Új privát üzeneted érkezett!

Csipcsab Ez a Flóra mosoly, hihetetlen... Zabálnivaló

Zsu Örülök, hogy látlak. Milyen hosszú ez a ciklusod, nem kéne tesztelni te lyány? Köszönöm a névnapi köszöntést.

Dike Ez aranyos volt, ha 23 fiú ha 24 lány.  Péd tuti meg volt és 16 vagy 17-re tenném a pét. Köszi a névnapi köszöntést! Neked boldog születésnapot!

Vicuska drága Köszönöm a köszöntést, baromira tecccc a kép.

Kukacka Köszi Neked is.

Pompom RMPPB!!!

Gröni Köszönöm. A sok fekvés után Te vagy a példaképem hogy még mindig egyben vagytok! Wow betöltött 38. hét!

Kriszmami Most már biztos túl vagy a beültin!

Tavirózsa Köszönöm szépen.

Boboka Köszönöm. Magatokról nem is írsz? Régen jártál erre... Nagyon drágák ezek a kiúcskák!!!

Mofly drága Fel a fejjel, remélem ciklusod hamarosan visszaáll!!!

Princzike Köszönöm. Mindjárt visszaolvasok hogy mi volt kedden neked a dokinál, kivi vagyok.

Vicky Pihizés egész jól megy, bár az éjjeli alvásaim már viszontagságok. Túl sok fekvés után már érzem a pocikáimat, olyankor fordulok 90 fokot és megy tovább a szunya. Munkához nincs sok kedvem, meglátom meddig csinálom még.

Keresem a Kata UH híreket, de látom Ő még nem írt. Várunk a szívdobbanós jó hírrel!
fenci
 
 


Na így kerek a mai napi híráradat! :lol: :lol:

Kata Hatalmas gratula a dobogó szívű manócskádhoz!!! :D :wink:
fenci
 
 


Kata!

Gratulálok a szívhanghoz! :D

Tüncsi!

Szia! Nagyon szépek a kiscsajszik! :D :D :D

Krisz!

Jelentkezz ha tudsz! :wink:

Gröni!

Várjuk ám rólatok is a híreket nagyon! :D

Ditke!
Szia! Remélem jól vagy! :)

Zsu!
Várjuk a tesztet! :D
kolibri28
 
 

 
 

Sziasztok! :lol:

teljesen lemaradtam a szuper hírekről :oops:

Mamika!!!!!!!!!!

gratula a két tündér csöppséghez!sok tejcit kívánok nektek!
:P :P :P

Krisz!

millió babatapi megy a kis ikrekhez!!!!ez tényleg égi jel lehet csak, h Mamiból kibújtak , beléd meg bebújnak :lol: :lol:


Kata!

neked is nagyon örülök h ott a kis szívecskés baba!


Mennyi jó hír egy napra!!! :D :D :D

Zsu!
neked drukk a +++++++ teszthez! 8)

Kukacka!
suttyomban tesztelünk??? :lol: hétvégén csak meg gyün a kis rohadék :twisted: ....hacsak.... :lol:

Ditke!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :D , hogy vagy?nem jössz kicsit mesélni?vonalzód hova lett? :shock:

Mofly!
cisztaűzők mennek, és ne mondd hogy feladod, max.csak pihizel...és tudod, ilyenkor szokott becsúszni a csodababa :D

Viki!
szuper h okés a szemed!!! 8)

Gyugyi!
nagyon ritkán jössz :( :(

Fenci!
mindjárt 20 hetes vagy!!!!! :D :D :D azért sétálgatsz? :roll:

Gaby!
gratula a jó eredményekhez :lol:
Vendég
 


Sleepin!

csuda jó fejek a kis ördögfajzatok :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicus!
Ezt nem Bobókának akartad írni??? :lol:
Nem akarom elkiabálni, de már v.mi barnás cucc jött....

Fenci!
Itt is remélem, hogy minden rendben lesz!!!

Kata!
Nagyon örülök a kis szívhangnak!!! :lol: Gratulálok!

KépKép
zsófikukac
 
 


megint itt... várom Sleepint... :wink:

Jaj képzeljétek mit kaptunk Márkkal névnapra. Gyönyörű csokor virág, a benne lévő fehér rózsa Márké. Plusz egy felhúzhatós zenélős plüss tehénkét, nagyon édes, hallgatjuk már Márkkal. :D

Vicus :D Igen, azért 1-2 óránként jövök-megyek a lakásba. Meg ma reggel voltunk apával piacon, én vásároltam ő meg cipelte mögöttem a cuccokat. :wink: Rájöttünk, mostantól a péntek lesz a mi napunk, akkor nincs olyan tömeg. :P Hányinger elmúlt? Mikor mész dokkerhez legközelebb? Már lehet hogy látnátok kiccsávót vagy kiscsajszit. :P

Azééé figyeltétek hogy a jó hírekre mindenki kivétel nélkül előbukkant ma???? :D :lol: :lol:
fenci
 
 


Kukac :D Hajrá barna, küldök egy nagy adag piros festéket! :oops: :lol: :lol: :lol: Most mááá gyűjjön, hogy indulhassatok Ti is! :wink:
fenci
 
 


bocsi...... :oops: :oops:
a 2 rosszcsont Bobókának akart volna menni :oops: :lol:

Fenci!
azért Sleepint is üdvözlöm :D
de jó!virág Márknak 8) , háááát, múlt héten voltam... :roll:
2 hét múlva? 8) most ott tartok, h nem is akarom tudni :shock:

csajok,k milyen amikor először érzitek a babát????? :roll: Fenci kismami???
és ma reggel meg az előbb is vmi enyhe kis kaparászást éreztem a hasamban, olyan furi... :roll:
Vendég
 


Vicus :D Mi az, hogy nem is akarod tudni??? Miért???? :shock: :oops: :roll: A kaparászás már a babókád lesz szerintem meg olyan buborékoláshoz hasonlít... Ja tényleg, 18. héten mész uh-ra. :wink:
fenci
 
 


Vicuska :D

Az a furi a babócád!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


kata! szupeer, most már megnyugodhatsz, élvezd ezeket a gyönyörű áldott napokat!


nézzétek ma beirtam a reggeli 37es hőmet és áttette a pét 17ről 10re. ez hülyeség nem?ez hibááááás


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 20800_.png

KépKép
dike
 
 


nézitek a fokuszt? 4es ikrek!!!!de cukik!! 32. hétree

KépKép
dike
 
 


lombikkal!

KépKép
dike
 
 


Azt a sok pasit!!! 1 darab kicsi lánnyal!!!

Drága MAMIVAGYOK!!!!!

Gratulálok a kicsi ikrekhez, mármint a nagyokhoz!!!
Holnap irok!!!!!!!!!
Vendég
 


Kicsit kalandos volt az utunk de itthon vagyunk úgy 2 órája.
Négyünknek ültettek be ma és mindenkinek 2-őt, bár vkinek 8-at, 6-ot szívtak le.Reméljük ügyesen kapaszkodnak.
Nálam ezt a palástfű, a vörösbor, az otrivell amiből egy felet ma kelett szúrni, egy felet meg holnapután, az aspirin, a c vitaminos propolisz, a sok folyadék és a sok pihi támogatja majd. :)
A kaland hazafelé volt: útközben elrepült felettünk egy hatalmas madárraj-párom szerint dél felé , szerinte a gólyák mentek hazafelé :D és hát az egyik ráejtett a szélvédőnkre egy hatalmas "csomagot" :lol: , olyan 8-10 cm átmérőjűt.Na ezt mi "égi" jelnek fogtuk fel...hisz ismertek már. :lol: (Fotóm is van.)

Aztán meg mielőtt áttértünk volna az M3-asról az M30-asra, Viktor tesója hívott minket, hogy lerobbantak az autópályán Pest felé hazafelé menet...tőlünk épp 5 km-re.Hát odamentünk és végül visszakísértük őket Barcikára mert a kocsi végül beindult.

Miskolcon hatalmas dugó volt vmi baleset miatt..szóval mozgalmas volt a hazaút.

Itthon fekszem, el is bóbiskoltam kicsit, most meg Dominoday. :)

Köszi a drukkokat!!!Pusz mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Mami Drága!

Szívből gratulálok Flórához és Danikához! Legyetek nagyon boldogok!

Krisz!

Neked is gratulálok, vigyázz magatokra!

Kata!

Neked is gratulálok a szívhanghoz!

Zsófi!

Neked pedig barnához!

Tünci!

Nagyon szépek vagytok!

Csak ezt az oldalt futottam végig, ma nagyon nyügi vagyok! Reggel már aszittem mi is babázunk, de mire beszenvedtem magam a kocsiba, mintha elvágták volna! Mikor tudom igazán, hogy mikor jön el az idő? Kezdek az egész családból hülyét csinálni. Magamból már nem kell! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Bobóka!

Csak most láttam! :oops: De édesek a gyerekek! És mekkora Márk! :wink: Kristóf pedig olyan érett abban a pici testben! Nagyon szépen tartja magát, igazán ügyes! :wink:

Tényleg bocsi mindenkitől, akit kihagytam! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Kata
gratula pici dobogó szivecskéhez :D úgy látszik késbb volt peteérés :wink:

Gröni
hamarosan biztos eljön az ideje :P

Krisz
sok sok babaragacsot küldök +++++++++++++++++++++++++++

Vicus
de jó :D már várom, hogy én is érezzem :P

Fenci
neked mikor kell dokkerhez menni? Mondta, hogy azért mennyit sétálhatsz egy nap, és mennyi kell feküdni? Tulajdonképpen én nem is értem, miért kell sokat feküdni a 2. méhlepény miatt :roll: :oops:

Kép
gaby25
 
 


Szép jó reggelt! :D

Engem kidobott az ágy...nem avygok én hozzászokva ennyi alváshoz. :) De most a nappaliban fekszem az ágyon laptoppal a combjaimon.

Gröni
biztos nem bánja a családod ha ugráltatotd őket...én eddig ilyesmit csak filmekben láttam, de ott vicces volt. :lol:
Komolyra fordítva a szót:drukk egy mihamarabbi, könnyű és gyos szüléshez!!!

Gtünde
A kicsik még mindig haláli arik! :lol:

Babóka
Csakúgy mint a te két szép babókád!!! :D

Zsófi
Helyzet??? :shock:
vizkriszisback
 
 


Mamika!
Nagyon nagy szeretettel Gratulálok Flórához és Danikához!
Legyetek nagyon boldogok!!!
Vendég
 


Ezt nézzétek meg a youtube-on:The Laughing Quadruplets
Nagyon cukik!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
vizkriszisback
 
 


irjatok vmi választ nekem :( hőgörbémmel kapcsolatban.
én is a lábamközött a laptoppal fekszem 7 óta... :)

KépKép
dike
 
 


MEGJÖTTTT!!!!!!!!!!!!!! Hurrá!!!!

Azt hiszem még soem örültam neki ennyire. Hajnali pisikor elöntött, de még visszafeküdtem és most keltem. :lol:

Krisz!
Nagyon szorítok Nektek! Mikor kell mennetek vérvételre?

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Dike, mint régi Hőmérőzös topicból való azt mondanám a görbédre, hogy 10-én lehetett a peteérésed, tehát 17. cn-en.

És én inkább a fertilityfriend-et javaslom görbekészítésre, bár a ciklus sem rossz most már, hogy kijavították a hibát.
athiz
 
 


Mami :)


Hatalmas gratula Nektek!
Sok boldogságot és türelmet :wink: a két szuperbébihez
:wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Haga!
Boldog névnapot Albertnek!

Zsófi!
Éljen piri! Kivételesen!Kilenc hónapig ne is halljunk felőle! :D

Krisz!
Drukkok és babatapik továbbra is mennek!

Ma lenne anyukám szülinapja. :cry: Meglátogatom. :cry:

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


Hupsz! :oops:
kolibri28
 
 


Szép reggelt!

Zsófi!

Kivételesen én is örülök piridnek! Aztán ez legyen az uccsó jópár hónapig! :wink:

Krisz!

Pihengess csak! Végül is tényleg vicces, de közben úgy szégyenlem magam!

Haga!

Boldog névnapot Albertnek!

Tüncsi!

Utólag Rékának is sok boldogságot! Tegnap is eszembe volt ám, de ez valahogy kimaradt! :oops:

Kolibri!

Mi hupsz? :roll:

Dike!

Hol a görbéd? :roll:

Gaby!

Ja, hát bent csak nem marad! :lol:

Nem lennék ám türelmetlen, ha nem a varratszedésig terveztünk volna! Na meg ez a 3 ujjnyira nyitva kivül-belül méhszáj, a fehérje, a gyulladás, mind-mind aggaszt!

Kép

Kép
gröni
 
 


Dike, nekem eddig a ffriend találta el jól a pé-t, a ciklus.hu csak pakolgatta ide-oda, úgyhogy szerintem is hülyeség az a 10. cn. A 17. volt a tuti! :)
Vendég
 


Ja.. részemről annyi, hogy elmúlt a barnázásom, csak egy nap volt, még mindig nem jött meg, ennek örömére lőttem egy csontnegatív tesztet és önsajnálkozásba burkolózva figyelem, ahogy kúszik lefelé a hőm (36.6). Legalább nem barnázom, az is valami... úgyis utáltam.

Maminak hatalmas gratula az ő kicsikéihez, bár ahogy olvasom, nem is olyan kicsikék. :)
Vendég
 


Dike
Nekem volt amikor a ferty is átpakolta a pét...egy bejegyzés miatt...pedig az első változat volt a tök logikus.Nem mindenhatóak ezek.

Pompom
Ha lefele megy a hő, meg fog jönni :( ...csak idő kérdése.Sajna a nega tesztet.

Párom felköltöttem 10-kor, hogy ne unatkozzak...de most elment gyógyszertárba meg kocsitmosni. Csúnyán néz rám minden alkalommal amikor felkelek a kanapéról, de hát néha muszáj.
Mai bevitelem eddig:egy 3 in 1 kávé mivel az reggel mindig beindít, mondom nem akarok erőlködni vagy ilyesmi, halas szendvics pari plusz paprika, sajt, kakaó, csomó víz...most eszek egy kis cukros túrót..na most elkezdett veszettül morogni a hasam. De hát mozgás nélkül nehezen is indul az emésztés. A palástfű teám is itt figyel már mellettem.
vizkriszisback
 
 


Krisz, megnéztem a négyesikreket és pacává olvadtam. :D Már csak arra lennék kíváncsi, hogy apukájuk mit művel ott a kamera mögött. :)
Igen, sajna tudom hogy meg fog jönni, valszeg már holnap.
Palástfüvet hogyan iszod? Ízesítve? Valaki azt mondja, hogy simán kell, más meg azt, hogy nem árt neki az ízesítés, de akárhogy is van, én azért csempészek bele egy kis mézet.. most meg amúgy is, mert elöntött a dádha. :)
Vendég
 


Gröni
Ilyenkor nem császároznak, hogy a baba ne kapja el a fertőzés a hüvelyben?
vizkriszisback
 
 


Pompom
hát vmikor nem tszek bele semmit, vagy 2 pötty édesítőt.Sztem a filteres ihatóbb, de nekem most nem az van. :?
vizkriszisback
 
 


"Joggal vetődik fel a kérdés: az idegen antigéneket hordozó magzati szövet miért nem lökődik ki az anyai szervezetből.

Joggal vetődik fel a kérdés: az idegen antigéneket hordozó magzati szövet miért nem lökődik ki az anyai szervezetből?

Nos, a terhesség fennmaradását számos immunológiai mechanizmus befolyásolja, amelyek képesek megakadályozni a préembrió, illetve később a magzat-méhlepény egységének kilökődését az anyaméhből. Ezeket a folyamatokat legfőképp a terhességi sárgatest által képzett hormon, a progeszteron szabályozza. A sárgatesthormon nem csupán a megfelelő minőségű méhnyálkahártya kialakulásáért felelős, hanem immunológiai hatása is van. "

A beágyazódás kezdeti időszakában a préembrió képes elrejteni magát az anyai felismerősejtek, a falósejtek elől, később azonban a progeszteron által indukált blokkoló antitestek jönnek létre. Ezek az antitestek — amelyeket a progeszteron hormonreceptorral bíró nyiroksejtek, az ún. limfociták termelnek — szinte "leárnyékolják" a lepényfelszíni idegen (tulajdonképpen apai) antigéneket: Így elrejtik a természetes ölősejtek (natural killer, NK) elől, valamint azok ölőfunkcióját is képesek csökkenteni. Ennek ellenkezője is bizonyított: a spontán vetélések esetlen jelentősen megnövekedett ölősejt-aktivitást tapasztalhatunk, de például a szülés után is fokozott NK aktivitás mutatható ki.
vizkriszisback
 
 


Aspirin
Áramlásvizsgálatokkal azt is meg lehetett mérni, hogy a méhnyálkahártya alatt futó piciny artériák és vénák keringése is fokozódott, ami a megtermékenyített petesejtek beágyazódásának egyértelműen elősegíti.

A keringés fokozásán kívül számos, egyéb jótékony hatást is tulajdonítnak az Aspirinnek. A bevezetőben említett prosztaglandinok szintézisének gátlásán keresztül csökkenti a méhösszehúzódások számát, így az embrió-visszaültetések utáni kilökődések valószínűségét is csökkenti. Miután a prosztaglandinok a lokális gyulladásos reakció mediálásában is komoly szereppel bírnak, ennek meggátlása a beágyazódási rátát szignifikánsan növelheti.

Nem lenne okos dolog azonban azt hinnünk, hogy a válogatás nélküli Aspirin terápia minden meddő házaspár gyermekhez jutását megoldja, itt a panácea. Számos tanulmánynak kell még elkészülni, hogy a hatás minden részletét tisztázni lehessen. Azt mindenestre megállapíthatjuk, hogy autoimmun megbetegedésekkel szövődött meddőségekben, ismétlődő vetélésekkel terhelt gyermektelenségek esetén, illetve azon pároknál, ahol családi anamnézisként trombózissal szövődött megbetegedések fordulnak elő, a megfelelő ideig és dózisban alkalmazott acetilszalicilsav terápia jótékony hatású lehet a meddőség elleni kezelésben, a terhesség létrejöttében.
vizkriszisback
 
 


Laptetőőőőőőőőő??????????
Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz!

Ez mi? Breki? :oops: :roll: Jó a menüd! :lol: Gondolom majd kiderül menetközben, hogy mi lesz! De biztos, hogy nem jó így szűlni, azért kaptam rá kúpot, meg pumpás cuccot, remélem azóta elmúlt! Bár folyásom még mindig van, ami most teljesen szintelen, szagtalan, lehet normális! Magammal kapcsolatban semmiben nem vagyok biztos!

Kép

Kép
gröni
 
 


Pompom!

Sajnálom a negát! :(

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!


Mami!

Szívből gratulálok!

Krisz!

Szorítok nagyon!
Vendég
 


Haga!
Albert babának nagyon boldog névnapot kívánok!!!


Pompom!
Sajnálom a tesztet!

Krisz!
Mennyi aspirint szedsz?
Mennyit iszol?

KépKép
zsófikukac
 
 


Csajok, egy gyors kérdés: napi 3dl palástfű késleltetheti a mensit? (már ha nincs baba) Úgy tudtam, hogy a méhnyálkahártya épülésében segít, csak az nem világos, hogy ezt a sárgatesthormon emelésével éri-e el.. mert ha igen, akkor elvileg el tudja tolni pirit. Jól tudom, vagy nem jól tudom? :)
Vendég
 


Zsófi
Kb 2 litert iszom sztem, de lehet, hogy többet.Mert ittam vagy 1 liter vizet, 4 dl palástfüvet, 5 dl görög gyümilevest, 2 dl kakót...eddig.
100mg aspirin az előírás, annyit szedek.

Pompom
Hát sztem nem késlelteti a menzit a palástfű tea, nincs abba annyi cucc. :roll:
vizkriszisback
 
 


Kolibri, Gröni és Zsófikukac :)

Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntést, jól esik, hogy így ismeretlenül is gondoltatok ránk :)

Gröni :)
Neked külön drukkolok a köv. napokra, hetekre :wink:
Remélem, minden jól alakul!



Krisz :)
Kezem, lábam keresztben értetek, már nagyon megérdemelnétek!!!
A madárpotty és a laptető remélem szerencsét hoz :wink:
Vendég
 


sziaszto!

MAMI!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tündi23
 
 


Szép jó reggelt! :D

Ismét nem tudtam tovább aludni, de hát nem is csoda:tegnap egész nap feküdtem, du szunyáltam, este 10-től alszok... :)
Lehet, hogy bírnám...de nekem a hátam nem bírja a sok fekvést...úgy 7 óra alvás után fájni kezd...a gerincem a fenekem felett vagy 10 cm-el...de ez már évek óta...de nagy panaszt ez soha nem okozott mivel sosem alszom többet 7 óránál. :lol:

Gröni
Igen, breki, teknős breki. :D

Pompom
Helyzet menziügyileg???

Haga
CSak itt húzódsz te is a színfalak mögött, mi? :lol: Köszi a drukkokat!!! :D

Lili28
Neked is köszi szépen!Veletek mizujság??? :D
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Pocsék éjszakám volt. Fetrengtem össze meg vissza.... :?

Dobok egy görbét! Asszem, ennem kéne....
Kép

Mami :)
Annyit gondolok Rátok!!!! :D :D :D
Epekedve várom a képeket a kicsikről. Illetve bocsánat, nem is olyan kicsik a Drágák!!! Gratulálok! :D

Krisz :)
Pihengess és vigyázz az ikrekre!!!! :wink:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gröni :)
Helyzetjelentést kérünk!!!!!

Megcsodáltam megint a kölköket! Egyik szebb, mint a másik!!! Kár, hogy monitoron keresztül nem lehet megdögönyözni őket..... :)

Villog a narancssárga a tálcát..... Zapa a pókerkirály! :lol: :lol:

No, ha táppénzen leszek, itt fogok lógni egész nap. :wink:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Krisz, a helyzet az, hogy nincs helyzet. :) Még mindig nem jött meg, semmi barna, még csak rózsaszín sem, és emberemlékezet óta nem volt ilyen hosszú ciklusom. Talán kamaszkoromban, még a tabi előtt, akkor előfordult 30 napos is, de tabi után beálltam 25-26 napra, előtte pár nap barnázással, most meg semmi... Hőm visszamászott 37.1-re, de ezt azonnal kivettem a számításból, mert tegnap este már lázas voltam, begyűjtöttem egy jó kis torokgyuszit.
Minden pillanatban úgy érzem, hogy na... most jött meg, de nem. Hát.. kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből. :) Tesztem már nincs, és nem merem beleélni magam abba, hogy esetleg baba... úgyhogy várok, még mindig.
Vendég
 


Pompom
Ez izgi!!!Hátha hátha!!! :D Én azért drukkolok innen a távolból!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?