Új privát üzeneted érkezett!

nekem ilyen volt a 15. nap környékén, az is számít hogy maga a teszt milyen márkájú, mert nekem ugyan aznap a clear blue sokkal erősebb volt mint a Gabriel. Be is paráztam rendesen.

Kép

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ibici hát elvileg fontos, főleg ha még sosem szedted, mert okozhat méhnyálkahártya vékonyodást, illetve cistásodást. Mondjuk engem baromira feszéjezett hogy van e akkora tüsző, nem ért még meg, miért nem ért meg. Aztán amikor 5 hó closty után nem siekrült, és 3 hó szünet következett, akkor azt mondtam hogy ha újra szedni fogom akkor nem fogok elmenni uh-ra, nekem nem okozott eddig semmi bajt, most sem fog. És nem mentem el, nem is foglalkoztam vele igazán, eleve azt hittem hogy megint a 19. nap környékén lesz peteérés, elmentünk Grazba pihizni, akkor együtt voltunk, de nem kimondottan ezzel foglalkoztunk akkor voltam a 15-17 nap között, rengeteget mentünk, gyalogoltunk. Na és utólag visszaszámolva ott fogant, előbb folt a peteérés. Úgy látszik ez a kikapcsolódás kellett hozzá.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi,
24. vagy 25. nap volt a pé, ma vagyok a 40.-en. És kb olyan erős, mint neked az első. De fény nélkül szinte láthatatlan.
Próbáltam lefényképezni, de szar lett, most meg nincs idegzetem vele bíbelődni :roll: .
Ez valami elég mezei teszt, csak 400 Ft volt, de most csak ez volt itthon :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

Ibici,
Gabinak igaza van. Először nem árthat az UH, nehogy aztán a closti többet ártson, mint használjon.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita hát akkor nyugi, azért az annyira nem halovány. Mondom nekem is a Gabriel a 15. napon volt, és látod a clear blue meg a 10 és sokkal erősebb.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Arra gondoltam holnap megkeresem telefonon akinél szültem nődokit és elmondom neki a gondjaimat.Hátha ő többet foglalkozik a dologgal.Ez nekem is furi,hogy minden vizsgálat nélkül felírta clostit :( :( és nem rendelt vissza.

ranita!
De kár,hogy nemsikerül lefényképezni.Mikor tudsz legközelebb tesztelni?

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok lányok.
Vagyok, csak tegnap nagytakarítést csináltam és ma tettem fel az íre a pontot. El is fáradtam cefetül.
A.ibici: üdv köztünk és mielőbbi babásodást kívánok neked is.
Ratnita: halk gratula neked, tesztelj holnap reggel is.
Hát nekem péntek reggelre teljesen elmult a hasfájásom, szerintem csütörtökön volt pém. Együtt voltam apával csütörtök és péntek este is, remélem eredménye is volt. Viszont szombat este kimaradt, mert dolgozott és nagyon későn ért haza és ugyan ez a helyzet ma is. Legfeljebb ma felkelek amikor hazaér majd. Holnap felhívom a dokit, mert a 24. és 28. napra adta a beutalót a vérvételre, mivel hosszabb szokott lenni a ciklusom és pém is később van. Most viszont a 14. napon volt, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Jó erős folyásom is volt, de nem teljesen áttetsző, inkább fehéres viszont péntek óta semmi folyás. Szóval szerintem megvolt a pé.
Sikerült lefoglalni a wellness hétvégét, már be is fizettük az előleget. Pihizünk az urammal, ránk fér.
Gabi: holnap várunk az uh után a sztárfotóval.
Misszike: mikor tesztelt legközelebb? Ha hosszabb a ciklusod, akkor később volt péd és lehet hogy még nem mutatja ki a teszt. Drukkolok neked nagyon.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige!
Köszönöm a kedves fogadtatást!Merre mentek wellness-esni?Mi pénteken megyünk Debrecenbe már én is nagyon várom kicsit pihizni,lazítani.Reméljük a csütörtöki és pénteki akciónak lesz eredménye drukk++++++++++++++++++++++++ :wink: :wink:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


ranita:Szerintem holnap vegyél egy medi lab-ot(nekem nagyon bevállt)elvileg már kimutathatná neked holnap napközben is!
Valószínű csak nem volt olyan érzékeny a teszt amit használtál?
Amúgy most is barnáztál ,ugye?És meddig?

Kép

Kép
syl100
 
 


Ibici: én már 8 hónapot szedtem clostit összesen.Közben volt egy 7,5 hetes terhesség,ami vetéléssel végződött,ekkor 3 hónapig nem szedhettem.Most ez volt az első tabis ciklusom,ami tuti nem sikerült. Amikor összejött kaptam még 4 merional szurit is! Most már van azom is!
Csige:nekem is volt már ilyenem,azt mondta a doki,hogy úgy kell kezelni,mint ha rendesen meglett volna,mert lehet a rövidülés a tabiktól is!
misszike
 
 


Köszi Lányok a drukkokat, de éjszaka elkezdtem vérezni. Majd csinálok tesztet, de tudom mi lesz az eredmény :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


A.ibici: mi Balatonszemesre megyünk, de majd csak decemberben. Hú, akkor ti pihiztek a hétvégén :lol:
Ranita: szerintem mindenképpen csinálj tesztet, mert ismerek olyat aki vérzett, elég keményen és mégis ott volt a baba. Drukkolok neked nagyon.
Annus!!!!! Merre jársz?

KépKép
csige-bige
 
 


ibici üdv köztünk!!!
ranita még ne add fel!!!!
gabi várjuk az uh képet!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A vérzés elmúlt, de barnázok. Csináltam még egy tesztet, nagyon sokadik pisiből. Próbáltam csinálni képet, de egyszerűen nem tudtam éleset. Azért felrakom. De nagyon haloványka. Ha akarom látom, ha nem akarom nem látom. Kicsit mintha görcsölgetne a hasam. Holnap -hacsak meg nem jön addig- doki. De kicsit mintha görcsölgtne a hasam.

Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Áááá, semmit nem látni, nem jó.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita kicsit mintha látszodna a csík.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: nem tudsz ma dokihoz menni? Szerintem jobb lenne minél hamarabb. Ha barnázgatsz, akkor az nem túl jó. Esetleg ha felhívnád a dokit? Utrót szedsz?

KépKép
csige-bige
 
 


ranita csigének igaza van..menj dokihoz mert ha baba van nem jo a barnázás.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: Egyértelműen látszika csik. Hivd fela dokidat. Megnéz és ha kell kicsit a babát megtámogatja.
Nyugalom nem lesz baj.

Kép
csucsu05
 
 


ranita én is látom a csíkot, és szerintem se várj holnapig, mert lehet hogy adni fog utrogestánt, és ilyenkor minden perc számít.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi küldtem privit....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sikerült felhívnom a dokit, hogy megkérdezzem mikor menjek vérvételre, ugyanis most időben volt a pém szerintem. Azt mondta, hogy így is a 24. és 28. napon. Szóval pénteken irány a vérvétel.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: és hova mész vérvételre.A kórházba vagy Miklósra az Sztk- ba?

Kép
csucsu05
 
 


Hát Csucsu Miklósra megyek az sztk-ba. Sajnos a SOTE II-től állítólag megvonták a pénzt, így ilyen jellegű vizsgálatokat nem végeznek, ezért oda kell menni ahova helyileg tartozol. Felhívtam a miklósi sztk-t és azt mondták, hogy meg tudják csinálni a vizsgálatokat és teljesen normálisnak tűntek a telefonban. Azért parázok egy kicsit. Remélem tényleg megcsinálják őket.

KépKép
csige-bige
 
 


ranita:Én is látom ott azt a csíkot! :wink:
Ne várj holnapig az orvossal,szerintem ott baba van és azt sürgősen meg kell támogatni,mert ez a barnázás nem jó!
Szorítok neked nagyon!!!+++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


remélem ranita már a dokinál van és azért nem jelentkezik. drukkolok neki nagyon.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


ranita gyere és mondj jóhíreket!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, segítsetek!

Úgy néz ki talán a barnázás elmúlt. Felhívtam a dokit, mondta, hogy milyen gyógyszert vegyek be, meg volt itthon duphastonom, azt már tegnap elkezdtem szedni. Csak holnap tudok menni hozzá, most próbálok pihenni.
De csináltam egy másik képet és a csík teljesen beerősödött. Lehet az, hogy ahogy szárad ki, úgy jobban látszik rajt? Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Még enm tudtam visszaolvasni!
Megvagyok,csak lenn voltunk Karcagon péntektől és nem volt net.

Látom közben új babásunk is van :lol: Lehet h Karcagra kéne járnom sűrűbben,mert ott van vmi a levegőben :lol:

annus11
 
 


ranita ott a baba nyugi, szépen látszik a csík, ahogy szárad, úgy erősödik, de én az elsőn is látom. Úgy hogy gratula neked, pihenj sokat.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ranita: Te egyértelműen babás vagy. Pihenj holnapig. És holnap mindeképpen menj el a dokihoz. Hadd lásson. Szorval kitartás és pihenj .

Csige: Én is a Sote II re járok. Ezek szerint most vettél el a pénzt mert két hónapja vagy még annyi sem én is ott voltam vérvételen. És ha a dokid ad beutalót vérvételre azzal lehet menni Miklósra?, Nekem végül is az is jó. Egy vért csak le tudnak venni. A kérdés mennyien lesznek ott.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu délelőtt csináltam hcg-t és kb ugyanugy látszott a csík mint neked....amit mutatál multkor......reménykedjek egyáltalán??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: nem tudom. Hisz nekem kettőn is volt csik. Másnap a Tomi is látta szabad szemmel. Közben valaki mondta az lehet szellemcsik is. Aztán vettem egy kazettás tesztet és azon nem volt még halovány csik sem.
Ki tudja lehet a kazettásak jobbak. De ez nem zárja ki hogy babás vagy.
De még van 7nap hátra bármi lehet.

Kép
csucsu05
 
 


köszi!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szivesen. Bár ettől okosabb nem lettél. 7nap múlva azonban okosabb leszel.

Kép
csucsu05
 
 


hát igen..ki is dobtam a tesztet..mert nem akarom idegesíteni magam feleslegesen... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: de akkor most már nincs is teszted. Igy nem esel bele abba a csapdába ha van otthon tesztelsz. Majd 7nap múlva.

Kép
csucsu05
 
 


igen ennek én is örülök!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na akrko legalább örülsz valaminek:)

Kép
csucsu05
 
 


Ranita: nagyon szorítok,szépen látszanak a csíkok! Ne aggódj minden rendben lesz!
Nitacska: várd meg a ciklus végét sztem is! Akkor már tuti jó eredményt mutat a teszt!
Ja,azt énis hallottam,hogy a kazettás tesztek valamivel jobbak!
Nekem még mindig nincs piri,már 5 napja késik! Útálom az ilyen hosszú ciklust már várom,hogy megjöjjön aztán goooo :!: :!:
misszike
 
 


misszike mást nem tudok tenni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ja....
De 10-es teszttel nem teszteltél?
misszike
 
 


de azzal teszteltem.....
de nem merek még reménykedni se.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dehogynem! Itt erről szól az egész! És egyszer csak ...ott lesz a babyke! :wink:
misszike
 
 


Misszike: és hogy késik az babától nem lehet??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: az az igazság,hogy már nem merek tesztelni! 25-ös teszttel teszteltem a 13.dpon a controllcsík fele színeződött csak el,ez szerintem akkor is negatív eredmény! Ez 2 darabos tesztcsík volt,megcsináltam a másikat,az pedig rossz volt,semmit nem mutatott! Gőzöm sincs,semmit nem érzek! Se cickó,se görcsölés semmi! Előző ciklusom is 36 napos lett,talán megint ez lesz. :cry:
misszike
 
 


misszike nem minden terhességnél vanak tünetek.van akinek egyáltalán semmi tünete nincs........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Annus!
Te Karcagi vagy?? :lol: :lol: Én is ott születtem :lol: :lol:

ranita!
Vigyázz magatokra és holnap gyere,ha voltál dokinál.Pihizzél sokat!!

nitácska!
Remény addig van míg nincs mencsi.Bízni kell csak pozitívan+++++++ :lol: :lol:

Gabi!
Voltál dokinál?Helyzet jelentést kérünk!!!

Beszéltem a nődokival akinél szültem és holnap 3/4 7-re megyek hozzá!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


a.ibici drukk neked is!!!!!!!!!
még van 1 hét kb a menziig.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska!
Köszi a drukkot együtt izgulhatjuk végig ezt a hetet látom neked sincs sok a ciklus végéig :wink: :wink:

Kép
Kép
a.ibici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?