Új privát üzeneted érkezett!

Fogyi: nekem olyan löttyedt keszeg-seggem lett :( Szegény cicik, már csak a melltartó fogja őket össze :(

Borsika, Bolygó ami a "lenti" dolgok rendbejövetelét illeti, szerintem a dokitól is függ,h. mit művel veled.. engem az első dokinőm úgy elintézett ott lenn,h. a 2. szülés közben amiatt pánikoltam be, h. nem akarok még egy olyan csúfságot lentre... de a doki, akinék Kisati született kicsit gyakrabban látogathatta a kézműves szakkört, mert ügyesen és jó szorosan meghúzta a cérnát és nyoma sincs semminek, még annak sem, amit az a nő barbárkodott össze rajtam.. remélem érthető, amit írtam :oops: :oops: mostanában kihagy az agy...

Kép
Kép
mango.
 
 


Hát marha jó,h. ez került laptetőre.. a női Mr. Bean 8)

Kép
Kép
mango.
 
 


1. Meglepően egyszerű volt, hozzáteszem, Szonja naggggyon nyugis babó, csak akkor kezdett el sírni, amikor Mira már vagy 5 perce velőtrázóan üvöltött. Evett, kakált, aludt...ezt 2x, 3x...és míg az enyémek vagy 4x ettek, Ő csak 2x :shock:
2. Vidék iszonyat, megőrülök, sehol semmi, komoly program egy Tesco, vagy Auchan. Járdák nem nagyon vannak, így nem is tudok sétálni (most fel is van túrva minden, esélytelen a gyaloglás), így a belvárosba járunk vissza sétálni :oops: de ez csak akkor, ha van Apa. ha nincs, akkor marad a kert...(Ami jó lenne, ha nem ugrana állandóan a szomszéd beszélgetni...már menekülök, osonok, nehogy észrevegyen...)
3. Tomi imádja őket, (és viszont, ezt a hatalmas kacagások, és sikítozások jelzik, amikor hazajön, és bemegy hozzájuk)
4. Legalább ennyi pozitívum van, hogy a kuttyok nagyon jól érzik magukat, még esőben is kint szaladgálnak. Plazma egy kicsit lefogyott, aminek így a tél előtt nem örülök, de holnap meglesz a hőfüggöny is a házukra, szalma már van benne, szvsz kényelmesebb az "ágyuk", mint az enyém...
5. Videó eddig nincsen, ha lesz, akkor felrakom. Tényleg, jó ötlet, hogy legyen. Nem tudom, meddig fogom őket egyszerre kötni. (Ezt is ketten kötötték rám. 2 mei tai-val egyszerűbb lesz, de az még 2 hét, mire a másik is ideér. Addig azért csinálok egy kendő-mei tai-t is....)

Kép
babyteve2
 
 

 
 

Bogi alszik...
bocsi, de a visszaolvasásom, ha lesz is, akkor felületes!

Nem birta ki kettőig, kellett adnom neki egykor kaját, mert üvöltött. evett pár falatot, atán a neten hallgattunk, néztünk meséknek zenéit. süsü, vuk, legyetek jók ha tudtok, tv-maci, füles mackó, mici mackó. igy elvolt. mosolygott, nevetett, én meg sirtam... :cry:
aztán kettőkor megint evett néhány kanállal és sajnos megint jó higat tett a gagyóba....a hátán ázott el a body...
lemosdattam, aztán elaludt...
hát igy vagyunk most. de szerencsére bukás, hányás nem volt ma. ennek viszont örülök.

megyek kicsit rendet rakok...
ma egy pillanatra se tudtam letenni, mert égtelen üvöltésbe kezdett, potyogó könnyekkel... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Babyteve!

Te tetted fel hétvégén a hordozós képet?
Mert nagyon tetszett elöl gyerek hátul gyerek! Nagyon édesek!

mentem a dolgomra...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Babyteve, nem tudom, én mit kezenék 3 picivel :) Kitenném őket egy nagy játszószőnyegre :) De ha Csengének jön egy kis barátja, akkor jó, mert kergetik egymást, meg elvihognak ketten, csak Kisati rémül meg a hangzavartól....
Sajnálom,h. nem jött be a vidéki lét.. nekem minden vágyam egy kertes ház... és asszem az csak vidéken megfizethető.. legalábbis nekünk most nem telik egy budai villára :)
Tök jó, hogy ilyen jó tesók!!! Az enyémek is olyan szerelemmel tudnak egymásra nézni :) Egyik nap azt hittem becsinálok.. Csengével rakosgattunk egy mágneses könyvbe figurákat, Kisati meg rárabolt a színes mintára, Csenge meg beszól neki: "Hagyd abba!"
Kutyó lehet,h. a nagy futkosásban fogyott le, nem?
A videót várom! Nem tudom, hogy bírod el őket, én kenguruban vittem egyszer Kisatit, amikor még kb. 4 kg volt, de 20 percnél tovább nem bírtam.. puhány vagyok :roll:

Kép
Kép
mango.
 
 


Marykitartás!!! Szegény Bogi :( Előtte legyél mindig jókedvű, ne lássa,h. így el vagy kenődve!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 13:42-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto: Azt megköszönnénk! Felveszlek szerzőnek, csak írj egy emil címet. Nagyon ügyi vagy! :wink:

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!

Máténak akkor a ruhától volt kiütése...ez jó!

Bogi alszik!

Te meg hogy fogytál ennyit???? Engem is érdekel....
bár ha tornáznék és lenne időm napközben enni és nem csak este nagyokat kajálni....akkor lehet én is tudnék fogyni...
de miért akarsz még??? 57 kg vagy, az tök jó! nem?
án mikor 57 voltam, akkor is elégedetlen voltam magammal....
de most hogy visszanéztem a képeket....egész jól néztem ki....5 éve....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="ollem"]M írta:ollemedina! BOCSI ANETTOO!!!!Máténak akkor a ruhától volt kiütése...ez jó!

Bogi alszik!

Te meg hogy fogytál ennyit???? Engem is érdekel....
bár ha tornáznék és lenne időm napközben enni és nem csak este nagyokat kajálni....akkor lehet én is tudnék fogyni...
de miért akarsz még??? 57 kg vagy, az tök jó! nem?
án mikor 57 voltam, akkor is elégedetlen voltam magammal....
de most hogy visszanéztem a képeket....egész jól néztem ki....5 éve....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nono!

Szonja édes lehet. kis vadóc.
nem semmi beszólásai vannak..."kiszúrom a szemedet"....meg az előző amit írtál nem semmi

Lányok!

Mikor utalják a gyedet? Én még nem kaptam, csak a családit....a tgyás ilyenkor már számlán figyelt...

Medina!

Majd akkor küldj nekem is meghívót a fogyiba...bár én lehet inkább csak olvasom, hogy ti hogy ügyeskedtek
és ötleteket lopok....de ki tudja...
apa hallani se akar a fogyiról...

Bölcsi nálunk nincs. csak ovi. úgyhogy én tuti itthon maradok Bogi 3 éves koráig. de ha a nyáron megfogan
a kistesó, akkor a kistesó 3 éves koráig.

Mango!

58 kg vagy??? Én meg nagyon nagyon irigy....

Bolygó!

köszi neked is a drukkokat és a mászás gratulát...mászás kezdeménynek nevezném, de nagyon hasonlitott....
Bogidnak jobbulást.

Marcianya!

Légyszi tedd föl az oldalt még egyszer ahova a képet lehet küldeni, köszi. és neked is köszi a drukkokat.
Mi az a sinlac? mire való? szép súlya van Marcinak!
Marci még mindig enni való kis baba....vagyis már nagy fiú!
És a kis Mikulás cucc... nagyon édes.
És nagyon ügyi dolgokat tud már csinálni!
játék telcsije van, vagy távirányító?

Medina!

4 órás vajudás....
enyém olyan hosszú volt.....14 óra vajudás....

Babyteve!

55 kg? Jaj rád is irigy vagyok. főleg két baba után...

Bori!

Nem tudom mi lesz, ha a 60 ml után még éhes lesz....
sírás.....
meg számítok arra, hogy éjjel is meg fog éhezni.....de remélem azért, hogy aludni fog szépen!

Szőlő!

REmélem Mazsinak se komoly baja van. majd írj doki után.

Kisfruzsi!

Alma szeme hogy van?

Nono!

Egy ismerős babával találkoztam a gyógyszertárnál és neki is az a baja talán mint Szonjának volt. 41 fokos láza
van és nem megy le. már egy ideje...

Na lányok!

nekem nagy a fenekem, vastag a combom, nagy a hasam (5-6. hónap néha) széles a csípőm, vastag a karom...
ronda ronda vagyok.....

Akkor nagyjából tudtam reagálni.....

Bogi még alszik!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem: küldj privibe emil címet!

Edina


Kép
medina83
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 13:44-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anettoo!

Ma már negyedszer etettem Bogit.
Egy óriási giga kaki volt, amit irtam. Hányás bukás nem...
most tök jó kedve van. magyaráz, gurgulázik, sikitozik és ami fontos mosolyog!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Anettoo!

Ma már negyedszer etettem Bogit.
Egy óriási giga kaki volt, amit irtam. Hányás bukás nem...
most tök jó kedve van. magyaráz, gurgulázik, sikitozik és ami fontos mosolyog!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Anettoo!

örülök, hogy Máténak múlnak a kiütések

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


csak nagyon felületesen olvastam vissza mert épp a változatosság kedvéért a halálomon vagyok....hö....nem is én lennék, középfülgyuszim van és lázas lettem....hűdeqáraelegemvan.

mary: örülök h Bogi jobban van! Szonja édes, de azért tud égni a fejem mikor közli mással is a dolgait.....és néznek rám mintha tőlem tanulta volna....tudod, ha meg magyarázok, akkor az olyan magyarázom a bizonyítványt dolog...szval remélem hamar elmúlik ez a szájalós korszak.

anetto: ide is kitehetnéd hogy fogytál le ilyen szépen. Én nem járok a fogyi blog felé de nagyon érdekelne! Előre is köszi!
Vendég
 


Nono!

gyógyulj meg hamar!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kép alszik a baba
Kép rémült Bogi Kép
Kép Mosolygós Bogi Kép

Az első képen kivül mind ma készült

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Jó rég jelentkeztem, már hiányoztatok!
Láttam szebbnél-szebb képeket (jut eszembe Anetto, Mátéról már rég láttam képet!!)
Illetve olvastam jobbnál jobb témákat. Tesókérdés...mi egyenlőre nem tervezünk, aztán kitudja? (Tényleg Klarka, voltál dokinál? Lehet gratulálni??

Nono, épp akartam írni, hogy örülök nagyon, hogy rendbe jöttetek, erre tessék.. Jobbulást!! Remélem azért nem annyira komoly!

Bolygó, nagyon jól esett, hogy gondoltál ránk a hóforduló kapcsán, köszönjük a köszöntést!
fogyás: én több vagyok, mint szülés után. :shock:
szülés előtt 54-55 kg voltam, terh.végére 67, szülés után: 58.
Most pedig 59 kg-nál tartok..Eddig nem aggasztott, de most már egyre jobban foglalkoztat a dolog. Bízom abban, hogy ha majd végre el tudok kezdeni tornázni, akkor változni fog a dolog. Lehet, hogy hülyének néztek, de ami vissza tart a tornától az a szoptatás. Ugyanis én hiszek abban, hogy meg tud csappani a tej, illetve ki sem merem próbálni, hogy mi lenne, ugyanis képzeljétek el Bálint még mindig nem hajlandó szilárd kaját enni!!!!!!!!!!!! :shock:
Egyszerűen elfordítja a fejét, eltolja a kanalat, nyöszörög, szóval egyértelműen értésemre adja, hogy menjek a fenébe a kajámmal...
Eddig annyira nem izgatott a dolog, de ma már 7 hónapos!!!
Próbáltam már úgy is, hogy az ujjammal adom neki a szájába, de teljes szájzár... És az a baj, hogy már tejem sincs olyan sok, és okt. 20. óta nem is hízik Bálint. Eddig hízott, de azóta nem..
Na, jól kipanaszkodtam magam..

Ja, könnyfakasztóan jók a kis videók a babákról! Mindenkiét láttam, szuperek! (én is készítek egyet)
[/b]

Kép
tim27
 
 


Ollem, mikor adtad be a gyedet? Mert erre is igaz hogy 30 nap az átfutása. Egyébként hét végén utalták.

Jobbulást Boginak.

Anettoo, nekünk meg a szilárd megy mindig az orrába, és ha már elhasználódott a cumi, akkor a tej is ugye... De ez születésétől így van, úgyhogy nem hiszem hogy amiatt lenne.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok
Próbáltam visszaolvasni, de nem nagyon sikerült, úgyhogy csak pár dologra reagálnék.

Mindenekelőtt:
Klarka, szívből gratulálok neked!!! (Nem tudom, miért, de volt egy olyan érzésem, hogy nálatok fog jönni leghamarabb a kistesó.) Szorítok, hogy minden rendben menjen!!

Szőlő,
Nálunk is mumus a gyümi. Valamiért abból jobban szereti a kész bébiételeket.
Esetleg a banánt még megpróbálhatnád, annak szerintem olyan semleges íze van. Lehet, hogy szeretné. Lilinek a kecskemétis alma-banán a kedvence.

Timi
annyira jó, hogy benéztél. Gyere sűrűbben, ha teheted.
Hozzátápis problémát nagyon sajnálom. Miket próbálgattál adni Bálintnak? Te készíted az ételét, vagy kész bébikaját adsz neki?
Védőnővel beszéltél erről?

Fogyás... Rajtam is van még 5 kiló, de pár napja fel tudom venni két olyan gatyámat, amit még a terhességem előtt hordtam és lötyög rajtam az a gatya, amit mostanában vettem :) :)
Én Rubint Rékára nyomom. Nekem eléggé megterhelő, de úgy tűnik, hatásos.

Babyteve,
Az a hordozós kép naggggyon komoly!!! Már akartam kérdezni, hogy télen hogyan fogsz hordozni. Beöltözteted az ikreket, vagy veszel covert, vagy olyan kabit, amit hordozóra is fel lehet venni?
Ezt a többi hordozós kismamitól is kérdezem :)

Nono,
Jajj szegénykém! Rád jár a rúd rendesen :( Jobbulást neked
és az összes betegeskedő babának és mamának.

Hófordulósoknak és félévfordulósoknak nagy-nagy gratula!!!

Kép
emi29
 
 


Emi, remélhetőleg holnap tudok beszélni a varrónővel, aki a párom egyik kabátjából megalkotja a hordozóskabinkat...(sajna, de nincs még 20-30 ezrem egy kabátra :shock: )

Rubin Tréka engem totál kikészít, asszem az Add magad (vagy ilyesmi :oops: ), nem bírtam végigcsinálni. Nagyon kemény, fél perc alatt izomlázam lett (pedig anno nem voltam puhatestű). Norbinak a Kickbox aerobikja jött be nagyon (lehalkítva, és csukott szemmel), de a levegőpüföléstől 1 hónap alatt elértem az álomformám. (Mindennap nyomtam...) Sajna, kölcsönadtam, és nem kaptam vissza...(letölteni meg nem tudtam :twisted: ) Így maradt Cindy, de ez is pont elég volt. A szülés utáni kazettája, teljesen életszerű, jól érzem magam...(Nem úgy, mint akockahasúak között.. :D )

Nono :( Jobbulást!

Kép
babyteve2
 
 


Babyteve!

Nekem megvan videokazin a Fitness Kikbox Norbival.
én arra nyomtam pár éve... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


És nem jön a piciSzonja...Sógornő keresztanyja átmegy hozzájuk, így nem kell mozgatni a babót... :( (Rendesen szomorú vagyok...wow, tényleg kell nekem még egy baba! :D :D :D )

Kép
babyteve2
 
 


Ó, bocsi, Mary..az lehet, hogy ugyanaz... :shock: :D

Kép
babyteve2
 
 


Nono,
Na nem is így gondoltam a kukac kiderítést! :lol: Csak, hogy te elmeséled, vagy ilyesmi… Persze nem részletekbe menően, mert az még korai! Mi sem pucérkodunk Bogi előtt. Még a kutyám előtt is zavart volna valahogy, furi.. :oops:
Mikor 4 éves voltam, anyum elmesélt és lerajzolt mindent, és így utána én osztottam az észt az oviban. Király volt! :lol: (sőt még ugye a suliban is sokaknak halvány lila gőzük se volt az egészről, na azokat mán egyenesen 'lenéztük' mi 'szakértők') :lol: :lol:

Én azért remélem, hogy a lógó ciciken lehet valamit javítani kés nélkül. Mellúszás, ilyenek…
Vendég
 


Kedves Mrs Bean (Mango) :lol: ,
Hát a gátmetszést én is jól megszívtam, 6 cm hosszú, 2 cm mély seb – fene se érti miért kell ekkora?? :evil: Intimtornáztam előtte, meg minden... Szülésznő szerint nem is kellett volna vágni, de azért doki a doki, hogy ő értsen hozzá, szóval nem pattogok, de legközelebb elkerülöm a vágást, ha addig élek is! :!: Utána irtóra fájt, 5 hétig nem tudtam rendesen ülni, vittem magammal az ülőpárnámat mindenhová mint valami hüle – a vajúdás+szülés 3 óra se volt, ez viszont kikészített!
De a lényeg: mostanra nyoma nincs! Na ez a csoda!!!!

Anettoo,
Küldtem címet priviben!
Aztaa! Fogyásod nem semmi! Őszintén Gratulálok! :D
Vendég
 


Babyteve
:lol: :lol: átveszed Bogit? :lol:
Vendég
 


Babyteve,
köszi az infot. 20-30 ezret én sem tudok kiadni erre, viszont szeretnék télen is hordozni.
Lolka covert rendelt németoból. Sajnos az is elég húzós :(
Lehet, hogy nekem is keresnem kellene egy varrónőt, de annyira sajnálom a kabátjaimat.

Szerintem teljesen mindegy, hogy mire tornázunk, csak az a fontos, hogy mozogjunk és figyeljünk arra, hogy mit eszünk.

Kép
emi29
 
 


Szóval az árnyékolásra esküsztök? Hát ezt nekem is ki kell próbálni! Mi a pontos címe ennek a Norbi izének?
Vendég
 


Mary
Bogi képek nagyon cukik! rájár a dísztasakos tütükére? :lol:
(hú, engem múltkor a csajok megszóltak, hogy iszom egy pohár vörösbort mikor szoptatok. Kikértem magamnak. Ennyi belefér nem? Egyiknek sincs gyereke..)
Vendég
 


Babyteve!

Esetleg meg tudnám oldani, hogy a videokazit átmásolják dvd-re...vagy kazira...
hm? érdekel?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bori, ki sem bírnád Nélküle! :D
Én Kick-box aerobikra emlékszem, az a kazi, amin Pesuth Ritával ugrál. Abból is van vagy 4 rész, ez az első.

Emi, láttam azt a covert, komolyan néz ki, vannak kis heyges fülei is :lol: (De én főleg háton hordozok, és az télen kevés. Kabátra inkább nem kötök semmit, mert lecsúszik..így marad mindenki a kabát alatt. (Én sem sajátot szabdaltatok szét, a páromét :twisted:

Kép
babyteve2
 
 


A Pesuth Ritás van meg nekem.
egy boxringben forgatták.
a boritója szürke

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ez?
Kép

Kép
babyteve2
 
 


ez az a kazi.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Úú, ez érdekel...persze, ha 500 ft-nál olcsóbban kijön, mert most ennyiért van fent a vaterán...(Ott eszembe sem jutott keresni, erre gugli pajtás kidobta :shock: )

Kép
babyteve2
 
 


Sziasztok!

Szőlő! Nem próbáltál esetleg gyümit összekeverni főzelékkel? Én szoktam együtt pl. almát krumplival, sárgarépát sütőtökkel, céklát almával. Mondjuk nálunk meg Isti a főzelékekkel van hadilábon, de gyümikkel keverve lecsúszik. Én egyébként úgy tudom, hogy a a gyümölcsös bébiételek egy része csökkentett savtartalmú, éppen azért, hogy ne legyenek pocigondok.

Ollem! SAjnálom pici Bogit, hogy ilyen pocakproblémái vannak, kitartás, az hogy délután jókedve volt jó jel, nemsoká rendbejön. Egyébként nagyon édes a kislányod, olyan kis manós, nekem mindig a saját kisfiam jut eszembe, amikor látom a képeit, ő is ilyen kis édesmanó! :) Ja, különben én sem kaptam meg még a GYED-et. A munkahelyemről utaltak vmit, de az sokkal kevesebb volt, mint amennyinek a GYED-nek kéne lenni, úgyhogy most nem tudom mi van...

Nono! Jobbulást Neked, nem semmi, hogy miken mentél keresztül az utóbbi időben, de Te úgy látom nagyon stramm csaj vagy. Mostmár csak jó jöhet!

Timi! Szoptatás miatt én sem merek tornázni, félek, hogy rohamosan csökkeni fog a tejem, már most kevesebb, amióta megy a hozzátáplálás. Egyébként milyen kajákkal próbálkoztál eddig a picurnál?

Kép

Kép
nóna
 
 


szerintem levélként küldeném.
úgyhogy semmibe nem kerül.
csak meg kell beszélnem tesómmal, hogy másolja át

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Egyébként magunkról annyit, hogy jól vagyunk, Isti múlt hét óta folyton ölben akar lenni, ha megpróbálom letenni, máris sírásra áll a szája, pedig eddig nem volt ilyen. Talán tanulja a hisztit, mert ha felveszem, megszűnik minden problémája :) Az is lehet a gondja, hogy ő még nem mászik, viszont minden érdekli mostanában,mindent meg akar fogni, ki akar próbálni, ha leteszem egyedül viszont nem éri el a dolgokat, és ez gondolom frusztrálja :) Szóval most minden percben foglalkoztat, az alvásán kívül, még vécére is együtt járunk... :)

Kép

Kép
nóna
 
 


Bogi már több mint egy órája alszik. Ma sokszor evett keveset és egyszer se jött vissza a kaja felül. alúl jött hig kaki, de csak egyszer.
közérzete sokkal jobb. este már a régi huncutka édes kis Bogi volt! igaz csak 70 ml-t evett. De négy óra óta folyamatosan evett szinte fél óránként pár kanál kaját és megivott egy csomó cukros kamilla teát (doki mondta, hogy azt adjunk neki)
szóval alszik.
mi is lassan megyünk aludni!

Holnap próbálok visszaolvasni...(már megint)

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:35-kor.

Kép
marcianya
 
 


Ollem: Ez már jó, hogy Bogi jól érzi magát. Meglátod, hamar meggyógyul! :wink:

Babyteve: Én a Rubint Réka Add Önmagadra nyomom felváltva, mert megvan a 2.része is. Hát tényleg kemény! De ettől olyan izomlázam van legalább, hogy érzem használt!

Edina


Kép
medina83
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:35-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya: Én már kb. 1 hónapos kora óta húzogatom neki. Kb. 3 hónapos volt mikor sebészetre kellett mennünk a heréje miatt és akkor megnézte a doki a fitymáját is. Azt mondta, hogy teljesen jól huzogatom. Huzogasd neki mindenképp, mert különben letapad. Valószínűleg most is azt csinálta a doki, hogy feltépte neki, mert le volt tapadva. Egyik ismerősöm gyerekével is ezt csinálták. Ajálom, hogy egy-két fürdő kamillás legyen. Jó két liter vízbe rakjál kamillát és add hozzá a fürdővizéhez Marcinak. De semmi mást ne tegyél a vízbe.

Edina


Kép
medina83
 
 


Jó reggelt!

MARCINAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK KICSI CSALÁDOM NEVÉBEN!

Kép

Kép
Kép
mango.
 
 


Jó reggelt!

Bogi sokkal jobban van, mint tegnap reggel! Olyan mint régen, csak 70 ml-nél több tápszer nem ment le, a doki 60-at mondott, ugyhogy elég.

MA reggel nekem is megjött a tgyás maradéka és a gyed! Juhéjjjj!!! Estére már nem is marad belőle sok.. :(

Marcianya!

köszi a Bogi bókot!
Éjszakánk jól telt. Kétszer ivott...
Fél hatkor azt hittem éhes, mert nem aludt vissza csak nyüglődött...
Csináltam neki kaját, mire beértem....aludt.
fél nyolckor kelt. Szuper éjszakánk volt! :D
Marci ilyen korán szokott aludni? Már többször akartam kérdezni....
Bogi 10 óránál előbb ilyenkor nem alszik. De általában fél 11 és 11 között alszik el. Hétvégén meg kb délben. akkor apának bohóckodik és nem akar aludni....
köszi a linket és a sinlac infót.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 13:44-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?