Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Kata nagyon gondolok rád ma!

Twist még várjál csak és legközelebb 25ös teszttel tesztelj egy pozitívat!

Nellike ez csodálatos hír! 3 kicsi..Szilvának anno sajnos muszáj volt a redukció sírt is eleget miatta, ha rajta múlt volna marad a 3 baba eszükbe sem jutott a redukció de ezt a döntést nem ők hozták meg, hanem a két kicsiért a dokik...de ott van a 2 kis gyönyörűségük
:lol:
Lehet hogy rábíznám magam a sorsra ajándékot kaptál... biztosan nem lesz könnyű 3 gyerekes anyukának lenni egyből de ha van segítséged!
:lol:

ami viszont biztos bárhogy is döntesz, az lesz a jó döntés miattad és a babáid miatt is!

nem volt energiám írni tegnap oltás utáni nyügike volt..éjejl lázasak is lettünk.. volt küzdés a kúppal..én nyomtam, de ZSigi is...csak mindketten másik irányba :lol: persze én győztem( olyan szadista módszer ez)
Vendég
 


Pálinkásat!

BONI
Sajnálom szegénykét! Azért a kúpos történeten nevettem, bocsi! :oops: Gondolom nektek már kevésbé volt vicces! :roll:

Juhééééééééééééjj!
Péééééééééééééééééntek vaaaaaaaaaaaaaaaaaan! :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt!

Twist!
Én 16án teszteltem először, 25sel.

Katus!

Drukk drukk drukk drukk!

Nellike!

Gratula!
20150601134430
 
 

 
 

Jó reggelt!

Kata: Hipermegadrukkokat küldök a mai punkcióhoz! ++++++++++ Igyál utána nagyon-nagyon sok, min. 4 liter, folyadékot, nehogy túlstimu alakuljon ki.

Nellike: Csak a 7. héten tudják megcsinálni a redukciót? Ugyan nekem "csak" két baba volt a pocimban, de én is "sajnos" egy élő példa vagyok arra, hogy spontán módon is megtörténhet a redukció.

Boni: Múltkor a barátnőmnél láttam hasonló kúpozási küzdelmet, mint amit Ti műveltetek Zsigivel. Ott a kissrác nemcsak a kúpot nyomta ki. :)

Rengeteget írtatok az utóbbi időben, igyekszem felzárkózni.. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Viki: Tudnál dobni egy táblicskut? :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Dobok fel Drága táblát, kicsit később. ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kata,
Gondolok ma Rád! :wink: :lol:

Kép

Monic,
A dietetikus azt mondta, hogy 7,81 a felső határa a terheléses cukornak, nekem meg 7,9 volt. Szóval éppen felette vagyok. :x
Két hétig kell követnem a diétát, amit adott, és 26-án reggel 7-re be kell mennem éhgyomorra vérvételre, majd reggelizek, 8-kor, 12-kor vv, ebéd, 13.30-kor, 17-kor vv, vacsora, és az utolsó 18-kor vv. Izgalmas mi? :roll: Na, akkor tényleg az egész napomat ott fogom tölteni...
És ha ezek az eredmények jók, akkor is folytatnom kell a diétát a dietetikus szerint.
Lehet, hogy a túlzott édesség vágyam jelezte, hogy valami gond van?

Denika,
Rég jártál felénk. Mi újság veled, hogy vagytok?

Boni,
Sajnálom, hogy Zsigi most rosszul viselte a szurizást. :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


NÉMÓKA
Na bumm, szép kis program! Hát ezen túl kell esni, remélem minden rendben lesz. Az az egy tized ilyen sokat számít?! :roll:
Majdnem belefértél!

DENIKA
Mizu??? Már hiányoltunk! Végre jössz és nem írsz semmit magadról! :x Ha még nem lennél babás popónbillentenélek! :wink: :lol:

KATA
Csuriban van mindenem! +++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Dita látom, hogy van mellékletek feltöltése, de nem sikerült. Még próbálkozok.

KAta nagyon nagy drukkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!

timejka
 
 


Dita képzeld Renák (Jónásos topik) voltak dokinál és totál el van szontyolodva. Ha van kedven olvasd el.

timejka
 
 


Sziasztok!

Nellike!

Hatalmas gratula a 3 babához! Elhiszem, hogy nagyon nehéz a döntés, bele se merek gondolni :( A legjobbakat kívánom nektek!

Némóci!

Gyönyörű a kislányod :) Igazi csajos kis pillangó. Nem is írtam még, hogy nagyon szép nevekben gondolkoztok :)

Kata!

Ezermillió drukk neked mára! Kép

Bikfy!

Áruld már el nekem, hogy merrefelé laksz a megyében? Akár priviben is jöhet! Én bajai csajszi vagyok, lehet, hogy földim vagy? megveszek a kíváncsiságtól :oops:
Mellesleg egyetértek a csajokkal teszt-ügyben :wink: Szerintem kézi vizsgálattal csak annyi állapítható meg, hogy meg van nagyobbodva, esetleg felpuhulva a méh, és ez egyaránt jelenthet közelgő mensit, és babát is. Szóval tesztejjjjjjjjjjjjjjéééééééééééé' :wink:

Monic!

Kíváncsi vagyok erre az összefüggésre az alacsony AFP és magas cukor között, hétfőn az enyém is kiderül. Az AFP-m jó lett, 2,4, viszont több a magzatvizem picit, és az is jelezheti a cukorgondot :roll: Remélem nem lesz baj.

Boni!

A kúpozást mi is nagyon utáltuk testületileg :( Szegény Zsigi...

Denika!

Jó hogy jöttél, már pont hiányoltalak tegnap :) Jól vagy?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi!

A kúpozás nem a gyerekek kedvence, meg is értem őket.

timejka
 
 


TIMEJKA
Már tegnap láttam mert írt a Gynevacba is! :cry:

ÉVI
Drukk a hétfői eredményhez! +++++++++

Képzeljétek találtunk itt a telephelyen egy édes puha gyönyörű kiscicát! Kapott tejcit, meg párizsit, most itt szuszog mellettem egy nagy párnán! :lol: Az előbb a cicijeimet bérelte ki, ráfeküdt és dorombolt nekem, de hát így nem lehet dolgozni sállal a nyakamba! :lol:

dita75
 
 


Bocs Dita. Nem is írok többet. :(

timejka
 
 


TIMEJKA
Mi a baj? :? :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Kata!
mennek a drukkok mára!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


KATA
Gratulálok a szép petikékhez, remélem az összeeresztettek is összeeresztődnek! :wink: :lol:

Fájdalom elmúlt, vagy még érzed a petefészkeidet?

dita75
 
 


Sziasztok!

Némóka,
sajnálom ezt a cukros dolgot. Nem semmi program lesz az a kontroll.

Köszi a drukkokat Mindenkinek!
Nemrég értünk haza. 14-15-öt szívtak le, kb fele-fele arányban érettek és kevésbéérettek. A kevésbé éretteket csak egyszerűen összeresztik a kisfickókkal, az érettekbe befecskendezik őket. Holnap hívnak délelőtt, hogy mi van. Vagy hétfőn vagy kedden lesz a beülti, az majd hétfőn reggel fog kiderülni valószinüleg.
A doki azt mondta, hogy 3x3 utrót kell használni, de úgy, hogy 3x2-t hüvelybe, 3x1-et pedig szájon át. Így állítólag jobban eloszlik a szervezetben.

i.kata
 
 


Sikerült nagyjából visszaolvasnom hétfőtől..

Twist: Úgy láttam érdeklődtél a lombik költségéről. Nekem is long protokoll volt, kb. 130e körüli összeget hagytunk a gyógyszertárban, de megmaradt majdnem egy teljes 900 egységes Gonal-F tollam, amit sikerült eladnom 18e-ért, ha ezt levonom, akkor 110e a vége.
Korán tesztelsz Te lány! Nem szabad türelmetlenkedni! Tudom nehéz.. Mennek a drukkjaim! ++++++++

Zsuzska: Örülök, hogy jók lettek az eredményeid! :) Biztos a pihenés is hozzájárult! Sajnálom, hogy nem jött össze a terhestorna, de majd legközelebb.

Monic: De szuper! :) Milyen nagy fiú már Danika, de még növögessen csak legalább még ötször ekkorára! Tök jó lehet nálatok a szülésfelkészítő-terhestorna. Örülök, hogy elvándorolt jó helyre a lepényed, és nyugodt szívvel csinálhatod a tornát. :) Én is szeretnék majd menni ilyesmire, meg is kérdezem majd a védőnénimet.

Némóka, Nellike: Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek! :)

Némóka: Nagyon ari a kisNémó! :) Hol voltatok 4D-n? Sajnálom, hogy a tegnapi napod olyan rosszul alakult, cukor :twisted:

Évi: Örülök, hogy a kellemetlenségektől eltekintve minden rendben Veled! Márcsak 2 hónapot kell kibírnod egyben! :wink:

Linácska: Drukk, hogy hétfőn legyen inszem! ++++++++

Dituli: Én felvételről néztem meg a Sejtjeinket, így meg tudtam állítani, amikor a sírástól már nem láttam. :roll: Nagyon megható..

Hú, de sokat csevegtetek a horoszkópokról. Mi a férjemmel mindketten bakok vagyunk, ha jól kalkulált a program, akkor nekem mérleg, a férjemnek skorpió aszcendens. Nem tudom, hogy erről a párosításról miket írnak, de mi már lassan egy évtizede jól megvagyunk, veszekedni sem szoktunk komolyan. :) Igazából egyikünk sem hisz a horoszkópok szerinti jellemábrázolásokban. :roll:

Velem mostanában nem történt semmi különös. Kedden levettek 4 kémcső vért, majd jövő hét csütörtökön megyek az eredményért, mert az AFP csak akkorra lesz meg. Hétfőn megyek a védőnénihez, az enyém szerencsére nagyon-nagyon kedves, aranyos, a héten még fel is hívott, hogy hogy vagyok.
Jah, meg még egy újdonság. :) Vettem egy kismamanacit, tök kényelmes. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Dita,
te előreolvastál??? :lol:
Nagyon fáj a hasam. A kocsiból alig tudtam kiszállni. Most is fekszem, de csak felhúzott lábbal kényelmes.

i.kata
 
 


Dita,
vittem ám a "halacskát" :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2008.11.14 12:25-kor.

i.kata
 
 


Kata: Mennek a drukkok, hogy minél több petike megtermékenyüljön! +++++++++++ A hasfájás ilyenkor természetes, de ha nem enyhül, akkor hívd fel a dokit, mert lehet túlstimuláció is ennyi tüsző mellett. Pihenj és igyál sokat!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


KATA
Lelki szemeimmel mindent látok! :lol:
Ügyik voltak a petikék, gondolom már alig várod, hogy visszakapd őket, jövő héten már kismami leszel! Tök furi nem? :wink:
Remélem szerencsét hoz a halacska!
Nagyon kivi vagyok mennyi babó lesz!

DENIKA
Én is videoról néztem!
Mindketten Bakok? Nagyon irigyellek, mert annál jobb nincs is mint Bak-Bakkal! Lett volna anno egy bak jelöltem, olyan jól megvoltunk, nagy volt az egyetértés, de végül nem lett belőle ájlávjú!

dita75
 
 


Dita: Jah, és úgy vagyunk mindketten bakok, hogy csak 2 nap korkülönbség van közöttünk. Én vagyok az idősebb. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika, Dita,
ezt a hüvelyi utrót lehet szájon át is szedni? Mert a doki nekem azt mondta, de egy kicsit elbizonytalanodtam, mert a leírásban nincs ilyen, hogy szájon át is lehet :roll:

i.kata
 
 


DENIKA :wink:

KATA
Lehet szájon át. Amúgy csak Mo-n csomagolják külön-küln a kettőt! Tök egyforma, semmi külnbség nincs a kettő között

dita75
 
 


Kata: Nekem csak dugdosni kellett, úgyhogy nem tudom, hogy lehet-e szájon át bevenni. De látom, Dita már megerősítette, hogy lehet. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Kata,

örülök, hogy szerencsésen túljutottál rajta. A hasfájás biztos azért van meg olyan sok pete miatt szúrták meg a petefészkeidet. Nekem nem fájt az összesen 3 szúrás.
Pihenj sokat és meglátod, hogy elmúlik, és igyál rengeteget! Ez nagyon-nagyon fontos!
Nagyon szorítottam érted, a férjem mondta is, hogy úgy izgulok mintha rajtam lenne a beavatkozás :lol: :lol:

Denika,

örülök, hogy jól vagy, remélem az AFP-d is jó lesz. :wink:

Évi,

jövő héten kitapasztalom, hogy mi az összefüggés az alacsony AFP és a terhességi cukor között, és személyesen számolok be róla, hogy igaz-e a dolog :wink:
És köszi a tegnapi tanácsot a láb felpolcolással kapcsolatban, nádszál vékony bokákkal kerültem tegnap ágyba. :wink: Ma azért elmentem vérnyomás mérésre is, nehogy toxémia gyanús legyek, de a vérnyomim teljesen normális.

Dita,

te a kiscicák védőszentje vagy :wink: Mi lesz a sorsa a kicsinek? Valaki hazaviszi? Hétfőig éhen hal ott a munkahelyen.[/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,
Nagyon szép eredmény! Remélem, mind megtermékenyül majd! Ennyi tüszőből, bőven jut még a testvérekre is! :lol:

Denika,
Köszönöm szépen!
Az az igazság, hogy a cukor annyira nem zavar, ha diétázni kell, akkor diétázom, legalább nem hízom majd olyan sokat. Az bosszantott fel nagyon, hogy ide-oda küldözgettek, és több mint 6 órát ott voltam, amit kb. 1/2 óra alatt is elintézhettem volna.
4D-n a kórházzal szemben voltunk. Nagyon kedves két fiatal nő volt bent, és tényleg mindent megtett, hogy jó felvételt készítsen.
Drukk az AFP-hez!+++++++++++++++++++++++++++

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

tényleg egész napos megpróbáltatás vár majd rád. :? Remélem, hogy annak az eredménye jó lesz majd és nem küldözgetnek megint össze-vissza.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,
pihenj sokat, remélem enyhül a hasfájás. Amúgy mennyi ideig tartott, még leszívták ezt a sok petécskét? Konkrétan meddig altattak?

Denika,
csak azért kell szurkolni a hétfői inszemhez, mert kedden Lilit kell vinni a Heim Pálba kontrollra. Szóval mindenképpen legyen hétfőn, max. szerdán Kaáli előtt még megismételjük :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi, Csajok még 1x, hogy gondoltatok rám!

Monic,
de édes vagy! Ez nekem jó jel, mert magadért is nagyon jól izgultál :wink: Iszom a sok vizet, csak olyan fájdalmas kivonszolni magam a wc-ig, pedig nincs is messze :oops:

Némóka,
ugye megdumcsiztad a kislányoddal, hogy nekem is hívjon le egy bébit a pocimba? :wink:

Linácska,
7 után vittek be, ott még elrendeztek és 7.32-kor már írtam a páromnak, hogy kihoztak. Ahogy kihoztak fel is ébredtem, nem is tudtam visszaaludni sem. Na szóval szerintem negyed óránál nem tartott tovább a leszívás.

Dita, Denika,
köszi, megnyugtattatok! Már be is vettem egyet, kettőt meg bedugtam. :wink:

Ja és mától nincs nem lehetünk együtt :cry:

i.kata
 
 


Kata,

Nemone kislánya nagyon ért a bébik intézéséhez, Nellikéhez is 3-mat intézett. :wink:
Tudod már, hogy te mennyit fogsz visszakapni?
Továbbra is nagyon izgulok érted, és kívánom, hogy a szülinapodra már boldog kismama legyél! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
nem tudom még. Szerintem ez majd a transzfer napján fog számomra kiderülni. Azt mondta a doki, ha ilyen sok pete van, akkor többet várnak, hogy kiderüljön kik a legjobbak :lol: Úgyhogy holnap kiderül hány termékenyült meg, hétfőn telefonálnom kell hány fejlődik, és akkor mondják majd, hogy menjek be 10-re aznap, vagy kedden 10-re. Ha jól értettem, akkor ez lesz a menete.

i.kata
 
 


Kata!
mennek a drukkok továbbra is!


Én nem értek a horoszkóphoz. Én vízöntő vagyok a férjem mérleg. Tökéletesen összeillünk. Horoszkóptól függetlenül.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata,

izgalmas napok várnak rátok. :wink: Nálunk úgy volt, hogy nekem kellett telefonálni az embriók miatt, és megmondták, hogy reggel 9 után telefonáljak, de a párom már 8 órakor nyúzott, hogy kérdezzem már meg, hogy hány gyerekünk lett :lol: :lol: :lol: Aztán megtudtuk, hogy 2, és mi őket utána már végig a gyerekeinknek hívtuk. Főképp, miután a nővér a transzver után az őrzőben mondta, hogy nagyon nagy szeretettel kell fogadnunk az embriókat, mert ha érzik, hogy nagyon várjuk őket akkor jobban megmaradnak.

Most mennem kell mert a párom elkérte a gépet mert számázni akar és ilyenkor a nagy géphez sem férek oda. De nemsokára újra jövök :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bumi,
akartam már mondani, hogy megérdeklődtem azokat a szakdogákat Sopronban, de nem küldik el. Amilyen mákom van, vannak rokonaim ott:-), felhívtam az unokatesómat és megpróbálja lefénymásoltatni őket a könyvtárban. :lol:

Monic,
Jajj, elfelejtettem mit akartam. :oops:
Én már egész héten azt mondtam a páromnak, hogy simizze a hasamat és a fél gyerekeket :lol: Mondta a doki, hogy digitális uh-juk van, és azzal csinálják a beültiket és a statisztikák szerint 20%-kal nő a sikeres lombikok száma. :lol:

i.kata
 
 


Kata!

Ennek örülök. remélem sikerül lefénymásolni. Vagy ha nem engedik, akkor suttyomban fotóztasd le! :wink:

Egyébként néhány cikket, amit megtaláltam itt a könyvtárban, elküldtem neked.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
nagyon rendes vagy! Köszönöm szépen! Ma még nem néztük a postaládát, de biztos megjön hamarosan.
Amíg itthon fekszem, addig lesz időm átrágni magam mindenen. :lol:

i.kata
 
 


Évikém!
Keblemre földim! :wink: Még a hideg is kirázott, annyira megörültem. Azt hittem, rosszul látok. Akkor én nagyon fogok sietni a babásodással, hogy tényleg együtt tologathassuk a piciket.

Sok-sok puszi: bikfy
bikfy
 
 


Bumi,
nagyon rendes vagy! Köszönöm szépen! Ma még nem néztük a postaládát, de biztos megjön hamarosan.
Amíg itthon fekszem, addig lesz időm átrágni magam mindenen. :lol:

i.kata
 
 


Mi a fenéért sokszorozza az üzeneteimet?! :evil:

i.kata
 
 


Kata,

azért sokszorozza az üzeneteidet mert ti is épp most szaporodtok :wink:
Hasad még mindig fáj?
Én gép nélküliségemben aludtam egy hatalmasat, most ébredtem fel :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,
én csak egyszer látom az üzeneteidet.

Nemsokára visszük Lilit anyósomékhoz, most fogjuk először otthagyni. Hát minden bajom van tőle. Ok, gondolom semmi baj nem lesz, de akkor is. Ott lesz Lili unokatsója is, de persze ezt nekünk nem mondták meg. Persze kiderült. Mi már csak röhögünk rajta, hogy másfél éve kérik, hogy hagy legyen ott Lili, erre most megengedtük, akkor meg beszervezik az unokatesót is, meg majd csak este 8 körül érnek haza. Nem számít, hogy nekünk még onnan egy óra vissza, és holnap mondjuk reggel 6-kor meg már indulnánk. Na mindegy, remélem egy évre letudjuk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic,
ez jó, eszembe sem jutott :lol: Én nem tudok aludni, csak 15 perceket :roll: Pedig ma már 4-kor felébredtem, annyira izgatott voltM.

i.kata
 
 


Linácska,

az miért gond, hogy ott lesz Lili unokatestvére is? Legalább nem fog unatkozni. :wink:
Megértem, hogy ha még soha nem aludt ott nem vagy teljesen nyugodt, de meglátod, hogy minden rendben lesz :wink: (és letudtátok a dolgot egy évre :wink: )

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska,
ne idegeskedjetek, minden rendben lesz és letudjátok egy időre.

i.kata
 
 


Kata,

mi ma reggel 6-kor keltünk és én annyira elszoktam már tőle, hogy álmos voltam egész délelőtt, most, hogy 1,5 órát aludtam jobban érzem magam.
Ahogy feküdtem az oldalamon mindkét kutya a hasamhoz bújt (mindig odabújnak Danikához), és Maya volt legjobban odasimulva Danihoz, a kisfiunk meg akkorákat rúgott a Mayába, hogy azt éreznie kellett a kutyinak is. :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok!
Kata, nagyon jó, hogy túlvagy a "bulin", 15 leszívott pete szuper! Még egy csomó fagyi babád lesz, ha pár év múlva megint szeretnél babát és nem jönne össze magától.... :wink:
Hányat ültetnek vissza, 4-et, 2-őt?
Én is egész délelőtt rád gondoltam és remélem, hogy jól vagy. És nagyon megnyugodtam, hogy túlvagy már rajta és minden okés. Hasfájás remélem, már elmúlt.

Lányok, köszi szépen a bíztatást. Még tesztelek majd hétfőn is, hátha jobb lesz a helyzet (illetve csíkosabb lesz).

Kaptam egy "fülest": Képzeljétek, megtudtam, hogy SZTK-ben is megcsinálják ingyen az inzulin rezisztencia vérvételt. Van egy speciális hely, aszem Pesten a Vas utcában és ott csinálják. Én kérek oda beutalót, hamár spórolhatok egy kicsit ezzel. Egy ismerősömnek ott állapították meg ezt a bajt és ő mesélte. És kapott gyogyikat rá és így megy inszemire, hogy már minden okés a szervezetében. Diétáznia is kell speciálisan. Ez csak a tipp, ha még valaki szeretne menni rajtam kívül ilyen vérvételre. :wink:
Vendég
 


Twist,

nagyon talpraesett csajszi vagy, örülök, hogy nem kell súlyos pnzeket kiadnod a vizsgálatért. :wink:
Remélem, hogy a hétfői teszt zebrás lesz végre! :wink:

Nemone,

szerettem volna kérdezni, hogy milyen diétát kell csinálnod? Mit ehetsz és mennyit? Elég nagy vonalakban is,hogy el tudjam képzelni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: