Új privát üzeneted érkezett!

Zsu ez aztán a mázli kétszer elsőre majdhogynem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jaj de nagyon örülök!
Vendég
 


Katám eddig úgy tudom igen4

GAby sikerült lerázni nagynénit? :lol: :lol:
Vendég
 


Piskóta :lol: hurrrágrt.!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok!

Piskóta! Csak így sunyiban? Tök jó, hogy ilyen gyorsan! Gratula!

Szilcsi! Azért nem reménykedem ám én, hogy mindig így lesz! :lol: Édi börtön lakód van! :lol:

Szilva, Szilbeee! Boldogságos névnapot és persze Marcit sem felejtem el Ancsa! :wink:

Gaby! Akkor most már kakira fel! :lol: :lol: :lol:

Boni! Ma vettem olyan sört, ittam is belőle egy kicsit, egészen fogyasztható! Kíváncsian várom a hatást! :lol:

Sonjus????????

Puszi! Vágod a centit? Izgi-izgi helyetted is! :wink:

Mi tegnap megkaptunk 2 oltást, aztán nyűglődés, hőemelkedés, láz stb. De az éjszaka nyugiban telt! MA már minden okés! :lol:

Babim! Vonalzó alapján már működsz? Vagy az csak önállósította magát?

Kép
bettike
Eger
 
 


Zöldi! ÉN szemmel tartalak ám amott! :oops: :lol:

Klarissza! Csajoknak igaza van! Mi a titok?

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilcsi, nagyon kedves vagy, hogy hiányolsz, köszönöm!
Nem tűntem el, csak sűrűek a napjaim. Sokszor leülök olvasni a Babaneten a dolgokat, néha a végére is érek, de gyakran egyszerűen nem jut rá időm, válaszolni meg még úgysem. Mindig szaladgálnom kell, Szili, Endi, aztán Endi, Szili után, főzök, stb, stb.
Nagyon cuki a kismanód, nem szokott beragadni a lába a rácsok közé? Csak mert Endinek mindig, ha kidugja.

Kispiskóta, nem vagy kispiskóta! Gratulálok a zebrácskádhoz! Készítsd magadat lelkileg, nem lesz könnyű menet, főleg az elején. De kibírható. :lol:

Klarissza, csinos kis babóca, hát még a mamája! :wink:

Bettike, nektek boldog 2. havi szülinapot! :)

Zöldi, szép pocó, szép csúcsos, mint az enyém volt Endrúval. :D

Baba, gratu a Piridhez, végreeee... igaz?

Mindenkinek boldog névnapot, akinek mostanság volt/van/lesz!

Bocsi, ha kihagytam valakiket (tudom, van ilyen), de ennyit tudtam megjegyezni, meg közben már szerelnem kell egy sárga kisautót.

Puszi mindenkinek!
athiz
 
 


Naná, hogy lesz talo! 2-kor a Westendben - bár még többen nem jeleztek vissza, hogy jó-e a 2 és a Westend! :twisted:
De Boniék, Baba, én tuti, Andi? Gaby? Kata? Zsu?

Bettike! Tartsál is ám szemmel, mert ha eksön lesz, nem tudom, merre terjed előbb a hír.
Bonit fogom riasztani - jó, Boni? - mert ő mindig gépközelben van, mert apa biztos nem fog ide írogatni szegény, mert lótnifutni fog Lelle és a kórház között.

Baba! Szívesen! :wink: Egy működésfenntartót? Múúúúkodj tovább!

Pusz többiek mindenki!

Kép
zölddisznó
 
 


Zsúúú
gratula kistesóhoz :D

Coca
nekem jó a westend kettő, keresztanyuval megbeszélem a jövőhetet :wink:

ma kaptam meg a sejtbanktól az sms-t, mindkettőt :shock:
A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A szint: 1250.00miu/L 0.95MoM
Szabad ß-hCG szint: 26.00Ng/ml 0.80MoM
Tarkóredő vastagsága (NT): 1.70mm 1.30MoM

A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 4 200
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Kép
gaby25
 
 


Zöldi leszek a hírhozó! ! remélem be is jutok majd Hozzád! :wink:
Vendég
 


Coca, köszi, piri tombol. A továbbiak tekintetében pirit leváltanám 9 hónapra. Szóval:jöhet a baba/babák!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim úgy legyen! :lol:
Vendég
 


Köszi Boni!

Baba! Akkor most összpontosítok, és szólj, ha küldjem a babá(k)ra serkentő működési parancsot!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi ez csak természetes.. most majd én főzök Neked! :lol:

ja Jó reggelt!
Vendég
 


Egyébként én is mindenkit szemmel tartok az átcuccolt helyeken :lol: :lol:

Puszedli jó hétvégét barátnőiddel! pocaksimi és vigyázz magatokra!

Babim éljen piri! hipphipp hurrá!

Szezsó drága hajrá decemberi csodabébi

lol: :lol:

Zsu párod hogy fogadta a jó hírt? vagy otthon volt? ha olvasod és tudsz jössz msn picit?

Katám ölelés és írj

Klara a kisimult arcú háromgyerekes anya remélem jól bírod a strapát!

Andi elvileg jön a talira .ugyi?

Katica remélem jól vagy! és most nincsenek vizsgálatok...

Bettike tegnap mi is kaptunk kettőt..a kötelezőt és a prevenárt nyügi is volt a lelkem... éjjelre meg belázasodott... most először...

Te beadatod Neki a prevenárt? vagy más nem kötelezőt?

Szilcsi párod már nem mondja hogy szeretne másodikat? nem gondoltad meg magad? még vártok?

Szilva törpicsekek jól vannak? ha időd engedi gyere sűrűbben

Surmi melód van már?

GAby ezek nekem nem mondanak semmit.. de gondolom minden oké!

Athiz sárga autó megjavítva? :lol:


képzeljétek apának rendeltem karira egy irodai masszázsszéket! tegnap meg is lett az Office Depo-ból.. annyira kényelmes és jó és és és muszály (Zöldi ezt miattad :wink: ) volt átadnom, mert nem lehetett hova rejteni..hihi

most megy a küzdés, Sógi jön haza Izraelből és haza is költözünk egy hétre,,, most az a küzdés tárgya mé akarunk csak 25.én menni? ő még nem is találkozott ZSigmonddal, csak skypon értekeznek mindig :lol:

na eldugultam..ha valakit kifelejtettem sorry
Vendég
 


Boni, most nem tudok, majd délelőtt, ha hazajövök a piacról és Marci alszik!!!

kispiskóta
 
 


oké :lol: :lol:
Vendég
 


Coca, kezdhetsz koncentrálni, aztán majd az olvasztás napján és az azt követő napokban ERŐSEN kell koncentrálnod(már ha lesz időd szüléskor :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, apa azt mondta, nem erőlteti a tesódolgot, majd ha én is úgy érzem, akkor szóljak és belevágunk. Barátnőm és a férje beszélt a fejével, nekik panaszkodtam. :wink: Egyelőre várunk, sőt megért bennem az elhatározás, hogy jövő szeptembertől bölcsibe adom. Nem bírom tovább - és most bocs mindazoktól, akik küzdenek még a babáért. :oops:
Éjszakánként 5ször kel, van hogy többször is, most éjjel 1 és 7 között 5ször mentem át hozzá.
Hulla vagyok, megőrülök vele, állandóan hisztis és nyűgös, sztem ez a hülye időjárás tesz be neki, én is minden nap fejfájással ébredek. Amikor hidegfront volt, szépen átaludta az éjszakát és napközben is rendes kisfiú volt, de ha ilyen napsütős-hülye frontos idő van, háááááááááát alig várom az estét. :roll: Tegnap délután már troliztunk, azt imádja, sehogy máshogy nem hagyta abba a nyávogást.
Most is az ágyában nyafizik, megyek is megpróbálom letenni aludni.
Bocsi a panasznapért, de már alig élek... :oops:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi kitartás drága! remélem hamar túljuttok ezen!

és nem hiszem hogy ezért megkövezne bárki is..amíg nincs benne valaki nem tudhatja... és emiatt még nem hiszem, hogy kevésbé szeretnéd és nem lennél jó anyuka az ember idegei végesek...

ölellek benneteket!
Vendég
 


Húúú Szilcsi és mi lesz még később!!!! Amikor Marci 10 hónapos volt még én is vissza akartam menni dolgozni és bölibe adni, most meg... :lol: Pedig most nehezebb, mint 6 hónapja volt.

kispiskóta
 
 


Szilcsi! Én is megértelek, de biztos vagyok benne, hogy nem a bölcsi a megoldás!

Kép
zölddisznó
 
 


Szilcsi! Én is megértelek, de biztos vagyok benne, hogy nem a bölcsi a megoldás!

Kép
zölddisznó
 
 


Eddig így állunk:

Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Kispiskóta: gratulálok!!!

Akkor vasárnap tali? Majd gondolok Rátok :-D

Coca: vudunéni lettél? :-)

Boni: nem tudom, lesz-e spontán bébi, mert szerintem még nem tértem magamhoz ciklusügyileg. :roll:

Szilviáknak utólag is boldog névnapot!

Athiz: sikerült megszerelni a sárga kisautót? :-D

Klarissza: szépek vagytok :-)

Gaby: gratula a szuper eredményekhez! :-D

Bettike: már jól vagyok, köszi. Apát is megviselte, persze, de már helyretettük a dolgokat…

Szilcsi: kitartás :-) megértelek…lehet jót is fog tenni neki a bölcsi. Meg neked is :wink:

Többieknek csók!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

kispiskóta: GRATULÁLOK!

Köszönöm szépen a köszöntéseket! Annyira sajnálom, hogy nem tudok gyakrabban jönni :( Vagyis nem is sajnálom, mert akkor Bogiékkal vagyok :wink: :D
Szóval jól vagyunk, nálunk is már pár hete kezdődött a fogzás, sajnos még egy sem bújt ki. Éjszaka kétszer-háromszor kelünk, pityergés, de megnyugtatom őket és alszanak tovább.
Nem tudom, hogy mikor leszek netközelben újra, mert hogy holnap költözünk és ott nincs net. Egy kicsit fáradt vagyok, sajnos nincs segítségem és Baliék mellett nagyon nehéz pakolgatni. Bogi mintha megérezné, hogy valami nem stimmel, mert már három napja nyűglődik, ha kimegyek a szobából már az is baj, nagyon igényli a simogatásomat vagy hogy a közelében legyek :roll:

Puszi mindenkinek! Jó babavárást és babázást!!!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szezsó!
Csak sima boszi!
Majd mi is gondolunk ám Rád, amikor a hatalmas pizzákat gyűrjük magunkba, jó?

Szilva! Nagyon ügyes vagy, hogy segítség nélkül élsz még! Kérünk friss képeket!!! És kellemes túlélést a költözéshez!

Kép
zölddisznó
 
 


Én nem pizzát ennék!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Majd meggondolom, hogy engedélyezem-e!

Kép
zölddisznó
 
 


Talin eddig 4-en vagyunk, azt hittem most többen leszünk :P csajok gyertek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hmmm, én még nem tudom mit ennék majd :lol: Zsigi pocakot :D :lol:

Szilva
le a kalappal, hogy bírod a strpát ikrekkel :P

Szilcsi
lesz ez még így se :wink: mondjuk nekem könyebb dolgom lesz, mert befogom majd anyut ha fáradt leszek :P hamár úgyis nyugdíjas :lol:

Kép
gaby25
 
 


Gabi! Hol csinálták a kombinált szűrésedet? Lesz mégegy felvonás 18-20-ik héten?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca
ez a sejtbank által finanszirozott kombinált teszt volt, a magzati diagnosztikai központban vették le mikor UH-ra mentem. Mivel ez negatív, és UH is rendben volt, nem hiszem kéne mennem a másikra is :roll: de majd még meggondolom

Kép
gaby25
 
 


ja, amúgy helyileg zugló, bolgárketék utca
http://www.downszures.hu

Kép
gaby25
 
 


Aha. Én az integrált teszten voltam (csak én az Istenhegyin).

A sejtbank mit kér cserébe?

Kép
zölddisznó
 
 


Hali!

De kis kíváncsiak vagytok! :lol: Nos, igen, megszereltem a sárga autót, sőt, utána még egy traktort is meg kellett szerelnem. Szóval már autószerelőnek is mehetek ezek után. :lol:

Bocsi, de most csak Szilcsihez írnék. Nem lehet, hogy fáj valamije szegény gyermeknek? Próbáltál neki adni vmi fájdalomcsillapítót? Tudom, nem lehet mindig, de hátha használna. Ki tudja, lehet, hogy fáj a feje szegénynek, tudod, ő nem tudja megmondani, sőt még mutatni sem, ha fáj vmi. Endinél is volt olyan, hogy egyszerűen egész nap csak csimpaszkodott belém, és csak visított, mint akit nyúznak. Nem aludt sem napközben, sem éjjel rendesen, óránként keltett, és még azt a kis időt is végig mocorogta, amíg aludt, nyögött, stb. Rémálom volt, de túl lettünk rajta. Amikor nagyon nem bírtam már, akkor adtam neki egy kis Nurofen szirupot, és láss csodát, máris jobb lett a hangulata. Aztán pár nap pihenő volt, utána minden kezdődött előlről. Azt hittem, bedilizek. Most is van ilyen, amikor visongi, pl. ha túlaludta magát, vagy ellenkezőleg, nem pihizett eleget. Nehéz az ilyen apróságokkal, de hidd el, nem egyedüli eset. És szerintem sem megoldás a bölcsi, de persze ez a te döntésed.
athiz
 
 


Köszi szépen a köszöntést! Cupp! :D

Nem nagyon tudtam még visszaolvasni... 2 napos szülinapozást tartunk a kisebbiknek! Torta torta hátán... :lol:

Hihetetlen,hogy elrepült ez az első éve Dávidnak! :shock:

Amint lesz időm, visszaolvasok! :)

Pussz!
szilbee
 
 


Coca
Sejtbank nem kér érte cserébe semmit :wink: sőt még jött egy levél, hogy 40ezer kedvezményt adnak őssejt levételből, ha igénybe vesszük

Kép
gaby25
 
 


Szép regeglt!

HOlnap taliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Zsigmond már várja anyával együtt..mindenki jöjjön aki tud! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Esetleg előbb lehetne a tali? Vagy kérdezem úgy ki tud előbb velem talizni? :oops: Nagyon szeretnék menni, de férjemnek közbejött egy találkozó ahová vinne engem is, és az délután lenne. Én 1 órára gondoltam, de ha nektek nem jó, akkor is megyek valahogy csak max fél-1 órát tudok maradni.

Kép
kata05
 
 


Kakukk!

Kata! Nekem jó az 1 óra is!

Kép
zölddisznó
 
 


De jó, akkor én ott leszek egykor. És ott hol, hisz elég nagy a Westend?

Kép
kata05
 
 


Az 1 óra a legjobb, mert Babaiminek akkor van ebédidő!! :lol: :lol: Így nem kell csúsztania az evési időpontokat, hogy veletek étkezzen, csak nem akart különcködni, ezért nem tette fel előbb az imént Kata által felett kérdést :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boniéknak is jó az 13 óra

remélem Andinak is, Gabynak is!
Vendég
 


és szerintem a közepén a szökőkútnál... :lol:
Vendég
 


részemről ok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Részemről is! Ma nem lesz többet internet, ha bármi változás van, légyszi küldjetek egy sms-t. Különben egykor a szökőkútnál! Szép szombatot!

Kép
kata05
 
 


Oké, szökőkút!

Kép
zölddisznó
 
 


nekem is jó az 1 óra :D habár vonatfüggő, mindjárt meg is nézem, mert hétvégén óránként jár sihuhu

Kép
gaby25
 
 


nos, fél 1-re vagy fél 2-re ér be a vonatom nyugatiba.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

megjöttünk a taliról, többiek még ott maradtak!nagyon jól éreztük magunkat, ZSigi is , aztán amikor megunta a csajokat bealudt férfiasan!

ZSuék, Andi sajnálom, hogy végül nem jutottatok el...
Vendég
 


Sajnos mindig Zsu és Andi marad le.:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?