Új privát üzeneted érkezett!

Fenci!
Hűű, most ég a pofám. Reggel elgondolkodtam, hogy nekem nincs Szilvia nevű ismerősöm. :oops: :lol: Bocsi! Szóval Boldog Névnapot!!!!! :lol:

Vicuska!
Igen, a lényeg a lényeg. :lol:

Ticsi!
Már látom. lehet az irodai gépemmel volt gond. :roll: :lol:

Zsu!
Hát hajrá teszt és majd pozitívan csalódsz!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Nekem sose jut eszembe egyszerre! Szóval...

Csipcsab!
Flóra baba egyszerűen gyönyörű és látszik rajta, hogy egy kiegyensúlyozott kis tündér. :lol:

Sleepin!
Én is várom ám Bende fotót!!!! Uradnak jobbulást!! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


krisz
igen holnap megyek, meg mami is holnap szül, tök jo nap lesz. mami szül, te babásodzs, cseréltelk :lol:

vicus
te babádnak ma van névnapja

zsofi
nagyon szoritok ám

dike
de fiatal vagy :D én 3mal öregebb
Vendég
 

 
 

Kata!
Nálam is 3-mal vagy öregebb!! Már ha ez a szó jó rá! És Te már a 3. babót várod, hát nem semmi! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Részemről elmarad a holnap reggeli tesztelés, mert 12 dpo és halvány barnázás = egy-két napon belül megjön, szóval nem terrorizálom magamat negatív tesztek látványával. :( Hőm is esett egy picit. Úgyhogy kicsit (nemkicsit) el vagyok kenődve, mert úgy éreztem, hogy minden nagyon klappolt ebben a hónapban, legalábbis részemről, és ami az időzítést illeti... de hát úgy tűnik, mégsem.

Most nincs erőm hosszabban visszaolvasni, de természetesen mennek a drukkok mindenfelé! :)

Dike, boldog szülinapot!
Vendég
 


krisz
mind3at visszakéred?

csipcsap
még mindig tünemény a drága. lestoppolhatom a fiamnak? :lol:

zs drága, megértelek. én mindig azon izgultam, inkább be legyen + teszt, mint az lesz és mégis elmegy a baba. nagyon nehéz lehet neked, föleg hogy belegonsolsz idönként, hol járnál. de hidd el, neked is lesz babád, de nem értem, miért kell ennyit szomorkodnod érte :cry:

tics
gyogyulsz? ha mégis áz lenne, lehet kérni olyat antibogyot, ami szopi mellett is szedhetö, de inkább ne legyen baj, ki kátja el a 2 gyereket?
Vendég
 


Marietta!

Gyönyörű ez a kislány! Ha fiam lesz, nem menekül! :P

Vicuska!

Hehe, te csak ne panaszkodj! :P Én még most sem tudom biztosra, lehet közben megkukacosodott! Ha így van, akkor a kislányt váró kismamik számíthatnak pár rózsaszín rucira! :wink:

Zsófi!

Bakker, a hülye pirije! De így is indulhat a lombik ugye? :roll:

Zsu!

Nagyon drukkolok, hogy baba legyen a dologban! :wink: Olyan régóta vártok és annyi mindenen túlvagytok már, igazán megérdemelnétek!

Kata!

Akkor holnap mész uhura, ugye? Gondolni fogok rád és remélem minden rendben van!

Kolibri!

Nagyon sajnálom, hogy így összejött minden! Nekem is van tapasztalatom, csak nem anyósos, hanem apósos! :? Azért remélem megajándékozod egy unokával, hadd örüljön! :lol:

Fencike!

Nagyon boldog névnapot kívánok! :wink:

Jujj, mi volt a másik oldalon? :roll:

Mami holnap már babázik? Nagyon szorítok nekik! :wink:

Én is szeretnék már, fehérje van a pisimben! Kezdek kicsit félni, de a vérnyomim teljesen rendben! Ma sokat görcsöltem, remélem hétvégén már történik valami! Most már szeretném betölteni a 38 hetet! Ezt a pár órát csak kibírjuk még! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


köszönöm, a szülinapi jó kivánságokat!!

vicuska!!
hát de most 3tizeddel magasabb, meg amugy nekem egyből soha nem ugrik fel csak később!!!

fenci! boldog névnapot!

kata!! azért te se vagy idős:)

pompom!! ne máááá méért? azt akartam h mindkettőnknek sikerüljön!!!ki húz magával? :(

KépKép
dike
 
 


Na, megjöttem a biciklizésből :lol:
(szoba)

Kata!
hiperdrukk holnapra uhuhoz!ott lesz a kis dobogó szívű babó, biztos!!! :P ű
hááááááát, az én babámnak még elég képlékeny a neve..szegényke :oops: :lol: most Lilla, Kamilla a befutó :D

Pompon!
bacca meg! :evil: :evil: de még nem biztos... :roll:

Dike!
bocsi,persze hogy reménykeltő a görbéd :wink:

Gröni!
azt hittem már te magad írod meg, h megszültél :lol: :lol:
én kérek rózsaszín ruhácskát 8)
Kukacnak úgyis fia lesz 8)

hogy teccenek a pasik jányok, meg se dícséritek??? :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna hármat már tuti nem kapok vissza. :(
Annyit tudok, hogy 2 termékenyült meg a 3 ból. Nem vagyok boldog...remélem ez a kettő szépen fejlődik...holnap 12 és fél 1 között lesz beülti, de délelőtt 10-kor még odatelcsizek, hogy mizu.

Zsu
Drukk egy csodapozitív teszthez!!!!!!!! :D

Zsófi
Sztem legyél te is most csodababás!!! :D

Sleepin
2 bögrével is ittam ma, :D Amúgy az aspirin protektnek is ez a célja, na meg a propoliszos c vitaminom is megteszi amit tud.

Kolibri
Nagyon sajnálom, hogy ilyeneken kell keresztülmenned. :( Utálom a hülye rokonokat!!! :twisted:

Mami
Drukk holnapra!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsófi
Jó babásodást minél előbb!!! :D
vizkriszisback
 
 


Krisz!

Minden rendben lesz! Holnap két csodabébibogyót kapsz vissza! :D Csak nyugi!
Nagyon drukkolok érted holnap délben! :wink: Keresztben lesz kezem lábam. Utána pedig pihizz sokat!
kolibri28
 
 


ma kaptam meg a sejtbakntól az sms-t, mindkettőt :shock:

A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A szint: 1250.00miu/L 0.95MoM
Szabad ß-hCG szint: 26.00Ng/ml 0.80MoM
Tarkóredő vastagsága (NT): 1.70mm 1.30MoM

A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 4 200
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

elteszem magam holnapra, majd máskor bővebben

Kép
gaby25
 
 


Krisz, szorítok!

Fenci, boldog névnapot!

Pompom :cry:

Mamika, problémamentes szülést kívánok Neked!

Gröni, írtam privit..... :oops:
Írj ám, ha van valami, rohanok a sütivel! :wink:
Vendég
 


Hali!

Krisz :D

Holnapra drukk a két csodabébihez!!!!Ügyik lesznek, s ripsz-ropsz megtapadnak.

Sleepin :D

Miért lennél béna? Ez sajnos bármikor előfordulhat bárkivel.Képeket várom. teccet a tánci Bendétől. :wink:

Kolibri :D

Vonalzóm okt.11-től számolt, aztán amikor elérte a beállított hosszt automatice továbbszámolt. Talán le is veszem, vagy csinálok újat. :roll:

Vicuska :D

Köszönöm. Nagyon aranyos Mici és Füles. Jók a pasik. :wink:

Fenci :D

Boldog Névnapot!!!!!
Kép

Kata :D

Most már csak néha szomorkodom. Annyira bíztunk ebben a babában és a lombikban. Sajnos már sok-sok éve próbálkozunk, s annyi mindenen mentünk keresztül......Szerencse ebben a sok viszontagságban, hogy ez nem állt közénk, s jól megvagyunk a párommal.

Gröni :D

Nagyon drukkolok a könnyű szüléshez. Várom az örömhíreket. :D Addig is puszi nektek.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz!
Egy kalappal mára!!! Kép
Nagyon szorítok a két kis Drágának!!!++++++++++++++
Én biztos nem vagyok spontán babás. Egyrészt vszínű pémse volt, másrészt tegnap reggel negatív volt a tesztem. :lol:

Zsu!
Örülök, hogy ilyen jól álltok hozzá! Meglesz a gyümölcse nemsokára: Ilyen kis gyümölcs lesz: Kép Kép

Gröni!!!
Húú de izgi!!!! :lol: Nem tudom, hogy indul-e a stimu, ha nem jön meg. De amúgy meg meg fog, csak szívat! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt lányok!
Alkeszoknak pálinkásat!

Micsoda nap ez a mai!!!
Lehet, hogy Mami már a szülőszobán van? Tud vki vmit?

Krisz :D
Mennek a babatapik: +++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Grönike :D
Nagyon ügyik vagytok!!!
Még lehet, hogy úgy jársz, ahogy én. A második bababentmarasztaló projekt túl jól sikerült, és Marcit túlhordtam.

Zsu :D
Akkor holnap teszt????

Fenci :D

Utólag is Boldog Névnapot!

Dike :D

Tényleg szemtelenül fiatal vagy! Boldog szülinapot!
Tényleg, Pandácska már rég jelentkezett.

Kolibri :D

Kitartás! A babák tudják, mikor jött el az ő idejük.
A hülye exek meg anyósok meg szomszédok stb meg monnnnyanak le!!!!!

A többiektől bocsi, hogy nem írok, de a kismamik nagyon ügyesek, a várakozóknak meg csak annyit, hogy már nem kell sokat várni, és megkapják az ajándékot!

Ha tudtok Mamiról friss infót írjátok meg , légyszi! Annyira izgulok!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka!
Kérünk képet a fiúkról!!!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok Lányok!

A Szilviáknak boldog névnapot kívánok!

Krisz,
Nagyon drukkolok, minden rendben lesz, és két baba is pont elég lesz! ++++++++++++++++++++++++

Zsu,
Nagyon sajnálom a lábadat, már csak ez hiányzott. Megröntgenezni nem kell?
Nem vagyok könnyű helyzetben, most elsősorban ezeket a dolgaimat kell rendeznem. Nektek nagyon sok erőt kívánok, hogy újra tudjatok kezdeni!

Kukac,
Hogy állsz a szurikkal?

Bocsi az eltűnésért, mostanában nem nagyon tudok jönni.
Valószínű ebben a hónapban peteérésem se volt, még nem állt vissza a ciklusom a normális kerékvágásba. Nemsokára megyek cisztát nézetni hogy elmúlt-e. Pillanatnyilag nem készülök lombikra, egyenlőre letettem a gyerek-témáról.

Kép
mofly
 
 


Mofly!
Remélem hamar rendeződnek a dolgaid és a ciklusod is!!! :D Kép
Én még decapeptylt szúrok és várom pirit! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Szia Mofly! :D
Tudtam én, hogy valaki már nagyon régen eltünt közűlünk. Hiányoztál! :(
Remélem a cisztád eltünt. Kérlek ne tegyél le a babáról! :( Sikerülni fog! De ha most szükségét érzed a kis pihenőnek természetesen megértelek. :wink: Csak rendeződjön a ciklusod, és utána majd szépen lassan próbálkozzatok újra!
kolibri28
 
 


Fenci
boldog névnapot !

Kép


Dike
Boldog szülinapot :)

Csipcsab
gyönyörű Flóra baba :)

Gaby
örülök a jó eredményeknek. :)

Sleepin
Apának gyógyulást. Drukkolok nektek :). Remélem valami humánus megoldást találnak rá :)

Pompom
Sajnálom :( Én azért még reménykedek helyetted is, hátha :)

Krisz
Mennek a drukkok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Zsófi :D

Kép Nem fogod be a szád?!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Reggelt!

Csak gyorsan hírelek!!!!!!!

Mami dobott smst tegnap este....ma reggel csaszizzák, hogy mikor nem tudom, de azt ígérte, amint tud jelentkezik!!!!!!!!!!


Gröni drukk a hétvégéhez!!!!!!!!!

Később jövök!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi
Drukk Maminak :)
Írj, ha tudsz valamit :)

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!

Krisz, nyugi, minden rendben lesz és bízz a két kis bébibogyóban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drukkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!

Zsu, de jó, hogy jöttél!!!!!!!!!!! :lol: Örülök, hogy tecc a szobánk :lol: Csak a falat festettük mi, a többi matrica :lol:
Az biztos, hogy ennyi év után, nagyon kevés kapcsolat bírná ki ezt a küzdelmet, jó, hogy ott vagytok Apával egymásnak és a családotok is mellettetek áll, és támogatjátok egymást! Sok ember mit nem adna egy megértő párért...Sajna pszichodokit nem tudok én sem, de pl. a Nyírőben tudom, hogy van kimondottan meddőségre szakosodott pszichodoki. Biztos a Te dokid is tudna ajánlani valakit.
A lábadnak mielőbbi jobbulást!

Mofly, remélem eltűntek a ciszták! Ne add fel kérlek, vagyis ne végleg! Egy kis pihenő az tényleg biztosan jót fog tenni!

Kolibri, ez az anyós-téma, durva! Persze a párod is "érdekes", ha ennyire hagyja magát befolyásolni...nem irigyellek...

Zsófi, a decát addig kell szúrni, míg nem jön piri? Akkor főleg jöhetne, gondolom már mennyire unod...

Fenci, nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Hogy megy a pihizés?

Boboka, de édik a srácok! Ezen a képen mintha egyidősek lennének :lol:

Gaby, gratula, ezek tök jó eredmények!!!!!!!!

Dike, nagyon boldog szülinapot ! Itt mindenki milyen szemtelenül fiatal :evil: :lol:

Pompom :( piri meg barna elmehet a fenébe :evil:

Sleepin, Apának jobbulást!

Hú nem tudom, mit akartam még írni...
Ticsi, nagyon várjuk a híreket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Megyünk az ikrekért. :lol:
vizkriszisback
 
 


Krisz, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!! Jó utat, vigyázzatok Rájuk!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Hali!

Mami :D

Mindjárt kint lesznek a törpék! NAgyon Drukkkkkolok!!!!

Krisz :D

Szoríjjok neked is délre. :wink:

Csajok, keresztben értetek menidenem.

Mofly :D

Sajnálom, hogy a ciklusod így összezavarodott. Nem kellett röntgenezni, csak estére nagyon bedagadt. Vizesruházás hatására ma már nem is sántikálok. :lol:

Zsófi :D

Édesek azok a mászó "kisördögök".Teszteltél?

Bobóka :D

Gondolkodom azon a holnapi teszten. :oops: Aranyosak a fiúk. HOgy viselkednek egymással?? Jól megvannak?

Megyek dolgozom tovább. Pusz.

Ticsi :D

Kösz a Mami híreket. Lassan írhatsz majd újra, hogy mekkorák lettek. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz :D

Nagyon szuper!!!!!!!!!!!!!Jó utat!!! Vidd az ikreket haza. :wink:

Vicky :D

Majd megkérdezem a dokimat, ő biztos tud valakit. Mé volt egy kérdésem. A széket hol vettétek?

A szemed hogy van? Teljesen meggyógyult?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Suliból.......

Be kellett néznem!!!! :D :D :D

Mami :)
De jóóóóó!!!!!!!!!!!!
Lehet, hogy már babázol!!!!

Krisz :)
Hajrá ikrek!!!!!

Basszus, minnyá csöngetnek..... :? :? :?

CSÓKÖZÖN!!!!!!!!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Zsu, a Kikában vettük. Hauck koppintás és feleannyiba kerül :wink: Ringatózik a fotel és a lábtartó is :lol: Ha nem sürgős, figyeljétek az akciókat, mert szokott akcióban is lenni ott :wink:
Köszi a szemem jól van, voltam kontrollon múlt héten és minden OK! Ráadásul megvan a szakvéleményem is, hogy szülhetek természetes úton :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Zsu!
Még tegnap. :oops: Csak azért, mert eddig ha teszteltem, akkor utána mindig megjött. Gonodlom pszichésen. :lol: Hát most nem jött be.
Pszichológuson már én is gondolkodtam. Csak a férjem szerint hülyeség, mert ő csak azt látja, hogy én teljesen kiegyensúlyozott vagyok. :roll:

Mami!!!
Húú, de izgi, mától tényleg anyuka vagy!!!! Vároma híreket!!! :lol:

Krisz!
Hajrá Ikrek, jó babásodást!!!! :lol:

Viki!
Decát folyamatosan kell szúrni, de a 3. naptól mikor jön a másik szuri, akkor majd csak felet.

Boboka!
Köszi!
Tényleg olyan a kép, mintha egyidősek lennének! Márk jó husiban van!!!! :lol: Tömöd szegény gyereket??? :lol: És a sérő is nagyon tetszik!!!! :lol:

Mamiból ma kijönnek az ikrek, Kriszhez meg beköltöznek!!!! Szép nap a mai!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Krisznek a transzferhez,
Maminak a császárhoz
millió drukkom!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok Lányok!

Szánom bánom hogy eltűntem.De visszamentem a tp után dolgozni és mindjárt 12 órákat nyomtam.Szóval nagyon kikészültem.A gép közelében is alig voltam.Amit olvastam azt meg nem fogta fel az agyam.De most már lesz egy kis időm és visszaolvasok.

Legutóbb azt panaszkodtam,hogy nem akar jelentkezni a piri,a műtét után.Hát bepótolta magát,úgyhogy jövő héten pénteken irány pest,peteérésmérés és kontroll.Aztán remélem már besorolhatok a babások közé.

Mindenkinek sok sikert!
Vendég
 


Mami Hírek!

Túl is vagyunk! Flóra 2900 gr, 54 centi, Danika 3200gr 53 cm és gyönyörűek!Még őrzőben van, holnaptól osztályon!


GRATULÁLUNK MAMI!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Mami :D

GRATULÁLUNK!!!!!!!!!! És nagyon sok boldogságot a két csodabébihez!Pusz nektek és kívánunk sok-sok tejcit!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ticsi :D

Neked pedig Köszi ezt az örömhírt. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ticsi!
Köszönjük a híreket! Puszi! :D :D :D

Mami!
Most már tényleg, de tényleg igazi mami vagy! Ráadásul duplán! Hip-hip hurrá!
Gratulálok Mami! :D :D :D
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok a Super Csapatnak! :D :D :D

Krisz!
Nagyon szorítok érted!
Hajrá ikrek! Már úgy is olyan régen volt ikres kismamink! :D :D Nem igaz! :lol:
kolibri28
 
 


Mami Drága!!!
HATALMAS GRATULA A KÉT GYÖNYÖRÜSÉGHEZ!!!!!! SOK BOLDOGSÁGOT; TEJCSIT ÉS MINDEN EGYÉB JÓT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!
DE SZUPER!!!!!!

Kép Kép
susy75
 
 


Mami! Nagyon-nagyon örülök, és micsoda méretek!!!!!!!!! Jó egészséget, sok boldogságot Nektek! Gyors felépülést, sok tejet a két kis gyönyörűséghez!

Ticsi, köszi a tudósítást! Mamit pusziljuk, és várjuk a képeket!!!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Krisz közben át is vette a stafétát és ő az új ikreskismamink :lol: :wink:

Gröni, Ti következtek! :wink: Aztán Susyék, utánuk pedig hihetetlen, de mi jövünk majd :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Mami!

Nagyon sok boldogságot kívánok Flóra és Dani babákhoz!!!! Isten hozta őket! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szupermami :D

Hatalmas gratula Flóra és Dani babához! Majd dobj képet!!!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!

Még élek ám! :) Ígérem, nemsokára bővebben is jelentkezem.

Mamikám!!!
Hatalmas gratula! Nem tudom, Ticsi át tudja-e adni az üzimet. Ha nem, akkor itt is gratulálok és minden jót és szépet kívánok!! Nagyon ügyi voltál, hogy ilyen szép nagyra növesztetted a bébiket. Puszi Nektek!!


Krisz drága!!
Minden drukkom a Tiéd!!!!!!

Sleepin
Hú, porckorongsérv az nagyon szar. Nekem is volt, ráadásul leszakadt, így műteni kellett. Hát, azt a fájdalmat (nem a műtét :) ) nem kívánom senkinek! Remélem, férjednek nem ennyire rossz a helyzet. Jobbulást! Feküdjön keményre vízszintesen, lábakat felpolcolni térdben behajlítva!!

Grönikém
Nem megmondtam??? :wink: Még a végén túlhordod. Szerintem lány! :) Legalábbis remélem. Nehogymá' csak én meg Mami legyünk lányos anyukák (frissen szülők közül)!!! Habár akkor több fiúból válogathatnak a csajszijaink. :)

Táblát is majd dobok!

Pussz
gtünde
 
 


Tesók:
Kép
Puszi:
Kép
Simi:
Kép
gtünde
 
 


Sziasztok! :oops:

Lmami vagyis most már Mamivagyok!!!!! Tiszta szívemből gratulálok a kis családnak és nagyon sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak!!!! Nagyon megérdemelted már!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Mami
hatalmas gratula!!!! de jóóóóóóóóóóóóóóóóó :D Kép

Amikor ráérek többször benézni, nem ír senki, most be voltam havazva, és olyan sokat írtatok tegnap :shock:

Kép
gaby25
 
 


MAMIIIII!!!!!

GRATULÁLOK,SOK BOLDOGGSÁGOT, EGÉSZSÉGET, TEJCIT!!!!!! nagyon szép sullyal születtek!!

zsu! drukk a teszthez!

krisz! hidd el sikerülni fog, te leszel a következő aki ikreket fog hordani a szive alatt:)

KépKép
dike
 
 


Jó hírre jöttem én is! :D

Mamivagyok, HATALMAS GRATULA FLÓRÁHOZ ÉS DANIKÁHOZ! Nagyon szépen megnövesztetted őket. :D Gondolom most egy ideig ritkábban jössz majd... :wink: :lol:

Visszaolvasok és még jövök. csok mindenkinek
fenci
 
 


mindjárt visszaolvasok.

mamiii, nagggyon nagy gratula, életed új szakasza jön, ami boldogabb lesz, mint eddig bármi.

nekem: 7+3, jó szívműködés :D a vonalzó szerint idősebb :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?