Új privát üzeneted érkezett!

Móni!
Megvannak a nevek. R... és D... 8) 8)
vovanda
 
 


Sziasztok

már rég írtam, de úgy látom nem nagy a forgalom :twisted:

Móni örülj neki, hogy Misi és Masi alszanak éjszaka :) egy pár év és nem fognak, mert elmennek bulizni.
Móni küldtem egy kis napsütést, odaért?

Kincs írok privit, amúgy pusz szépszeműnek.

Vanda neked is írok. Én kitaláltam neveket: Dezdemóna és Ramiró :lol: :lol: :lol: (szappanoperák után szabadon)
Egyébként bocsi ilyen nevű olvasóinktól.

Marejke vuk remélem eltünt?

Többiek????

Nekem lenne kérdésem, szerintetek gyógyteák bekavarhatnak egymás hatásába???
Pl.: cickafark és csalán

Kincs Te szedtél a met mellé folsavat??

pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


látjátok milyen kecsesen emelgetem lábam?? :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Árnika!
Nem nyert. Rómeó és Dagobert. :lol: :lol: :lol: Vagy Renátó és Donatella. :P
vovanda
 
 


na ez most sziven talált engem is , és Kiszel Tündét is :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


vanda! koszi, most mar tudom... :roll: :wink:

arnika! koszi meg jot a napsutes, de keveset tartot, de azert jo volt enyi is :D lab emelesbe nekem is bele kene fogni
cickafark teat anyukam a vesere hasznalt, a csalan nem tudom...

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni: mit tudsz? :-)

Árnika: ha már egyszer pasi gyerekeiről van szó, miért pont brazil (vagy dél-amerikai) sorozatokból adsz nevet? nekem jobban tetszene mondjuk focisták után elnevezni őket.....mondjuk Ronaldinho és Denilson......csak az a baj, hogy ha lesz köztük fiú, akkor neki Vanda ad nevet......na nem baj, ha lesz köztük lány, akkor lesz Ronaldinha vagy Denildaughter...
1szálpasi
 
 


Szavazok!

Réka és Dorián :roll: v.Robi és Dori :roll: v.Rita és Dia v. Ricsi és Dani :roll:

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Vanda pasi tartjátok a fogadalmatokat erősen..tippek indulhatnak! :)
Vanda a fejenkét 2kiló hízás kicsit még növeli a pocid,most gondolkodtam :) szép kerekek lesztek!! De csak lesztek, most formás pocid van!!
Pasi én is szeretem a focit olaszt!! csak már 6hónapja nem nézem :) Milán név tetszik :)

Árnika én a teákat nem komálom, ki tudja hogyan hatnak..de ezt csak én mondom!!
Szedtem folsavat 5milit a met mellett,terhesen meg végig azt hiszem..talán a végén már feleztem.
Lábaid kecsesek!

Móni babákat álmában nem bántunk! Ha alszik had aludjon!! Ha gond van jelez!

Szopi mellett én 6hóig nem adnék semmit Mazsi!! Esetlek 1-21korty sima baby teát.
Hogy vagytok?

Ani??
Vendég
 


Kincs!
Pasi lelkes Milán drukker.... :lol:

Tippelők: hajrá, lehet tovább törni a fejeteket!
vovanda
 
 


óóó Vanda Pasinak üzenem beszámolót kérek a meccsekről! (sajna nincs kábelTV :( )

Nagy drukker voltam, minden meccset néztem és ordibáltam a góloknál,főleg ha Kaká rugta :))) a férjem is "ordított" mert ő meg aludt volna :lol:

Tipp? R: Ramóna, Rebeka,Roxána D: Dénes, Dániel Dorián, Domonkos

R:Rajmund,Ruben,Roland,Róbert, D: Dolli,Dorottya,Dominika,Dorotea,Detti,

Annyi szép név van, 10gyerek is kevés lenne hogy mindet adahassuk ami tetszik, a D betűsök különösen kedvesek :)
Vendég
 


vovanda: Szép nevek, de majd ha kibújnak mindent megtudunk. :D
Segítség:. Let két cisztám 2cmesek, tudok valami cisztaüző módszereket. Ja és már a 47.napban vagyok. Még soha nem volt ilyenem.

szmet
 
 


kincs: én már több, mint 20 éve nekik drukkolok:-)
nálunk van kábeltévé, de csak minimax megy rajta:-(((((
így marad a www.eredmenyek.com :-)
1szálpasi
 
 


Pasi köszi!
http://kisadiimilan.gportal.hu/ én itt nézegetem a híreket :)

Szmet már sok tanácsot adtunk, feleslegesen!
Sztem gondolkozz kicsit :wink:
Vendég
 


kincs, pasi! nalunk van kabel tv, de se en se apa nem nezunk mecseket, esetleg az europai es vilag dontot :wink:

szmet! mar megint uldoznek a cisztak? nalam a fogamzasgatloval tuntek el, de tobb honapba telt :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Jóóó reggelt!

Van 1fogacskánk!
Nem gondoltam volna,hogy ekkora élmény lesz!(észre sem vettük,csak hogy már van)
Kb mint amikor diplomát vagy kitüntetést kapna:)) büszke vagyok rá, nagyfiú:))

Árnika TSH-m 1.4! :)))) júniusban kontroll
Vendég
 


Kincs!
Gratula az első fogacskához. Meg a mázlihoz, hogy ilyen könnyen ment...
vovanda
 
 


Sziasztok

Kincs hurrrááá örülök neki, hogy könnyen jött a fogacskája, éppen beszéltünk róla :lol:
no , és a TSH-d , én irigy irigy irigy, nagyon jó, akkor mostmár akár rágyúrhattok tesóra :)

Azon gondolkoztam, hogy azt mondják a terhességgel, megváltoznak a hormonok, szervezet-és ez később visszaáll??? szerintetek?

Timi??? :roll:

Kismamik???

Móni megnéztem Őket gyönyörűek, és sokat nöttek, képet még még, még.....

Ja, és ha Vanda+Pasi bébinevekről és sportról van szó nekem jobban bejönnek a vizilabdázók :wink: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


kincs! nagyon ugyik vagytok :D

arnika! nekem mondod hogy gyonyoruek? :wink: en oda vagyok meg visza, kezdenek nem el ferni egyik a masik mellet a kisagyban :D most kezdem oket ugy tenni hogy egyik az egyik agy vegen, masik a masik agy vegen.

mamik! a babak at altak a 6 evesre/nap, a doki szerint picit tobbet esznek mint kene, de ha enyit kernek? egyenlore meg ehetik amit kernek, de csak adig amig be hozak a sulyukat, hogy lehet oket at alitani hogy esetleg ne egynek? (peldaul hogy egyenek este 11-12 korul, majd reggel 6-7 korul)

puszi mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
A gyerekeid ebben a korban még tudják, mennyit kell enniük. Majd ovis kor körül kell esetleg odafigyelni, de arra is csak akkor, ha ducik. Nekem Balu azt és akkor eszik, amit és amikor akar. Nyugodtan etesd őket úgy, ahogy kérik. Ha most kicsit hurkásak, az nem baj, ha elkezdenek mozogni, lemegy.
vovanda
 
 


vanda! nagyon birom a kis hurkajukat, de sztem nem ducik... csak a itt a dokik mind nagyon paraznak, tudod velem is mindig gondjuk volt :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vanda! igaz meg 4 kg felesleg rajtam van es persze terheseg elot is fel szedtem vagy 2 kg-ot, tehat minimum 6-ot le kene gyurni, de meg 8 is mehet :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Ne törődj a dokikkal. Balu olyan husi-musi volt babaként, hogy még. Most meg tök csini...
vovanda
 
 


moni: Tüneményesek a picik! :D

szmet
 
 


vanda! igazan van, Balu "tok csini"

szmet! koszike

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 20:07-kor.
vovanda
 
 


vanda! szepen fejlodsz, ez nagyon jo jel :wink:
nem akartam a masik topikon mondani, de sztem nagyon jo a zafira, nekunk mar a masodik astrank van (tehat mar 7 eve csak opelesek vagyunk) en nagyon meg vagyok elegedve vele, a benzinesel volt valami gond az indito kismotoral, de a diesel-el edig meg semmi (3 eve van nalunk es most majdnem 8 eves). mi is le akartuk cserelni de meg jo hogy nem, mert ma beszeltem az uj fonokel es ugy nez ki hogy nincs ram szuksege, en pedig 30% fizuval nem tudok boldogulni :cry: na majd lesz valahogy :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Sajnálom a munkahelyi gondot. Hátha sikerül hamar másik állást találni. Mikor mennél vissza?
vovanda
 
 


Sziasztok

csak egy gyors bekukk, nagyon sok a dolog, majd jövök és írok (válaszolok) mindenkinek, meg szeretnék kérdezni is

De látom nagyon nagy a csend, gyertek és meséljetek!!!!!!!!


Vanda tetszik pohártartód, bocsi lemerültem :oops: majd hívlak igérem

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


vanda! januar 24-ig 100% a fizum, utana le megy 30%, en marciustol mennek ha lehetne... majd meg latyuk, koszi maskulonben

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Bocsánat mindenkitől,de nagyon el vagyok veszve.Estére teljesen kidülök.Olyan hamar telnek a napok,nagyon hamar vége.

Vanda!Édes a pocid! :D Nem foglak irígyelni jövő ilyenkor! :? Ráadásul még ott lesz manócska is.Minden elismerésem a tiéd fog lenni.

Szmet!És most megint várakoznatok kell?A gyógyszerek miatt keletkezett megint a ciszta.Nálam sincs rendben valami,rá kéne vegyem magam egy kivizsgálásra.De ciszta gyanum van....

Timi!Mikor kezdtek?

Árnika!Valami jó karácsonyis-sütis recepted van?Gyors legyen,és nagyon finom! :wink:

Móni!Nagyon szépen fejlődtök,szerintem mindent jól csinálsz!Csak hagyatkozz az ösztöneidre!

Kincs!Gratulálok a fogacskához!Nekünk még egy szál sincs,pedig ketten vagyunk! :? Szerintem ki se nő. :oops: Dobsz egy fotót a kicsi Donátról?Jázmin nagyon virgonckodik.Mindig állna,pakolna,és természetesen veri a tesóját,és veszekszik-kiabál velem(DAJ-DAJ-DAJ).Szabi a megtestesült jóság.

Mazsi!Képek????

Maci!Hanyadik hétben vagy?Rosszullétek vannak?

Remélem nem hagytam ki senkit!Ha igen bocs!Tudnék még felsorolni neveket,de nagyon eltüntek egyesek...

Kép
ani0227
 
 


Bocsi!Nem Maci hanem Marejke! :? De volt Macink is,nem?

Kép
ani0227
 
 


Aini!
Nyugi, nem maradnak fogatlanok a lurkók. Manónak 10 hónaposan kezdett nőni, igaz, onnantól kettessével.

Süti:
Epermisu: fél kiló eper
fél kiló Mascarpone sajt
fél liter habtejszín
3 citrom
cukor
babapiskóta

Citrom héját lereszeled+kifacsarod a levét. Meleg vízzel meg cukorral összekutyulod (kóstolgasd, ne legyen nagyon édes). Au epret összeturmixolod, a habtejszínt felvered (nekem a Hulala nevú jött be, kb. 5 perc alatt felverhető és cukrozott is, szerintem nem is kell édesebbre). Az epret, a tejszínhabot meg a Mascarponét összekutyulod. Fogsz egy tálat, aljára babapiskóta, meglocsolod a citromos löttyel, rá egy réteg krém és így tovább, amíg el nem fogy minden. Így leírva kicsit soknak tűnik a pancsolás, de kb. 20 perc alatt megvan. Pár óra (leginkább egy éjszaka) kell neki a hűtőben. Pasidat ne engedd a közelbe, kóstolgatás címszóval be fogja falni az egészet. :lol:
vovanda
 
 


Szió!

Vanda szép pocak!!!! :)

Ani harciaskiscsajotok van! :lol:
Nekünk már 2! fogunk van vasárnap még csak egy volt szerdán már 2 :shock:
Ismét betegek vagyunk :(((((( hörghurut és taknyolás, szerdán dokinéni azt mondta hurrá meggyógyultunk pénteken ismét kezdtük a gyógyikat, úgy sajnálom szed vagy 3fajtát +kúp amit mindhárman ÚÚÚÚÚTÁLUNK! remélem a prevenárt hamarosan megkaphatjuk!
Éjszakák rettenetek voltak mert nem kap levegőt rendesen meg a váladék "liftezik" a torkán :(

Mindenkinek szép napokat!
Vendég
 


Sziasztok, régen jártam már erre, van egy fontos vizsgám és arra tanúlgatok ezerrel, hát ezért.

Kösz az érdeklődést, jól vagyunk, már 2,5 cm-es a babó, 9. hétben vagyunk, elég sokat van hányingerem, de hát ez van, tűröm hősiesen. Nem sokat tudok enni, arra odafigyelek folyadékot eleget igyak, gyümölcsöket eszegetek, az jól esik.

Üdv. mindenkit, vigyi magatokra, majd még jelentkezem.

Kép
marejke
 
 


ani! jo hogy irtal, edi lehet Jazmin DAJ-DAJ kozben, orulok hogy Szabika jo gyerek :wink: egy ilyen egy olyan, nalunk is Michelle "hisztis", Mattia meg el van maganak, nezelodik, alszik, eszik rendesen :D

kincs! sajnalom hogy beregek vagytok, kivanok jobbulast, nagyon ugyik vagytok a fogacskakal :wink:

marejke! meg 2-3 het es elmulnak a roszulletek, sok sikert a vizsgahoz

arnika! mikor ra ersz meselj te is picit, elege el tuntel, vagy mar keszited az ovit? :wink:

puszika mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


ani: a cisztáim eltűntek és már tegnaptól szúrom magam kb. 10 nap és punkción lesz ha minden jól alakul.
B. doki nagyon meg volt elégedve a vérképemmel
Hát ennyi.

szmet
 
 


szmet! sok sok sikert a programhoz :!: :!: :!:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Köszönöm szépen!

szmet
 
 


Sziasztok

Vagyok, csak valahogy összejött sokminden, plusz elkapott a búskomorság. :(
Rájöttem, hogy lassan vége az évnek, és Én azt mondtam az idén tuti összehozzuk a babát.........a köv. évre inkább nem jósolok semmit.
A hétvégén voltunk egy babás párnál, és gyereknevelési kérdésben nekem más volt a véleményem-láttam az arcukon hogy mit dumál hiszen nincs is neki gyereke?! ( utána azon gondolkoztam hogy lehet túlérzékeny vagyok, de szerintem nem hiszen mindig örülök ha vkinek lesz vagy van babája)
Plusz az anyósomat min. másik bolygóra kellene küldeni (vagy Engem :wink: ) folyamatosan ezzel csesztet hogy mikor lesz már unokája.
Úgyhogy ennyi az eltünésem oka, nem akartalak Benneteket ezzel terhelni, és a topik sem az igazi mostanában nagyon kevesen írtok, és sokan felületesen (bocsi)

ne haragudjatok, de ez most kikívánkozott, majd ígérem jövök ( holnap megyek terhelésesre drukkoljatok)

jók legyetek, pusz mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika, sajnálom, hogy rossz a hangulatod :(

Ami anyósodat illeti, megértem milyen mert enyém is mindig ezt kérdezte mikor lesz már unokája, és, hogy meddig várok még mikor indulok már végre orvoshoz, olyan roszul esett, márcsak azért is mert növéremnek sincs gyereke így rögtön az volt, hogy csakis velem-velünk lehet a baj. Aki nem csinálta ezt végig az olyan könnyen beszél :( Mikor már azt kérdezték tőlem mikor jön a baba, éreztem elszállok, sőt már gratuláltak is pedig csak meghíztam kicsit bánatomban :) az is elég kellemetlen volt.

Szorítok, hogy jó legyen a terheléses eredmény. Meglátod te is anyuka leszel nemsokára, soha nem szabad feladni, csak hinni kell benne, imátkozom értetek még így ismeretlenűl is mert annyira átérzem a helyzetedet. Én mindig néztem az utcán mennyi sok gyerek van, mennyi sok kismama van, és azt gondoltam miért ne lenne egyszer nekünk is, hiszen olyan sok embernek sikerűlt, akkor csak van rá esélyünk nekünk is. Hinni kell a csodában. Most a környezetem azzal idegesít, jaj bárcsak telne az idő, bárcsak minden rendben lenne, persze, hogy minden rendben lesz, hiszem, hogy minden rendben lesz és kész, nem hallgatok rájuk.
Ennyi, bocs, hogy hosszú voltam, kijött belőlem.

Kép
marejke
 
 


Árnika!
Gyere holnap dumálni!

Marejke!
Ne foglalkozz vele. Fognak még olyan lila dolgokat mondani, hogy még.
vovanda
 
 


Marejke aranyos vagy , hogy próbálsz bíztatni, és tudom Én ezeket, csak 9 év sikertelenség után néha borzasztóan nehéz hinni. :(
Azt mondják nem szabad görcsösen akarni, de ez is relatív, kinek mi a görcsösen, na és ilyen hosszú idő után hogyne akarná az ember nagyon.
A szerzett rokont is megértem valahol, hiszen mindig azt mondja hogy kislányom kifutsz az időből- ez már lassan igaz is, na de nem neki kell felnevelni és megszülni , és attól hogy folyamatosan mondja még nem lesz hamarabb.

Na és a Téged csesztetőket pedig küld el a sunyiba. :evil: .........nagyon ocsmány dolog egy kismamát riogatni és ezzel elrontani ezt a vissza soha nem hozható !!! hónapokat.

Vanda még nem döntöttem el mivel megyek, ha kocsival akkor felugrom, ha busszal akkor Fórumcica leszek.
Az a recept nagyon jó, de ilyenkor eper :shock:

Móni sajnálom munkahelyi dolgot, csináljunk együtt bölcsit-ovit. :)
Szólj Apának töltsön fel képeket az albumotokba!

Ani IR-tól sütireceptet kérni???!!!!
Van sok , na de mi számít rövid időnek?? Én vszínű maradok szokásos karácsonyi sütiknél mint beigli és társai.

megyek mert fél órája főzöm a farfallét, és még mindig nem jó :shock:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Könnyű süti,ami kiadós,finom,és fél óra alatt kész! :wink:
de mi az az IR?

MÁR MEGINT MINDENKI ALSZIK!!!Ha-hóó!Nincs még tél!
Szomorúan hallottam,hogy hétvégén kell meggyújtani az első gyertyát az adventi koszorún!És most még hozzá sem kezdtem elkészíteni! :?

Szmet!Hogy áll a dolog?

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Ani IR= inzulin rezisztencia ami kb. olyan diétával jár mint a cukrosoknál. ezért írtam sütit :wink: de Én egy igeje minden sütit folyékony édesítővel készítek, és még senki nem vette észre :roll:
Örülök hogy te is csesztegeted többieket :lol: hogy miért nem írnak.
ha eszembe jut vmi fincsi megírom
gyerkőcök még mindig nem akarnak éjszaka aludni??? Olyan gyorsan eltelt ez az idő már 7 hónaposak :shock:

Móni meglestelek Benneteket másikon, olyan édesek, De mérges vagyok mert ide nem írtál róluk :twisted:

Vanda lelkemnek nagyon sokat segített Balu ölelése :oops: :) , testemnek a sok kávé miután hazajöttem :lol:

Timi Neked írok privit

Marejke mit tanulsz??

Többiek?? Mazsi, Kincsi, Vikimi (topiknyitónk :P ) Poppi

Kincsi szerinted ha csak a 120 perces Ir magas, akkor érdemes esetleg belevágni lombikba, no és a gyógyik mennyire kavarnak bele ?? Az inzulint szokták összezavarni v. a hormonokat?? ( esetleg csinálnál közvélemény kutatást a másikon :oops: )
látod lassan eszembe jutnak kérdések amiket személyesen elfelejtettem.
Hőm alapján anovus vagyok szerintem :( , de a holnapi vv. eredményből többet tudok majd.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


haho!
arnika! vegre torpent valami itt is, egy het alat szerintem meg egy oldal sem volt, azert nem is irtam hogy mi van velunk, ha senki sem olvasa...
ne add fel a remenyt, tudomvan mikor mar alig hisz az ember es csak a roszat varjuk mar, de pont akor tortenhet meg a csoda es a te kis csodababad be fog nem soka koszoni, sajna biztos meg kel vizsgalatokat csinalj, de mind eszt csak azert hogy biztosabb legyen a siker

marejke! olyan hulyek egyesek, lenne nekem is mit meselni... de nem eri meg pazarolni a szavakat, vigyaz magatokra

ani! tenyleg mekkorak vagytok! es boldog ho fordulot nektek! en jobb szeretnek valami olyan suti receptet hogy csak ra gondolok es mar kesz is van :lol: :lol: :lol: biztos edik ahogy jatszanak egyut a babok

puszika! ha sikerul delutan dobok par kedvenc kepet

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szió!

Ani van egy süti amit imádunk,csak a receptet kéne megkeresni ..

Árnika oké közvéleménykutatok..mióta szeded a metet???
Mennyire magas a terhelésesed??

mi gyógyulgatunk

puszi mindenkinek!
Rohanok a konyhába :)
Vendég
 


Helló mindenkinek!
Benézegetek, de nem ír senki. Nálunk meg semmi különös. Sok változás nincs, csak a hátam fáj egyre jobban.
vovanda
 
 


Ani: HOlnap megyek B.hez akkor fogom megtudni, hogy hány tüszim van. És azt is hogy mikor lesz a punkció. A férjemnek csináltak genetikai vizsgálatot így most mást fognak alkalmazni, mert kiderült hogy a meglévő darabszámnak is csak a 40% jó. Hát majd meglátjuk.

szmet
 
 


hali

a fini nem dié táx s süti kiskincs segített gépelni :lol:

Hozzávalók:

1csomag babapiskóta

350gr-os nutella

25dkg mascarpone

1dl rum,10dkg barackíz

4dl tejszín

4csomag vaniliáscukor

15dkg birsalmasajt(én banánnal helyettesítettem)



A barackízt a rummal és 1dl vízzel kikaverjük.A babapiskótákat belemártogatjuk,és egy kerek üvegtál alját kirakjuk.A nutellát kikeverjük a mascarponéval,és megkenjük vele a piskótaréteget.A krémre ismét piskótákat fektetünk,megkenjük a vaniláscukorrak felvert tejszinhabbal(én fixálót is teszek bele),megszórjuk apró kockákra vágott birsalmasajttal.ismét piskóta következik,és addig folytatjuk a rétegezést,míg a hozzávalók elfogynak. A torta tetejét ízlésesen díszítjük,behűtjük ,majd cikkekre vágva kínáljuk. Én piskóta tortalapot szoktam sütni és arra borítom a folpackal kibélelt tálból a tortát így nem olyan tömény. Nagyon finom!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?