Új privát üzeneted érkezett!

Csige mindig érdemes együtt lenni az uraddal, ha nem is a baba miatt, egyébként is. Hajrá! Ugorj apára. És biztos jót fog tenni a pihizés. És lubickolj, pihenj, lazulj. Én is mennék.

timejka
 
 


syl csak párszor mutattak ..a barmok sokmindent kívágtak....a csézis résznél sokszor látszodtam de azt ők le se adták...... :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi annus veletek mizus? Hogy vagytok?

Szilvi nincs kedved regizni a várandósság6 2009 júliusi babákhoz?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Gabi, gratula a hetedik héthez.
Mi Balatonszemesre megyünk ha minden igaz. Ott találtunk egy tuti ajánlatot, így ki is használjuk. Én is úgy vagyok vele, hogy ha babás lennék netán, akkor semmi gond, nem fürdök, hanem csak pihenek, de egyenlőre erre nem gondolok.

KépKép
csige-bige
 
 


csige az is jó hely, mi Földvárra szoktunk menni minden évben. Imádom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csige nagyon jó helyre mentek..voltam már párszor balatonszemesen!!!!!! :wink: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én még soha nem voltam Balatonszemesen. Viszont voltam már Földváron nyaralni és az valóban csodás.
Hát majd meglátjuk. Igazából azért ide megyünk mert találtunk egy akciós wellness hétvégén és hát olyan áron hírdették meg, hogy ide el kell menni. Még soha nem voltunk wellness-ezni, és nem is igazán érzem magam olyan nagy wellness lady-nek, de pihenésnek nagyon jó lesz szerintem. Mondjuk mi azt nem tudjuk kihasználni, de aki gyerekkel megy, azokhoz jön majd a télapó és személyre szabottan beszélget a gyerekekkel és csomagot is hoz nekik. Ez is benne van az árban. Gyerekeseknek nagyon ideális szerintem.

KépKép
csige-bige
 
 


én csak 1x voltam ilyen wellness napon..komáromba......naggyon jó vlt....bár én nem pihentem hanem csúzdáztam....imádom...... :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige mi a delportóba szoktunk menni ott csak külső medence van. És szintén Földváron voltunk az Annamária villában, az is wellnes szállóda, szerintem nagyon szép tiszta, benti uszodával, szauna, maszázs, temészetgyógyász, minden. Tényleg szupi volt.
Meg Zalakaroson voltunk még ilyen wellnesben, de csak a medencét szoktuk kipróbálni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát akkor most majd kiderül, hogy mennyire tudjuk mi élvezni az ilyet :lol: Reggel elküldtem a foglalást emailben, de még nem kaptam választ rá, remélem még lesz hely. Fel is hívtam őket telefonon és azt mondták, hogy még van hely, de rengeteg emailt kapnak. Szóval reménykedem. Mi a Szinbád Wellness Hotelt néztük ki.

KépKép
csige-bige
 
 


csige bizti megkapjátok a helyet...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Puszedli, gyönyörű lehetett a babád.. És már 2,5 cm??? Van már kiskönyved:?? További jó pocakosodást és vigyázz magatokra!!!

Gabi1. Azt hiszem én is átlátogatok a Várandóság topikba. Mivel láttam szerdán a babámat, kezdem elhinni hogy július körül tényleg a kezemben foghatom végre a babánkat!!
Drukk a hétfői uh-hoz!!

Kép
szilvia80
 
 


Csige: jajj, de jó is lesz wellnesselni! Kell is az a kikapcsolódás.

Szilvi: igen, van kiskönyvem. Én még mindig alig hiszem el, minden nap nézem a kicsi képét, és mondom is a férjemnek, hogy milyen hihetetlen, hogy két sejtből egy kis élet lesz, egy önálló ember.

Gabi, Szilvi: nektek is további pocakosodást, vigyázzatok magatokra, és növésszetek nagyra a babát!
és Gabi drukk a hétfői UH-hoz!!
Annus: neked is ezt kívánom, ti már milyen nagyok vagytok!!

A többieknek meg hajrá!!és mielőbbi babásodást!!
Vendég
 


puszedli jó is nézni a képet..én addig míg nem jön kistesó a máté uh -képeit nézegetem... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Annus hol vagy, hogy vagy?

Képzeljétek el, találtam egy olyan szirpuot, hogy Ginex. A babaproject.gportal.hu-n olvashattok róla ha érdekel. Engem kicsit felcsigázott. Hédi nevű csaj csinálta a honlapot.

timejka
 
 


megnézem..felcsigztál. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Timejka,
én használtam a Gynexet. De sajna semmi pozitív változás nem volt tőle, pedig egy üveggel elcseppegettem belőle :x .
De persze mindenki másképp reagál az ilyen szerekre.

Lányok, nekem nem jött meg. Tegnap kellett volna. Eddig mindig úgy volt, hogy amikor éreztem azt a pé-i fáldalmat, rá pont a 14. napon jött meg, előtte ugye a barnázással. És most meg az is elmúlt. Lehet, hogy nekem ennyi volt a mensim? Úgy éreztem, hogy volt pé, de már semmiben sem vagyok biztos. És tiszta ideg vagyok :( .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita baba lehet a dologba? :roll: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita : ne idegeskedj. talán tesztelj egy pozítívat:)

Kép
csucsu05
 
 


Ranita futás a gyógyszertárba tesztért.

Egyébként tényleg mindenkinek máshogy hatnak a szerek. Ranita a párod is itta a Gynexet? Akkor nálad semmit nem okozott ez a szer?

timejka
 
 


Ranita:Várunk a pozi teszttel! :wink:
Kíváncsi leszek nagyon rád!

Kép

Kép
syl100
 
 


Csajok hol van az Annus?

timejka
 
 


Nem tudom én sem! :?:
Talán nem elmehettek valahová pár napra,már nem emlékszem,hogy mondta-e? :roll:

ANNUS:Hol csavarogsz?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni,ha megengeditek?Látom azért 1-2 ismerős van itt is :wink: :wink:
Rólam:2007.07.-óta próbálkozunk,voltam dokinál és a köv.hónaptól elkezdem a clostyt,de remélem nem lesz rá szükség,majd vasárnap kiderül.Vissza olvasgattam és látom azért sok mindenkinek sikerült a closty segítségével,gratulálok mindenkinek!!A menzi előtti pecsételő vérzés sajnos engem is érint.Egyenlőre talán ennyit magamról,próbálok sűrűn jönni.Már,ha befogadtok.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici: szia :)
Üdv a clostizók táborában. :)

Kép
csucsu05
 
 


Ibici:Üdv köztünk! :wink:
Akkor mára nem várod?Vagy jövő hét vasárnapra?

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást,aranyosak vagytok.

syl!
Nem sajnos nem mára,hanem a jövőhétre nem várom :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Szióka!
Csajok kihalás szélén a topic? Tessék írogatni!!! Nekem 4 napja nem jött meg,de szerintem nem baba,mert a 13.dpon csináltam tesztet,igaz csak 25-öset de - lett! Talán megint 38 napos ciklusom lesz,mint a múltkor! Hát nem tom :oops:
misszike
 
 


Sziasztok

Én vagyok.

Ibici de jó hogy legalább itt látlak, a 2008-ba nem nagyon jössz már:( Hogy vagytok?

Majd meglátod a closty segíteni fog, ha csak nem már most ott lakik a pocakodban. Annyira drukkolok neked, na meg a többieknek is. Nekem is most is clostival sikerült.

Én megvagyok, tegnap meg ma is annyira hányingerem volt, hogy az nem is igaz, ráadásul éhes is voltam, és a kettő együtt hát nem valami jó érzés.
Holnap megyek dokihoz este 7-re, aztán meg szerdán védőnőhöz 9-re. Már alig várom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


misszike drukkolok neked is, lehet hogy most is hosszabb a ciklusod, és akkor még lehet nem is mutathatta a teszt. Mikor veszel újra tesztet? Ebben a ciklusban szedtél valamit? Most nem emlékszem.

Többiek merre vagytok?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi1: Szióka! Igen szedtem de csak felét,mert clostim volt csak+choragonom! Merionálom nem,de már van a következő ciklusra! Nem tudom most mi lehet,talán holnap veszek egy tesztet. Nem reménykedem mert múlt ciklusom is 38 napos lett.Szerintem most is csak erről van szó. Vetélés óta giga ciklusom van! :roll:
misszike
 
 


misszike azért én drukkolok még nagyon, addig amig nincs piri, addig van remény.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát ez igaz,de mondom szerintem nincsen baba! Igaz még nemis érezhetnék semmit,vetélés előtt is az 5.héten éreztem. És azért a 13.napi teszt is -! :cry:
misszike
 
 


Szia Gabi!

Nagyon örülök,hogy sikerült neked a ki pocaklakó :lol: :lol: Hiszen már te is nagyon megérdemelted,hogy jöjjön a kis drága.Nem nagyon mentem a 2008-as topikba,mert a kihalás szélén van :cry: :cry: Nagyon bízok én is benne,hogy segít a closti,ha most még nincs pocaklakó.Neked drukk a holnapi dokihoz!!Gyere majd,ha végeztél!!

Miszike!
Drukkolok neked,hogy baba miatt késsen a fránya piri!!!

Ranita!
Csináltál tesztet esetleg?Drukkolok,hogy a baba miatt került el piri :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici igen én is észre vettem hogy kezd kihalni a topik:( kisit olyan érzésem van hogy nekik már sikerült, a többi meg nem érdekel, pedig hát mi is sokat drukkoltunk nekik addig amig nem jött össze nekik. Hát ez van. Nem baj itt jó helyen vagy, jó kis összetartó csapat van itt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


ibici és persze minden képpen jövök az uh után, elvileg képet is hozok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Hú de izgi akkor látjuk a kicsiről a sztárfotót:)
Várunk nagyon.

Ja és ha megvan még za LH tezsted akkor meg venném tőlled. Hátha nekem is olyan lesz a végeredmény mint neked:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csináltam reggel tesztet és halványn, de van rajt egy 2. csík. Nem tudom milyen erősségű, mert nem találtam meg, de szerintem erősebbnek kellene lennie.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ibici: köszike,aranyos vagy de tuti nem baba! Akármilyen teszt is kimutatta volna a 13.dpon már sztem. :cry: Giga ciklusom lesz ez tuti,majd talán 2-3 napon belül jön a piri,aztán újra nekiesünk!
Veled mi újság?
Csige?
Csucsu: hogy'smint?
misszike
 
 


ranita a két csík is két csík, csinálj holnap is egyet és akkor majd meglátod. Drukkolok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Misszike: Köszi az érdeklődét. A mensim elmúlt pedig a 4napon vagyok csak. Rövid 3nap alatt lezavartam. amitől meg is ijedtem iylen még nem volt. Tegnap kezdtema clostit el szedni. Ez a 2hónap. Tényleg volt valakinek aki igy járt hogy netán a clostitól rövidebb ideig tartott a mensije??


Ranita: Tök mindegy miylen erős a lényeg hogy ha halvány is de pozítív. :)Hányadik napon vagy?

Kép
csucsu05
 
 


Gabi, holnap nem tudok csinálni, mert nincs itthon. Közben aztán megtaláltam, 25-ös érzékenységű volt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csucsu,
hát ez az, hogy az én számolásom szerint 15-16. DPO. És akkor már erősebbnek kellene lennie.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: De 25ös a teszt. Van akinek akkor még nem is mutattja ki. Hidd el erősődni fog a teszt.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
nagyon remélem. Most be vagyok parázva.
Akkor azt mondod a 25-ös nem mutatja ilyenkor még olyan nagyon :?: :?: :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: Szinte 100% ban mondom nyugi 2nap múlva erősebb lesz a csik. nyugi és ne izgulj baba van a pocidban. Olvasd el a tesztet mit ir. Lehet rá is van irva már 3napos terehsséget kimutat. Tehát kb 10nap a beágyazódás és ha hizzá adsz hármat akkor ius nagyon az elején vagy.Nyugalom kismama:) És halkan gratulálok.

Kép
csucsu05
 
 


Ranita!
Még nagyon halk gratula és biztos,hogy holnap már erősebb lenne a teszt.Mikor tudnál tesztelni legközelebb?

csucsu!
Nem tudom,hogy okozhat ilyet a closti,de nekem alapban is 3 nap maximum :? :?

misszike!
Te mióta szeded a clostit?Reméljük baba és nem a giga ciklus :wink: :wink:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


ranita na meg az is lehet hogy később volt a peteérésed és akkor meg nem a 15 dpon vagy hanem kevesebb. Nyugi erősödni fog, nem tudsz képet feltenni róla?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Mennyire fontos UH-al végig kísérni a clostis ciklust?Nekem nem mondta a doki,hogy menjek.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
Lehet a clostira nem is lesz szükség :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?