Új privát üzeneted érkezett!

PirusKépKépKép

hihi röhögök csak rajta, hogy egyetlen egy UH nézte lánynak, a 4d-s. A doki sosem tudta megmondani (Ő csak akkor mondja, ha 100%).
Azon röhögünk itthon, hogy tele vagyuk rózsaszínnel, ha mégis fiú....meg gyanús, hogy ilyen nagy...de elvileg azért lány, de edzem magam a fiúraKép

Ági! ez jó hír, hogy a manó tudja, ha nem jó már benn kijönKép Szegéény cipőileg sajnállakKép

A könyv az érdekelneKép Most pillanatnyilag nincs top megvenném könyv, de vavyan fable-ra mindig vevő vagyokKép

Hát, én is ezt hallgattam hozzátáplálás ügyben. Szerintem, ha stabilan megy a szopi, én nem tökölnék vele, meg meg is fogja unni még 6 hónapos kora után a répa ízét, minen bébiételben van szinteKép

peti ideült, mennm kellKép

Pusz: Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!
Segítsetek, legyetek szívesek! Van egy barátnőm, akinek több nőgyógyászati problémája van és fél, hogy problémák lesznek terhesség esetén, sőt attól is, hogy nem fog teherbe esni egyáltalán. Szeretne egy-két vizsgálatot, de a mostani dokija azt hajtogatja, hogy nem fontos. Azt hallottam, hogy a 2-es klinikán nagyon jó orvosok vannak. Tudtok valakit ajánlani?
köszönöm előre is, Panu
panu
 
 


Szia Panu, szerintem itt mindannyiunk jó szívvel ajánlhatja az orvosát!Kép
Nekem is volt problémám, hormonális jellegű, a terhességem előtt. Az orvosom soha nem vette félvállról az aggodalmaimat, fontosnak tartotta az alapos kivizsgálást. Ha érdekel priviben megírom az elérhetőségét, csak dobj meg egy méllel (a profilomban találod a címet), mert a tiedet nem találtam a profilodban.
Szia: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Kata!
Nem bántásból, de néha olvasd át a hsz-od, mielőtt elküldöd! Kép Az ilyedtségen meg a muszályon már túltettem magam, de ez a tolyáshély... brrr! KépKép
A méretek miatt szerintem ne aggódj, az, hogy kisebb vagy nagyobb nem határozza meg a nemét. Kép Szép hosszúlábú lyány lesz, na! KépKép

Benő!
Azt mondják, eleinte jobb főzni a sütőtököt, mert sütve túl karakteres az íze egy pici babának, hát Balázs úgy látszik, a karakteres ízeket szereti, mert csak sütve volt hajlandó megenni! Kép
Nekem kb félóra alatt meg szokott sülni, alá fólia tepsikímélési célzattal, fél pohárnyi víz, tök feldarabolva olyan 5-10 centis szeletekre, fóliával letakar és legalább 200 fokra betesz, de az se baj, ha 220.

Ágiboszi!
Szvsz ha elég a tej, akkor isten ments, hogy sárgarépalével tömd! 3 hósan még vagy anyatej, vagy tápszer, de semmiképpen sem ilyen terhelő dolgok! Én is már 6 hetesen gyümölcsöt ettem és 3 hónaposan meg főzeléket, de azóta sokat fejlődött a tudomány és változott az álláspont a csecsemők táplálásáról! Most az a hivatalos álláspont, hogy lehetőleg 6 hónapig kizárólag anyatej, ha ez nem megy, akkor 4-5 hónapig anyatej/tápszer és utána óvatosan hozzátápi. De 3 hónaposan még nem érett a babák pocakja a különböző gyümölcsökre!
Azt nem is említem, hogy ha egyszer elkezded a hozzátápit és rákap a Manó az ízére, akkor nincs megállás! Jönnek a kemény, büdös kakák, a foltos előkék, a foltos kárpitok és az állandó pepecselés, hogy ízetlen kajákat kotyvasszál, amit aztán lehet, hogy meg sem eszik a Babó, mert épp nincs hozzá kedve! Kép

Annamari
muter
 
 


SziasztokKép

Annamari:

Elárulom eszemágában sincs kiszurni saját magammal, csak a szokásos szülői jó tanácsokat akartam leellenőrizni, hogy hasonlóan gondolkodtok e a dologról, mint énKép Szerintem a világ legkényelmesebb dolga szopiztatni, nem kell főzni, hámozni, kavarni, melegiteniKép Ezt a természet végzi helyettem, és a lehető legolcsóbb megoldás, bár ezt mostanában vitatom, annyit kajálokKépKép

Pusza mindenkinek
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Hogy Te milyen rendes vagy! Bevállalod ezt a könyv - ügyintézést!!! Mi most akkor 1000- rel elkezdünk kutakodni a könyvek pontos címe után. Hozzátáplálás ügyben pedig: csináld úgy, ahogy TE gondolod! Tehát én is egyetértek az Annamari által leírtakkal.
Tepsikímélésre kiváló a sütőpapír (is), ráadásul olcsóbb, mint az alufólia.

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Az előbb volt az rtl klubon egy műsor, benne volt a Radványi Krisztina, az Ács Nándor és a Mericli Metin!
Nagyon korrekt elképzelésük van a hálapénzről!

Annamari
muter
 
 


Ági, ráérsz a hozzátáplálással! Kép
Bocsi, de most csak ennyire fussa...
solya
 
 


Én is ott örültem, mert a klinikát is többször mutattákKép

Kata

Ja hozzátápi: amikor a Peti először evett banánt, mondom, szinte porzott a feneke, annyira keményet kakált, egy ideig szemüveg alá tett popsitörlővel pelenkáztunk, olyan büdi volt...
LadányiKata
 


Basszus! Lemaradtam!KépKépKép Én mindenről csak később értesülök! Volt a dokim is? De jó! És szimpi volt? Nem lehet valahol újra megnézni a műsort?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Jó reggeltKép)

Pirus
Aranyos és szimpi volt, jó volt a hozzáállása a hálapénz kérdéshez, nem tom hogy esetleg megnézhető e, de nézd meg a tv oldalán, hátha.

Kata
Akkor időben beszerzes gázálarcotKépKép MEg addig rászedem végre apát, hogy tanulja meg hogy kell tisztába tenni manót, bűdösítsen az ő orra alá is egy kicsitKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Benő!
Eszembe jutott mégvalami, arra az esetre, ha végképp semmi nem csúszik le Nándi torkán. Van egy Sinlac nevű por, amiből tejpép szerűséget lehet csinálni, azzal a különbséggel, hogy ez teljesen tej- és gluténmentes. Ez egy szentjánoskenyérmagból készülő, gyógytápszerként forgalmazott kaja, de sem az anyatejet, sem a tápszert nem helyettesíti; kizárólag kiegészítő táplálásra alkalmas. A babák imádják, mert tömény édes (nincs benne cukor!!!), az anyukák utálják, mert irtózatos szaga van.
Naszóval. Ha ebből készítesz pépet, ebbe nyugodtan turmixolhatsz gyümölcsöt, mert ez tutira lecsúszik! Aztán egyre kevesebb sinlac, egyre több gyümölcs. Ha semmi más nem válik be, ez tuti sikert hoz majd!

Receptre sokkal olcsóbb, de lehet, hogy recept nélkül már nem is kapható.

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Bennem is él még a Sinlac emléke, mert ugye ez egy bukós babáknak (amilyen Zsombi is volt) forgalmazott, valóban tej- és gluténmentes pép. Amikor elkészítettem először és megszagoltam, ill. megkóstoltam, azt hittem mindjárt meg is hallózom a Wc-t, de Zsombi imádta, csak úgy magában is, gyümölcsfeltét nélkül!Kép
Szóval ez nálunk is nagyon nyerő volt!

Megnézem a RTL honlapját, de csak a írott, összevágott változata található meg az Aktáknak, és pont Mericli mondandóját hagyták ki belőleKép

Ha valakit érdekel, itt elolvashatja:
http://www.online.rtlklub.hu/hirek/aktak/?id=0402103851

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Mericli nem nyilatkozott az Aktákban!!! Őt az UH helyiségben kapták le, de nem beszélt!!! Kép
muter
 
 


Annamari, akkor jól félre lettem vezetveKép
Pedig hogy kutattam utána....Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Pirus köszönöm előre is a segítséget, e-mail ment.
Panu
panu
 
 


Sziasztok!

Kinek van tapasztalata esti mese ügyben? (mikor lehet már elkezdeni? mit lehet mesélni?)

Terika
terika
 
 


Terika:megszületése pillanatától. Beszélj hozzá nagyon sokat, színes játékok, képek, mind érdeklik. Aztán majd meglátod, szépen kialakul magától a "klasszikus" esti mese. Nekem három van, a legkisebb 6,5 éves, minden este mesélek neki de sokszor a két nagylány 14/16 is odajönnek hallgatni. Csak az a fontos, hogy TE mesélj és ne a TV/video. Jó szórakozást! :-)))
aa
 


Sziasztok!

En is lattam az Aktakat, orultem is, hogy a dokineni volt a foszereploKép Merugye en is egyedul vagyok a Radvanyi-klubbanKép

Beno: Lacko 8 hos koraig gyakorlatilag csak szopottKép 6 hosan kezdtem volna a hozzatapit, de semmi nem kellett. Ugy 7 es fel hosan kezdte elfogadni a banant. Aztan 8 hosan teljesn palfordulat, azota zabal mint a gep, mindent. Anyukam szerint annyit eszik mint egy ovodasKép

Ja es csajok, nagy hirem van: jon a kistesoKép Nem igy terveztuk, de o ugy dontott, most jon, ugyhogy usse koKép Ezert is neztem olyan nagy erdeklodessel az AktakatKép Most vagyunk 8 hetesekKép

orsoly
orsoly
 
 


OrsolyKép))))))))) Élejenélejenélejen!!! KépKépKépKép
shine
 
 


Orsoly! dejódejó! Hatalmas gratulaKépKépKép

Mi is kérünk szépen drukkot, majd nyárra, mi akkor fogunk hozzá a kistesó projekthez!Kép Addig szorgalmasan gyakorolunkKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Orsoly,
gratulálok! Kép
solya
 
 


Panu, néztem, de sajnos nem jött át a mél, megpróbálnád újra?Kép
kolupi@hotmail.com

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Orsoly!
Dejódejó!

Olyan sokat írtok, lányok!
Nekem nincs annyi időm, Andris rájött, hogy már két éves lesz és még nem kedzte meg a dackorszakot, úgyhogy most úgy látom, belehúz. Minden ok, amíg az van, amit akar, de ha nem akkor nagyon hisztizik (édes amúgy, nem bírom megállni nevetés nélkül, ami még jobban bosszantja).
Meg elég féltékenyek is egymásra. Ilyenkor délelőtt pihenek, D. oviban, A. meg egyedül eljátszik KépKép
a.
angi
 
 


Szép jó reggeltKép

Orsoly! Hatalmas gratulaKépKép

Hu tegnap éppen hogy beértünk a lakásba a nagy zuhi elöl, de hála az égnek manó nem ijedt meg a villámoktól, sőt még tetszett is neki, az ablakból néztük és hatalmas szemekkel konstattálta, hogy hol világos hol sötét van.
Annyira édes, már felfedezte hogy jó játék a keze, ha éhes mind két öklét nyomja befelé, elig birom kicibálni, hogy adhassam neki a cicitKépKép

Holnaptól félek egy kicsit, kapjuk a kéthónapos szurinkat, amugy ma vagyunk pont két hónaposak, el se hiszem hogy igy rohan az idő.

Mindenkinek gyönyörű napsütéstKép
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Nagy-nagy GRATULA!!! Irigy-irigy!!!

Shine!
Küldtem egy mailt!

Most hívtak, holnapután lesz a második forduló! Nagyon izgulok! KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Hogy Ti mennyit tudtok írni.Kép
Sajnos tegnap én se láttam az Aktákat...
Orsoly: Gratulálok!!!!!!!!!
Pirus Neked meg szurkolok a babaprojekthezKép
Megint jön majd a baba"eső"Kép
Milyen gyorsan nőnek a Gyerekek...Benő már hozzátáplál. Ágiboszi két hónapos...
Szóval szépen fejlődünk látom Lányok!!!
picus
 
 


Lányomról új kép:a profilomba
picus
 
 


Sziasztok!

Orsoly gratulálok!!!!!!

Hát lányok, ma nagyon nem volt jó nekemKép

Reggel 8-kor kezdtem a CTG-n ami utólag kiderült nagyon "csúnya" lett. Mondja a ctg-s, mutassam meg a dokimnak.
Telefon: doki délig minimum kikapcsolva, mert máshol operál (tudtam, megbeszéltük)
Szülésznőm suliban egész héten, jövő héten szabin. Szerencsére vele sms-ezni lehet.
Felmegyek a szülőszobához első körben, valakit a föld alól is, nézze meg a ctg-t. Börzsöny dr (?) - talán, de olyan ideges voltam....tök kedves, megnyugtató: menjek azért uh-ra....
Na ismertem innen a dörgés, Petinél pont ennyi idősen volt egy u.ilyen para. A szülésznőm mondta is, valószínű, benn tartanak, mert Peti is emiatt lett császár.....ha akkor nem vagyunk ott a klinikán, én meg a ctg gépen, hanem mondjuk otthon, most nem valószínű, hogy itt ugrálna mögöttemKép
UH. Andrea tök kedves, behív hamarabb, azt mondja, az áramlás jó, de 2 óra múlva menjek egy újabb ctg-re, és ha az nem lesz csudaszép, valószínű benn kell maradnom. Na, két óra bőgés, telefonálgatás a klinikán össze-vissza, elintézni Apát váltsa le valaki, jöjjön a kórházi cuccal, para, hogy Petivel mi lesz, bőgés Őmatta, hogy hogy 4 hétig nem látom.......
Aztán CTG, apa persze abban a pillanatban érkezik, hogy feltesznek a gépre, be nem jöhet, kizavarják, azt se tudja mi van, tök ideg, mert a telefonom össze-vissza ökörködött mikor máskor, ha nem most...
Aztán: CTG elfogadható, vissza Andreához. Andrea: ez ok, hazamehetek, de feltétlenül hívjam fel a dokimat 1 után, és Ő majd mondja, mi legyen. Haza.
Enni - inni nem merek, mi van, ha vissza kell menni és csázár....
Doki elérve fél kettőkor, megnyugtat Kép szokás szerint, szigorúan 2 naponta CTGKép

Most itt ülök, és figyelem, mozog-e. Ha nem , para, ha igen, akkor az: ez volt-e az utolsó..Kép

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Kata!

Jujjj, tudom milen szar. Nekem is egy hüle ctg miatt kellett befeküdnöm, aztán már csak manóval jöttünk haza a karomban.
Drukkolok neked és próbálj kicsit megnyugodni, az mindkettőtőknek hasznos lesz.
Pihenj sokat, már amennyit manód mellett tudsz.

üdv
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

Te mennyi időt töltöttél benn?

Kata
LadányiKata
 


Kata! Ne izgulj! Engem is bentfogtak október elején öt napra egy rossz CTG miatt, de aztán hazaengedtek, és még egy hónapot bent volt Szabolcs, ki sem akart jönniKépKépKép.

Ha parázol, csak rosszabb, inkább nyugtasd meg Annát, az talán téged is megnyugtat!

Orsoly! Nagy nagy gratula! Én is alig várom a következőt!

Röviden: múlt héten végig Szegeden voltunk Apa szüleinél, meg az egyetemen. Majdnem minden jó volt, csak Szabolcs pénteken belázasodott - 39 C - , szerencsére le tudtuk vinni, másnapra a közérzete is rendbe jött, csak valami kis egynapos vírusfertőzés volt a védőnő szerint. Nyilván nem használt törpinek, hogy anyósom felváltva puszilgatta őt, meg a hétéves, lázas- köhögős unokatesót... Hogy lehet ilyenkor szólni? Nem akarok sértődést, az anyósom, meg túlérzékeny...

Ági! Írtam a freemailedre!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Ja Ágiboszi, bocsi, de szita az agyam hányadik hétre is született Dani?

FCS: Hát én igenis kitéptem volna anyós haját ezért. Én a sima csókolgatástól is padlót fogok, nemhogy ettőlKép( grrrrrrrrrrr
örülök, hogy ennyivel megúsztátok. Méghogy túklérzékeny! Én is az lennékKép De az unokatesó is ott volt a közelben? Akkor nem is biztos, hogy anyós adta át, lehet, simán unokatesó fertőzött. Muszáj volt a közeletekbe vinniük a beteg unokatesót?????

Pusza: Kata

láynok, leszakadt a patológia mennyiezete, átköltöztették a gyerekágyra, gondolom a szobákat "feltuningolják" + a társalgóbaKép paravánnal van csak elválasztva a folyosótól. Vagyis akkor még azzal sem volt, amikor ott violtam. Mókás ott feküdni, a látogatók meg (jobb hijján a lift előtt) bebámészkodnakKép Minden vágyam, hogy odakerüljekKépKépKépKépKép de van TVKép
Ne tudjátok meg, mi volt ott!!!!!!

Pusz: Kata
LadányiKata
 


Kata!

Az unokatesót a mamlasz sógorom, aki elvileg táppénzen volt vele otthon, folyton áthordta nagymamáékhoz, nem zavarta, hogy ott vagyunk a háromhónapos fiammal. De a kislány három perc alatt megértette, hogy nem szabad most Szabolccsal lennie, került minket, mint a tüzet, pedig imádja Manót. Sajnos anyósom felfogása kicsit nehézkesebb...

Leszakadt a mennyezet? Vicces... Az egyik bentfekvésemkor feküdtem olyan ágyon, ahol nem mertem felnézni a plafonra... Jó, hogy eddig bírtaKépKépKép

Dani nagyjából időre született, pár nap túlhordással, Ági nem dekkolt bent már sokat, volt bent eleget előtteKépKép(Egyszer hét, vagy nyolc hétig...)
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Kata!
Dani érkezése elött úgy volt, hogy pénteken lett egy baromi rossz ctg, beszükült volt a szivhangja, amugy hozzáfűzném, hogy a ctg bő félóráig keresték a szívhangját, majd sikeresen egy artéria dübögését mérték 20 percig. Dokim rögtön bent akart fogni, de mondtam hogy nincs nálam semmi, erre azt mondta hogy másnap vagyis szombaton fel a patra kontroll ctgre, de hozzak magammal cuccot ha rossz lenne. Vittem cuccot, de csak 11re mentem, reggel meg keresett a doki mert tervei voltak velemKép én átszabtam a terveket, de hát kérem nekem a 11 is délelött van mégKép
De már nem mehettem haza doki utasitásra, hiába lett tök jó a ctgm, és fájás se volt sehol. Kedden meginditotta a szülést a doki, nem volt tovább türelme várni.
Amúgy elötte voltam bent cirka 12 hetet három elosztásban 8+3+1 hét, az bőven elég volt ahhoz hogy kivülről ismertem a dörgést az osztályon.

Ehh még jó hogy eddig birta a mennyezet, szép látvány lehet a társalgóba kitolt ágyak halmazaKép
Szegény kismamák, hogy feküdjenek bent igy nyugalomban?Kép

Kata pihenj sokat és ne izgulj mert az nem használ.

Fcsacsi
Mailt megkaptam, mihelyt manó hagy élni irom is az életregénytKép Holnapra kicsit parázom, mert oltást kapunk, remélem manó jól fogja viselni.

Nah megyek mert most bömböl már, fürdetés utána jön a cicizés, aztán talán alvás is lesz belőleKép

üdv
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

aa!
Köszi a tippeket! Megszületése óta énekelek ill. mesélek neki - amit nagyon szeret. Szívesen nézeget meséskönyvet. Bár még nem beszél, de az általam mondott mondókákhoz, dalokhoz már hozzákapcsolja a mozgást. A tv szerencsére nem nagyon érdekli. A kérdésem a "klasszikus" mesére vonatkozott volna. Persze nagyon jó, hogy írtál, hiszen így megerősítetted az elképzelésem.

Orsoly!
Gratula a pocaklakóhoz!

Annamari!
Önbizalom - és sikerülni fog a 2. forduló is.

Fcs!
Mi is távol élünk a nagyszülőktől, és nagyon ritkán találkozunk velük. A találkozások közötti időszakot is egyszerre akarják bepótolni - szinte bármi áron. No, de ekkor jövök én : finoman jelzem, hogy mi a GYEREK érdeke (szerintem). Általában megértik. Ha nem, akkor sértődés van belőle, de én ezt vállalom.

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Hát engem az egyik nagyszülő, nevezetesen a saját anyám épp most húzott fel, de nagyon!!!
Szerinte Balázsnak már rég biliznie kéne. Szerintem pedig nem. Igazából itt vége kéne hogy legyen a vitának, mert én vagyok az anyja és ha a fene fenét eszik, akkor is úgy nevelem a gyerekemet, ahogy mi az apjával jónak látjuk. De nem, anyukám még folytatta. Hogy ő már 3 hónapja is mondta ezt és én mégsem! Hát nem. És? Mégis mit hitt, hogyha x-szer elmondja, akkor majd "megjön az eszem" és teszem, amit mond? Ráültethetem a kölköt 8 hósan is a bilire, de minek??? Ez is az érési folyamat része és attól, hogy erőltetem a bilit, a záróizmait nem tanulja meg előbb szabályozni!
Nem is értem, minek húzom ezen fel magam! Csak annyira idegesítő, hogy elkezdem magyarázni anyukámnak az én érveimet, amire az a válasz, hogy de mi is már másfél évesen biliztünk (na és? Szobatiszták akkor is 2,5 évesen lettünk) és a többi igen meggyőző dolog. Erre persze, hogy felhúztam magam és közöltem, hogy az én gyerekemet én nevelem és ne szóljon bele. Egy pillanat alatt felnyomja a pumpát bennem!

Grrrrrrrrrrrrr
muter
 
 


Annamari!
Mintha magamat látnám, még sokat kell harcolnunk amint látomKép
Nekem szerencsém van a közelséget tekintve, bár van amikor örülnék ha kicsit távolabb laknánk, (mi hozzá épitettünk anyukámék házhoz, igy alig husz méter választ el minket a bejáratokat tekintve). Anyu már elkezdte a hozzátáplálás agyusztálását, ha majd meg lesz a hiper szuper gyümölcscentrifugája akkor majd csinál sárgarépalét a gyereknek, mondtam neki hogy ráér vagy még négy hónapig veleKép
Amúgy meg amit imádok, hogy hetedik érzéke van akkor átjönni amikor manó alszik éppen, és addig beszél amig tuti felébred, dajkálgatja 5 percig aztán itt hagy vele, had bőgjön nekem a gyerek. Ha meg ezek után ringatom és megpróbálom elaltatni még, mert mondjuk aludhatot volna még egy órát, akkor meg azzal bizberál, hogy elrontom a karbavétellel.
Elhatároztam, hogy mosolygok, és nem szólok semmit, bólogatok a sok hasznos tanácsra, amit jónak látok megfogadom, a többit iktatom a kerekiktatóbaKép IGy talán megörzöm a családi békét. Egyre azért ők is nagyon figyelnek, ha a nátha legkisebb gyanuja is felüti fejét akkor nem mennek a gyerekhez, ennek azért nagyon örülök, hogy ők is tudják mivel jár ha beteg a gyerek.

Habzsolháp befalt 200grammot és most huzza a lóbőrt, remélem legalább hajnal 5ig kitart ennyi anyatejci a pocijábanKép)

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Koszonom a gratulakatKép

Kata: ez erdekes, nekem a 35. hettol kezdve minden egyes ctg-m rossz lett, mindegyik utan orvossal kellett megnezetnem (ha a dokineni nem volt benn, az ambulancian mindig megneztek), es mindegyik el is kuldott szepen flowmetriaraKép Mivel az aramlas mindig jo lett, engem sosem paraztattak, szepen elkuldtek haza, de 3 naponta ctg volt (es akkor mindig ugyanez). Ecceruen nem volt hajlando mozogni, amig a gep rajtam volt.Kép Ja es mindezek utan szepen magatol elindult a szules es megszuletett LackoKép Szvsz nem olyan ritkasag az ha szar a ctg.

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

AnnamariKép ÁgibosziKép ezek a nagymamák! Kép Ejnye-bejnye! Kép Vigasztaljon benneteket a tudat, hogy az én anyósom ráadásul még védőnő is, és iszonyatosan pesszimista! Hihetetlen, de még olyat nem hallottam tőle, hogy minden rendben lesz, csak olyat, hogy úristen, mekkora lesz ez a gyerek, csak egészséges legyen, istenem, a fiúk sokkal betegesebbek, több a fogyatékos köztük, stb. Én már hozzászoktam, és kezdem elengedni az ilyesmit a fülem mellett, csak nem mindig sikerül! Kép (Egyébként aranyos velem és jóban vagyunk, csak nagyon pesszimista. Sajnos.Mondjuk meggyötörte az élet rendesen, szóval valahol meg tudom érteni. )

Mindegy, én tudom, hogy Ádámkám rendben van, és teljesen egészséges kisfiú. Kép

KataKép Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!!!! Tudom, milyen érzés lehet, és megértelek, hogy izgulsz, de tényleg nagyon fontos, hogy megnyugodj, mert a Pici is csak akkor lesz nyugodt! Biztos nem lesz semmi baj! Nagyon drukkolok Nektek, és sokat gondolok Rátok! Kép

Valaki írta, hogy a Klinikán táboriak a körülmények. Hát ezek szerint, tényleg! Kép Mondjuk, ha nekem kéne ott lennem , biztos nem találnám ilyen viccesnek! Kép

Fcs: örülök, hogy Szabolcs baba ilyen gyorsan meggyógyult! Kép

Mi voltunk tegnap dokinál, és hálistennek minden oké. Rákérdeztem, hogy ha hétfőn szülnék, mi lenne. Jönne vagy maradna a rendelésen. Engem választott. Kép Egy parával kevesebb maradt! Kép Képzeljétek, azt mondta, hogy szerinte, én nagyon fegyelmezett típus vagyok, és jól fogom viselni a fájásokat. Kép Férjem majd megpukkadt a nevetéstől, mikor nagy büszkén elmeséltem neki! Kép Most már csakazértis meg kell, hogy mutassam! Kép

Szép napot nektek, shine

Ui:_ a ctg mit mér pontosan? a méhösszehúzódásokat? vagy a szívhangot?
shine
 
 


Shine,
mindkettőt.

Kata,
nem mondom, hogy ne parázz! Figyelj magatokra és írj, hogy vagytok! Most mi levesszük rólad az aggódás terhét, neked csak figyelned kell, OK? De gondolj bele, hogy mostmár a kismanó elvileg érett és legfeljebb februári lesz, nem márciusi!

Annamari,
drukkolok a holnapi fordulóhoz! Kép

A biliztetéssel én is megkínlódtam rendesen. Máténál már eszükbe sem jut kérdezősködni.
Dicsekedhetek? Belepisilt. 1x. utána 3x a padlóra. Kép

Terika,
én általában a napjaikat mesélemel nekik. Van egy fókacsaládunk, akiket mit ad isten, pont úgy hívnak, mint minket! Kép
Az olvasott mese ritkán köti le őket, még Sára is türelmetlen. Sőt, a múltkor kitaláltam egy tökjó mesét, és otthagyott! Úgyhogy még maradunk a fókáinknál. Kép
solya
 
 


Hogy vidámabb legyen a napotok:

Pelenkáztam Mátét:
- Fáj!
- Mi fáj?
- Puncim.
- Máté, neked nem puncid, hanem fütyid van.
- Nem baj! Kép
solya
 
 


Solya,
Sára a közgazdasági szemléletű meséket szereti, pl. amikor Marcipán Cica 50%-os profitot realizált a féllábú ólomkatona eladásával, az lekötötte! Kép

Többiektől bocs az OFF-ért! Kép

Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


PP,
igaz, ezt elfelejtettem! De ezt meghagyom a fiúknak! KépKépKép
solya
 
 


Solya!
Máté KépKép

PP:
Nem semmi Sára, lehet hogy ő fogja megoldani MO gazdasági problémáit?KépKép

Most kaptuk meg a szurinkat, megbeszéltem manóval előre, hogy kapni fogja, kicsit fájni fog, de hamar elmúlik, és hogy ne nagyon sirjon és utána kap cicit majd.
Megkapta, egy cseppet sirt utána, hogy felvettem, hogy vigasztaljam, máris kereste a beigért cicitKép
Bekajált és most tentizik, remélem nem lesz túl nyügös.
Ezt a hüle időjárást, tegnap hóvihar, ma meg hétágra süt a nap.

Inkább süssön, mint a hó essenKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági! Valószínűleg csak délután, vagy este jön ki rajta! Remélem, minden rendben lesz, majd tudósíts! Mi holnap szurizunk...
Fulescsacsi
 


Ági,
PP által emlegetett Sára az enyém, bibibí! Kép

szurisoknak drukk, hogy ne legyenek nyűgösek és ne jöjjön ki semmi rossz! Kép

Kataaaaaaaaaaa! merre vagy? hogy vagytok?
solya
 
 


SolyaKép

Ezer bocs és egy anyamedveKép Nem akartam átruházni másra a lányodKép

Most még alszik hála, de hogy meddig azt nem tom, félórája azon vagyok hogy el kéne menni a konyhába sütni almatortát, de ideragadtam a géphez,tuti mire elindulok fel kel manóKép

Fcsacsi!
Drukk nektek is holnapra.
Kéne csinálni már egy topic talit, mit szóltok hozzá?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Igen-igen, közgazdasági érdeklődésű Sára Solyáé! Kép Csak ő valamiért nem fejleszti a lánya ezen képességét! Kép
PP
pöttöm_panna
 
 


PP,
ha vkinek nincs semmi dunsztja a közgazdaságról, max. 2 félév minimális mikro és makro, akkor inkább hagyja arra, akinek van, nem? Anyósomék úgyis közgazdászt gondoltak a gyerekekből. Én meg lobbizok elene. Kép (úgyis az lenne a szakmám! KépKépKép)

Ági,
az én lányom nemis lehetne átruházni! Kép
solya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?