Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi!
Jobbulást Mariettának. Sajnálom szegénykét, persze téged is de őt jobban. Igen ezt a Tami rajzolta. Ma lerajzolta Rapunzelt (ha jól írom) és picibaba van a hasába. Nem akarlak én kihagyni semmi buliból tégedet, h.lye vagy!!!! :) Csak úgy mellékesen itt kérdeztem meg a topikban, hogy nincs e kedvetek valami össznépire!!

Ildi!
:evil: ?? nem inkább :) csak bízom benne. :wink:
Hát ja, beszélj a Dáviddal mert így hogy mennek az oltár elé?? :)

Csajok!
Akkor mit szólnátok szerda vagy csütörtök este egy Café-s estielalvásutáni "lerészegedéshez"??? Olyan össznépire gondolok ahol mindenki ott van!!!!!!!!!!!!
azt hiszem ez elég konkrét voltam

Nagyot nevettem:
Kállai Tamara arany köpése (szitu: azon versengenek, hogy ki számoljon és ki bújjon el de nem nagyon tudnak megegyezni):
- akkor mindenki bújjon el maga elől!!! :lol: :lol:

Azt hiszem ezt néha szívesen megfogadnám.

Ja csak mert Anett is beállt a roncsok táborába, neki beállt a dereka és épp próbálja valami természetgyógyásszal rendbe rakatni magát.
Ezt mondhattátok volna, hogy 30 felett ennyi gondja van az embernek. :wink:

Na akkor buli??

Szandra

szandrakiss
 
 


Hali!!

Szandra!

Köszi, hogy sajnálod a lányom - asszem holnaptól már engem is sajnálhatsz! :cry: :roll:

Írtad az össznépit????? Húúúú, nem emlékszem, tuti ugrottam volna rá! :lol: :lol: Hát?! Nekem a szerda nem jó, akkor nincs Sanyi :cry: :cry:

30 felett????? Arra még várni kell neked egy kicsit, nem???? 10évet?? :lol: :lol: Hát, nem tudom, nekem se fejfájásom, se derék problémám - lehet én vagyok a legfiatalabb köztetek??? :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


 
 

Azt szerettem volna mondani, hogy a hegyező veszélyes!! vigyázzatok. Edó most este kihegyezte az ujját, szó szerint beletette is kihegyezte. Csak azt vettem észre, hogy a Tami azt mondja ajjjajj és látom az Edót ahogy tiszta vér a keze majd a másik kezében a hegyezőt. Meg sem szólalt végig csak annyit mondott, hogy kihegyezeztem az újjam, és ez nem helyesírási hibák tömkelege, hanem így tálalta a dolgot. Nem semmi mennyi mindenre nem figyelek oda. :roll:

Szandra

szandrakiss
 
 


Ajjaj, szegény Edó :( Ha jól emlékszem én is jártam így, valamikor a közeli múltban, úgy 3 éves koromban (azaz 18 éve :D)

Szandra,
én megyek veled inni. Akkor csütörtök?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,


sok gyógypuszi Edó hegyes újjacskájára!!!

Gyöngyi!

Jobbulást Mariettának és mielőbbi gyógyulást!!!

Laura már szerencsére meggyógyult:) :) :) , bár az étvággyal még gondok vannak, most a változatosság kedvéért a családtagok vannak soron :( :( :(

Gyermekem őszintén nyilatkozott ma a boltban:
- Pénztáros néni: Laura gyere ide, nézd meg a pénztárgépet.
Laura jó kislányhoz híven odament, megnézte, majd teljes átéléssel:
- Anyuncinak sokkal több pénze van mint neked. Sok pénz nélkül nem vagyok jól. (A pénztár természetesen tömve volt pénzzel, nálam meg kb. 200 ft volt.)

Andi

Kép
andidenes
 
 


Rékának nagyon sok boldog névnapot kívánunk:-)))

Laura, Andi
andidenes
 
 



Boldog névnapot Rékának!

lldi, köszi. Igen a tortás Rózsika nénire gondoltam, nem azt írtam? :lol:

Mariettának jobbulást!

mi most pelenkakiütésben utazunk... :evil:

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönjük,hogy gondoltatok ránk!
Katus,Zsanett,Anett,Kata,Gyöngyi,Anikó,Anita,Judit,Dénesandi + a házonkivüliek is ! Kép

Szandra!
Nekem valami Praktikeres buli rémlik :oops: :oops: :oops: vagy rosszul????


és természetesen sok :) :) :) :) és nem :evil: :evil: :evil: ,csak éppen Zsolti laptopja állandóan kics.szik velem. :evil: :evil: :evil: :x :x :x :P :P :P :oops: :oops: :oops:

Jujj de horrorisztikus Edókám így a szülinapja közeledtével.....szegénykém milyen kis hős,hogy így tűri a fájdalmat és a vért,azért az fáááááááájjjjjjjjjjjjjjjj....

Ne ijeszgess,mert akkor én már nem is akarok 20 éves lenni......
Anettnek jobbulást a derekának!
Tami beszólás :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
Ott a pont Réka már nem is bababbbbbbbbbaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: (de olyan jól esik,hogy még annak hívják/tok)
Kép

Jobbulást nektek is!!!

Katus!
te már ilyen öreg vagy???? :wink:
Azért örülök,hogy Atti épségben hazaért. És mi volt az autóval?

Dénesandi!
Aranyos lehetett Laura!Ilyeneket jobb ha itt nem írsz,mert aztán nemcsak a Mikucsomagokat veheted a Mikulásünnepségre,még a farsangi bulit is nálad szervezzük.
A Café-ban a csajok kiisznak a vagyonodból,főleg Gyöngyi és Szandra,de Katus is nagy ivós ám.....

Ildikó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ilgya1 2008.11.10 23:14-kor.
ilgya1
 
 


Wiki!
Kép

Milyen pelenkát használtok? Nekünk ez oldotta meg a problémánkat, a pelenkaváltás....és volt egy jó krém is Jatka dokinénijétől (valami kékes) na azóta nem is volt sosem.
Meg a fogzás......az örökös popikiütéseket okozott....nem jön a foga?
szegény Esztike!!!

Akkor jó számot küldtem... :wink:

i.
ilgya1
 
 


denesandi,

Laura már ilyen komolyan dumál???Nem semmi...

Szandra,

Basszus Zorka napok óta a hegyezővel játszik, de eszembe sem jutott eddig, hogy azzal is kárt tud tenni magában. Szerencsére még nem jutott eszébe ilyesmi, de holnap ki is veszem a ceruzái közül a hegyezőt...szegény Edó, ez horror!!!Hihetetlen, hogy ilyen éle van annak a carnak...

Mariettának jobbulást!!!

Andi, Te merre jársz? Ezer éve nem hallottunk Rólatok...
Vendég
 


Kis sógorasszonyunknak!EDÓNAK SOK BOLDOGSÁGOS 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!


Kép

Szandrának!
Kép

ildikóék
ilgya1
 
 


Edó,

Nagyon boldog Születésnapot kívánunk!!!
Kép
Vendég
 


Drága Edó!

Isten éltessen!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 



Sziasztok!

Fogzunk ezerrel, tegnap már kibújt a második csücske is, így küzdünk mindennel. ami ilyenkor csak jöhet (hasmenés, kiütés a popsin, iszonyatos nyáladzás, ami kimarja a pofiját), és persze nyüglődés a köbön. Amin persze nem is csodálkozom, hisz szegénynek alul, felül, kivül, belül fáj valamije.

Szerencsére az éjszakák nem plyan vészesek!

Szandra, Edó!
Boldog szülinapot!
A kért képet rakom is fel: (július végi állapot, apósom szerint kövér a Dóri!)

Kép

Réka!
Boldog névnapot!

Gyöngyi!
Jobbulást taminak!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Réka Nagylány!

Boldog Névnapot!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Edó Kisasszony!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Edó!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk! És puszika a bibis ujjadra (a CBA-ban nem jutott eszembe :oops: )

Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Marci Babának :arrow:

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok

Boldog szüli és névnapot az ÜNNEPELTEKNEK!

Kép

Kép

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Drága Edó, boldogságos szülinapot Neked, nagylány! :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Edina! Boldog szülinapot kívánunk!!

Kép

Adri!! Anettnek és Szandrának van Tamija, nekem MAriettám :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Marci!

Boldog névnapot kívánunk Neked!

Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Marcinak is boldog névnapot kívánunk!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Edóka!

Kép

Anita
putyu
 
 


Marci baba!


Kép

Anita
putyu
 
 



Évi! Most gondolok rád! Tudnád mennyire várom azt a bizonyos pillanatot!! Hihetetlen, hogy még mindig! Holnaptól naponta kell mennem... Hátha az utazás segít :-)

És a kihagyhatatlan: Boldog névnapot Marcikának!
almi
 
 


Drága Marci!
Mi is kívánunk nagyon boldog névnapot!!


Köszönjük szépen Edóka születésnapi jókívánságait.

Ildi!
Össznépire azt írtam, hogy akár egy Praktiker is lehet de mivel ennek nem volt nagy sikere és gondolom amiatt, hogy Praktiker és nem miattam így kénytelen voltam más helyszínt keresni és gondoltam talán a Café alkalmasabb és láss csodát már van 3 társam :D :D . Tudtam én, hogy a helyszínnel volt baj :wink: !!!!!

Többiek??? Hallgatás beleegyezés? Eddig Katus, Gyöngyi és Anett jelentkezett. Dénes Andi meg minden képpen jön mert ő fizet :wink: :lol: .

Szandra

szandrakiss
 
 



EDÓNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

köszönjük mi is a köszöntéseket :)

Szandra, én eddig mindig jelentkeztem a cafézásra, de Marci miatt egyszer se sikerült elmennem - most nem mondok semmit, és így hátha sikerül elmenni tivornyázni :lol:

Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Szandra,
gyönyörűek a csajok! A torta sem rossz ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok! Jujjj...komoly lemaradásaim vannak...:( Rékának, Marcinak nagyon boldog névnapot kívánunk! Szandrának, Edónak, Laurának boldogságos szülinapot! Anikóéknak meg egy hatalmas gratula a Pocaklakóhoz! Remélem nem hagytam ki senkit... :roll: Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Edónak nagyon boldog szülinapot! (úgy látom megvolt)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Marci,

Bár már biztosan alszol, de azért BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


Mi is csatlakozunk a késő esti Marcit köszöntők táborába!
Marci! Sok boldog névnapot kívánunk!
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok! Szandra! Rám ne számííjjjááá... Bár nagyon örültem, hogy taliztunk, de eléggé padlón vok mostanság... Bár egy skorpió... :lol: Adhatnál pár tippet, hogyan szoktathatnám le a kisbestiámat az éjszakai cicicincálásról! :D Holnap remélem eljutunk Cinire, bár 2 lánnyal max. a második jön szóba... Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Szandra! Most olvasom amit írtál! Bizony a jólét eddig tartott! Én naívan bebaktattam a vizsgálatra... Azóta csillagokat látok, pedig reggel 8 előtt volt.

UH-n minden rendben. Jó a baba közérzete. Méhecske jelét sem igen mutatja szülés előtti tevékenységnek. Ez után kézi hadművelet... Lett 1 ujjnyi nyílás... én meg majdnem kiugrottam az ablakon. Mondta a doki bácsi, hogy majd ilyesmikkel indul. Nagyon fogom élvezni!
Most olyan frankó fájdalmak vannak a pocakban, hogy nem is értem mi lesz velem. Holnapig kibírom-e vajon? Akkor megyek megint CTG-re. Szuper!

Reni
almi
 
 


Drága Marci!

Boldog névnapot!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


KEVIN!
Sok boldog születésnapot kívánunk!!!




Kép Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok! Kevin! Boldog szülinapot! Képzeljétek! Olyan szép pocit láttunk ma Cinin! :) Anikó! Ne hari, hogy elfelejtettem személyesen gratulálni! :( Nálunk csak annyi, hogy Dóri nem akar menni oviba... Nem tudom mi lesz így... Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Kata!
Marcinak BOLDOG NÉVNAPOT!

Szandra!
Mit szólsz a lábakhoz?

Gyöngyi!
BOCSI!!!!! Kisssé gyagya vagyok, mivel lassan 2 hete csak nyűglődünk! :( :( :( :(
Ma kb fél órát nem nyöszörgött ill. üvöltött, abból 20 percet aludt! Most megint sír! :cry: :cry: :cry:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kevin!

Kép

Anita
putyu
 
 


Kevin!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Iszonyat elmaradásom van, és most sem fogom tudni pótolni :oops:
Csak annyit, hogy annyira édesek vagytok, hogy kíváncsiak vagytok a pocimra, ill., aki látta dicséri. Szó se róla, jól esik :lol:
Szerintem kissé rémisztő, hogy napról napra nagyobb és még fél időben sem vagyok :roll:
Írni nem nagyon tudok (de olvasni azért igen), mert ha van egy kis légvételnyi időm máris dőlök le. Borzasztó :shock:

Egy össznépi, gyerekes balhéban benne vagyok, de sajna a csütörtököt nem merem ígérni (nagy úr a pihe-puha ágy hívószava :wink: ).

Jó éjszakát Mindenkinek!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Na, így kell laptetőn lenni: 2-3 hetente írni és máris.... :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mindig elfelejtem írni,hogy péntekenként az angolóra (Helen Doron)színhelyén (4-esen a falusi sulival szemben) Csiribiri torna van 11-től. Aki akar jöjjön el.
1 alkalom 999.- testvérkedvezmény: 50%

ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?