Új privát üzeneted érkezett!

a szomszédom szerkeztő..de a kozma orsi átverését specie ő tervelte ki.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita
Tessék is az asztalra csapni. Nekem is így derült ki az IR. Ráadásul a PCOS ról előtte még életemben nem hallottam és fel sem tűnt a februári papírjaimon, hogy ezek szerint lehet, hogy vmi gáz van....
Elmentem az SZTK-s rendelésre és faggatni kezdtem a dokit, na meg persze megnézettem vele is a papírjaimat.
Aztán meg ki nem sz***ja le, hogy mit gondol a hátam mögött, hogy rohangálok minden féle dokihoz. Bár nem nagyon szeretik egymást felülbírálni. Ráadásul az enyém évfolyamtársa volt a magándokimnak. :shock: Csak nekem lehet ilyen "mázlim". De ez mindig így van.
És én is helyeslek egy ilyen hormonvizsgálatot. Nálatok van endokrinológus vagy belgyógyász? Gondolom igen. Lehet, hogy őt is meg kellene kérdezni ? :roll:

Na bocsi, nem akartam itt okoskodni. :roll:


Bikfy
Akkor jó k****colást :) És remélem pozi tesztel jössz.

Nita
Te szerintem ebben a hónapban tuti babás vagy :)
De ami a legbosszantóbb, hogy most lemaradtam rólad a tv-ben. :( Tegnap nem tudtam tv-zni, mert fél 11-re értünk haza.

Kép

Kép
princzike
 
 


Luli
Miújság nálatok? Hogy áll a táblázat?

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

Irdab!
Te is! Merre vagy?

Kép

Kép
princzike
 
 


http://www.rtlklub.hu/musorok/keszatver ... 33336..elméletileg ez a video..nemsokszor lehet látni mert csomo mindent kivágtak a barmok........ :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi :)
Szerintem otthon megnézem, mert melóhelyről nem tudom :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Voltam belgyógyásznál, mert ő írta ki nekem a terheléses vizsgálatot. De mivelhogy az jó lett, mit tud csinálni?
A vizsgálat után olvastam aztán, hogy oyan PCO-sok is szedik a metet, akiknek nincs IR_jük. Erre felhívtam, mondtam neki, hogy mit olvastam, hallottam, lehetséges e. Azt mondta határeset, de felírja, probáljam meg. Most már vissza kellene menne egy ellenőrző vv-re.
Szóval, arra akarok kilyukadni, ha még IR-em sincs, de a ciszták ott vannak, akkor ki tudja mitől? Szerintem itt sok segítség nincs. Az én esetemben csak a lapar volt. És ha ez nem jött be....... :cry:

Nita,
én néztem, de olyan hamar elkapkodták a képet a nézőkről, hogy semmit nem láttam :(

Kép

Kép
ranita1979
 
 


És Loulou merre lehet :?: :?: :?: :?: Tessék jelentkezni :!: :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita!

Én láttalak!!!
Aki melletted ült az az öcséd? Tök jó hogy bent lehettetek a tévében... Mondjuk én szemérmesebb vagyok. Nem mernék beülni...

Kép
szilvia80
 
 


igen az öcsém ült melletem!!!!! :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aha, tök jó volt látni titeket..

Kép
szilvia80
 
 


a párom jót nevetett rajtam.....most egyfolytába azal piszkál hogy tv sztár lettem jönnek majd autogrammot kérni........olyan izé........ :oops: :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És az ismerősök felismertek?? Biztos mondják majd hogy jé, benne voltál a tévében!!

Azért ezt a Kozma Orsi csajt nem irigylem..

Kép
szilvia80
 
 


egy jópáran igen felismertk..nem nehéz kiszurni a sok cicababa közt.. :)
szegény orsi sírt a végén..ezt akkor látam mikor fotózkodtam vele..könnyes volt a szeme. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Princzike
Édes vagy hogy hiányoltál, csak kissé be vagyok fordulva elég sokszor, és jobnak láttam, ha nem jövök, mert szerintem kikészítettem volna itt mindenkit :oops:
Sajnálom :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab mi a baj? :( nem szabad szomorkodni fel a fejjel!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok

Van egy nagy dilemmám.
Azt szeretném kérdezni, hyg honnan lehet tudni, hoyg ha az alhasam szúr akkor a picivel van baj vagy csak felfáztam?
Tudom, butuska a kérdés, de egészen lent szúr,szinte pont a csontos rész felett az alhasam, olyan mint mikor felfázástól szokott.

És mozdulatra vagy nyomásra jobban fáj.
Pisi nem fáj.

Ez ugye nem a baba? :oops: :( :oops: :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Irdab!
Ne vicceljél már :evil: :!:
Gyere inkább meséld el, hogy mi a baj :!:
Én is csak panaszkodok mostanában, mégis itt vagyok. Meglátod sokkal jobb lesz. Majd ha elegünk van belőled szólunk, jóóóó :?: Persze ez csak vicc volt :D .
Puszi a buksidra.

Pingi!
Szerintem csak azt érzed, hogy elkezdett nőni a méhed és baba. De ezt így látatlanba nem tudhatjuk. Már a 14. hétbe vagy, nem hinném, hogy a babával lenne a gond. De ha az megnyugtat vagy bármi kétséged van, menj inkább orvoshoz :!: :!: :!: Az a biztos.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pingi
Csatlakozok Ranita véleményéhez, hogy akkor inkább menj el dokihoz. Azzal rosszat nem tehetsz :)

Irdab
Mi ez a hülyeség, hogy azért nem jössz, mert nem akartál minket lelombozni!!! Inkább tessék elmesélni :!: :!:
Én is eleget ömlengek itt mindenféle negatív dolgokkal!!

Kép

Kép
princzike
 
 


Ranita
és az nem lehet, hogy ahogy a cikk is írta csak 1-2 évig jó ez a lapar. És mi lenne, ha megismételné? Az nem segítene?
Azért biztosan látnia kellene neki ott mindenféle cisztás dolgot. Vagy nem? :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,
áprilisban volt, 6 hónapja. Cisztát most csak a jobb pf-be lát, a bal szép.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


pingi nyugodj meg..csak a méhed növekszik....én is éreztem ezt nagyon sokszor és elég erősen.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita
Basszus :evil: :evil:
Inszemre még nem gondoltatok? Akkor ugyanúgy stimulálnak, megnézik, hogy mikor ért meg és megrepesztik. Utána meg célirányosan belövik őket. Nem lehet, hogy akkor nagyobb esély lenne rá?
VAgy ilyenen nem gondolkodtatok? :oops: Bocs, nem akartam indiszkrét lenni. :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Júj, köszönöm a bíztató szavakat. :lol:
Én az a tipus vagyok aki azonnal nem rohan orvoshoz,
és ezért kérdeztem rá előbb nálatok. Azért elég kellemetlen ez az érzés. :roll: :?

Persze ha nem javul vagy úgy látom nagy a baj akkor irány az ügyelet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


pingi nyugi minden a legnagyobb rendben van a kis urasággal/csajszival!!!!!!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na voltam tegnap nődokinál. Rákérdeztem erre a pajzsmirigy dologra és hát azt a választ kaptam, hogy attól mert be van állítva most a pajzs működésem és jók az értékeim még bezavarhat nekem. Ettől elkenőtem kicsit, de ő nem hagyott, nagyon rendes volt. Mondtam neki, hogy használom ezt az lh tesztet és hogy tegnap nagyon halványan látszott a második csík. Erre megnézett uh-on és a petéim méretéből kiindulva vasárnapra tette a pé-t.
Illetve felírt nekem clostit :roll: Azt mondta ne aggódjak ártani nem fog, csak stimulálja egy kicsit a peteérésemet. Meg hogy ez kb. olyan, mintha ki akarnék menni az ajtón és lökne rajtam egy kicsit. Hát kívácsi leszek. Az a baj, hogy nem tudok erről a clostiról semmit, böztetek sokan szedik.
Szerintetek nem fura, hogy nem küldött el semmiféle vizsgálatra? Vagy azért nem tette, mert túl sok mindent nem lehetne megtudni. Párom azt mondta ne parázzak állandóan, hanem próbáljam ki ezt a bogyót miután megint megjön. Bár én most nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön :roll:

Kép
nyanya77
 
 


nyanya én is szedem a clostit és van is eredménye lett peteérésem..... :lol: ...
csak kövessen uh-val a clostiszedés közbe..mert sjan cisztásodhat is az ember...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!
Nem igazán akarok negatívumot adni, de muszáj kiírnom magamból. bocsika.
ma nagyon öszekaptam anyuékkal. Párom megelégelte, hogy elhordják tőlünk a sok sódert, (ami pár lapátnak indult) és én szóvá tettem....én hülye. Erre apám, na ahogy ő én isúgy állok hozzá-mondattal elintézte. na ez elég volt. rám sem néz, hozzám sem szól és ez nekem nagyon fáj. Még sosem voltam összeveszve velük Most csak bőgök és bőgök. Hogy tegyek igazságot. Párom ellen és apu ellen sem akarok lenni.jajjjjjjjj utálom ezeket a helyzeteket!!! Egyébként nálunk mindig én voltam a szar, a hugom meg az öcsém a minden.Pedig én már annyi mindent megtettem értük. Ha beteg volt anyu én főztem, a hugom netezett,....na mindegy.Csak ezt most kinek mondjam.???
Na de van egy, vagyis két jóhírem is. Piri még mindig nincs, de már nem is igazán görcsölök, és felajánlottak egy állást. Voltam interjún hétfőn, mára visszahívtak, és nemrég csörögtek, hogy én lennék a "kiválasztott"
Hát pénzben nem sok, de van 13.havi meg étkezési, meg 120 ezer évente kofeteria, vagy mi. egyébként egy raktáráruházban kellene adminisztrálni. Még apival nem beszéltem, de nem lenne rossz. Jó lehetne jobb is, de nem lehet válogatni.
Na már egy kicsit jobb. Mégegyszer bocs, hogy rátok zúdítottam.

Kép
kissedi
 
 


kissedi nagyon jó hhogy sikerűlt állást kapnod..tesztelni mikor fogsz???? :roll:
apukáddal meg beszélj..legyél erélyes és mond el neki ami akarsz..muszály hogy meghallgason......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó a képed Nita! tesztelni fogalmam sincs mikor fogok. sztem nem vagyok babás, mert ilyen szervezetben mint mostanában az enyém meg sem maradna. Olyan ideges vagyok hogy az nem igaz.
Hát a két kossal muszáj lesz tennem valamit. én nem leszek villámhárítójuk. (egyébként tök egyformák 2 nap külömbséggel született makacs kosok :x )

Kép
kissedi
 
 


Hű!láttátok a 4-es ikreket.Na azért azt a csajt nem irigylem.Kettőt szeretnék,de négy :shock: .Najó ha jönnének nem állnék ellent, de csak sorban egyszerre egy. :lol:

Kép
kissedi
 
 


hu akor nincs könnyű dolgod..két kossal..... :shock:
köszi a kép dicséretet :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajszik!

Gondoltam, beugrok kicsit, nagyjából el is olvastalak benneteket!
Nita, Edi!
Szorítok Nektek! Meg persze mindenkinek, csak látom, most ti vagytok soron!
Én jól vagyok! CSak alig bírom kivárni a következő UH-t. Nov 25. és 30. között kell mennem. 10 hetes leszek akkor. Voltam védőnéninél is, nagyon aranyos volt, csütörtökön jön terepszemlére. :)
Luli!
Ha táblázatközelbe kerülsz, rajzolsz nekem egy kis gólyát? Úúúgy örülnék neki! A vonalzómon látod, mennyi idős vagyok. :D Köszi!
holnap utazunk haza, és végre elmondjuk a szülőknek a nagy hírt!
Meg meglátogatjuk a tesómékat, akiknek 1 hónapos a picijük!
Csajok!
Fel a fejjel! Gondolok mindannyiótokra, és nagyon-nagyon szorítok.
Puszi!

Kép
ácica
 
 


Sziasztok

Ma is nagyon korán keltem. Csak tudnám minek.
Tegnap megjött a jogsim, így ma én vezetek. Párszáz kilométer csak.... :D , ugyanis megyünk párom nővéréékhez. Vasárnap horgászversenyünk lesz, és inkább ma lemegyünk.
Vettem sígatyát, meg még ma vezek hótaposót, és így tuti nem fogok fázni. Csajok, vasárnap szurkoljatok!!!!
Sajnos, így egész hétvégén nem leszek itt.... :cry: :cry: :cry:

kissedi: egyészt próbálj megnyugodni, ami tegnap óta valószínűleg legalább egy kicsit sikerült. Aztán szerintem is az a megoldás, hogy nagyon kedves hangon elmondd apukádnak, amit érzel, és gondolsz.Valahogy röviden és tömören mert a férfiak hosszú ideig hosszú mondatokra nem figyelnek. :) Csak hogy tudja, és aztán ő is meg fog érteni.

N megyek készülök, főzök egy kávét...stb...aztán lassan indulnunk kell mert ha én vezetek holnap sem érünk oda.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


pingi jó utazást!!!!vigyázz magatokra!!!!! :lol:
ácica köszi!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot mindenkinek!

Princzike!
Pont a múltkor írtam, hogy én azt nem bírnám végigcsinálni. De soha nem mondom, hogy soha. Nem tudom mit fog hozni az élet. :roll:

Nyanya!
Azért legalább hormonokat nézethetett volna.
Fontos lenne, hogy közben nézzen UH-on, nehogy ciszta legyen. Először engem is nézett, aztán miután soha nem alakult ki ciszta, azt elhagytuk. De először fontos lenne.
Egyébként a closti sok mindenkinek segített már, reméljük most Te is ezek között leszel :) .

Edi!
Tök jó, hogy megkaptad az állást :D Piri :?: :?: :?:
Apukádat nem tudom megérteni, most ezen mit kell megsértődni :?: :?: És még nem is szól hozzád :shock: :shock: :shock: Hááááát...

Én pont tegnap mondtam apának, hogy hihetetlenül felelőtlen volt az a család a négyes ikrekkel. Fura, hogy a dokik is ezt megengedték. És mi lett volna, ha minden sérülten születnek??? Vagy olyan kis súllyal, hogy belehalnak??? Ez nagyon benne volt a pakliban.
Én mindenesetre hármat sem vállalnék be.

Ácica, Pingi,
jó hétvégét nektek :D

Megyek főzni.

Ja, Bikfy :?: :?: :?: Piri :?: :?: :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita valahol tényleg felelőtlenség volt..de legalább nem ölték meg a gyereküket....hanem szeretetben nevelik fel őket! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
igen, legalább nem ölték meg őket :? .
De ha jól tudom ez lombik volt. És ilyen esetben a dokik is a redukciót szokták javasolni.
Ilyen esetben szerintem nem arról lenne szó, hogy "megölik" a gyereküket, hanem megóvják az anyuka és a születendő -mondjuk -kettő baba életét.
De szerencsére azért jól végződött a dolog,eddig legalábbis úgy tűnik :D .
Én nem ítélem el Őket ezért, de én nem tettem volna.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok,
hát igazából ettől a hőmérőzéstől készültem ki amit elkezdtem ebben a hónapban, mivel a dokim kérte tőlem. A melóm is nagyon sok volt. Hát nagyon röviden ennyi, ami megviselt ebben a hónapban. Ezek a dolgok semmik, ahhoz képest amin Ti mentek keresztül. Ezért nem is jöttem. De annyira negatív napjaim voltak.....
Próbálom összeszedni magam, és többet jönni. :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ranita!
Szia! Piri még mindig sehol, hamarosan tesztelésre fanyalodom. Kb. a 40. napon vagyok, de semmi. A teszt bizti negatív, mert nem érzek semmit. Jövő héten meg kell látogatnom megint a dokit. Soha nem gondoltam, hogy így lehet várni egy mensit. Továbbra is csak azt tudom kérni, hogy szorítsatok.

Mimi!
Merre vagy? Nagyon sunnyogsz, aztán meg megjelensz egy pozi teszttel. Szorítok ám nagyon! :wink:
bikfy
 
 


irdab gyere is mert hiányzol innen!!!!!!!! :lol:
ranita én se tenném ezt..de hála égnek jol végződött. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!
Nemrég értem haza a dokinál voltam. Megírta a beutalót. És mondta, hogy most már keddig no szex. Mondjuk egyáltalán nem is kívánom :?
Köszönöm a gratut az állással kapcsolatban. Egy kicsit tartok tőle, új hely, új emberek.... Na majd lesz vmi. :wink:

Pingi gratulálok a jogsidhoz!!! vigyázz az úton.Nálunk eszméletlen nagy köd van.Majd kifolyt a szemem, pedig én csak 50 km-t vezettem.
Ácica örülök, hogy jelentkeztél, és hogy minden ok. Még mindig biciklizel? Pocaksimi neked és vigyázz magadra!
Adri én sem hőmérőzöm már ebben a hónapban, így azt sem tudom megjön-e és mikor, ugyanis nem látom a hőm. A hőmérőm is szar, ma próbáltam kicserélni az elemet, de nem annak van baja.Hát lehet hogy jobb is így.

Kép
kissedi
 
 


Bikfy! szorítok a teszteléshez!!!!

Kép
kissedi
 
 


kissedi hajrá!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Nem mentünk sehova.
Ráadásul úgy összevesztünk apával, hogy elkezdtem kételkedni benne, hogy mellette lehet éélni... :( :( Teljesen magam alatt vagyok.
Azt mondta álmos, mondom akkor majd én elmegyek előbb csizmát venni, addig pihenjen, aztán visszajövök és mehetünk. Erre ő, hogy hogy képzelem, hogy nélküle autóba ülök, és azért mert levizsgáztam ne higyjem hogy tudok vezetni, és menjek akkor és törjem csak össze az autót. Na ennyit arról, hogy mennyire tart engem képesnek. Úgy belegázolt a lelkembe, hogy még ennyire sosem sírtam...és ez nem terhes hiszti volt. Most azt a kevés önbizalmamat is lerombolta ami van...és nem hiszem hogy valaha képes leszek vezetni.

Jaj bocsi csajok...csak úgy el vagyok kenődve. :oops: :( :( :( :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Irdab,
és mit látsz a hőmérőzésből?

Bikfy,
ha van baba, már tuti mutatná a teszt.

Pingi,
jaj, szegényem, sajnálom. Nem könnyű ezekkel a pasikkal. Én tudod mit csináltam volna? Azért is elvittem volna az autót és megmutattam volna, hogy igenis képes vagyok rá. És dehogyisnem fogsz Te vezetni. Csakazértis :!: :!: :!:

Lányok, most én is siránkozok egyet. Nem jött meg :!: . És az még hagyján, de még a barnázás is elmúlt. Szerintetek lehet, hogy ennyi volt az én mensim :?: :?: :?:
Azt se tudom lehetett e pé, azt a fájást éreztem, de mit tudom én, hogy az egyáltalán az e. Már tiszta idegbeteg vagyok :x . Olyat tudnék hisztizni :cry: :cry: :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok.Élek ám még,csak egész héten dolgoztam délutánonként meg csempék után futkostunk mint a csuda olyan fáradt voltam egész héten....
Pingi ne szomorkodj!!!Nem éri meg, a férfiak már csak ilyen érzéketlenek,lehet,hogy nem így gondolta csak nem bírta megfogalmazni normálisan a dolgot,mert arra ugyan nem képessek.Mennyivel jobban hangott volna ha pl. azt mondja,hogy szívem várj meg míg pihenek egy kicsit,szeretnék melletted lenni még egy kicsit az elején,míg rutinosabb leszel,hogy vigyázzak rátok!!!Ugyan azt érte volna el,de nem bántott volna meg!!!Na ez a különbség férfi és nő között!!!Próbálj ne foglalkozni vele!!!És igenis vezess!!!Ügyes vagy te!!!! :wink:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernikém így eléggé utólag de gartulálok a babásodáshoz. Csak ne hajtsd magad agyon.

Silvi neked is nagy gratula, csak a vonalzodból jöttem rá, se kukk-mukk. De észrevettem ám :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Köszi Irdab,vigyázok nagyon megígérem!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


pingi jol mondják a többiek..csakazért is elkéne vinni a autot és megmutatni hogy igenis tudsz vezetni!!!!azért kaptad a jogsit!!!!
ne hagyd magad!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?