még egyben, bár Anna nem viszi túlzásba a mocorgást ma sem, úgyhogy lehet, hogy már csak külön-külö jelentkezünk pár hét múlva ha ma bennfognakKép
Csak abban reménykedem, ha vacak a ctg nem szaroznak, kiveszik Annát, nem várják meg, míg gubanc lesz......
Jó volt a kirándulás a macska a csárdában még mindig megvan, berakom a képet, ha sikerül.

Na megyek, mert megyünk ctg-re 1/2 12-re, előtte meg a bébikerbe avent üvegre cumiért.
Nem tudjátok, lehet-e külön kapni azt az üveg-szerű alul lukas micsodát, amit a tejszívóra kell tenni, ebbe valahogy a zacskót, és így fejni a tejet?

Pusz: KataKép
LadányiKata
 


Pirus!
Vissza a biciklihez: nekem van, hátsó gyereküléssel, Andrist egy évesen már simán vittem benne. Én jobban örültem volna, ha elöl ül, de olyan ülést nem találtunk. Így lett elöl egy szép fémkosár, annyira klasszKépKép
Szerintem gyerekkel csak kirándulni érdemes biciklivel, mert a le- és felszállás nagyon bonyolult, tehát bringával közértbe menni gyerekkel szerintem lehetetlen.
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Látom, Kata még egyben, helyes-helyes! KépKép

Megjöttünk, a hétvége szuper volt, első nap gyönyörű idő, második nap kegyetlen hóvihar. Persze második nap akartunk fényképezni... Mindegy, párat azért sikerült csinálnunk, este felteszem!
Végül nem síeltünk, mert azt mondták, a kék pálya is nagyon durva, nekünk pedig 10 éve nem volt síléc a lábunkon. Aztán megnéztük azt a dúúúrva kék pályát, hát szerintem Balázs is lejött volna rajta. Kép Mindegy, a szánkózás is király volt, olyan 2-3 km hosszú volt a pálya, tele jó kis kanyarokkal meg buckákkal, még szerencse, hogy szövetes szánkót kaptunk, különben nem engedtem volna a Páromnak, hogy a buckákra menjen Kép
Balázs jól viselte a távollétünket, bár sikerült valahol megfáznia egy kicsit. Kép Jókedvűen fogadott minket, le se szállt az ölünkből és mondogatta, hogy anya-anya, Apának meg odaadott minden kincsét, "ápáé" felkiáltással.
Ma voltunk bölcsiben is, képzeljétek el, Balázs _nem_akart_hazajönni_! KépKép Olyan hisztit levágott, hogy 20 percig öltöztettem! Úgy néz ki, nem lesz gond a beszoktatással! Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari,
és a meghallgatásról van vmi híred?
Tök jó, hogy Balázs így lelkesedik! Kép

kata,
hazaengedtek? Kép
Ha bennfognak, kérd meg Szilvit, értesítsen itt vagy az osztályban bennünket, jó? Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk az Állatkertben. Olyan klassz volt! Ragyogott a nap, rengeteg gyerek volt, a zsiráfok kiették a kicsik kezéből a kaját... Szabolcs persze aludt, de nem baj, nyáron már többet lát az egészből.

Annamari! Azért klassz lehetett a "síelés". Bár én most nem tudom elképzelni, hogy bárhová is menjek Szabolcs nélkül, gondolom ez oldódik majd kicsit. Szegeden lementem a boltba anyóséknál egyszer Szabolcs nélkül, és szörnyű volt, mondtam, hogy soha többet! (De legalábbis egy darabig biztosan nem).
Klassz, hogy Balázs ilyen jól érezte magát a bölcsiben. De ha nem leszel ott, akkor is?

Kata! Sokat gondolunk rátok!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Annamari,
tök jó lehetett a szánkózás olyan hosszú pályán!
Igaz én kétszer próbáltam "rövidtávon", aminek nem lett jó vége. Az a fránya villanyoszlop nem ment el előlem, én meg nem tudtam megállni a lejtőn.. Puff! Kép Kép

Kata,
ugye nem fogtak bent?
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!

Kata
Ha jól gondolom, hogy mit keresel, akkor szrintem a Dorozsmai utcában van egy Avent üzlet, megkéne probálni ott, XIV. ker Dorozsmai u. 52.
Remélem kiengedtek és nem fogtak bent.

Ma voltunk csavarogni apával, beszabadultam a könyvnagykerbe, és ott hagytam egy fél vagyontKép
Vettem a szinesötletek sorozatban néhány jó kis füzetet: maci készités, őranygyalkák készitése, és üvegfestést. Majd jó elfoglalom velük magam itthon (a kis naiv, miken töri a fejét)Kép

Gabi
Nem lehet hogy összetévesztetted a szánkópályát a tekepályával?KépKép

Annamari
Irigy, irigyKép Jó kis kirándulás lehetett, én már alig várom, hogy manót érdemben lehessen ilyen helyekre cipelni, vagyis ne csak mi hanem ő is élvezzeKép

Nah megyek még egyet sétálni vele, hátha jobban alszik tőle az éjszaka

pusz
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Hát majdnemKép

Megint nem akart mocorogni a kisasszony, de a flow jó lett. Szerdán a következő randi 12.30-kor utánna doki megvizsgál, és beszélünk. Azért megkérdezem, mi a fene van már ezekekkel a vacak ctgk-el, ugye, nem lesz baja a babónak??
Keményedett is a hasam, volt egy 73%-os összehúzódás. Az jó?
A méhsebem 4,1 mm
Naah. Aztán hazafelé Peti kiszúrta az Europarkot, Apa kitett minket. Még jó, hogy eszembe jutott a kabátokat a media markt csomagmegőrzőjébe berakni. Játékbolt - álatkereskedés - pizza hut útvonalat bejártukKép Aztán tettünk ey kiváncsi kört a gyerekmegőrző felé (ezek engem mindig idegesítenek, mert tele van beteg gyerekkel)
Eszembe sincs beadni, csak egy időben jártunk a Lurdy Ház gyerekmegőrzőjébe (Ahová a szülő is bemehet), ott randiztunk mindig Apával. Aztán eluntam, hogy 1.) a két csaj katasztrófális volt, aki ott "őrzött" főleg az egyik, látszott köze nincs a gyerekekhez, nem is szereti Őket, csak nem adódott jobb munka. 2.) na meg már gyakorlott vagyok, du.3-kor 6 év körüli kissrác ugyan mit keres kedden a megőrzőben? Kérdezem: hogyhogy nem vagy oviban/suliban? Erre: -nem látod milyen a szemem??? Kérdezem cselesen: - és a doktornéni mit mondott? Na erre már kapcsolt (gondolom mondták neki, hogy ne mondja el), ááá semmit....
Jön vissza anyuka a 1 év körüli hugival, be is jönek. Én ártatlanul: hallom, szegény kisfiú beütötte a szemét.....anyuka:-igen, és milyen érdekes, hogy a kislány is pont most.....
Mindkettőnek jó gennyes piros volt a szeme....

Úgyhogy ma arra jártam érdeklődni, mikortól mehetnénk az Europarkos őrzőbe, mert egyébként nagyon jópofa örző, kár, hogy szülőstől nem lehet menni.
Ahogy érdeklődtem, végül kiderült, nem tudják garantálni, beteg gyerek nem kerül be, sőőt közölte a csaj, hétköznap délelőtt csak beteg gyerekek vannakKépKépKép
Nagyon jó....

Na menek, mert Peti bújni akar, csak nem tud szegény a hasamtól...

Amúgy nem vagyok túl nyugodt, Anna alig mozog....

Pusz: Kata
LadányiKata
 


Kata,
ha nem vagy nyugodt, beszélj a szülésznőddel, vagy hívd fel az orvost! Csak hogy megnyugtassanak. De ilyenkor azért már törvényszerű, hogy kevesebbet mozognak. Kisebb helyen te is kevesebbet mozogsz, nem?
Ezeket az okosságokat Kép most azért mondom, mert én felhívtam őket anno! KépKépKép


Képzeljétek, letört az egyik szemfogam! Na jó, csak a csücske, de kössz szépen! Kép Annyira mérges vagyok! De miért?
solya
 
 


Sziasztok!

Kata
Teljesen megértelek, de tényleg én is azt csináltam amit Solya mondott, beszéltem a szülésznőmmel és az megnyugtatott. A vége felé Dani is keveset mozgott, azt is csak inkább este.

Solya
FogKép Ha van valami amit rühellek, az a fogorvos.

Lányok én rosszabb vagyok, mint a fiam: folyton leeszem magam, kölcsön fogom venni a fiam partedliétKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Felhívtam, (azaz Ő engem), meg is nyugtatott. Engem mondjuk a "miért szar a CTG " kérdéskör izgatott jobban....egyenlőre.
Szerdán úgyis találkozom a dokimmal, majd jól letámadom szegényt a kérdéseimmel ( ha zavaromban el nem felejtem a felét) - tudom, fel kell írni.
A szülésznő inkább azt mondta, ne nagyon edzek arra, hogy napokon belül szülök, mert akkor még nehezebben megy el ez a két hét. Inkább "lendülök" át a ctg-s napokon.....várom a szerdát, ha azt megúszom, és minden ok, akkor a pénteket, és így tovább....ha minden jól megy, már csak 6-7 CTG....Kép

Inkább aludnék már, de nem megy...egyrészt kattog az agyam, fáj a fenekem "csontja", a combcsontom....ááhh kínlódom na.
Szegény peti meg ugye ekcémás, most a hideg miatt jobban előjött a térdhajlata, meg a három ujja megint csúnya, és viszket neki. Nincs ötletetek? Már voltunk bőrgyógyásznál (szorong a gyerek a kistesó miatt mint tudjuk), nem igazán kaptunk még értékelhető segítséget......szerintetek éjszakára fenistil cseppet adhatok neki? segít az?
Nagyon rosszul alszik éjjel, szerintem emiattKép szegény.....

Na mennem kell, mert fürdeni akar, meg a szép tiszta szőnyegre most köpött ki egy fél csomag smartiest.

puszi: Kata
LadányiKata
 


Kata,
ekcémára a fenistil nem segít.
Kend be jó vastagon krémmel. No nem a szteroidossal, én a norvég halászok krémjét szoktam rányomni, ha nagyon kiszárad. Máténak is. Bár szerencsére neki csak foltokban jön elő.
Örülök, hogy megnyugodtál! Kép
solya
 
 


Szia Solya!

A fenistil cseppet azért gondoltam, hogy éjjel ne viszkessen.....
Kenem szegényt vastagon minden este....Kép

Pusz: Kata
LadányiKata
 


Solya! Mi az a "norvég halászok krémje"?

Annamari! De szupi lehetett nektek. Kép Balázs nagyon ügyes minden téren (anya-apa hiány, bölcsi)!

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

Mariazell-i képek itt: http://www.c6.hu/various/mariazell/
Egyik részük hóviharban készült, másik részük pedig a busz mocskos üvegén keresztül, hát így jártunk KépKép

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?