Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska lassan eljön már a ciklusod vége....nagyon reménykedem benned,amikor következő babásunkre gondolok mindíg te jutsz eszembe talán tudat alatt,de nagon reménykedem most ebben..... (és persze a többiekben is!!!)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Bocsánat,nem akartam....hogy tudom törölni a hozzászólásomat?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike kedves tőled hogy rám is gondolsz.....
melyik hozászolásod nem akartad? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

A laptetőset.... :cry: :cry: :cry: meg a 2.,hogy tiéd legyen a laptető...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Na nálunk is megvolt az apa-lánya veszekedés,ma 4-szer hánytam már és a lázam is fennt van már 38,2-n,alig bírok lábra állni,alig van erőm és mivel a kedves tesóm cseszett begyújtani én menettem a hősugárzót...és amikor ezt apu meglátta kitört a botrány,hogy arra se vagyok képes,hogy begyújtsak és,hogy az ő áramukat haználom....meg a gáz is mennyibe kerül,mert olyan sok vízbe fürdünk.....hát most sírok mint állat.... :cry: :cry: kivagyok és fáj mindenem.... :cry: :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Pingi! Nyugi, és igenis tessék megmutatni, hogy nem a búcsún lőtted azt a jogsit. Nekem is voltak az elején megjegyzései, de most már rám bízza nyugodtan magát. Ne izgulj, bizti nem komolyan gondolta. Meglásd édes lesz a kibékülés :lol:
Nekem még piri nincs, nem mintha hiányozna. :wink: A hasam néha szurkál.

Kép
kissedi
 
 


Vernike ne sírj!!! GOndolj arra hogy nemsokára elköltöztök és ott a baba is, miatta pedig ne zaklasd fel magad.
Mivan most? Minden apu megbolondult?

Kép
kissedi
 
 


vernike semmi baj....annyira nem foglalkoztat.... :roll: :wink:
azonnal vidd le a lázad ...........nem jo ha lázas vagy így az elején........... :(
ne sírj!!!!!!!!!simi simi!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!
Ilyenkor nem játék a láz, tessék csillapitani!
Egy szem algopyrint bevehetsz, de jo a hütö-fürdö is!
Kitartás!

Kisedi!
Miota késik?

Olyan jot aludtam, most keltem fel!
encike 2
 
 


vernike remélem már vettél be lázcsíllapítot??????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike pontosan nem tudom. A naptár szerint tegnap lett volna esedékes. előtte mindig 32 napos volt a ciklusom, a múlt hónapban meg 24. úgyhogy fogalmam sincs. :roll: :oops:

Kép
kissedi
 
 


Köszönöm,hogy így aggódtok értem.Bevettem egy fél algopyrint és addig ültem a kádba míg ki nem hűlt a víz.Már lejjebb ment a lázam 37,1-re...remélem sak a sok róka koma meg a sírás nyomta fel....de már nem idegesítem magam,remélem már csak 1 hónap és húzunk innen el...bár sajna nem úgy néz ki... :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike az jo ha már lejjebb ment a lázad......
ne is idegesícsd magad..nem jo se neked se a babának...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igyekszem,csak sajna én olyan igazi lelkizős nő vagyok,most meg aztán pláne.....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


azért probálj megnyugodni!!!!!!jo? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Parancs értettem,fél óra és itthol lesz párom is..majd ő kezelésbe vesz...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


helyes......helyes!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jobbulást Vernike!

Amugy ti még a szülökkel laktok?
És miért nem költöztök majd?
encike 2
 
 


encike te hogy vagy???pocifotoval hogy állsz? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike,igen szüleimmel lakunk amíg építkezünk,karira akartunk bemenni,de már tuti nem sikerül,még csak most festenek,burkoló még nrm volt,szennyvíz tartályt kéne vennünk mert 5 év alatt még nem készült el a rendszer a kis falunkban....meg pénzünk is laig van már....csoda lenne ha sikerülne..

Vernike

Kép
vernike25
 
 


mára elköszönök,holnap korán kelek!!!!
sajna csak este leszek ha leszek!
pusza sziasztok! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt Nita!
Vernike ez a beszéd. Tessék inni jó sokat és pihizni, nem idegeskedni!!!!
Csajok kezd fájni a hasam alja. Azt hiszem hamarosan itt a piri :cry: :cry:
Na megyek én is nézem hogy táncolnak így szombat este. :lol:
Jó éjt mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Hát jo, ha segitenek a szülök, de az már nem ha beleszolnak, mert övék a lakás.
Nyugalom, ha külön lesztek nem lesz már feszko.

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Sziasztok.Sajnos szörnyű éjszakánk volt.A lázam visszament 37,9-re de már nem merek algopyrint bevenni mert azt írt a tájékoztató,hogy első és utolsó 3 hétbe nem szabad szedni.Most vízes ruházok éjjel nappal,nem sok sikerrel.A róka komát felváltotta a hasmenés,de nagyon durva módon,reggel fél 5-től szinte folyamatosan a wc-n ültem.Most viszont megint hányingerem van.... :cry: :cry: nem szeretem én se a betegségeket,se a fájdalmat nagyon nyűgös vagyok és api is dolgozik egész nap...fáj a fejem és a bőröm.Szerintetek mennyire árt a babának ezt?Picit érzem,hogy szúrkál a méhem de csak néha-néha,más gond ott nincs....remélem nem lesz semmi gondunk.Ha estig nem változik a holnapi rendelésre megyek a dokihoz nem csütörtökön...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok csajok!
Helyzetjelentés: piri sehol, a hasam néha szurkál. Remélem messze elkerül. :wink:
Vernike szomorúan hallom,hogy nem vagy jobban. Sajnállak és szorítok, hogy hamar gyógyulj meg. Remélem mire olvasod már jobban leszel, és babynek nem lesz baja. De ha ő már beágyazódott rendesen, sztem nem lesz gond!

Kép
kissedi
 
 


De jó,hogy jöttél Edi,már úgy vártam,hogy jöjjön valaki,figyi az algopyronre az van írva,hogy nem lehet szedni,szerinted lehet belőle baj?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Megy a drukk is,mikor tesztelsz mááár???

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Edi
örülök, hogy sikerült állást találni :)
Apukáddal meg meg kellene beszélni ezeket a dolgokat.
Hajrá katonavizit!
Viszont nagyno gyanús vagy nekem :) Mikor tesztelsz?

Pingi
Gratulálok a jogsihoz! :) Hogy sikerült a verseny?
Igenis tudsz vezetni!!! Maximum nem rendelkezel olyan nagy rutinnal. Szörnyűek ezek a férfiak!!

Irdab
Örülünk, ha jössz :) Nem ám eltűnni megint hosszú időre!

Bikfy
hajrá tesz !!


Ranita
Biztos, hogy nem lehet baba a dologban?

Vernike
Tessék vigyázni magatokra! Nem vennénk a szívünkre, ha valami bajotok esne!

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike!
Szerintem az algopyrint nyugodtan beveheted.

Látom, most ugyan nem nekem drukkoltatok, de reggel csináltam tesztet és halványan, de van rajt egy 2. csík. De nem merek örülni, szerintem erősebbnek kellene lennie.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Vernike! sztem is vehetsz be algopirynt, de csak mértékkel. lehet hogy beszedtél vmi vírust is? Vagy ennyire ideges vagy? Nyugi!!!! Tudom milyen a helyzeted. Mi másfél évig laktunk együtt apuékkal, gondolod :?
RAnita ( igaz akkor még csak halkan de gratula neked.) DE jó!!!! hát ha halvány, de akkor is 2 csík
De örülök.
Princzike nem tudom mikor tesztelek. ma vagyok a 32.napon. Eddig ennyi volt a ciklusom, de múlt hónapban megjött 24-re,úgyhogy még várok (már alig bírom amúgy), de remélem lesz eredménye a várakozásnak.
Egyébként a hasam néha görcsölget, de pirinek jele sincs SZERENCSÉRE!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Én mindíg a táblázatba szoktam követni ki van teszt közelben,Ranita így a te drukkodról lemaradtam....megmutatnád a tesztet???Ha mi is látjuk tuti ott van és a halvány csík is csík...de jó lenne...mikorra nem várod pirit?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Különben lányok fogalmam sincs,hogy mit szedtem össze,az oviba sincs semmi vírus most.....a fél algopirin levitte a lázam és nem fáj a bőröm.hasmars is eltűnt csak a helye maradt,nagyon fáj a gyomrom és szúrkál a petefészkem is,holnap elmegyek dokihoz az a biztos!!!Tegnap voltam 6 hetes,szerintetek lesz már szívhang?De ha nem lesz se érdekel,csak nézze meg már,hogy minden oké-e????!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike! örülök, hogyjobban vagy. Remélem nem esel vissza. Nem ettél esetleg vmit amitől lehetett egy kisebb gyomorrontásod.
Igyál teát, amit csak kicsit ízesítesz, és vmi száraz kekszet, vagy ropit. HOlnap szorítok, hogy csak jót mondjon doki, Remélem a kis szívét is fogod már hallani.

Kép
kissedi
 
 


Ranita
IIIIIIGGGGGEEEEEENNNNN!!!!
Én nagyon drukkolok, bár szerintem ez most már csak erősödni fog!! Mert nem is tehet máként!
Gyere a hírekkel, ha csinálsz másikat.

Kép

Kép
princzike
 
 


Annyira jó nektek lányok :)
Engem most az a tudat őrjít meg, hogy legalább 3 hónapot várnom kell, hogy legyen valami eredménye a kezelésnek :(

Egyébként sikerült egész napra kimenekítenem magam a látogatás elől. De még mindig le vagyok törve nagyon. :(
Bocsi... nem akartam itt a hangulatot rontani.

Kép

Kép
princzike
 
 


Nita
Én valamiért nem tudom megnézni a felvételt a műsorról :(
Bejön az oldal, de nem indul el rajta semmilyen video :( Most tökre bosszús vagyok.... még itthon sem tudom lejátszani.

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike!
Nem látnátok, még én is csak fénynél látom :( . Közben megtaláltam, hogy 25- ös érzékenységű.
És hát ponz ez az, hogy számításaim szerint ez a 15-16. DPO lehet és erősebbnek kellene lennie :?
Eléggé be vagyok parázva.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita ott lesz az drukkolunk,mikor tesztelsz újat?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike,
azt hiszem mejd csak kedden. De addig kiidegelem magam. Meg titeket is :D :D :D
Nincs itthon most, csak holnap tudok venni, de ez is elég halvány volt, hát akkor napközbeni pisiből milyen lenne :roll: .
Köszönön a drukkokat előre is mindenkinek :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Én a medi-labot tudom ajánlani nekem menzi előtt 1 nappal már jól látható volt a Gabrielen még csak halványan...de ez csak ajánlás...
hol tartasz a ciklusodban?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Valószínű én is azt veszek majd.
Ez eléggé mezei teszt volt, csak 400 Ft :roll:
15 vagy 16. DPO :roll:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

csak egy percem van!

Anita, nagyon szorítok, hogy erősödjön a csík!!!! Remélem ott van a baba a pocidban!

Nekem nincs jó hírem. Tegnap és ma is pecsét. Én ezt nem értem. Mostm nagyon korai. :( Derült égből Piri. :( csak tisztaságis, de nem barna, hanem piros. :( :(

Holnap olvasok és írok és táblát is teszek- Szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok!

Jujj miik történnek it! Ranita! Nagyon-nagyon drukkolok h minden rendben legyen!!! A halvány csík is csík!!!

Vernike! Szerintem inkább Rubophent vegyél be. Annó nekem azt ajánlották, h terhesség alatt csak azt lehet. Egyébként én is betegen kezdtem a terhességemet, szedtem augmentint, broncho vaxomot és acc 200-at, aztán megtudtam h jön a baba... Dokihoz mindenképp menjél, ha elmúlik holnapig ha nem.

Pingi! Az ilyeneken ne idegesítsd fel magad! A pasik nem könnyen emésztik meg ha egy nő is képes megcsinálni azt amit ők.

Edi! Neked is nagyon drukkolok h piri kerüljön el egy jó időre!

Luli! Átírod nekem a táblázatban, h 5. nap? Köszi.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok, vagyis jó reggelt.

Csak egy gyors mondat.
Terhesen csak paracetamol hatóanyagú gyógyszert szabad bevenni, mert az nem úgy hat, hogy felszívódik a véráramba, és esetleg eljut a babához, hanem a központi idegrendszert befolyásolja. Ilyen pl az Aspirin is, de ott meg pl arra kell figyelni, hogy koffeint is tartalmaz, ami szintén nem jó.
Én is a Rubophent ajánlom, nekem is ezt ajánlották.

Menem kell, csak ezt akartam gyorsan megírni. Ha ma könnyű napom lesz bent akkor írok.

Puszi nektek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt!
Piri még nincs, a hasam néha szurkál, de nem menszis görcsök.!!!!
A hasam akkora mint egy labda, és kemény, a mellem meg ha lehajlok majd le szakad.
Na megyek dolgozni. Mindenkinek szép napot!
Puszika

Kép
kissedi
 
 


Azt hiszem a drukkok mehetnek továbbra ia Edinek és Nitának, rám felesleges pazarolni. Az éjszaka elkezdtem vérezni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Edi
Nagyon gyanús vagy te nekem! :)

Luli, Ranita
Francba pirivel :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Ranita!
Nagyon sajnálom a pirit, de hidd el,még mindig jobb helyzetben vagy, mint én. 43. napon vagyok, mensi sehol, a hőm még mindig 37. Abszolút tesztellenes vagyok, nagyon megvisel, ha egy csíkot látok. Kb. 2 hete a doki azt mondta, hogy nincs baba, de egyszerűen értetlenül állok, most akkor mi van. Most elmegyek és lövök egy tesztet. Gondoljatok rám. Majd jelentkezem. Nagyon izgulok. :oops:
bikfy
 
 


Full negatív. Hát ennyi. Nem nagyon tudok most mást írni.Bocsi. :cry:
bikfy
 
 


Sziasztok!

Ranita, Bikfy, nagyon sajnálom!!!! :( :( :(

Edi, mikor tesztelsz? Nagyon szorítok. Nézek mindjárt táblát!

Kép

Kép
luli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?