Új privát üzeneted érkezett!

Gégéé ne türelmetlenkedj,utána minden pillanatát élvezheted a kisbabádnak,ha majd megszületik.+ évig csakis veled lesz,lesz olyan mikor még le is passzolod egy kicsit a nagyinak,hogy legyen egy kis nyugtod.Ne siettesd az időt,élvezd ki ennek az időszaknak is a jó oldalait.
Én is nagyon várom már elhiheted,de mégis az agyamban tudom hogy neki még odabennt a legjobb,nemhiába 40 hét egy terhesség. :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


+ az 3 akar lenni :oops:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


hű, szóval használtatok...és ki hol vette a homeós bogyókat? és miyleneket?

sarmon....tudom :oops: :oops: igyekszem türelmesnek lenni.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Szeretném megmutatni nektek a gyermekeimet, de nem tudok képet feltölteni, azt írja hiba történt.
Segítenétek hogyan kell?
Vendég
 


Gégéé: Én is inkább a haomós cuccra esküszöm nem a teára, de én mindent evettem mert Barnika reggel 7-től (burokrepestés) délután fél 5-ig született... Bius 1 óra alatt megvolt :)
Mi itt az Interspárnál lévő patikában vettük meg a homeós bogyikat.
Elvesztettem a papírt amire fel volt írva. Én kétfélét szedtem két lilát de a nevére nem emlékszem.
Gólyanénink biztos tud ebben segíteni!

Mancsa: Biztos nagy a kép mérete le kell csökkenteni 800 pixelesre.

Lányok! Igen ha megbízhatnék a tej mennyiségében meg benne nem is tenném állandóan.
Jaj Elővettem a játszószönyegét :) Próbálgatja a hangocskáját néha olyan édi hangotokat hallat!!! :)

Winchi: Nagyon édi Matyi :) Tüneményesek a fiúk együtt!!!

Sarmon: Kitaláltuk :) Mármint a 3-ast :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


tündi!
Zsófi is nagyon gyatrán aludt az éjszaka. kétszer is felkelt ráadásul nagyon későn aludt el és sokszor felsírt és enni sem nagyon eszik. pedig elvileg front sincsen.
amúg meg biztosan elég, amit esznek, csak mi aggódjuk halálra magunkat.
ja és szersintem is elég, ha hetente egyszer megméred, heti legalább 150grammot gyarapodjon, de a legelején ennél többet szoktak. és aztmondják, hogy akutacsát érdemes még ellenőrizni, mert ha nagoyn be van lapulva, akkor innia kell.
meg az is lehet, hogy Bius is beáll hettuli Vencelje meg az én Zsófi mögé a sorba, tudod, a két lurkó, aki alig eszik és mégis minden rendben van velük. hettuli szerint fotoszintetizálnak. :)

sarmon!
szedsz, vagy eszel te elég c-vitamint? az orrvérzés kicsit enyhébb tőle.

bende! winchi!
ami kint van a tökből, az kb 5%, a többit befalta, almával kevertem és nagyon szerette. csak közben szereti szanaszét kenni az előkén meg saját magán.

nekem sem mérte a védőnő a pocimat, azt tudom, hogy 115tel szültem. (65ről indultam:( )

gégéé!
ne legyél türelmetlen! Emma tudja, mikor kell jönnie. és oyan jó dolga, mint a pocidban soha többet nem lesz, hidd el! gyorsan el fog telni az a kicsi idő, aztán azt szeretnéd majd, hátha még vissza tudnád tenni egy kicsit. :)

a dereka még visszamehet, a csontok inkább a csípőben tágulnak. azt mondják, kb egy nadrágméretet. :(

gátsebre én is az aloe firstet használtam, jó volt! bazigyorsan gyógyult és alig fájt.

winchi!
nagyon édes a pici Manócska! nekem is van egy unokaöcsém, aki bálint. de ő már csak 10éves.
Vendég
 


Kis vicc:

Tömött villamosra felszáll egy szőke nő. Nem tud mibe kapaszkodni, ezért megfogja a mellette álló férfi szerszámát.
- Hölgyem! Nem engedné el a tökömet?
- Miért? Leszáll?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok ha Tündi viccet mesél az már roppant jó hír!!! :lol:

Anyany igen elejétől kezdve naponta szedem a c vitamint.... :roll: Ez előtt csak egyszer vérzett az orrom az egész terhesség alatt.
Én meg főleg ki akarom élvezni még ezt a terhességet az utolsó pillanatig,mert ilyen már többet nem lesz...ez valahol jó is ,valahol nem,mindenesetre már több gyereket nem szeretnénk,úgyhogy ezt az utcsó terhességet valahogy sokkal tudatosabban viselem mint az előző kettőt.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


trundike viccet mesélt jeeeeeeeee

engem meg mindenki itt bánt :) hát mondtam én, hogy azt akarom, hogy olyankor szülessen, amikor nem jó neki? :) én azt akarom, hogy olyankor szülessen, amikor már nagyon szép gömbölyű.

de mivel én már az vagyok, ezért úgy érzem, hogy 2 hét múlva már akár meg is születhet :D

ne bántsatok lányok :P

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Köszi Tündi, de nekem így sem sikerült, béna vagyok hozzá. Majd még próbálkozok, ha lesz időm.
Vendég
 


nekem úgy sikerült, hogy ancsi mondta, hogy ha megnyitom a képet, akkor menjek rá, hogy szerkesztés, és akkor a gép megnyitja paintben...ahol is a kép menüpont alatt található egy olyan hogy nyújtás/döntés; és ott a 100%-ot át kell állítani 15re mind a vízszintes, mind a függőlegesnél, és elmenteni új néven, és azt beszúrni... Kép Emmababaszobarészlet részlete

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1226409456.2565.jpg[/img] [/img]
Vendég
 


gyönyörűek:)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sikerült!!! Köszi Gégéé!!! Nem kicsinyítettem le eléggé, de most már tudom hogyan kell.
Hát íme a kölykök. Elég "régi" kép, már ami Dorkát illeti, de ez a kedvencem róluk, Dóriról majd teszek fel újabbat is.
Winchi: Matyi nagyon szép, megnéztem a képeteket és akkor jöttem rá, hogy még nincs is fürdős képünk az első itthoni nap kivételével.
Vendég
 


Sarmon: Igyekszem :) Ugye? :)
Kérdezni akartam, te mikor tervezed berakni (már bocsánat) az új jövevényt a gyerekszobába? Hogy működik ez nálatok? Merjem betenni ma az ágyába vagy még teljesen felesleges?
Mondjuk jó darabig nem alussza át az éjszakát ezért kérdéses a dolog.

Gégéé: Én nem szóltam egy rossz szót sem :) Buksimi, dehogy bántuk! :)
Szuper a babaszoba (részlet!) :)

Mancsa: Nagyon szépek a gyerekek! :) Nagyon jó ez a kép!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Mindenki sétál vagy csavarog? Én itt vagyok anyukámnál várom hogy a babám felébredjen és végre egyen egyet. Lassan 4 órája nem evett. Este kellene így aludni, bár tény hogy délelőtt nem sokat alszik a 3 hetes kis csemetém.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


dehogy csavargunk:) el sem bírom a nagy pocim!

tv-t bambulok! keltsd fel a babát :)
köszi a buksisimit:) jól esett puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


sziasztok!

Gégéé jó lett a babaszoba :D :D :D

Mancsa édesek a gyerekek :lol: Én emlékszem rosszul vagy még nem tudjuk a nagyobbik nevét???

Mi nem csavarogtunk, ebéd előtt a kertben voltunk elraktam a muskátlikat meg kicsit rendezgette maz epret aztán ebéd és szopi után aludtunk együtt :lol:

Anyany ha az 5% ami kint maradt a tökből akkor az jó arány! :D

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Irigykedek a ház miatt. Nekünk is jó lenne nagyn, bár mindig van ott valamit csinálni gondolom.

Gégéé: Dehogy keltettem :) Felébredt magától és evett egy nagyott, bár nem tudom mennyit mivel nem mértem jelentem!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike!
Nem mértél? Egy hős vagy. Anyudnál nincs mérleg... HIhihihi

Jelentem randim volt egy szép nővel - aki nem milka tehén- és csodaszép babával, aki imádja a sütőtököt. Holnap randizom a mérlegelőssel!!! Csatlakozik valaki?

Energikus Bende pápá. Tegnap sírtam a fáradtságtól. Lánykámnak semmi nem volt jó. Aztán este 9- kor elaludt és csak reggel fél 5- kor kelt. Ennek örömére fejtem 1,5 decit az egyik cicimből. Már nem parázok ezen a tej dolgon. Mikor elkezdtem a hűtőbe pakolni a cuccot, ideges lettem, ha valamelyik nap nem lett annyi. Most rájöttem, hogyha éjjel nem ébred fel, csak hajnalban, akkor van csak esélyem erre. Ha felébred, akkor kiszlopálja azt a mennyiséget.

Gégééé! ölelés :) Ő még nem biztos, hogy annyira gömbölyű.

Mancsa! nagyon szépek a gyerkőcök. Kérünk még képet.



Nők a házasságban


Három feleség egy, aki nem rég ment férjhez, egy, aki pár éve már házas, valamint egy, aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a "sex-life"-ot. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazo módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről.
Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt:

A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:

Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőrkabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.

Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:

Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóba várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.

A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:

Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél. Parfümös, olaj fürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott:

"Hé Batman, mi van vacsorára?"
bende
 
 


Sétáltunk egy nagyot, 2 és fél órát. Anyany utána még mentem egy kört mert Niki visszaaludt, aztán hazajöttem szoptattam, főztem ebédet két napra anyósnak, mert holnap jön haza kezelésről, fürödtem hajat mostam és most pihenek. :)
bende
 
 


Sziasztok Lányok!

Bende:Veszprémbe nem jöttök sétálni? :D

Anyany:Zsófi nagyon édes a képen és milyen ügyes hogy ilyen szépen eszik!

Gégéé:Nagyon szép Emma szobácskája biztos nagyon szeret majd bennt lenni!

Trundike:Nagyon jó a vicc és Bende vicce is nagyon tetszett!Örülök hogy jobban vagy nagyon helyes nem is kell mindig méregetni!


Mancsa:Nagyon édesek a gyerekek!A meretezdat.hu iy tudsz képet kicsinyíteni én ott szoktam nagyon egyszerü.

Winchi:Nagyon édes Matyi baba ezek a délutáni alvások olyan jók én is oda szoktam bújni Hannushoz de most kaptunk pihenőszéket és szeret benne aludni!

Képzeljétek Anyú vett a Hannusnak tanuló kutyát és úgy tetszik neki olyan édes úgy vigyorog!

Ancsi:Hogy vagytok???????

Puszi
Vendég
 


Ancsi:Megkérdezhetem hogy a micimackós képet hol vettétek Jázmin szobájába?Nagyon szépek vagytok az új képeken!Puszi
Vendég
 


Sziasztok,

Azt hiszem én nem akarom mérni a pocakméretem :D!!!

Anyany: Zsófi nagyon ügyes, h így megeszi a sütőtököt, nálunk az nem igazán fogyott annak idején (már amennyire emléxem rá!!! rég volt!!)

Az orrom még nem vérzett, de ahogy olvastam az teljesen normális terhesség alatt, vagy nem?!

Bende:
[quote]W írta:icca! én akár fel is jelenthetném. Miatta búcsúztam el az egyik petevezetékemtől.

Lehet,h meg kellene lépni, mert ki tudja így mennyi lányt fog még "hazavágni"?!? Bár az biztos,h jó kis procedúra lenne :(:(:(!

Winchi: Köszi, Bálint biztos nagyon szép lesz (nekem mindenféleképpen!! :wink: :lol: ), ja és erős, egészséges, merthogy a neve ezt jelenti!! :lol: Öcsikéd nagyon helyes Matyival!!!!!!

Mancsa: Nagyon helyesek a lurkók!!! Tündériek!!

Gégéé: Szuper a babaszoba!!! Nálunk "csak" egy sarka lesz a manónak, mert velünk lesz egy szobában. Akkor lesz saját szobája ha egyszer (valamikor talán) elkészül a tetőtér és Zsolti fel tud költözni. De ez mani kérdése és a jövő zenéje :D!

A babának mit kell vinni a kórházba majd? Pelenka és még??? Tudom, h kicsit korai kérdés, de apránként szeretnék megvenni mindent nem pedig egyszerre! Az anyakönyvit megkaptátok már rögtön a kh-ban vagy el kellett érte menni?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Winchi: Kezdő kertész vagyok, az epret rendezgetni kell??? Nem úgy hagyom ahogy van? Mit kell vele csinálni???

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


sziasztok csajok!

még nem olvastam vissza; csak wiccájét: ez is babasarok csak, a mi hálónkban...majd költözünk a nappaliba, de egyelőre így is tök jó lesz!!!!
Azon gondolkodtam csajok, hogy ezen a fórumon csak én vagyok, akinek nincs babája még, úgyhogy még jóóóó hogy türelmetlen vagyok :P

na visszaolvasok

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


köszönjük a dicséreteket!!!

Emmácska apukája csinálta a babaszobarészletet :)

jóéjt csajok!

u.i..: sarmon pihenj sokat!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
nálunk apája volt türelmetlen. énekelt is neki: pici Zsófi gyere ki...
igazi babaszoba! nagyon szép! eccer majd nekünk is lesz, de egyelőre a Zsófi áya az én fekhelyemtől kb 30cmre van.

mancsa!
édesek a lurkóid!

winchi!
sztem is jó arány! ami k int van úgy kerül ki, hogy közben belenyúlkál a szájába. nem tudom miért teszi, remélem le fog szokni róla.

köszi bende!
én meg láttam egy mosolygós jókedvű anyukát egy alvósbabával, aki amikor az enyém elaludt, felébredt.
:) a párom tegnap mesélte pont ezt a viccet.
ja a séta nagy bőgéssel végződött Zsófi részéről. miután elváltunk, úgy nyugodott meg, hogy énekelni kezdtem neki. kicsit sem volt égő a Bóbita az utca közepén, de még mindig jobb, mintha 10percig torka szakadtából üvöltene.
egyébként meg tök jó volt nagyot sétálni. :D :D :D

wicca!
annak idején az a bizonyos doki engem is lealázott. egyrészt közölte, hogy nem végez ultrahangot kérésre, mert nem fizeti a tb, persze Schwarczingert szépen megkértem és megcsinálta, másrész meg amikor Zsófival terhes lettem, közölte, hogy felejtsem el, mert előtte 2hónappal ment el egy baba.


a sütőtököt egyselőre almával keverem. szereti.
de minden etetést végigbohóckodok. repülő kanál akedvence, pláne ha még berreg is. :D
de ettünk már a hej rezeda kezdetű nótára is.
meg az is jó, ha én is szem közben és hangosan nyammogok. :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Takony időnk lesz ma attól tartok. :(

Bende: Jaj szegényke! Akkor este azért tudtatok pihenni.
Batman??? :D :D :D

Lara: Nagyon édes lehet Hannus! Kép nincs róluk?

Anyany: Jópofa lehet az etetés :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt!
Köszönjük a dícséreteket!

Winchi: a bátyó neve Levente, nagyon tetszik ez a név, bár eléggé felkapott lett, kisfalunk ovijában ő lesz a negyedik,de majd csak 5 évesen veszik fel, mivel anyuka itthon van. Túl sok a gyerek, kicsi az ovi.

Lara25: köszi, a következő képnél kipróbálom, de tényleg béna vagyok ezekhez a dolgokhoz.

Gégéé: tényleg szupi a babasarok.

Levivel még anyósoméknál laktunk, egy szobában voltunk vele, de mi be sem raktuk a kiságyba, csak nappal, na azóta is köztünk alszik. Dorkát 2 hetesen költöztettem ágyastól a mi szobánkba, mert lelkifurdalásom volt, hogy az egyik ott aludhat, a másik nem. Azt mondják hülye vagyok, de minket nem zavarnak a gyerekek a hálóban. Este elaltatom őket, mi pedig kint tévézünk a nappaliban.
A gyerekszoba meg játszószoba lett, meg ott van az összes szekrény. A mienk meg csupa ágy, mert a franciaágy mellé toltunk egy heverőt, így mindenki elfér + a kiságy.

Tegnap voltam dokinál, van egy gyulladt méhszájsebem, kaptam rá kúpot, amúgy minden rendben.

Ti hogy vagytok?
Vendég
 


Gyors leszek!

Borongós nap van és mielőtt mindenki bedepizne azt találtam ki, hogy aki bejelentkezik, az hozzon magával egy viccet is. Innentől él a dolog. HM?
bende
 
 


Bende HM?

Nekem szlogenem van:
"Ha egy szinkronúszó megfullad, a többinek is meg kell?"

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Bende: Jaj azt elfelejtettem megkérdezni. Mi lesz a sétával? Én még nem voltam kinn, nem tudom hogy milyen az idő, csak azt látom a nap nem süt.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szőke nő felébred reggel, ül az ágyban és gondolkozik, gondolkozik de nem jut eszébe az amit szeretne.
Benyit az anyja a szobába:
Zsuzsikám kész a reggeli!
Csettint egyet a szőke nő:
Ez az Zsuzsi!! :lol: :lol: :lol:

Sziasztok!
Néha én is ilyen szőke tudok lenni, ezért régi slágerem ez a vicc :D :D :D

Na most sajnálom, hogy vidéken lakunk mennék én is szívesen veletek sétálni :(

Na mennem kell az úr szólít, illetve visít

KépKép
winchi
 
 


Kérdés: Melyik tea a jobb? laktoherb vagy a Fitolac. Én a Fitolacot iszom nem lehet hogy az nemolyan jó? Azt mondják a Laktoherbtől hasfájós lehet a Manó

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Felvételi vizsgakérdések szőkék számára:

1) Mi Franciaország hivatalos nyelve?

2) Mondjon pár szót az ókori Babilóniáról, különös tekintettel az építészetre, az irodalomra, a törvényekre és a társadalmi viszonyokra, VAGY határozza meg Petőfi Sándor keresztnevét!

3) Mit csinált William Shakespeare?
(a) hidat épített.
(b) világutazó volt.
(c) hadvezér volt.
(d) színdarabokat írt.
(e) metrót tervezett.

4) Milyen vallású a Pápa?
(a) zsidó.
(b) katolikus.
(c) buddhista.
(d) ateista.
(e) vudu.

5) Mértékegység átváltás: hány milliméter 0 méter?

6) Mennyi az idő, ha a nagymutató 12-n, a kismutató 4-en áll?

7) Megközelítőleg hány parancsolatot hozott az embereknek Mózes, ha tudjuk, hogy az egyik táblán 5, míg a másikon szintén 5 parancsolat állt?

8) Politika: Betűzze le a következő USA elnökök nevét: Bush, Carter, Clinton.
Bush: _____________
Carter: ___________
Clinton: __________

9) Egy barna hajú nő 12 naranccsal rendelkezik. Valakitől kap még 10 darabot. Akkor most:
(a) a hölgy örül.
(b) a hölgy ügyes.
(c) nincs egyetlen narancsa sem, mert mindet megette.
(d) nem tudom pontosan, valahol 15 és 99 között.
(e) a narancsokat nem lehet összeadni.

10) Angliának hat György nevű királya volt. Az utolsót VI. (hatodik) Györgynek hívták. Hogy hívták az előzőket?

11) El tudja magyarázni Einstein relativitás elméletét?
(a) igen.
(b) nem.

12) Mire valók a ruhafogasok?

13) Melyik földrészen található az Amerikai Egyesült Államok?

14) Magyarázza el Chatelier dinamikus egyensúlyi törvényét VAGY írja le a nevét nagybetűkkel.

15) Hol található egy négyemeletes ház első emelete?

16) Hol található az USA legnagyobb narancstermő vidéke?
(a) Medellin, Kolumbia.
(b) Florida, USA.
(c) Montreal, Kanada.
(d) Róma, Olaszország.
(e) Mexikóváros, Mexikó.

17) Matematika: ha három almád van, akkor hány almával rendelkezel?

18) Melyik városban található a Budapesti Műszaki Egyetem?

19) Mikor alapították a Budapesti Műszaki Egyetemet (körülbelül)?
(a) időszámítás előtt.
(b) időszámítás után.

itt vagyok. tőlem mehetünk sétálni. szerintem 1 körül eszik a nyanya. Fél 2-kor már az országalmánál lehetünk. Bocsi, de eddig főztem, aztán most megyek teregetni és berakni a következő mosást. Ki mit főz? Ma már nagy kínban voltam, hogy mi legyen az ebéd. Bármi jutott eszembe, olyan érzésem volt, mintha múlt héten is azt ettem volna. Azt hiszem le kell mennem a szórólapos ládához és megnézem az ételfutárok kínálatát, hátha lesz onnan ihletem.

Hettuli, nagyon eltűnt, remélem nincs semmi baj.
bende
 
 


Én laktoherbet ittam, nem lett tőle hasfájós a gyerkőc. Egyébként furcsának tartom ezt a hasfájós dolgot, mert a Mecsek tea hasfájásra van és a Laktoherb-ben is ugyanazok a hozzávalók.
bende
 
 


Bende teregetni nekem is kell. Babócám 10-kor kezdett enni, 1-kor etetetm ha hagyja, aztán el kell mennem a tejciért de én kb 2 körül tudok ott lenni azthiszem, hacsak a prom el nem megy a tejért, mivel azt kapásból a hűtőbe kell tenni.
1 körül telefonálok úgy jó?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


részeges horoszkóp

Kos (03. 21. - 04. 20.)
Szeret és tud is sokat inni. Ám vigyázat: célja a mielőbbi berúgás!
Megállításával vagy lassításával nem is érdemes kísérletezni. Minden egyes
korsó, pohár vagy kupica legördítése a következő rendelésének
előkészítése...


Bika (04. 21. - 05. 20.)
Birtoklási vágy csak látszatra lehet hátrányunkra. A Bika, ha egy pohár
borra szomjazik, két üveggel vesz, tehát nekünk is bőven jut belőle.
Buliban érdemes a közelében tartózkodni, mert ha már minden pia elfogyott,
a háta mögött még lelünk egy üveggel ,amiről még ő sem tudja, hogy
begyűjtötte...


Ikrek (05. 21. - 06. 21.)
Hajtja a kíváncsiság, mindenbe belekóstol. Ettől gyorsan rosszul lesz,
tehát nem tud rendesen berúgni, megtapasztalni a mámor mélységeit. Még
annál is többet beszél, mint józanul, vigyázni pedig leginkább
ruházatunkra érdemes az össze-vissza kevert italok miatt.


Rák (06. 22. - 07. 22.)
Némi alkohol hatására képes a múltba révedni, ami komoly akadálya lehet a
következő kör rendelésének. Múltbeli tapasztalatai ráadásul még jobban
visszafogják a félelmekkel teli Rákot, bár nyugodtan ihatna többet is,
hiszen általában keveset mer kiadni magából, s ez igaz a gyomortartalomra is...


Oroszlán (07. 23. - 08. 22.)
Méltósággal iszik, csakis nemes italokat. S a végén méltósággal okádik a
bárpultra... Ivásban is elsőségre tör, gyorsasági és mennyiségi versenyek
potenciális győztese, érdemes rá fogadni. Valamint vele lenni, amíg el nem
fogy a pénze, addig ugyanis előszeretettel hívja meg környezetét.


Szűz (08. 23. - 09. 23.)
Csak óvatosan: a Szűznek az az ital ízlik a legjobban, amire meghívták! Ha
bulit rendezne, ne számítsunk komoly piálásra, tíz embernek egy üveg bort
vesz, viszont mindenkinek jut poháralátét... Idegenben felszabadultabb,
élvezi, hogy megteheti, amit otthon nem tenne, erre sem árt odafigyelni.


Mérleg (09. 24. - 10. 23.)
Az ivás körülményeire koncentrál, a környezetre és a társaságra, azaz nem
iszik bárhol bárkivel. Ha már tagjai vagyunk szűk körének,
megfigyelhetjük, hogy kiegyensúlyozottságra törekszik, tehát mindenfélét
összeiszik... Mivel szereti a szépet, egészen addig iszik, amíg szépnek
nem látja magát a tükörben...


Skorpió (10. 24. - 11. 22.)
Csak akkor menjünk vele piálni, ha felkészültünk a legrosszabbra. A
Skorpió szereti feszegetni a határait, kíváncsi rá, mennyi alkoholtól
terül ki, a tömény italt csakis duplán fogyasztja. Ezután az érdekli,
mennyi kötekedés után ütik le, ilyenkor már jobb máshol tartózkodnunk...


Nyilas (11. 23. - 12. 21.)
Szeret mindent kipróbálni, azaz mindenféle piát megkóstol. Ráadásul
tudományos ivó, még halál részegen is elmagyarázza, mit miért iszik. Tud
inni, valóban élvezi, az italozás amolyan belső utazás számára. Ilyenkor
már nyugodtan magára hagyhatjuk...


Bak (12. 22. - 01. 20.)
Célja van az ivással: nem akar Baknak látszani! A Bak ugyanis nem iszik.
Viszont mégis megteszi, hogy szabaduljon bakságától, szeretne könnyedebb,
lazább lenni. Végül persze nem sikerül, még részegen is józannak látszik,
de legalább lesz, aki előreülhet a taxis mellé...


Vízöntő (01. 21. - 02. 19.)
Igazi ivócimbora: nagyobb mennyiség elfogyasztása után sem válik
kötekedővé, agresszívvá. Némi szesz hatására a jövőben találja magát,
optimista terveket sző a holnapra, nem kizárt, hogy újabb italozásokról.
Arról biztosan nem, hol végzi el apróbb dolgait, mert a csillagjegy
nevéhez méltón bárhol képes pisilni...


Halak (02. 20. - 03. 20.)
Csak ábrándozik a nagy berúgásról... Képtelen annyit inni, amennyitől jól
érezné magát. A kívánt állapot eléréséhez más módszert kell alkalmaznia,
de ez legyen a drogos horoszkóp témája. Azért persze nem árt eldugni előle
legkeményebb piáinkat, mert ha boldog nem is lesz tőlük, elfogyasztásuk
után heves érzelmi kitörésekre számíthatunk.
Vendég
 


Sziasztok megjöttem ultrahangról és nst-ről,minden oké. :lol:
Tündi,nálunk jelenleg egy szoba van ami lakható meg egy nappali,meg két félig kész szoba amit most épitettünk hozzá.Meg egy tetőtéri szoba,de az abszolút későbbre...Egy szobában van most a két gyerekem,mi meg a nappaliban alszunk jelenleg,de úgy tervezzük hogy mire a baba érkezik,a két nagy beköltözhet az új szobába,a kisszobába pedig megyünk mi a babával együtt.És ha Írisz maj akkora lesz hogy átalussza tényleg rendesen az éjszakát és nem szopik már akkor átkerül Jázminnal egy szobában,Mózes meg az övében.Csináltunk a tetőtérben is egy kialakitható szobát,hogy ha tinédzserek lesznek és a két csaj már nem fér meg együtt,akkor valaki felköltözhet.De egyenlőre biztos hogy kb másfél két éves koráig velünk lesz a baba egy szobában.A két nagy meg megint egy szobában,mert nem hiszem hogy aludnának még külön-külön.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


na akkor most visszaolvasok,jó sokat írtatok ma.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon: Aha. Az a baj hogy a mi hálónkba nem fér be a kiságy, tehát vagy a nagyágyon alszik ami szerintem neki kényelmetlen, vagy a páromat kiteszem a hálószobából (ő felajánlotta) ami nem tudom hogya házaséletnek jót tesz-e arról nem is beszélve hogy Barnika mit fog hozzá szólni, vagyishogy kirekesztve érezném magam... Nehéz ügy :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gégéé pont hogy nem bántani akarlak,hanem segiteni,meg nyugtatni,hogy légy türelemmel! :lol: nagyon szép a kiságyatok!Vagyis Emma kiságya! 8)
Mancsa gyönyörűek a gyerekeid! :wink: A kisfalutoknak mi a neve?

Tündi de persze külön ágyban fog aludni a baba,csak mellettem egy karnyújtásnyira.Nekem egyik se aludt sose köztünk.Én ennyire nem szeretem magamhoz láncolni a gyereket,nekem is kell legalább éjjel normálisan pihennem hogy nappal el tudjam rendesen látni acsaládom,na és ha ő ott alszik,az minden,csak nem nyugodt pihenés.

Winch már be is raktad a muskátlikat?Én nemkem még a leander is kinnt van,de cserépben,a szabadföldből már beültettem,de én úgy tudom,a muskátli is meg az is -5 ig birja...az meg még nem volt...remélem! :roll:

Bende meg lesz a babáén is randizom veletek,jó?Meg hívjuk gégéét is meg mindenkit.Winchit fel is tudom venni útközben! :lol:

Wicca de igen normális az orrvérzés,csak elég kellemetlen,mikor akárhol hirtelen ömleni kezd. :shock: Mi az epret 2-3 évente teljesen át szoktuk ültetni,mert nagyon elszaporodik,és ha túl van zsúfolva,nem hoz olyan nagy szemeket,és kevesebbet is terem.Ez idén nagyon aktuális lett volna de az állapotomra tekintettel most elmarad.Kiszedjük az összeset szépen,Apa felássa "beganyézza",én meg szépen sorban visszaültetgetem.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Tündi és Barni szobája nem nagyobb,nem lehet cserélni?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Remélem hamar elmegy már ez a kb. 30 napom,mert már kicsit unom...na még rím is. :lol: ma különösen olyan nyomi vagyok! :shock:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


jó reggelt!

egy büdi vicc sem jut eszembe...a férjem annyira durván horkolt egész éjszaka, hogy kijöttem a nappaliba, és fél ötig tvztem, aztán visszamentem, hallgatóztam, mondom dejó, már nem horkol, lefeküdtem mellé, erre annyira durván elkezdett horkolni...és a hétzvégén kapott tőlem egy párnát, ami ilyen anatómiai párna, többek között horkolás elllen...ez nem a vicc volt, ez az életem :) ezért mikor elment munkába, én lefeküdtem aludni, és csak most keltem fel :oops: Emma is tehet róla, hogy nem aludtam, mert fúrógépeset játszott egés éjszaka, így tekergett és fúrta le magát, fáj is az összes csontom...még a bokám is....amikor meg nem furakodott, akkor meg csuklott, és néha olyan, mintha így rázkódna, vagy a szívdobogásást érzem nem is tudom, de mintha ilyen bazi gyorsan remegne....vagy rezegne...

sarmon, örülök, hogy minden rendben....méretek? magzatvíz mennyisége?

köszönjük a dicséreteket :)

szerintem trundike a párod ne tedd ki, hanem csak szépen szoktasd a manót külön helyre...csinálj már most mindent úgy, ahogy később is csinálni szeretnéd...(nem akarok okoskodni...)

úúú sarmon nektek micsoda kacsalábon forgó palotátok lesz! de jó lesz a gyerkőcöknek! kitartás az építkezéshez, meg a rumlihoz! megéri!

csajok nekem csak a női dokikkal van gondom fehérváron, illetve csak kettővel, de hál' isten már nem hoz velük össze a sors, és lekopogom, de a Deák doktorúrpéldául a rákszűrést úgy csinálta, hogy észre sem vettem...az egyik női dokinál meg otthon sírdogáltam életem első rákszűrése után; mert a kacsával úgy felsértette a nunim, hogy két hétig kenegetnem kellett, és maga a mintavétel is fájt...

nincs valami szép idő, de azért majd menjetek sétálni! Majd ha meglesz Emma, és egy picit nagyobb lesz, majd én is felülök vele a buszra, átgurulok Kislángra, és Írisszel együtt majd sétál! Meg ha mégnagyobb lesz akkor megyünk fehérvárra is, meg ha még nagyobb lesz, akkor megyünk fehérvárra játszótérre sokat! ;)

na :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sarmon: de nagyobb de a háló olyan picuri hogy az nem gyerekszobának való. Épp a francia ágy fér be meg egy szekrény.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Viccet nem tudok, de délelőtt olyan jót nevettem, mert vágtam a hagymát, aztán csináltam mást de nem vettem észre, hogy a nagy hasamra ragadt egy hagymadarab. Levi rámnéz, azt mondja: hagymás vagy kisanyám!

Sarmon: Tordason lakom. Ilyen hülye idő van, ne csodálkozz, hogy nyomi vagy.

Bende: pizzát sütöttem ma, meg főztem majorannás, tejfölös csirkét rizzsel, de ez holnapra marad. Utálom már kitalálni mi legyen a kaja, a fiúk meg azt mondják nekik mindegy.

Tündi: nekem a laktoherbtől nem lettek hasfájósak. Arról még nem is meséltél, hogy Barnika mit szól a hugihoz.
Vendég
 


hagymás vagy kisanyám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?