Új privát üzeneted érkezett!

Edi
Jó matracolást :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


kissedi jó matrac tesztelést!!!!!! :lol:
lányok azthiszem nagyon jó témára akadtunk rá!!!!!!!!! :oops: /pozok/ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Edi de irigyellek,az én ágyam amin most apival alszunk egy hullámvasút maradvány.Iszonyat hát és derékfájás minden reggel.Persze a legbosszantóbb,hogy tavaly vettünk egy hiper-szuper ágyat és az anyósomnál van,mert az én szobámba nem fér be.De ha költözünk már az lesz....
Babypóz:nálunk hagyományos pózba készült a manó :oops: :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 

 
 

nagyon tetszik hogy elmondjátok hogy készültek a babók!!!!! :lol:
remélem hamarosan én is elmondhatom.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma dolgoztam lányok és a gyerekek egész nap pörögtek,de nagyon jól bírtam,nem volt semmi gond.
Remélem mindenki jól van,én megyek aludni,leragadnak a szemeim...vigyázzatok magatokra,szeretgessétek apit!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Princzike!
Én simán dolgozok még, nem is tud senki bent a babóról. Valaki más lehetett, akit eltiltott a doki. :)
Edi!
Hááát, azért vagy gyanús, merthogy nem jött meg... de bocsi, lehet, hogy összegabalyodtam, annyit olvastalak benneteket! :oops:
Éljen a matrac! Teszteljétek becsültesen! :lol:
(A mi ágyunk meg olyan kemény, hogy nyomja a medencémet, pedig nem vagyok egy gizda)

Kép
ácica
 
 


vernike jó pihenést!!!!! :lol:
ácica azért te is óvatosan dolgozz.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ácica
Akkor bocsi :oops:

Ranita
Nálatok miújság? Mindenki meggyógyult?

Vernike
Jó pihit :) és vigyázz magatokra.

Lányok!
Ti tudjátok már mi lesz a karácsonyi menü otthon? Én most töröm rajta a fejem....

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike nálunk 1000000000%-ra lesz töltöttkáposzta mert imádjuk....meg lesz marcipánnal töltött kalács..a többin még gondolkodom!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fú Princzike!
Karácsonyi menü? Mi az a karácsony? 8) Én nagyjából ennyire le vagyok maradva időben. Tegnap vágott mellbe, hogy szinte egy hónap, amikor a Tescóba megláttam a díszeket!
Amúgy ajánlom a valamilyen aszalt gyümivel töltött csirke- vagy pulykamellet! Ezek olyan ünnepiek!
Nita!
A munkám fizikailag nem megerőltető, csak sok a stressz, de védekezek ellene!

Kép
ácica
 
 


écica akkor jo ha védekezel ellene! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Már két napja próbálok írni, de a gép soha nem engedi elküldeni. Most újra próbálkozom...

Pingi! Azt hiszem anyós ügyben kezet foghatunk. Én is ugyanezeket kaptam, csak annyi a különbség, h nálunk ő nem akart esküvőt... A lényeg, h nem foglalkozz vele, minden amit mond, engedj el a füled mellett! Ne hagyd magad kiborítani! főleg így, h a párod melletted van, s veled akar családot! Azt meg h venni fog a babának ruhát, úgyse tudod kikerülni, max nem adod rá (én is azt csinálom azzal ami nem tetszik) ha ennyi kidobandó pénze van. Nálunk is itt van a sok szar amit senki nem használ. Csak magaddal és a babaával foglalkozz!!!

Bár most én is kiakadtam: múltkor vettünk Petrának egy overált amit megmutattunk nekik, utána vettünk mégegyet váltónak, arról csak meséltünk. Ezek után kiderült, h jó még a tavalyi kettő és örököltünk is. Így van összesen 7 db. Erre szombaton vett egyet. Sapkát is persze, amit mondtam a sógornőmnek h nem vegyenek m van a gyereknek 5 és nem kell. Azt hiszem majd overál-sapka boltot fogok nyitni. Ja ,meg vett egy 18. harisnyát is. Nem tudom h mi lenne ha megkérdezne. Bocsánat, most megkérdezték h it vegyen4k a gyereknek karira, mondtam h egy ikeás forgófotelt. Erre a válasz, azt nem veszik meg m drága (15000), inkább vesznek tanuló kutyust(6000), tanuló hernyót(10000), s egy plüss majmot(4000). Nem baj, ezekkel játszik majd max 1 évig, a fotel meg jó lenne évekig. Na mindegy.


Ranita! Jaj szegénykém! Nehogy elkeseredj!!! nincs semmi baj! Próbálj meg keresni vmi mást, és ne a babával foglalkozz! Hidd el, jönni fog, csak vmiért várat még magára! Nem lehet h egyszerre túl sok félét használsz és ezek együtt pont az ellenkezőjét okozzák? Ráadásul még olyan fiatal vagy!!! Én már 34, és nekem kéne aggódnom...


Én is már érzem mensi előszelét. de valahogy most nem idegesít, hanem úgy belenyugodtam. Inkább azt várom h majd mikor is lesz belőle baba. Most valamiért nem akar jönni. Hogy eltereljem a gondolatokat a babáról elkezdtem fogyókúrázni, m lehet h az a baj nálam h meghíztam, majd kiderül.

(tudom, mondani könnyű, és azért tuti csalódott leszek amikor megjön, de úgyse tudok mit csinálni, ez van)

szex: én végig undorodtam tőle. Nem tudom h a párom hogy bírta ki...

Ezt találtam róla a neten:

http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/103

http://www.babazo.hu/apa/20070905-szex- ... alatt.html


Edi! Na milyen a matrac?


Ácica! De jó h minden rendben a babóval!

Karira nálunk húsleves, halászlé lesz, utána rántott hal, meg vmi gyümölccsel töltött pulyka, meg süti.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Princzike,
igen, meggyógyultunk szerencsére.
Anyósomat ma műtik, tudjátok, a múltkori elmaradt műtét. Vagyishát már 2* maradt el, de me túllesz rajt.

Edi,
milyen volt a matracolás????
Mi 2 hónapja vettünk újat, mert a régitől már mindenünk fájt, pedig csak 2 éves volt. Na, ez meg olyan drága volt, remélem a halálunkig is kitart :D .

Karácsonyi menü: fogalmam sincs. A húsleves a tuti, meg az a finom kuglóf amit múltkor sütöttem, csak aszaltgyümölccsel. A többi még képlékeny.

Pruci,
csak a barátcserjét használom már 2 hónapja, a többit csak azért írtam, hogy az 1 év alatt már ennyit kipróbáltam.
Anyósod is jófej akkor. Enyém is szokott vásárolni, de az ízlésünk enyhén szólva nem egyezik és én sem adom rá. Aztán tök ciki, mikor kérdezi, hogy jó neki, még nem is látta rajta. Én meg mondom neki, persze, hát tegnap is pont az volt rajta :oops: .

Szex: szerintem mi a terhességem alatt nem voltunk együtt 10*. Én sem kívántam egyáltalán :roll: . De apa megértette. Kicsit neki is rossz volt, hogy ott bennt van valaki. Attól félt megböki :P :P :P . Ez hülyeség persze, de akkor is.

Nem nézte valaki tegnap a dicsoveryt? A terhességről és a méhen belüli fejlődésről volt egy film. Érdekes volt.

Fel kellene ébresztenem a Hannát, jó kis alvókája van :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
Ennek örülök, hogy most már mind a ketten túl vagytok rajta :)

Edi
Milyen volt a matrac? Nagyokat hallgatsz :lol:

Jól hangzanak a karácsonyi menük! :)
Tegnap este apával otthon beszéltünk róla és azt mondta ő majd főz egy fincsi kis húslevest. Mondom én meg ezt a gesztenyével töltött pulykamellett baconba tekerve néztem ki, no meg egy karácsonyi kuglófot :) De még valami vegáson gondolkodom.

Ma reggel már jól felidegesítettem magam a saját magam hülyeségén. Ugye ma megyek dokihoz. Hát nem otthon hagytam reggel a papírokat :!: :!: :evil: :evil: :evil: Így mehetek előtte haza, utána meg lóhalálában Budára a dokihoz.
Tök zizi vagyok.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ranita, Princzike! A kuglóf recepteket nem akarjátok feltenni? Nekem van egy túrós receptem, de nem mindig sikerül :roll: :oops: :roll:

Ranita! Akkor bocsi, én azt hittem h folyamatosan használod őket... :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok Csajok!
úgy látszik egyedül vagyok azzal, hogy engem a Karácsony iszonyúan nyomaszt. egyszerűen gyűlölöm, hogy november elején (!!!) már minden boltban karácsonyi dekoráció van, hogy a Körúton karácsonyi kivilágítás...stb.
magával a Szentestével nincs bajom, általában sokkal jobban sikerül, mint amennyire parázom tőle, de az előtt lévő időszakot átugranám szívesen.
valami olyan diplomáciai bravúr kell ahhoz - legalábbis nálunk -, hogy az én családommal is legyünk, az ő családjával is legyünk, kettesben is legyünk... ja, és persze mindez 24-én este!!! - hogy már a gondolatba is beleőszülök.
az én családom hozzánk jön, de előtte a párom nővérénél leszünk az ő családjával. ami azt jelenti, hogy én ott már tiszta idegroncs leszek, mert szeretnék otthon lenni, hogy tudjak készülni az én családom fogadására (6 fő).ááááááááááááá

na de a recepteket én is szívesen látom, annál is inkább, mert még nem tudom, milyen menüt főzzek.
a kuglóf és az aszalt gyümölccsel töltött husik jöhetnek! (persze minden más is)

és remélem, nem haragszotok a kifakadásom miatt... :oops:
mimilee
 
 


Princzike,
gyere majd, kíváncsi vagyok mit mond a doki :!: :!: :!:

Én nagyon szeretem a karácsonyt, meg ezt az előtte levő időszakot is. Szeretem mikor minden ki van világítva, díszítve meg az egész ünnepi hangulatot :D . Én nagyon szoktam készülni :D .
Amióta a Hanna megszületett a Szenteste az nálunk van, jönnek a nagyszülők, heten szoktunk lenni.
Én is várom a menüvel kapcsolatos finom recepteket, mert nem tudom mit fogok csinálni, mindig szeretek valami valami újdonságot kipróbálni.

Ez a kuglóf szerintem nagyon finom és másnapra sem keményedik meg - nekem eddig mindig az volt a problémám.

- 3 tojás
- 18 dkg cukor
- 18 dkg liszt
- 1 citrom leve + héja
- 1 dl étolaj
- 1 dl víz
- 1 sütőpor
- 1 vaníliás cukor

Tavaly még mézeskalácsot is sütöttem, azt hiszem azt az idén is fogok. Csak sok vele a paszmat. De már lesz segítségem :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Mimilee,
dehogy haragszunk, kinek mondanád ha nem nekünk :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát bocsika, hogy ennyire rég voltam. Sok minden történt

Nálunk sem eseménytelen a dolog. Igaz én émelygek, meg már a kaja gondolatára is rosszul vagyok. Rendszeres veszekedések vannak az egyek mert gyógyszert kell bevenni a baba miatt. :( Már 5 kilót fogytam kb egy hónap alatt. Megjegyzem halkan, fél év alatt sikerült 7 ledobnom a nyár végéig. Nemtom mi lesz, le vagyok gyengülve stb. Táppénzen vagyok nov eleje óta, bár a főnök már cseszegeti a kolleginát, hogy szóljon menjek vissza dolgozni, mert még nem talált helyettest. Teszek rá, felkelni is alig bírok néha.

Nov 13-án lesz labor és terhesgondozó. Dec 1-én pedig a 12. hetes UH. Megbeszéltem a tesómmal(eüs), hogy szakrendelésre fogok menni, hát nemtom milyen lesz. A doki meg törje ki a nyakát... nem volt hajlandó kiadni sem ügyeletben, sem szakrendelésen a rákszűrés eredményemet, hanem menjek magánrendelésre, ott odaadja. Ja persze egy papírért megint fizessek neki.

Mi egyébként kifejezetten lányra hajtottunk, úgyhogy a hagyományos póz és minden vele járó praktikát elkövettük. Mivel anyukám velem kb ugyanennyire rosszul volt, reménykedem, hogy Pocok valóban nuncis lesz.

A 3 éves tengerimalackámon daganatot fedeztünk fel, 2 hete operálták. Szerencsétlen jószág szörnyen néz ki. :( Velünk alszik azóta, mert nagy a sebe, rendszeres felügyeletet igényel. (Saját házikójában van). Bili van a fején, mint a kutyáknak, és amilyen kis vehemens már véresre dörzsölte a nyakát, hogy levegye, mert sem enni, sem inni nem tud tőle. Tisztára mint egy baba, el kell látni őt is meg a sebét is. Ráadásul szét is nyílt neki a hétvégén. Szépségdíjas malacka volt, hát most szerencsétlen csúnyácska lett, de én még reménykedem, hogy megmarad. Csak olyan kis tehetetlen.
Vendég
 


Sziasztok!

Mimi, nem vagy egyedül. :( engem is nyomaszt.:( Nehéz lesz. Mi valószínűleg Szenteste a temetőben kezdünk, aztán remélem a szüleimet el tudjuk csábítani hozzánk és nálunk is maradnak míg le nem zajlik az egész Karácsony. Otthon nagyon szomrúak lennének, lennénk.Bárhol is leszünk, nem lesz könnyű.
Úgyhogy én legszívesebben egy csettintés alatt túllenék az egészen.

Bocsi a negatív hangulatért. De ha valahol meglátom a karácsonyi díszeket, a hideg kiráz. Szóval inkább félek a Karácsonytól. Sajnos. :(
azért majd próbálok mindent megtenni, hogy széppé tegyük, amennyire csak lehet.

Princzike, várom hogy gyere a hírekkel!

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek, mert már elég rég jártam erre. Bár úgy érzem mostanában, hogy nem is tartozom már ide igazán...

Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz és akkor rákérdezek a pajzsmirigy dologra. Már nagyon szeretném tudni, hogy mi van. Meg aggódok is :roll:

Pruci, Pingi! Nekem apósom szokott szórakozni az idegeimmel gyerekruha vásárlás terén. 99%-ban ocsmány és igénytelen, silány minőséget vesz. Nekem meg jó pofát kell vágnom hozzá :evil: Egyszer megpróbáltam leülni és beszélni vele, hogy ha ennyi fölös pénze van inkább kérdezze meg mire van szüksége a gyereknek, vagy menjünk el együtt és vegyük meg úgy. Egy hétig sem bírta és megint vett valami sza..t! Úgyhogy most már én is ott tartok, hogy bevágom a szekrény leghátsó részére és kész.

Én is imádom a karácsonyi készülődést és olyan jó hangulatom van tőle, de Mimihez hasonlóan nálunk is katasztrófa, mire megszüljük mikor hol vagyunk. Mondanom sem kell nekem anyósomék okozzák a lelki gyötrelmet és azt hogy eljutok minden évben egy olyan pontra, hogy a pokolba kívánom az egészet. Miattuk ugyanis a múlt karácsonykor is fele annyit voltunk az én szüleimmel, mint velük. És borzalmas a főztjük is és természetesen ahhoz is jó pofát kell vágnom minden évben.

Bocs, hogy így kifakadtam én is, de ahogy itt olvastalak titeket egyszerűen kijött belőlem. :oops:

Kép
nyanya77
 
 


Anuk, jobbulást Neked! Hátha jobb lesz a 12. hét után! Nem mintha ebben olyan nagy tapasztalatom lenne! A munka meg nem fontos! A baba sokkal fontosabb.

szegény malackádnak is jobbulást!


Nyanya, miért érzed úgy, hogy nem vagy idevaló????

Tessék csak nyugodtan kifakadni. Én is kifakadtam.

Kép

Kép
luli
 
 


Na sziasztok!
a matrac jó, csak furi. Olyan nagyon kell lépni az ágyról (ugyanis a régi ágy tetejére tettük rá :oops: mivel most nincs kedvem :roll: új ágyrácsot venni.) hát majd lesz valahogy.
Nyanya! honnan szedted, hogy nem vagy idevaló? na verd ki a fejedből, de gyorsan!!!!!!szeretünk, úgyhogy tessék csak látogatni minket!!!!
Princzike kezet foghatunk. Én is itthon hagytam szombaton a papírokat, és most hétvégén megint mennem kell a dokihoz. :roll: :twisted:
Karácsony: imádom, nekem olyan megható.....volt. Mostanában egyre inkább kivagyok. :arrow: kinek mit vegyek, mikor hová megyünk...stb.
Képzeljétek, tegnap voltam megint állásinterjún, és péntekre visszahívtak. :wink: remélem lesz már vmi normális állásom.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Micsoda menük!!!
nekem könnyü dolgom van, mert mindig anyáék főznek és ott vagyunk, nekem nem kell itthon sütni-főzni, de persze ott segitkezek.
Én már a gyerekszoba ablakáta feltettem a diszeket, igaz még nem mindet.

csütön megyek uh-ra, szoritsatok!!!

Niki pár nappal ezelőtt befulladt este, szegénykém annyit szenvedett, de másnap vittem dokihoz, adott kupot, ez ketté vágta. Már jobban van, de a héten nincs neki ovi e miatt.
encike 2
 
 


Hát lányok, de kiakadtam :x .
Hívjuk anyóst, gondoltuk már biztos felébredt az altatásból. Hát a nagy sz***. Meg se műtötték :twisted: :twisted: :twisted: .
Tegnap ment be, volt altatósorvosnál is, már reggelit sem kapott, hogy a 2. lesz. Erre ebéd előtt benyögték, hogy műtét elmarad, majd csütörtökön :evil: .
Ez a szombathelyi kórház az orvosokkal együtt egy nagy nulla :twisted: .
Először bemegy, hazaküldik, hogy nem jött meg a protézis, utána már telefonál, hogy egyáltalán menjen e, azt mondják ne. Most meg ez :twisted: .
Biztos az a baj, hogy nem tömte őket tele pénzzel.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nyanya,
miért ne lennél idevaló :?: :?: :?: . Inkább tessék többször jönni és panaszkodni :wink: .

Encike,
Nikinek jobbulást :!:

Edi,
akkor megy a drukk péntekre :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok!képzeljétek ma a dokim azt mondta hogy tutira sikerűlni fog a baba és hogy számítsak rá lehet kettő is lesz!!!!!
lányok isteniek a menük.......én is nagyon szeretem a készülődést.......a kivilágítást..kivéve a költekezést ..azt már kevésbé szeretem.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita!Hát ez tényleg nagyon idegesítő lehet. eszméletlen, hogy játszanak az ember egészségével, türelmével. :twisted:
Nita az szupi!!!! honnan tudta a doki? nézett uh-n?

Kép
kissedi
 
 


Nita add már meg a dokid számát, én is elmennék hozzá, hátha nekem is ezt mondja :lol: :lol:

Kép
kissedi
 
 


ez a doki száma:30/203-0400 :lol:
már ismeri a problémáim és hát a clostira is jol reagál a szervezetem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi! ari vagy. remélem bejön amit mondott, és hamarosan pozit tesztelsz!!

Kép
kissedi
 
 


most komolyan elmész hozzá? :roll: :wink: majd mond el mi volt......
és köszike a drukkot! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát elég messze van hozzánk. Nem bizti, de még bármi megtörténhet...

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok

Megint képes voltam eltűnni egy olyan másfél napra...de azért olvastalak benneteket.

Képzeljétek újra rámtört a kívánósság...
:oops:
Csak most kezdetm el viszonta azon agyalni, hogy így 13 és fél hetesen 5 kiló plusz súly az normális-e? Bár nem szeretném visszafogni magam nagyon, mert a babának kell a táplálék....
Szerintetek?

Meg azt mondta a doki, hogy mostmár hamar eljön az idő, hogy megérezzem a baba mozgását. Nem tudjátok mikor lehet azt legkorábban? :?:
Olvastam róla ezt azt, de a TI véleményetek azért sokkal többet ér nekem. :)
Amúgy mi jót csináltok?

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


pingi szerintem legkorábban a 18 -19.hétől érezheted..de persze lehet korábban is....bubirékolást figyelj a pocakodba..vagy mintha pilangok szállnának a hasadba.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
akkor drukkolunk, hogy min. egy baba beköltözzön most a pocidba.

Pingi,
azért vigyázz a kilókkal, mert árthatsz vele.
Igaz van aki 20-30 kilót is hízik, de az nem normális. Vizesedhetsz, magas vérnyomás, a szülésnél is lehetnek problémák. Nem megijeszteni akarlak, de figyelj oda.
Tudom van a kívánósság, meg hogy az ember meg is eszik ilyenkor mindent, de figyelj picit oda. Egyél többször keveset.
Az én dokimnak mindig az volt az első kérdése, mikor mentem, hogy "kilók?"

Én a 19. héten éreztem először a mocorgást, amire azt mondtam ez tuti a baba.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ezt olyan szépen leírtad Nita. tök jó.
Pingi sztem normális ez a hízás. Lehet, hogy most hízol egy kicsit, és utánna nemsokat fogsz majd. Mondjuk ha nekem egyáltalán nem lehet majd híznom, amit nem tudom, hogy fogommegtenni. Már most is dagi vagyok :oops:

Kép
kissedi
 
 


Amúgy hihetetlen hogy telik az idő. Emlékszem nemrég izgultunk hogy pozit tesztelt Pingi és már 13 hetes :shock:

Kép
kissedi
 
 


Én a 12. hétig semmit nem híztam. 11 kilót híztam a végéig, de ennek a többsége az utolsó 2 hónapban jött rám. Akkor nagyon megindulnak felfelé a kilók.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


kissedi köszi!
én a 21.héten kezdtem el ugy igazán érezni hogy mocorog a rosszcsontom. :)
a terhességem alatt én 17 kilot szedtem fel.... :( :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én elképzelem, hogy hízok 20 kilót. agyvérzést is kapok. Már mozogni sem fogok bírni. :x :lol:
De k.rva lusta vagyok tornázni. :oops:
Na meg most fejeztem be a főzést, kinek van már kedve is ilyenkor mozogni, örülök, ha leülök...

Kép
kissedi
 
 


Anyukák! amit felszedtek vissza le is ment, vagy maradt rajtatok?
Valakin meg sem látszik, hogy terhes (volt)

Kép
kissedi
 
 


nem könnyű az tuti ..én is elég sokszor kaptam a lecseszést a páromtol...mert én nagyon sok pudingot etem terhesség alatt..szinte csakazt..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Volt egy ismerősöm aki 30 kg-tól többet hízott és utánna úgy ledobta a felesleges kilókat, mint a Gagyi mami.

Kép
kissedi
 
 


Szinte fele akkora, mint terhesen volt. Nem semmi.

Kép
kissedi
 
 


szűlésnél én is rögtön 12 kilot ledobtam.........aztán még párat de felesleg is maradt bőven,...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rajtam maradt 2 kiló, az már az istenért nem megy le :( . De nem látszik meg rajtam. De úgy tűnik mintha szülés óta hízékonyabb lennék.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hú még ennél is hízékonyabb leszek? :shock: áááááááááááááááá :lol:

Kép
kissedi
 
 


általába hízékonyabbak a nők terhességkor.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húha...ezek a kilók.
Van egy koleganőm akiről a napokban tudtam meg hogy babát vár, és 12 hetes. Na hát az ég világon semmi nem látszik rajta, nekem meg pocakom van rendesen. :wink:

ILyen "nehéz" még soha életemben nem voltam viszont, így nekem már most is fura.:oops:
Egyébként nem zabálok ám össze vizssa még akkor sem amikor kívánós vagyok, és úgy istenigazán bezabálni sem tudok, mert nem fér belém egyszerre sok.
Jelenleg 51-ről feljöttem 56 kg-ra. Azért ha trimeszterenként ötösével jön fel akkor jobb ha egy kicsit tényleg odafigyelek.

Egyébként nem vagyok folyton kívánós. Az egyetlen amit bármelyik pillanatban meg tudok enni aza fagyi, de csak a fagyi, a jégkrém nem jó ám...hajjajj szegény párom. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?